Reklama

pátek 28. července 2017

Sýrska armáda a ruské letectvo oslobodzujú východnú časť provincie Hama (VIDEO)

28.7.2017  HlavnéSprávy
 

Portál RusVesna priniesol informácie o úspešnom postupe sýrskych vojsk, podporovaných ruským letectvom na východe provincie Hama. Sýrski vojaci a ruskí piloti likvidujú oporné body ISIS a čoraz viac teroristov ISIS skladá zbrane, alebo opúšťa svoje bojové pozície.


V posledných hodinách sýrske vládne jednotky úspešne vytlačili teroristov z mesta Akerbat, obsadili strategické výšiny pri meste al-Sabbura a prenikli na okraj mesta Al-Dakila al-Shamaliyah, v ktorom sa nachádza silnejšia jednotka teroristov ISIS.

V meste Al-Dakila al-Shamaliyah už časť teroristov opustila takisto svoje bojové pozície, vládne jednotky získali novú podporu z oblasti provincie Damask, kde veľká časť teroristov už úplne zložila zbrane a z oblasti mesta Badia al-Sham v blízkosti jordánskych hraníc. Uvoľnené sýrske vojenské jednotky podporujú útok v Hame, časť sa pridala k ofenzíve Tigrov pri Deir-ez-Zor.Vládne sily obkľučujú mesto Akerbat, podľa zdrojov sýrskej a ruskej tajnej služby do bojov nasadzuje ISIS čoraz viac brancov s veľmi slabým základným vojenským výcvikom. Výcvik teroristov vo výcvikových táboroch ISIS nebol ukončený a medzi členmi ISIS sa objavuje čoraz viac chlapcov vo veku 15 – 17 rokov.

Slabovycvičené jednotky teroristov nedokážu viesť normálne bojové operácie, nováčikovia nedokážu plniť určené strategické úlohy. Preto musia velitelia ISIS v bojoch nasadzovať “skúsených teroristov”, tí však pokračujú sústavne v bojoch a začínajú byť psychicky a fyzicky opotrebovaní. Nováčikovia navyše ľahko podliehajú panike a pri prvej príležitosti skladajú zbrane.

Video - noční lov ruské helikoptéry na teroristy z ISIS:
 


Čoraz viac teroristov prichádza k vládnym líniám s lístočkami nabádajúcimi vzdať sa, ktoré zhadzujú ruské a sýrske lietadlá. Sýrska vláda sľubuje amnestiu tým teroristom, ktorí sa vzdajú a ktorí nespáchali žiadne zločiny voči zajatým sýrskym vojakom, alebo civilistom.

Hlavným veliteľom teroristov v oblasti Akerbatu a v oblasti Es-Suhna je poľný veliteľ ISIS Abu Ibrahim at-Teinavi. Ide o veliteľa nižšieho rangu, ktorý sa stal poľným veliteľom z dôvodu vysokých strát medzi poľnými veliteľmi teroristov, tých cielene lovia neznámi špecialisti, alebo členovia jednotky ISIS Hunters.


Video: ruské letectvo přesnými zásahy ničí postavení dělostřelectva teroristů v provincii Hammá:
11 komentářů :

 1. Isis mele z posledního fašouni též na konci nasadily hitlerjugend.

  OdpovědětSmazat
 2. Ale kdeže! - https://www.info.cz/svet/co-prijde-po-porazce-islamskeho-statu-peklo-nekonci-na-blizkem-vychode-bude-dal-boj-o-moc-12467.html

  Konec čeká jinčí panáčky! - http://aeronet.cz/news/rusko-americane-budou-mit-do-roku-2022-vice-protiraket-nez-kolik-ma-rusko-jadernych-hlavic-usa-planuji-preventivni-nuklearni-uder-na-hranicich-ruska-se-shromazduji-vojska-nato/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale ty můj hlupáčku zlom san andreas a kaverna pod yellowstonem na to stačí dvě hlavice nehledě jak se všichni asi oprávněně dohadují odpálení několika podmořských atomových min u východního pobřeží spojených státu způsobí tsunami že thajsko 2004 proti tomu byla vlnky ve vaně a neboj se že to ivan neudělá ruka mrtvého muže funguje na 100% takže nějaké protirakety ti jsou nahovno blbečku

   Smazat
  2. Až přijde čas, Puterovy spadnou všechny rachjtle. To už maj mimozemský civilizace dávno podchycený, hňupoide:)

   Smazat
  3. Oprava: Putlerovy ... rachejtle

   Smazat
  4. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
   JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR“.
   Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
   Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
   Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
   Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek a fenolformadehydové pryskyřice.
   Dále je použit rozvařená surová směs do Babišových kuřecích párečků.
   Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
   TAK MY, AMERIČANÉ SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
   BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
   Američan.

   Smazat
 3. Ještě chvilku a Evropa začne trpět nedostatkem imigrantů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by bylo bezva, ale Rusové nemohou být všude! Sotva téměř ucpali jednu díru, ta (zlá) vlna otevřela další dvě ...

   Smazat
 4. Poslední dobou se ledy hnuly!
  Má to tam příznaky oteplování. IS(IL) pod náporem Asadovy koalice taje jako ty (ant)arktické.
  Jen narozdíl od těch ledovců to tání v poušti i vřele vítám.

  OdpovědětSmazat
 5. Jen chci upozornit, že video "Video - noční lov ruské helikoptéry na teroristy z ISIS" není záznam z ruské helikoptéry, ale americké.
  Dříve jsem si myslel taktéž, že jde o ruský stroj, ale snímaný obraz včetně informací na ni je z amerického stroje.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdeže synku . To si pleteš s tím bombardovánîm lékařů bez hranic vojáky USA . marcel

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.