Reklama

pátek 21. července 2017

Trump: Rusy nelze porazit - na jejich straně je silný spojenec


21. 7. 2017   zdroj a zdroj
Před několika dny poskytl prezident USA Donald Trump rozhovor v Oválné pracovně, v němž se opět obdivoval Rusku a jeho mrazům. Donald Trump v rozhovoru pro list New York Times popsal svůj vztah k Rusku a zdůraznil historický význam ruského podnebí během různých válek.


Nejprve uvedl příklad Napoleona, jehož armáda zmrzla na přístupových cestách k Moskvě a v samotném hlavním městě. Potom Trump zmínil Hitlera, jehož armáda nebyla schopna se upevnit na pozicích kvůli nesmírnému mrazu. Americký prezident zdůraznil, že "Rusové umí v mrazu dokonale bojovat". Podle něj Rusové "využívají mráz ke svému prospěchu".

Na konci svých uvah o Rusku, mrazech, které mu jsou vlastní, armádě a válkách Trump prohlásil, že "zvítězili v pěti válkách, kdy armády, které šly proti nim, umrzly". Podle slov amerického prezidenta "to je úžasné", na straně Rusů bojuje počasí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

85 komentářů :

 1. Trump se myli
  Rusko zachranila odvaha Rusu, ne mraz
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně bláto! Mráz ani ne. Za ten se naopak Guderian marně modlil! Leon Degrelle to popsal takto:
   "Kdo si neuvědomí, jak důležité bylo v problému Ruska bahno, nemů­že pochopit, co se po čtyři roky na východní frontě dělo. Ruské bahno nepředstavuje jen bohatství, jímž se step obrozuje, ale i její obranný prvek. Je to dokonce účinější obrana než sníh a mráz.
   Nad mrazem lze zvítězit, kupředu se dá postupovat i při čtyřiceti stupních pod nulou. Ruské bahno je nepřemožitelné. Nic se přes ně nedostane, člověk ani technika a materiál. Vládne ve stepi několik měsí­ců. Podzim a jaro probíhají v jeho znamení. A i během těch několika letních měsíců, kdy pole v ohnivém slunci rozpukají a obilí polehne, přicházejí každé tři týdny prudké bouře. Bahno se strašlivě lepí, protože půda je mastná. Celá země je prostoupena mazutem. Voda se neprosákne a zůstává stát. Hlína se lepí na nohy lidí i zvířat.
   Už když jsme v říjnu vystoupili u řeky Bug z vlaku, překvapil nás pohled na nákladní vozy zapadlé v načernalém blátě. Ale dokud jsme sami nevstoupili do ukrajinské bažiny, nedocenili jsme patřičně, o co jde. "

   Smazat
  2. Ale hovno bláto,ale bláto,který přes noc zmrzlo,to byl problém Dolfiho měkkoprdelatejch tankistů,co měli na každým tanku kvůli pohodlí ne 3,ale hned 5 prdelí pojezdových kol,šachovnicově rozmístěných,překrývajících jedno druhé a když mezi nimi to bláto přes noc zmrzlo,tak se ten krám ani nerozjel a když se o to pokusil,tak to zakřupalo a ti hlupáci okolo měli na pár dní o zábavu postaráno a koncentráčníci u rheinmetálu dělali na 2 šichty (ale 12 hod.).

   Smazat
  3. Právě za to se modlil Guderian aby zamrzlo:) Pravda o tý ruský "Pabedě" pro ty co umí rusy (což tu na rusofilním webu ale neumí skoro nikdo)je nejlépe popsána tu! - http://iks2010.info/?p=80543

   «Так ковалась Победа, так уничтожалась русская нация»**«Если назвать цифру потерь в “ВОВ”, то вместо парадного картуза надо надевать схиму, становиться в День Победы на колени посреди России и просить у своего народа прощение за бездарно «выигранную» войну, в которой врага завалили трупами, утопили в русской крови».

   Za co skutečně byl donucen umírat ruský voják! - http://iks2010.info/?p=27057

   Smazat
  4. Nic novýho! To samý říká tu ňákej ruskej historik a generál ve výslužbě! - http://3rm.info/main/68196-velikoy-otechestvennoy-moglo-ne-byt.html

   Cituju: "Да, мы заплатили высочайшую цену за победу в Великой Отечественной. Но, к сожалению, фактическими победителями Второй мировой стали американцы. Да, они потеряли 300 тыс. убитыми в этой войне, но их экономика не пострадала, их страну не разрушили. И в итоге они стали хозяевами мира, воспользовавшись всеми плодами Победы. Германия была разгромлена, Франция не смогла воспрянуть, Англия ушла на второй план. А СССР практически ничего не получил, кроме слаборазвитых стран Восточной Европы, которые мы взяли на буксир. К тому же надо было восстанавливать свою страну, которая была в руинах."

   Stručně přeloženo: WWII. vyhráli Amíci páč utrpěli minimum lidských ztrát, skoro nulový materiální, zbohatli a navíc tzv. "stopili balon" (teda získali vyspělý pstáty). Kdežto Stalin dostal "za odměnu" jen zaostalý a chudý východní národy pod svou knutu, zem měl na dranc a zbohatnul jen malinko (malá část německý výrobní kapacity a pár německých mozků).

   Smazat
  5. Amíci vyhráli hovno a ne 2.sv.válku,chcípali stejně jako Rusi,jen míň a kratší dobu..Vyhrál žid,kterej tu válku začal a nejen ji,ale i ty,co přišli po ní a taky vyhrává jak v Americe na plné čáře,tak i tady v Evropě s tou migrací a taky tady na NR,kde maže cokoli,co na něj ukáže...

   Smazat
  6. Opět rasistický pitoma kliknul jedy do klávesnice. NR není platforma pro antisemitské! Tak odlez!

   Smazat
  7. Skvělé! Správná reakce zavilého sionisty,nebo pologramotného,řádně indoktrinovaného českého blba...Tak,co sis vybral?!

   Smazat
  8. Rus bude vždy jen Rusem! Kam ho postavíš, tam zůstane sedět a čekat na rozkaz. Udusá si hlínu v zemljamce, maximálně stluče srub a hnáty vomotá slámou a má "láptě"! Prostě je to jen a pouze ten "bílej negr", jak ho vystih Bronstejn. Bez pana Forda by byl i celej Asiat Stalin totálně v prdeli! A to chtěli trockisti, věda že tato spolupráce přivede Rusko k síle a proto jen zdržovali vyjednávání. Kontrakt na stavbu první ruský automobilky začal už v roce 1937, ale srali se do toho nosatý šíbři z Wallstreetu co spolýhali že ji Bronstein přinese Rusko na zlatým podnosu a Forda nesnášeli že jim nakouk do kuchyně a napsal vo tom bestseller. Až když ho Stalin vypakoval za hranice, tak se to podařilo uzavřít - tedy v roce 1932! To už běžela dávno pětiletka, který se taky říkalo "fordizace SSSR".

   Smazat
  9. To nebyly jen závody na výrobu automobilů, traktorů a buldozerů či hydroelektrárny jako Dněprogess, ale i takové provozy jako jsou jatka, který musely Rusákům na žádost Stalina postavit američtí technici a inžové!
   „Hlavním předmětem výroby ovšem byly vitamínové a hormonální přípravky. A k tomu cílevědomý Hitlerův osobní lékař, který uměl z nacistického teroru obchodně profitovat, potřeboval nepřetržité zásobování,“ doplňuje Ohler.
   To si tehdy šestapadesátiletý Morell zařídil na nacisty okupované Ukrajině. Ve zlatý důl se pro něj proměnila obrovská jatka ve městě Vinnycja. Krátce před válkou je postavila americká firma Swift.
   „Vybavila je nejmodernějšími technologiemi. Zde se měly soustřeďovat veškeré porážky z celé Ukrajiny. Vše fungovalo automaticky, včetně zachycování velkého množství krve. Morell byl ohromen. Něco takového neměli ani v Německu,“ líčí Ohler.
   Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/olomouc-adolf-hitler-drogy-hormony-vitaminy-theodor-morell-milo-adolf-heikorn-ukrajina-char-ich-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170306_2310406_olomouc-zpravy_mip

   Smazat
  10. Druhá věc je, že veškerý těžký průmysl co nepostavili Péťoj Velkýmu němečtí inžové zajatí v severní válce, tak včetně infrastruktury Rusku postavili Britové a Američané v průběhu let 1862- 1938 (pak přešel Stalin na stranu Německa, které spolupracovalo v oblasti vojentví od Rapalla 1922), jenže klíčový bylo i zásobování pracovní síly SSSR - tzv. myší a krys v roce 1941! - https://www.valka.cz/13334-Ekonomicka-situace-SSSR-v-prubehu-1941-42-a-spojenecka-pomoc-Lend-Lease-dil-2-?utm_source=valka_cz&utm_medium=article&utm_campaign=serial

   Smazat
  11. Navzdory tomu všemu by stejně Stalin bez pomoci spojenců od knoflíků a razítek až po suroviny na výrobu letadel, tanků, střelného prachu, potravin, obuvi, zdrav.potřeb, bavlny, ropných produktů dodávek aut, letadel, lokomotiv atd. za 160 miliard dolarů nevydržel dlouho vzdorovat a dnes bys hledal Rusko marně na mapách! Válečné vítězství bylo dílem všech Spojeneckých armád a SSSR byl zcela závislý na dodávkách z USA a Británie, rozhodněse nemohl měřit s německou armádou.
   Navíc jako bonus o kterým s dnes mlčí americký program půjčky a pronájmu nadto umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Smazat
  12. 17:11 Rusáci to ví! Nojo no:) - http://s61.radikal.ru/i173/0905/54/8b9115df9e4f.jpg

   Smazat
 2. Byl to asi výsměch a zároveň ta Trumpova finta, kterou si představuje, že uspí Rusko. V dnešní době dronů je nějaký mráz, který kosí lidi, irelevantní. Stačí i jen zvolit autonomní režim dronů a Rusko padne. To už není ale válka lidí a není to ani o statečnosti a o odvaze. "To už je o vesmíru, který neválčí jinak." Proto je už kompatibilní s civilizací Země a právem zasáhne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:14 je magor

   Smazat
  2. Doslo i na zcela zabavny film Hori ma Panenko /Forman, Passer , Papousek / ve kterem udalosti jsou zcela podobny dnesnimu USA...
   Mister Trump zase "perli " sve moudrosti , tazene rovnou z prdele...
   Jeho kvalifikace je podeprena zkusenostmi , kdyz jeste vcera byl hlavni organizator
   SPOLKU PRO ZVOLENI KRALOVNY KRASY %^**(*%$!!
   Dnes hlavni strateg vojsk NATO.

   Smazat
  3. 4:17 velmi trefné přirovnání. Trump taha z prdele jednu perlu za druhou, ovšem už mu paměť neslouží a tak po oběde zapomene co blafal ráno.
   Takovej zmatek co vládne ve Fashingtonu tam snad ještě nebyl.
   Ať už tu směšnou kreaturu odpálkujou a začnou konečně fungovat.

   Smazat
  4. 7:51-jak by měli začít fungovat,jako za Obamy,nebo jak to myslíš??!!

   Smazat
  5. Anonymní22. července 2017 7:51 - konečně se našel někdo, tedy TRUMP, který se nebojí zatnout i do živého. To, že je ve Fashingtonu zmatek je jen dobře, protože ti zkostnatělí váleční štváči se nakonec utlučou sami, jelikož nebudou schopni reagovat na nové dění ve světě. Je to banda blbečků, kteří neznají nic jiného než teoretické organizování válek a posílání vojáků na smrt(mimo jiné tito vojáci mají, až na velmi vzácké vyjímky, úplně vypláchnutý mozek a neznají nic jiného než plnění rozkazů). Co to je vlastní rozum a názor, to jim vůbec nic neříká. Bohužel to k takovému stavu spěje i v naší hrdinné profesionální armádě-ŠKODA.

   Smazat
  6. Hlupak,drony staci jednoducho rusit a popadaju same

   Smazat
 3. Mně se tyhle řeš)či líbí. Podle nich Němci (Napoleon, Švédové, Poláci...) bojovali v marastu a zimě a ti všiví Rusové si vedle jezdili po betonkách a za slunečného počasí. To se jim to pak bojovalo. Všichni věděli, jaké počasí v Rusku kdy je. Němci měli (a jistě mají) štíábní příručky, kde je geografický i povětrnostní popis Ruska. Mohli se tedy připravit. Takže počasí to asi nebylo. Navíc Rusové je vypráskali v zimě i v létě. Dokonce i na jaře a na podzim. Připomíná mi to ten vousatý vtip z totáče: "Pět největších nepřátel socialistického zemědělství: jaro, léto, podzim, zima a imperialismus."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, byl to opravdu krásný vtip. Ale uznejte, to tehdejší zemědělství nás všechny, zdravě a levně nasytilo. Zato dnes tendovážený sajrajt a celkově lichvářský ceny, to je pošušňáničko. I vtipy byly tenkrát zdravější.

   Smazat
  2. Němci,Napoleon,Švédové,Poláci atd.když šli na Rusa,neměli dělat frajery a vzít si trenýrky s dlouhejma rukávama...

   Smazat
  3. 22:35 jo meli kouknou na Weather report a mohli vyhrat vojnu

   Smazat
  4. Včera jsem při přepínání programů narazil na sovětský barevný velkofilm Vojna a mír! Úžasně natočený film podle stejnojmeného románu L. N. Tolstého. A při jedné scéně jsem s vzpomněl na to co zde již vícekrát zaznělo. Byla to scéna kdy generál Kutuzov přijímá hlášení o těžkých ztrátách ruské armády a on to odmítá přijmout a křičí, že ráno zahájí protiútok a vyžene vetřelce z území Svaté Rusi! Pak přijde spojka, že s ním chce hovořit Barclay de Tolly. A on se sklidní, sedí na stoličce a přemýšlí ... a tady mi belsklo hlavou to co jsem tu již dříve četl - cituju:
   Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!


   Smazat
  5. 9:50 Ty bláboly máte z vlastní hlavy nebo je vás učí multikulturní pravdoláskaři v současných školách ?

   Smazat
  6. Lze namítat proti informacím "9:50". Ale hlavně - O úspěšné raketové sovětské technice "9:50" nic nepíše. Že si špičkové německé raketové odborníky odvezli Američané r. 1945, je známo. Takže ledacos je jinak. Nobelisté z éry SSSR rozhodně nebrali své výsledky nějakým cizincům.

   Smazat
  7. 10:21 Multikulti asi sotva. Opusť zvyk nedočítat texty do konce Nebo snad na to nestačí tvý IQ? Vše se dá vygooglit - jde pouze a jen o čirá fakta. Že Rusofilci mají informační filtr stejně jako Rusofobci, kteří pro změnu nic o Rusku ze zásady nečtou nic, je jiná věc ....

   Smazat
  8. 10:38 To už je lepší! Němci stovřili vše zásadní na bílé civilizaci. Kdo studuje dějiny hudby, literatury, chemie, matematiky, vynálezů, nebo fyziky, tomu nemůže uniknout úžasu z množství německých jmen na seznamu. Němci tvrdě pracují, jsou produktivní, energičtí, stateční bojovníci a nade vše, velmi tvořiví. Němci celá staletí nepředstavovali pouze to nejlepší z celé naší rasy, ale byli v každém ohledu klíčovým elementem veškerého lidského rozvoje. Proč potom Německo, mohli byste se zeptat, mělo zpoždění za Francií, Španělskem a Anglií v získávání kolonií a založení svého impéria? Odpověď leží v jeho Achillově patě. Žádný národ nemůže přežít pokud je vnitřně rozdělen. A žádný jiný národ netrpěl tolika rozkoly a vnitřními spory jako právě Němci. Od dob Římanů, přes vládu Karla Velikého a po další staletí bylo Německo rozdělené na malé knížectví a království. Snad od dob pádu Babylonu nebyl nikdo tak napaden židovskými parazity jako malá knížectví v Německu. V nich se Žid opevnil a jejich vládcům - půjčujíce jim peníze - zkazil morálku a podnítil války mezi nimi.
   V 15. století se stále více projevovalo, že Německo se stává novou mocí v srdci Evropy a pokud ho nechají tak díky svým lidem, řemeslu a technologii jako byl např. knihtisk, brzy ovládne Evropu. Pokud existuje něco co Židé nechtějí a nemíní tolerovat, je to fakt, že by se bílí lidé jako Němci sjednotili a ovládali světovou politiku. Asi v této době začali Židé propagovat to co je v pozdější historii známé jako "Velká Schizma" jehož 500. výročí si v letošním roce připomeneme! Židé zorganizovali protestantskou reformaci a s ní i bratrovraždy neslýchaných rozměrů. Židé kteří křesťanství vytvořili, a pak ho 1500 let skrze hierarchii římskokatolické církve ovládali, církev zkazili do takové míry, až byl průměrný "Věřící" zcela znechucený výstřelky církevních prelátů a připravený povstat. Pak Židé vždy přivedli loutku, pokaždé jinou, která měla vést povstání proti církvi, která se tak měla již podruhé rozpadnout, tentokrát od Německa a Švédska přes Francii po Anglii. Po asi století tlení tyto nepokoje propukly do ohnivé bitvy Němců proti Němcům. Dnes to nazýváme třicetiletou válkou v letech 1618 až 1648. Po skončení tento tragický rozkol zanechal Německo rozpadlé a krvácející, 5/6 majetku bylo zničeného a 1/3 obyvatel zabita. Když toto vraždění nakonec ukončil vestfálský mír, jehož znění nenapsali Němci, ale okolní vnější síly, které nechtěly vidět sjednocené Německo, zůstalo rozdělené na 300 knížectví, tedy mnohem více než tomu bylo před válkou. Tato krvavá a odporná zkušenost sebedestrukce vrátila Němce možná až 300 let zpět co se týče vývoje jejich státnosti a stála je světové vůdcovství. Taková byla situace v Německu až do příchodu Bismarcka, který německé státy sjednotil ale rozpoutal válku proti Němcům v Rakousku, které v bitvě u Hradce Králové v roce 1866 porazil. Tato bitva a vítězná válka proti Francii v roce 1870 sjednotila německé státy pod vedením Pruska, a Bismarck korunoval krále Wilhelma I. za hlavu německé říše. Německo bylo opět na cestě ke sjednocení a světovému vedení i když bez Němců z Rakouska. Navzdory času který Německo ztratilo zatímco jiné velké evropské národy získávaly kolonie, bylo Německo najednou světovou mocí s níž bylo třeba počítat a neúprosně se stávalo nejsilnějším národem Evropy i její vládcem. Navzdory nesmírné cti připisované Bismarkovi za sjednocení Německa nikdy veřejně nenavrhl řešení židovského problému, a tak židovská moc i vliv zůstali v Německu nekontrolovanými, bez dohledu. No i tak se síla a produktivita Němců stala zřejmou, a pokud je něco co Židé nechtějí, tak je to skutečnost aby se kvalita vrozená německé krvi ujali vůdcovství nad naší rasou. Proto to byli opět Židé, kdo vyvolal v Evropě první světovou válku

   Smazat
  9. Ty kundo z 9:50-i ty raketový motory,co si od nich kupujou amíci,ty mají dělaný v cizině a to přímo od tebe že,ty to všechno musíš přeci vědět,protože první kosmonaut světa pes Lajka, byl tvůj fotr...

   Smazat
  10. Nevážený germanofile z 9:50 h, z 11: 18 h, 11:20h popř. dalších Vašich příspěvků.
   Již dlouho jste nás neoblažoval svou fanatickou vírou v nadřazenost „německé rasy“.
   Cituji : „…Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly!...“ – konec citace.
   Kouzelné je, že celý Váš příspěvek v 11:20h (který pravidelně kam se dá přetiskujete) je věnovaný vysvětlení toho, jak „zlé okolí, puzené zlými židy, po staletí úmyslně nechávalo tzv. německého génia roztříštěného na 300 a více státečků..“
   Germanofil ve Vašem podání, je patologický propagátor všeho takzvaného „světového pokroku“, který byl dosažený POUZE A JEN, DÍKY existenci „germánské rasy“.
   Vždyť podle Vás i Adam a Eva v ráji, již byli nefalšovaní Němci!
   (Přitom Vám vůbec nevadí, že tzv. „germánská rasa“ nemá mnoho společného s Germány!)
   A my Slované, jsme podle Vás naprosto podřadná „rasa (?)“
   Googlit umí dnes kdejaký primitiv, ale objektivně vyhodnocovat, vyhledávat a dávat do pravdivých souvislostí fakta, to bohužel umí málo lidí (mezi které Vy rozhodně nepatříte!)
   Úspěchy slovanských národů a státních útvarů nedokážete vymazat!
   Jen namátkou: v době kdy „každá česká selka uměla číst a psát, tak na území dnešního Německa žili primitivové, silný evropský stát se snažil již ve středověku dát dohromady Karel IV., později Jiří z Poděbrad, po Bílé Hoře jsme vybudovali silné průmyslové centrum Rakouské říše (ze kterého žijeme do dnes!), které ve většině parametrů překonávalo roztříštěné „německé“ hospodářství, naše prvorepublikové průmyslové celky byly úspěšnější než „německé“ (které navíc s americkou pomocí např.: IG Farben, Krupp, atd., se teprve snažili prosadit), Wolkswagen své vozy propagoval sloganem, že jsou „konstruované jako česká Tatra ..“ a dalo by se hodně dlouho pokračovat.
   Stejně tak Vaše tvrzení, že Ruskou říši v průběhu dějin budovalo pár „asi geniálních cizinců“, je takový blábol, že mu není obdoby.
   Ano, mnohdy díky jiným dějinným souvislostem, přicházeli „cizinci“ modernizovat ruský ekonomický potenciál, ale pak to po nich převzali „místní“ a úspěšně ho rozvíjeli dál.. (loděnice Petra Velikého, hutní průmysl, terénní vozy, atd., atd., ..)
   Když motáte dohromady Turka s Asiatem (viz. Váš Stalin), víte vůbec něco o Skytech?
   I ten „kaučuk a ropná pole v Baku“ Vám vůbec nesedí..
   Jestli jste Slovan, měl byste se stydět!
   Jestli jste užitečný idiot, či placený manipulátor, měl byste se radši zajímat o to, aby se Němci konečně probudili a přestali páchat národní sebevraždu.
   Zvlášť když stáhnou celou Evropu s sebou!
   Pavel p

   Smazat
  11. Prej "motóry"! To je kreten! Když mu tu jasně popsal vzdělanej kolega jak Rusáci přišli k vobyčejskýmu šroubečku! Ani ten neuměli vyrobit, bez německejch inžů!

   Smazat
  12. To je fakt! Však taky proč NDR bylo premiantem východního bloku! A to bylo Rusákem nemilosrdně vysáváno a přesto! A navíc vždy byli východní Němci, v jejichž žilách koluje více slovanské krve než si myslíme a než je zdrávo vždy těžko srovnatelní s výkonností echt germánských Němců - těch zalabských! Však proč vždy soudruzi Lenin a Trockij usilovali tolik o revoluci právě v Německu? Proč Stálin tolik trval na tom, aby bylo vyhlášeno "jednotné demilitarizované demokratické Německo"? Protože jedině vítězství proletariátu v Německu mohlo zajitit světovou komunistickou hegemonii! A nikoliv zaostalý Rusko ke kterýmu se klasikové "vědeckého komunismu" - Marx i Engels stavěli více než skepticky (což eufemismus pro nenávist a rusofobii).

   Smazat
  13. He! Prej „každá česká selka uměla číst a psát,"- no jo, to se stalo skutečností, protože Němec Guttenberg vynalez knihtisk:)) Jinak by si asi moc nepočetla, páč ručně přepisovaný knihy zpravidla neopustily zdi klášterů kde je ručně mniši opisovali ... legrační "argumenty" stébélek se chytajících:)

   Smazat
  14. Pro rasistického obdivovatele germânskeho pořádku: o té české selce to napsal pan kardinál davno před Guttenbergem!

   Smazat
  15. Číst a psát neuměli ani sedláci a to ještě v době Husa! Neměli proč - noviny ještě nevycházely a Písmo jim interpretovali kněží, tak k čemu by jim ot bylo? Pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhotejný postoj většinové negramotné slovanské poplulace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům. Uznávaný historik Prof. V. M. Machnač např. píše, že Rusko mělo horší režim než Německo, tedy ruský voják pomohl většímu zlu vyhrát. Proč? Ptá se profesor a současně odpovídá: Rusko by prohrálo válku s libovolným Německem: monarchistickým, demokratickým či fašistickým. Nicméně ani jedno z toho Německo nebylo. Ono bylo nacistické a prohrát s ním si Rusko dovolit nemohlo, protože by přestalo existovat jako národ. Proto zvítězilo. A nezvítězili v ní mladí komoušové, Stalinovy děti, ale staří vojáci vychovávaní ještě tadičně v duchu pravoslaví či islámu! A přestože SSSR stál na straně vítězů, Rusové byli ve válce poraženým národem - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  16. 13:00 Koho oslovuješ zkurvenino putleroffská? Lajku umučili komoušský nelidi! Něco podobnýho byli právě tvý zkurvený zplodičové! Takovej zkurveneckej xindl zločinnej bych za rodiče nesnes! Proč se nezabiješ, svině mizerná, rudošská?

   Smazat
  17. 21:37 Jsem googlil ten tvůj canc a krom tohodle článku jsem nevygooglil NIC!:)) Tak jsem se tomu mrknul krapet rrochu víc na zoubek, co to ten flanďák žvanil. A byla to ironie! Kardinál kritizoval rozmach tzv. lidovýho kacířství v Čechách a správně pronesl toto: "Tu každá selka vykládá Písmo lépe než nějaký prelát!". S uměním číst to nemá co dělat, spíš jde o to, že si začali různí wiklefovci u nás interpretovat církevní učení po svým, hňupe:)))

   Smazat
 4. A také mají Rusové spojence Čínu a mají usa po srandě.

  OdpovědětSmazat
 5. Ruský medvěd + Čínský drak - když je naštveme zatočí s USA, Evropou a námi tak, až se nám panenky přetočí! A my budeme na straně poražených!

  OdpovědětSmazat
 6. Při stejné logice se mohl Trump pochválit, jak na jejich straně také bojovalo počasí, když zvítězili v Africe nad Romelem. Mohl ve stejném duchu zdůraznit, že "afroameričané umí ve vedru dokonale bojovat" a Němci ne. Obdobně Irák také nejspíš dobyli jen díky vedru.

  OdpovědětSmazat
 7. "Neutoc na Rusko, neporazis ho. A i kdybys ho porazil, neudrzis ho. A i kdyz ho udrzis...zmrznes."

  OdpovědětSmazat
 8. Američané jsou hodně hloupí, tenhle Donald, jestli to myslí vážně a zase to nějaký pisálek nepřevrátil, to jen potvrzuje. Rusové mají na své straně nejen počasí, to je jedna z jejich výhod. Mnohem důležitější je disciplína a uvědomění si, že je Rus. Nedopustí, aby na jejich vlast dopadly cizí bomby, to už mají za sebou. Bohužel, my jsme se vinou kolaborantů v parlamentu postavili PROTI slovanskému národu, což je velká bída. Ty síly, co to tak plánují, útočí na ty hloupé předsudky... že jim podlehnou zoufalci z parlamentu, to jsem netušil...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z toho co prohlašuje americký prezident(a obecně politici kteří nepatří k hloupým), nelze usuzovat co si myslí. Jedná se vesměs o politické proklamace určené nikoli k vyjádření názoru, ale k manipulaci stáda a jeho usměrňování.
   Že za silou Ruska stojí nejen armáda a významná spojenectví, ale i vlasti oddané, houževnaté a odhodlané obyvatelstvo, ví i Trump. A myslím že jak Trump, tak i správcové evropských protektorátů jsou si dobře vědomi, že v obyvatelstvu Evropy nemá jimi protlačovaná proamerická politika ani náznak takové opory.

   Smazat
 9. Vlastenecví to je axióm u Ruska i USA. Kdo by však šel bojovat za tuto rozkradenou zem, kde nám nic nepatří, vede nás svoloč, která se jen klaní a poslouchá západ. Těch pár našich profiků ? by určitě při prvním střetu zvolilo úprk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč se tak bráníš přílivu migrantů, když ti tu nic nepatří, země je rozkradená a máš ji u prdele?

   Smazat
  2. 9:07 To by ještě scházelo aby nás terorizovaly islámský fanatici samy máme holé zadky a budeme je živit?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Anonymní 9:07
   Nechci za nikoho mluvit, tak jen já osobně také nejsem vítačem migrantů a to proto, že nevnímám jako přínos k životu v rozkradené zemi ještě její vybydlení provázené střety frustrovaného obyvatelstva odlišných kultur. A uvědomování si stavu naší země přeci neznamená, že mi na ní nezáleží. Kdyby nic jiného, nevím jak vy, ale já jsem se tady nevyskytl, já jsem se zde narodil svým rodičům v dlouhé linii předků a stále zde mám mnoho blízkých a známých, na nichž mi záleží. Připadá vám na tom něco divného nebo snad obtížně pochopitelného?

   Smazat
  5. 9:07 že se také ku... rodí !!!

   Smazat
 10. Kačer Donald zapomněl na hanebnou imperialistickou intervenci jednotek USA, Británie a Francie v roce 1918, kdy tihle vetřelci pomáhali bělogvardějcům masakrovat místní obyvatelstvo. A na porážce USA, Británie a Francie mráz žádnou roli nehrál. Jen obětavost a vlastenecké nadšení ruských lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby chtěli tak by Rusko osvobodili za měsíc! (Stačil by správný rozkaz našim legionářům a Zederbluma s Bronstejnem by vozili v kleci po magistrále). Jenže nechtěli, jak píše Vrba. Ruský lidi a to čekali a nedočkali se, proto museli chcípat rukama neruských vrahů-bolševiků!
   A to jak revoluční námořníci a dělníci z Pitěru
   -
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Kron%C5%A1tadtsk%C3%A9_povst%C3%A1n%C3%AD

   Tak prostí rolníci z Tambova - https://cs.wikipedia.org/wiki/Tambovsk%C3%A9_povst%C3%A1n%C3%AD

   Smazat
 11. Rusko není potřeba porážet, protože ono se obvykle porazí samo. Viz r.1917 nebo 1990.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:41 Nezapomeňte na to, jak se také Československo v roce 1989 porazilo samo. A v roce 1938 nás porazili naši "věrní" spojenci. Nás opravdu není potřeba porážet, stačí k tomu naivita, hloupost a prodejnost vlastních spoluobčanů.

   Smazat
  2. Přesně! Dokládá to i dobový zápis českého slavjanofila Rudolfa Vrby! Cituju:

   "Mužíci utekli z fronty, běželi domů, aby si rozebrali šlechtické statky. Německo chtělo z Ruska dostati obilí a potraviny a proto s takovým úsilím pracovalo na zničení Ruska, které se mu podařilo.
   Žid Lenin-Zederblum a Žid Trocký-Chaim Bronstein vydali heslo, že půda bude rozdělena mezi mužíky proletáře, kterým v Rusku říkají »bedujaki«, kdežto rolníci zámožnější, kterým na Rusku říkají »kulaki«, mají dostatek pozemků. Ale Lenin i Trocký se přepočítali. Veškeré obyvatelstvo vesnic v Rusku se spolčilo a prohlásilo, že nezná rozdílu bedujaki a kulaki. Vláda Židů v Rusku je obmezena jen tam, kam proniká moc bodáků červené gardy. Území, kam tyto červené gardy nemohou, není nám přesně známo. Dnové židovské vlády, či jak si říkají vlády sovětů, jsou sečteny. Možno, že do roka bude Rusko od krvelačných červených gard osvobozeno.
   Naděje Německa, že bude z Ruska dovážet značné zásoby obilí a potravin, selhala. V samotné jižní Rusi platí lid za kilo mouky 20 rublů. V Moskvě bude mouka daleko dražší.
   Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným.
   Ruský národ selhal, zradil sebe sama. Nyní musí cizí velmoci posílat do Ruska pomocné armády, aby Rusko bylo zbaveno židovského vladaře. Tak hluboko neklesnul ještě žádný národ, co svět světem stojí."

   Psáno 15. září 1918

   Smazat
  3. A přestože SSSR stál roce 1945 na straně vítězů, klidně tam i tento rok přidej!- http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 12. 13:19 Naprostý souhlas. Trvalo mi desítky let, než jsem si to uvědomil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozdě, ale přece, většině to nedojde nikdy.

   Smazat
  2. Šlo by opravit čas? Zas tu totiž řádil ňákej komouškej cenzor praštěnej rudým vokovem! O co šlo?

   Smazat
  3. Nemyslels toto? Cituju:

   Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Jen idioti v tom furt hledaj nějaký výmluvy a omluvy vlastního idiotismu!

   To totiž těm zmrdům rudejm vadí kvůli jednak Pravdě, kerá se jim nehodí a pak slůvku "vyženeš"! Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán v jeho první části zamítnut a druhou - tedy odsun naopak realizován, protože s tím počítaly loutkové většinou již Moskvou ovládané vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit velký problém k nastolení rudé totality.

   Smazat
 13. Hmm tak ať se amíci komplet vodstěhujou na Aljašku a budou taky neporazitelní :-))
  Mimochodem Anglány před kapitulací zachránil nějakej generál La Manche. Každej má něco.

  OdpovědětSmazat
 14. Ve Vietnamu žádný mráz není a taky jste dostali na prdel. Nejmodernější armáda světa se musela sklonit před Vietkongem, vyzbrojeným kalašniky a bambusovými tyčemi. Hlavně však Vietnamci, tak jako Rusové, věděli, zač bojují.

  OdpovědětSmazat
 15. Rusko nelze porazit, protože na jeho straně jsou rusové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale lze porazit. Afghánistán je toho důkazem. 8 let marného snažení a s použitím velikého vojska.

   Smazat
  2. Vole, Afghánistán není Rusko. Tam Rusové nebránili svou vlast. Nauč se číst.

   Smazat
 16. Trumpe,hlavně si vem z toho poučení a něchej si o tom natočit film jinak skončíš jako Napoleon a Hitler.Ono by to nebylo na škodu.Žádná škoda světu by nevznikla.

  OdpovědětSmazat
 17. Velmi zajímavá diskuze. Co dodat?
  „Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve vlastním oku nepozoruješ? NEJPRVE VYJMI ZE SVÉHO OKA TRÁM, A PAK TEPRVE PROHLÉDNEŠ, abys mohl vyjmout třísku z oka svého bratra.“ (Srov. Bible: Matouš 7,3.5).
  Budou volby, a co my dokážeme udělat s naší vládní koalicí, s naší obranyschopností, s naší politikou vůbec? Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komouši zas těžce projedou, jako vždy, jinak se nic moc nestane. Obranyschopnost stoupne, ať už bude ministrem Stropajs nebo kdokoliv jinej, tak navýšíme rozpočet postupně na 2% HDP - to je závazek a cíl!

   Smazat
  2. 8:54 Ten, kdo si myslí, že obranyschopnost státu stoupne navýšením rozpočtu na obranu na 2 a více procent je opravdu "šťastný" člověk.
   A to bez rozdílu, zda jste to Vy nebo ministr obrany, apod.
   L.S.

   Smazat
  3. 17:22 Tak je to závazek, že jo. Prostě oni nás před putleroffskou agresí nebudou věčně bránit zadara! Vo to tu běží. Co to konkrétně zvýší nebo nezvýší je tu nepodstatný ... jde o princip!

   Smazat
 18. Podíl vnitrozemských mrazů v dnešní technicky modernější válce by asi byl o něco málo menší než dříve.
  Ale podstatné je, a je to jen dobré, že to Trump takto připomíná. Děda.

  OdpovědětSmazat
 19. Hlupáku 7:20, 7:22, 7:24, 7:33 kdypak ti dojde, že existují určité zákonitosti vývoje lidské společnosti, kdy určitá „kultura“, v závislosti zprvu na přírodních podmínkách dosahuje vrcholu, migruje, upadá, transformuje se, postupně víc a víc závisle na geografických okolnostech jinde, dosahuje vrcholu, migruje, upadá, transformuje se stále víc závislá nejen na geografických podmínkách a okolnostech, ale na rozvoji poznání, osvojení technologií, dosahuje vrcholu, migruje, upadá, transformuje se… Což není závislé ani na rase, ani národnosti, když jde o objektivní, přírodní proces, ze své podstaty nezávislý na lidské vůli. V lidských možnostech ovšem je, aby tento proces jako civilizovaný, byl víc nebo méně dramatický… Současné Rusko, jako ta slabší strana, je zcela logicky představitelem zastánce práva a humánnějšího přístupu. To si piš, nekulturní, nevzdělaný a nemyslící živočichu 7:20, 7:22, 7:24, 7:33.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takse tam vodstěhuj a nevoblažuj nás tu těmi rudými marx-leninskými cancy:)

   Smazat
  2. Jsem neměl tušení že bejt "myslící a chytreeej" znamená dokola žvanit tři naučený cancy: "migruje, upadá, transformuje":)) A taky do toho vkládá rádobychytrý slůvka typu "osvojení" nebo "v závislosti na ..." Jéééé pane šeditelíííííí! V závislosti na čems tohle vypotil, rudochu?:))

   Smazat
  3. Současný nebo nesoučasný - Rusko je jen kus zemskýho povrchu, nemá žádný city ani pocity, není tudíž silný ani slabý! Bavíme se jen a pouze o Rusech jako etniku, ať už žijou kdekoliv - národní mentalita se nemění. A dějiny to potvrzují, nejsou tam žádný vrcholy ani transfery či co to tam papouškuješ za kydy který ten tvůj polomozek nemůže bejt vůbec schopnej chápat))) Dějiny nezměníš, Rusáci zůstanou stejný jako v době kdy je uškujici zorganizovali do první státní formy ...

   Smazat
  4. To není otázka žádných "geografickch okolností", ale genetiky! Ta je zdrojem civilizace navzdory podmínkám, protože je mění! Jen divoši se jim podřizují a asimilují se. Ale ani barbaři nejsou schopni civilizaci které byť i sami dosáhli dále rozvíjet. Pomineme-li černé divochy, kteří se pojmu civilizace nikdy ani nepřiblížili, máme tu údajně velice starou civilizaci žlutých. Ti sice postavili asi jedinou stavbu viditelnou i z vesmíru, to je pravda. Ovšem skutečně něco rozvíjet nedokážou. Nahromadit horu kamení umí kdejaký hovado i ve zvířecí říši. Čínské stavby zůstaly tisíce let ve stejném slohu, střelný prach sice vyrobili, ale použít ho smysluplně nedovedli, do Afriky dopluli s obří flotilou, ale krom žirafy pro císařskou zoo tam nic nezískali a ani nezanechali! Když kamkoliv přišel Bílý muž, vznikl nový stát! Minimálně tvořený první pevností s posádkou. I proto osídlil Ameriku, Austráli a dobyl všechny nejvyšší hory světadílů i oba zemské póly! Tenzingovy předci žili pod Mount Everestem tisíce let a vylézt nahoru nedokázali. Báli se "zlých duchů" hory. Musel přijet bílý muž britské entity z daleké Austrálie, aby tuto horu pokořil. Bílý muž sestoupil až na dno oceánských hlubin a prošel se po Měsíci, vynalezl penicilin i vodíkovou bombu! Jeho jedinou chybou bylo, že nebyl dost ostražitý - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   Smazat
  5. 17:36-"třesky plesky"..."Bílý muž" právě nyní nedobývá ani obsah kalhotek své vlastní staré a všechno ostatní,o čem tlacháte,tak ztrácí ve prospěch těch,které po staletí okrádal a židovských finančníků,kteří to vše organizují..tady mate toho dobyvatele a pána světa,toho svého Bílého muže,skvěle geneticky obdařeného k velkým počinům,je v prdeli a ty,kašpare ukecanej,s ním:

   http://www.eatliver.com/insane-fashion/

   Smazat
  6. 18:31 Je to tak, no. V tom dokumentu (odkaz na konci) to je přesně popsaný ...

   Ale nicméně já mám rád, ba přímo miluji tohle! Jen to vosol, poslouchej a drž hubu přitom a uvidíš - pude Ti mráz po zádech! Z tý naprosto ale naprosto nekorektní, totálně vočividný Pravdy! - https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

   Smazat
  7. Nevím proč tomu věřím, ale Cosi mě napovídá, že Ty Pravdu uneseš - http://www.vontartarus.cz/clanky/o-nacistech-a-zidech

   Smazat
  8. Hoši, vy jste všichni tak naivní! Tohle je jen kamufláž s tím "vítáním migrantů"! NATO je přeci štít civilizace! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě a podpory buziků, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Frau Merkel a mesié Macron spolu s paniem Dudou naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj Rusáky a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou či putleroffskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou rusácké vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  9. 19:08 a 19:15-EST,EST,EST-je to tak a já skutečnost znám.Jako dítě jsem se ptal,"proč je nikdo nemá rád",ale nikdo mi na to nechtěl odpovídat a proto jsem hledal odpovědi sám a přišel postupně na to,že se mi s hloubkou poznání naprosto překreslil obraz světa a teď teprve pospojovaný tím správným pojivem na sebe navazujících událostí dává reálný obraz, který ač je stále částečně v pohybu,je srozumitelný dokonce do takové míry,že mi dává možnost i některé změny předvídat a nenechat se jimi zaskočit,nebo se na ně přímo v rámci svých omezených možností připravit,neboť směr i prostědky jsou jasné a úmysly se už nedají ničím zakrýt...Čeká nás dramatické finále a ať dopadne jakkoli,jsem rád,že se můžu zúčastnit,neboť jak tam kdosi říká:"nemiluji pravdu,ale jestli je něco co nenávidím,tak je to lež.." A pokud někdo naprosto z hlouposti,nebo prospěchářství cynicky aktivně napomáhá k likvidaci Evropy a její vskutku vyjímečné kutury a genocidě jejich obyvatel přílivem milionů imigrantů pod naprosto idiotskou záminkou nutnosti multikulturalismu,je ten nejtěžší zločinec a zaslouží ten nejvyšší možný trest...

   Smazat
  10. Podle 17:36 je civilizačních vrcholů dosahováno národnostmi či rasami s lepší genetickou dispozicí. Pak bych měl rád vysvětleno, jak dochází k úpadkům historických kultur, příkladmo: Na Eufratu a Tigridu, čínské, indické, egyptské, řecké, římské… a proč asi je kolébkou průmyslové civilizace Britanie následovaná Francií a Německem a ne třeba Španělsko, které mělo lepší ekonomické a v podstatě shodné genetické předpoklady…

   Smazat
 20. O co se vlastně hádáte? Kdo na tom vydělal a vydělává je jasné! Zjistěte si příslušnost 100 nejbohatších lidí v roce 1950 a 2015. Je to stále jen ten mus a mus a mus a stále ten stejný hnus! Je potřeba diskutovat co dělat abychom omezily ty největší zvrhlé parazity a ty malé držely na uzdě. Současnou světovou říši zachvátila paranoia a to je předzvěst jejího konce. Jako všech říší v celé historii. ČLOVĚK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:00-Zapomněl jsi dodat:"...a k tomu nám pomáhej Bůh..."

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.