Reklama

.

.

sobota 15. července 2017

Ubodané ženy v Egyptě aneb zhrzený džigolo muslima Petra Pelikána v České televizi

Patrik Juda
15.7. 2017   Rukojmí
Ač se stala včera odpoledne smutná událost, když v egyptské Hurghadě připlaval z Rudého moře nožem ozbrojený zbabělý vrah turistek, tak z vystoupení pana islamologa Petra Pelikána v Čt jsem měl pocit, že si asi dělá legraci...
Dvě ubodané Němky, zraněná a pořezaná česká turistka, za kterou míří náš diplomat do nemocnice a další tři poraněné cizinky v egyptské Hurghadě Egypťanem Abdarem Dínem, který připlaval z moře do chráněného a vyhlášeného letoviska........ "Nechci Egypťany, chci cizince." Podle Němců se jednalo o teroristický útok.


Na úvod včerejšího večerního speciálně zařazeného pořadu Čt 24 paní Blanka Závitkovská zrekapitulovala, co zatím světové agentury vědí z výpovědí očitých svědků o útoku muže, který s nožem v Egyptě zbaběle ubodal dvě ženy a zranil čtyři další, než byl zneškodněn hotelovou ochrankou, zadržen a uzavřen v kleci na kufry.

"Útočník byl rozhodnut zaútočit na turisty!" "Nešlo mu o Egypťany, ale jeho cílem bylo opravdu zasáhnout turisty!" "Proto si vybral poměrně frekventované hotely!" "Hurghada je přelidněné turistické letovisko, kde opravdu jsou turisté ze všech zemí a je to jedno z nejnabízenějších letovisek cestovních kanceláří v celé Evropě." "Pokud ten útočník chtěl zranit Evropu, tak to byla Hurghada a kolem ležící letoviska, ostatně nebylo to poprvé."

Jedním ze tří hostů včerejšího speciálu byl kromě policejního specialisty Stanislava Kasbundy a Jana Papeže za cestovní kanceláře i analytik, arabista, islamolog a honorární konzul Súdánu v České republice, PhDr. Petr Pelikán.
Pan Pelikán, který je muslimem se nedávno rozesmutněl na info. cz například nad tím, že na muslimy přijdou v Evropě prý pogromy a že migranti musí v současnosti do Evropy nebezpečně přes moře, protože na "zlém" Balkáně, kudy by ten migrační proud měl prý logicky a přirozeně "téci" postavili Bulhaři plot a ještě ty nebohé uprchlíky prý okrádali a terorizovali a bulharská vláda tomu prý poměrně tolerantně přihlížela.
Tak si říkám, že těm údajným uprchlíkům již ti "hodní" filozofové jako je pan Pelikán poslali pro jistotu celou flotilu "neziskových" lodí až k lybijským břehům a v tom zase vidím budoucí pogrom a pohromu já, ale pro všechny původní Evropany a nemuslimy. Pokud bude muslimské "uprchlické" tsunami pokládáno za logické, tak jsme ztraceni. Logiku tomu dávají lidé, jako je pan arabista. Jediné, co by mi přišlo logické, by bylo vracet nelegální migranty zpět do Afriky, ale to by neprošlo přes tu všechnu eurounijní humanitu.
Nicméně včera se pan analytik Pelikán vyjadřoval k situaci v Hurghadě a hledal další vysvětlení tohoto činu před televizní obrazovkou. "Nemáme právo dedukovat." "Nic nevíme."

A tak si pan analytik zadedukoval. "Mohl to být nějaký Egypťan, kterého nechala jeho milá a který se rozhodl to takhle řešit." "Konkurenční boj dvou hotelů." "Ale samozřejmě to může mít toto pozadí." Tím myslel fanatický islamismus, což ale pan honorární konzul samozřejmě raději ani nevyslovil. Nechala ho milá, tak připlaval mezi cizinky v plavkách a vraždil? Boj hotelů? To si přeci snad nemohl přát žádný hoteliér v Egyptě. To přeci nezní příliš atraktivně pro žádné turisty, tyto další vraždy nevinných lidí. Mohl to být prý také někdo, koho vyhodili z práce, ale islámské motivy pan Pelikán nakonec také nevyloučil, ač událost zlehčoval jak mohl.

Když paní Závitkovská zopakovala, že Egypťan chtěl zabíjet pouze cizinky a nikoliv Egypťany, dostal pan Pelikán opět slovo. "Salafisté byli původně mírumilovní, ale mění se to." Dnes prý salafisté podle pana Pelikána pěstují jakousi bojovnost, ale hlavně se toho podle pana filozofa neobávejme, protože v Egyptě se můžete obávat hlavně žhavého slunce, nebo občas nějaké té medůzy. Tak to muselo toho Egypťana to sluníčko ale pořádně rozpálit, protože jinak byl asi pohlcen tou jakousi islamistickou bojovností.
Celý speciální pořad věnovaný vrahovi turistek z Egypta zakončil pan Pelikán slovy......."Jestli to byl dvacetiletý kluk, tak to mohl být nějaký odmítnutý džigolo."
Pan Pelikán sice nechtěl spekukovat, ale celý pořad si dovolil zakončit touto analýzou? Byl to žert? Tak to mohl být také třeba nějaký egyptský homosexuál, který prostě nenávidí ženy a ty nemuslimské asi ještě víc, ale tuto teorii si pan islamolog odpustil, protože za taková slova namířená na sexuální menšinu by ho mohl odsoudit dokonce i jeho vlastní bratr, ministr spravedlnosti Robert Pelikán. 
Taková slova by byla fuj. Jo, to nějaký imaginární džigolo? Hoďme to na něj a jděme spát.
Pana Petra Pelikána prý přitáhl k islámu prorok Mohamed, pod kterým by prý byla dnešní společnost lepší, řekl. Pana Pelikána vytahuje na obrazovky za každou cenu politicky korektní Česká televize, ač včera byl slovy a komentáři o sluníčku a medůzách pana Pelikána překvapen i pan moderátor.

Říkám si, že když hledá pan Pelikán společnost věřící v proroka Mohameda, která by byla dle něj lepší než ta naše, tak proč se sám do nějaké takové společnosti neodstěhuje, třeba do nějaké no-go zóny, kterých má již v Evropě desítky na výběr, aby si tu mírumilovnost a lásku islámu, kterou tolik propaguje v České republice pořádně a naplno integračně prožil. Jako muslim by mohl mít nesporně výhodu.
V Česku se nemusíme obávat žahavých medůz a žhavého slunce také příliš ne. Já se například nejvíce obávám islámu zaplavujícího Evropu a lidí jako je pan Petr Pelikán, kteří k tomu dlouhá léta napomáhají a napomáhat budou.

33 komentářů :

 1. Toto je jedno z dalších variant multikulturního obohacování nevěřících Evropanů, potažmo nezahalených a podřadných žen.Je to hrozné, ale vládní Eurojelita mají jasný scénář, odstranit původní obyvatelstvo a nahradit ho středověkou kulturou, plnou násilí a primitivismu, bohužel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump brani Ameriku
   Evropani nemaji Trumpa
   Zemrou
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 23.04-Trump nemá takovou moc, jak se čekalo.Podívejte se, co se děje na východní hranici s Ruskem, od jihu po sever.Probíhá její obkličování, nasunování armád, usácké techniky, kanonenfutrů, dokonce z Kanady a v poslední fázi-příprava na útok!!!

   Vymazat
  3. 23:18 to je evrope
   V Americe Trump snizil priliv ilegalu o 70 procent
   To me staci k jasani
   Horni Dolni
   Mezitim Merklova vita
   Jo v evrope bude valka a nemine cesky protektorat

   Vymazat
  4. Problém je v tom že evropa nemá žádného politika. Podívejte se u nás. Sobotka Kalousek, Zaorálek, Stropnický. Myslíte si že tahle verbež myslí na nás. Na ty zavoláte US ambasáda a div se neplazí. S těmi se dostanem tak do války s Ruskem. A bohové s námi, aby jsme nedostali na kokos i s Doníkem.

   Vymazat
  5. 1:09 takze se mnou souhlasis
   Evropa potrebuje Trumpa
   Zavrit hranice, postavit zed, pochytat ilegaly a vetrelce, vypustit bazinu
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. titulky CS : https://www.youtube.com/embed/02nLxNzIA9g

   Vymazat
 2. Co to vladne v cesku za svoloc, pelikani?
  Vladu do jednoho zavrit
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 3. Co chtít po vítači pelikánovi z ana v tv mleli že to nebyl teroristický útok.

  OdpovědětVymazat
 4. Jeste se omluvite Honolulovi za to ze jste ho urazeli
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 5. Faktem je, že dost paniček si do Egypta létá zapíchat. Exšéfová mojí manželky byla jednou z nich. Třikrát do roka létala právě do Hurghády , kde si vydržovala mladého araba.
  Ať už byl důvod útočníka jakýkoliv, nic to nemění na tom, že naše kultury jsou vzájemně neslučitelné. U chlapů, bych jistou míru pochopení pro islám dokázal ještě pochopit. Ale že spousta holek nadšeně tleská šaríe, to se vymyká zdravému rozumu. Místo multi kulti by měli na školách vysvětlovat, jak vypadá třeba ženská obřízka a co obnáší muslimský patriarchát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:36
   Ženská obřízka je prastarý africký zvyk, který nemá s Islámem nic společného.

   Vymazat
  2. 7,20
   Tak proč jí ortodoxní muslimové praktikují?

   Vymazat
  3. Pro 7:20 - člověče, odkud máte tu informaci o "prastarém africkém zvyku"? Dejte odkaz aspoň na jednoho historika či historický pramen, který o tom pojednává. Já osobně si myslím, že obřízka je typickým produktem fanatického náboženství a jeho společenské totality. Leo

   Vymazat
  4. 8:27

   https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDensk%C3%A1_ob%C5%99%C3%ADzka

   http://www.afrikaonline.cz/view.php?cisloclanku=2007010101

   Pokud čtete i v jiných jazycích než česky, najdete samozřejmě ještě daleko podrobnější informace.

   Vymazat
  5. drsná obřízka: https://www.email.cz/download/k/BuYJjIdfIFOuTzOnvwsZsL_YlK79ta_kAed4FiA7zVbVh_eJBFtTcuk88wZ1SH8SMFQLHqU/VID-20170426-WA0006.mp4

   Vymazat
 6. Pane Hricáku Vy nic nechápete. Změkčilí pražští sluníčkářští a kavárničtí pseudochlapi už skutečné ženské typu Žilková nelákají. Tyto skutečné ženské chtějí k sexu skutečné muže, kteří umí zabít svého soka třeba kudlou a ne tu změkčilou českou chanraď. To je potom kvalitní sex.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic proti tomu, ale je bez debat, že ortodoxní islám, který si značná část muslimů přiváží sebou do Evropy, je vůči ženám dost macešský. Chlap se islámu v nejhorším podřídí a představa bigamie se značné části nepříčí. Ženský to budou mít o dost horší. Až s nimi začnou zacházet, jako s kusem nábytku. Tak proč ty městské milky tomu islámu tolik nadšeně tleskají?

   Vymazat
  2. Protoze jsou to kra..... a totalni blběny ... co na to jineho rict.... kdysi jsem byla v Tunisu a oni si o nas mysli ( diky temto ktere uvadite) ze jsme vsechny kurvy....

   Vymazat
 7. Před týdnem jsem byl na řeckém ostrově Lesbos u tureckého pobřeží. Ve městě a v parku jsem potkal řadu černých Afričanů,v přístuvu stála lod´ Frontexu. Poněvadž jsem strávil také nějaký čas v protivopoložených tureckých městech Dikili a Ayvalik, a žádné černé jsem tam neviděl, tak se opravdu jedná o import černých lidí lod´mi Frontexu od afrických břehů na řecké ostrovy. Se mnou na lodi z Ayvaliku na Lesbos nejel ani jeden černý. Na břehu v přístavu stály přijímací stánky pro emigranty. Takže, přijede lod´ Frontexu, vyloží náklad a ti se seštosují u stánku a zapíší se jako žadatelé o azyl. Ale pokud si promítnete vzdálenost od Afriky do Itálie a pak na ostrov Lesbos, je to nepoměrná vzdálenost. Je tedy jasná strategie, že aby se všichni emigranti nevalili do Itálie, tak je lodě Frontexu rozváží po řeckých ostrovech. Takže žádní Syřané z Turecka na řecké ostrovy, ale distribuce černých z Afriky lod´mi Frontexu po celém jížním pobřeží Evropy. Toto ale nemůže probíhat bez vědomí řecké vlády, takže at´se o tyto emigranty starají sami, když v tom jedou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane evropané nechtějí šukat a mít děti tak je musíme dovést z míst kde se ještě souloží a rodí, to přeci dá rozum, ne?

   Vymazat
  2. 7,49
   Tak proč nesáhneme raději po jiné kultuře, potažmo jiném náboženství? Nějakém, které jasně nedeklaruje, že jinověrce a ateisty rovnou zlikviduje?
   Jestli máme vymřít, ať nás nechají v klidu doklepat ten zbytek času, co nám ještě zbývá.

   Vymazat
  3. Vaše úvahy jsou hloupé z neinformovanosti. Evropa nikdy nebyla tak přelidněná, jako je dnes. To nadnárodní korporace chtějí mít miliardové davy do robotáren a pro velký obrat maloobchodu. Ale přijde robotizace, vlastně už ťuká na dveře, a co pak s lidmi? Takže žádný islám, žádné migranty a přemýšlet o budoucnosti, která bude sakramentsky jiná než dnešek.

   Vymazat
  4. 8,17
   Vy mi nerozumíte. Já vůbec nestojím o jakoukoliv migraci. O tu stojí jiní. A ať už jsou jejich důvody jakékoliv, a já si myslím, že je znám, měli sáhnout po diametrálně odlišném etniku, potažmo jiném náboženství. Máme zde desítky tisíc ukrajinců a vietnamců. Přičemž oba národy dohromady nevyvolávají takový odpor, jako muslimové. Jenomže v tom se silně pravděpodobně skrývá skutečný důvod řízené migrace. Náboženský fanatik, ovládaný svým imámem, je ideální nástroj pro uskutečnění téměř čehokoliv špatného. Navíc, drtivá většina migrantů jsou nevzdělavatelní primitivové. Ti se na nic ptát nebudou. Imám poručí, politicky zdůvodní a primitivní muslim splní příkaz.

   Vymazat
  5. Evropa je přelidněna, je potřeba snížit počet obavytel, u nás už se to pomalu daří, já nechápu, proč bychom měli zvyšovat zalidněnost Evropya a to ještě tím stylem, že sem dovezeme ty, co tu hodlají jenom šukat. Přečtěte si, kolik procent imigrantů z Afriky pracuje ze zemí, jako je Afrika. Já tu nechci ani Ukrajince nasáknutý banderovskou propagandou. At´si udělají pořádek oni sami ve vlastní zemi. Banderovská propaganda začala na Ukrajině za vlády Židovky Timošenkové, to mi hlava nebere, Židé a podporují Banderu. Ted´chtějí USA a NATO kompenzovat Ukrajincům rozvrat jejich hospodářství tím, že je napustí k nám, to je přece nehorázné.

   Vymazat
  6. problém je v Grécku nevládne grécka vláda, ale nemecká

   Vymazat
 8. Pan Petr Pelikán je slušný a hodný člověk,ale především je to filosof,a ten je naprosto nevhodný na jakékoliv střízlivé komentáře nebo obranu čehokoliv.Filosof rozpitvá věc do nejmenších detailů a na konec vždy zjistí,že analýz je mnoho a mají i podobné procento pravděpodobnosti.Filosofie je věda,která učí rozvíjet myšlení a nápaditost,ale vždy preferuje nalézat všechna řešení.Nikdy se pak neshodne na tom jediném a v danou chvíli pro danou společnost na tom správném.
  Chyba není na straně Petra P.,ale na straně České televize,ve výběru hostů k tématům.Je evidentní její snaha věci zahrávat do autu nebo tzv.do ztracena anebo vedení těchto pořadů není na úrovni,což byl i případ moderátora tohoto pořadu. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 9. Islám? To opravdu myslíte tak zkratkovitě? Střet náboženství? Hovno! Qui bono! Tam je odpověď! Za vším hledej prachy!

  OdpovědětVymazat
 10. Přibližně kolem r. 1221: Lidská práva mongolských družin, vedených panem Džingischánem jsou nezpochybnitelná...jejich pochod na Evropu je nezvratný, chvalitebný a Evropa bude Mongoly obohacena. Přes jisté excesy pramenící z nedorozumění je mise pana Džingise globalizujícím a tedy žádoucím procesem. Integrace Mongolů a jejich pracovní zařazení do života skomírající evropské společnosti je podporována všemi multikulturně cítícími představiteli Evropy 1.poloviny 13.století a není na místě roznášet nenávistné řeči! Šířit se po planetě je nezadatelné právo.

  OdpovědětVymazat
 11. Nevím,proč se rozčilujete.Pokud tam ty"turistky"
  byly samy,tak pouze z jediného důvodu.Takže si
  mohou stěžovat všichni stěžovat na lampárně.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Majevský, vy idiote, za 1. nevíte, zda tam byly samy, a za 2. cožpak to, že byly samy, je důvodem k vraždě? Kolik mužů provozuje sexuální turistiku po mnoha zemích světa a nikdo je neubodá, ale vy, Majevský, v tom pro ty ženy vidíte snad spravedlivý trest? Svině Majevský, třeby vás taky někdo ubodá, za to, že jdete do Alberta nebo za sežrání řízku nebo venčení pejska. Váš příspěvek odhalil, kolik blbců jako vy mezi námi kdáká.

  OdpovědětVymazat
 13. P.Majevský publikoval názor-šária.

  OdpovědětVymazat
 14. 20:10
  20:16

  Jak už jsem tu vícekrát zmínil, Petr Majevský ze Zličína je debil k nezaplacení. Ať se vyjádří k čemukoli, vždycky se vyjádří jako hovado, Taková hovada si musí každý národ hýčkat jako vzory pro mladou generaci.

  OdpovědětVymazat