Reklama

neděle 16. července 2017

Ukrajina se nachází v epicentru politického skandálu v USA

Rado Miko
16.7.2017  Outsidermedia a RadioSvoboda

Mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová oznámila, že pokud jsou nějaké důkazy o vměšování do prezidentských voleb, tak jsou o spolčení mezi Demokratickou stranou a ukrajinskou vládou.


Potencionální ředitel FBI Christopher Ray k tomu řekl, že se s radostí ujme vyšetřování ohledně vměšování Ukrajiny do presidentských voleb v USA v roce 2016.
 

Celý článek: Україна опиняється в епіцентрі політичного скандалу у США


14 komentářů :

 1. Kam přijde Ukrajinec tam začíná konec. Samozřejmě Ukrajina je velký stát a minimálně 40% jsou lidé normální. Problém je že nepřevažují. Ten správný Ukrajinec je kříženec Rusky a Poláka a vrchol je potom Ukrajinky a Žida. Chruščov byl počátek rozvalu, pokračoval Brežněv a dokončil Gorbačov. Krev neni voda.

  OdpovědětSmazat
 2. Banderovci mj. dostávali finanční podporu z USA pro reformy na Ukrajině a část těchto financí přesměrovávali zpátky do USA republikánům do volebního štábu Hillary Clintonové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když píšeš ty své bláboly, aspoň si zjisti za kterou stranu kandidovali Trump a Clintonová. Nápověď: Trump za republikáni a Clintonová za DEMOKRATI. Polepši se!

   Smazat
 3. Ukrajinci bohužel vyznávají jedině platícího bosse. Ten je pro ně neomezeným "chozjajinem", kterého poslouchají na slovo a slouží mu jak otroci. Běda však, když boss přestane solit, to se okamžitě upnou na někoho úplně jiného. Dnes to můžeme krásně vidět v přímém přenosu. Dokud solil Rus, byl pro ně pánem. Po převratu se přepnuli na EU, která je měla udržovat při životě za nulovou protihodnotu. Když to nevyšlo, tak se nyní přepínají na Trumpa. Točí se jak korouhvičky, ale najednou zjišťují, že na ně všichni kašlou, jenom jejich zemi drancují a rozebírají na kousky - tím není myšlen pouze západ nebo dokonce vzdálená Čína, ale bohužel i Rusko, které si bere z Ukrajiny to nejcennější, lidské zdroje rovnou v počtu miliónů. Sbohem Ukropie!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proto Janukovyč prohrál, že zkusil makat pro dva platící šéfy současně - pro Rusko i pro EU

   Smazat
  2. Rusové by byli hloupí, kdyby ukrajinské Rusy na Ukrajině pronásledované nevzali k sobě a nezaměstnali. A jde-li o vzdělané lidi, kteří se umí v práci otáčet, tím lépe. Tomu se také říká "přirozený růst populace". ;-D)

   Smazat
 4. Jsem zvědavý jak toto okomentují ty debilové,Romancov,Péhe,Gabala Fištejn.Ty musí být na prášky.

  OdpovědětSmazat
 5. Jen aby i tento Christopher Ray ale nedopadl stejně, jak dopadli i jiní vyšetřovatelé, pokud se vydali po stopě klanu Clintonových.
  Totiž, aby také "nespáchal sebevraždu" ...
  Taková pátrání jsou hodně neslučitelná se životem pátračů.

  OdpovědětSmazat
 6. No jo fašouni z Ukrajiny měly velký zájem aby vyhrála ta ježibaba.

  OdpovědětSmazat
 7. Chceš-li od svých činů odvrátit pozornost, obviň z téhož konkurenci. Pro většinu "poctivých a čestných" kteří naivně věří na fér hry se staneš ochráncem před sviňárnami které sám činíš. Většina lidí nikdy neuvěří že by tomu mohlo být naopak. Svět ve kterém se dějí takové nepravosti si v rámci duševní hygieny, pohodlí nezatěžující mozek, či prostě nedostačující kapacity, nepřipustí. Nechtějí uvěřit ve skutečnost ze které se zvedá žaludek, proto raději věří a modlí se za ideál opečovávaný v kolektivní nevědomosti, za pečlivého dohledu lhářů a podvodníků na vrcholu pyramidy moci.

  OdpovědětSmazat
 8. To bylo během voleb zesměšňujících a urážlivých komentářů co se Trumpety týče. I oficiální představitelé(fašouni) se v tom předháněli. To byl poplach, když vyhrál Trump volby, to se zase předháněli, kdo dřív ty slinty na sociálních sítích smaže a kdo víc mu zaleze do řiti. Jsou to proradné kurvy, ale objektivně musím přiznat,že svým chováním se docela přiblížili "Západním hodnotám". :o))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:44 Jo přesně a celý západ s nima.

   Smazat
 9. Je to stejné,jako tady.Jen si vzpomeňte na jásavé
  komentáře o vítězství H.Clinton.A jaká změna se
  objevila po vítězství Trumpa.Vždyť je to stejné,
  jak na Ukrajině.Jediný rozdíl mezi námi a jimi je
  v tom,že nás ani neoznačí za zasahovatele do voleb
  v USA.My jim za to nestojíme.Jen politici si myslí,
  jak nás ve Washingtonu mají rádi.Jen pro svou
  potřebu ukázat,jak jsme bezmocní a USArmy zde může
  pořádat manévry na přepravu vojsk.Pokud v utajení
  nedělají konkrétní válečné manévry.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.