Reklama

sobota 29. července 2017

„Už jste někdy dostal přes hubu?“ ptá se amerického režiséra O. Stonea ruský prezident Putin při loučení. „Tak za tenhle film doma dostanete.“ (Oliver Stone: Svět podle Putina 1 – 4)

Jaromír Bradávka
29.7. 2017   Rukojmí

Pro pobavení i k zamyšlení – drobné postřehy z internetu, díl 7.
“Chceme spojiť budúcnosť Slovenska s najvýznamnejšími hráčmi Európy, ako je Francúzsko a Nemecko … tak si ochránime našu menu, euro … ale predovšetkým sa hodnotovo a geopoliticky zakotvíme medzi najvyspelejšie krajiny západnej Európy,” hovorí premiér SR vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti Facebook.
Už zapomněl, jak „najvyspelejšie krajiny západnej Európy“ v Mnichově v r. 1938 podvedli Československo a jak fašistické Německo obsadilo „spojenecký“ Slovenský štát v r. 1944?


Eurozprávy.cz 30.6.:

Německý parlament dnes legalizoval manželství homosexuálů. Manželství pro všechny, jak se mu v Německu říká, podporuje podle průzkumu 74,7 procenta dotázaných, 19,8 procenta je proti. Adopce dětí by párům stejného pohlaví umožnilo 65,9 procenta Němců, 22 procent nikoli.

Dotaz: Týká se to pouze árijské rasy nebo i přistěhovalců z východní Evropy a imigrantů z Blízkého východu a Afriky?

Podle návrhu tří slovenských poslanců by se měla daň z nemovitosti platit za každé podlaží rodinného domu.

Jsem zvědavý, kdy se toho chytí nějabý horlivý blb z české Poslanecké sněmovny...

Dotaz na ministerstvo zahraničí: V jakém jazyce se bude komunikovat v orgánech EU po odchodu Velké Británie? Francouzsky nebo německy???

Preference českých voličů v červenci:

dostupnost a cena másla;

výše finanční náhrady za pokaženou dovolenou;

prázdninové akční slevy ...

V ráji prý čeká na každého pravověrného muslima 72 panen.

Dotaz nevěřícího: „Odkud se tam berou a co se stane s těmi použitými?“

Nejmenovaný německý arcibiskup: „Němečtí křesťanští demokraté jsou sice fajn strana, jen nechápu, proč si říkají „křesťanští“, když schválili zákon o manželství homosexuálů a dali jim možnost adoptovat děti.“

Mimochodem, jak v této hodlají věci hlasovat poslanci naší KDU-ČSL?

“Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude dnes k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ (Benjamin Franklin)

Na dotaz úředníka, jaké má vzdělání a povolání, odpověděl mladý imigrant z blízkého Východu: „Přišel jsem do Německa žít, ne pracovat.“

Jak hodnotíte setkání D. Trumpa s V. Putinem v Hamburku?

Putinův „agent“ se veřejně a bez jediné kapky studu konečně setkal se svým řídícím důstojníkem… (Tereza Spencerová)

Hádanka (nejen) pro ženy: Jaký je rozdíl mezi sexem a čištěním zubů?

Odpověď: Žádný. Večer pro zdraví, ráno pro krásu ...

20 komentářů :

 1. Your article reflects the issue people are concerned about. The article provides timely information that reflects multi-dimensional views from multiple perspectives. I look forward to reading quality articles that contain timely information from you.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. you are big idiot ,asshole

   Smazat
  2. A co takhle že by psali česky?A jestli neuměj česky, nelezou na českej server voni English idiote! Píšou English bláboly na English server. Thank You.

   Smazat
  3. A to jako píšou anglicky aby ukázali zaprděným čecháčkům svoji vohromnou světovost, nebo jak jsme my, co anglicky díky době do které nám bylo dáno se narodit neumíme, voni blbe?

   Smazat
  4. oprava "...nebo jací jsme, co anglicky díky době do které nám bylo dáno se narodit neumíme, negramoti...

   Smazat
  5. Ale umíme, milane 9.37 - umíme, i v té době, o níž píšete, jsme se to mohli učit. To jest v době, do které nám bylo dáno se narodit a žít bez mediálního hnusu, neboť svět ničím jiným ovlivňován není,než mediálním hnusem. Ten má absolutní moc, to jsou dnešní zbraně hromadného ničení. Mediální humusák si může veřejně a beztrestně žvejkat co chce, a co si vymyslí. Jestli je to pravdivé tak, jak to napíše, a jestli to podává čtenáři pravdivé info, to dnes mediální humus neřeší neboť nemusí. Třeba i sračkovitý článek, že Kim ( KLDR - vděčné téma Novinky) dal svého strýce ministra roztrhat psy, našel haldu čtenářů, kteří tomu uvěřili, a napsali k tomu tisíce diskuzních příspěvků ( neboť o to humusákům jde především) a to i když se později ukázalo,že to byla sprostá lež. Co říci k tomu, že pod články o lidských tragediích jsou články o roztažených nohách celebrit kurev a dnes a denně popisován celý ten zbohatlický celebrit bordel, jen aby lid čtoucí ty sračky byl nasrán? Tak přesně o tohle nás minulý život ošidil především. Lidé tehdy nepociťovali potřebu sytit se denně novinářským hnusem, a žili - dnes jsou závislí na publicistickém hnusu, a duševně odumírají u počítačů. Proč se ještě nestačili poučit, že dnes nelze věřit ničemu, co se nevidí na vlastní oči? Publicistika se živí výmysly, nasráváním lidí a hnusem, jak červi se živí hovny a mrtvolami, a je úplně jedno, jestli je diskuzní příspěvek napsán English nebo Czech. Je to všechno o ničem - jak počítačové hry. Zábava. Plytká a zničující zábava. Jinak s vámi souhlasím, až na to, že rozumný český člověk, ač English zná, nevytahuje se tím, neboť nepotřebuje být in, a pitomec. I tím se liší chytrý člověk s úrovní od blbce bez úrovně, a to nás minulé časy naučily. Co nás nenaučily je - rvát se s podvodníky, šupáky, šmejdy, lichváři, a lumpy - protože tehdy se s ničím takovým občan běžně nesetkával. Dnes je to naopak všude. Hezký den.

   Smazat
  6. Pro Milana :-D Oni nikdy nebudou umět Česky mluvit,jako rodilý mluvčí,ale my to umíme a z toho jsou v prdeli... Angličtina je hloupá jednoduchá řeč...Proč je posloucháme,jako psíci?

   Smazat
 2. ˇÁÁÁ, pánové jsou inkontinenti. Podle komentáře asi neumíte česky, tak proč jej tedy kometujete.
  Podpis: Policejní důstojník.

  OdpovědětSmazat
 3. Nejvíce se mi líbí, co řekl Franklin o té demokracii, přesněji první část jeho aforismu. Podle toho bylo zameteno i s Indiány, a nejen s nimi - s Irakem, Afganistanem, Libyi, Srbskem, Vietnamem atd. taky.

  OdpovědětSmazat
 4. ... zapomněl jste, že s námi taky - vlky v rouše beránčím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kardinál Vlk pásl své křesťanské ovečky - jistě ku prospěchu - církve katolické. Dnes, po vítězství pravdy, lásky a humanitárního bombardování jsme dospěli do společnských vztahů, popsatelných nejlépe jako "homo homini lupus".

   Smazat
 5. Jo to sedí nepřišly do Evropy pracovat ale žít z sociálního systému.

  OdpovědětSmazat
 6. A nejenom to 10:21 panen je tady čeká neurekom. Tendence jít lehčí cestou je člověku přirozená a záleží na rodině aby dítěti již raném věku vysvětlovala, že lehké cesty vedou většinou ke zkáze. Jsou o tom pohádky ale ty se již neuvádí nikde a ani dětem nevypráví. Podívejte se co za hnus lejou do hlav dnešním dětem. JE TO ZLOČIN PROTI LIDSKOSTI. Nekupujte hovadiny a nevolte zvrhlé parazity.

  OdpovědětSmazat
 7. Nevím, zda ficko něco takového řekl, ale je to možné. On už není co býval, nakonec jako všichni "socialisté".
  Ta jeho "vláda", podobné sběrné suroviny jako u nás, se vlezprdelismem snaží udržet a nahrabat co nejdál.
  Občas kouknu na TA3 a taky občas žasnu. Co tam je rusofobie a tolik lásky k bývalému spojenci, germánům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je ťažké sa v ňom vyznať; či to myslí naozaj alebo je to "chytračenie", ktorým môže svojim poškodiť, ak to prepáli. Doma však reční trochu ináč - ako vždy.

   Smazat
 8. 10:02 ale umite hovno inglish akorat tak absolventi rychlokvasneho kursu na kajove univerzitetu, pak pomuze prekladac google no a mluvit nikdo!!!

  OdpovědětSmazat
 9. daň z nemovitosti se platí za každé obývané patro.

  OdpovědětSmazat
 10. „Manželství pro všechny, jak se mu v Německu říká, podporuje podle průzkumu 74,7 procenta dotázaných, 19,8 procenta je proti. Adopce dětí by párům stejného pohlaví umožnilo 65,9 procenta Němců, 22 procent nikoli.“
  To vypadá, že proti jsou jenom starousedlí a nově došlí muslimové. Možná, že jsou pro ty Němce opravdu přínosem. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skopcaci byli vzdy idioti bez mozku a pravdepodobne by si nechali sesikmit oci kdyby je cinani vzali over .Jsou to nebezpecni idioti a proto nyni s nimi lzidi tak manipuluji . Vzdali se marky a zavedli euro del ediktati Kohna (kohla) ktrery prosadil ti maskuru Merkele ,vse v zajmu lzida

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.