Reklama

.

.

neděle 30. července 2017

V Hamburku si chirurg spletl operační sál s nákupákem. Ušetříme semknutí!

Tomáš Vyoral
30.7. 2017 Rukojmí
V Hamburku došlo k politováníhodnému nedopatření. Mladý chirurg, uprchlík z Emirátů, domnívaje se že je v nemocnici, snažil se zoperovat co nejvíce bližních. Nejedná se o teroristický čin a nemá žádnou spojitost s ničím. Zvláštní zpravodaj Tomáš Vyoral zjistil, že v Hamburku se jednalo o nešťastnou souhru okolností. Mladý chirurg Ahmad, uprchlík z Emirátů, domnívaje se že je v nemocnici, snažil se pomoci prostřednictvím operačního zákroku co nejvíce křesťanským bratřím.
Podle řady odborníků z oblasti sociálních studií a neziskového sektoru byly na vině psychické problémy spojené s nedostatečnou integrací a nepochopením ze strany německých občanů. Nadějný lékař neuměl německy, a tak si špatně vyložil odmítání a výkřiky občanů.
Podle místních úřadů šlo o nešťastnou souhru okolností. K dobru tentokráte neposloužila chirurgická atestace a lékařské vzdělání mladého uprchlíka, který vázán Hippokratovou přísahou, jal se bližším křesťanům pomáhat.
"Často si stěžujeme na netečnost občanů v případě, že bližní potřebuje v ohrožení života nezbytně pomoci. Tady názorně vidíme, že lidé, kteří do Evropy prchají před válkou maji ty správné návyky v případě nutnosti okamžitě zakročit. Nicméně jak už to často bývá, za dobrotu na žebrotu," uvedla zaměstnankyně neziskové organizace.
Zdroj z blízkého okolí mladého chirurga, který si přál zůstat v anonymitě, našemu redaktorovi sdělil, že Ahmad byl slušný, pracovitý lékař, který po sobě dokonce házel odpadky do koše a slušně děkoval za jidlo v centru pro uprchlíky, odkud byl navzdory zamítnutí azylu díky své lékařské aprobaci nevyhostitelný. Dle všeho nenavštěvoval mešitu a nehlásil se k žádnému náboženství, ani tomu nejmírumilovnějšímu.
Jak německé zdroje pro Vyorala uvedly, není třeba se ničeho bát a vzhledem k pouhému nedopatření celý svět ušetří jedno semknutí a elektrickou energii za nasviceni Eiffelovky, Kolosea a Big Benu. Politici údajně šetří do příště prefabrikované twitterové fráze o nezastrašení a evropských hodnotách.
Náš zpravodaj již dříve informoval o podobné tématice například zde:

Poznámka pro CTHH a elitní soudruhy Jandu, Romancovovou, Chovance a další: článek není dezinformací ale ironickou nadsázkou.

57 komentářů :

 1. Jedno z mnohého typického multikulturního obohacování středověkou nenávistnou kulturou.Slimáci s primáty mají své chirurgické, gynekologické a jiné ordinace, přímo na ulici, v obchodech, úřadech.Vyšetření či operace, probíhající třeba u regálu s vepřovým masem, je tak rychlejší, pohodlnější, bez čekání a hlavně bezplatné.Dobře to Němcům frau Makrela zařídila pro 4.říši, jedna čest!Další multikulturní obohacení proběhlo ze soboty na neděli v Kostnici(též 4.říša), tam se irácký chirurg pokusil olovem obohatit místní mládež, křepčící za dusotu technohudby.Trocha olova nemůže našemu zocelenému národu škodit, jistě prohlásí frau Makrela.Další obohacování a vyšetřování našimi milými hosty, bude nadále pokračovat.A na podzim Socani s Kobližkáři, i k nám, povinně dle nařízených kvót, přivezou z Itálie zrovinka takové doktory.Socan mele maso, ó my se máme!

  OdpovědětVymazat
 2. Ano,v hambatým Hamburku už to nevydržel a začal svou specializaci chirurga uplatňovat rovnou na ulici stejně vehementně,jako ta tisícovka gynekologů specialistů minulý rok si začala mapovat terén k ženským obřízkám přímo na nádraží v Kolíně na Rýnem vědouce a inspirujíc se nádražním vybavením že,"jaký glajzy,takovej bánhóf" při pohledu na ty Němky,přestože byl Silvestr,tak nebyly zabalený "jako pumpy" v tomto ročním období v Čechách,ba ani jako správné muslimské ženy v jejich vzdálených domovinách, což jejich mysl nezpracovala a proto byla jejich reakce naprosto přirozená (od přirozeného přirození,nikoli podle podle postulátů LGBT agendy,jenž jim zcela evidentně vísí u prd....).
  Tož,jak se s tímhle porovnáme,si opravdu nedovedu představit...

  OdpovědětVymazat
 3. "To zvládneme"!Pokračujme v obohacování, vaše šílená Merkela.Na podzim se už těším, až mne zase ten hloupý německý lid, zvolí již po čtvrté, do funkce hlavního obohocovače.Mám ráda pietní pochody a nasvícené katedrály!Semkněte se a úzce integrujte!

  OdpovědětVymazat
 4. Chlapy vždyť je to přirozené a hodně žen si o to koleduje. Vrcholem jsou ty co chodí polonahé polooblečené zmalované jak indián na válečné stezce a naštvané, že na ně mužský čumí jak tele na nové vrata. Za chvíli otevřete konzervu a vyskočí na Vás nějaké přirození, to bude zážitek. Vytahají si kůži malováním a pak potřebují plastickou operaci a pro chudší jsou omlazovací krémy. Jsem starý a celý život jsem se myl jen mýdlem, nikdy nepoužil žádný šampon a gel, mám kůži hladkou bez vrásek.

  OdpovědětVymazat
 5. Toto NENI SRANDA ! Cesi budete zabijeni ! Vim to na 100 % ! Znam Afriku - zil jsem tam !
  nick HONOLULU - pamatuji si vsechno !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My zabíjeni nebudeme, protože volíme ČSSD a ta nám pomůže. Slávek Sobotka a Zaorálek dělají vše pro to, aby se nám žilo lépe a svobodně. Protože my voliči ČSSD, nejsme žádní debilové, tak tady přestaň panikařit..

   Vymazat
  2. Honolulu,trumpeta sklamal svet,je.to klamar,hostapler a klaun!Juesej potrebuju dostat peventivny jadrovy uder,aby obcania vedeli,co je vojna.Ak to neurobia rusi,skor,alebo neskor to urobi juesej!Zo sprav je zrejme,ze o celej politike usa,rozhoduju Graham a Mc Cain o inich nepocut....usa je prolhana krajina!

   Vymazat
  3. My, občané ČR, nejsme Afrika, nejsme žádní Hurvínci ani nevolníci ani nejsme(krom vlastizrádných politiků), zgenerovaní, jako uvadající "Západ".Přežili jsme císaře, Hitlera, Sovětský svaz a přežijeme i devastující EU, Brusel s nadvládou USSA!O nás nemějte péči, tady se slimáci s negroidy množit a ordinovat nebudou!To u vás to brzy začne, až se dolar ponoří do propasti a s ním celé USSA!

   Vymazat
  4. 17.54-jedině Slávek Sobotků a Andrejko Babišů, zachrání Honolulův petrodolar. před totální zkázou navezením Makrelčinýh hostů a od vás z Jůesej, zkapalněnými prdy(ten plyn bude stačit pro celou EU, že se okamžitě může zavřít ruský plynovod), z vašich hamburgrových tlusťochů!!!

   Vymazat
  5. Honič Lulua to odhaduje správně,budou tak,jako v JAR rabovat a zabíjet bílé tady v Evropě,proto je sem taky Soros & Comp.ženou,to je jasné,ale daleko dřív,než tady u nás,to začne tam u nich...tam už ta všeobecná občanská válka proti bílým probíhá,ale propuknutí do plné intenzity ještě nenastalo.I on se brzo dočká toho,že bude spát v batldrezu a obutej a s flintou u postele...

   Vymazat
  6. Vzpomeňme s úctou a láskou Nelsona Mandelu, který z Jihoafrické republiky různých parazitů jako "Honolulu" udělal civilizovaný stát.

   Vymazat
 6. 15 21,jedine ten spropadenej cobolackej Ondra,Vam cechum udelal prebytek v rozpoctu,za celou eru kapitalismu!Vasi patrioti,Kalousek,Sasa Vondru,Bakala a ini Vas jenom okradali!Slovenskemu Ondrovi,nik,nikdy nedokazal zlodejinu.Vse bylo na.hrane.zakona CR!Dnes Ondra nenabizi koblizek,ale 50 melounu pro lidi...co nabidnul Kalousek a spol?jozka ze slovenska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před chvilkou jsem četl krásnej plagát:" Serou vás vaše děli,chcete jim posrat život? Volte ANO !!!

   Vymazat
 7. Právo na soukromí?

  OdpovědětVymazat
 8. Lilith


  Tohle je taky síla! Němci jsou totálně vykastrovaní, když nereagují ani na vlastní genocidu.

  ttp://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/484603/iracan-strilel-na-diskotece-v-nemecku-o-teror-neslo-na-miste-jsou-2-mrtvi.html

  OdpovědětVymazat
 9. Nas oblibeny president Trump vede zoufalou valku s DEEP STATE.
  Ted meni kabinet !

  Nase, tak zvane "tajne" sluzby, byly tak zdecimovany korupci, ze prakticky neexistuji.

  Deep state ma na sve strane media a ten, kdo jim v Americe veri je retarded.

  My vsichni stojime za presidentem Trumpem a kdyz nas bude potrebovat s flintama, tak staci PISKNOUT a my se pujdeme vsichni zaradit pod jeho korouhev.

  LONG LIFE TO PRESIDENT TRUMP !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Media a Deep State nam muzou polibit rit !
  GOP je banda zradcu na vyplatni listine DEEP STATE ! A vite co rekl nas oblibeny president Trump - McCainovi !
  "Ty jsi Benedikt Arnold" !..Strasna urazka ! To byl picus Anglican. Ale McCain ma rakovinu hlavy a stejne uz nevi co mluvi a zapomel, kdo to byl, ten zradce.
  nick HONOLULU - supporter of president Trump !
  (Flinta sem , flinta tam ! Mame jich nekolik i proti tankum.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Deep State už si s pomatenci jako Trump snadno poradí i bez pomoci bratrské britské armády. Ale kdyby bylo nejhůř, královna jistě tu nešťastnou zemi může přijmout zpátky pod svá ochranná křídla.

   Rule, Britannia! Britannia, rule the waves!
   Britons never, never, never shall be slaves.

   Vymazat
  2. USA ani nemají vlastní národní jazyk, mluví jako Britové a nebo Španělé. Nemají ani vlastní původní státní měnu, protože ten jejich Dolar je Český Tolar. Nevím, nevím, jestli je tedy o co stát. Jen napodobují.

   Vymazat
  3. Ty jejich rakety okopírovali od Německa. Co vlastně dokázaly?

   Vymazat
  4. • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   www.novarepublika.cz/2017/06/vznik-cinnost-cile-nase-pusobeni-v-nato.html
   • agresie USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
   https://search.seznam.cz/?q=statni+dluh+usa+je+65+bilionu+dolaru&oq=statni+dluh+usa+je+65+bilionu+dolaru&sourceid=szn-HP&sgId=6RuUuMIlhjJT4bxIuefZkhwokS-MknmMTnmoYG4iTL%3D%3D&thru=&su=&aq=
   • USA mají 18 spravodajských agentur
   • svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
   • www.novarepublika.cz/2017/04/paul-craig-roberts-vlada-kretenu.html
   • prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/boston-globe-usa-brzy-zkrachuji-pokud-budou-tolik-utracet-na-valky
   • narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
   • dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   • IS popravuje a řeže hlavy (video):
   videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
   • seriál o 11. září:
   www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
   • stop imigraci (video):
   www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
   • byznys.ihned.cz/c1-63221970-usa-cina-nejvetsi-ekonomika-sveta-po-150-letech
   • www.novarepublika.cz/2017/03/michael-snyder-11-otresnych-skutecnosti.html#more
   • prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
   • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

   Vymazat
 10. Rozdil mezi JAR a USA je v tom, ze belosi z JAR meli kam utikat.
  Bili Americane NEMAJI kam utikat a vim, ze nebudou !
  Takze, jestli k necemu prijde, tak to bude ukazkova rasova fackovacka.

  Kdyz o tom s Americany mluvim, tak jsou plni radosti, ze procisti Ameriku od Islamistu a kriminalniku.

  ISLAM, kdyz prelozite do anglictiny, tak to zn. SUBMISSION, a to je pro Americany velmi sproste slovo.

  Take Globaliste - ti ultra blbecci zapomeli, ze mnoho statu patri do t.zv. BIBLE BELT, coz jsou kovani Krestane.
  Ti se budou rvat jako tygri.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bili Americane mohou utect do Inuitska na severu Kanady a do Laponska ve Finsku a do Aleutska (ostrovy u Aljasky). A nebo do Gronska v Dansku, maji tam už tajne zakladny.

   Vymazat
  2. To fakt, protože bílých je málo, většina béžoví.

   Vymazat
 11. Vy Hurvinci omezeni v rozhledu a uplne bez sluchu !
  Nase americtina je daleko hezci nez anglicka anglictina.

  Take si vsimete, jak maji skarede a krive huby, to jim udelala ta jejich "anglictina" ! Nase anglictina nas udelala hezkyma.
  nick HONOLULU - ja a jejich kralovna je na
  strane Trumpa !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Angličtina je ubohá blbost. Kdyby nebyla tak primitivní, nikdo by jí nemluvil. Jinak se píše, jinak čte a ještě navíc něco jiného znamená. Nezná zdrobněliny a pádů má jen moc málo na to, aby umožňovala správné myšlení. Když něco nedokážete pojmenovat, nedokážete si to ani pamatovat. Angličtina je brzdou vývoje lidstva a skutečně je jen pro primitivy, kteří se ji tedy snadno naučí.

   Vymazat
  2. Stručně. Kámoš žil v Londýně 5 let a pak 25 let v Pensylvanii (USA), kde úspěšně podnikal. Na staré kolena se vrátil domů, protože neměl jako emerický důchodce téměř žádní šance v USA na důstojné dožití, i když makal jako fretka.
   Co mi doma řekl:
   - černoši jsou v Emerice něco jako cikoši
   - emeriština je jednoduchá huhňavá kravsko-koňská řeč, ale musíš mít jakoby v hubě brambor (orig. angličtina je libozvučnější).
   Toť vše.

   Vymazat
 12. 19:24...Dokazali je ukrast Nemcum a co vy jste dokazali ?
  Zanitit nemcourske prdele vasim lizanim.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němci útočili na Čechy celou jejich historii bez výjimky, Český lid porazil i jejich pět Křížových výprav a nikdy nepodlehli jejich mocné přesile, blbe.

   Vymazat
  2. 20.00
   Když trvá hranice mezi státy 1000 let bez podstatné změny, znamená to, že se navzájem obě strany respektují . (Ferdinand Seibt, Německo a Češi)

   Vymazat
  3. 3:31-zřejmě jste na játra,to jste si nevšiml r.1938,a 1939,kdy se naše vzájemná hranice vinou Němců měnila a jen vyšší moc to dala opět dopřádku ??!!

   Vymazat
  4. 18:46-máte pravdu ale byli zde i Braniboři, Švédové a jiní. Záleží ale jen na nás, zda "Království české" bude dalších 1000let aspoň "Česká republika".

   Vymazat
 13. 19:56... kdyby jsi tomu jazyku rozumel, tak bys ho mel rad.
  Nejlepsi a nejhlubsi znalosti lidstva jsou psany v anglictine. Nejvetsi a nejbohatsi knihovny na svete jsou plne anglickych knih. Nejbohatsi knihkupectvi jsou staveny pro anglictinu. Svet mluvi anglicky v nekolika accentech.
  Kdyz ji neslysim tyden, tak se citim nemocen.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžu mít rád i Tebe, kdybych Ti rozuměl. Zatím ale plácáš nesmysly a nerozumím tomu, proč to děláš. Čeština je vesmírným jazykem a schválně, napadne Tě, jak ty lidské jazyky vznikly? Vesmír mluví třemi hlavními: Elfštinou, která je nejrozšířenější ale ne nejsilnější, Češtinou, která je tou nejsilnější a nejvhodnější a Aggarštinou, kterou protože jde o pískání a některé vesmírné druhy existence prostě jinak "mluvit" nedokáží.

   Vymazat
  2. To 20:06:
   My Slováci a Češi sme hrdé slovanské národy, které žijú na našich územiach 7000 rokov. Geneticky to zistili vedci a bádatelia. Nikdy a nikomu sme sa nepodrobili, ovládli nás až vtedy, keď nás zradili údajní západní spojenci (napr. Mnichovská zrada). Taktiež sme bojovali o náš rodný jazyk (slovenčinu, češtinu). A nikdy sme ten jazyk nezradili. Daromné boli útoky Germánov, Frankov, Anglánov, Britov, Italikov, Turkov... - vždy sme sa ako Slovania (Slováci, Moravania, Češi, Rusi, Srbi...) vždy statočne ubránili!
   A ty, Honolulu, fakt si nemocný tou svou láskou k Emerike! A to hovoříš, že si emigrant - Pražák zo Smíchova?! Že sa nehanbíš!
   Pokiaľ nevieš, čo určite nevieš, odborníci zistili, že slovenčina je najťažšia reč na svete. A hneď po nej čeština. A že obidve sú krásné ľubozvučné slovanské jazyky!
   A nie tá humlančina, brblančina, skotančina... so zemiakom v hube, ktorá si honosne hovorí angličtina lebo emeričtina!

   Vymazat
  3. 21:54 Nevím jak Slovenština ale Čeština je interdialektem, tedy jazykem, kterým lze rozumět všem ostatním slovanským jazykům nejlépe. Slovenštinu, sorry, považuji za odvozenou od Češtiny a "za každou cenu" trochu odlišnou aby nebyly shodné.

   Vymazat
 14. 20:00... To se nepocita ! Ty Idiote ! To bylo v praveku ! Zato ted se muzete pretrhnout v poklonkovani ! Vas Sobotka byl zvolen nejlepsim komornikem u pomatene Merkerove.
  nick HONOLULU - neochvejny ve sve realisticke pravde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože nyní už se skuteční Češi oddělili a nezasahují už do dění v Česku a představ si, Neochvějný ve Tvé realistické pravdě, že ani nevolí, samozřejmě.

   Vymazat
  2. Čechů při posledním sčítání lidu 2011 oproti roku 2001 ubylo o tři miliony.

   Vymazat
  3. Hele, Honolulu, jestliže jste vlastenec, neurážejte Čechy, Slovany a Evropu.Pokud jste Emeričan a nesnášíte Evropu a Slovany, podle toho, jak se vyjadřujete, nepište a nečtěte NR.Užívejte si na své luxusní jachtě, jedny z posledních let emerického klidu a míru s hamburgrem v ruce, protože zanedlouho vaše zchátralá, zaprděná, hnijící a rozpadající se Emerika dostane účet na stříbrném podnosu, za to svinstvo, co ve světě, za těch 241 let napáchala.Tady nejsme v JAR ani v Africe!Merkerovou v Evropě žádnou neznáme, sorry!

   Vymazat
 15. Panove, vsimnete si tohoto - VOLA 20:11 !
  Elf je groteska pro male deti.
  Aggar je Cikan z Indie a tento "cestinar" 20:11 je UFOun z konstelace RETICULUM (maly zeleni a blby.)
  Koncim, zacina Siesta de la mexicana.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, na Zemi existoval nějaký národ a dokonce rasa a ten mluvil pískáním. Divím se, že ho neznáš, Příteli všeho nesmyslného, protože byli dva metry vysocí, v době, kdy Evropané měřili metr šedesát, byli blondýni světlé pleti a bydleli na Kanárských ostrovech. Používali jen luky a šípy a oštěpy a vzdorovali pancéřované Španělské a Portugalské invazi jedno sto let. Myslím, pokud si vzpomínám, že se jmenovali Guančové. A ta Aggarština, ta mi pasuje spíše ke Španělsku, něco mi říká, že se tam něco tak jmenovalo. Říkej si spíš "Ten, který nic neví a nezná." .

   Vymazat
  2. Hlavně jse mainstream snaží zatloukat že to nebyl teroristický čin. Jak ten zadolárek Češka utrpěla lehká zranění....

   Vymazat
 16. 20:30... ZNA, byl jsem na Canarech a na Cape Verde. Nikde zadna zvlastni rasa nebyla. To co bylo na Canarech jsou Berberi. Ti tam a v cele severni Africe byli pred Arabama, ale proc se zajimate o primitivni kmeny
  z Afriky ? Takovych je mnoho ! Mate rad zahady ?
  Madagaskar a Lumeria, to je zahada ! Atlantida to je zahada ! Bahamas, to je zahada a maly kousek od Floridy !
  Kreta t.j. zahada ! Vlada v severni Egypte - HYKSOS !
  To je zahada a horni tok Tugeli v JAR je zahada !

  A zahada je, jak jsme se dostali od brambor do stareho Egypta.
  Jdem se hadat jinam po sieste.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud jsou afričtí Berbeři blondýni, přes dva metry velcí a světlé kůže, pak ti Guančové na Kanárských ostrovech byli oni, Honolulu. Ale zní mi to jako nesmysl. Čelili válečně Španělsku a Portugalsku sto let a myslím, že je logické, že byli vyhlazeni. Používali jen kamenné zbraně, zatímco jejich nepřátelé nejvyspělejší zbraně a brnění 14. století.

   Vymazat
 17. Honolulu kdo to posral v JAR? Samozřejmě to bylo JUSSEJ. Celkem správně si usoudil, že nejlépe bude u NEJVĚTŠÍHO PARAZITA, i z jeho hoven se dá celkem dobře žít. Jestli chceš vědět co jsi, podívej se za sebe. Co tam uvidíš to jsi. to je zákon přírody a věř že ten vždy dá vše do rovnováhy. Píšeš že jsi katolík a tak si nesmíš z Bible vybírat jen to co se ti hodí. Jinak by si byl pokrytec.

  OdpovědětVymazat
 18. Jsem Čech a čeština je můj rodný jazyk. Není to krása, když jedním slovem,jenom napsáním i/y, vyjádříš život, nebo nakládačku. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 19. 22:08... neziji z hoven ziji z prace. Vy to mate poradne popletene s temi parazity ! Pracoval jsem cely zivot, jako lokomotiva. Vstaval jsem na severu do ledove vanice a jel do prace. Vztaval jsem do vedra a destu na jihu a jel do prace.

  V Africe jsem resil problemy zadane vladou v krajich, kde byla Tze Tze Fly, lvu, tropickych nemoci a primitivnich kmenu.

  V Americe jsem musel jezdit ze statu do statu, tam, kde to vlada potrebovala.

  Kdyz vy mluvite o parazitech, tak vam neni rozumet. V Americe vam nikdo, neda nic zdarma.

  ---------------------------------------------------------

  22:12...Pane Horak, anglictina je bohaty jazyk. Neverte tomu, ze neni ! Casem je tak kamaradska jako cestina a prakticky prestanete vnimat rozdil mezi jazyky.

  Americane povazuji cestinu za druhy nejtezsi jazyk na svete, a to hned po Cinstine.
  Rikaji, ze cestina je neproniknutelna.

  Pojedete-li nekdy na dovolenou do Ameriky, tak MUSITE znat zakladni anglictinu. S cestinou se definitivne nedomluvite. Americane jsou kamardsti a tolerantni k prizvuku a chybam, ale netolerantni k jinym jazykum.
  V nekterych statech se snadno domluvite i se spanelstinou, ale hlavni jazyk je anglictina (pardon AMERICTINA).... Ale to vsechno jsou detske problemy.

  A jdem se ted vsichni hadat jinam.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Angličtina je bohatý jazyk jen tím, že si vymysleli jednotlivá slova, která nikdo nezná a nepoužívá, existují jen ve výkladovém slovníku. Běžný Američan používá jen tři tisíce slov a univerzitně vzdělaný maximálně pět tisíc, což ale už i dítě česky v Česku. "Američané jsou nejhloupější národ na světě hned za Rusy." . Čeština je nejtěžší a pro Američany neproniknutelná, protože jim právě chybí to myšlení, které ona umožňuje. Neznají významy - možnosti její gramatiky, jejího vyjadřování, ani netuší o co jde. To je pak fakt těžké tak mluvit, když tak nedokáží ani myslet. Angličtina je brzdou vývoje a měla by být opuštěna celým světem. Mluví se jí v tolika státech jen protože Británie ji násilně vnucovala svým koloniím a ne protože by byla nejlepší nebo nejvhodnější a nebo nejoblíbenější. Jazyk, který ani nemá pevná gramatická pravidla, protože je samá výjimka a jen výjimka. Vesmír ji neuznává. Pokud bude nějaká komunikace s vesmírem, pak Česky. Bezesrandy! Naučte se česky a budete moct mluvit s vesmírnými civilizacemi. Proč si myslíte, že by vesmír mluvil anglicky, PROBOHA!

   Vymazat
  2. --- Asi z blbosti a namyšlenosti, z vaší lidské britské a americké blbosti a namyšlenosti. Každý ve vesmíru ale na vás Američany kašle. Proč? Protože vesmír hodnotí úroveň ducha a ne výzbroje!

   Vymazat
  3. --- Setkal jsem se osobně už mnohokrát s mnoha vesmírnými bytostmi, tady na Zemi, všechny se mnou mluvily plynně česky. A když neuměly, například ta mimozemšťanka, která mne zachránila na jihu Německa, tak alespoň jí to vysílali a ona to opakovala.

   Stalo se, že jsem stopoval v jednom německém městě ale byl jsem likvidován a neřeknu kým, protože to vlastně ani nevím. Ona zastavila u chodníku, po kterém jsem šel, aniž bych na ni mával, prostě jsem se už tehdy rozhodl, že půjdu někam jinam, stopovat na vhodnější místo. Ona zastavila s autem vedle mne a volala na mne, že mne sveze. Byl jsem veden telepaticky a dostal k tomu svolení. Nastoupil jsem a vedl s ní hovor česky. Jenže, když jsme vjeli na dálnici, náhle značně znervózněla a najednou začala mluvit pro mne neznámým jazykem a nebyla to němčina nebo angličtina a poznám těch jazyků dost hodně. Bylo to mimozemsky. Pak mi ukázala něco, čeho jsem si prostě nevšiml. Nad autem nad námi visel ve vzduchu malý stříbrný disk a udržoval s námi cestovní rychlost. Česky mi řekla, protože už zase začala nabírat klid, že mne musí vysadit z auta někde co nejblíž, respektive co nejdříve, protože je tam ten disk. Na mou otázku mi vysvětlila, že z toho disku na nás míří laser a že ji, nás, zastřelí. Řekl jsem jí, že žádný laser nevidím a ona už skoro panicky začala mluvit zase jiným jazykem a pak z ní česky vypadlo, že ten laser je tenký a není vidět. No, a já začal mluvit tou její mimozemskou řečí a tím ji uklidnil. Telepaticky mi to předříkávala má vesmírná ochranka. Ona se tak vzchopila a vysadila mne na okraji té dálnice. Abych pravdu řekl, už si nevzpomínám a naprosto ne, jak to pak pokračovalo. Asi mi zablokovali paměť a nebo si prostě ještě nevzpomínám.

   Nemyslete si, že vesmírné bytosti dobrovolně klesnou na primitivní úroveň angličtiny aby se nemohly dostatečně vyjadřovat. Nemyslete si, stejně tak, že klesnou na úroveň komunikace skřeky. To vy se naučte česky!

   Vymazat
  4. ___ Asi bych měl doplnit rok. Asi tak 1992.

   Vymazat
  5. Angličtina je paskvil poskládaný z mnoha jazyků. Nemčina, francouztina, latína, španelština a t d.

   Vymazat
  6. 10:30

   Je legrační, když tu jedinci, kteří angličtinu nejspíš vůbec neovládají, zapáleně vykřikují své nesmysly.
   Nikdo nenutí číst Miltona, Shakespearea, Dickense, Chestertona, Poea, Faulknera ani nic podobného.
   Jejich mozečky jsou poskládány nejspíš ... z kozích bobků.

   Vymazat
  7. Kopecký, já angličtinu znám, ziji už40 v anglicky mluvící zemi a absolvoval jsem universitu.

   Vymazat
  8. 10:58

   A přesto jste napsal takovou hloupost (10:30)? Můžete to rozvést?

   Vymazat
 20. Pane Honolulu, měl jsem za to že jste nějaký významný expert a vy sám píšete, že jste makal jako lokomotiva, to musí být za Vámi pořádné dílo. Rodina 2-3 děti, hacienda nebo mrakodrap, každý rok 5-6 bouráků a dovolená pokaždé jinde. Já jsem zůstal s Hurvinkama v zaprděném Česku, mám středoškolské vzdělání,rodinu 2 kluky, 1 dům jsem rekonstruoval, postavil jsem 2 rodinné domky, mám 5 vnoučat a 9 auto, zcestoval jsem mimo Skandinávii celou Evropu, byl jsem v Egyptě a Číně. Žil jsem běžným životem průměrného Čecha. Rozhodující jsou priority a úsilí je naplnit. Podotýkám že jsem nikdy nebyl v žádné partaji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle na tom byla ve " zlé " totalitě většina normálních pracovitých Čechů , ale dle mínění západních poskoků jsme byli chudí !

   Vymazat