Reklama

.

.

pondělí 31. července 2017

VIDEO: Americký státní gangsterismus, Obama ukradl Rusům diplomatické nemovitosti za bílého dne. Neoconi Trumpa odstavili, zakázali mu zrušit sankce proti Rusku a Rusům chtějí diktovat, za jakých podmínek jim ukradené nemovitosti v USA vrátí. Putinovi došlo, že je konec! Z Ruska potáhne 755 amerických diČvc 31,plomatů! [CZ Titulky]

- VK -
31.7.2017 AE News
Ruský prezident Vladimir Putin včera potvrdil pro ruskou státní televizi, že Moskva vyhostí ze země celkem 755 amerických diplomatů z Moskvy, Petrohradou, Jekatěrinburgu a Sevastopolu v odvetě na nové sankce, které schválily obě komory amerického kongresu poměrem hlasů, ze kterého se tají dech [1]. 
Ve sněmovně reprezentantů byly proti jen 3 hlasu, v senátu dokonce jenom 2. Přestože obě komory po listopadových volbách minulý rok ovládají republikáni, tedy strana Donalda Trumpa, všichni zástupci republikánů hodili Donaldu Trumpovi do cesty k normalizaci vztahů s Ruskem doslova atomový granát, který zničil veškeré naděje. Kongres totiž v minulých dnech přijal zákon, kterým odebírá americkému prezidentovi právo zrušit sankce bez souhlasu kongresu. A protože kongres, jak se ukázalo, je plný neoconů, zrušení sankcí proti Rusku se dostává do oblasti sci-fi. Donald Trump navíc čelí hrozbě impeachmentu, jeho vlastní generální prokurátor Jeff Sessions, kterého Donald Trump dosadil do funkce, jde proti Trumpovi a chce vyšetřovat jeho údajné napojení na Rusy.


Vladimir Putin oznamuje na ruské televizi, že nevidí světlo na konci tunelu. „Čekali jsme 7 měsíců na změnu americké politiky, ta ale nepřišla. Nové sankce proti Rusku byly poslední kapkou…“, svěřil se Vladimir Putin.

Republikány ovládaný kongres navíc Trumpovi opět zablokoval jeho hlavní volební cíl, zrušení Obamacare. Republikáni opět nenašli mezi sebou dost hlasů na zrušení Obamovy zdravotní reformy. Hlavním důvodem je názor skupiny militantních republikánů, kteří chtějí zákon Obamacare zrušit naprosto bez náhrady, aby v USA neexistovalo žádné zákonné zdravotní pojištění a bylo pouze dobrovolné. Tedy návrat do doby před Obamacare. Toto je ale nepřijatelné pro druhou část republikánů, zejména těch, kteří se dostali do kongresu s volebním programem lepšího zdravotního pojištění se státní podporou, než je Obamacare. Úplné zrušení státního zdravotního pojištění by u voličů neprošlo. A to ani u republikánů, protože už dávno neplatí, že republikány volí zámožná střední třída. To je dávno pryč. Donald Trump nemá v Republikánské straně žádnou podporu. Jak řekl Steve Bannon už krátce po inauguraci Trumpa, republikání Trumpa nenávidí, protože zvítězil jim navzdory a nikoliv díky nim. Na jedné straně jim získal Bílý dům, ale pro republikánské neokonzervatice (neocony) je Trump neštěstím a zlým snem. V podstatě chtějí Trump dostat z Bílého domu a nechat v něm Mikea Pence, který je klasickým neoconem, nesnáší Rusko a je přijatelný i pro demokraty.


Trump už nesmí ani zrušit sankce proti Rusku, kongres mu tuto pravomoc odebral


Proto v kongresu se obě strany dohodly, že Trumpovi vezmou pro jistotu z rukou jeho pravomoc k rušení sankcí, protože Trumpovi nevěří a mohl by sankce na Rusko zrušit. Tímto krokem se zavřely definitivně dveře pro naději, že mezi USA a Ruskem dojde k normalizaci vztahů. Ne, nedojde. Naopak, dojde k jejich dalšími zhoršení. Ve chvíli, kdy o zrušení sankcí rozhoduje rusofobně naladěný kongres, jsou veškeré naděje na normalizaci vztahů pryč. Trump tak přišel o jednu z hlavních pravomocí a jeho vlastní republikánská strana se k tomuto zákonu přidala jako jeden muž, vlastnímu prezidentovi odebrali pravomoc. Vezmou mu exekutivní nástroj, neschválí mu zdravotní reformu. Jeho vlastní generální prokurátor, kterého jmenoval, chce vyšetřovat Trumpovu rodinu. Trump proto uvažuje, že Jeffa Sessionse odvolá z funkce generálního prokurátora a udělá z něho šéfa ministerstva národní bezpečnosti (DHS). Z kongresu na to zaznívají hlasy, že pokud to udělá, demokraté vyvolají impeachment Trumpa. A republikáni, kteří Trumpa nenávidí, by se možná na tom podíleli také.

Jedna z nemovitostí, sídlo ruské ambasády v Marylandu, které na konci prosince ukradla Obamova vláda.

Vladimiru Putinovi tak došlo, že je konec a naděje na normalizaci vztahů s USA padla. Teď už zahraniční politiku USA neřídí Trump, ale americký kongres ovládaný neocony. Česká maisntreamová média přinesla informaci o tom, že Rusko vyhostí na 755 amerických diplomatů, ale nikde na mainstreamu nezaznívá důvod, proč Rusko zavřelo i několik nemovitostí, které americký diplomatický personál v Rusku používá. Nikde nezaznívá, proč Rusko zvolilo krok, který se zapíše do Guinessovy knihy rekordů, protože ještě nikdy nebylo vyhoštěno ze žádné země naráz tolik diplomatů, aniž by byla vyhlášena mezi zeměmi válka. A skutečnost, že vztahy mezi USA a Ruskem začínají válku nebezpečně připomínat, to potvrzují i diplomaté ze třetích zemí, kteří kritizují americký kongres za nové sankce, které poškozují i evropské firmy, zejména německé, rakouské, francouzské a holandské. Je to způsobeno tím, že tyto sankce proti Rusku nepřipravovalo ministerstvo zahraničí Rexe Tillersona, ale senátní bezpečnostní výbor kongresu, který je prolezlý těmi největšími jestřáby z Pentagonu a neocony, kteří nenávidí Rusko.

Americký kongres úplně vynuloval zahraniční politiku Trumpovy vlády


Jejich nenávist je tak hluboká, že sankce proti Rusku nastavili tak, že poškozují i evropské firmy. Zkrátka kongres zcela uchvátil moc a jelikož kongres reprezentuje washingtonskou bažinu, tak můžeme říct, že Trumpa tato bažina úplně spolkla a pohltila, že už si ani nepípne a neškrtne. Neustále mu visí nad hlavou impeachment, vyšetřování spolupracovníků, rodiny, jeho samotného. Kongres mu blokuje zákony. Ten samý kongres ho zbavil pravomoci rušit sankce. Vlastní strana ho nenávidí. Proto je nezbytné, abyste si udělali obrázek o amerických neocons, o jejich fungování. V připraveném videu s českými titulky nahoře je reportáž ruské televize o tom, jak Obamova administrativa zkonfiskovala 29. prosince minulého roku dvě nemovitosti s pozemky ve státech New York a Maryland, které jsou diplomatickými územími podle mezinárodního práva.
Donald Trump při projevu v kongresu. Za zády dva hlídkující neoconi. Mike Pence, viceprezident a šéf republikánů v kongresu Paul Ryan.

Dne 29. prosince Barack Obama jako gangster nařídil, že tajná služba má obsadit dvě ruské diplomatické rezidence [2]. Během operace vnikli američtí ozbrojení důstojníci na ruské diplomatické území, obsadili objekty a dali ruskému diplomatickému sboru příkaz, že musí do 24 hodin opustit pozemky a území USA. Tímto krokem porušila americká administrativa Vídeňskou konvenci o diplomatických sborech, která ustanovuje nejvyšší stupeň nedotknutelnosti diplomatických území. Ruská diplomacie tento incident přirovnává k mezinárodnímu gangsterismu a připomíná, že něco takového se nestalo ani v dobách Studené války, že by Američané si dovolili vztáhnout ruku na diplomatické pozemky a nemovitosti ambasád. Pro Američany zřejmě Vídeňská konvence neplatí, a proto Rusko po 7 měsících čekání na změnu, že Trumpova administrativa celou věc urovná (a nestalo se), se rozhodlo oplatit Američanům podobnou kartou.

Rusko vyhostí 755 amerických diplomatů, tohle je počátek války!


Rusko zavře dva resorty nedaleko Moskvy, které používá americký diplomatický sbor k rekreaci a oddechu, ale podle informací jde pouze o Američany pronajaté budovy, takže nejde o stejnou situaci jako v USA, kde Obamova vláda zkonfiskovala Rusům vlastní pozemky a nemovitosti, za které zaplatila sovětská vláda v roce 1972. Rusové jsou si toho vědomi, že to nestačí jako odveta, a proto k tomu přidali i vyhoštění 755 amerických diplomatů. Těch je v Rusku podle ruské televize přes dva tisíce, takže i tak jich tam stále hodně zůstane. Většina amerického diplomatického sboru přísluší americké obchodní komoře v Rusku, jsou to lidé napojení na business na ose Rusko – USA. Americký diplomatický sbor se po roce 1990 rozrostl z původních cca. 65 diplomatů na více než 3.000 diplomatů za dob Borise Jelcina. Za vlády Vladimira Putina se stav amerických diplomatů pohybuje okolo 1.800 až 2.100 osob s diplomatickými pasy. Je to zdaleka nejvíce diplomatů v hostitelské zemi.

Sídlo ruské ambasády v Marylandu je nedaleko Washingtonu.

Česká mainstreamová média zamlžují skutečnost, že držitel Nobelovy ceny za mír Barack Obama se zachoval jako gangster, když nařídil ukrást Rusku jejich diplomatickou půdu chráněnou Vídeňskou konvencí. A jako gangsteři se chovají američtí zákonodárci, zdaleka nejen k Rusům, ale i k vlastnímu prezidentovi. Vtrhnout Američanům na jejich ambasádu nebo do rezidence ambasadora, tak mariňáci se samopaly by spustili palbu a USA by křičely, jak byla porušena diplomatická ochrana. Američané mohou všechno, mají pocit, že se mohou chovat jako gangsteři a krást cizím státům půdu a nemovitosti chráněné diplomatickou konvencí. Mezi USA a Ruskem tak definitivně vypukla válka. Zatím jenom na diplomatické úrovni. Ale americký kongres bude útočit dál. Jak nebezpečnou situaci to může vyvolat, to snad není potřeba zdůrazňovat.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News

67 komentářů :

 1. Jak daleko je nějaká vojenská provokace? Proameričtí vazalové sousedící s RF jsou Polsko, Litva, Lotyšsko a Estonsko. Gruzie a Moldavsko nejsou tak žhaví, Japonci nejsou blázni, Ukrajina má vlastních problémů dost a její vojáci už vědí (o politice) své.
  Královec vyvažuje zranitelnost Sankt Petěrburgu, takže si říká o prvenství v provokaci. Budou to Poláci či Litevci, resp. bude to z území Polska či Litvy?
  Co s Běloruskem? Je to lepší terč než Královec? Bylo by to zprvu v zastoupení, ale Moskva by to příliš netolerovala.
  Napovídá něco úvaha o přesunu britské letadlovky do Jihočínského moře? Jsou nějaké signály z Baltického moře?
  Jaký mají pro to význam německé volby? Jak by se Německo postavilo k provokaci v období, kdy by ještě mělo starou vládu, resp. nemělo dohodnutou novou vládu, a jak potom?
  Nebo to bude čistě akce USA s tím, že ostatní mají držet hubu a krok, že budou postaveni před hotovou věc a nakonec se přidají, protože rozklížení Západu ještě tak daleko nepokročilo?
  Co naší řiťolezci? Ti se to dozvědí asi tak hodinu před akcí a budou mít na vybranou jen ano a nebo jásavé ano.
  Patrně nastává čas, kdy oponenti USA budou muset rozkolísat dolar a vyvolat měnovou paniku dříve, než "trhy" růstem posvětí cenné papíry vojensko-průmyslového komplexu.
  Je čas rušit dolarové konta a eurokonta a převést to na jinou měnu - švýcarský frank, švédskou korunu, ale ještě lépe něco mimo Evropu.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba na ruský Dvouhlavý zlatý orel? O tom tu žvaníte už nejmíň 5 let jak jím Putin položí dolar na kolena
   a ono furt nic.

   Vymazat
  2. 0,39
   Ten nechutnej toaletní papír se složí sám,nikdo mu pomáhat nemusí!!!!!

   Vymazat
  3. 7,48
   Místo tebe měl Pán Bůh udělat alespoň tunu dřeva a ohřál by se tenkrát celej Smíchov ....nechápu,proč si na poslední chvíli rozmyslel!!!!!!!

   Vymazat
  4. Pro (0:39)
   Jste trapný. Na rozkolísání dolaru či jiné měny je daleko více nástrojů, než obsáhne Vaše omezená mysl. Navíc, pokud rozumíte psanému textu, jsem jmenoval švýcarskou a švédskou měnu, nikoli ruskou, takže fakt Jste zaslepený pitomec, tro(t)l, který opakuje nacvičené formulky.
   KR

   Vymazat
  5. 10:21

   V (jakýchkoli) měnách drží majetek jen vymaštěný idiot jako jste vy.

   Kdo má jen trochu pod čepicí tak investuje do nemovitostí, drahých kovů, akciíí, dluhopisů firem... a ne kontech má jen prostředky nezbytné k provádění transakcí a na běžné útraty.

   Ale vaše dolarová a eurová konta stejně existují jen ve vašich vlhkých snech a máte jen pár kaček ve Spořce, chytrolíne.

   Vymazat
  6. Pre Anonymní1. srpna 2017 12:12
   10:21

   K comu Ti budu dlhopisy fy ci akcie, ked pride kriza?! Ci nebodaj vojna? K nicomu, ako peniaze...

   Vymazat
  7. 12,12
   Ty máš pod čepicí leda LUPY!!!!!.-D

   Vymazat
  8. Pro (12:12)
   Naučili Vás formulky, ale nenaučili Vás dějinám a nenaučili Vás myslet. Copak odstartovalo poslední, tzv. Velkou recesi? Cosi Jste zaslechl z ekonomie, ale starou blažkovou víte o ekonomice. To je drobet složitejší struktura s komplikovanějšími vazbami a procesy, než jsou teoretické modely, v nichž se pohybuje Vaše "myšlení".
   KR

   Vymazat
 2. Je vidno, že centrum svetového fašizmu sa už v USA pevne usadilo a začína vystrkovať rohy.Bude to ťažké to semenište fašistov v kongrese USA neutralizovať.

  OdpovědětVymazat
 3. Výborně Rusko ! Když můžou USA neustále obnovovat sankce může Rusko jim dát okusit jejich vlastní medicínu ! Už žádná barevná revoluce vRusko a štvaní či nepokoje ! USA máte vRusku po žížalkách ! To bolí že nacpali tam plno diplomatů (CIA ) a peněz a teď jsou vypalování !

  OdpovědětVymazat
 4. Příštích pár mesícú bude zajímavých. Washingtonu vládnou vysloužilí generálove, chcípajíci McCain který že to ma za pár a tak by jistě nevadilo vzit na věčnost pár set milionů. Zvláště z jím nenáviděného Ruska a Činy.
  Šílenství Washingtonu je až k neuvěření, oni snad holdují kanibalismu. Nebo nejakym novým drogám.
  Sankce na celý svět, výhrůžky atomovou válkou, bezmocný, sméšny "nejsilnější muž světa".....

  OdpovědětVymazat
 5. S tim Obama care, je to jeste horsi, nez si mnozi myslite.
  Zdravotni pojisteni napr. ucitelum, je z 20 % a 30 % nepokryte, coz zn., ze lekarsky zakrok musi platit ucitele !

  Ucitele take dostavaji PADAKA (vyhazov) za informace o klasickem Recku a Rime !

  Ovsem se snazi, nebo uz rozhoduji Neocons = parta Trockystu , ktera ma na provazku karieru kazdeho podelaneho kongresmana.
  To je parta, ktera bud ovladne svet, nebo svet znici.

  To jsou ti, kterym Americane rikaji DEEP STATE ! Oni si proste delaji narok na Rusko a vse co Rusko ma - a ma toho je hodne.

  V pripade , ze prijde k valce, coz je nemyslitelne, tak za vase pomale umirani - rozhodne neni zodpovedny Trump a jeho kabinet, nebo Amerika, ale agresivni DEEP STATE, Trockyste.

  Co to je Deep state ? Je to tajna vlada v pozadi !
  (Presny preklad je HLUBOKY STAT, ale je to mysleno stat ve state.)

  Jak na to reaguje ULICE ? Demonstruje podporu Trumpa nalepkami na autech cepicemi a oblecenim s jeho slogany !

  Trumpovi bylo take zniceno pravo VETA, takze on nedokaze zabranit protiruske agresivite. Osobne nevim jak ?
  nick HONOLULU - Long Life to president Trump !
  At zije president Trump !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dear nH
   Thanks you are back again.
   Having said DEEP STATE, whom are we talking about? Who pulls the strings? Do you know a source (WWW), we could read any info about them? Give us pls some key names.
   Rgds Dust

   Vymazat
 6. Silenci se snazi vyprovokovat zkazu sveta. Zatlacuji Putina az za hranici kdy by byl povazovan za zbabelce a sam se za nej povazoval..
  Teror je nejvyssi stupen kazdeho fasismu..
  Fasismus je pak rakovina ,podobne jako v lidskem organismu to znamena premnozeni fasistu a teroristu..

  OdpovědětVymazat
 7. Pred nekolika lety Nejlepsi Pokladnik sveta /treasurer/ byl nejaky Costello v tramtarii. Tajne tedy demokraticky prodal Zlatej poklad tramtarie za 400 /unce , dnes je to pres 1800 dolaru za jednu unci..
  Pokladnik k Nezaplaceni !
  Podobne se odehrava zavod s casem , kdy korporace okradaji pracujici a hlavne mlade lidi i staty...
  Podniky neschopne udrzet krok s bandity krachuji denne, a stat dostava stale mene dani. napriklad v Lahvicce ve ktere se drive prodavaly vonavky , nebo kolinska voda dnes se prodava pivo ovsem v daleko vyssi cene..
  /Ponzi schema/ Pracujici si plati penzi od svych 18 let a potom nejakou dostanou , kdyz se penze vubec dozijou, vzhledem k toxicite vseho poskytovane korporacemi..Vlady vydiraji take a vse se riti do krize.Mimochodem , kdyz vypukla krize v 1929 dostali jsme nejake zahranicni pomoci od nekoho ?

  OdpovědětVymazat
 8. Chtel bych neco rict na vasi adresu, Cesi !

  I kdyz me nekdy privadite vasim myslenim k zoufalstvi , tak vam nepreji nic zleho ! Ja jsem se narodil v Cesku !

  Ti z vas kteri nadavaji na Trumpa a podporuji Neocons a Deep State jsou SEBEDESTRUKTIVNI BLBCI !
  V pripade, ze bude Rusko napadeno, pod nejakou zaminkou tak mu mnoho narodu pujde na pomoc a prevalcuji stredni Evropu svymi pocty velmi snadno ! V pripade nuklearni valky, tak budete bez vody, jidla a umirat bolestne na radiaci, pomalu.

  To plati i pro me i kdyz o 2 tydny opozdene, kvuli zemepisne oblasti.
  nick HONOLULU - slava presidentu Trumpovi !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy taky zažijete v tom vašem zkrachovalém Jůesej, rudou záři nad Kladnem, která se přetvoří v románek Jak se kalila ocel!

   Vymazat
 9. Mnoho hlupaku, kteri usiluji o konfrontaci s Ruskem zije ve svete bludnych predstav a mysli si, ze je zachrani jejich BUNKRY v Appalachian horach.

  Nezachrani je nic ! Znam to tam !

  Amerika byla ukradena Americanum, kteri maji svoje starosti a Rusko neni vubec v jejich hlavach.
  Vyridte Putinovi, ze NIKDO z nas, kteri jsme volili Trumpa, valku, ci sankce proti Rusku nikdy nechtel a nechce.
  nick HONOLULU - my chceme mir a obchod ! Zadne sankce !
  nick HONOLULU - SUPPORTER OF PRESIDENT TRUMP !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, máš velký přehled,super postřehy, ale v jedné věci tě musím poopravit. Amerika byla ukradena Američanům, ..... Chápu to, jak si to myslel. No ale teď ta oprava:

   Amerika byla UKRADENA INDIÁNŮM Evropskými zloději!!! Ti první zloději chtěli jen majetek a bohatství. Ti pozdější (cca po roce 1750) zjistili, že kromě bohatství mohou získat i moc nad těmi, kteří tam žili a nebo byli dovezeni jako otroci.

   To byl základ dnešních USA, takže ne Amerika, ale USA bylo ukradeno (dnešním) Američanům!

   Vymazat
  2. No, to jsi Nicku řekl přesně: Amerika byla ukradena Americanum.....
   Teď jenom dodat kým.

   Vymazat
  3. Kým byla ukradena? Exponenty finančního kapitálu, kteří ve své nenažranosti a mocichtivosti odtrhli peníze od finančních toků. Tím byla parazitickými šílenci odtržena realita od života. Subjektivní idealismus psychopatistických parazitů zvítězil a zatím si své vítězství udržuje. Bohužel myšlení psychopata neodpovídá realitě ale chorému mozku odtrženému od reality.

   Vymazat
  4. Pokud exponenti nenažraných penězoměnců nedostanou přes držku, nic pěkného nás nečeká.

   Vymazat
 10. Musím taky k tomu něco říct. Přání je otcem myšlenky. Je ale fakt, že USA a EU vykazuje fiktivný ekonomický růst 1-3 %, zatímco Čína má stále ekonomickž růst až třínásobný. Tedy pokud Rusko dává přednost Číně před USA, dělá zřejmě dobře. Čas pracuje pro Rusko a pokud jsou pánové v USA z toho nervózní, mají proč.
  Trpělivost vždy přináší své ovoce a naše domácí scéna se už taky profiluje. Takové lidi jako Hrušínský, kteří se mají dobře, aniž musí hnout prstem, je tu sice ještě hodně, ale evidentně ztrácejí kontakt s většinovou společností a začínají být taky nervózní.

  OdpovědětVymazat
 11. Water Scheib, byl hlavnim kucharem v Bilem dome za vlady presidenta Clintona ! Po zmene administrace dostal na zodpovednost BUNKRY a jejich zasobu potravin ve West Virginii a dnes je z neho dalsi mrtvolka, kterou maji na svedomi "demokrate" a nebo UFOuni !

  Tech mrtvych je uz tolik, ze to prestavame sledovat.

  JENZE, policajti u neho nasli dopis, ktery rikal, ze "V pripade me smrti - zkontaktujte toho a (jmeno.)"
  On byl na vylete v Novem Mexiku a vedel, ze po nem nekdo jde.
  T.j. mnoho lidi, kteri jsou umlcovani !
  To se nevyplati slouzit certum ! Vysvetlete to vasi kavarne. Jak nekdo neco vi a stane se nebezpecnym, tak ho "UFOuni" klepnou.
  Za dva tydny 3 advokati na plazi vych. Floridy.

  Ale kdyby nekoho klepli na zapadni plazi, tak bych protestoval na radnici v nasem meste. (Coz je stejne jako na nadrazi na Smichove v lamparne.)
  nick HONOLULU - verny stoupenec presidenta Trumpa. (Koncim Hurvinci, stejne nicemu nerozumite.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:00
   Tohle jsem si přál vzdycky vědět, ted uz můžu klidně spát.
   Doufám ještě že toho nafoukanýho burana z vajthauzu už taky brzy sejmou, je tam na kulový, pouze zaclání. Nemá zádnou moc, je jen napuchlý otlemenec kteryho nikdo nebere vážně.
   Procpak nám hohohuhu nenapsal že proti opuchlikovi protestovaly miliony zen po celé americe? Zminuje se pouze o podpoře Trumpa, vidím ty hotdog 250kg žrouty v umaštěných kečupem pokapanych trickách s podobiznou přehazovacky, cela ta fraška co se odehrává v eméeeerice je k popukání. Jeden de se nekdo vyhodí,nahradího nekdo jinej kteryho vyhodí za tyden, no není to humus? Opuchlík je tam přez púl roku a ješte se mu nepodařilo sestavit schopnej kabinet. Nemá autoritu, generálové se připravují na valku s Ruskem a Přehazovačka tomu bude bezmocně přihlížet.
   Měl si dřepět ve svèm pozlaceném mrakodrapu, kšeftovat s realitama a nesrat se do něčeho čemu nerozumíš.
   Pence uz ma napsanej inauguracni proslov.

   Vymazat
  2. Anonymní 7:02
   Teď se teprve ukázalo,že Americký prezident je jen loutka,ale jeho vodičů je mnoho.To samé by byla Clintonová a ta by nekladla žádný odpor vodičům.Uvažuji,že co bylo naplánováno už za Obami,tak se postupně realizuje.Jen doufám,aby se to dřív pokakalo v USA,než válka s Ruskem.

   Vymazat
  3. nicku HONOLULU
   .. co máš furt s těma UFOunama ??
   Tě asi budu musit navštívit na pláži /plazy - a taky tě klepnout
   po škebli.
   Sirius MM

   Vymazat
  4. 07:02 – trapně štěkáš na nesprávný strom. Tak blbý snad ani pes není.

   Vymazat
 12. Správné rozhodnutí Ruska,vyhostit tyto diplomaty.
  Jak už jsem psal,toto vyhoštění vyhovuje USA,když by došlo ke konfrontací,tak by jich mnoho nestihlo utéci,tak se vyvolá takováto roztržka,aby včas odešli z Ruska.Další nepochopitelnou situaci vyvolali Američané sankcemi,když sankce od USA,tak od USA,ostatní státy z jejich nařízením sankcí nemají nic společného z jakého důvodu,můžou nařizovat celému světu,nařídit sankce proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti vyhoštění "diplomaté"

   přece nejsou žádnými diplomaty !
   Jsou to osoby s diplomatickým pasem,což je
   PODSTATNÝ rozdíl,jsou to agenti CIA
   a koordinátoři neziskových organizací,působících na celém území Ruské federace,

   s jediným cílem : rozvrátit tento stát zevnitř,
   nastolit chaos,což je léty vyzkoušená praxe v různých státech světa...
   Ukrajina je toho zářným příkladem.

   Slušnost považují US zločinci za slabost, je proto nejvyšší čas, ukázat jim zuby, protože Rusko si déle na hlavu kadit nenechá.


   Vymazat
  2. 9:42 - Myslíš, že na ruské ambasádě v USA je to jiné?

   Vymazat
  3. Víte, kde nemůže být barevná revoluce, přece tam kde není velvyslanectví USA. To je tak notoricky známe, že nechápu proč tu 6:30 plká asi si myslí, že by Rusové mohli ovlivnit volby v USA a že by jim to světová velmoc a hegemon dovolil. Hegemon se hroutí a tak potřebuje svoje nedostatky vládnutí (krást a rozvracet umí každý debil, ale až se vše zničí a rozkrade co pak?) svést na nějakého nepřítele.

   Udělat z národů tavící kotel a vytvořit USáky se projeví až po několika generacích dochází k prudkému poklesu inteligence (výjimkou je početí z lásky, ale to je v USA vzácné) a proto USáci mají tak nekvalitní školství (pouze testy, které nedokáží zhodnotit osvojení látky - první testy zkoušel už Edison a nikdo z vítězů celonárodní soutěže se nestal významným objevitelem nebo podnikatelem), aby řadoví občané se necítili frustrovaní a méněcenní, protože by to šlo těžko dohromady s jejich pěstovaným pocitem nadřazenosti.

   Vymazat
  4. Byl jsem nepozorný - já 12:51 - zaměnil jsem anonyma měl být 9:47 a ne 6:30.

   Vymazat
  5. Putin přece nevyhostil žádné diplomaty USA. Na žádného konkrétního diplomata USA, který má opustit ruské území nepoukázal. On pouze konstatoval, že požaduje po vládě USA snížit počty pracovníků zastupitelských úřadů USA v Rusku na počety pracovníků Ruska, kteří se nachází na zastupitelských úřadech Ruska v USA.
   Z mého pohledu nejde tedy o vyhoštění diplomatických pracovníků.

   Vymazat
 13. Zdá se, že tam za velikou louží rozhodují na smrt psychicky nemocní lidé, kteří cítí svůj konec a je jim jedno co ze světě po nich zbude. To je pro nás velmi nebezpečné Obávám se ,že dojde k naplnění některých předpovědí a na podzim začne totální likvidace světa. Nakročeno už je .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím tě, kdy přesně to na podzim bude? A bude to už tento podzim?

   Vymazat
  2. 8:50 V září 1939. I tehdy se našli takoví pitomci jako ty.

   Vymazat
  3. Letos kolem Švestek , trole.. v 8,50.
   Sirius MM

   Vymazat
  4. 10:31 - tak fajn, já jen abych se včas připravil ...

   Vymazat
  5. Na co se zrrovna ty , BLBE chceš připravit..
   : ))
   Sirius MM

   Vymazat
 14. pri zúfalej situácii sa robia zúfalé kroky - viď Ukraina a USA -

  OdpovědětVymazat
 15. Velvyslanectví má mít maximálně 10 osob ,kdo jak viděl stovky ! ti další jsou jen špiclové !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi kde vzal o těch deseti lidech?

   Vymazat
  2. Na co mít tolik zlořádu na svém území !

   Vymazat
 16. Američané vyklízeli pomocí náklaďáků pronajaté sklady už několik dnů před vyhlášením ruských sankcí, spřátelení Rusové z Kremlu jim dali echo dopředu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jim ti hodní Rusové dali na vyklizení dva dny a oni se prý teďka čílí, že měli mít čas do úterka a že už je tam o víkendu nepustili. Ti si to představují jako Hurvínek válku, že si tam budou dělat, co chtějí a Rusové budou přihlížet.

   Vymazat
  2. Obama dal ruským diplomatům na vyklizení nemovitostí ruské ambasády v USA 2 hodiny!!! Navíc objelkty, které museli Ruskové v USA vyklidit, byly v majetku Ruska již od roku 1918. Je to ruský majetek!!! Tedy Obama nechal nemovitosti ukrást!

   Vymazat
 17. Kolaps akciového trhu je prý naplánován (plánují se i války) na říjen letošního roku. Neznámý investor si na to dokonce vsadil obrovskou částku. Klíčoví magnáti a politici mají již na říjen naplánovánu dovolenou a budou se vyskytovat v bezpečí mimo území USA, aby je neohrozily předpokládané občanské nepokoje. Někteří se začali dekovat pod různými záminkami (těžce nemocný Mc Cain) už v předstihu. Další tisk dolarů a další zvýšení stropu zadlužení pro nynější administrativu už asi nebude schváleno, což Trumpa definitivně odstaví od válu. Amerika asi dokonce zvolila variantu likvidace velkých věřitelů. Nedávné prohlášení amerického admirála, že je připraven zahájit jaderný útok proti Číně, nebylo náhodné. Byla to prostá výstraha i všem ostatním dolarovým věřitelům, včetně "spřátelených" zemí jako je Japonsko a Saudská Arábie. Zoufalství za Atlantikem dostihuje vrcholu, bude horký podzim. Snad se to obejde bez velké války, ta by totiž ty věřitele vynulovala nejspolehlivěji. P.S.: nedávno jeden insider z americké administrativy prohlásil, že svět právě prožívá poslední tři měsíce relativního klidu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, čekal jsem ještě nějakou zmínku o Židech v pozadí, tak to aspoň ve všech konspiračních historkách bývá ...

   Vymazat
  2. 9,42
   Bla,bla,bla....komentátor z flaštiček Venci chrchla o sobě dal vědět?????.-D

   Vymazat
  3. 9:42 je náš rebbe, kterému je líto, že se o něm dlouho nemluvilo. Řídí se heslem: "Je jedno, co se o člověku říká, hlavně že se o něm mluví!" Šalom

   Vymazat
  4. 9:25 Ano na dluh jse nedá žít jak to dělají západní vlády.

   Vymazat
  5. pokud masmédia tvrdí, že je Cain na smrt nemocen, tak jim to věřím, že je to pravda pravdoucí :-)

   Vymazat
  6. Obyčejných Američanů je mně líto. jejich většina si zvolila Trumpa jako nositele změny k lepšímu, ale neokoni (potažmo "deep state"), kteří umějí prosazovat pouze Pax Americana (v praxi tento termín znamená žití nad poměry na úkor zbytku světa), si prezidenty modelují podle svých potřeb a cílů. No a pokud se ovládat nenechají, tak je jednoduše odstraní (zlikvidovali už 5 prezidentů, bude-li potřeba zvládnou i šestého). Trump vybočil z řady už před lety, když zcela veřejně (coby stavitel řady výškových budov) prohlásil, že "dvojčata" byla v r. 2001 zaminována a odstřelena a že je v žádném případě nemohla zbourat letadla. Good luck, USA!

   Vymazat
 18. Akorát je mi divné, že se tady píše o 700 diplomatech, když Putin mluvil o zaměstnancích, což jsou i ruští pracovníci ambasády. Analytik a světoznámý asi dva roky konzul v Petrohradě Ocásek včera v české televizi lábolil, že je to Američanům k smíchu, protože vyhodí ruské zaměstnance a aspoň tam nebudou mít tyto, co byli špioni. Asi si diplomati budou sami řídit auta, vyřizovat korespondenci, vyřizovat úřady, obstarávat nákupy apod, to všechno v počtu 400 diplomatů na 5 zastupitelstvech v celém Rusku. To se teda zapotí. Asi už jim nezůstane energie na nějaké ty barevné převraty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, a o to tu jde. Aby neměli čas a roupy.

   Vymazat
  2. Ano, ten Ocásek má pravdu, američtí diplomaté si budou sami po sobě uklízet, vařit, udržovat vodoinstalační systémy, sekat trávu a ti nejposlednější z nich budou čistit i ucpané hajzlíky a doplňovat toaletní papír. To prostě nemá chybu, Ocásku :-)

   Vymazat
 19. 11,49
  Vždyť se ty ussácký negramoti bez návodů na všechno ANI NENAŽEROU!!!!.-DDD

  OdpovědětVymazat
 20. Nedávat jím potraviny a a ani kapku vody !

  OdpovědětVymazat
 21. Oho, ho 12.:13...
  To rozhodne NENI PRAVDA protoze my z U.S.A.
  nejsme sadny BLBCI ! ! !
  Napriklad ja - sem ze Smichova - ale objel jsem toho , vy zapecnici 100x
  vic, nez vy vsi DOHROMADY ! !
  A dale... TRUMPA jsem na prasidenta zvolil ja nick HOLONULU zde na Fluoride !
  PUTINA si koupim, jakmile mi prijde pár ŽAB na duchod. A vas holenci
  .. taky.
  nick HOLONULU - vas zatim Svetlonos

  OdpovědětVymazat
 22. 14,29
  Seš sice ze Smíchova,ale jinak seš ty srágorko bez mozku leda k pláči....nebo k popukání???!!!.-DDDDD

  OdpovědětVymazat
 23. 14:29 CENZORE, proc ty osli hlavo mazes vse, co se ti
  nehodi ?
  Obvinuji te verejne z protekce Brouka Pytlika !
  Misto, aby ten NEDOMRDEK byl hozen ze skali, jak nas uci Spartane, tak ty nad nim rozprostiras ochrany destnik !
  Hanba Ti !
  nick HONOLULU !
  - nenapsal jsem prispevek 14:29 !

  OdpovědětVymazat
 24. DDDDD dyslektiku.. soucitim s tebou - mas vyChlorovanej mozek !!!
  Jsem ne-jen ze Smichova ,
  ale byl jsem taky na Canarech.. Popokatepetlu, Divokym Kurdistanu, Ha-wai
  i jinde.
  Na Aljasce mne napadl MEDVED !
  .. mam z nej ozuch.
  I gdyz je mi howno platnej..
  Zde na Smichove mama 100 F.. a teplota sttale stoupa.

  Nepotrebujesé 1450 lednici GALEX , CZenku ???
  .. do DISCU je aku-rat..
  nick HOLONULU - autorizovany dealer !

  OdpovědětVymazat
 25. Tak panove, to to zde nema uroven posledniho OPOCAKA ani :
  V Konzsky Republice...
  Dvoraku Dvoraku

  Puste si na YT Novou svetskou !
  nick Holonulu w.r.

  OdpovědětVymazat
 26. 9:34 !
  Richard Perle , Paul Wolfowitz, Douglas Feith, Michael Leden, Scooter Libby, Charles Krauthammer, David Frum, Robert Kagan, David Wermster, Dov Zakkeim,Henry Kissinger, Notma & John Podhoretz, Frederich Kagan, Joshua Bolte, Mark Crossman, Daniel Pipes, James Schlesinger, Irvin Kristol, Bill Krislol, Alan Dershowits, Aliot Cohen, Etc. Etc.
  Organizacne jsou vyborni, kmenova a stranicka kazen vyborna, etnicka kazen prikladna a intelektuane jsou NEMOZNI BRIDILOVE ! Jejich touha po moci od roku 1992 je obrovska.
  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.
  A ted se jdeme hadat jinam.
  (V pripade misspell - omlouvam se. To je pouze mala cast.)

  OdpovědětVymazat
 27. NENAPSAL jsem prispevek 16:00 ! Jsi blb Brouku Pytliku a vsichni to vi. Vymyslis si nesmysly.
  Havado zapecnicky, moje zamestnani bylo pricinou cestovani, ale v Kurdistanu jsem nikdy nebyl.
  Zavidis ty nemehlo nesikovny ? Tebe nikdy, nikdo nechtel a me chtely vsechny firmy. Ja byl prinosem a ty hajzl papirem, a to pouzitym. Chudinko mala nedonosena.
  Zplachni se - ty lejno.
  A jeste ti neco reknu ty hovado blby ! Jsem uz penzista, ale zavolat a oznamit, ze budu jeste pracovat, tak mam okamzite praci !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat