Reklama

pátek 28. července 2017

Z vystoupení A. Babiše:


28. 7. 2017   PSP ČR   (podstatně kráceno)
"Takže, pane Bendo, prostřednictvím paní předsedající, vy tady sedíte 24 let, tak já se ptám, co jste tady řešili z těch tunelů polistopadové historie naší země (...) Vy jste tady řešili kupónovou privatizaci, Harvardské fondy Koženého? Ty nás stály 100 miliard. (.) Státní banky, které jste nechali rozkrást a které jste následně vyvedli do ČKA, kde jste to rozkradli po druhé. A co lehké topné oleje...A konkurs Chemapolu.
A Agrobanka za 50 miliard.
A Bohemia za 20.
A co kauza IZIP, peníze, které skončily někde na účtech ve Švýcarsku.
Proč jste nevysvětlili tento tunel vašim členům ODS!
ČKA nás stála 230 (236?) miliard.
IPB měla 270 miliard špatných úvěrů.
A co naše předsednictví Evropské unii spojené s kauzou ProMoPro.
Pan Kalousek mluvil v Bruselu o ostudě ohledně Čapího hnízda.
Ne, vy jste udělali největší ostudu.
Vy jste řešili kauzu ProMoPro za 180 milionů Kč, které odešly na účty
nastrčených firem a které vybírali bílí koně v hotovosti. (.)

A co třeba mimořádná schůze kvůli solárním spekulantům?
Celkem Češi - daňoví poplatníci zaplatí kvůli špatnému zákonu zhruba 600
miliard korun navíc za podporu solárních baronů, což je kvalifikovaný odhad Energetického regulačního úřadu.

A navíc pět z dvaceti největších solárních elektráren mělo anonymní akcie. Kdopak asi byl jejich vlastníkem? Martin Roman? Nebo Háva od Kalouska? Kmotři? Nebo dokonce někteří poslanci? Nebo samotný Klaus? Když náklady na solární elektrárny začaly prudce klesat, ale podpora ceny
garantované státem ne, očekávalo se, že vláda Mirka Topolánka nějak zareaguje. K ničemu nedošlo.

Důsledky - jedno z největších tunelů na veřejné prostředky se tak potýkáme dodnes.

Za rok 2016 vydá český státní rozpočet na podporu obnovitelných zdrojů téměř 44 miliard, z toho je dotace ze státního rozpočtu 22 miliard a zbytek zaplatí občané.

Dotační podvody. Já se ptám, prostřednictvím paní předsedající, paní Němcové, ta tu sedí 18 let. Svolali jste mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad, kde byl tehdejší šéf Petr Kušnierz už odsouzen na pět let za to, že si říkal o úplatky? Právě dnes ho soud poslal do vězení na sedm let za ovlivňování dotačních projektů v hodnotě 1,4 miliardy korun.

Zajímalo by vás, kdo ho do funkce dosadil? No přece ODS. Konkrétně tehdejší předseda regionální rady Jiří Šulc. A pan Kušnierz začal u soudu mluvit - o tom, jak ho ovládala chobotnice
vedená lidmi napojenými na ODS. A vysvětloval to tady někdo?

A proč jste ve Sněmovně neřešili privatizaci karlovarské Becherovky? Nebo asi tady všichni trpíte ztrátou paměti. Tak já vám to připomenu. O privatizaci karlovarské Becherovky pravděpodobně rozhodlo to, že vítězná firma měla ve vlastnické struktuře Karla Schwarzenberga přítele finančníka Zdeňka Bakaly, který o několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a z firmy vytuneloval 110 miliard korun. Vše kolem privatizace Becherovky se odehrálo ve středu 3. září 1997. O přestávce jednání Poslanecké sněmovny. Tehdy se pro strach z parlamentu narychlo sešla Klausova vláda a většinou hlasů upřednostnila nabídku pana Bakaly a Schwarzenberga. (...) Pro tento projekt zvedli ruce všichni ministři za Občanskou demokratickou alianci. Je zvláštní, že členem ODA byl tentokrát taky pan Schwarzenberg. Byť většina Klausovy partaje podle pamětníků upřednostňovala firmu Stock. Nicméně vyhrál tedy pan Schwarzenberg a s panem Bakalou, a to přesto, že jejich podnikatelský záměr byl meziresortní komisí vlády označen za nejhorší. Proč jste tedy ve Sněmovně nikdy neřešili podivné okolnosti této privatizace, kterou prokazatelně ovlivnila vysoká politika, nikoliv ekonomické zájmy českého státu?(.)

Privatizace OKD. Proč policie nezasáhla, když bývalý šéf Fondu národního majetku Češka podal
trestní oznámení a pokusil se tento proces zastavit? Případ OKD je případ bezprecedentního bezcitného vytunelování firmy, kde jeho finančník Bakala a jeho kumpáni díky privatizaci získali a vytáhli z firmy OKD přibližně 110 mld. korun. Ano, vážení horníci, 110 mld. korun.(.)
A co je dneska výsledkem? OKD hrozí kolaps. Hrozí uzavírání dolů a propouštění horníků.

Ptám se. Proč nehovoříme o této kauze a jejich důsledcích, která se významnou měrou
dotýká státu? Je tu snad mimořádná schůze kvůli tomu? Jasné, že není.

Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran. Přece ODS a TOP 09. Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil. A Věcem veřejným 6 mil. Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD. Vraťte to horníkům, abychom platili méně pro jejich předčasné důchody, které jsme jim slíbili, atd."

82 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Pan Babiš má opět pravdu.Pravdu ale mělo více lidí a doplatili na to.Benda je podvodnický hajzl a křivák jako jeho fotr.Tenhle smrad si UDĚLAL tak akorát doktorát v Plzni.A těch velezlodějen je daleko více a nic se neděje.Musí se stále dělat za vším tlustá čára.Je to hnus.

   Smazat
  2. Tím,že toho pan Babiš tak hodně ví se dělá spoluviníkem,když nepodal trestní oznámení a neinformoval o tom proč své volice kdy a kde hompodal.Je tedy podporovatel porušuje zákony a

   Smazat
  3. to 14:53
   Bože ty troubo, Babiš řekl jen to co víme všichni včetně policistů a státních zástupců.Znamená to že celý národ je spolupachatelem včetně tebe ?

   Smazat
  4. 20:02
   Tím chcete říct, že babička z horní dolní může lobovat v poslanecké sněmovně? Pan Babiš nejenom že o těch křivárnách věděl, aktivně se podílel i na těch svých nepojmenovaných.
   Svatba v čapím hnízdě, který je určen dle účelu poskytnutých dotací pro postižené děti, je výsměch celému národu a zároveň přesvědčení o jeho vlastní nedotknutelnosti.
   Před náma, na rozdíl od mamá Merkel, se hrbit nemusí. My jsme jeho otroci

   Smazat
  5. Mate prilis bujnou fantazii, nereste Capi hnizdo protoze vubec nic o nem nevite, proto se ohanite hospodskymi drbi na kterych neni zrnko pravdy

   Smazat
  6. 20.02 On ví podrobnosti a je schopen podat trestni oznameni to však nikdy neudělá je to totiž spoluvinnik my vsichni ví že je to zástupce korporátní oligarchicke tyranie ohnutých hřbetu a nizkych platů.
   Ohlupeni voliči mají volit ANO BUDE HUR a jeho neomarxismus diktatury humanistů!

   Smazat
  7. 20.02 Existují důkazy,že útvar pro pronásledování organizovaného zločinu ty zločiny kryje!
   Vy nevidíte že brzy budete přejet ukradenym autobusem a policie vám napíše,že to byl šílenec kdyznzustsnete na zivu!

   Smazat
 2. ... PODSTATNĚ KRÁCENO ! ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I tak je to výmluvné! Není ten Babiš skutečný "komunista?

   Smazat
 3. kdepak jsou ti kudrnatí odéesáci, socani lidovci, Kalivoda s Marvanovou nebo Filip s Bohušem?
  kolik na tom nahrabala internacionála maloburžoazie a zahraniční monopoly soudruhu Skálo? Hermanovi sudeťáci a Bělobrádkovejch padesát devět miliard církvím?
  za to máme volit voly?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kobliho, proč tam pleteš nějaké skály. Ptej se svého pantáty, velké koblihy, magora.

   Smazat
  2. Proč má někdo mlčet? Pak přidají důchodcům 40 Kč, a jaká je inflace? Jednou přidali 300 Kč a to je zřejmě jen proto, že se tam omylem dostala jedna nula navíc.

   Smazat
 4. A co na to orgány činné v trestním řízení?
  Jak to, že nekonají?

  OdpovědětSmazat
 5. Dejte si k snídani Andrejkovy kobližky, dobrou chuť!

  OdpovědětSmazat
 6. A prave se narodila NOVA HVEZDA na Ceskem politickem
  nebi !
  Jmenuje se Babis ! AT ZIJE BABIS !
  Amerika ma Trumpa a vy budete mit Babise !

  Hurvici, vy matozni prisleplici, jak jste mohli dopustit se nechavat tak vyjebavat ? Vy jste v prumeru hloupejsi nez jsou nasi Hillbillies..
  (Hillbilly je venkovsky krupan, neco jako Pepek Vyskoc o neco chytrejsi nez vy.)

  Kdykoliv vy budete chtit kritizovat Ameriku, tak si uvedomte, ze s vami vyjeba i ten nejhloupejsi kapsar z nadrazi.
  To jsem napsal ja nick HONOLULU !
  Nezapomente poprskat svoji klavesnici !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez, uSSáckej kriple.

   Smazat
  2. Až na tu posranou Ameriku s Tebou souhlas.Tento tupý národ si to zasloužil a zasluhuje,když poslouchám názory okolí.

   Smazat
 7. Muj kamos, Horni Dolni mel pravdu, kdyz rikal, ze jste NEVOLNICI zakrnele inteligence a da se s vami manipulovat jako s Kasparkem na provazku.

  A od teto doby me nebudete nadavat, nebo si postezuji Bakalovi a ten vam vyluxuje penezenku !
  A vasi policajti ti jsou stejni, jak byl Chief Inspector
  Jacques Clouseau !
  Huuu, ha, ha, ha...
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co dělá tvůj president Trumpeta Honolulu už ho jeho kámoši vyhodili na dlažbu.?

   Smazat
 8. Return of Pink Panther :
  Seeing Eye Monkey (Minky - Meenkey) na YouTube

  Vazeny pane policejni rediteli, pamatuji si vas z parizskeho policejniho magistratu a gratuluji vam k vasi kariere v Praze.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. 2:47... Dela zmeny v kabinete ! Snazi se vyresit , pojebany zdravotni system Obamou, tak dukladne, ze si s tim nikdo nevi rady.
  Vodi Cinany na provazku a luxuje z nich Billiony $ pro Ameriku.... Nevi si rady se ZRADNYM Kongresem, ktery je na vyplatni listine specialnich protiamerickych zajmu.

  A nestaci menit destniky proti tunam sracek z medii , ktere vlastni Globaliste. Ma nedostatek spanku a pracuje dlouhe hodiny.

  Nevim proc je neda zatknout, kdyz ma tolik lidi na sve strane ? Stejne jednou prijde ke konfrontaci !
  nick HONOLULU - Conscientious Observer ! (Svedomity pozorovatel.)

  (Tak, jako novy statni BABIS se pustil do prazskych trpasliku, tak se pustil pred volbami do washingtonskych trpasliku Trump. Oni maji neco spolecneho !)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vás život a v USA nenaplňuje, že tady trávíte tolik času? To je velice pozoruhodné.

   Smazat
 10. Z ruznych vlad na ruznem miste sveta se stava semi-kriminalni mafie, ktera nici prosperitu pracovnikum, kteri podle TQM (Bible Kapitalismu) jsou nejvetsi hodnotou v kapitalismu. Nekter vlady si pletou rizeni statu s loupenim statu !

  Produktivni lide musi byt chraneni zakony a rozhodne ne okradani, jako nekde v Ostrave. (Tam to ale neznam.)
  Proc si to, ti ostravsti Hillbillies nechaji libit - NEVIM.
  nick honolulu - Slava Trumpovi ! Slava Babisovi !

  OdpovědětSmazat
 11. Babiš pojmenoval vše správně, jenže má to jeden háček. Byl to strážce pokladu, ministr financí, a z těch zlodějen měl dostat ty velké prachy, které zůstaly u těch, kteří se těch zlodějen zúčastnili. A udělal co? Velké kulové. Ono totiž spoléhat na profláklou, zkorumpovanou justici a děravé zákony, které si vládnoucí zloději celou dobu od sametového podvodu dělali pro sebe, nelze. Chce to jeden, jediný mechanismus, velice účinný, kterému se, jak je jistě všeobecně známo, vládnoucí galérky vehementně bránily, a tím je prokázání původu majetku. Kdyby to Babiš myslel opravdu, tak minimálně podá trestní oznámení, což je jeho povinnost, když už tak o těch zlodějnách ví (i když. jak už jsem řekl, by to bylo prd platné), ale hlavně měl by zájem o to, aby takový zákon byl zaveden a s tím i založit skutečně fungující Daňovou službu, jakou je IRS v USA, se všemi nezbytnými pravomocemi. Honolulu ví, o čem mluvím. A pak by to jelo. Jenže kromě keců Babiš neudělal v tomto směru nic. Proto mu nevěřím.

  Je ale zajímavé, že mezi vyjmenovanými gaunery jmenoval i Romana, ČEZ, čímž jen potvrzuje to, že Roman byl v těch zlodějských praktikách zapojen. Mimochodem. Dalík byl a je Romanův kámoš. Dalíka pak nasadila ta mafie na Topolánka, aby ho měli pod kontrolou. Taky se za Topolánka kradlo ve velkém stylu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, pojmenovat, to on ten gauner umí, protože z vlastních zkušeností ví, jak se to dělá, a proto taky nemůže podávat trestní oznámení. Gauneři se drží pod krkem vzájemně a jejich "křišťálově čisté" prachy taky udělají svoji práci.

   Smazat
  2. Přesně tak! Kecy, kecy a zase jen kecy. Babiš říká přesně to co chtějí slyšet obyčejní lidi, kteří si nevidí dál než na špičku svého vlastního nosu. Vždyť on dělá přesný opak toho co říká a pokračuje v té politice, kterou dělali 25 let ti které kritizuje!!! Copak to nevidíte?

   Smazat
  3. 11:40- Vy jste jistě "neobyčejný občan" a vidíte také jistě dál za špičku svého nosu. Proto jistě nám tupcům vysvětlíte, proč Babiš vadí tolika lidem od těch, "co mají krátké nosy až po ty, kteří je mají dlouhé".

   Smazat
  4. koblihy typu 16:00 fandí NWO, kam má bureš namířeno. Běda jim, budou-li v příštím volebním období nadávat.

   Smazat
  5. 17:46-Babiše jsem nevolil a volit nebudu. Víc než ON mi vadí "hlupáci beze jména a názoru", které se již nesnažím odlišit od trollů.

   Smazat
  6. 16,00 o nikom jsem nenapsal, že je tupec. Proč se za něj považujete. Já se nepovažuji za neobyčejného občana, pouze trošku přemýšlím a "vidím". Nic Vám vysvětlovat nebudu. Odpověď najdete v preferencích ANO.

   Smazat
  7. 10:21-psal jsem Vám odpověď ale "admin nebo vyšší moc" mi znemožnila odeslat slušnou ale politicky nekorektní odpověď. Obejdu to tím, že "tupec" nejsem Já, jen jste mi to potvrdil.

   Smazat
  8. "...proč Babiš vadí tolika lidem...?" - Proč
   ale Babiš útočil především vždy na Sobotku? A z jakých důvodů? A proč se vyhýbá všem otázkám na svoje záležitosti překřikováním tazatelů? Toť jsou otázky, které by si měli klást jeho příznivci především. Jenomže oni ty otázky překřikují zrovna jako on, jak se to od něho naučili. (V tom je nejlepší Jeho Zástupec Na ZEMI Faltýnek.) sck

   Smazat
  9. " Babiš říká přesně to co chtějí slyšet obyčejní lidi " - Kdyby to obyčejní lidé
   slyšeli už dříve od novinářů, nehltali by
   tak Babiše. Jenže kde novináře vzít a nekrást? Jejich místa obsadili postupně (shora dolů) PRESSTITUTI.

   Smazat
 12. Rozdíl je jen v tom, že naši zvrhlý paraziti se musí o to hovno co zůsává dělit a usáckým chodí z celého světa smetana. Ovšem o to mají větší problém jak nasytit ty menší parazity doma když celý svět se začíná tomu bránit. Že vodí Čínu na provázku? To se můžou připravit na překvapení. Pokud Čínu neobsadí vojensky tak ona je obsadí finančně. Finanční svět JUSEJ je virtuální a jsou schopni žít jen paraziticky a pracovat tam budou jen HONOLULOVÉ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvůj zaměstnavatel ví, jak se projevuješ na sociálních sítích, proletáři?

   Smazat
  2. Jestli zaměstnavatel ví, nebo neví, jak se projevuje na soc. sítích ten 8:31, v den pracovního volna, do toho ti fakt nic není, bezmocný práskači. Jistota je, že o tobě to tvůj zaměstnavatel CTHH ví zcela určitě, fujtajble 17:29, pracující za naše daně nepřetržitě 365 dní v roce.

   Smazat
 13. Babiš, ideál blbců. Opravdových blbů, lůzru. Protože kdyby to byli myslící, a ne lůzři, tak volí tu svou ODS či kalouse.
  Lůzři hltají ty bajky opepřené pravdou, co vypráví Babiš ale jako blbci nevidí co se za nim skrývá. To nejhorší, co ani pravice a fašouni z Hop nemají. Stropnický, Jourová, Zlá tužka a nakonec všichni. Samý válečný štváč a patolízal EU a NATO.
  Babiš jako autor toho EET, vypadá pro lůzry jako mesiáš co zatočí s podvodníky. Jenže něco takového se nehodí do kapitalismu. Podvodníci si najdou vždy nějakou kličku aby se zase napakovali. Co z toho EET má normální člověk. Hovno ! Akorát zdražování a zase zdražování. Zato se ale plní "státní" Babišova kasa. Na co ? No přece na zbrojení.
  Bude se zbrojit, aby jsme byli první co budou dávat na zbrojení nejvíc. K radosti toho kašpara Stropnického a USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pouze blb jak ses Ty muze nekomu doporucovat volit zlodeje a podvodniky z ODS nebo vlastizradce z TOP 09 !!!!!! Protoze jsi neschopny nymand tak Babisovi zavidis i ten vzduch ktery dycha . !!! Bylo opravdu nacase ze Babis prisel s EET, a tim padem utnul ...podnikani,, lidem ktery se vyhybali placeni dani Blbecku z tech dani nejdou penize jen pro ministerstvi obrany ale taky skolam, nemocnicim a nezamestnanym ,

   Smazat
  2. 14:37 Hloupé děcko, neser se mezi lidi kteří mají za sebou dlouhý život a také navíc i buržoustskou válku.
   Pravici, včetně koblihy jsem nevolil a nikdy volit nebudu. A když jsi tak chytrý blbe, tak si zjisti kolik se má "kupovat" tanků, transportérů, pandurů a letadýlek. Ty tvoje školy, nemocnice a nezaměstnaní, jsou za max. jedno letadýlko.

   Smazat
 14. 8:31... Pravdu dite pane, ja pracoval jako vcelicka. A kdyz me zakon poslal do penze, tak jsem dostal hodinky, ale vymenil jsem je za flasku Conaku a rybarske holinky.
  Conak jsem vychlastal a holinky utopil na mori a zase nemam nic. IRS, tech se bojim. Kazdy rok v dubnu se mi podivaji do strev, nezatajil-li jsem neco.

  Jak vidite panove, tak Babis neni jeden z tech "chmataku", tak ho udelejte premierem ! Sobotka je ted s hanbou jedna ruka a s jeho karierou je konec.
  Babis ma stejne vytky k establismentu jako Trump.
  To se to zacina jevit tak, ze si budou s Trumpem rozumet.
  Ta Trumpova revoluce roste po celem svete.
  Ted zacina byt i v Praze.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý soudruhu Honílulu,
   ten tvůj obdivovaný Babiš likviduje malé a sřední živnostníky, když na ně vymyslel EET. Ale na ta velké ryby, které tak často úspěšně kritizuje,a všichni mu tleskají, nevymyslel nic, akorát si zvyšuje preference u debilů jako jsi ty.
   Starej se o svého Trumpetu, ale do ČR se nemontuj, víš totální prd.

   Smazat
  2. To 11:35
   Babiš má zájem likvidovat zloděje a podvodníky, ne poctivé živnostníky. Je zajímavé že EET funguje bez problémů téměř v celém kapitalistickém světě, nikdo tam neprotestuje ani nikoho nenapadá. Milý zlatý ono v tom vyspělém kapitalistickém světě je zločin neplatit daně stejně jako je neoprávněné krátit. Takže moulové přestaňte hanit Babiše a koukněte se do světa, až budeme tou spolkovou republikou velkého Německa všichni zklapnete huby.

   Smazat
 15. Hezky řečeno, tím to však končí a jede se vesele a v klidu, spokojeně dál.

  OdpovědětSmazat
 16. Kdo zvolí babiše tak jse mu to vymstí.

  OdpovědětSmazat
 17. Bratislavčan (Blavak)29. července 2017 15:02

  Nevoľte Babiša! Nevoľte Babiša! Nevoľte Babiša!

  OdpovědětSmazat
 18. 11:35.... Mily soudruhu politruku !
  Mate popletene priority !
  Maly zivnostnici, mloci, veverky a zivocisi, nemaji vliv na rust ekonomiky ! Babis vas pravdepodobne likviduje, aby jste nezavazeli.

  A ja honolulu jsem nedopatrenim a zasahem providence dostal do sfery meho blahodarneho vlivu vas Kocourkov.

  Babis poukazal na narodni pijavice a narod o tom bude svitorit. To je zacatek narodniho uzdraveni, kdyz policati NEbudou jako Jacques Clouseau.

  Na malych zivocisich a zivnostnicich zde vubec nezalezi !
  To je prece zakon z Wall Str.

  Nas Walmart sezral million zivnostniku a moje oblibene svestky z Chile jsou ted daleko lacinejsi.

  Muj zajem je na strane Walmartu a snaha o vase ochanarstvi neuspeje.
  Tak se to jevi, ze co se ukradlo, se bude muset vratit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. Tak jak se vyviji politicke smery, tak se vyviji i kapitalismus !
  V 19-stem stoleti byl kapitalismus neregulovany banditismus, neco jako je u vas ted.

  V takovem prostredi se rodi radikalni zivly vsech smeru.

  Proto kapitalismus musi byt regulovan zakony a kradeni statnich penez se nesmi delat. To uz zakazal dlouho pred kapitalismem i starej Tiberius.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Nechci se zastávat Honolula ani Babiše ale proč EET likviduje jakéhokoliv podnikatele. Také podnikám a vše mám na faktury a nelikviduje mě to. Velké ryby unikají, protože Bendům podstrčí zákon, ve kterém je zakodovná možnost úniků a Benda si připadá důležitý že něco vymyslel. Něco jako Kalouskovy korunové dluhopisy, to mu poradil Háva. Současný parlamet a senát je až na výjimky shromáždění zvrhlých parazitů. Jediný lék NEVOLIT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:35- myslíte jistě "jít volit ale nevolit JE"! Při "jití nevolit", je opět zvolí rodinní příslušníci s etnickými přáteli.

   Smazat
 21. U nas byl za Obami takovy bordel, ze my nevime jak se z toho dostat.

  Bylo poslano 300 generalu do penze a do armady prisli party teplousu a strasidel, kteri nemely pohlavi a nevedely na kterou latrinu se jit vyprazdnit.

  Nebylo pridano starym lidem na duchode, ale do Iranu byly poslany hory penez.

  Zdravotni system byl pro pracuji tak pojeban, ze nebylo mozne zaplatit zlomenou ruku, ale barevni , kteri nikdy nepracovali meli vse zdarma.

  Privedl do Ameriky milliony illegalu z muslimskych zemi kteri zacali terorizovat nektera mista v Americe.

  Kriminalita v nekterych mistech byla tak vysoka, ze predcila ztraty na bojistich.

  Proti belozsky rasismus a vyhody pro barevne byly stejneho razeni jako norimberske zakony z roku 1935.

  Vsude se stale bojavalo proti rasismu a zavadel se opravdovy rasismus , obraceny proti prepracovanym, kteri meli evropsky puvod.

  Veskere nesmyslne programy, ktere zvyhodnovaly jednu rasovou skupinu platila bila pracujisci trida, ktera se stala dojnou kravou pro vsechny ostatni. Samozrejme, ze schudla.

  Prumysl byl posilan do Asie a doma byla nezamestnanost.

  Nebesa poslala zachrance Trumpa a ten za 6 mesicu udelal vice dobra, nez vsichni presidenti od dob R. Reagana.

  Boj pokracuje a v Americe je tolik revu a jeceni od tech kteri se meli dobre na ukor prepracovanych, ze je to veselohra.

  Rasove profilovani ted delaji vsichni !
  Na zaklade takoveho profilovani byla minuly tyden zastrelena hezka blondynka z Australie. Mela se vdavat v srpnu. Svinak ktery ji zastrelil je ze Somalska a jeho zamestnani dostal prednostne pred belochy narozenymi v meste, kde se to stalo. (Minneapolis).

  Hitler daval vse prednostne Nemcum. Jeho diskriminace byla namirena proti nam Cechum.
  Obama uprednostnoval jeho rasu ! Hitler byl zly a Obama je hodny.

  Cesi nedejte se a hlidejte co se u vas deje !
  Hornici v Ostrave maji velke svaly a mozoly na rukou, ale v palicich maji NUDLU a nechaji si vsechno libit.
  Meli by se zrusit.
  nick honolulu - svedomity pozorovatel.

  OdpovědětSmazat
 22. 16:35...Jediny lek je volit - a vyhazet je ! Poslat je na pracak ! Tak jako Trump se stal tribunem lidu, tak i vy muzete predstoupit pred dav s programem na uzdraveni vasi zeme !

  Trump mel takovy uspech, ze se k nemu neslo dostat !
  19.9.2016. byl u nas a lide oblehli stadion 30 hod. pred jeho ohlasenym prijezdem.

  Zminuji se o tom proto, ze zvaneni o vlivu Ruska na nase volby je nejvetsi HOVADINA, co jsem kdy slysel.

  24.7.2017. minuly tyden ho pozdravilo 45 000 mladych lidi... NIKDY jsem nevidel tak OBROVSKY dav !

  Madia v rukou globalistu napsala, ze prislo 200 lidi a vase media neinformovala nikoho o nicem.

  Ja nick honolulu s velkou radosti pokadim officialni media. Pssst ! Me to naseptava z nebe B.J.Vorster.
  Media posrala muj Johannesburg a ja poseru je.
  nick HONOLULU - idealista, veden neviditelnou rukou nasich svatych poradcu za branou nebeskou.
  Amen, jdu na kafe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:30

   "45 000 mladych lidi ... NIKDY jsem nevidel tak OBROVSKY dav ... Madia v rukou globalistu napsala, ze prislo 200 lid"

   Ty už musíš být úplně dementní, když tu klepeš do computeru takové hovadiny.....

   Smazat
  2. "Honolulu" 17:30

   Kongres USA přijal 25. července nové sankce vůči Rusku, které je rozšiřují o další oblasti a po přijetí Senátem se zákon přesune na stůl prezidenta Donalda Trumpa.

   ...zmražení aktiv a zákaz spolupráce široké skupině ruských bank, obranných a energetických společností, obchodníků a vládních úředníků a také ... sankce proti účastníkům výstavby plynovodu Severní proud 2.

   Ve srovnání s předešlými sankcemi ale tento zákon také omezuje možnosti Bílého domu a prezidenta zrušit sankce vůči Rusku, Severní Koreji a Íránu.

   Prezident Trump tak bude veřejně ponížen a jeho možnosti utvářet zahraniční politiku vůči Rusku omezeny. Trump snad může zákon vetovat, ale nepůjde o nic jiného než o časové zpoždění. Sankce mají tak širokou podporu v Kongresu, že bude jeho veto přehlasováno. Zákon tak či tak bude platit a prezident bude oslabený.

   "Honolulu" tu ale bude pořád dokola slintat své bláboly o "45 000 mladých lidech".....

   - Kolik mladých lidí protestovalo proti americké agresi ve Vietnamu, to buď nikdy neslyšel nebpo už to zapomněl.

   - Kolik mladých Američanů ve Vietnamu padlo, bylo zmrzačeno nebo otráveno včetně svých potomků pomocí "Agent Orange", to našeho žvatlavého staříka nezajímá.

   - Kolik lidí dnes američtí vojáci a američtí soukromí žoldáci vraždí a mučí po světě, jakbysmet.

   Smazat
 23. Pěkně jim to pan Babiš v té PSP ČR nandal. Všechno, co napsal je pravda. Ale ne pravda celá. Zapomněl na ten seznam doplnit, co se povedlo jemu. Aneb: zloděj křičí, chyťte zloděje.
  Jediné, co je teď důležité, kolika z těch, co mu baští koblihy, se do voleb rozbřeskne v hlavě. To, co vykřičel poslancům, už všichni víme a proto je nebudeme volit. Ale od B. je to inteligentní vymočenost, takhle zamávat lidem před očima muletou a odvést pozornost od toho, o čem budou volby v říjnu. Pro nás o podrobení země všemi, kteří nás drtí ve kleštích a hodlají to dovést do konce. To k nim patří Babiš, ne k nám. A.Š.
  P.S.: Nicka článek asi zastihl v manické fázi - nebo že by to o rabišovi myslel vážně?

  OdpovědětSmazat
 24. Kawa kawa... to je moje , panove zapecnici !
  Kdybych byl ve Vidni a nebo v Praze byl bych take kavarnikem.

  V temne nore BEZE svitu mam
  Suitu BEZE citu
  Jsou to cerni KRTkove
  Kozichy maj norkove

  Protahujou Zemi rouru
  A vymetou kazdou Douru
  Mozna taky i JanDouru

  Do NORY pak foukne Plyyyn
  Nas strejda Car - Ras - Putin !

  nick HOLONULU - svetlonos
  OdpovědětSmazat
 25. 17:44... jste typicti provincionali omezeni NEINFORMOVANI IDIOTI ! Vy jste tak pitomi a neschopni, ze to nedokazete najit na computru ? To mam jet do Ceska a vest vam vasi rucicku ? Vasi neschopnost prikryvate tradicne urazkami druheho, schopnejsiho.

  17:55...To nejhorsi vam uslo, a to je snaha o zniceni pravo VETA presidenta Trumpa na zruseni sankci proti Rusku. Strati-li toto pravo (VETO) je s nim konec. Jak na jeho konec bude reagovat Amerika kvuli zniceni Konstituce NEVIM. To zde jeste nebylo.
  Udelejte si seznam nepratel presidenta Trumpa. Ja vam mohu udat smer , ale nemohu vam vest ruciku, stejne mam za to jen nadavky. Jste NESCHOPNI omezeni BRIDILOVE v rozhledu a nevite co se deje !

  3 Attorneys ve 2 tydnech byli zavrazdeni a pohozeni na plazi Wasserman Schulz Florida District.

  A vy zde budete resit Vietnam, kde valka skoncila 1975.
  Vy breznevovi nedomrdci, jste se opozdili o 40 let.
  Vy poloopice skaredy vy pletete pomerance brambory a slimaky dohromady a me budete nadavat za vasi tupost.
  Dnes je rok 2017 a resime zde Trumpa a Babise !
  Vy mate tak hloupe a degenerovane palice, ze vam neni pomoci. Zustante na thema Vietnam, jina doba, jina administrace. A nezapomente zde resit indianske valky.

  Pane Babis nakopejte jim do zadele !
  nick HONOLULU


  OdpovědětSmazat
 26. 18:50 jsem nenapsal ja nick honolulu.
  Broku Pytliku ty lejno splachni se.
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík29. července 2017 21:55

   To 19:01:
   Já jsem to také nebyl! Jsem čestný a pravdomluvný Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců a nemám to zapotřebí! A Ty, Hovnoluláčku, jako hajzldědek více pečuj o svého Trumpety, aby nedostal zácpu! A nezapomeň na brigádu: Zítra máš jít do ZOO houpat slonovi koule!

   Smazat
 27. 17,29 Já jsem sám svým zaměstnavatelem a co ty, ví tvůj zaměstnavatel že píšeš hovadiny na NR.

  OdpovědětSmazat
 28. Ty VOLE 17:55 ! Vojaci nejsou zodpovedni. Globaliste, Neocons a NWO jsou zodpovedni !
  Jdu na jiny clanek ! Zde nejde zustat. To je opicarna !
  Prestan zahrnovat vsechny skupiny dohromary - ANALFABETE bez schopnosti si neco precit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 29. 19:24 "Honolulu"

  "Vojaci nejsou zodpovedni..." - to si mysleli vojáci a důstojníci wehrmachtu taky, a podle toho se chovali, když táhli Evropou.
  Jsi blb - a blbem zůstaneš; smiř se s tím!

  OdpovědětSmazat
 30. Podivejte se, jak mi krivdite vy PITOMA HOVADA
  17:44 & 17:55

  Zde to mate na videu na youtube !

  PRESIDENT TRUMP VISIT THE 2017 NATIONAL SCOUT JAMBOREE.

  Vy dva OSLI, nad vasi neschopnou tuposti by se zastydely i opice na Limpopu. (Limpopo je reka v Africe vy dva osli bez zakladni schopnosti ! Muj vykal ma vetsi I.Q. nez mate vy dva dohromady.)
  Jdu pryc !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:39 "Honolulu"

   No, to je teda událost, panečku! Jako když Brežněv navštívil pionýrský tábor; to se taky ani jeden pionýr nesměl ulejt. -- Chudáci skauti z toho debila teď budou mít trauma na zbytek života.

   Na zvířata v ZOO chodí taky spousta lidí - ale je to aspoň poučné.

   Smazat
  2. 19:48 chyba ! na toho blba luluhoni nereagovat ! pokud se na něj všichni vyserete tak na to chcípne.

   Smazat
 31. Jo tak proto nemohl zůstat ve vládě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:36 chaaaaa, no to určitě. O tom ví snad všichni od velké listpadové hadrové revoluce, kde to demokrati úspěšně nastartovali. Babiš se pak přidal aby nebyl v první řadě kde bylo na ty všechny hajzly vidět, i přes ty bílé koníky.

   Smazat
 32. Babiš to řekl jasně a veřejně!A tak se ptejme,proč nekoná Policie České republiky a státní zástupci?Nebo to žádné zločiny nebyly?

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konat bude maximálně proti tobě, pokud se budeš tak blbě ptát.

   Smazat
  2. 21:14-projevil jste se, jako "správný, ustrašený, bezejmenný občan", takové si tento stát přeje.

   Smazat
  3. Stát si něco přeje?

   Smazat
  4. Pro mně bezejmenný povolný, nejsem ustrašený ani povolný občan.
   Jenom reaguji na hloupé "návrhy". Trestní oznámení může podat zrovna ten neustrašený či povolný občan.

   Smazat
  5. 22:00- trestní oznámení může(musí) podat občan, který o případu něco ví. V opačném případě se jedná o udavačství nebo politickou hru!

   Smazat
 33. Za svou trestnou a vlastizrádnou činnost by Babiš v civilizované zemi nevylezl z kriminálů, stejně tak jako ti, o nichž mluví.

  OdpovědětSmazat
 34. Babiš a Zeman je to nejlepší co tu máme z těch všech ubožáků-politiků.Díky Bohu za to.

  OdpovědětSmazat
 35. Babis jako nejhorsi GANGSTER v politice ma co komu nadavat... Vsechen svuj giganticky majetek ziskal postupnymi PODVODY, pocinaje Agrofertem, Lovochemii, nakonec i ty Kostelecke uzeniny pry dostal s pomoci bankovniho podrazu...

  A pak tu jsou takove "Optimalizace", jako kdyz si ulil 10 Mld Kc do Synbiolu pred zdanenim, aby si z toho vyplatil nezdanene dividendy... To je jeste vetsi podvod, nez ty korunove dluhopisy za miliardu...
  Velke Ryby Kradou ve Velkem, a Babis predevsim...

  http://forum24.cz/tajna-analyticka-zprava/
  http://www.novarepublika.cz/2017/06/zdanim-vam-kazdou-korunu-sam-jsem-pred.html

  OdpovědětSmazat
 36. EET ano, ale bez ANO. Byl to babinského geniální tah, který ani tak nemyslel, jen věděl že na toto gesto naletí spousta hlupáků. Jeho to bolet nebude. To EET mělo být samozřejmostí už dávno a hlavně se o to měli starat "socialisté", jenže ti jsou už od první republiky na dvě věci. Na hovno a nanic. Svou politikou vlastně stvořili komunisty, aby proti nim mohli přednostně "bojovat". Ne proti kapitálu a lichvářům ale proti levici, na kterou si pořád hrají.
  Altman

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EET je predevsim zakaz "amaterskeho" prodeje.

   Jen si toho u nas nikdo nevsiml a Media nepripomela, protoze tu zrovna nemame chudaky, co by se na rohu ulice chteli zivit prodejem hub nebo boruvek, aby neumreli hlady...

   Zrovna tu neni Bida, tak to ted meli prilezitost utahnout...

   Brzy bude dalsi krok, ze budete nakupovat jenom na kartu, pak na chip, a potom ruznym Diverzantum, co si mysli, ze mohou rikat co si mysli a dokonce to psat na alternativnich webech, proste jednoduse vypnou kartu nebo chip a nekoupi si uz ani housku, a ovsem zebrat na ulici pak taky nepujde...

   Hlavne ze to bude vsechno tak dobre podchycene.

   [(Nebo si tu nekdo mysli, ze kdyz bude mit Zla Elita nejaky nastroj proti nepohodlnym lidem, ze ho nebude zneuzivat ? Jako treba dalkove ovladani auta "hackerem" ? Seslapnout plyn vypnout brzdy a dvere a "vcil sa snaz" - coz uz se obcas taky pouziva... Vsechno co jde zneuzijou.)]

   -----
   EET - hlavne ze tak dobre zlepsi vysavani penez ze stredni tridy.
   Ovsem zdaneni akcii, sektorove dane pro banky a progresivni dane pro oligarchy tady zablokoval.
   Tam ovsem odteka radove vic penez, a predevsim do ciziny...

   Smazat
  2. 21:04- s posledním odstavcem souhlasím ale "kdo je střední třída"? Benzínová pumpa nevydávající účtenky, stavební firma nabízející rozpočet s DPH či bez, aj. "šedá ekonomika"? Nebo řemeslník bez zaměstnanců, závislý na "oligarchových poddaných", kteří mu dávají vydělat také "keš"? Není jednodušší "udělat ordnunk" od spodu a vyžadovat jej až "nahoru", aby daně řádně spravovali v náš, ne v jejich prospěch? Když "ordnunk", tak až nahoru. Permanentní revoluce dostávají nahoru především psychopaty a nahoře je nával! Využijme volby k "odstřelu" nakažených prasat do politické kafilerky!

   Smazat
 37. V poslanecké sněmovně probíhá na plné obrátky předvolební kampaň. Volič se tak dostane ke skutečné podstatě existence stávajících parlamentních stran. Jak na sebe soudruzi vytahují nezákonné a nemorální činy, odhalují se v plné nahotě. A bystrý volič ví, že není možné bohužel volit ani jednoho. Všichni mají drahé obleky, navenek se tváří jako intelektuální spasitelé a přitom mají špínu za nehty.
  Vážení přátelé, napsat to co řekl Babiš ve sněmovně Vy, budete označeni za konspirátory. A připomínám jeho odpověď Kalouskovi ... "Vy jste mě stvořili, Vy jste po mě chtěli miliardu jako úplatek na ...."
  Kam ale sáhnout a neprohloupit?? Když se dlouho neuklízí, nastane situace, kdy uklidit bordel zabere mnohem více koncentrovaného úsilí, než při pravidelném udržování pořádku.
  Zapomeňme na ideologie, zkusme si najít ty, co nás budou zastupovat. Mají to být komunisti? Nebudu řvát že ne. Budu se snažit zvážit pro a proti s pozice budoucího prospěchu pro mne. Není to pro jeden hlas zbytečné úsilí?
  Ideologie je jen vábení vil na blatech, máme rok 2017, jsme po krk v blátě a na lepší časy se rozhodně neblýská.
  Co se domluvit, spojit zajímavé lidi a založit vlastní stranu. Od píky zkusit na jednoduchých morálních základech vybudovat stranu, která bude pro začátek mít hlavní úkol. Být morální, hájit České zájmy a nedovolit moc krást ... .
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ABC, víte dobře, že s Vašim posledním odstavcem rezonuji, jen by nás to nemělo před podzimní volbou rozdělovat. Sám ještě nevím, kterému favoritu hlas dám(KSČM, Tomiovi, ANS nebo ještě radikálněji národovým. Po volbách budeme "rozumět vícero hlasům". V každém případě volby nerozhodnou "na trvalo" a nová politická strana do nové doby nás,(děti) čeká. Zda to bude Unionistická nebo národní určí vývoj ve světě. Já preferuji národní s přátelským vztahem ke všem, kromě těch, co se mi snaží "vemlouvat nebo domlouvat! Jinak k tématu jsem přístupný kdykoliv na NR nebo na mailu miroslavpovolny@seznam.cz s upozorněním, že jsem dyslektik, dysgrafik a nerad píši ač moje aktivita na NR tomu neodpovídá.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.