Reklama

.

.

středa 2. srpna 2017

EU nám hrozí soudním řízením, ale imigranti se hrnou do Evropy přes Itálii...Viktora Orbána pokládám dlouhodobě za nejlepšího evropského státníka současnosti. Jak vidíte budoucnost Visegrádské čtyřky??

2.8. 2017 PL
A.Valenta, Institut V.Klause, rozhovor
Viktora Orbána pokládám dlouhodobě za nejlepšího evropského státníka současnosti. Jeho projevy jsou výsostným hlasem zdravého rozumu, který zešílevší západní liberální elity zběsile likvidují. Je nepochybně nejvíce nenáviděným politikem v Bruselu a dalších západních městech, což jen dokládá správnost jeho postojů. Visegrádskou čtyřku svorně nenávidí všichni eurofanatici, ale skeptičtí vůči jejím možnostem jsou i mnozí jiní.

 Jistě si nelze možnosti spolupráce V4 idealizovat, ale to přece platí skoro o všech paktech a dohodách, které se uzavíraly ne proto, že by jejich účastníci k sobě zahořeli láskou, ale kvůli společným zájmům. Typickým příkladem je pakt NATO, který vznikl na obranu proti komunismu, i když například jeho členové, Turci a Řekové, jsou znepřáteleni.
Tmelem V4 se musí stát obrana střední Evropy před agresivitou Západu, který vůči postkomunistické střední Evropě vždy postupoval tvrdě mocensky na bázi svých vlastních zájmů. Na podzim 2015 pak tou neuvěřitelnou nestoudností v podobě migrantských kvót Západ zaujal vůči střední Evropě postoj, pro který nemám jiné pojmenování než projev nepřátelství a nepřímé agrese. Věřím, že voliči nejen v Maďarsku a Polsku, ale i u nás a na Slovensku nedopustí, aby se k moci dostali zrádci národních zájmů, kteří by v této věci šli na ruku poislámštělému, dekadentnímu a politickou korektností zotročenému Západu.
EU nám hrozí soudním řízením, ale imigranti se hrnou do Evropy přes Itálii. Téměř každý den přicházejí zprávy o kriminalitě imigrantů v evropských městech. Co dělat?
Trestní řízení zpupných bruselských byrokratů samozřejmě ignorovat, případné pokuty samozřejmě neplatit, imigranty do země za žádnou cenu nepouštět. To je zásadní politická otázka dneška a já doufám, že před volbami bude muset každá politická strana bez vytáček sdělit, jak by se vůči brutálnímu nátlaku EU a Německa ohledně migrantů zachovala, pokud by měla vládní odpovědnost.
Itálie je ve stádiu rozkladu. Je to tragický příklad státu, jehož suverenita, sebevědomí (které ostatně nebylo nikdy velké) a obranyschopnost byly totálně rozvráceny Evropskou unií. Výsledky vidíme dnes a denně. 60milionový bohatý stát, který je vybaven 2 letadlovými loďmi, 4 torpédoborci, 15 protiponorkovými fregatami, 4 korvetami, 7 ponorkami a desítkami dalších menších vojenských plavidel, dále zhruba 200 vojenských letadel a asi 50 vrtulníky, není schopen se vypořádat s gumovými čluny pašeráků migrantů a loděmi zejména německých neziskovek, které s pašeráky při importu černochů do Evropy spolupracují.
Je to neuvěřitelně odporné otrokářství a především tragický obraz zhrouceného státu jménem Itálie. Jedna středně velká vojenská operace by stačila a veškerý dovoz migrantů by za den dva skončil. Neumím si představit, že nějaký Ital může ještě cítit cokoli alespoň vzdáleně se podobajícího hrdosti na svůj stát při pohledu na to nevýslovně ubohé počínání jeho politiků a úředníků, kteří místo obrany země a jejích obyvatel škemrají o pomoc po celé Evropě.

46 komentářů :

 1. Není co dodat... pravdu nelze komentářem vylepšit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je jedna PITOMOST , ALE NA DESATOU..
   Nikdo nechce odsoudit u soudu ILEGALNI PROTIZAKONNE uprchliky , ale PERSEKUCE a vyhruzne skreky od Eurofasistu jsou slyset vsude.. Zurive JSOU JEJICH utoky /podobne jako Hitler s penou u huby vykrikoval hrozby v zajmu Sudetskych germanu/ dnes podobne Hitlerovci utoci na cleny EU a jejich populace /v zajmu islamistu/, kteri NEUDELALI VUBEC NIC PROTI ZAKONU..
   Fasismus je stale to samy dokola...
   A co jsi to za vola , ze je z tebe mrtvola...

   Vymazat
 2. 14,42
  Ať jdou EU parchanti konečně něco pořádnýho dělat....v tomhle vedru nejlíp lámat skály!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Zde mate informace, ktere vam Ct.24
  nerekne !
  Mafie na Sicilili plati za hlavy barbaru z Afriky.
  Zabiti kriminalnich cernochu je placeno nejlepe
  ($ 2000)

  Dnes rano nase armada v Californii zameruje rakety na sev. Koreu a delaji odstrely.

  President Trump vcera svolal vsechny svoje lidi na
  URGENT MEETING (velmi dulezita tajna schuze.)

  My nevime, je-li to kvuli Kongresu - plnem zradcu, nebo sev. Koreji, ktera stale vyhrozuje a vypousti svoje rakety.

  Nejvetsim nepritelem pro existenci Evropy jsou vsak Islamci a jejich invaze. Na tom se shodne cela Amerika.
  Plot na nasich jiznich hranicich se stavi a Islamci jsou deportovani ze zeme - DENNE ! Obama jich sem natahal milliony, TAJNE !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu.
   Díky.
   O S.Koreji nerozhoduje Trump.
   Už neví z které strany se dostat na Rusko,S.Korej je jen záminka,napadnou S.Korej by byl nejhorší zločin,co by musel odsoudit celý svět.
   Jinak co vyleze z institutu V.Klause je faleš.Klaus musel vědět líp,jak to tady dopadne,Havel byl jen maskot sametové,ale hlavní tvůrci sametové byly kolem Klause.Klaus by měl seděj na hradě Mírov a ne na Pražském hradě.

   Vymazat
  2. Americké základny2. srpna 2017 15:28

   To 15:05:
   Honolulu, zde ti podsypávám trochu zrní, aby jsi nabral více rozumu. Takže přežvykuj a uč se!
   "Podle oficiálních informací poskytnutých ministerstvem obrany (MO) a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
   Na základě informací nejnovější zprávy od Base Structure Report (BSR), mají Spojené státy základny v nejméně 150 zemích a vojáky prakticky po celém světě. Podle posledního zveřejněného počtu, americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v padesáti amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu a Kataru. Součet Pentagonu však nezahrnuje tajné americké základny v Izraeli a Saúdské Arábii!"

   Vymazat
  3. Proboha, co je to to honolulu. Nikdy jsem ho nedočetl a to co dočetl mi stačilo, protože mi chybějící interpunkční znaménka vadí. Vždyť on jen žvatlá samé nesmysly a jemu podobní na to reagují. Jakýsi samozvaný Yntelygent s tvrdým y. No určitě se osobně velmi baví reakcemi na své blbosti. Vždyť nezastává žádný svůj názor, plácá se ode zdi ke zdi a řve smíchy, že mu to někteří žerou. Honolulu aloha. M.R.

   Vymazat
  4. 18:17 - Správná otázka. Takže malý exkurz. Nick Honolulu (také Hovnolulu, Hovnoluláček, Hovnocuc) je zaprdlý malý pražáček ze Smíchova, který ze zbabělosti před komunisty utekl na Západ v r. 1968 v taťkových koulích. Tvrdě makal v africké buši s barevnými, co se na něm také podepsalo. Zřejmě tam byl podržtaška. Později uprchl do Emeriky, kdy pochytil emerickou kuchyňskou english. Na tom teď přehnaně staví a každému to dává najevo. Jeho fyzickým znakem je velký hrb od nošení tašek nebo dřeva v buši, bezzubá držka, supí nos (křivule) a bradavice po celém jeho pokřiveném sádelnatém těle. Je samolibý a rád vše jen kritizuje. Nelze mu upřít, že své nedokončené základní vzdělání se snaží kompenzovat čtením Wikipedie. Z ní také čerpá informace, které pak účelově využívá ve svých tzv. komentářích. Protože je ten chudáček chudý, nemá v té Emerice ani na klávesnici s interpunkcí. Je rád, že má jen na chlast, pod roušem kterého mu nejlíp funguje jeho umanutá představivost a fantazie. Nemá rád čtenáře, kteří ho prokoukli. Toť zatím vše!

   Vymazat
  5. 20:23
   Díky Vám,rozchechal jste mně Vašim komentářem až k slzám;-DDD

   Vymazat
  6. 20:35:
   Děkuji pane, rádo se stalo. Ten Honolulu + další jeho nicky mě opravdu nemá rád. Na můj původní nick Moudrý Brouk Pytlík vždy bez rozmyslu útočil. Ale neměl šanci.
   Donedávna se motal na internetu kolem téměř panny zvané Pražská vlaštovka (+3 děti), kterou neustále otravoval svýma nemravnými návrhy "popít kafíčko ve Vídni".
   Poznámka: Kde by ten chuďas na to vzal?! Ale ona, holka prozřetelná, mu na to nakonec nenaletěla! Je pravda, že mu v dobré víře naznačila, že by ráda spočinula v jeho náručí v kuse den co den po celý týden.
   Poznámka: Zřejmě ji poslal své falešní foto a holka bláznivá naletěla na jeho bezelstní kukuč.
   Teď Honolulu nedávno povýšil. Je celebritou u hajzlů! Dělá Trumpetovi (Trumpovi) srací prkýnko! Také občas jde na brigádu do místní ZOO houpat slonovi koule. To víte, musí jako emerický chudý důchodce tvrdě makat, aby měl aspoň na ten chlast!

   Vymazat
  7. 23,28
   DÍKY:-DDDDD
   Moudrý Brouku Pytlíku

   Vymazat
 4. Honolulu Vy jste se z toho pomátl. Severní Korea je obklíčena od 2SV tisíci násobnou přesilou a nebýt sousedem Číny ta jí ti Vaši dobroserové dávno zpacifikovaly. Sám říkáte že je potřeba se bránit a vidíte, že ti Vaši mírotvůrci si nedovolí všechno jen na státy co mají A bomby. URGENT MEETING je z důvodu že si Tramp neví rady a tak teď je potřeba něco vybombardovat. BABO RAĎ. Příznivci Trampa by měly vzít klacky a jít na tu schůzi URGENT jinak se budete divit a stále jen všechno okecávat. Je Vás většina ale asi poserů u hambáčů a hraček pro zastydlý puberťáky. Za ty pitomce z Afriky so sem táhnou si můžem podle Vás sami a co JAR kdo za to mohl snad ne VY. Jsme v NATO což má být uskupení na ochranu euroatlantických hodnot, celé toto uskupení vydalo za svou existenci astronomickou sunu a nač nám je? Na otročení pro USA. Ahoj Pražáku.

  OdpovědětVymazat
 5. Jestli to správně chápu, tak nás chtějí pokutovat za to, že si nechceme nechat zničit stát? Proboha, co v tom spolku ještě děláme!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JE TADY
   ještě jedna "maličkost" a to jsou peníze, které do EU fondu posíláme
   a peníze, které z EU dostáváme.

   A jen za první pololetí t.r. obdržela ČR o 17 miliard Kč více, než do fondu přispěla...

   Myslíte si,vy křiklouni, kteří voláte po vystoupení z EU, že se jedinci - rozdělovači,kteří jsou přímo u pramene těchto peněz, nechají o tyto příjmy připravit ?!
   Je to prostě dobře vymyšleno : Něco za něco.

   A pro ČR znamená to "něco", přijmout předepsaný počet arabských vetřelců, navzdory odmítavému stanovisku většiny veřejnosti.
   Ale koho u koryt zajímá nějaké stanovisko veřejnosti ...
   Vlastě ano, teď před volbami, by rádi jejich hlasy.
   Je to tak jednoduché - nebudou vetřelci, budou pokuty a dotace budou výrazně kráceny,ne-li zrušeny,
   tak co myslíte,že si ti,kteří jsou na těchto dotacích závislí,vyberou ?
   V.Orbán je čestnou vyjímkou, když prohlásil,že se Maďarsko případně bez dotací obejde, neboť bylo i před nimi a bude i po nich...

   A takového politika mezi těmi českými nenajdete.

   Vymazat
  2. 18:43 - lžeš šmejde !!!

   Vymazat
  3. 19:59- v dětství jsme říkávali, "pro pravdu se každý vzteká".

   Vymazat
 6. Honolulu,Trumpeta je bez moci azda se,ze usa vladnou 2 lidi,jeden nemocny na hlavu Mc Cain a Graham.O jinich neslyset,ako by tam nebyli.To j ekonec nadeji na mir.USA,potrebuje valku,ale,kdyz se to stane,je potrebne dat juesej jadrovy preventivni uder,aby hambo obcane usa vedeli,co j eto valka.Nebo obcane Rf,vedi,co j eto valka!At mi to hambozrouti prominou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme, napiš to ještě jednou, ale spisovnou češtinou, aby čtenář tomu porozuměl. Apropo, kolik tříd základky máš?! Nepotřebuješ doučování?!

   Vymazat
 7. Včera v televizi na ČT 24, Cílek na otázku migrantů z Afriky, sdělil: "Byl jsem dlouhou dobu v Africe, měl jsem možnost poznat islámskou kulturu těchto národů v Africe a jsem vděčný za každého migranta z Ukrajiny, jelikož by nemělo docházet k islamizaci Evropy.

  OdpovědětVymazat
 8. Nejvetší odpovědnost za naše existenční ohrožení mají naši vlastní dosavadní politici. Potom teprve evropští, potom teprve američtí.
  Neměli bychom hledat problémy v koutě zahrady, ale v obyváku, v ložnici. Děda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:32 A před těmi politiky mají ještě větší odpovědnost občané, kteří je díky své hlouposti volili. V neschopnosti volit podle svých zájmů je prapříčina všech problémů, na které si pak tito idioti stěžují.

   Vymazat
  2. 20:48
   Výběr politiků na kandidátky je záležitostí peněz a neprovádí jej voliči, ale stranická grémia podle pokynů sponzorů. Máme-li jen zkorumpované politiky, může to mít historické kořeny , sahající do doby normalizace (výchova k tomu, aby občané nám, soudruhům, do politiky -kromě zdobení oken a účasti dětí na lampionových průvodech - nemluvili). A tak voliči mají na výběr buďto z podřadných osobností , které dodala stranická grémia a které pak vidíme jako ,,mluvící hlavy" v OVM a nebo se voleb neúčastnit, což se chybně vykládá těmi ,,zvolenými" jako nezájem a tichý souhlas. Kdyby se rozdělovaly státní podpory za odevzdaný hlas jen za hlasy skutečně odevzdané, byla by zřejmá skutečná motivace politiků.Například při poloviční účasti by pobírali poslanci jen poloviční plat. Fungování poslanců, jejichž rozhled nesahá za funkční období a kteří chrlí změny, dodatky a přílepky k zákonům v množství větším, než malém není vůle voličů, snadno zjistíme, že voličisi budoucnost představovali jinak, jen kandidáti nebyli...

   Vymazat
 9. Vezměme si příklad z USA a postavme po technické stránce naprosto stejný plot, na který právě dostal Trump prachy na hranici s Mexikem. Kam se na něj hrabe slavnostně demontovaný plot na západní hranici Československa. Je třeba postavit plot nový (via USA project) a dokonalá ironie je v tom, že asi bude muset být na úplně stejném místě jako byl plot do r. 1989 :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý a jasně viditelný plot dělá dobré sousedy. Na pozemek se vchází bránou a do domu po zazvonění vchodem, pokud nám je otevřeno. Toto platí ve všech civilizovaných zemích. Co je na plotech tak divného?

   Vymazat
  2. Železnou oponu zavedl antikomouš Churchill. NE KOMUNISTÉ!!!
   - www.novarepublika.cz/2017/04/mirovy-triumf-cerni-psi-winstona.html#more

   Vymazat
 10. Jejda, jejda, to jsem to zase schytal ze vsech stran !

  Dokud neuznate, ze existuje DVOJI Amerika, tak se nedomluvime ! Existuje Trumpova Amerika a jsem na jeji strane a existuje globalisticka, ktera dela ve svete prehmaty.

  JAR byla znicena utopisty a Globalisty.

  Sev. Korea nam denne vyhrozuje. Vyhrozuje take Japonsku a jizni Koreji ! (A strasne nam nadava. Skoro jako vy.)
  Vyhrozuje Aljasce, Hawaiiskym a Aleutskym ostrovum a samozrejme Californii.

  Jezevcici se rozhodli kousat tygra - nas !

  S Ruskem president Trump chce mir ! Neocons a globaliste valku.

  Za invazi barbaru do Evropy MUZETE VY v Evrope !
  My jsme v tom nevinne.
  Zniceni JAR byl zlocin ! Moc dobre si pamatuji, jak vypadal Johannesburg v 70-tych letech a vim jak vypada dnes. (To ceka vas.)
  nick HONOLULU - si pamatuje vsechno.

  (Kdybych ja mel moc, abych vymlatil ty lumpi, kteri znicili zeme meho mladi - JAR, Rhodesii, Mozambique, Angolu. South West Africu (Namibia), tak zacnu okamzite s napravou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen tak mimochodem, kdo zničil v 50-60 létech Koreu? Oni se vás nebojí, vždy jste jednali s pozice síly jako pistolníci i když jste tam dostali na frak. Oni na ty miliony svých mrtvých nezapomněli, vy na vaše tisíce asi ano.

   Vymazat
  2. Severní Koreja je další kostlivec zločineckých USA. Kdyby se do toho nemontovaly, mohlo to skončit mírovou cestou! Také je pravda, že na Korejském poloostrově dostaly USA přes držku díky čínské (a ruské) armádě. Ale, že se USA také nepoučily, protože podobnou chybu spáchaly později ve Vietnamu! Tam také dostaly nářez od rákosníků, z kterého se USA těžce vzpamatovaly!
   Když si projdeme vojenskou historii USA zjistíme, že všechny své války, které vyprovokovaly, také prohrály! Hádám kromě dávných dvou, a to nevyhlášená válka proti americkým indiánům (vlastníkům země) a Mexiku, kterému ukradly bohatý Texas.

   Vymazat
 11. 16:45...PARDON ! Lumpy se pise asi s tvrdym "Y" !
  Coz je pravidlo pro natvrdle hlavy.
  Za rok to bude uz 50-let co prisel Breznev.

  Budu od pristiho roku mene psat ! Dospel jsem do veku, kdy je treba, abych se ozenil ! S nezodpovednym poskakovani po svete je konec. Tim stratim prehled a perspektivu a budu jeden z vas.
  Penzista honolulu !

  OdpovědětVymazat
 12. Honolulu,prave citam na cnn brk,ze nesvojpravny prezident Trumpeta,podpisal sankcie proti RF za Krym a Syriu...takze.takto to Vy vidite!Boj proti Isil.a.spol.je agresia...rozumiem,ze kongres usa investoval do rozvratenia arabskych statov mld $.Co sa tyka Krymu,RFsi vzala svoj dar,ktoreho si Ukrajina nevazila a chcela ho poskytnut juesej.Bol jej poprave odnaty.Pozrime aktualne na Venezuelu,Maduro je diktator,proamericka opozicia bola potlacena,tak usa hned pomozu sankciami..
  Honolulu,usa potrebuje jadrovy uder a ked to nespravi RF,urobi to zradna juesej.Sm epripraveni privitat us marine,len nech sa teplo oblecu.Smrt amerike!

  OdpovědětVymazat
 13. 16:57 Obvinuji vas z toho, ze si vymyslite nepravdy !
  V roce 1950 severni Korea napadla jizni Koreu !
  Valka byla ukoncena v roce 1953.

  Jizni Korea je dnes hospodarsky gigant a sev. Korea je na tom velmi spatne a stale na pokraji hladomoru.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To 17:06 Honolulu
   Milý Hononulu byl jsi někdy v té severní korei nebo ji znáš jen z vašich čsopisů, novin a televize? Ono je to země přibližně jako každá jiná, jen se nelíbí tvým šéfům a proto ta hysterie.

   Vymazat
 14. 17:06.... CNN je politicka Materidouska.
  Pro me je toaletni papir - pouzity !

  Amerika je vyborna zeme a az zde budou nektere skupiny zdisciplinovany, tak bude nejlepsi na svete.

  Vy nenavidite Ameriku, protoze jste zase prochlastali
  koruny na najemne a svadite to na nas.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. Tento svět jíž posrány , na vás nicku Yellowstone !!!

  OdpovědětVymazat
 16. ty debilní hovnolulu,co ty jsi za pomateného buzeranta,chcípni o kus dál,pičo.

  OdpovědětVymazat
 17. Honolulu,mi si uz davno neprepijame.svoje najomne...vieme ale jedno iste,ze usa je svinska krajina aj ich politikmi.
  Inak medzi nami,to,ze sa chystas dat si na krk starou babinu,to si posral,ale si v slobodnej zemi s tzv.demokraciou po americku,tak si to uzi.

  OdpovědětVymazat
 18. Honolulu,uvedom si,ze Trumpeta je jiz bez moci jako miminko,odstavili ho neokoni,keby tak neurobil,zabili by ho,ako JFK!Preto je usa svinska krajina,kde zabijaju prezidentov,rozvracaju krajiny,aby platili v $!Na korysteni a parazitovani,aby bolo dost benzinu,hambacov a to degenerovanej mase v usa staci.Usa bude rozhodovat,ci Korea bude vlastnit jadrove zbrane?Kto ste? Ste obycajny shit!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Honolulu zase jste se z toho vykecal. Kdy vemete ty klacky a půjdete podpořit svého Trampa. Jsou Vás miliony. Radši půjdete na bicmac, cocacolu a budete čekat co provedou ti Vši zvrhlý paraziti aby ukojily ty Vaše zvrhlé choutky. To si teda toho Trampa vážíte a stojíte za ním. Dnes je Earth Overshot Day, kde je to na přežrání pro všechny na světě, co jste vykládal. My nemáme co nenávidět ameriku, je tam spousta lidí kteří jsou obětmi těch zvrhlíků. Závist a nenávist sežere toho kdo jí má, to nevíte? Tak klacky a NATO.

  OdpovědětVymazat
 20. Honolulu,mam uz dost rokov,aby som mohol porovnat ten vychyreny kapitalismus a ten priekliaty socik.Mam prechodeny cely Blizky Vychod,Indiu,Malaysiu s nasimi traktormiT-72 a 8 rokov v starej dobrej Anglii,ale poviem ti so vsetkou zodpovednostou...amerika ma Hollywood,ale v skutocnosti je to Holy ud!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Všechny buzeranty by měl ,Trump sebrat občanství a buldozerem je vytlačit do moře ať plavou!!

  OdpovědětVymazat
 22. Honolulu jste zástupce Čechů v USA a chodil jste tady do školy, tak jste se učil písničku Až nás půjdou miliony, všichni proti větru. Jak tu někdo psal svolejte příznivce Trampa a hrr na ně, jinak Vám ho můžou i odkrádlovat. Zkušenosti mají a věřit jim jako jsme věřily my nejde, jsou mnohem krutějí, jak píšete o těch mrtvolách. Jinak Vám přeji k nastávajícímu sňatku hodně štěstí, zdraví a dětí. Je to požehnání každé rodiny. Přeji Vám zdraví a ať se Vám daří. ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
 23. Panove, kdyz jsem pracoval v bushi v Africe, tak jsem vlezl do rajonu OPICIM, a to je stejne jako vlest mezi vas.

  Oni me ty opice vzdy zasypaly hovinkama se vsech stran.
  Pucuraly moji nobl uniformu a za strasneho jekotu davaly najevo, ze jejich "inteligence" je lepsi a jejich mozecky jsou vetsi.

  Z nostalgie mi vztupuji slzy vzpominek do oci na to krasna leta.

  Nastesti jste tu vy - BABOONI, bez vas by vzpominky mizely v mlze.
  nick HONOLULU - pametnik

  OdpovědětVymazat
 24. Moc dobrý článek ti lidé co tu píší proti SPD a Okamurovi tak bud budou volit Český suverénní stát bez migrantů. A nebo parlamentní strany eu makrelu migraci islamizaci kolonii německa. Jiná cesta není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně a stručně řečeno.Pokud lid hodlá spáchat sebevraždu po Česku s heslem "Vzhůru do 4. říše Reichu a s islámem blíže k Alláhovi", nechť volí Kobližky, Bohoušky, Modré vrabce, nedoučená slintavá knížata a Holombrádky z Landsmanřaftu!

   Vymazat
  2. Co mužů na to říct ,že vše pravda ! Kdo bude volit ty vládnoucí strany si to uvědomí ale už bude pozdě ! Tento národ se probudí až jím půjde o kejhák !

   Vymazat
 25. Milej Hunolulu, věci jsou obyčejně jinak, jak pravil ten rabín. Severní Korea má strach. aby je US nezkusila znova obšťastnit, jak řekl ten US generál letectva- vybombardovali jsme je tak, že nezůstaly ani dvě cihly na sobě. Tak se nikdo nemůže divit, že Korejci chtějí mít atomovou ránu na svoje ničitele, aby jim znova nepřinesli "obohacení".

  OdpovědětVymazat