Reklama

.

.

středa 2. srpna 2017

Aleš Valenta: Imigranty do země za žádnou cenu nepouštět. To je zásadní politická otázka dneška... Agresivní islámská kultura....

2.8. 2017  PL, část článku
Nepřátelství Západu proti nám
Historik a analytik Institutu Václava Klause, který je znalcem Německa varuje,co se na nás valí z této nejmocnější země EU.Upozornil na schválení zákona o ochraně sociálních sítí před hlásáním takzvané nenávisti. Itálie je dle něho v rozkladu. „Trestní řízení zpupných bruselských byrokratů samozřejmě ignorovat, případné pokuty samozřejmě neplatit...?
Velkou debatu vzbudila otázka, zda se na koupaliště smí, nebo nesmí nosit muslimské plavky, takzvané burkiny. Zastánci tvrdí, že je trapné někomu nařizovat podobu plavek a že ještě před 100 lety jsme se koupali také zahalení. Odpůrci argumentují hygienou, ale také tvrzením, že jde o další krůček invaze islámu do našich životů, o zavádění jejich představ o normách…

Muslimské šátky i plavky jsou v první řadě demonstrací přítomnosti islámu v Evropě. Od těchto zdánlivých maličkostí vede cesta k dalším nárokům a požadavkům, jako je zakládání mešit, škol, ovlivňování stravovacích a kulturních zvyklostí v dané zemi, nošení šátků v úřadech a soudech a tak dále. Liberální země, která se zaklíná svobodou náboženství a horlivě odstraňuje kříže z veřejného prostoru, aby nekřesťany „neurážela“, nemá šanci tento trend zastavit. Jediné řešení je příslušníky agresivní islámské kultury jednoduše do země nepustit, respektive ne ve větším než naprosto minimálním počtu. V tom spočívá naše naděje, protože my je tu na rozdíl od Západu nemáme.

Halík je šiřitel zhouby


Tomáš Halík zmínil při svém kázání jedno svaté přijímání v minulosti, jehož se měl zúčastnit muž s plackou s přeškrtnutým minaretem „Islám tady nechceme“. „Hlásí se tím k hnutí pana Konvičky, Okamury a těchto lidí. Kdybych si toho včas všiml, svaté přijímání bych mu nepodal, protože není možné, aby ti, kteří se hlásí k ideologii nenávisti, přistupovali ke stolu Páně. My jsme dlouho měli velkou potíž, až do slov papeže Františka, abychom našli místo u stolu Páně pro ty, kteří jsou ve velmi komplikovaných životních situacích. A papež říká: ‚Buďme milosrdní‘,“ řekl Halík, ale s tím, že však není možné, aby „ke stolu Páně“ přicházeli lidé, kteří se hlásí k nenávisti. Co si o tom myslíte?

S papežem Františkem se dostal na papežský stolec katolický liberál – což je samo o sobě protimluv. Halík je samozřejmě šťastný, že ve Vatikánu rozhoduje člověk jeho krevní skupiny. Oba mluví o takzvané nenávisti stejně jako levicoví liberálové, tedy přesně v duchu politické korektnosti, která přikazuje mluvit o ní výlučně v souvislosti s bělochy. Halík je mimořádně aktivní šiřitel a podporovatel zhoubné teorie multikulturalismu. Naštěstí je českým primasem Dominik Duka, takže každý český katolík si bude dříve či později muset vybrat: Duka, nebo Halík. Tertium non datur.

11 komentářů :

 1. Halík je podivný kněz-nekněz. Ovšem podle všeho všeho schopný imám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro pseudobandity kolem Holobrádka by nebyl problém si převléknout kabáty a mimochodem takového Halíka či Hermana si asi všichni dovedeme představit jako novodobé inkviziční imámy v bílém hábitu a s koránem v ruce.

   Vymazat
 2. S tzv. proradným "Západem" mají Slované a zejména Češi, velmi dobré zkušenosti z minulosti a dnes se mohou konečně i ti, prozápadní zabedněnci dovtípit, co nás za to poklonkování USA, EU a 4.říši, čeká za výhodné obolusy!Tihle zmetci to s námi vždy mysleli dobře, zejména po dobrém, po zlém vždy konali pro náš národ jen samé blaho!SPD a vystoupení z EU!

  OdpovědětVymazat
 3. Jen doufám, že ta poslední "demokratická" lekce z USA už donutí ty EU zdegenerované,zvrhlé parazity vylézt z té JUSSEJ prdele a pochopí že jim jde o kaviár a sloní kly. Dobré by bylo kdyby Honolulu zorganizoval pochod příznivců Trampa s klackama na kongres. Dělají tam různé velkokapacitní pitomosti, tak tohle by byl světový počin. Doláčů mají jako sraček tak vo co gou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:20 - Doláčů mají jako sraček proto, protože je FED tiskne nepřetržitě jako kafemlýnek! Přitom ty doláče jsou jen bezcenní potištěné papírky!

   Vymazat
  2. Jsou staty , ktere tradicne prijimaji emigranty vseho druhu. USa, Kanada, Izrael atd.
   Kam to speje muzeme denne videt..
   A proto ty jejich hovadiny nechceme zcela logicky nasledovat..

   Vymazat
 4. HALIKU, ty zbloudily "bratre" v Kristu, ty prihloupliku s 19 doktoraty.
  My spravni Katolici jednou Tebe a toho blba v Rime postavime pred inkvizicni soud !

  Tvuj sv. otec ma prezdivku SHENANIGANS ! Vim, ze ti to nemusim prekladat - mas doktorat z Notre Dame. - A pritom neznas nase nejhodnotnejsi papeze.
  Leo the Great 440-461,
  St. Gregory I. 590-604,
  Leo III. 795-816,
  John XII. 955-963,
  St. Gregotry VII. 1073-1085,
  Blessed Urban II. 1088-1099
  a nekolik dalsich.

  Ty KAZIZ jejich praci a davas katolicke cirkvi spatne jmeno, ty vychytrala, oportunisticka, politicka poseroutko !

  Islam je podruci ! Islam je SUBMMISION ! Islam je action of accepting !

  Zadej o odpusteni a okamzite se zarad knam !
  SLAVA dr. Konvickovi z Budejovic.
  nick honolulu - katolik

  OdpovědětVymazat
 5. Halík je příkladný produkt předrevolučního režimu. Jen v té době mohli vzniknout takovéto odporné lidské hyeny a zrůdy jako je on, které ignorují identitu vlastního národa.

  OdpovědětVymazat
 6. Katolici jsou dávno profláknuty schizofrenici kážou vodu a pijí víno, navíc chudým berou a bohatým dávají. Co to tady zase meleš, vždyť takových Halíků tam máte plno. Přestaň už sem psát co již dávno víme. Někteří papeži byly Semité jako Halík. Romština je stará hebrejština. Musíš hledat na Seznamu haploskupina E1b1b. Na Smíchově jich je hodně a samí katolíci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Házíš všechny do jediného pytle !!! Halíky , Vlky a další si tam naházej ,ale až budeš umírat přijdeš na nato sám .

   Vymazat
 7. Ten pán má naprostou pravdu.

  OdpovědětVymazat