Reklama

.

.

neděle 6. srpna 2017

Americké zpravodajské služby věnovaly Trumpovi a Moskvě skvělý dárek


Jurij Makarenko
6. 8. 2017       zdroj
Pracovníci FBI, CIA a NSA ve výslužbě vystoupili s nejneočekávanějším prohlášením pro současné americké válečníky a rozvědčíky a dali Trumpovi, nepřímo i Rusku, obrovský dárek. Americký prezident nejspíše sám neočekával takovou rošádu v nepřátelském táboře (zvláštní služby od samého počátku pod ním rozhoupávaly křeslo a stále trvaly na jeho kontaktech s Ruskem). Ačkoli je možné, že všechno jde právě podle plánu. Trump vše do puntíku naplánoval a ne nadarmo tak klidně a téměř bez odporu nedávno podepsal nový balíček protiruských sankcí - oponenti v Kongresu se uvolnili a propásli ničivý úder.


Ať je tomu jakkoli, bývalí agenti rozvědky a silových struktur se připojili k táboru Donalda Trumpa a učinili senzační prohlášení. Pracovníci amerických zvláštních služeb zveřejnili na internetové stránce Centra pro občanské iniciativy velmi zajímavý dopis adresovaný prezidentovi, v němž rozcupovali na cucky rusofobskou rétoriku americké politické elity a v němž dokázali nezúčastněnost i beztak mytických ruských hackerů na proniknutí na servery Demokratické strany.

Vyšetřování odhalilo, že ukradené informace byly zkopírovány na externí USB disk. Přičemž rychlost stahování byla 22 megabajtů za sekundu, což není možné při vzdáleném hacknutí. Tajemný ruský hacker by musel sedět přímo u počítače v servrovně, což je prostě nonsens. Vyšetřovatelé se také dozvěděli, že došlo ke dvěma únikům.

První "tajné soubory" byly později vyloženy na WikiLeaks. Poté, co došlo ke zveřejnění, bylo provedeno druhé odcizení další sady dokumentů Demokratické strany a, v souladu se závěry odborníků, byly soubory podrobeny důkladnému zpracování, jež jasně ukazuje na falzifikaci. Je nutné mít také na paměti, že k oběma krádežím a následným manipulacím s daty došlo v časovém pásmu USA. Pracovníci zvláštních služeb dospěli ke zcela zřejmému závěru, že odcizení provedli dva různí lidé, kteří pracovali v sídle Clintonové a na její příkaz.

První se snažil zorganizovat skandál v rámci vnitrostranického boje mezi Hillary a Bernie Sandersem. Druhý se snažil napravit škody ze skandálu, který vypukl, a předložil veřejnosti obětního beránka - všudypřítomného ruského hackera, kterého roztáčejí již druhý rok po sobě.

Dopis agentů ve výslužbě se může stát velmi silným trumfem v rukou Trumpa. Zbývá mu jen, aby tyto informace široce zveřejnil a aby obvinil Hillary z vážných přestupků v rámci prezidentské kampaně, k nimž je již možno snadno přidat i státní špionáž. Veškerá rusofobní hysterie USA je navázána na tato dvě hacknutí, která vyvolala celou řadu rozplétaných útoků hackerů. Na základě výsledků šetření je možné zatáhnout za nitku a rozplést celé hackerovské rusofobní klubko Clintonové. A zároveň ji obvinit ze všech možných smrtelných hříchů.

Americké zpravodajské služby poprvé zapracovaly na ruku Trumpovi (jak se říká, bývalí agenti nebývají) a umožnily mu, aby roztočil masivní rošádu na americké šachovnici. Také mu poskytly možnost zvrátit stále narůstající konfrontaci s Ruskem. 

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

88 komentářů :

 1. Jak se říká- když chcete psa bít, vždy se hůl najde.USA neokloni a armáda nikdy nepřipustí lepší vztahy s Ruskem. Válka, to je pro ně jediná cesta a že američaná Trampa podporují, je nezajímá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jim to Americane musi vysvetlit
   12 voleb od Trumpova zvoleni demokraticka svoloc prohrala, pres velke prachy
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Je to přesně tak.Karel z Plzně

   Vymazat
  3. Nejlepší zpráva pro pražské héééérečky,kavárenské povaleče a sluníčkáře z Černokněžníkovy žumpy....je to na zalezení do fijalových sraček,ve světě dobře,doma nejlíp....

   Vymazat
  4. V zahraničí ztratil Trump na důvěryhodnosti. Všichni proti prezidentovi, včetně jeho vlastní strany v Kongresu, přebírání exekutivních pravomoci parlamentem, vyšetřovací komise, zvláštní prokurátor s velkou porotou, justice, protiruská fóbie která nemá obdobu ani ve studené válce a chaos v Bílém domě dělají z USA v této době při jejich ničivé vojenské síly nebezpečí pro celý svět.

   Vymazat
 2. Veronika SUŠOVÁ (!Argument):

  Po kádrových změnách v Bílém domě se spekuluje o další válce v Bílém domě, která se týká koncepce zahraniční politiky a snad konkrétně vztahů k Íránu.

  Další muž Trumpova týmu, který se ocitá pod palbou je Trumpův poradce pro národní bezpečnost generál H.R. McMaster. Nebo je pod palbou Trumpův stratég Steve Bannon, nebo oba dva, píše pro konzervativní National Interest novinář Curt Mills. Vzhledem posledním náhlým změnám v Bílém domě to není jasné.

  Každopádně ale platí, že prezident je pod tlakem najít pozice ohledně řady zahraničněpolitických kroků a dva jeho nejbližší poradce – Bannon a McMaster jsou ve sporu kvůli filosofii a personálním otázkám, které ovlivňují prezidentovo rozhodování.

  Probíhá zřejmě koordinovaná kampaň proti McMasterovi ve funkci poradce pro národní bezpečnost. zatímco McMaster provedl nenápadnou čistku v Radě pro národní bezpečnost, kde mělo stále místo několik spojenců Bannona a McMasterova předchůdce Michaela Flynna. Zřejmě proto čelí nyní McMaster kritice neokonzervativců a jejich médií, která do McMastera tepou. Psalo se dokonce o tom, že McMaster v Radě provedl převrat a zbavil se všech kritiků Obamy a islámu.

  Nicméně podle Curtisova názoru není příliš jasné, kdo bude profitovat z McMasterova odchodu. Je to opravdu Bannon? To se mu zdá nejasné.
  Afganistán a Írán

  McMaster není sen politického realisty: s Bannonem se střetl kvůli Afganistánu – Bannon a zřejmě i Trump chtějí z Afghánistánu vojensky odejít, McMaster tam ale chce přivést nové jednotky.

  Na druhou stranu se objevily spekulace o tom, že Trump a jeho zeť Kushner jsou nakloněni řešení, které by do Afghánistánu přivedlo více žoldáků ze soukromé bezpečnostní firmy BlackWater, kterou vede mimochodem bratr Trumpovi ministryně školství Betsy DeVos Eric Prince.

  V dalších záležitostech byl McMaster silou, která dokázala přesvědčit prezidenta – například v otázce íránské jaderné dohody, od které Trump přes kritiku neodstoupil. Mluví se ale také o tom, že by McMastera mohl nahradit Mike Pompeo, ředitel CIA, který je rozhodným jestřábem ve vztahu k Íránu.

  McMaster je zatím více s prezidentem sladěn. Zdá se také, že nikdo z Trumpova okolí nedokáže prezidenta přesvědčit, aby začal válku, protože Trump nechce mít vlastní Irák.

  Podle konzervativních komentátorů, na které se Curtis odvolává, jsou lidé kolem Trumpa moc blízko proizraelským postojům a establishment, který reprezentuje McMaster je zase příliš proti Rusku. Postoj, který by si přál uvolnění napětí s Ruskem i Íránem a postoj, že Evropa musí mít kontrolu nad svými hranicemi nemá zastoupení.

  Tedy, pokud to je tak, že v Bílém domě zuří další „občanská válka“, na což mnohé ukazuje, potom je hlavní otázkou: co si Bannon myslí o Íránu. Bývalý poradce pro národní bezpečnost Mike Flynn nebyl člen establishmentu, nebyl přítelem neokonzervativců, ale byl mnohem více radikální v tom, aby Spojené státy zavázal k dalším intervencím. Curtis se tak v závěru rétoricky ptá, zda je nynější spor v Bílém domě právě o tom…

  http://casopisargument.cz/2017/08/06/bannon-versus-mcmaster-dalsi-valka-v-bilem-dome/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastní názor nemáš, že tady tapetuješ?

   Vymazat
  2. 18:24

   Mám. A tebe zajímá?

   Vymazat
  3. V americké politice se nevyznám, ale události posledních měsíců dávají za pravdu mému názoru na případné změny po zvolení Trumpa prezidentem. Do jeho hlavy nevidím, ale i kdyby měl ty nejupřímnější snahy vrátit vztahy s Ruskem do normálu, jedna věc je jeho snaha a druhá jeho možnosti. Za prezidentování Obamy i jeho předchůdců byl Bílý dům promořen šmejdy ve službách neokonů.

   Vymazat
  4. 18:13 prazdny kecy, a rozvlacne
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 18:32 tvuj nazor me zajima
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. Rudá záře nad Kladnem6. srpna 2017 22:20

   21:54 - Horní Dolní, neopruzuj! Umíš jen komandovat, nařizovat a psát ty své paskvily! Přestaň také už lézt tomu Hovnolulákovi do prdele jako deviant! A konečně se nauč českou gramatiku!

   Vymazat
  7. 22:20
   To si pis, onuce, ze umim komandovat
   Cechu, lesti boty
   A lesti
   A neodvazi ze rict neco o gramatice
   Ty radsi odonucuj nez te zbicuju
   Horni Dolni

   Vymazat
  8. 22:20 marny tomu imbecilovi neco naznačovat je to slabomyslný jedinec a těm se nema odporovat.

   Vymazat
  9. 0:15 ty jsi ten fogelrauchen hlupak co umi jen nadavat, a i to jen s hrubkama
   Takove jako ty v cesku bicuju
   Horni Dolni

   Vymazat
  10. Pablbe zbičuj sám sobě tu tupou americkou tlamu.

   Vymazat
  11. Ahoj ty svině Horní Dolní ( Honolulu) na co si tady pořád hraješ? Dlouho jsi se na diskuzích nevyskytoval, a už to vypadalo žes chcípnul, pravda, občas něco odžvatláš pod jménem Honolulu -proč jsi tak blbej? A kde bereš tu drzost nadávat na českém webu Čechům? To už se z tebe stala totální americká svině? Tak se na nás vyser, proč na náš českej web pořád lezeš? Nedá ti to spát? Nemáš žádný jiný využití, než dřepnout k počítači a sprostě urážet české občany? Jsi fakt svině - tchoř, hajzl a filcka. Nic víc a nic méně.

   Vymazat
  12. 17:47 Aáááá - typický čecháček - tedy odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty. Nadšení, že jste tak špatní, vám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neraduj se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde? Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Vymazat
  13. 23:20

   To je autoportrét?

   Vymazat
  14. 23:32 Dein, du Tschechische Gesindel, ich bin Germanisch!

   Vymazat
  15. Genius lidstva, režisér Kubrick když rozhdoval o dabingu svých děl, povolil pouze kulturní jazyky! Tedy Němčinu a francouzštinu a později i španělštinu. Rusáčtinu či čecháčkovštinu zamítl s tím, že do žádný podobný hatmatilky se jeho díla tlumočit nebudou! A pouze titulky jim povolil. Také americký vojevůdce, samotné to vtělení Hannibala - sám velký generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“
   Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit."

   Vymazat
 3. Amerika pracuje přesně podle hesla "rozděl a panuj". Potěšující je skutečnost, že už nejenom ve světě, ale konečně i u sebe doma. To je skutečná naděje pro zbytek světa, že se budou požírat sami mezi sebou a světu dají pokoj. Jinak bych tuto informaci nepřeceňoval, nebyla v CNN ani v ČT, takže to nemusí být pravda, ale fake :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Panove, neni treba se utapet v detailech ! Kongres dela to, co chce israelske lobby a proto , Rusko, Iran a sev. Korea, jsou ted na programu, jako nepratele Ameriky. (Prvni dva zmineni - nejsou a 3-ti definitivne je.)

  Americka ulice je unavena a unudena ze vseho, co se tyka narceni Ruska - ohledne vlivu na nase volby.
  Tyto hlouposti jdou do nekonecna , jsou nepodlozene, falesne a nesmyslne !

  Volici Trumpa se nechali slyset a pozaduji 3 veci.
  Reformu dani !
  Reformu zdravotniho systemu !
  Zabezpeceni hranic, ktere nepratele Trumpa sabotuji !

  Republikani chodi ozbrojeji a i kdyby byl Trump sesazen, tak bude dal presidentem ! Kongres je vyrizen a nema zuby.

  John McCain a Chuck Schumer vedou Kongres proti Trumpovi a Kongres posloucha na slovo, ve vzacne "jednote", jako pod dustojniky Cizinecke Legie.
  MARCH OR DIE. (Pochoduj ZADANYM SMEREM, nebo padni.)

  Lide zase ve vzacne jednote na vse kaslou a stoji za Trumpem. Neumim si predstavit ten chaos, kdyby nekdo opravdu dokazal Trumpa sesadit. To by musela armada hlidat Ameriku, a ta podle Konstituce nesmi zasahovat na uzemi Ameriky. Bordel by zustal na vyreseni Narodni Garde.

  Situace je o to slozitejsi, ze Policie, Veterani a dokonce i gangy, jako jsou pomateni Hell Angels, jsou vsichni fanaticky na strane Trumpa a vsichni jsou ozbrojeni.

  Chuck Schumer ma majetek za $ 2.8 BILLIONU ? Kde to vzal z jeho prijmu v Kongresu / Senatu ?
  Samozrejme od lobbystu !

  Stephen Bannon je Nacionalista a nejcennejsi clovek v Trumpove kabinete. Ti ostatni jsou pod tlakem lobbystu a nevi kam patri !

  Trump hraje golf v New Jersey a vse je v poradku !
  a ja nick HONOLULU - premyslim nad sexualnim zivotem Elizabeth Bathory !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A coze vy Amikove cekate? Ze prijde macko" POO" s kacerem Donaldem a Pepkem namornikem co sere zelenym od spenatu a udelaji vam tam poradek?
   Seberte se vsichni loajalni ,statecni hovnometnici Hells angelsove,spravnacki policajti a veterani,jdete do kongresu a vycistete ten Augiasuv chliv.Pak to svinstvo nahazejte do Hudsonu a bude vystarano.Mate prese statecna srdce a smysl pro cest. -Anebo se snad mylim?..
   Neumite si udelat poradek ve vlastnim chlivku ale radit a usmernovat celej svet umite,ze?
   Jak to tak vypada,mate plnou hubu kecu a plny kalhoty bobku. :-)

   Vymazat
  2. 20,30 - 100% souhlas!!!!
   Lezli by do celého světa "pomáhat" a dělat pořádek, ale u sebe doma si vyčistit chlívek to nee .....

   Vymazat
  3. 20:30 do prdele, nemam trpelivost jako Honolulu
   Co Americe radi nakej cech co vyznamenal Masiny?
   Honolulu vam to vysvetlil
   Dokavad je Trump presidentem
   Dokavad se hloupy Kongres znemoznuje
   Tak nic, i kdyz byt pripraven je spravne
   Psychycky nemocny mccain sileny brzo chcipne
   A jak rikal Napoleon, nikdy neprerusujte nepritele kdyz dela chybu
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Honolulu,tvoje starosti by som chcel mat a premyslat o nesmrtelnosti chrousta!Kongres usa
   udelal.zo svojeho prezidenta chromu kachnu-aspon ho nezabili,ako JFK.Nech si teda Trumpeta zije sprestrelenym srdcom
   ...ale tu Melanku ma peknu,vidno,ze je to Slovanka.A co ta tvoja babina?Keby som mal na to,ja by som si hladal,pekne riznutou mulatku!

   Vymazat
  5. Jeste kouris?? Brnkni mam zbytecne nejake zelene za servis Beda

   Vymazat
 5. Je Trump totalny idiot? Isto nie. Myslim ze byznis urobil z neho bojovnika profi-ligy a verim a dufam ze to vsetko dokaze zuzitkovat. Nemodlil som sa za zazracne uzdravenie McCaina takze sa to este otoci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spis, Jozefe, nevime co se deje
   Vypada to ze nic, nothingburger
   Teda krome sileni EU a nemecka ktere kvuli sankcim zmrzne
   Nemci by pak mohli sezrat Merklovou
   Spis je v Americe zajimave kdy uz chcipnou ti dva levicaci na nejvyssim soudu
   Horni Dolni

   Vymazat
 6. Ále, Trump možná není za každou cenu krvelačný, ale pořád je to Amík a byznysmen k tomu, takže bude vždy a především hájit zájmy amerického byznysu. Což by samo o sobě bylo logické a správné, pokud by zákonitě narazil na Evropany hájící zase zájmy svých zemí. Podpis sankcí je nehoráznost a je to snaha vnutit Evropě ty jejich frakovací srágory, který by v konkurenci s ruským plynem neměly šanci. To, že tím zároveň předvede rusofobům, že se s Ruskem nekamarádí, je jen příjemný vedlejší produkt. Ovšem to je otázka, čí zájmy vlastně hájí ti "naši", že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropa je obetovana krtci smrduta hromadka
   Proc evropani pachaji sebevrazdu je zahada
   Myslim ze zdegenerovali a zzensteli
   Vic pozornosti uchylnostem nez obrane
   Horni Dolni

   Vymazat
 7. Trump nekope do hnijicich a smrdutych mrtvol ktera je Hillary
  Ovsem do Ceska ktere vyznamenava Masiny by kopnout mel
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horni Dolni Tak většina občanů s tím jistě nesouhlasí zatím jsou lokajové a poskoci u moci.

   Vymazat
  2. 22:24 Americani si zvolili Trumpa
   Cesi si jen hloupe voli svoloc, od havla dal
   A to je ten rozdil
   Pokud by cesi defenestrovali tu vladni upirskou svoloc tab bych cechum l prestal nadavat
   Howgh
   Horni Dolni

   Vymazat
 8. Horni Dolni a Hnolulu Vy jste odložené děti? Nemáte v Čechách žádné příbuzné? nebo to jsou výjmeční lidé jako ty Neocons. Jinak alfa samci by si nenechaly říkat vole a to jsou jediní hybatelé světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co si opovazujes me nadavat, ty smrduta pico
   Drz hubu, na politiku nestacis, pavlacova drbno
   Kdo vi co jsi ty za svoloc, ale protoze jsi svoloc tam me nezajimas
   A Honolula si taky neber do huby, ty skopcacko penisni fogel kurko
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. To nebylo nadávání primitive. Vytírám si s tebou prdel.

   Vymazat
  3. Horno Dolno a Hovnonulu běžte za Trumpem ať vám v pálí kulku mezi oči!

   Vymazat
 9. Zadne strachy ! Nase politicka stabilita a vira v agendu naseho oblibeneho presidenta Trumpa, denne nasira a zeslabuje Neocons, a oni to dobre vi,
  ze slabnou !...

  Vcera verejne narkli Trumpa z Antisemitismu a zduvodnili to tim, ze jim neblahopral k nejakemu jejich svatku....A dele tim , ze neodsoudil nejaky projev nekoho - kdo je kritizoval. Tomu se rika PODPASOVKA, nebot Trump je Krestan - PREBYTERIAN a my nevime a nemusime vedet o svatcich tech, vsech druhych nic.
  My mame nase svatky !
  SLAVA NASEMU PRESIDENTU TRUMPOVI. Slava jeho agende a reforme !

  22:13 ---"SOUDRUZKO" domovni duvernice, ty klevetna babo skareda, co se staras, koho jsme nechali v Cesku.
  Ja tam mam kamaradku, ona postava u Prasne Brany a vita me s otevrenou naruci. Protoze je sexualni udernice a jeji klientela je mezi vasimi politickymi vlezprdelkami tak me informuje o vsem nezajimavem - sexualni zivot politickych trpasliku a prizdisracu je nudny, takze informace jsou k nicemu.
  nick HONOLULU - vsude obliben !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trumpova popularita sili kazdou medialni urazkou

   Vymazat
 10. A takovýhle idioti vládnou usa:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201708065756403-Kongresmanka-omyl-slib-impeachment-putin/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je stejna krava jako mccain
   Kdyz se chechta otevrenou hubou tak trapne ukazuje mandle
   Ale je to demokratka, a demokrati jsou ponekud ted smesni
   Horni Dolni

   Vymazat
 11. 21, je to na Trumpovi
  Mel by primo oslovit Americky narod a rict jak dal
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:20 Na Trumpovi je prd, jak ukázala jeho bezmoc v případě protiruských sankcí. Kongres a senát si drtivou většinou odhlasuje co budou lobisté chtít a Trump s tím nic neudělá. Jen nám prosím prozraď, kdo z proTrumpovsky naladěného lidu Ameriky tam navolil takové dementy, jako je McCain? Copak jste neviděli, že má "brouka na mozku" už dávno před tím, než to bylo lékařsky potvrzeno?

   Vymazat
  2. 4:57 Amici aspon obcas nekam jebnou Atomovku
   Evropani se nechavaji vrazdit jak dobytek

   Vymazat
  3. 4:57 ja na Trumpove miste bych udelal sankce proti vsem, hlavne proti Cesku Masinovsku
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 4:57
   Arizona si ho tam poslala, aby tam neposlala demokrada
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 2:20 to by to nejdřív musel vědět, Trump má nejvíc práce si nahonit přehazovačku, na zbytek činnosti má malo času. Krom toho do zahraniční politiky nemá co mluvit a v domácí na nej taky moc nedají, viz Obamacare. Je to bezzubý opelichaný vyplešlý kocour.

   Vymazat
 12. Prostých lidí se odjakživa nikdy nikdo neptal. Kdysi jim jenom vrchnost poručila. Dnes je nejdřív ideologicky zpracuje. Důvod? Nikdy nedosáhnete z donucení stejných výsledků, jako když se lidi rozhodnou sami.
  Jsme právě ve fázi oblbování davů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:23
   Nechapes ze ani akce Trumpa ani nevertrumpu se primo ted Americanum nedotykaji
   Mohou, v pripade valky
   Ale ted ne
   Trump pomaha ale primo ani to Amici primo neciti
   Takze klidek
   Jine je to v Evrope, ta masiruje na sebevrazdu, jak ovce
   Takze zametat pred vlastnim prahem
   Horni Dolni

   Vymazat
 13. 4:47... Vetsina lidi v Kongresu jsou lide, kteri nastoupili za Obamovi administrace ! Ta byla vzdy silne naladena proti Trumpovi.

  Za Obami zadluzeni Ameriky vyskocilo o $ 10 TRILLIONU,
  coz je vetsi zadluzeni, nez dokazala administrace predeslych 10 presidentu dohromady !
  (Typicka Africka "economie".)

  Samozrejme, ze Trump to kritizoval a nastinil napravu !
  Proto tolik revu !

  Zde se nekteri lide vezli zdarma a kara ekonomie, byla tlacena prepracovanymi a ustvanymi lidmi, kterym bylo prerozdelano ovoce jejich prace.

  Trump prisel za 5 minut 12 !
  Sankce proti Rusku budou ignorovany a nebo se bude delat vse pres Middlemens. (Prostredniky.)

  Nac brat zretel na takova "ekonomicka esa", jako jsou Obamovci.
  Nektere Evropske staty stejne s Ruskem kseftuji, a to je dobre !

  Nynejsi lide v Kongresu musi byt vymeneni !
  Je velka skoda , ze president a jeho lide se nemohou venovat vytycenym cilum v jeho agende a musi ztracet energii se vsemi sabotery z Obamovi administrace a vsemi prisluhovaci Neoconu.

  Silna nenavist Neoconu proti Rusku a Putinovi, nekonecne demonizovani Ruska, je nam NESROZUMITELNE.
  My neverime, ze je to kvuli KRYMU. Vzdyt vsichni vi, jak se Katerina II. porvala s Turky !

  Co si o tom vsem mysli Putin - ma-li znalost - odkud vitr fouka my nevime. My o Rusku nevime nic !
  nick honolulu - supporter of president Trump !
  LONG LIFE TO PRESIDENT TRUMP & STEPHEN K. BANNON
  (Psssst ! On je navigator ! On to delal i na velke vode a vzdy vsude trefil.)

  [On je z Norfolku , Virginia ! Hned vedle je Virginia Beach, a tam dlouho pusobyl Edgar Cayce (americky Nostradamus) ! Oni jsou tam vsichni velmi chytri.
  Radej tam uz nejezdim. Take tam ma bydleni Tim Kaine - t.j. ten , co chtel udelat Halika papezem. )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No sankce predevsim mohou znicit EU
   A za to bych Kongress pochvalil
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Honolulu,nemyl sa!V otazke Krymu,boli juesej ponizene.znacnym sposobom,kedze uz zadali plany prestavby kotvista v Sevastopole,pre podmienky us marine!A zrazu!Ejhle,prisiel maly skrecek,menom Putin a rabovacka v style Jelcina sa nekona!Neokoni v kongrese sa pytaju
   kde je vysledok za investovanych 5.5mld $?Je
   v prrdeli!Honolulu,garantujem ti,ze juesej nikdy neslo o nejake obcany,ako su,Ukrajinci,Syrcania,Iracania,ci hadrnici Afganci,tak je tomu dnes vo Venezuele..diktatorMaduro!cele usa su fraska,preto smrt kongresu usa!jozka zo slovenska

   Vymazat
  3. Ad 5:48 - bezvadný a případný komentář, naprostý souhlas. Poznámka - ruská politika je mnohem prozíravější, než si obecní Američané myslí.

   Vymazat
 14. Zdegenerovani evropani maji dalsi teroristicky utok
  A zvou si dal vrahy

  OdpovědětVymazat
 15. Je jasné a přiznáváme to na tomto vebu dokola, že jsme si zvolily debily. Od Honolulu a Horni Dolni stále na své bývalé spoluobčany slyšíme nadávky ale kdo to v USA navolil ty co vedou válku z Tampem, MARŤANI. Nebo to byly občané USA na které se podobné nadávky nepoužívají. Další věcí je, že to je zvrhlý parazitický systém přecházející do BANDITIZMU co USA pomáhá rozvracet celý svět. Dají si něco zvrhlého do zákonů a celý svět to má respektovat. Bůch ochraňuj Trampa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 8:50 - trochu pozor, EU na tom není o nic lépe! A nevím proč Vás rozčilují některé příspěvky, přece i ty "vadné" mají právo na existenci. Jinak USA praktikují tuto politiku již po celá desetiletí, jenom to bylo méně vidět.

   Vymazat
  2. Shoda podmětu s přísudkem v příčeští minulém:
   ty ženy pracovaly - rod ženský, vždy tvrdéy // zapamatuj si - ty ženy = ypsilon

   ti muži pracovali - rod mužský, vždy měkké i // zapamatuj si - ti muži = měkké i

   ty děti pracovaly - rod střední, vždy tvrdé y // zapamatuj si - ty děti = ypsilon


   ČEŠTINA se zásadně přiklání k zájmenu TY = tvrdé Y


   pokud pracovali všichni, je vždy měkké i

   pokud pracovali holky i kluci (pak stačí jeden kluk mezi milionem děvčat) a píšeme měkké i

   PROTOŽE ROD MUŽSKÝ MÁ PŘEDNOST, VÍME?

   Vymazat
 16. Udělejte si trochu času a podívejte se na níže uvedený odkaz. USA je nacistická třetí říše, proto to tam vypadá tak jak to vypadá.

  https://www.youtube.com/watch?v=PXgNQJB8ktQ

  OdpovědětVymazat
 17. Originál prohlášení bývalých pracovníků amerických bezpečnostních složek je na adrese https://consortiumnews.com/2017/07/24/intel-vets-challenge-russia-hack-evidence/

  OdpovědětVymazat
 18. My jsme si zvolily ať se nám to líbí nebo nelíbí zástupně i to EU. Pně příspěvky nerozčilují jenom to neustálé nadávání co jsme si zvolily my a co si zvolily v USA ? To vždy okecají reagují jen ONI jako by je nezvolily.

  OdpovědětVymazat
 19. Vážení dnes jsou asi silné skvrny na slunci, že se tady rozhořela tak silná a neefektivní diskuze k ničemu a o ničem. Neví kde všichni berete ty zaručené zprávy o Trumpovi a jeho protivnících.Mám poměrně dobré a pravidelné informace ze státu od lidí co se nestačí divit, co všechno se u nich podle jiných děje.V reálu to vypadá, že na každé informaci se přiživuje několik bájných pohádkářů a vytváří dojem nové reality.Velkým minusem dneška je, že kdekdo kecá do všechno, kdekdo komentuje věci o nichž nic pořádně neví a kdekdo vydává svoje přání za realitu a ten zbytek co nekomentuje jim to "doslova žere" Věru pěkná doba pro psychopaty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak tam funguje zdravotnictví? Občas si něco přečtu o cenách a pojištění v USA a jímá mě hrůza...:) Mně to připadá, než založit rodinu, tak radši požár, to vyjde mnohem levněji, i když vás chytí.Dneska jsou opravdu silné interupce na Slunci:))

   Vymazat
  2. 12:17 Nejhorší je, že totéž platí i o politicích. Nedávno jsem zíral s otevřenými ústy, když v senátu Diensbier přirovnával Krym k Sudetům. A takový člověk byl členem vlády. Když to napíše nějaký trotl, tak se nedivím, ale bývalý šéf legislativní rady vlády by mohl alespoň znát rozdíl v státoprávním postavení Autonomní republiky Krym a národnostní menšinou bez atributů státu. Říká se, že žádmý učený z nebe nepadá. Ale dnes to vypadá, že blbce shazují z nebe ve velkém.

   Vymazat
 20. Už tuto informaci hlásili v ČT nebo v ČRo ? Pouze tam se člověk dozví dneska pravdu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, až co na to Míra Kalousek:)

   Vymazat
  2. 14:13 To je velmi snadné odhadnout, pro takové případy má Míra univerzální odpověď: "Ti experti jsou agenti Kremlu, nepřátelé svobody a demokracie, kteří nás chtějí zatáhnout do područí Ruska a Číny."

   Vymazat
  3. 14:51
   Jasně,ten bude dokola opakovat lži ussackej mongoloidních zmetků.....jen si pro inspiraci skakne k JandoPutnovi pro feldflašku udavače Venci a pro bílej prášek z koksovny;-)))(

   Vymazat
 21. 14:37
  Vždyť si ten pro ussackej vovčan a zmrd v jednom.plete hodinky s holinkama a peníze s penisem....tak čemu se divíte????:-))))

  OdpovědětVymazat
 22. 11:02... Dekujeme pane prof. Vase vytka je ocenena positivne ! Bohuzel nase I.Q. je zakrnele !

  10:45... To je fain, ze mate rad dejiny, ale musite je cist ze vsech stran. Jinak to nejsou dejiny , ale indoktrinace.

  14:09...Zdravotni system funguje velmi spatne, diky Obamovi. Trump se to snazi napravit a Kongres ho sabotuje, protoze jsou to OBAMOVCI !

  11:38...Motroku ty Mongole z Dalneho vychodu, kdyby jsi byl Evropan a Krestan, tak by jsi meril vsem stejne, ale protoze jsi orientalni despota, tak mas na nadavani dvojite meritko.
  Kdyz nadavate vy nam, tak budeme nadavat my vam !
  Motroku jsi venkovsky balik a nejhloupejsi zivocich na tvoji farme. Tvuj pejsek je doktorem oproti tobe !

  14:13...Pan Kalousek se k nam prida, jako vsichni, kteri jsou dnes na strane prazske kavarny, budou zitra na nasi strane ! Samozrejme krome ciziho etnika.
  nick HONOLULU - s jasnou predstavou, nasi vitezne budoucnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,Paul.Greig Roberts,na aeronetu presne popisuje,co je zamerom kongresu.Kazdy clen kongresu,by sa tam nedostal bez suhlasu zbrojnej loby.Kazdy clen kongresu,demokrat,republikan,dostal za ulohu nepodielat sa na pripadnom zisku RF.Cielom je uplne odstavit RF,od profitu,na akomkolvek projekte.Preto hlasovali k sankciam na RF,ako jeden!A kde tu Trumpete pusti k cteni nejaky ten bezvyznamny zakon z volebnej kampane.Trumpeta je nefunkcny prezident,neschopny rozhodnut cokolvek zadadne-je to chroma kachna!Smrt kongresu usa!Aj na CNN,stupnuju histeriu proti.S.Korei a mozeme ocakavat skory uder zo strany juesej,ktorej ekonomika jde do hajzlu.

   Vymazat
 23. 14:37...Prikladna kmenova vernost je zaruka trafiky !
  Zminena kmenova vernost je dulezitejsi nez inteligence, ktera neni vitana - nebot instrukce prichazi z centra.

  Je-li poplatnost k urcite skupine pod rouskou Ideologie, tak je to stranickost !

  Je-li poplatnost k urcite skupine etnicka, tak je to
  CLANNISHNESS (slusne receno) a zvyhodnovani teto skupiny proti jinym skupinam je rasismus.
  Neco jako vyhlaseni norimberskych zakonu z 15.9.1935.
  (Jenze co je dovoleno Bohum a Zulum, neni dovoleno volum a nam Cechum.)
  Bystrozraky nick HONOLULU ! (T.j. zase to dvojite meritko !)
  Ta carevna Katerina II. - uz brzy bude vyhlasena za svatou !
  Andrea Jurgens - SANTA CATARINA na YouTube


  OdpovědětVymazat
 24. 15:38
  Zase sračky z ruptury análního otvoru...Hovno ze Smíchova je nezaměnitelný!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 25. Pro 12,17 nás informuje hlavně Honolulu a Horni Dolni a jak to vypadá vidíte z příspěvků viz 14,42. Asi skutečně patří do těch pohádkářů. Nevím proč mě nazývá Mongolem, Já mám zpracovaný rodokmen do 1539 a je ješitný jak Cikán ze Smíchova. Stále se jen předvádí a zeptat se ho nemůžete na nic. Je VÝJMEČNÝ. Vadí mu pravda o zvrhlých parazitech. Jiní to píší zaobaleně. Já jsem ten termín uvedl velice dávno. Já mu nenadávám.

  OdpovědětVymazat
 26. T.j. v poradku, kdyz ten KRYM patri SLOVANUM !
  Maji prednostni pravo pred vsemi jinymi Turky, Khazary,
  Mongoli, atd.
  Slovane ho zdedili po Byzatske risi, a ta byla recka !
  Mluvila Recky ! Byla pokracovatelkou a dcerou Rima !
  S tim se neda nic delat, tak jako se neda nic delat se skutecnosti , ze ti inteligentnejsi Cesi maji % genu Rima. To zavinily vase prababicky a legionari XIV.-te
  Geminy Martia Victrix a X.-te Geminy Eguestris.

  Ta XIV. legie mela ve znaku (emblem) CAPRICORN, proto jste vy dedci v Cechach parohaci !

  X. legie mela ve znaku BYKA, proto porad mate v hlavach jen jebacku a zjebete i economii. Te legii se take rikalo VENERIA, coz znamena touha, plodnosts, scharmantnost, smysl pro krasu a umeni, coz se vas netyka, ale ja to zdedil.

  Az pojedete na kafe do Vidne, tak na Am Hofu byvala hlavni hrana do jejich zakladny.

  [Pamatuji si to vsechno ! Ja v te dobe zil a cistil jsem zadky zavodnim konim v cirku Maximu, tak jako vy dnes v Praze cistite zadky zavodnim oslum.]
  Amen - nick honolulu splnil svoje poslani a razcilil kazdeho !

  OdpovědětVymazat
 27. 16:21
  Jsi k smíchu ty """"scharmatni vohone""""" ze Smíchova !!!!!!;-DDD

  OdpovědětVymazat
 28. 15:45....Nejaky vecny prispevek by nebyl ? Ty znasilnovaci velbloudu ! Ty menecenne lejno !
  A dokonce bez nicku, ci jmena ! Stejna hruza, jako prd v electrice.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudá záře nad Kladnem8. srpna 2017 0:14

   Hele Hovnoluláčku, zase provokuješ a opruzuješ slušné české čtenáře?! Jdi do prdele!

   Vymazat
  2. 0:14 do prdele jdi ty, hlupaku dvouradkovy
   Horni Dolni

   Vymazat
 29. 1,15
  Ty jsi z ní vzešel ty ussáckej podřadnej lejnosrku!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prosimte, nepopisuj nam tu tvuj puvod a vzhled
   Hovnousi uhrovitej
   Hovne
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Co furt máš proti námořnikům, ty blbe komoušskej pračuráckej a putleroffskej pedofilisto a židisto?

   Vymazat
  3. 16:55
   Hownere debiloviči,ty méněcenný genetický potrate opičí kurvy,nauč se rozumět psané češtině,ty pračuráku v žůžovejch šatech!!!!!!

   Vymazat
 30. 9,33
  Kdo tě učil psát ty podřdnej zmetku z Horní Dolní prdele čokovopice Ohamby???!!!!!
  Nějaká nemohoucí knížecí veličina,jakou je uslintanej Poserplína??!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedulezity zmrdiku, na chcipnuti
   O mem psani nebyla rec, rec byla pouze o tom jak se popisujes, tedy tvuj puvod a vzhled, oboji tak priserne ze se mu slusny clovek vyhne aby se nepoblil, nebo te neutratil pro tve dobro

   Vymazat
  2. 23:47
   Sám seš podělanej gerint nad hrobem s pokrovilou progresivní paralýzou,takže tě ukazujou jen v klecovym lůžku ty zdegenerovanej potrate šílený opičí kurvy!!!!!!

   Vymazat
 31. To, že hekři, kteří zasahuji do dění v USA, nejsou z Ruska, ale, že to jsou Američani ve službách tajných služeb USA, to normálním lidem, bylo jasné už od samého začátku. Zasahování Ruska do Amerických voleb je rovněž blbost, kterou demokrati prezentují svojí úroveň. Každý aiťák, potvrdí, že útoky na USA o kterých demokrati z USA říkají, že se vedou z Ruska, se ve skutečnosti vedou z USA, což článek plně potvrzuje. USA má velké ekonomické a vnitřní problémy a řeší to tím, že ohrožuje celu planetu ZEMI

  OdpovědětVymazat