Reklama

.

.

neděle 13. srpna 2017

Bojová příprava ruských pilotů byla změněna na základě zkušeností v Sýrii

14. 8. 2017   zdroj
Bojový výcvik pilotů Vzdušně-kosmických sil RF byl změněn v souladu se zkušenostmi, získanými v Sýrii. Na televizním kanálu Hvězda to sdělil velitel VKS Viktor Bondarev. Rozhovor byl zveřejněn v sobotu 12. srpna, na Den Vzdušně-kosmických sil.


"Za dva roky jsme nechali projít Syrskou arabskou republikou všechno mužstvo úderného letectva, armádního letectva, někteří piloti tam byli dvakrát. Samozřejmě že se hromadí obrovské bojové zkušenosti, zavádíme změny do bojové přípravy, do systému přípravy studentů", poznamenal generálplukovník.

Podle něj se objevují nové způsoby zasazování úderů na pozemní cíle. "Samozřejmě, je to neocenitelná zkušenost, ceníme si jí a budeme ji uplatňovat v budoucnosti", zdůraznil.

11.srpna v rozhovoru pro kanál Rossija 24 Bondarev řekl, že ruské letectvo dosáhlo v Sýrii vynikajících výsledků. Dodal, že syrská kampaň ukázala pozitivní i negativní stránky letecké techniky, které byly analyzovány.

"Kvůli VKS Ruska neutrpěl ani jeden civilista, ničíme pouze bandity DAEŠ", prohlásil velitel VKS.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. Skvele
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 2. Polygon typu paralelních válek holt nemusí pro své poučení a pro vývoj využívat jenom bandité z NATO

  OdpovědětVymazat
 3. Jo to je síla a demokratické bomby vraždí civilisty jak na běžícím pásu.

  OdpovědětVymazat
 4. Rossija vperjod, tovarišči, nesmějte ustupať!

  Fandím Rusku, fandím Putinovi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Москвич14. srpna 2017 11:21

   Россия вперёд, товарищи, вáм уступать запрещено!
   Я болею России, я болею Путину!

   Vymazat
 5. Kuci Ceski,vidite,ako sa 2 mesiace pred volbami chcu zbavit Babisa!Cela ceska politicka garnitura rozkradala cr a nikto nebol stihany.Tak velmi.sa boja slovenskeho Ondru,ktory ako jediny,doviedol cr k prebytku,nie schodku a presne v parlamente analyzoval,kto,co ukradol a co proti tomu urobili poslanci,ktori su tam 25 rokov...povedal im..neudelali jste nic!Tak volte tu chujovinu spd,cssd,top09 a belobradka.jozka ze slovenska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:42 Ano, já volím ANO, protože skutečným šéfem je tam Stropnický. A ten nám zajistí aby jsme dávali ne 2% HDP ale 5% na zbrojení, čili na nákup amerických zbraní a pomohli tak Us oddálit krach. Bůh ochraňuj američany.

   Vymazat
  2. Bratislavčan (Blavak)14. srpna 2017 21:22

   19:18:
   HLUPÁK!

   Vymazat
 6. No nevím , IS nemá žádné letectvo ani pořádnou protileteckou obranu !!

  OdpovědětVymazat
 7. v Sýrii pindosové zřejmě končí a tak se začišťuje http://www.hlavnespravy.sk/v-idlibe-neznami-pachatelia-zversky-zavrazdili-clenov-bielych-prilieb/1101410

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechoď Vašku s pány na led...

   IS, resp CIA zametá stopy? Co kdyby někdo z komparsu vykecal, jak to bylo ve skutečnosti s chemickými útoky? Potom by někoho mohla napadnout otázka, jak to bylo s "demokratickými" revolucemi obecně.

   Vymazat
 8. Tak nevím,nevím,jestli také kvůli vzdušným silám USA neutrpěl žádný civilista,během těch desítek útočných válek,které za posledních 50 let američané ve světě počali. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat