Reklama

.

.

úterý 8. srpna 2017

Budeme bojovat proti všem?

Patrick J.Buchanen
8.8.2017   Zvědavec
V sobotu Kim Čong-un nechal testovat mezikontinentální balistickou raketu (ICBM), která má dostatečně velký dosah, aby zasáhla pevninu USA. Nyní pracuje na její přesnosti a na jaderné hlavici, která by měla být natolik malá, aby se vešla na vrchol rakety a přestála opětovný návrat.
Pokud se nedomníváme, že Kim je sebevražedný blázen, zdá se jeho cíl naprosto jasný. Chce to, po čem touží každá jaderná velmoc - případnou schopnost udeřit na mateřskou vlast svého nepřítele a způsobit strašný dopad - a tím nepřítele odstrašit.
Kim touží po tom, aby byl jeho režim uznáván a respektován, a chce, aby USA, které kobercově bombardovaly Severní Koreu v letech 1950-1953, odešly z Koreje.

Kam nás to vede? Cliff Kupchan z Eurasia Group uvedl, že „USA jsou na pokraji binární volby: buď přijmout Severní Koreu do jaderného klubu, nebo provést vojenský úder, který by znamenal ohromné civilní ztráty na životech.“

Nastal čas, říci si pravdu. Americké sankce vůči Severní Koreji, stejně jako ty, pro něž minulý týden hlasoval Kongres, nezabrání Kimovi získat mezikontinentální balistické rakety. Je příliš blízko u cíle.

A jakýkoliv preventivní úder proti Severní Koreji by mohl vyvolat protiútok na Soul mohutnou dělostřeleckou palbou přes demilitarizovanou zónu, což by znamenalo, že by zahynuly desítky tisíc obyvatel Jižní Koreje spolu s americkými vojáky a osobami, které jsou na ně odkázané.

Mohli bychom se ocitnout v totální válce až do skoncování se Severní Koreou, válce, kterou Američané nechtějí.

Prezident Trump v sobotu tweetoval o svém pocitu marnosti nad tím, že Čína nedokázala vytrhnout Američanům trn z paty: „Nedělají pro nás se Severní Koreou NIC, jen mluví. Nepřipustíme, aby to takhle dál pokračovalo. Čína by tento problém mohla snadno vyřešit.“

Americké bombardéry B-1B přelétávaly v neděli nad Koreou a velitel Tichomořského válečného letectva USA generál Terrence J. O'Shaughnessy prohlásil, že jeho jednotky jsou připraveny zasáhnout Severní Koreu „rychlou, smrtící a ničivou silou“.

Přesto v ten stejný den čínský prezident Xi Jinping vykonal ohromnou přehlídku tanků, letadel, vojsk a raketových střel, kde si zároveň čínští představitelé dělali legraci z Trumpa, že je „prezident zelenáč“ a také „rozmazlené dítě“, které blafuje proti Severní Koreji. Opravdu? To brzy uvidíme.

Podle japonského předsedy vlády Shinzo Abe prezident Trump v pondělí slavnostně slíbil, že přijme „veškerá nezbytná opatření“, aby ochránil spojence USA. A velvyslankyně při OSN Nikki Haleyová uvedla: „Čas pro rozhovor vypršel.“

Chystá se vojenský konflikt a válka proti Severní Koreji? Burzy, které opět v pondělí trhaly rekordy, tomu nenasvědčují.

Avšak Severní Korea není jediným potenciálním protivníkem, s nímž se naše vztahy rychle zhoršují.

Poté, co Kongres minulý týden odhlasoval drtivou většinou hlasů nové sankce proti Rusku, a kdy Trump souhlasil s podpisem návrhu zákona, který ho zbavuje pravomoci zrušit sankce bez souhlasu Kongresu, Rusko se vzdalo nadějí na sblížení s Trumpovou Amerikou. V neděli Putin nařídil snížit počet zaměstnanců na americkém velvyslanectví a konzulátech v Rusku o 755 osob.

Druhá studená válka, která začala, když jsme přesunuli NATO k hranicím Ruska a pomohli jsme se svržením proruského režimu v Kyjevě, se stále ochlazuje. Lze očekávat, že Moskva opětuje nepřátelství Kongresu, až ji požádáme o pomoc v Sýrii a se Severní Koreou.

Návrh zákona o sankcích z minulého týdne se rovněž týkal Íránu, neboť testoval raketu, která má vynést na oběžnou dráhu satelit, ačkoli jaderná dohoda zakazuje testování balistických střel, které mohou nést jaderné hlavice. Navzdory tomu Íránci tvrdí, že jejich raketové testy budou pokračovat.

V posledních dnech také došlo k tomu, že se válečné lodě USA a íránské hlídkové čluny dostaly do těsné blízkosti, přičemž americké lodě vypálily světlice a varovné výstřely. Americká letadla a lodě se stále častěji dostávají do blízkosti ruských a čínských lodí a letadel v Baltském a Jihočínském moři.

Zatímco je Washington opatrný ohledně války se Severní Koreou, vypadá to, že slintá po válce s Íránem. Skutečně, Trumpova hrozba ohledně prohlášení, že Írán jedná v rozporu s dohodou o jaderných zbraních, naznačuje, že dojde ke konfrontaci.

Můžeme se jen podivovat: Pokud je Kongres pevně odhodlaný ke konfrontaci se zlem, které představuje Írán, proč Íránu nezruší nákupy a nechají je nakoupit 140 letadel, které si Írán objednal od Boeingu?

Proč tedy prodáváme americká linková dopravní letadla „největším sponzorům terorismu na světě“? Ať si Airbus nechá ty krvavé peníze.

Zdá se, že americké války v Afghánistánu, Sýrii, Iráku, Jemenu a Somálsku dostatečně neuspokojují naši „válčící stranu“. Ta po nás nyní chce, abychom přiměli sunnity na Středním východě ke svržení šíitů, kteří mají dominantní postavení v Íránu, Iráku, Sýrii a jižním Libanonu, a tvoří většinu obyvatelstva v Bahrajnu a ropných regionech Saúdské Arábie.

Americká armáda už pro to něco udělala. Prezident Trump možná bude potřebovat tyto transgenderové jednotky.

Jedním z důvodů, proč Trump porazil své republikánské rivaly v roce 2016, je, že sdílel touhu Američanů zaměřit se na domácí dění.

Přesto jsou dnes vztahy USA s Čínou a Ruskem stejně špatné, jako byly po desetiletí předtím, a začíná se otevřeně mluvit o válce s Íránem a Severní Koreou.

Je tohle to pravé, za co Američané hlasovali, nebo je tohle právě to, proti čemu hlasovali? Shall We Fight Them All?

48 komentářů :

 1. Aneričánci mohou v případě Iránu a Severní Koreje tak leda hovno! Už to v těchto zemích zkusili a dostali do těch arogantních blbých dršek. Mohou to zkusit znovu, ale obě země už nejsou banánové republiky jakou se stalo moderní Česko. Možná by rádi zase někam hodili atomovou bombičku, ale hodně pochybuji, že by v blízkosti Ruska a Číny tohle mohli beztrestně udělat. Navíc Kim má dostatečné síly na poslání lodiček i s žvejkačkáři na dno moře. To bylo vidět, když mu u pobřeží onanovali hned se třema letadlovkama a on se nepoprděl a oni na nic nezmohli. Atomovka se dá poslat do USA i z rybářské lodi upravené na střelbu jaderného torpéda natož z ponorky. To by mohlo být veselo v Kalifornii nebo na Havaji či Aljašce. Na Irán si Rusku ani netroufnou šáhnout, protože by také v Perském zálivu mohlo pak plavat hodně chcíplých amibojs z lodiček. A vzdušný prostor už si Irán s S300 dokáže ohlídat. Prostě USA budou jen dělat machry, ale ví, že jejich chcípácká armáda by dostala pěkně pokouřit a nevrátila by se se slávou. Stačilo se podívat, jak chcípali v Iráku a v Afghanistánu po 16 letech také žádná sláva co? Že dokáží jinou zemi demokraticky vybombit o tom žádná, ale na přímé boje jsou sračky. Na to potřebují koalice ochotných volů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Írán je silně vyzbrojený stát pod záštitou Ruska a Číny!ČR nejen, že je bananenrepublic in IV.Reich, ale nové se můžeme chlubit že jsme to s našimi milými elitami dopracovali, že se ČR stala rozvojovou zemí na úrovni těch afrických!

   Vymazat
 2. Diví se někdo S.Koreji,nebo dalším státům,vždyť USA zasévají jenom smrt,nic jiného neumí.Je to stejná propaganda,jako proti Hussseinovi,Kaddáfimu.Assadovi.Co to je za stát USA,když se bojí S.Koreje,přitom se chvástají,jakou mají protiraketovou ochranu.Už se musí postavit celý svět,proti těmto válečníckým choutkám USA.

  OdpovědětVymazat
 3. No, pokud jde o Írán, mám obavy, že USA právě tam udeří, byť je tato země pro ně daleko méně nebezpečná než S.Korea. Důvod je prostý: V Koreji hrozí to, co popsal autor článku. Likvidace Íránu je židovský zájem a USA je jejich účinný klacek. Musí-li Amerika zase mít válku z důvodů realizace peněz napumpovaných do Pentagonu, bude to proxy válka, která bezprostředně neohrožuje Čínu (útok na S.Koreu) ani Rusko (provokace v Pobaltí). Proto válka proti Íránu není nepravděpodobná. Jestliže k ní dojde, Rusové to ale jako nebezpečí pro ně - a nikdo se jim nemůže divit - vyhodnotí. Dál to radši nedomýšlím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Írán není Irák a Libye, kde NATO provedlo humanitární bombardování a státy se rozložily do chaosu na padrť!Írán je zcela jiné kafe, Jenkyjové a zásadně andělsky obranné NATO.Válka ve světě vyprovokovaná USA=americký blahobyt.

   Vymazat
 4. Vše směřuje k použití geozbraně proti USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš mimozemských civilizací jejichž jsem již 20 let zástupcem na Zemi proti Rusku a ĆLR, které porušují mezinárodní právo a narušují tím vývoj ...

   Vymazat
 5. Trump je obyčejnej posranej kokot a buzerant.Jen žvaní a žvaní a hovno.Prezident na piču....

  OdpovědětVymazat
 6. USA v současné době vedou asi 5 regulérních válek,které samy způsobily(buď přímo- Afganistán,či nepřímo přes jimi ozbrojené a částečně vedené povstalce) a asi v 10 dalších zemích mají své instruktory.m.j. na UA.Nyní dále hovoří o konfrontaci(Irán),preventivních úderech(Korea),potrestání za nespolupráci(Čína) a sankcích(Venezuela,Rusko).Tady navíc před Ruskem se chystají na obranu,ato přímo na ruských hranicích.O dalších možných potenciálních amerických válečných ohniscích,od Bolívie,Cuby,Ekvádoru až po snad celou Afriku a půlku Asie nemluvě.Na první pohled to všechno vypadá jako hloupá legrace,někdo by i expresivněji řekl,blbá sranda,ale bohužel...
  Toto je svět 2017,kdo by si to ještě před 17 lety pomyslel,kam nás mocní tohoto světa dovedli. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. Trumpeta je vylizany,slizky pako,presne.reprezentuje svoju krajinu,je to nemohuci saso!!

  OdpovědětVymazat
 8. 15:01 & 14:27 = dva praseci pohlavni udy, nemaji nejmensi tuseni o situaci ve ktere je dnes president Trump, a to diky zradnym lumpum, kteri uprednostnuji svoje zajmy, pred zajmy zeme.

  Vy dva nedomrdci, Trump vam zachranil zivot, coz asi NEMEL !
  At zije president Trump !
  LONG LIFE TO PRESIDENT TRUMP !

  Sand si nemyslite vy dva TUPANI, ze president a jeho lide nedokazi obejit prekazky a sabotaz jeho agendy.

  Jste hovada tupa a totalni intelektualni nedomrdci !
  nick HONOLULU - supporter of president Trump !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To rozhodně neměl! Komouše a žlutý psiskosmažce je třeba hubit a ne jim zachraňovat prdel! Proč už pan Trump nebombarduje žluťáky?

   Vymazat
  2. Zase dva """"scharmantní""""" bezmoci v akci!!!!!;-))))
   Oba zřejmě ze Smichovtrotlova!!!!!:-DDD

   Vymazat
  3. Víš proč 19.42?Protože bys potom mohl hledat svoje USA stejně neúspěšně,jako Atlantidu...A paka jako,,ty´´,by také asi už nešli najít,co myslíš,inteligente?... :-D

   Vymazat
  4. Čím těm dvěma Trump zachránil zivot?
   Trump je impotentni slaboch který se zmůže jen na tweety. Jinak musí sedět v koutku a poslouchat, nebo mu jeho páni rozcuchají přehazovačku. A to by asi duševně neunesl neboť mu to zabere 3 hodiny každý ráno si to, vlas po vlasu, nalepit.
   Celej svět z něj má srandu. Nikdo ho nebere vážně

   Vymazat
 9. Tak na seznamu píšou že KLDR už má plnohodnotnou jadernou bombu jestli to zkusí tak to bude usa poslední hnusný čin.

  OdpovědětVymazat
 10. 19:42... protoze prvni akci musi udelat sev. Korea, aby toho mravence mohla Amerika zaslapnout, jako kureci hovinko !

  Kdyby jste nemeli NASRANO - TOTALNE NASRANO v tech vasich tupych palicich, tak by jste se dovedeli, co se bude dit v pristich mesicich.
  Ale ja po vas perlou a vy po me hovnem, tak si hodte Taroty.

  Jste hloupi, - strasne !
  Sebeduleziti a jste nacamrane NULY, bez zakladnich informaci.
  (Jo, a tu Atlantis jsme nasli.
  Vy jste nikdy nehledali nic jineho, nez halere na tramwaj.)
  Oh, BOZE, v jakem blbakove jsem se narodil ?
  Cim jsem se provinil ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Me uz taky dochazi trpelivost na diskuze s prihlouplyma cechama
   Ono se da pochopit ze v informacnim vakuu a nelogicnosti mluvi z cesty, ale jejich arogance jim brani i pochopit v jakem intelektuelnim hovne si lebedi
   Jasne ze jsou i vyjimky, Deda, mozna 21 a jini
   Ale holt vyjimka potvrzuje pravidlo
   Cesi by meli mene diskutovat a vice hloubit atomove kryty
   Hlavne byt dal od mest
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Vy dvě bezcenný hovna, lezete si sem honit triko a léčit komplexy. Jestli má někdo v hlavě nasráno jste to vy dva v jednom, jak otevřete huby, hovna lítaj ven. Ubožáci zakomplexovaní, smrdíte i na fotce

   Vymazat
  3. Ó jak by se mi ulevilo kdyby tlučhuba Levá/Pravá - jinak horní dolní se vzal za ruku s huu-luu a konečně opustili náš výsostný prostor. Stejně neumí nic jiného než hloupě urážet.
   Václav

   Vymazat
  4. Ty vole, Rabasi alias HONOLULU!Trump zklamal,je to bačkora,co nyní zobe z ručičky neoconům a sionistům!pokud by byl chlap,tak zburcuje Národní gardu a armádu a udělá v USA pořádek,jinak jste v hajzlu,i ty s nimi!Celý svět vás nenávidí a vy jste takoví pitomečkové,že si necháte lézt do prdelí všechny vlastizrádce jako je např.sionista Bělobrádek z té kolonie nazývané dnes jako česká republika,i když je to vlastně jen 100% kolonie B.und M.!Viz i ten protektorátní znak!
   A pokud tak horuješ pro útok na KLDR,tak se rychle někam schovej,KLDR má na ponorkách u pobřeží USA atomové pumy a v případě agrese USA je nechá vybuchnout pod vodou a všichni široko daleko od pobřeží končíte!Říše Zla bude zničena!

   SATAN

   Vymazat
  5. Vasku sasku nepis, jsi hloupy
   Horni Dolni

   Vymazat
 11. No po pravdě,nelze se divit touze američanů.
  Ono dělat světového četnika je stálo majlant a vděk světa?Jak se říká,za dobrotu na žebrotu viz zdejši diskuse.Po posledním hlasování v RB ÓSN to však vypadá,že amici už nebudou jediní,kterým budeme děkovat!Když už i Rusové,kteří považují sankce za porušení mezinárodního práva,sankce proti KLDR podpoří s USA,tak asi jde do tuhého.

  OdpovědětVymazat
 12. HORNI DOLNI - to bylo pozehnani, ze jsme utekli !
  nick honolulu
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Hurvinci, co ma Amerika delat, kdyz Kim ze sev. Koreje, nam denne vyhrozuje bombardovanim Aljasky, Hawaiie , Californie, Aleutskych ostrovu , Oregonu a statu Washington (Seatle) a ted ma v repertuaru ostrov Guam v Pacificu !

  Ma 60 atomovych bomb a smeje se Kongresu, Trumpovi a vojakum. Nadava a saskuje ! Amerika ho ignorovala a on veskerou technologii ziskal od zlomyslnych Cinanu !
  Rekl nam to s posmechem. (Clintonova administrace.)

  Mezi Kongresem a Trumpem je remiza, jak se rika v sachu PAT !
  Toto dopadne spatne, protoze ulice vola po resolutni akci proti Kongresu, (jak uz se stalo v dejinach Ameriky.)

  V sev. Koreji neni co k jidlu - tak on Kim, to chce zabalit s velkym ohnostojem.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi s ním mluvil osobně a on ti osobně vyhrožoval? Nebo jsi to slyšel na CNN, FOX?
   Lži tohoto druhu jsme slyšeli před pár lety od slizkej jak prašivky Bushe, Blaira, Powela a podobnejch šmejdú před napadením Iráku. Saddam také vyhrožoval WMD kterých měl tisíce tun, že? Podle slizáka Blaira je mohl aktivovat za 4 minuty, byl připraven zasáhnout Evropu nuklearními raketami a různej jinej šmejd co denně vyhlašovali v médiich. Tomu může znovu uvěřit jen slaboduchá osoba.
   Nevěřím ničemu co jde z hnízda zákeřných zmijí co si řikaji USA. Jen pologramoti jim to žerou.

   Vymazat
 13. 2:27... Ty bezcharakterni PRASE, ty pouze opakujes to, co je dnes politicka korektnost predepsana temi, kterym lezes do zadku ! (V ocekavani "tringeltu" !)

  Kdyby nebylo Trumpa, tak jsi ve valce s Ruskem, a to by bylo daleko horsi, nez se sev. Koreji.

  Zasnu nad povahou HADU, ktera se zde casto vyskytuje a vyleze na svetlo.

  Tak si pamatuj zivocichu ! Kongres bude vymenen ! Uz se na tom pracuje ! Kdyz vymenen nebude, tak bude obchazen a ignorovan. Americane to tak pozaduji. Trump bude v offisu 8 let. Ty do te doby davno chcipnes k uleve tveho okoli.
  Nekteri z Americanu zadaji daleko radikalnejsi veci !

  Protoze mas nasrano v palici, tak neni dulezite te o tom informovat !
  Staci jedna veta a my vime za koho kopes !

  Kdybys nebyl PERVERT, tak by jsi se zajimal o vlasy nejake zeny a ne o vlasy chlapa.
  nick honolulu ! Long life to president Trump !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu nejmenuješ se náhodou Janda a nejsi buzík a pornoherec? Uhodl jsem, že?
   Václav

   Vymazat
  2. Vasku sasku
   Ze ty mas havlovske vzdelani?
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. horní dolní nebo levá pravá- na rozdíl od tebe blbe mám nějaké vzdělání. Ty máš tak možná Sorošovo školu.
   Václav

   Vymazat
 14. 8:18... Samozrejme, ze nikdo neveri CNN !
  To hlasi Rusy, Nemci a Cinane Kima prekladaji do anglictiny.

  My nejsme v Praze, abychom zrali predvykane POCHOUDKY PRO HLUPAKY.

  Kim vyhrozuje uz vice nez rok, ale nikdo ho nebral vazne, dokud nemel uspech v raketach, ci co to je.

  Vy zbabelci vychcani, vy vite velmi dobre, kdo byl zodpovedny za vadnou politiku naseho State departmentu,
  ale vam vyhovuje vinu presunout ba Ameriku.

  ZASEVATE nenavist a sklidite hurican nenavisti, protoze jste pruhledni a detinsky jednodusi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tobě není pomoci, tvá nenávist k čechům je patologická.
   Tak tobě to řekli Rusové, Němci a Číňané osobně, že? Poslali ti emaily co říká Tlustej Kim?
   Seš směšnej jak ten tvůj Trump kterému se směje celej svět.
   Děláš ze sebe znalce světa a přitom věříš na každej žvejk který se ti hodí do krámu.
   Jak jsem napsal minule, lži tohoto kalibru obihaly svět před napadením Iráku, nyní Trapnej Trump napadne NK a předá korejskou centrální banku svému pánovi. Kdo je jeho pán snad víš, kdyby ne, napovím, Rothschild.....

   Vymazat
 15. Pred 10 lety jsem zacal psat na A.CZ., kvuli JAR !
  Byl jsem zalopatovan vasimi srackami plnymi nenavisti a ted jste pravem podelani strachem !

  V mojim VYKALU je vice intelektu nez v tupych hlavach vasich "akademiku" !

  Cert vas vem - nic dobreho vas neceka, a to spatne co prijde, si zaslouzite k vuli vasim podradnym charakterovym vlastnostem.
  A ted se na vas vykaslu a jdu se hadat s lidmi na vyssi mentalni urovni.
  nick honolulu - vam preje ZACPU !

  OdpovědětVymazat
 16. To obkličování Ruska má za účel vázat vojenský potenciál na celém jeho ohromném území a tím snížit jeho akceschopnost, kdy čas je velmi důležitý. Už je tady hybatel světa Honolulu a tak ČTĚTE, bude tam i antika. Jste prasečí údy protože nevíte, že první akt musí udělat S. Korea jako ve Vietnamu, Panamě, Kosovu atd atd. V palicích máte totálně nasráno, přečtěte si antické bajky, komoušské bajky a nyní bajky made in USA. Máme informace od našeho věrného osvoboditele a ochránce demokracie, šiřitele pravdy a lásky JUSEJ. Najednou co má AMERIKA dělat? Měla s ním dávno čile obchodovat a pracovat na sloučení. To ovšem v antické literatůře není. V usa si hrají antické hry a my se dibíme, jako by to u zvrhlých parazitů v historii někdy vypadalo jinak a tak to i skončí. Všechno se teď dějě v pupku světa, jsou nervozní nemají čas na své puberťácké hry a dochází jím hambáče a kola pro debily. Ulice prý volá, někdo radil vzít kacky a jde se na to . Ovšem z historie je známo že v těchto případech do nich střílely. Jenom na komouše stačil perverza a klíče.

  OdpovědětVymazat
 17. 8:18 podle vás lhal T.Blair,C.Powell i V.Busch.Jo pane,co se našlo v Iraku amikům někdo výfoukl pod nosem,tak se nemohlo "nevěřícím Tomášům" nic ukázat.Kam se to svinstvo "podělo" ví v Moskvě a Damašku.Něco málo z toho má i Kim v Korei po čilých obchodech s Al-Asadem.To vše se dnes ví,i to proč např.Izrael nebombardoval Ráje az Zaur
  v Sýrii,to nebylo jen tak z plezíru,nebo i důvod"pomoci" RF Sýrii.Každý má holt své infuormace a časem se ukáže,kdo,co a jak se"zasloužil".Tomu věřte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ťukáš do klávesnice a vzájemně si s Jandou před webcamerou honíte brka!Proto ty tvoje slaboduché výplody!

   SATAN(Herman osobně)

   Vymazat
  2. 9:13
   Všichni tři lhali tak,že se jim od držky práší ještě dneska!!!!!!!
   Sef mezinárodní organizace yMoganad Baradej potvrdil,že Saddám Husajn žádný takový zbraně nemá!!!!!!
   Takže ty pindy si můžete nechat do lejnolahvárenský žumpy !!!!!
   Jediný co tam ussacký agresoři udělali,ze rozkradli a zničili spoustu památek a povraždili tisíce lidí!!!!!

   Vymazat
  3. 9:48 hlavně dali Rothschildovi Iráckou centrálni banku na stříbrným tácu, proto tam také byli posláni.

   Vymazat
 18. Nicku honolulu
  někdy máš zajímavé informace a myslím, že máš pravdu v tom, že nebýt tam u Vás prezidentem Trump, ale bláznivá Klintonka tak už je válka. Bohužel se často necháváš strhnout k nadávání na nás Čechy a to se mi nelíbí. Nikdy jsme se nepoddali zlu. Máme nedostatek informací. Máme hodně vylhané a vypreparované zpravodajství a arcilháře v čele státu, ale podvědomně cítíme kde je pravda. Za ta staletí útlaku to dokážeme vycítit. Ano máme také hodně Jidášů, ale je evidentní, že ti se přeochotně najdou v každém národu. V USA je také převelice lumpů. Věřím, že v USA nejsou všichni jen hamburgero žrouti a jsou tam i přemýšliví lidé, ale ti skutečně poctiví mají velice málo možností něco změnit jako my. Navíc u nás jsou volby jen inscenovanou fraškou v režii zájmů USA a EU. Takže Nicku dávej dál relevantní informace i své názory. Rádi se poučíme, ale neurážej zemi v níž jsi se narodil a národ jehož jsi krve. Jinak jsi obyčejný odpadlík. Nejsme neomylní a ani geniální, ale nejsme hloupí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S Trumpem to bude o trochu déle, v zahranični politice je Trump bezmocnej, generálové si udělají co budou chtít a Trupka to bude muset podepsat jako sankce proti Rusku.

   Vymazat
 19. 9,24 mluvíte mi z duše. Kolikrát jsem mu slušně o tom psal ale nejsem spisovatel ale praděda, snáším tady i ty hnědopich nad mojí gramatikou, nikdy to nevzdám. My si můžem za všechno samy a oni v USA zanic nemůžou, oni nevolí voly, protože jsou pro ně voly kamarádi, pracují jako lokomotivy, přitom je za nimi jenom zkáza. NO VOLY.

  OdpovědětVymazat
 20. Hurvinci ! Vase sprostoty a hlouposti jsou povolene (ve vasich ocich) ! Kdyz nadavam ja vam, vy priblblici, tak se citite dotceni.

  To neni nadavani Cechum , to je nadavani na vase nadavani ! Copak neumite cist vy trpaslici ? Mate dvojite meritko na vsechno a vase charakterove vlastnosti stoji totalne za hovno.

  Zde mate priklad !

  Sadam vyhrozoval Israeli znicenim. Zide prosadili utok na Iraq (coz byla dobra vec.)
  Vy nadavate Americanum a bylo jich milliony, kteri utok na Iraq nechteli. (Vcetne Trumpa !)

  Vy nereknete, jak to bylo a nepoukazete na "viniky" techto okolnosti, protoze jste PRIZDISRACI !

  Opatrnicti, kteri vse zkresluji z politicke opatrnosti a potom se divi, ze se s nami cestnymi nedomluvi !

  Vy jste vzdy meli velke % KRIVAKU, kteri lezli do zadku Hapsburkum, Hitlerovi, Stalinovi, atd. a ted zase lezete do rite prazske kavarne , ktera ani neni Ceska !

  Mate ve znaku lva a nejidealnejsi by byl chameleon z Arizony.

  Dalsi spinava intrika kterou delate radi proti me, je tvrdite "ze nenavidim Cechy" !
  To tak neni Hurvinci, ja citim pohrdani, ale pouze k nekterym z vas, vzdy politicky korektnim.

  Podivejte se na toho BLBA Motroka ! Kolikrat on
  napsal , ze jsme parasite. Pritom ja neznam nikoho, kdo nepracoval cely zivot..

  On ten posera - NEodsoudi ty, kteri jsou na davkach u vas, nebot to by byl "RASISMUS". On radej nadava Americanum. Typicky opatrnicky prizdisrac. Vypocitavy a cihavy !
  Vy figurky nasakle politickym a kulturnim barbarismem z Middle East, vy nemate pravo moralizovat ohledne
  niceho !

  Vy netrpite kvuli Americe ! Vy trpite kvuli, Obamovcum, Clintonovcum, Sorosum, Neoconum a my proti nim bojujeme a vy jim lezete do zadku.

  "Nebot co Cech to prdolizek, nebo zly pan" !
  rikaval stary Metternich.

  Ja se s vami budu - dal rad hadat, nebot mi to dela dobre. Tato moje mentalni uchylka, byla zavinena tropickymi horeckami na Zambezi !
  Kazdy druhy vas upusti jako horkou bramboru !

  Kdyz budete nadavat na Trumpa, ktereho zvolilo milliony Americanu , tak vam vyklopim na vase hlavy pitome popelnici plnou sracek - nemohu si pomoci, dela mi to radost !
  nick HONOLULU - ja na vas budu stacit i kdybych mel znovu tropicke horecky !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo se tě na něco ptá Rabas-Hovnohulibrk?????!!!!!!
   Těžko!!!!!
   Nikoho nezajímá slabomyslný genitální omyl přírody ze Smíchova a ussackej kolaborant v jednom!!!!!

   Vymazat
  2. 18:32 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)
   Tys jen looser bez inteligence a schopností myslet! Furt spoléháš na nějaký "objektivní faktor", nějakou "tajnou zbraň", která obrátí ten tvůj posranej život na ruby a dá nějaký řád tvý zbytečný existenci. A když přijde a ty zjistíš zakrátko že jsi furt v stejný bažině, ba ještě hloub zabořenej, ale přesto - nehodíš si to! Nemáš totiž soudnost myslitele, chytíš se opět nějaké jiné mantry aby si si zdůvodnil vlastní neschopnost a budeš zase tvrdošíjně hlásat víru v cosi jiné co tě "zaručeně spasí"!

   Vymazat
 21. Honolulu, mas s tema kavarnikama onucema jandama masinomedailema ceskyma onucema svatou trpelivost
  Ja bych plne pochopil kdyby si se na ne vysral
  Oni nechapou ze Americane Trumpa podporujou a ze mezinarodni politika je Amikum cizi
  Kdyby cesko zmizelo tak by to bylo na zadnich strankach novin
  Nedulezite
  CESI NEMAJI PERSPEKTIVU
  CESI NEMAJI SENSE OF PROPORTIONS
  tudis zizaly nemuzou pochopit aerodynamiku letu orla
  Cesi ani nemaji dejiny, vse maji zakazane, vi se vic o legii Fluvia nez o ceskych dejinach
  Bojuju s nauseou
  Navic maji cesi zakerne nalomenou povahu
  Silnym lezou do prdeli, slabe muci a zabiji
  A jako vsichni zbabelci, vzdy v gangu
  Sami se nekde krci
  Jsou vyjimky ale je jich malo, onucocesi je umucili
  Zavisti a podrazem
  Bleju z nich
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cim mensi je hovni , TIM VICE KRICI !!

   Vymazat
 22. Ani Buchanana cesi nemaj, ale vtiraj se pod diskuze od Americanu
  V cesku nemaj Trumpa
  Jen havla a masiny a v slankach posypovou sul
  A lzi
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 23. 4,51
  A ty máš naděláno nejen v pazourách ,ale i v palici ty kolaboranská ussácká svině!!!!!!!
  Ty nemáš ani na tu posypovou sůl,prasklá gumo!!!!.-D

  OdpovědětVymazat
 24. Honolulu ano máme i křiváky a i kdyby jich bylo 50% tak v USA jich je co do množství víc a mají větší moc a tak větší možnost ničit. Všiml jsem si, že jak se Vám něco nelíbí tak se Vám zatemní mozek a ani pořádně nečtete a lopatujete hnůj/stačky/. Přestaňte číst tu antickou literaturu, jsou to na základě faktů sepsané perverzní bajky. Víme co se kdy stalo a ostatní jsou bláboly. Opomíjeným rozluštitelem klínového písma byl Bedřich Hrozný a napsal zajímavou knížku "Pod Babylonskou věží". Jinak co to byla při tehdejších znalostech Zeměkoule potopa světa? Jak potom nahlížet na všechny ty historické postavy co měly kontakty s vševědoucím. Mojí vírou je síla přírody k rovnováze. Takže řečeno klasikem" VÍM ŽE NIC NEVÍM". Zas to někdo zpochybní.

  OdpovědětVymazat