Reklama

středa 30. srpna 2017

Copak se severokorejský Kim úplně zbláznil?!

Ladislav Kašuka
30.8. 2017   zasláno redakci NR
Nepřijde Vám lidičky na celé té americko – korejské frašce mezi Kimem a Trumpem něco podezřelé?! Dokáže snad někdo z Vás vysvětlit, proč by za normálních okolností Kim tolik provokoval Američany a dával jim tak záminku k vojenské akci proti Severní Korei?! Svým způsobem chápu, že se Kim snaží o to, aby jeho země vlastnila na svou obranu jaderný arzenál a chápu jeho námitky proti tomu, aby země, které „atomovky“ sami vlastní, jiným zakazovali jejich vývoj! Vždyť, když může tyto zbraně hromadného ničení vlastnit Indie, která dodnes dělí vlastní obyvatelstvo na vyšší a nižší kasty, nebo Pákistán, kde zdejší domorodci křepčí kolem rakety jako kolem svaté zbraně proti nevěřícím, či Izrael, který se považuje za bohem vyvolený národ a skrytě pohrdá všemi ostatními, proč by si Korea nemohla vyrobit vlastní!

Tím nechci říct, že bych snad fandil Kimovi a jeho režimu, to „chraň bůh“! Kimovská absolutistická monarchie, která zneužívá některých komunistických symbolů, přestože již po minimálně dvě generace nemá s touto ideologií nic společného, je mi odporná. Nakonec stačí kouknout na toho tlustého a rozmazleného spratka Kima a jeho křivá prasečí očka a musí Vám být jasné, jaký je to šmejd! Tímto, se však v dnešním článku zabývat nechci! To, co mně udivuje a zajímá je to, proč se Kim tolik snaží urazit autoritářského a egoistického Trumpa a umožnit tak USA napadnout Severní Koreu?!


Zbytečně časté raketové testy, nebo hlášky typu, že je vyhotoven a připraven plán na napadení amerických ostrovů a jaderné rakety mohou zasáhnout celé území USA jen nahrávají americkým válečným jestřábům, aby mohli co nejdříve přesvědčit Trumpa k vojenskému zásahu proti Kimovi a jeho zemi! Otázka zní, v čím zájmu je další a tentokrát nemalá válka a kdo na tom nejvíc vydělá?! Nebude to určitě ani Severní Korea, která musí být nakonec logicky v této válce, pokud se nenajde někdo, kdo by kvůli ní strkal prsty do ohně (o čemž dost pochybuji) zákonitě poražena, ale ani USA, které to bude stát spoustu peněz, zdrojů a v neposlední řadě lidských životů!

Zbývá se tedy zamyslet nad tím, komu taková válka prospěje?! Inu komu jinému, než nadnárodním zbrojařským koncernům a globalistům, kteří ruku v ruce viníkem situace označí národovce jako je Trump a Putin a „komunisty“ jako je Kim, nebo Číňané a nakonec zavelí k větší semknutosti USA a EU a k vytvoření jednotné, nadnárodní struktury, které smaže hranice jednotlivých členských zemí a podřídí je globální vládě, která „přinese světu prosperitu a mír“. Víme, kdo asi našeptává Trumpovi a můžeme se jen dohadovat, koho k sobě pustil Kim, nebo zda to ještě vůbec je opravdový Kim, protože to co vyvádí (třeba dnešní přelet jeho balistické rakety nad Japonskem) doslova bije do očí!

Jedna věc je však jasná!!!

Nějaká velice mocná a vlivná organizace se snaží vyvolat velkou válku, aby na jejím základě mohla nakonec utáhnout pořádně šrouby a umlčet vlastence, kterých začalo v USA a v EU poslední dobou přibývat, což se jim vůbec nehodí do krámu! Proces globalizace a umělého smíšení národů a kultur musí být prostě dotažen do konce a to za jakoukoli cenu!!!

30 komentářů :

 1. Pane Kašulko nevím kde chodíte na Vaše úvahy ale jsou velmi scestné. Žádná válka v Korei se nepřipravuje. Kim se nezbláznil pouze si po asiatsku s Trumpem hraje protože ví že se mu nemůže nic stá. Válku v Korei předpovídají je neomarxisti a čeští zkorumpovaní pakážisté. Nelyšel jste včera v Interwiev ČT24 kmoníčka který prozradil že již se chystá návšTěva Kima v Bílém domě.

  OdpovědětSmazat
 2. Pane Kašuka.
  Posledně jsem Vás zbytečně napadl,ale tohle všechno hraje do karet USA.Jde dokázat,že ta raketa vzlítla z území S.Koreje,nebo jen několik kilometrů z J.Koreje?

  OdpovědětSmazat
 3. Amíci nemohou zaútočit na Kima, aniž by obětovali většinu obyvatel Jižní Koreje: Kim má údajně podle 38rovnoběžky v horských jeskyních na 20tisíc děl zaměřených na aglomeraci Soulu (přes 20mil. obyvatel). Ta děla jsou rozptýlená a chráněná natolik, že na ně nelze účinně zaútočit AZ, natož konvenčně. Takže podle odhadu odborníků, by do 10minut po útoku na Sever přišla odveta na Soul a okolí s fatálními následky pro obyvatelstvo.

  OdpovědětSmazat
 4. Klucí si přece rádi hrají na vojáčky a ukazují svaly.A proč si zrovna nehrát když je okurková sezóna?Ale pravda je taky,že VPK by na tom vydělal.A zejména jeho akcionáři,kterými jsou povětšinou senátoři a kongresmeni ať demo nebo republikáni.Proto se tak snaží trumpa zavřít do blázince.

  OdpovědětSmazat
 5. Včerejší test Severní Koreje jasně ukázal, že král (USA) jsou nazí. Nejenže nedokázalo reagovat Japonsko, ale nedokázali reagovat ani US síly na Okinavě a flotila US v moři okolo Japonska a Koreje. Na nic se nezmohla ani slavná protivzdušná obrana ostrova Guamu a Havaje. Prostě být to skutečný pozdrav s jadernou hlavicí jednoznačně by doletěla a bylo by vymalováno. Dnes bychom slyšeli jen o ukřivděném úpění, zděšení a zuření USA. Takže ze strany USA jen velkohubé žvásty. Dokazuje to dnes horečně provedená zkouška s velehlasně prezentovaným úspěšným sestřelem na Havaji. USA dnes 100% vědí, že jsou zranitelní. O to je to pro ně větší problém, protože 20 milionový údajně zaostalý a hladovějící národ vzdoruje nabubřelé, arogantní velmoci, která dnes tuší, že válka, kterou by tak moc chtěly by pro ně byla i v případě vítězství velice drahou, bolestivě zničující záležitostí. A dnes to vidí všichni! Kim není blázen a ani pitomec. On ví, že by USA dokázali vyhubit celou Koreji, ale také ví, že ve chvíli kdy budou napadeni a budou použity jaderné zbraně padnou zábrany pro všechny a bude to světová, jaderná válka. Čína ani Rusko nedovolí beztrestně zamořit své uzemí jaderným spadem. Austrálie táké nějak válečně vychladla. I kdyby nebyla jaderná válka je dost pravděpodobné, že ztráty US armády by byly grandiozní a těžko doma vysvětlitelné žvásty o nutnosti šíření demokracie. Když pomineme ztráty na civilním obyvatelstvu USA a jejich kolonií. Chiméra nezničitelnosti USA by se rozplynula jako pára nad hrncem a novou armádu by USA dohromady už nedali. Nemají na to. Je to boj Goliáše s Davidem, kdy Goliáš nemá jistotu snadného efektivního vítězství jako v Libii, Iráku, Panamě, Jugoslávii, Grenadě a jinde. Nefandím Kimovi, ale notně se tenhle kamínek zasekl ve vražedném US stroji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas a Kimovi spíš fandím !!

   Smazat
  2. Souhlas Kim chrání svojí zem a fandím mu.

   Smazat
 6. Pan Kasuka vas oslovil jako LIDICKY !

  Zpozornete "lidicky" ! Promluvi k vam nick HONOLULU, ktery si mysli, ze jste polopice !

  20 let plati Amerika VYPALNE Kimovi a nas oblibeny president Trump rekl - DOST ! Ani Dollar na vic !
  Tak Kim vyhrozuje a ohrozuje vsechny sousedy.

  Vy v tom vidite zase neco upne jineho nez existuje ! To zavinil vas CENZOR !

  Chci vas vsak informovat o 4 bodech, ktere se snazi uzakonit hnuti, ktere ma jmeno BLM -
  (Black Lives Matter).

  * Prvni bod !
  Kazdy beloch musi ve sve zaveti pamatovat na cerneho souseda a musi ho udelat jednim z dedicu.

  * Druhy bod !
  Kazdy beloch, ktery nema deti musi odkazat jeho nemovitost, majetek (dum, nebo byznys) cernochovi !

  * Treti bod !
  Kazdy beloch see musi o svuj finnacni prijem delit s cernochem !

  * Ctvrty bod !
  Kazdy rasista musi byt vyhozen z prace !
  President Trump je "rasista", tak musi odstoupit
  prvni !

  ULTIMATUM ! v pripade, ze tyto pozadavky nebudou splneny, tak nasilene prevzeti moci je planovane na 4. Listopad 2017 !

  Za presny preklad je zodpovedny nick HONOLULU !

  Za logiku pozadavku neni zodpovedny vubec !
  To stejne se chysta i na vas v Evrope !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to neskutečné svinstvo a někdo by už konečně měl povstat a vysvětlit černochům, že se musí živit SAMI a SVOJÍ PRACÍ. USA i EU jsou totálně degenerované, když těmto etnikům stále ustupují, všem normálně myslícím je jasné, že požadavkům nebude NIKDY konec a prevence je důležitější než následná léčba. Černí se musí naučit makat a starat se o sebe, ústupky, ochrana, výhody, pozitivní diskriminace ... to vše z nich tvoří parazity a z nás debily. Parazit nakonec svého hostitele totálně zničí, je to jako rakovina.

   Smazat
  2. No tak -my že jsme poloopice? Nebo o kom to píšeš ty Floridskej magore? Nejblbější vopičák jsi na diskuzích ty, přečti si někdy po sobě, co píšeš za sračky! Jsi dědek požírající prášky a nudíš se k smrti, proto lezeš neustále na české diskuze - po nás je ti hovno! Co nám neustále nadáváš hurvínků a opic ty hnusnej hajzle? Co si to dovoluješ ty exulantskej šmejde? Nadávej amerikánům mizero hnusnej, co nadáváš nám Čechům? Jen zkus někdy vlézt do Čech a pojedeš odtud svinským krokem jak namydlenej blesk! Hnus tohleto - a ještě to drze leze na české diskuze urážet a nadávat. Jakej jsi napsal názor k článku? Hovno - jen sprostě urážíš.

   Smazat
  3. Magore zdechni!!!!!!!!;

   Smazat
 7. Pjakin 17.8.2017 .
  "...Sovětský svaz to úspěšně dotoval. Jenže v devadesátých letech, v roce 1991 se SSSR zhroutil, takže bylo nutné to financování získat odjinud, a tím dalším sponzorem se staly USA. Ten projekt - zformování člověka služebného dokonce ani USA ve své roli světového lídra, v roli světového četníka nemohly otevřeně zastřešit, ale začaly ho dotovat. A jak mohly tu Severní Koreu dotovat? Musely být vytvořeny programy. A na základě čeho? No že se Severní Korea začne bít v prsa a vyřvávat: „Teď vás zasypeme bombami, raketami, smeteme vás, máme jaderné zbraně…“ USA na to okamžitě reagují: „Oj, jak se strašně bojíme, to je hrůza, pojďte se nějak dohodnout. Budeme o tom jednat.“ Pak se do toho zapojí OSN: „Vy máte ekonomické problémy, nedostatek potravin a USA by vám mohly ty potraviny dodat.“ „Nu tak dobrá, dohodneme se. My přece nebudeme bombardovat našeho dodavatele potravin.“ Je podepsán příslušný program, potraviny na základě něho proudí a Severní Korea přežívá. A tak to běží pořád dál. Když skončí program, nebo je zapotřebí ve světě od něčeho odpoutat pozornost, tak Severní Korea spustí stejnou písničku: „Teď vás všechny zasypeme svými bombami. Budeme vás ostřelovat svými raketami.“ A potom opět uběhne nějaký čas... "

  Není tento výklad situace okolo situace na Korejském poloostrově reálnější ... ?!

  OdpovědětSmazat
 8. pokracovani 17:32 !

  ZPOZORNETE ! Tyka se to vasi budoucnosti !

  Ktery beloch vlasni dum v JAR, tak nema narok
  na penzi !

  Ten kdo nevlastni dum, dostane penzi $ 96 mesicne -
  ale bydli ve stanu nebo v maringotce !
  T.j. planovano od jinych ras pro kazdeho z vas.
  Ja znam JAR a ja vim o cem mluvim.

  A ZNOVU a ZNOVU to pisi, i kdyz je mi to k nicemu a sklidim pouze nadavky !
  Pro vas je planovana exterminace, tak jako pro kazdeho belocha. ZBROJTE ! Mraky jsou na obzoru !
  nick HONOLULU - pravdomluvny, uprimny, cestny a neprijatelne politicky nekorektni a netaktni !

  OdpovědětSmazat
 9. Jo a úplně všechno dohromady Kim... bla bla bla má hodnotu jen toho bla bla bla. Blablabovat se bude ještě příští rok, a pak, a potom, a pokud pamatuji, bla blabuje se o KLDR versus USA už asi pětadvacet let. Nikdy to nepřestane, i když to válkou nikdy neskončí.Prostě svět už totálně zdegeneroval a zblbl, a media plácají a podporují ty pitomé žvásty. Zadání medií je, neustále udržovat lidstvo ve strachu. Kdy jste naposled někde četli pozitivní zprávy? Já déle než pětadvacet let nikde. Války, loupeže, vraždy, útlak, katastrofy, teroristické útoky, dluhy, exekuce, chudoba, ... bla bla bla.

  OdpovědětSmazat
 10. podle mýho utrpěj tři z předních ekonomik světa (jižní korea,japonsko,čína),evropa je tam kde je,kdo,nebo čí ekonomika na tom vydělá? usa

  OdpovědětSmazat
 11. Podle mýho všichni, kteří se neobejdou bez denní porce všech těch stále stejnejch žvástů a přiblblejch diskuzí, skončí v blázinci. Co je za publicistický dilema a jakou hodnotu informační má ten článek - tak bude válka? Ano nebo ne? A s kým? a kdy? Tak ať informujou seriozně, a ať nepíšou pořád takový blbý spekulace a žvásty. Fakt obdivuju lidi, kteří to dokážou denně hltat, ale na druhou stranu domovnice se taky slejzaly na schodech každej den za účelem drbání a pomluv a děsnějch žvástů. Nemohly bez toho bejt.Štamgasti v hospodách taky probírali kde co, ale to už byl přece jen vyšší level -ale tohle? Dřepět na zadku u počítače a denně číst prakticky pořád to samý?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:57
   Co ty zmrde bůh ví od který kurvy potracenej,Janda ti dneska nedal,že seš tak vzteklej ty přemřelo jménem BEZPTÁK!!!!!

   Smazat
 12. 18:54 ... co ty jsi za BLBCE, ze nam rikas, co mame cist a nemame cist ? Co ty jsi za IDIOTA, ze nerespektujes individualitu sveho souseda v Cesku.

  Ty nam chces predepisovat orientalni despotismus
  hodnot ? To mame cist pouze tebe, a to co ty nam schvalis ?

  Obvinuji te verejne z toho, ze jsi nepritelem americke konstituce - Amendmentu cis. 1 a po nasi vitezne revoluci navrhnu pro tebe - ty despoticky orientalni diktatorsky smrade - verejne ukrizovani na Staraku.
  TRIBUN LIDU SVOBODNEHO - nick HONOLULU - svetlo majaku pro prisleple a zbloudile !
  VOLE jeden, nikdo te nenuti, aby jsi neco cetl ! Padej pryc a nechod sem !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty demente "tribune" máš tu drzost mně vyhazovat z českejch diskuzí - ty americká špíno? Exulante smradlavej? Co na české diskuze denně lezeš ty, a držíš se tady jako hovno košile? j Píšeš krávoviny, meleš úplně z cesty, nebo urážíš a nadáváš, pošklebuješ se nám, že budem vyhubeni a podobné sračky. Jsi odporný hovado, do českých poměrů je ti hovno, a jsi drzej jak štěnice! Aby sprostej exulant vyhazoval Čecha z českých diskuzí - to už je vrchol! Typická americká drzost! Všechno ukradnout, vyhubit domorodce, střílet a vraždit - jdi do prdele lumpe hnusnej!

   Smazat
  2. 22:00
   A čím smrdíš ty,zmrde????
   Jandovo eurohovnama,svině smradlavá!!!!!

   Smazat
 13. Pane Kosuko !
  NEDEJTE se nicim ovlivnovat, (hlupakem 18:54) a piste vse, co mate na srdci a v hlave !
  A nechte si prelozit do cestiny prvni clanek nasi konstituce a poveste si to na stenu sve pracovny !
  Budete mit inspiraci psat vice !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 14. Homolulu,je nutne znicit kongres juesej a vo svete zavladne mier!Nikomu neorajem nic zle,ale
  uz usa tresta god hand!Nech teda vytopi potkany z kongresu!Odkaz tvojemu ptezidentovi,ze my slovania s juesej,proti Rf,bojovat nebudeme a obratime zbrane proti usa!

  OdpovědětSmazat
 15. Je mi celkem jedno, kdy, co a odkud-kam poletí za účelem demonstrace síly či odstrašení. Ale na druhou stranu, až "TO" skutečné přiletí, nebude již žádných diskuzí. Bude jen oheň, děs, kouř, ruiny a smrad spáleného masa. A pak asi tak 20 000 let úžasného klidu a míru bez rozesíračů typu USA a Izraele. To bude krása... škoda že se toho nedožiju. SMRT NATO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, před USA a Izraelem byl na celém světě tisíce let klid a mír. Už to nehul, blbečku.

   Smazat
 16. Také si myslím, že by atomové velmoci měly jít příkladem a odzbrojit, pak by bylo legitimní to žádat i po Sev. Korei. Tedy USA by měly zametat před vlastním prahem.

  OdpovědětSmazat
 17. Bude vojna bude,kdopak na ni půjde?... bla bla bla všichni ti bijci a militantní poserové u počítačů - dejte si zápas někde na poli, a bude vymalováno. Rozbijte si navzájem držky, když vás tak bere neustále blábolit o válce. Už máte vykopané zemljanky pro vnuky a pravnuky? Ne? A jak to - vy se nepřipravujete na válčení? Ale žvatlat o tom každej den, na to jste kadeti. A to prase s přezdívkou honolulu je obyčejnej dementní magor, jednou píše jako honolulu, podruhé jako horní dolní a ještě má další přezdívky, aby se na diskuzích nevyskytoval jako jeden jedinej blb kurvící celé diskuze. Kde se objeví tenhle floridskej blb, stojí už diskuze za hovno, ale bohužel je neúnavnej, leze diskutovat každej den, žvaní krávoviny ke každému článku. Nechápu, proč se nesere do americkejch diskuzí - ten člověk už není Čech, je to trapnej exulant, kterej českým lidem jen sprostě nadává. Asi nějakej bejvalej mukl - jak ten Čechy nenávidí, to se hned tak nevidí. Hnusnej schizofrenik, typickej blázen, na NR otravuje - doslova otravuje - ale leze sem mezi nenáviděné Čechy pořád. To je diagnoza takovej magor - to je víc než magor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu se mi líbí, je to osvěžení od těch různých hovádek, které neumí nic jiného než nadávat, navíc přináší postřehy z USA, které se my nedozvíme a hlavně, soustavně varuje, abychom nedopadli jako JAR, k čemuž je v důsledku islámské a barbarské invaze do Evropy silně našlápnuto. A to je dneska nejvážnější téma. A taky má vtip a dívá se na Čechy tak, jak je vidí ti na Západě, kam nikdy nebudeme patřit, i když se o to různé naivky snaží - protože jsme Slavs (Slované) - odvozeno od slova "slave" otrok.

   Smazat
  2. 8,07
   Na tebe se přesně hodí....Nevadí mi,že vůl je vůl,vadí mi,že si o sobě myslí,že je lev!!!!!!!!!!
   Ty a Hovnolulan jste dva dementálové,ovšem viděno očima Čechů!!!!!!

   Smazat
 18. 18:54, 21:44
  Při tvé neuvěřitelné inteligenci, nebývalému politickému rozhledu, neuvěřitelné schopnosti psát o ho.ně se divím, že tě z těch idiotů tady ještě nekleplo. Být tebou, tak to udělám a rychle, tedy odtáhnu do pr.ele, aby náhodou nepřišly Evropské hodnoty o jednoho dalšího, skvělého analytika.

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Kašuka, Kima neznám, nevím co je zač; ale pokud má nějakou podporu, tak si nejsem jist, že Vaše psycho-hodnocení odpovídá realitě; btw, např Vy vypadáte, zvlášť s tím samopalem, jako normální průměrný terorista. Takže dle Vaší logiky se nemůžete stát v naší, české zemi prezidentem. Ovšem, neztrácejte naději, v Pakistánu šanci určitě máte!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.