Reklama

neděle 27. srpna 2017

Dostal šest měsíců vězení za to, že napsal článek o spolupráci muslimů s nacisty. Stalo se v tzv. demokratické Evropě

Emil Sádlo
27. 8. 2017      FreeGlobe
Německý novinář Michael Stürzenberger byl odsouzen k šesti měsícům vězení za to, že ukázal na spolupráci muslimů s nacisty. Stürzenberger v článku „Svastika a půlměsíc“ popsal styky islámu s nacismem. Mj. zmínil Mohameda Amína al-Husajního, který byl velkým obdivovatelem Hitlera a přívržencem utvoření muslimských divizí Waffen SS. Tento muslimských duchovní byl po II. světové válce zařazen na seznam válečných zločinců, ale vyhnul se trestu smrti, protože si Francie chtěla s jeho pomocí vylepšit pozici na Blízkém východě.


Předmětem obžaloby se stala doprovodná fotografie zmíněného muftího Mohameda Amína al-Husajního na facebooku, na níž si zmíněný islámský duchovní potřásal rukou s německým nacistickým politikem, který měl na paži pásku se svastikou.

Soud došel k závěru, že si případní čtenáři mohou uvedenou fotografii vyložit způsobem poškozujícím islám.

Rozsudek šesti měsíců vězení ještě není pravomocný. Novinář oznámil, že se odvolá.

25 komentářů :

 1. Za pravdu se, opet,zavira do kriminalu!! Az si da nekdo praci a prokaze spolupraci SS s panem Hitlerem, pripadne, kdo dodaval suroviny Japoncum, kdyz vrazdili v Cine, to bude POVYKU!! Doporucuji knihu ZALUDNE MINIPONORKY. Ridic Kaitenu, ktery prezil svoje sebevrazedne nasazeni popisuje konverzaci se svym otcem, bohatym obchodnikem, ktery mu vysvetlil, ze firmy z SS velmi cile obchodovaly s Japonskem po CELOU VALKU!!! Bylo jim jedno, kolik Americanu Japonci pobiji!!! KSEFT JE KSEFT!!! Pro SS to plati PORAD!!!NEJEN co se tyce valek!!! Staci i jejich pokusy zabranit stavbe plynovodu z Ruska!!! Mame to "pratele"!!!! NA BLITI!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně!! A dobře, že jste ty přátele dal do uvozovek. Po ně totiž žádní přátelé nejsme, Západ nás má a vždy měl za podlidi, kterými opovrhuje a kteří jsou dobří akorát na to na ně makat, držet hubu, jíst jejich šunty a odevzdat do jejich rukou své národní bohatství. A hanba našim politikům, kteří jim v tom pomáhají.

   Smazat
  2. 8:09 Ano správně tu knihu mám taky.

   18:16 Souhlas to jsou jen fakta.

   Smazat
  3. Za pravdu se vzdy zaviralo . Na to ma vrchnost jednoduchy davno vymysleny system .Vyda zakony(jakekoli) a policajt- prokurator a soudce jsou jen pouziti idioti kteri zajistuji chod systemu.To je po celem svete stejne a zalezi jen na Vudci jak je velka jeho tolerance
   Tady je napriklad celkem pravdivy film o Stalinovi .Ve srovnani s Hitlerem to by zabijak a Hitler byl slusny clovek jez jen branil Risi proti spiknuti zidu kteri mu jiz v r 1933 vyhlasili valku a pouzivali internacionalni bezbrehost zidu pro sve spinave obchody smeliny a vrazdeni

   Smazat
  4. https://www.youtube.com/watch?v=SIzApqzlP3Q

   Smazat
  5. Ano a Bennnito mel rad polentovou kasi a nekdy ji i s mlaskanim typickym pro fasisty pil s hrnku vetsiho . Hitlera nemel rad byl to jen jeho zak on byl zakladatel fasismu a dal Vatikan do rukou cirkve ,podporoval archeologii a mel kurvu

   Smazat
  6. 0:58 ty bláboly píšeš z nevyspání co?

   Smazat
 2. To, co poškozuje islám ze všeho nejvíc, je islám samotný, a pak také ta neskutečná zoufalá snaha západních i našich zaprodaných politických hyen, co se ho snaží nadřadit nad vše, co dosud bylo a je v Evropě normou.
  HANBA VŠEM - německým, českým, francouzským ... a jiným vládám, neziskovkám, patolízalům, papežovi ... bylo by to vše vypsat nadlouho.

  OdpovědětSmazat
 3. A tak pravda, láska, demokracie, svoboda slova zvítězily. Tak zazvonily klíče na venzelplatzu. Tak trochu jsme si tam nas*ali do bot.

  OdpovědětSmazat
 4. Jeden z nich byl militantním antisionistou, který již tehdy tušil .., a proto urputně bránil vzniku židovského státu v Palestině, druhý zas zapřísáhlým antisemitou.
  Víc než sdílená nenávist a podobná ideologie (nacionalismu/nacismu) je asi nespojovalo.
  To s islámem nesouviselo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové spojení bohatě stačilo. Co byste chtěl ještě víc? Snímek, který novináře přivedl do vězení, je dávno známý autentický snímek Hitlera s Muftim. Nic nového. Soud to označil, že je na fotce "muž z hákovým křížem na rukávu", což má být propagace fašismu. Přitom šlo o důkaz oprávněné kritiky muslimského hodnostáře, který aktivně působil při budování muslimských oddílů SS.

   Smazat
  2. Re (18:31):
   S Hitlerem a německým nacismem si daleko víc zadali zadali i mnozí katolíci. Říkají vám něco jména Vojtecha Tuky, Jozefa Tisa a spol., ať nechodím pro příklady zas až tak daleko?
   Fotek s Hitlerem s jejich nerozborném objetí neurekom. O oddílech ba i divizích těchže raději ani nemluvit ...
   A to tím pádem zakážeme křesťanství v jeho katolické "větvi"?
   To, co předváděli ti "katolíci" (vlastně za katolíky převlečení nacisti) nemá přece s podstatou křesťanství společného zhola nic!
   Tož teda jak?, a co s tím?, anonyme! ....

   Smazat
  3. Hakenkrajců najdete plno v každém knihkupectví v knihách oslavujících wehrmacht a vojska SS !

   Smazat
  4. Za pravdu je ruůzná sazba
   někdy chvála jindy vazba
   když ji řekneš dřív než včas
   tak ti pravda zlomí vaz

   Smazat
  5. MUfí hledal spojence proti Britům, kteří tehdy okupovali Palestinu. Našel ho v Mussolinim a Hitlerovi.Stal se patronem SS divizí bosenských muslimů (SS divizion Handžar). Byl to genocidní nenávistný parchant a Izetbegović na něj navázal a rozpoutal občanksé-etnicko-náboženský konflitk v Jugošce. Zločinecká organizace NATO poslechla svého páníčka (USA) a přidala se na stranu Džihádu.

   Smazat
 5. Jen kurvy zavírají za pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Závěr soudu je účelový a nesmyslný. Je osobní věcí každého dospělého čtenáře, jak si fotografii vyloží! Na to odsouzený nemá faktický vliv!

   Smazat
 6. Pokud si přečtete nějakou starší knihu našich zahraničních vojáků z Afriky, na podporu Hitlera a nacistů Araby narazíte. A stejně na arabský antisemitizmus, což byl právě důvod na popularitu nacistů v arabských zemích.

  OdpovědětSmazat
 7. ..a zase ten arabský svět, ó jak nám škodí...

  O spolupráci katolíků se nikdo neodvažuje ani ceknout :)))
  L. H. Lehmann

  Vatikánská politika za druhé světové války

  Přeložil K. V. Vít

  Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

  Obsah:
  Autor
  Úvod
  Tendence před I. světovou válkou
  Tendence po I. světové válce
  Římskokatolická církev a II. světová válka:
  Habeš
  Španělsko
  Itálie
  Německo
  Československo
  Rakousko
  Francie
  Japonsko
  Spojené státy
  Vatikán si myje ruce
  Závěry
  Poznámky
  Bibliografie
  Autor.............tak kdo tady škodí republice ?
  Arabové to nejsou*

  OdpovědětSmazat
 8. Věděl jsem,že Hitler byl blázen a netolerantní vůči jiné rase,ale že byl tolerantní vůči jiné netolerantní ideologii,netolerantní vůči jinověrcům a ženám a dalším minoritám,například homosexuálům,tak to jsem nevěděl. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako kanonen futr se A.H. hodil každý, kdo za něho byl ochoten bojovat. Proito vznikly divize Waffen SS z kdejakých pronárodů a náboženství, včetně zmiňovaných muslimů (div. Handschar), dokonce i z Indů,nemluvě o evropských národech. Dokonce i několik Židů dostalo vyjímku a bojovali ve Wehrmachtu. Vyjímkou byli snad jen Češi, z nich si žádnou kolaborantskou divizi nedovolili postavit!!!

   Smazat
 9. Problém je v tom, že Michael Stürzenberger (v Bavorsku už několikrát odsouzený za podobné delikty) mj. ztotožňuje islám a islamistický teorismus (chápu, že mnozí zdejší anonymní fanatici - viz 20:26 - s ním budou souhlasit).
  Hlásá tedy - jenom v obráceném gardu - TOTÉŽ, co tzv. "Islámský stát", který usiluje o to, shromáždit pod svou vlajkou VŠECHNY muslimy na světě.
  ====================================================
  Jde o spojené nádoby strachu, nenávisti a ignorance.
  ====================================================

  Skeptik

  PS: Podepisuji poznámku 22:55 (- v duchu nacismu vyrostl mimochodem i pozdější egyptský president Násir).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stürzenberger byl odsouzen i v Rakousku poté, kdy ve Štýrském Hradci v roce 2015 veřejně prohlásit, že
   "každý muslim je potenciální terorista".
   To je ovšem tvrzení asi tak stejně obhajitelné, jako že
   "každý muž je potenciální pachatel znásilnění".

   Smazat
  2. 10:31
   10:38

   Shodou okolností k tématu "islám a islamistický terorismus" zrovna dnes vyšel velmi dobrý článek Adama VOTRUBY:
   http://casopisargument.cz/2017/08/28/proc-teroristicke-utoky-nemaji-nic-spolecneho-s-islamem/

   Smazat
 10. Pokud v Nemecku vladne (byvala) vrcholna urednice Stazi, tedy ze NDR pohltilo zapadni Nemecko a ne naopak, neni se cemu divit...

  Na zdi visi napis: 1984

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.