Reklama

.

.

pátek 25. srpna 2017

EU si chce pořídit vlastní kontrarozvědku25. 8. 2017       zdroj
K boji proti teroristické skupině DAEŠ potřebuje Evropa vytvořit svou vlastní FBI, domnívá se předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani, podle něhož se "DAEŠ snaží provést útoky" na celém kontinentu. V rozhovoru pro rozhlasovou stanici Onda Cero prohlásil, že "je třeba pracovat na tomto problému společně, za součinnosti mezi prokuraturami, policií, zpravodajskými službami". "Myslím, že by měla existovat pro boj s DAEŠ evropská FBI", dodal šéf Evropského parlamentu.


Podle jeho názoru musí být stávající spolupráce intenzivnější, zejména v oblasti výměny informací na všech úrovních. "Zamezení radikalizace mládeže je důležité začít na úrovni vzdělání, poznamenal Tajani. Jde-li o Evropana, ale z jiné země, je důležité vysvětlit evropské hodnoty".

Kromě toho Tajani věnoval pozornost nedostatku "evropských imámů, kteří mluví španělsky, italsky, německy a kteří nepracují pouze v arabštině". Podle něj předpokládaný organizátor teroristického útoku v Barceloně, imám Abdalbákí Sátí "byl terorista a nemluvil o náboženství".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Tajani je Evropan a zadny Evropan nerozumi TRIBALISMU !
  Porad stale stejne prosazovani theorii , ktere jsou k smichu !
  Mate poslednich 20 let existence ! (Kdyz nezmenite vas vztah k realite.)

  Vy svoje predstavy uprednostnujete pred realitou, (evropska FBI), a to zarucuje vas konec.
  Vase zeme bude zrusena, tak jako 4 bile
  provincie v JAR ! A vy dopadnete tak, jako Boerove !
  nick HONOLULU  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechny malé a drobné státy v EU budou těsnější integrací do IV.říše, postupně zrušeny, nejen ČR, pokud tenhle fašistický projekt bude nadále pokračovat, povinným jazykem Němčina nebo Arabština a vymýcení Slovanství.Občanství nebude české, ale evropské.K tomuto nesmí nikdy dojít.

   Vymazat
 2. Evropská FBI - to je trapná komedie!!!
  Pryč z EU a EU vem čert!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Dle mého soudu EU na nás vymyslela další zástupní důvod! Vždyť k řešení nezákonných mu-slimáků nepotřebujeme kontrarozvědku, stačí je všichni poslat do prdele kam patří! A dalších mu-slimáků nepřijímat a hned je posílat domů! K tomu jakousi kontrarozvědku vůbec ale vůbec nepotřebujeme, řečeno slovy prognosťáka soudruha Klause! Napadá mně, že totalitní EU si veřejně na nás účelově vytváří další "boží bič" v podobě dalšího dozorovacího orgánu placeného z našich chudých daňových kapes! Je to z její strany podvraťáctví na n-tú! Proto je nutné co nejdřív vystoupit z tohoto totalitního protilidového spolku zvaného EU!!!

  OdpovědětVymazat
 4. VOLTE NA PODZIM PROTI EU!!!!!!!!!
  Moc hezky to řekl generálmajor Blaško v rozhovoru na Parl. listech ohledně teroristického útoku v Barceloně:
  "Na co tam tito lidé ve svých funkcích jsou? Za co si je platíme? Už bychom měli jít do ulic a normálně je odsud vypráskat. Neboť není možný, aby se takto chovali. A už vůbec ne, aby si někdo dovolil nám říkat, že si bohužel na takovouto situaci musíme zvykat. To už je opravdu moc."
  Víc takových lidí s takovými názory!!!
  Naše současná vláda je odporné bratrstvo kočičí pracky, které pro obranu a suverenitu naší země neudělá vůbec nic, protože má plné ruce práce s olizováním bot a jiných věcí merkel a Bruselu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:35 Ano souhlas volme SPD.

   Vymazat
  2. Volíme SPD, to je volba proti Kobližkářům, Socanům, podporovatelům landsmanšaftu-KDU, Modrým strakám a STOP 0,9%, EU, USSA a NATO, s podporou vlastenectví a míru, přátelství s Ruskem.

   Vymazat
  3. Volit SPD nemám smysl. Tato strana chce jenom referendum. Než se referendum schválí, budem v loji, Musíme vystoupit ihned a to SPD nechce. Takže je nutné volit jiné strany, které prosazují okamžité vystoupení z EU!

   Vymazat
  4. Jojo, je nutné volit členy ČSNS (České strany národně sociální) a ANS (Aliance národních sil). Mají to v programu a promyšlené. Tady je jejich kandidtátka.
   http://www.csns.cz/volby#wrapper

   Vymazat
 5. Je tam asi chyba v překladu. Pan Tajani prý měl na mysli kontrarozvědku k bojí proti protiteroristickým skupinám proti DAEŠ!

  OdpovědětVymazat
 6. To je ono,sjednocovat,stavět se čelem,pochodovat(s ochrankou) a semknout se,ale především si zvykat.Lepší to už nebude,jen horší.No aspoň,že všechny naše moudré evropské elity mají své satelitní,dobře chráněné čtvrti a v nich aeroporty pro vrtulníky a hlavně dost peněz na sladký život,sladké řeči ty už uměli dříve.Musíme umět spolunažívat s jinou .třebas divošskou či netolerantní kulturou,tedy vlastně jenom vy...,my si budem žít v klidu a bezpečí po staru,ato jen mezi svými! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po čárce a tečce se dělá mezera! Kapiš?

   Vymazat
  2. Souhlas s Karlem z Plzně, a jelikož ty fuj(elity) přesně takto uvažují, je na čase udělat z nich obyčejné lidi - po dobrém volbami nebo po zlém okovanými botami, aby je roupy přešly ......

   Vymazat
  3. 7:45 Souhlas s Plzní!! A ty nemáš argument,tak pičuješ s gramatikou, blbe.Spíš tě sere obsah, proto tak hodnotný příspěvek. Píšu "ty" záměrně s malým.

   Vymazat
  4. 11:33 - Hele, Karle z Plzně, neser mě! Vždyť dle gramatických pravidel máš za svou psí povinnost po čárce a tečce dávat mezery! To je ten argument, který ty ovšem neuznáváš pro svou blbost a retardaci! Také tě žádám, aby jsi rozvedl, v čem je tvůj komentář 7:18 tak hodnotný! Ani to nevíš, že samochvála smrdí?! Píšu "ty" záměrně s malým.
   Vidím, že se se svýma znalosti neurvale cpeš mezi dospeláky. Ještě s tím počkej, mladej, dokud řádně neukončíš devítiletku! Kapiruješ?

   Vymazat
  5. 12:15 Tys vypatlaný cocot, který sem leze vysírat. Teď jde o to, jestli z vlastní blbosti a potěšení nebo z toho máš nějaký profit. Jinak si myslím, že tvé výtoky má každý na háku, natož, aby se nad nimi rozčiloval.

   Vymazat
  6. Přitroublý jedinec ve 12,15 si pro samou žluč, která mu zatemnila mozek, ani nestačil všimnout, že od Karla z Plzně byl pouze ten první příspěvek, ty ostatní už nikoliv.
   Takovíto žlučovití lidé, toužící jen kritizovat, napadat a vyjadřovat se vulgárně na diskuze nepatří, jsou to duševní ubožáci a asi mají dost obtížný život - každého otráví!

   Vymazat
  7. 7:45 jdi do prdele, gramaticky nacku
   Marat

   Vymazat
 7. Jestli něco EU potřebuje, tak to je jednoznačně a především CML. Pokud nebude mít svůj CML, tak EU žádná kontrarozvědka nepomůže. Všeobjímající americká kontrarozvědka, která pečuje i o evropské politické špičky, přece stačí. Poznámka na závěr: ta zkratka je z "Návštěvníků" - CML = centrální mozek lidstva :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, řekl bych, že "všeobjímající" americká kontrarozvědka - FBI, nevšeobjímá americké globalisty, deep state, a jejich speciální rozvratné operace v Evropě!

   Vymazat
 8. Evropani jsou zdegenerovana hovada
  Misto aby se branili tak osvetluji Eifelovku a demonstruji proti strachu
  Idioti
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 9. Jen aby to bylo proti, zatím to vypadá že EU bojuje "s".

  OdpovědětVymazat