Reklama

.

.

sobota 26. srpna 2017

Generální štáb RF: 25 tisíc osob se stalo součástí nové teroristické skupiny v Sýrii


26. 8. 2017   zdroj a zdroj
Teroristé v Sýrii se sloučili do nové skupiny Heyat Tahrir al-Sham, která čítá 25 tisíc teroristů. Sdělil to náčelník hlavní správy Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska Igor Korobov. Informovala o tom agentura Interfax. "V současné době se sjednotilo více než 70 skupin teroristů, včetně části opozice, která se dříve řadila k opozici umírněné", prohlásil Igor Korobov.


Podle Korobova hraje klíčovou roli v nové teroristické formaci skupina Džabhat an-Nusra. Pohlaváři teroristů se snaží své síly v Sýrii spojit.

"Tato skupina aktivně bojuje proti vládním vojskům a také proti umírněné opozici v provinciích Aleppo, Damašek, Idlib a Hamá", sdělil Igor Korobov.

Na rozdíl od DAEŠ lídři Džabhat en-Nusry neobhajují vytvoření islámského chalífátu. V první řadě mají v úmyslu nahradit stávající režim Bašára Asada a zavést v Sýrii šariát.

Korobov upřesnil, že Džabhat an-Nusra aktivně zavádí v oblastech pod svou kontrolou radikální křídlo islámu. Porušení zákonů šariátu je tvrdě trestáno, včetně trestu smrti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

51 komentářů :

 1. Takze oni - goatfuckers (kozomrdi) se ted budou vzajemne mordovat !
  Co udelame my Katolici ?
  Porucime si Cappuccino a budeme se dobre bavit !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako obvykle jste nic z článku nepochopil a píšete jen abyste psal.

   Vymazat
  2. Zapomněl dodat AŤ ŽIJE TRUMP NEJLEPŠÍ AMERICKÝ PRESIDENT VŠECH DOB

   Vymazat
  3. HOVNOlulu není jenom starý zapšklý retard na úrovni kafemlejnku. On má dokonce místo amíckeho mozku jen smradlavý HOVNOcuc!

   Vymazat
  4. 12:29 stále stejně trapný, vlastně ne, ta trapnost se nejméně sčítá, Jestli ne násobí... co myslíte?

   Vymazat
  5. Klerofašounek který si kompenzuje mindráky tím, že předstírá psaní z USA, jelikož už z nedělní školy od pána faráře ví co je free, cool, a in.

   Vymazat
  6. 8:04 Nežvaň čechomužiku píšící z putlroffský zengrúny někde v Rusakostánu! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat
  7. Jednobuněčný organisme 8:13, co tu meleš ty smažko a obhajuješ toho hňupa, např. viz jeho dementní reakce 4:38. Dle tvého dementního příspěvku je vidět, že máš velmi smutný život ty prašivý švéde "viď"?

   Vymazat
  8. > 11:12
   Dement jste vy.

   Co pise dole Nick 4:38 je receno sice ponekud neobratne, ale zdroje informaci ma dobre !

   Tzv. "Demokrate" v USA, zido-bolsevicti komuniste a anar-fasiste, pripravuji revoluci a rasovou valku. Vsechna jejich media ji dmychaji, lze vybrat vice nez desitku MSM medii, ktera v jednom dni maji clanky s titulkem o zacatku "Civil war", ktery sice jeste nenastal, ale zido-bolsevicka media jej mohutne privolavaji. Anar-fasisticke bojuvky jak na Majdanu, placene fasistickym oligarchou Sorosem. Neni to sranda.

   A Michael Obama je tranny, jejich deti jsou pronajate, viz treba youtube eIg6OMD-XQI kde si muzete prohlednout jejich realne rodice. (A o jejich skutecne matce se ani bezne zdroje nestydi rict, ze je "porodila" (delivered), domnele proto, ze byla porodni asistentka, ale syntakticky jim to ponekud uniklo, dost jasne)

   Videi o Michaelu Obamovi lze nalezt dost, ma muzske prsty (delsi prostrednicek nez ukazovak), muzska ramena, muzske proporce tela... Holt hormonama se sice daji udelat prsa, ale ne zmenit kosti. A na nekterych videich je videt, ze se mu v kalhotech neco houpa pri cviceni, ze by tam mel(a) jen nejaky suspenzor nebo zaveseny mobil na odposlouchavani?

   A ovsem Nick tady pise: "Alex Jones nam ukazuje", nepise, jestli to tak opravdu je, ale ze to Jonestein ukazuje. A to je zrejme fakt...

   Vymazat
 2. Zadne dulezite informace beze me NEmate !
  Neocon's / Demokrate / Levice - planuji Bolsevickou revoluci, jaka byla v roce 1917, ale bude vice obeti !
  A Alex Jones nam ukazuje na nekolika videich SULINA pani Obamove...Ja uz prestavam tomuto svetu rozumet !
  (Ja jsem nikdy zadnou zenu se SULINEM
  nevidel. Pomooooc !)
  NICEMU TU NEROZUMIM ! T.zn., ze se pomalu propadam na uroven ceskeho obcana. (Utecu na Aljasku!)
  T.j. DEPRESIVNI.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spravne jmeno onech lumpu je: Southern poverty center vede hlavni lotr Cohen -president a dnes lhal opet na BBC (hard talk),typicke jak vysvetlil mistake- zarazeni cernocha -ministra na seznam fasistu. Typickym zpusobem vysvetlovani -hlavne vzdy uznat protistranu ale poopravit a kdyz nepomuze -zastrelit zezadu. Typicke .Ty kurvy uz nejde ani poslouchat

   Vymazat
  2. Velice důležitá novina o Obamové stará nejméně 5 let.
   Jinak tvé informace jsou takové radostné, clověk má hned lepší chuť do zivota, třeba jak nás stále informuješ že nám budou negři řezat hlavy jako v Africe. Velmi hodnotná a důležitá zpráva.
   To že negři zabíjejí bělochy v JAR mě vrásky nedělá, beloši tam vraždili negry od devatenáctého století, teď jsou na řade oni. Žádnej běloch nemá co v Africe delat stejně jako žádnej negr nepatří do Evropy.
   Ale pokračuj v těch svých legračních doomsday novinkách, je to dobré pro zasmání.
   Seb Gorka, spolupracovník Bannona byl vyhozen z WH. To ještě nevíš, že? Trump je izolován, plně pod kontrolou generálů.

   In his letter, Gorka expressed dissatisfaction with the direction of the Trump administration, saying that "given recent events, it is clear to me that forces that do not support the [Make America Great Again] promise are – for now – ascendant within the White House."

   Gorka added that apart from Trump himself, "the individuals who most embodied and represented the policies that will 'Make America Great Again,' have been internally countered, systematically removed, or undermined in recent months."

   Vymazat
  3. 7:55 To je pitomost co píšeš. Žádná rasa nemá na žádnej plac na Zemi patent! A každá civilizace která přestala být invazívní a sama se stala terčem invaze, což v dějinách je vždy předznamenáním úpadku! Upadající rasu poté nahradí silnější, zdravější rasa. Neb dějiny píší pouze rasy brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenifilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a zvnějšku přijatým zhoubným ideologiím!

   Vymazat
  4. oprava: se sama stala terčem ... xenofilismu ...

   Vymazat
  5. 4:38 Tak levice připravuje bolševickou revoluci? A povede jí Soros a ta nejhorší buržoazie všech dob. Honolulu, vy to máte v palici pořádně pomotané. Máte pravdu jen v tom, že nerozumíte vůbec ničemu.

   Vymazat
  6. 17:27

   Takovejch blbečků se toulají po světě milióny. Bloumají po ulicích a mluví sami se sebou.

   Vymazat
 3. Mc Cain jede ty teroristy vest bude nacelnik Hlavni spravy a povede umirnenotvrde zastnce pravdy.Otazka je zda tam dojede kape mu na karbid

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mc Cain brzy chcípne

   Vymazat
  2. 6:13 chcípne ? vy asi věříte masmédiím každé slovo, že ?

   Vymazat
  3. Cha cha, ten je posranej strachy. Umí jenom kecat. Zjistili mu nádor na mozku, ale zvonku to vypadá, že ho má celý život. Debil

   Vymazat
 4. Co se jen v tajnosti drželo,teď vyplouvá na povrch,že všechny frakce,skupiny teroristů,měly stejný cíl,ovládnout Sýrii.Je i možné,že byly různě podporované,jak Tureckem,Izraelem,S.Arábii,tak teď přechází pod velení USA.

  OdpovědětVymazat
 5. 25 000 staronových spojených teroristů,chce jen svrhnout sekulárního prezidenta,za něhož v Sýrii kdys žili zcela v pohodě muslimové(šítové i sunnité),křesťani,židé a další...a nastolit šáríát,čili další Saudskou Arábii nebo jí podobnou naprosto "sekulární" a "tolerantní"zemi.25 000,to je asi pětinásobek našich skutečných mužů ve zbrani.Naše sousední země na tom nejsou o nic lépe.Tedy vyjma Německa,kde je ovšem možné,že během pár let bude armáda z části,když to přeženu,pod velením Erdogana nebo i někoho mnohem horšího.
  Naše drahá EU se bude dále sjednocovat a pořádat různá nová školení,především své stále rostoucí administrativy,ale pomáhat Rusku v boji proti radikálním muslimům,rozhodně nebude.A bude se jen jako vždy divit,odkud se ti teroristé nebo masový vrazi v Evropě berou.A ejhle oni je sem pašují různí pánikové,jandíkové a podobní jako utečence z boje,když už té války s Rusem mají dost!A nazývají je uprchlíky.Stydím se hluboce za EU a za našeho premiéra! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 6. Dokud dolary stačí, do té doby se teroristé rodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (10:30):
   Ale samosebou, že stačí. Vždyť od dob, co se doláče dají emitovat i v elektronické formě, již ani papíru není třeba ...
   A tady jde o zlatou žílu! O kořist, na kterou pak hodlají uvalit splácení těch žabích kůží vynaložených na "demokratizaci" regionu.
   To pak, i kdyby tam ti nájemní teroristé nebyli, museli by si je tam napěstovat či importovat.

   Vymazat
  2. Ad Buffer: Bezvadný a výstižný koment! Ale tady jde také o to, že ti protiasadovští i umírnění teroristé, co bojovali za CIA zájmy a mají us zásluhy a nebyli ještě stažení ze Sýrie (nepatří mezi čelní specialisty), tak musí dostat ještě nějakou šanci a pokračovat „sjednoceně“ dál.

   Vymazat
 7. Myslím že se s nima Syřané+Rusové vypořádají.

  OdpovědětVymazat
 8. To je normální vývoj událostí. Jak se začne smyčka stahovat zužuje se prostor pro úhybné manévry a lhaní. Karty musí na stůl a každý musí jasně říci, co je jeho cílem a ke komu opravdu patří. Al Nusrá (= DAEŠ) dostala tak na frak, že musela integrovat všechny svoje odnože. Ty se už nemohou skrývat za kecy o boji za demokracii proti Asadovi, ale jasně se přihlásit k pravému náboženství. Odpadlíci se stanou terčem útoků DAEŠe. Alespoň se vyčistí vzduch. Ale pro USA a jejich poskoky bude stále teěžší obhajovat podporu těchto skupin. Naopak, podle dohod bude muset na ně útočit. Ne že by to USA dělalo nějaký morální problém. Klidně zamorduje své nejlepší spojence (Ortega, Saddám, Kaddáfí,....). Ale bude muset rezignovat na své cíle. Alespoň ty nejbližší. Jinak dohody z Astany naprosto vyřídily tzv. dohody ze Ženevy organizované USA. Především tím, že funguj.

  OdpovědětVymazat
 9. Já to nechápu jak je tohle možný. Tak už je tam utlučte všechny i s těma jejich bábama. V době takových možností a nějaký košiláč bude mít furt převahu?

  OdpovědětVymazat
 10. 7:55... ty jsi prvotridni BLBEC, kdyz pises o vrazdeni cernochu v 19-tem stoleti. Ty jsi tam nikdy nezil a neznas jejich vztahy.
  Jenom zde papouskujes breznevovu propagandu.

  8:24... Ty jsi sectelej. To co rikaz je Main Kampf, ale
  nez to prohrame, tak vsechny Islamce Nuknem a zhasnem svetlo nad svetem.

  7:27 Pochopil jsem vsechno a neni to k nicemu. Kdyz se nebudou mlatit vzajeme tak pujdou na Evropu.

  12:29... Pises vymysly a fantasie, ty praseci vykale.

  8:56...Ma agresivni nador na mozku ! On je nemocny velmi !

  Vy slabomyslni mentalne opozdeni Hurvinci, ja jsem to nejlepsi co se vam potkalo ! Ja jsem pan ucitel v pomocne skole, ktery k vam byl poslan vasimi straznimi andeli.
  nick HONOLULU.

  (Ja jsem zariva hvezda spolecnosti a IDIOT napise , ze jsem zapsklej ! Oh.. ten zmetek !)

  OdpovědětVymazat
 11. Zde jsou vase chyby !

  Kladete velky duraz na to, co nejaka jepice znama, dve hodiny rekne a opakujete to, na podporu vasich predstav.

  Moralizujete mezi barbary a poloopicemi a pritom jsou vam nepratelske obe strany.
  Tak si pamatujte zakladni pravidlo !

  Persane (Arijci), Arabove (Semite), Cerni (Hamites), se nikdy nesnesou,
  COZ JE NASE STESTI !

  Na tom o cem se zminuji je postavena cela veda a vy
  nejenze k ni nemate pristup, ale vy ji i zavrhujete ve prospech propagnady Integrace, ktera je zarukou vasi zkazy.

  Vy jste opravdu hloupy a ja vam to nerikam, abych vas urazil !

  Zde je moje chyba !

  Jezdim k vam na vylety a hledam u vas intelekt snad z nostalgie. Libilo by se mi u vas vice, kdybych nerozumel cesky.

  Za tyden mezi vami dostanu depresy, vy mentalni trpaslici a pritom podle svatych prikazani B.J. Vorstera mam povinnost hajit vase zajmy.

  Dalsi moje chyba ! Rad se s vami hadam !

  Uz se tesim jak vas budu fackovat klavesnici a pro lepsi orientaci si zvolte nick. Je tezke se mezi vami vyznat. Jste jak tlupa baboonu z brehu Limpopa.

  A ted vy imitace inteligence, vam osviceny nick HONOLULU zahraje melodickou pisen z oblasti kde prameni Limpopo.

  BZN Desania na Youtube
  nick HONOLULU

  (Nedochudcata ! Zvyraznit nazev pravou stranou mysky a kliknou na zvyraznene levou stranou mysky - paste je nebezpecne.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:11

   Celá věda? Žvásty nemyslícího pomatence!

   Vymazat
  2. Jářku, Honolulu, jak já tě miluju !
   Mlčící většina, Jiří

   Vymazat
 12. Nevim cim to je , ale vase Praha a Portland (Oregon) maji neco spolecne v psychologii obcanu.

  Jsou negativni, exentricti, ambiciozni a popleteni. Uz nekolikrat mi to napadlo a snazim se tomu jevu poruzumet. Londyn v 70-80 tych letech mi pripominal Brno.. Ted mi pripomina Nairobi.
  Pariz je uz uplne jine mesto nez bylo, kdyz jsem tam jezdil z Johannesburku za zabavou.

  Ta elegance a smrnc je davno pryc. Ted je to popelnice Afriky.

  To o cem se zminuji jsem si silne uvedomil a proto jsem vam zacal psat o JAR na Akt. CZ ...(Strasne me tam jebali)...
  Pamatujte si jestli se nepriklonite ve vasich dulezitych volbach k nacionalismu, tak dopadnete hure nez ten Londyn ci Pariz. Budete cizinci ve sve vlasni zemi, ktera je officialne vase 1567 let.
  Tak se vykaslete na valku mezi Persany a Araby.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 13. Podle pravidel rasovych profilu, by jste meli mit vetsi porozumeni s Persany, protoze mate stejne prarodice.
  Asad ma jejich geny, stejne jako Yecta, ktery sem pise a je z Kurdistanu.

  Jenze jejich nabozenstvi je tak nesnasenlive, ze nemate moznost vedle nich prezit...

  Je jedno jste-li "atheiste" - vy mate krestanske mysleni v podvedomi a v genech a oni to snadno poznaji.

  President Trump se chysta na Afganistan a generalove dostanou volnou ruku...
  Tak NEmoralizujte vy opozdenci ! Je to nutnost !
  Oni (Afganci) se chystaji na Evropu.

  Korea ? Kim automaticky napadne jizni Koreu, kdyz Amerika zautoci na severni Koreu, a to Americe svazuje ruce. Rusko bude muset uklidnit sev. Koreu.
  A vy ted muzete poprskat klavesnici vztekem a nic vam nepomuze.
  nick HONOLULU - ukoncil prednasku pro prislepliky.

  OdpovědětVymazat
 14. 16:29... Ty HOVADO TUPE ! Ja ty hodnotne knihy mam na dosah rukou, zde v me pracovne.
  Vypadlo ti z klavesnice hovno, ve tvem prispevku !

  Ty zmetku degenerovany, ty mentalne podvyzivene uchrochtane prase, ktere v zivote nenapsalo nic, nemas pravo hodnotit NIC ! Jsi provincionalni omezeny tupan.
  A krome toho nemas nick, tak zavri rypak.
  nick HONOLULU - obhajce inteligence !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:01 "Honolulu" - v pracovně!

   K čemu jsou ti ale knihy, když se v tvé lebce všechno změní na páchnoucí břečku donekonečna omílaných primitivních předsudků?

   Jsi prachobyčejný pitomec, který nedokáře dát dohromady jednu jedinou korektní větu - ani česky, ani anglicky.

   Myšlení - to je něco úplně mimo tvůj horizont. Tvoje vtípky jsou povyk puberťáka - dálk jsi nedospěl.

   Podepisuješ se stupidní přezdívkou - jsi úplně stejný přiblblá anonym jako většina těch tady pořvávajících negramotných blbů, jsi jenom jeden z toho davu nesnesitelných blbů, jediné, čím mezi nimi vynikáš je to, že jsi zoufale užvaněný....

   Vymazat
 15. Mezi vami jsou mnozi, kteri NEDOKAZI rict protiargument.
  Kteri se nezmuzou na nic jineho, nez nadavku a potom si stezuji, kdyz je nadavano jim a zacnou plakat jako stetky po sezone.

  Jestli mentalni prumer naroda je na takove vyssi, jako domonstruje IDIOT (16:29), tak jste ODEPSANI.

  Slzicku nostalgie zatlacim a v touze potkat hnupy pojedu do Portlandu nebo do Vermontu.

  Smitec, jdu na kafe ! Nemam zde mentalni protivahu !
  Misto proti argumentu pouze nadavky.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vole 16.29 jsi preci ty vemeno co to meles?

   Vymazat
 16. Jeste nekolik vet nez odejdu...

  Vyhraje-li nasilna integrace s kozomrdy, tak mnozi z tech kteri ji pro vas zinscenovali maji kam uteci, Kdezto majorita vaseho naroda NEMA KAM UTECI !
  Vite co myslim ? Pravdepodobne ne !
  nick HONOLULU

  (Uvedomte si, ze stare stromy se nedaji presadit a uz vubec ne skarede pichlave a jedovate KAKTUSY, jako jste vy.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17.22

   Neměj péči, blbečku. My ti na tvoje předstírané obavy serem zvysoka a poradíme si bez tebe.
   Radši dávej pozor, ať tě neodnese příští hurikán nebo nezapíchne kubánskej buzerant..

   Vymazat
 17. Zase mne tady dne sVenca vymazal zhruba 230 prispevku ,budu asi psat jinam kde jsou n amne zvedavi tady me to sere
  Kuku honolulu retarded

  OdpovědětVymazat
 18. Kuku se zblaznil potkateli ho nekde v zapadle ulicce prchejte lidi na doupu vrazdi pro 2 $ kokotka

  OdpovědětVymazat
 19. 17:25... Ty uz mas poradeno a zabezpeceno, ty nedomrdku zivotem osizeny. Ja si takove darebaky pamatuji, kdyz padla Rhodesie.
  Prumerni Cesi zabezpeceno nemaji.

  17:39 = Brouk Pytlik = Feeble minded Schumck w/advaced imbecility. (Rekl predstaveny jeho obce a vykopl ho.)

  17:42 ... Kokotko, ty pitomce ! Neni ti rozumet jestli nadavas me, nebo Schmuckovi Brouku Pytlikovi... Ty tu cestinu jebes vice nez ja, a to zijes illegalne v Praze ty dratebniku z Cachtic.

  Zpozornete vy bila Cikanata ! Nemate tam u vas v Praze nekoho, aspon trochu na mentalni urovni, abychom se mohli hadat ? Vzdy vy proti me posilate nejvetsi KRETENY co tam mate a ja se rad hadam a nemohu - kdyz se zde objevi ten ultra blbec Brouk Pytlik -
  ZLODEJ NICKU !

  Copak tam mate nakaleno v palicich vsichni, kdyz nedokazete postavit hodnotny argument ? ?
  Vy stekate nadavky - a to jsou skreky ! To je presne to stejne co delaji opice !

  Nikdo po vas nechce, aby jste se mnou souhlasili, ale kdyz nesouhlas nedokazete postavit a objasnit, tak jste primitivni zviratka. PRIMATI !

  Porad od vas cekam trochu intelektu a vy hovno, hovno !
  nick HONOLULU - DOKTOR v zologicke zahrade !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jeste bych dodal ze Venca ma pihu na ptaku
   Honolulu sexualni deviant

   Vymazat
  2. 18:22

   Co tu vzdycháš?! - Copak jsi pořád ještě nepochopil, že normální inteligentní člověk se s tebou bavit nebude? Nebo si vážně myslíš, že ty tvoje žvásty za to stojí? To nemáš ani špetku soudnosti?

   Vymazat
 20. Kde jsou komentare o Onanovi co ho kourej a ona ma koule??Venco nemaz pravdu zidobolshewiku

  OdpovědětVymazat
 21. 17:25 = hnup ktery se zminil o huricanu -
  asi mysli Harvey !

  Huricany pusobi na mozky nejakymi elektro magnetickymi vlnami ! Cisti bunky v mozku ! Kdyz vas nezabiji, tak vam pozvednou vnimani !

  Proto my, zde na Floride, (kde jsou Hutrikany castym jevem) jsme mentalne SUPERIORNI o proti vam .
  Vase postekavani retardu, je tomu primym dukazem !

  Tak, a ted jdu na americke weby, abych mezi vami nezdegeneroval. Nevite o Huricanech nic. Vase mentalni tezkopadnost je nadosmrti zajistena.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 22. Pane Vaclav Dvorak, ja jsem nenapsal 18:34 !
  Budte opatrny ! Brouk Pytlik se do Vas zamiloval !
  On je strasne vlezlej, a to ohrozuje vase rektalni pannestvi. Mimo to je uznavanym expertem na cizopasniky a zna vsechny druhy filcek.

  18:37...Odporujes si ty jednoducha pruhledna NULO. Hltas kazde moje slovo.
  nick HONOLULU - poroucim se vy trpaslici , neplacte , vratim se pozdej !

  OdpovědětVymazat
 23. 17:19... Hovado pitome, ted jsem si te vsiml !
  Muj nick HONOLULU jsem vysvetlil 100 x ! Ja nemohu stale dola objasnovat to,
  co bylo mnohokrat vysvetleno !

  Ty jsi zde prvni tyden, ty zdegenerovany hlupaku, ze to nevis ?

  "PREDSUDKY" ? Bez si vyskouset REALITU ty mentalni zrudo ! Jed do Johannesburgu - treba na ten Hillbrow. Ty hnusny nepriteli Evropy !

  Kdyz mas neco proti moji cestine necti me ! Odud me znas z americkych webu, ze posuzujes moji anglictinu, ty primitivni hnojnaku !

  On pise o "predsudcich" ! Ty politicky korektni dobytku, mas prime spojeni do JAR z Frankfurtu, tak si tam odskoc ! Cechum bude bez tebe lepe, ty rakovino naroda.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 24. Hovnolulu je hezke a prilehave ,lulat ptaka nebo hovno je skkoro stejne maji stejny shape Hovnolule nedej se horni dolni ze Skarpovic

  OdpovědětVymazat
 25. Článek mě dost vyděsil (diskusi jsem nečetla, je to samý HONOL.), doufala jsem, že to v Syrii zanedlouho skončí a že vláda bude opět kontrolovat většinu území. To jsem té zemi opravdu přála, i když úplné zničení těch band od Al Kajda přes všechny IS, Al Nusry a jak si říkají - to se asi nikdy nepodaří.

  OdpovědětVymazat