Reklama

.

.

čtvrtek 17. srpna 2017

Jsme v ekonomické válce s Čínou vyhlásil Trumpův poradce!

17.8.  2017   První zprávy
Hlavní strategický poradce amerického prezidenta Steven Bannon ve středu vyhlásil, že je jeho země ve stavu ekonomické války s Čínou.
,,. Oni nemají rozpaky mluvit o tom, co dělaji. Jeden z nás se stane hegemonem v příštích 25-30 letech. A jestli uvízneme na cestě, budou to oni …,“ řekl Bannon v rozhovoru pro vydání The American Prospect.

„Budeme-li prohrávat, tak se za pět nebo deset let dostaneme do bodu, kdy se už nebudeme moci vzchopit,“ varoval.

Americké vyšetřování proti Číně by mohlo vést k obchodní válce!

Bannon v rozhovor,u rovněž připustil, že Peking může dospět k dohodě, která by vedla ke zmrazení jaderného programu Pchjongjangu, a Washington by pak stáhl své jednotky z Korejského poloostrova. Nicméně, jak poznamenaly noviny, podle Bannon je to možné pouze v daleké budoucnosti.

Trumpův poradce také poukázal na to, že problém Severní Koreje nemá vojenské řešení.„Dokud je čas, a pokud někdo nenabídne řešení, které mi řekne, že 10 milionů lidí v Soulu nezahyne po 30 minutách po použití (Pchjongjangem) konvenčních zbraní – pak nevím, o čem lze mluvit. Zapomeňte na to, neexistuje vojenské řešení,“ zdůraznil

45 komentářů :

 1. Ti už jsou nebo byly ve válce s každým.Jedněm hrozí ať neobchodují s těma a obráceně.Myslím,že už z toho musej sami jančit. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 2. Vůbec nepochybuji o tom, že USA už z delší dobu stagnují a při jejich multikulti vzdělávání jsou na cestě k zániku stejně jako předchůdci ( perská říše, římská říše, a v poslední době říše nad kterou sluce nezapadá VB).
  Václav
  PS: Hold žádný strom neroste do nebe!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Jen ať si s Čínou zahrávají!Jenom díky jí,zatím USA nepadla na držku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen díky USA je Čína po 40 letech dnes tam kde je a neryje držkou zem tak jako za Maa, debile.

   Vymazat
  2. 16:59
   Jasně,nebejt usssáckejch agresorů tak je zbytek světa v třetihorách....teď je díky nim po krk ve sračkách!!!!!!

   Vymazat
  3. 16.59 - prosím o podrobnější informace - jak KONKRÉTNĚ je to zásluha SSA, že je Čína tam, kde je???
   Pokud nejste schopen (schopna) doložit konkrétními fakty, tak tady neplácejte hlouposti.
   Díky.

   Vymazat
  4. A nenadávejte! Sem chodí diskutovat myslící lidé a ne vaši kamarádi a příbuzní.

   Vymazat
 4. Ve Fort Knoxua mají ty jelita """"zlato,který svět neviděl""""":-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, Fort Knox ma nasolené cihly. Cihly z wolframu (anglicky TUNGSTEN) potažené slupkou zlata.
   www.viewzone.com/fakegold.html

   Vymazat
 5. Bez Číny us padne rychle na hubu, jejich multispotřební svět se zhroutí.Více než 98 % spotřebního zboží pro us se vyrábí v číně, stačí když šikmoocí přiškrtí kohoutek a amíci nebudou mít co na sebe, v čem vařit, na čem sedět, na co se dívat v TV.......Každá mince má i svůj rub, bohudík. Já tam byl tak vím o čem mluvím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám tomu rozumět tak, že průmysl USA je zlikvidovaný?

   Vymazat
  2. 16.14 podívejte na město Dýtrojt. Úplně lehce.

   Vymazat
  3. Rudý blbísku, jak jsi došel na těch 98%? Zdálo se ti to? Průměrný Američan (který volil Trumpa) si právě nepřeje nic jiného, než aby se výroba vrátila zpět z Asie do USA, tak jak to bylo ještě před 30 lety. A není nic jednoduššího než to udělat.
   Zhroutil se leda tvůj rudý mozeček.

   Vymazat
  4. 16:50

   Stalo se jen to, že výroba aut z "dýtrojtu" se přestěhovala na jih USA. Nebo snad chceš říct, že tam vozej auta z Číny? No blbej jsi na to dost.

   Vymazat
  5. Proč se výroba z Dýtrojtu přestěhovala na jih USA, když tam byla zajištěná veškerá infrastruktura na výrobu aut? Netvrdím, že tam vozí auta z Číny, ale z Japonska a Evropy určitě. Aby sis to ověřil tak chytrej jseš na to dost.A že tam jednou budou vozit auta z Číny? Vsaď se.

   Vymazat
  6. to 17:07
   No "blbej" jsi asi ty , když neumíš číst a pochopit co jsem napsal. Já v tom US byl a žil tam dva roky na rozdíl od tebe co má hlavu plnou propagandy z ČT.KDYŽ JSEM SE VRACEL, MĚL JSEM PROBLÉM, co koupit za dárky aby to nevypadalo, že místo v us jsem byl v Číně. I ten "úžasný telefon Aple" má vzadu napsáno vyrobeno v Cině. A včil mudruj.

   Vymazat
  7. 19:39
   No, já jsem tam žil a pracoval 9 let. Nářadí jsem měl všechno komplet americký. DeWalt, Stanley, trucky a vany Fordy, Chevrolety... To jen pro příklad.

   IPhony? Není přece důležitý kde se vyrábí. Vyrobit dokáže i opice. Ale kde sídlí vedení, vývoj, kam plynou zisky.

   Vymazat
  8. 19:39 Fakt je, že se Trump velmi snažil, aby se výroba aut vrátila do USA - např. s Fordem o přesun výroby z Mexika. Neuspěl, protože Mexikáni jsou lacinější na práci než Amíci. Inu vlastenectví je ošemetná věc -:).Takže zisky plynoucí do USA jsou vyšší A.Š.

   Vymazat
  9. 18:41- jistě, je třeba "ekonomickou válku s Čínou" chápat jako boj Trumpa se "svými", teď i v rodině. Přesvědčte hospodářskou sféru v USA (i jinde), že "levná pracovní síla na východě je hrob západu". Pro ty "pravé" není problém i opustit "nepřátelské" prostředí a přemístit se do nových destinací i fyzicky. Nějaký "Dýtroit" je nezajímá!

   Vymazat
  10. 17:05 jistěže se výroba může vracet do USA. Kdopak si to ale koupí za tu samozřejmě vyšší cenu danou cenou práce v USA?

   Vymazat
 6. Docela si vím představit, že když budou USA dále agresívně provokovat, tak Čína a Rusko uštědří USA takový výchovný pohlavek, až se USA panenky otočí o 360 st. Dobře jim tak, ať USA po zásluze chcípnou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudé přání otcem, myšlenky, blbečku.

   Vymazat
  2. 17:01
   Slovník hodný genitála z hvězd a phuhů!!!!
   No není nad inspirací u flašky vhrchla udavače!!!:-)))

   Vymazat
  3. 17:01 Tady máš pěkný článek tvoji miláčci padnou:

   https://cz.sputniknews.com/svet/201708165812753-rusky-ministr-hospodarstvi-dedolarizace/

   Vymazat
 7. USA dávají každému možnost vybrat si, buď demokracie a nebo humanitární bombardování.

  OdpovědětVymazat
 8. Vedle jak ta jedle.USA je pro Čínu zlaté vejce a pak,kdo bude Čįně platit ty astronomické dluhy. Fakt si vy všeználci na NR myslíte,že ty dluhy se jen tak smáznou? Rozumu ani za mák. Všechny asijský země maji obchodního ducha a potom jde politika stranou soudruzi.Tolik hovad,až to páchne kremloboty...

  OdpovědětVymazat
 9. Panove, zde vam oznamuji , ze jakekoliv MUCENI - napriklad SMICHEM a lehtani branice je proti pravidlum lidskosti !
  Dale vam oznamuji, ze prispevkar 15:05 :-DDDDD ma vsechno zlato z Fort Knox. Nevi si rady se
  zlatou zilou !
  Ted jdu hledat, kde je Dytrojt.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:55
   Musí pindat pořád a hlavně o ničem,to je Hovnolulan z USSA!!!!:-DDD

   Vymazat
  2. To seš fakt blbej, když to nevíš. No on je to fonetický překlad, něco jak Ňú Jork.

   Vymazat
  3. Honolulu je vidět,že jste asi jako dítě nesledoval pohádky a Dařbuján a Pandrhola je obzvlášť vydařená. Již jednou jste reagoval udiveně na film Limonádový Joe. Oba filmy Vám doporučuji shlédnout teď v dospělosti. Jinak Čínu jsem měl možnost poznat a pro 17,57 uvádím že Čína v současnosti proto za dolary nakupuje přístavy a investuje s promyšleností na hodně dlouhý čas. Čínský systém není parazitický. Při večeři na rozloučenou mi majitel třech továren řekl: Zajímal jste se o věci o které se moje návštěvy z Evropy nezajímají proto Vám něco povím. Stále u Vás mluvíte o lidských právech. U nás v Číně má každý nezcizitelné právo na misku rýže denně a klidný spánek z titulu spolumajitele všeho nerostného a přírodního bohatství. Jaké práva mají ti lidé u Vás pod mostem a na lavičkách , které ukazujete okázale v televizi. A BYLO VYMALOVÁNO. Trampovi jsem fandil jako tomu lepšímu ale čekat od něj něco dobrého pro celý svět je to samé co sliboval v Praze Obama.

   Vymazat
 10. Co se to tady producíruje za proamerické fanatické hovado? Neznáš slovo "objektivita"? Všechno, co je americké je správně, co není, je špatně? Co z toho máš,že tady ostatní lidi urážíš? Zalez do zadku Trumpovi ještě hlouběji, a vlez nám na záda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trumpovi jste tady lezli do zadku vy tady, rudá sebranko. Už se k tomu neznáte? No vy jste schopni zapřít i vlastní děcka a matku.

   Vymazat
  2. 18:04 Trumpovi jsme do zadku nelezli, ale byl výběr mezi tragédií a nebo katastrofou. Tragedie se dá přežít.

   Vymazat
  3. 18:18

   Vždyť říkám, že zapřete i vlastní děcko. Mám ti dát odkazy na ty blábolivé články a diskuse pod nimi?

   Vymazat
  4. 18:28
   Za to ty bys rodinu klidně udal i Gestapu!!!!!

   Vymazat
  5. 18:28-teď máte příležitost, nám debilům vysvětlit, pro by byla Hillary jiná, lepší než Trump. Tak směle do toho, náš "letitý" trollíku!

   Vymazat
  6. Já jsem zde před zvolením Klauna s přehazovačkou prohlašoval že nebude jinej nez ti před ním, a on je ještě horší než Obama. Obama je gay ale má větší koule než Trump kterej se jen choulí v koutku a dělá co mu je nařízeno jeho pány.
   Bannon mizí: http://video.foxnews.com/v/5542056322001/

   Vymazat
 11. 18:0
  Úryvek "" Z deníku malého poseroutky"":-D

  OdpovědětVymazat
 12. Honolulu mne se.zda,ze se ti to v hlavicce pekne mele!Ty ses vylizanej jako ten tvuj Trumpeta,bez
  pravomoci i s pakem Bannonem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bannon bude "odejít" během pár dní.
   http://thepoliticalinsider.com/steve-bannon-leave-friday/

   Vymazat
 13. Vy všichni, co se tu nesmyslně hádáte, si uvědomte, že stát, který si odvykl makat a není soběstačný a všechno nebo většinu dováží a výrobu přesouvá tam, kde lze lidi víc ždímat za míň peněz a nedává práci vlastním lidem, je odsouzen nejdřív k těžké degradaci, destrukci a nakonec k zániku.
  Stát - zem - republika a její rozvoj se odvíjí od lidské práce, nikoliv konzumu a živoita na dávkách. Práce a výroba - to jsou věci, na kterých záleží, nikoliv na zisku jakýchsi velkých nadnárodních firem. Ty budou prosperovat, ale stát bude v koncích (a dluzích).
  Myslím, že na tohle základní pravidlo svět trochu pozapomněl. A bude těžce platit.

  OdpovědětVymazat
 14. Já myslím, že by bylo jednodušší říci, s kým Spojené státy v ekonomické, a nejen ekonomické, válce nejsou.
  Děda 2

  OdpovědětVymazat
 15. Vzhledem tomu že Čína je největší věřitel usa tak jim mají zkroutit ruce jak oni to dělají jiným zemím.

  OdpovědětVymazat
 16. Má ten Bannon pravdu. Budou to oni a nebude to trvat tak dlouho. S tím se ale blíží i konec světa. Protože něco takového by americkožidovští šílenci nepřežili.

  OdpovědětVymazat
 17. Omyl, to byly jen vykonavatelé na nejvyšším stupni. Vypadá to že se zholokaustujou sami. Jsou na nejvyšším stupni paralízy.

  OdpovědětVymazat