Reklama

.

.

sobota 5. srpna 2017

Koalice USA zasadila úder fosforovými bombami na nemocnici v Rakce


5. 8. 2017    zdroj
Letectvo mezinárodní koalice, vedené USA, zasadilo úder na městskou nemocnici v syrské Rakce. Byla použita munice, naplněná bílým fosforem, oznámila místopředsedkyně místní pobočky syrské společnosti Červeného půlměsíce Dina al-Asadová, píše agentura SANA. Podle al-Asadové zasáhlo zdravotnické zařízení více než 20 pum. Nemocniční budova byla zničena, zničena byla také nedaleko stojící vozidla.


Pracovnice Červeného půlměsíce poznamenala, že nemocnice poskytovala pomoc více než 100 tisícům obyvatel města. V budově nebyli členové teroristické skupiny DAEŠ, protože teroristé mají svá vlastní zdravotnická zařízení.

Al-Asadová se obrátila na OSN a další mezinárodní organizace s žádostí, aby zasáhly a zastavily ničení infrastruktury v Rakce mezinárodní koalicí a jejími spojenci.

O obětech a zraněných v důsledku úderu informace nejsou.

Dříve agentura SANA s odvoláním se na vlastní zdroje také oznámila, že 9. června koalice použila náboje s bílým fosforem na předměstí Rakky. Tehdy zahynulo 17 osob.

4.srpna bylo uvedeno, že v důsledku leteckého úderu na Rakku, zasazeného USA vedenou koalicí, zahynula žena a sedm dětí.

25.května americká armáda přiznala smrt více než 100 civilistů v iráckém městě Mosul v důsledku leteckého náletu, který se uskutečnil v březnu.

Útok na Rakku, tzv. neoficiální hlavní město DAEŠ, probíhá od června. Osvobození města je považováno za jeden z hlavních cílů mezinárodní protiteroristické koalice v čele s USA, která provádí vojenské operace proti extremistům v Iráku a Sýrii.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Pozn. red.: obrázek je ilustrační z jiného útoku fosforovými bombami.

111 komentářů :

 1. Inu, v NATO máme fajn spojence.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne spojence ale tlupou vrahů,kteří nám přes tzv.politiky ČESKA poroučejí co musíme udělat.To co používá režim USA a jeho komplicové je svinstvo.Toto používají i na Ukrajině proti civilistům v Doněcku a Luhansku.SS přitvrzují víc a víc s cílem vyprovokovat Rusko .USA a Izrael chtějí rozpoutat jadernou válku proti Rusku.

   Vymazat
  2. Dost bylo NATO!6. srpna 2017 0:10

   • www.novarepublika.cz/2017/06/vznik-cinnost-cile-nase-pusobeni-v-nato.html
   NATO je nebezpečný, válkychtivý, mezinárodní útočný vojenský pakt! Mocenský imperialistický nástroj a skanzen studené války! Ohrožuje světový mír a bezpečnost mnoha mírumilovných států!
   Role NATO se již dávno změnila na provokativně-taktickou alianci, která připravuje půdu a situaci na pochybnou, sebezničující realizaci plánů amerických jestřábů, představitelů NWO apod., na napadení a vedení války s Ruskem.
   Vyslání vojáků AČR do pobaltské mise NATO je v rozporu Ústavou ČR, se zájmy ČR a nás občanů! Také s Chartou OSN a Severoatlantickou smlouvou.

   Vymazat
  3. Volme ty, kteří mají v programu vystoupení z NATO. Je to základní premisa přežití Čechů jako lidí ne jako kanonenfuter. Ostatní hrátky na reformy jsou vedlejší. PK2

   Vymazat
  4. To jsou v podání židoamerických satanistů taková zvěrstva,že se tomu nedá ani věřit,doufejme,že poblahopřejí tomu našemu svatému Petrovi či Pavlovi k ohromnému úspěchu,on je ten vrchní velitel,loupežník Vřed měl nejlepší volbu,podařilo se jim to,akorát ta sláva se málo u nás komentuje,je potřeba potrestat sdělovací a hlavně toplidovou TV......

   Vymazat
  5. A tady tato vypatlaná banda chce vykládat o demokracii? Ne, jsou to mezinárodní teroristé a s terorismem se má nakládat jak? Vyhladit do posledního hajzla.
   Mikdy jsem nebyl příznivcem konfliktu a výlek, vždy se má jednat za stolem. V tomto případě je ale vidět, že s tímto hegemonem a mezinárodním teroristou to opravdu jinak nepůjde. Kdo jím dal právo se srát do ostatních států? Když se podíváme jací vypatlanci mluví do mezinárodní politiky z řad kongresu, je nejvyšší čát s touto chátrou, světovou chátrou, udělat jednou pro vždy pořádek. Hilter napadl Evropu, ale tento hegemon napadá pomalu celý svět.

   Vymazat
  6. 12:00 - Souhlas.Napsal jste to výstižně.

   Vymazat
 2. Tak co, kdy vyzveš demokraty made in USA aby to ihned zaretušovaly do dvanácti hodin. Jinak je veřejně prohlásíš za sráče. Nejlépe kamufolvaný nálet Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dost bylo NATO!6. srpna 2017 0:16

   23:11 - Ty sráči, svůj názor jsem vyjádřil v 0:10! To Ty jen tak pindáš své nesmysly!
   Úkoly Ti neukládám, protože by jsi je nepochopil se svým IQ houpacího koně.

   Vymazat
  2. 0:16
   Hlupak jsi ty
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Rudá záře nad Kladnem6. srpna 2017 3:14

   0:23 - Hele, Horní Dolní, ty mě už delší dobu nasíráš těmi svými žbrndokecy, tupožvásty, sráčkoprdy a hovnocucy. Kdy už konečně zalezeš do té hovnolulácke prdele na Floridě?! Že se nestydíš, USAcký kolaborante!!!

   Vymazat
  4. pro 3.14
   Horní dolní není Honolulu, ale TROTL. Nezaměňovat s trollem, i když tím je také. Trotl ale jasně vede.

   Honolulu na rozdíl od něj komentuje VĚCNĚ!

   Vymazat
  5. Jděte do prdele s těmi kecy oba dva. Pokud se chcete nappadat mezi sebou, tak si najděte jiné forum.

   Vymazat
 3. Je vidět, že technologie se nezastavila od AGENT ORANGE ve Vietnamu k BOMBÁM S OCHUZENÝM URANEM v Srbsku, teď je modní FOSFOR. Připravuje se hit "MALÉ ATOMOVÉ BOMBY.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trubko,o žádný bomby s ochuzeným uranem v Jugoslávii,ani nikde jinde nešlo,ale tanková podkaliberní 120mm a 30mm průbojná munice do leteckého autom.kanónu...,to je ten zdroj kontaminace,jak v Iráku,tak Sýrii a Jugoslávii...

   Vymazat
  2. 0:20 jsi hlupak a jednoduchy hnup
   Depletovany uran je desne svinstvo

   Vymazat
  3. "Depletovaný" a řádně také popletovaný jsi tu ty...0:25...

   Vymazat
  4. V oblastech Srbska, kde NATO použilo munici s ochuzeným uranem, je podstatně vyšší výskyt rakoviny.

   Vymazat
  5. V Itálii je skandál,vyvolaný sapekulacemi okolo předčasného úmrtí na různá nádorová onemocnění postupně asi 600 bývalých vojáků (esercito italiano) nasazaných svého času jak v Iráku,tak v Jugoslávii v místech,kde se ve větším množství použila právě us army ta průbojná munice s ochuz.uranem a to konktrétně ty 30mm střely pálené z bitevních vrtulníků...To samé čeká jak území Iráku,tak Sýrie,kde se motají v současné době ti ču.áci z "protiteroristické kloakice" uhnětené politiky z NATO a EU...

   Vymazat
 4. Tz treba jednat pozvolna vestópit ze zlocinecké organizace nato prerosit dipolomatické styke ze spojenema zlocineckéma státama emerickéma a prerosit obchodné styke.....az do odvolani ......slonce v srdci....howk

  OdpovědětVymazat
 5. Honolulu ví o tom Tramp, vrchní velitel US Army.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump bojuje o zivot se zradci, az ci jestli bude znicen, zarve i zbytek evropanu
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Trum ví kulový, protože je doma pátý kolo u vozu. Vždyť ho k ničemu nepustí a už se proti němu spojili republikáni i demokraté. Celé USA ovládají tajné spolky spolu s armádními jestřáby.

   Vymazat
 6. A co na to Tvaružková ,Takáč atd.?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A další, Vitovská, Borek....Brání fašistickou, násilnickou a běsnící vraždící politiku USSA+NATO havlistickými hesly až do roztrhání Takáče na olomoucké Tvarůžky.I kdyby USSA z plezíru vybombardovalo polovinu planety, nic se jim nestane a demokraticky se vše urovná do nejlepšího pořádku.

   Vymazat
 7. To je fakt sila použit fosforové bomby. Tie bomby spalia aj beton a to tí USSAMANI i NATO zhodili na nemocnicu ! Hrúza, čo dokáže ta USSÁCKA a NATO lúza ! Zahynulo vyše 100 civilov a nemocnica sa vyparila do vzduchu. Iste mainstream i naše ČT TV to necha bez povšimnutia,ved USSÁCKE bomby su vždy humanitárnej ráže. Mali by sme za toto uvalit tvrde sankcie na USSA. Ešteže nežije modla Havel,určite by to ten bombardák schválil, ved urobili to tí najmierumilovnejší Američani ve jménu pravdy a lasky která vítezí ve světe nad lží a nenávisti. Tak je to podla slávneho bombardáka.. Keby to tak urobil Putin, to by ste videli ten ryk na mainstreamu a ČT 24 ! Ale že sme v spolku s tou zabijackou pakáži s USSÁKMI i NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISACION = NATO tak je to všetko v poriadku. Ved aj my sme v NATO spolu s USSÁKAMI vyhlasenými svetovými zabijakmi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR HAVEL
   Pravda a láska v Havlově podání -
   humanitární toť bombardování.
   Když bomba kol ucha zasviští
   je to vítězství nad lží a nenávistí.
   Pokud je na boku stíhaček hvězda, pruh
   všechno je OK - mír střeží amícky druh!
   Kdyby však azbukou na bombě textura
   protest song v OSN: „ruská diktatura“!
   Takto se tedy má ta Havla Václava
   lež ba i nenávist - bezbřehá záplava.
   Takto teď vypadá Václava Havla
   pravda i láska - křivá jak šavla.
   HAVEL NA LAFETĚ
   Za okny nám snížek taje, rádio nám hymnu hraje.
   Opustil nás prezident, dramatik a disident.
   Nechybělo vskutku moc a byli by jsme bez Vánoc.
   Dáša dorty napekla na tu cestu do pekla.
   Povídala teta tetě, že ho vezli na lafetě.
   Ukázala TV Nova za rakví jak kráčí vdova.
   Za vdovou šlo v pevném šiku celé stádo politiků.
   Vyznamenat šaška Vaška? To je fraška - a k ní flaška.

   Vymazat
  2. 0:22-Dobrýýýý...

   Vymazat
  3. Na svazáka Jasánka nemáš.

   Vymazat
  4. 0:40 Čím se lišil fanatismus svazáka Jasánka od fanatismu Jandy a pražské kavárny? Snad jen otočkou o 180°, ale ta tupost a zaslepenost je stejná.

   Vymazat
 8. Hrozná snimka spaleneho detského telička v Rakke v Sýrii. Uplne spálené s kyptíkami čo boli kedysi ruky , nohy. Príšerné ! Vidíte čo dokážu fosforové bomby made in USA, NATO. Budú toto spálené teličko ukazovat na EU Mainstraem i na ČT TV ako utopeného chlapca na pláži počas imigranstej krízy. Pamätáte sa vážení na to ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:46 Útok na nemocnici v Rakka je hnusný, ale fotografie není z tohoto útoku. Viz konec článku: "Pozn. red.: obrázek je ilustrační z jiného útoku fosforovými bombami."

   Vymazat
  2. Jestli je tgo ilustrační, nebo originální snímek je úplně jedno. Výsledek je vždy stejný.

   Vymazat
  3. https://www.youtube.com/watch?v=PXgNQJB8ktQ

   Vymazat
 9. USA, NATO totalne rozjebali Irak, Lybiu, Syriu a toto je ich vizitka, chuďa decko, čo s neho ostalo. Takychto príšernost su na Strednom východe v ďaka USA, NATO tisíce a my tiež aktívne aj propagandisticky sa v mene vojen týchto príšernosti zučastnujeme a podporujeme, hlavne že su to Američania i obranné fašistické NATO!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ilustrační obrázek. Je vidět, že dementům tvého kalibru, jimž jsou články podobného střihu určeny, stačí opravdu málo.

   Vymazat
  2. Chytráku,ono je to ještě horší,ten ilustrační snímek je totiž z Palestíny a jak víme,tak "palestinští teroristé" letectvo nemají a kdo tam tedy to kurestvo používá,se nesmí říkat nahlas,neboť si představte,že s tou inkriminovanou militaristickou a rasistickou vládou,pořádající už víc než 70 let etnické čistky a osnující chaos na celém Středním východě, ta naše kolaborantská Sobotky alias Emanula Moravce II,pořádá společná zasedání a Zeman,Gabal,Schlaffendreck,Strupnický a jim podobní se považují za její nejlepší spojence...

   Vymazat
  3. 0:31
   Největší spojenec a podporovatel Izraele je Zeman.
   Tak. A co teď s tím? Úplně vidím jak ti to v hlavičce šrotuje.

   Vymazat
  4. 0:34-Asi si sedíš na uších,hošo! Slyšel jsi ten jeho bešprechung před celým sjezdem AIPACu,započatý zdravicí v hebrejštině,krátce potom,co nastoupil do funkce.I na fůnusy rabínů si občas do Svaté země zaskočí a šmajchluje se s nimi při každé příležitosti...
   Mám dojem,že vidíš jen to,co chceš.Jinak lidově by se to vyjádřilo,že "máš oči z Kašparovy krávy,na jedno nevidíš a na druhé jsi slepý"...

   Vymazat
  5. 23.52 USA, NATO totálně rozjebali Irák, Libiu...Bratře Slováku, oni rozjebali v první řadě to, co mě zajímá, Česko-Slovensko!!! Nevěřím, že bylo v zájmu lidu obou zemí rozdělení federace. Ať Klaus a Mečiar žvaní co chtějí, oni splnili daný úkol těch zmetků. A dbeil Havel? Dělal tenkrát mrtvého brouka. On se svými pohůnky Schwarzenberg a spol. přitom za tím vším stáli! M.R.

   Vymazat
  6. Havel byl odporná kreatura a zrádce vlastní země, nenáviděl všechno české a těšil se, až budeme decimovanou kolonií Západu. Doufám, že se teď smaží v pekle i s tím svým kultem osobnosti!
   Dáša musela mít silný žaludek, tfuj tajbl.

   Vymazat
 10. ... napsala agentura lenta.ru ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A cituje paní Asadovou :-D
   A já myslel, že podobné fórky se zveřejňují je na Silvestra a 1.apríla.

   Vymazat
  2. 23:58
   Ty hovado zasrany, s zabitych deti si muze delat srandu jen zruda jako ty
   Spachej sebevrazdu nez ti k tomu bude pomozene

   Vymazat
  3. 0:36 Tak si je nastěhuj domů a starej se vo ty vopice, negrofilní komoušská buzno:) My tady sme za každýho mrtvýho uzenáče vděční i těm zasranejm Ruskákům ...

   Vymazat
 11. 23.56 a taky 23.58, kto Vám vydal rozkaz trolit , že by sám Shapiro? Ten ilustačnej vobrázek je dusledek války co propagandisticky podpořil chrchla Havel i s jeho Havlozmrdmi vole cynickej.

  OdpovědětVymazat
 12. Co mají vojska USA a dalších států pod vedením USA co dělat na území Sýrie, řádného člena OSN, bez pozvání vládou Sýrie? Jak si mohou dovolit nejen bombardovat syrské město, ale použít k tomu mezinárodně zakázanou munici? Pokud česká vláda věc neprověří a při potvrzení jednoznačně a tvrdě nezareaguje, dopustí se trestného činu. Pak bude nutné takovou vládu soudit a po právu odsoudit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bojují ZA TEBE proti Islámskému státu a Rakka je jeho hlavní město, bašta teroristů, idiote.

   Vymazat
  2. 0:58-idiot jsi ty,pokud si myslíš,že bojují ZA TEBE...,rozhodně ne on...

   Vymazat
  3. Tak už se tu zas maže,jak u starýho Mazánka,že pane Administrátore??!!To je ale dřina udržet tu pořádek...a politickou korektnost.Nechápu ale o jakou vám to jde...Jděte se vycpat!!

   Vymazat
  4. 0:58 Hmmm, proč totéž nenapíšete o Ruském angažmá v Sýrii? S Ruskem byste měl určitě pravdu, ale o "spojencích" to platí až v poslední době, když jejich užitečným idiotům tiká poslední hodinka. Měl byste si z toho vzít poučení, pokud je toho váš intelekt schopen.

   Vymazat
  5. Civilisty vraždící organizace EU/NATO6. srpna 2017 3:24

   Co chcete od teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouhy na straně banderovských vrahů a islamisů - mccainisty s nádorem na mozku, který obhajuje proskripce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině a tyto praktiky v podobě válečného a sankčního štvaní až po zasílání výzbroje a výstroje, výzev k nukleární válce a sestavování černých listin osob určených k likvidaci propaguje v České republice.

   Vymazat
  6. to 0:58 - porušují (USA a spol.) mezinárodní právo, nerespektují Chartu OSN, bojují výhradně za svoje zájmy. To je můj pevný a fakty podložený názor, který označením za idiota nevyvrátíš, jen potvrzuješ svou nevalnou úroveň. Nazdar

   Vymazat
  7. 9,47 - naprostý SOUHLAS s každým slovem.
   za idiota vás může označit jen totální debil anebo slouha slouhů.

   Vymazat
 13. http://byznys.lidovky.cz/dezinformacni-weby-asi-prijdou-o-penize-za-reklamy-od-seznam-cz-pvh-/media.aspx?c=A170805_130750_ln-media_ELE

  Soudruzi David a Dvořák zřejmě přijdou o výnosný byznys s lidskou hloupostí a budou muset naopak NR sponzorovat ze svých kapes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:51- "ukomunisté" si vzpomněli na své bývalé praktiky? Kdo bude určovat "závadné "weby? Komise "nomenklaturních kádrů" prostřednictvím nové StB?

   Vymazat
  2. 1:36
   Tak snad si má soukromá firma seznam.cz právo vybírat a rozhodovat s kým bude a nebude spolupracovat a koho bude a nebude financovat. Ty máš zase právo na oplátku nepoužívat seznam.
   Co to má společného s komunistama, jejich praktikama a StB, soudruhu?

   Vymazat
  3. Civilisty vraždící organizace EU/NATO6. srpna 2017 3:09

   1:36 Seznam zakázaných webů sestavuje Chovancovo hybridní gestapo ve spolupráci s gay eskortní agenturou Evropské hovnoty, TOP 0,9% havloidních fašistů, islámských klerofašistů a europrotektorátních kolaborantů vítající nelegální migranty, okupační vojska a cizí základny na našem území je na tom tak špatně, že si na špinavou protičeskou práci musí vedle převzatého využívání sdělovacích presstitutek a umělců politických agitek navíc kupovat i homosexuální pornoherce Jandy a prostitutky Pussy Riot.

   Vymazat
  4. 1:44 nejsem tvuj soudruh, smrade
   Havlismus Bruslismus se drzi u moci cenzurou a za pomoci idiotu jako jsi ty
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 1:44 ani neví, jak ukázal vlastnosti současné demokracie. Kdo tedy určuje, co bude a co nebude zveřejněno? Vlastníci. Držitetelé rozhodujícího množství peněz. Nejen to, rozhodují všechno! Chápete?

   Vymazat
  6. 9:58
   Nikdo nezakazuje co má být zveřejněno. Zveřejňovat si může každý co chce, viz tenhle sračkoidní webík. Ale pro by měl mít někdo povinnost někomu něco za to ještě platit?

   Vymazat
  7. 10:22 Nechápe, nemá na to! Dozvíme se jen to, co je kdo schopen, rozumí se ochoten zveřejnit, tedy zveřejnění zaplatit. Rozumí se, že zaplatím jen to, co potřebuji, co se mi hodí. Rozumí se, jen pokud na to mám prostředky. Důsledek: O toku informací a jejich proporcích, rozhodují bohatí. Pro některé k nepochopení. Ovce.

   Vymazat
 14. Civilisty vraždící organizace EU/NATO6. srpna 2017 2:33

  Natistická bestie se znovu přihlásila k západním hodnotám vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, a to nejen v Afgánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii, ale už i v Bělehradu a na Donbasu v Evropě.

  OdpovědětVymazat
 15. Blbečkové chtějí "MINI"?
  Katastrofa v JE Fukušima se sice stala již před více než 6 lety, ale do oceánu stále uniká radioakt. voda. Podle některých hlasů bude nebezpečné palivo zabezpečeno nejdříve za 100 let (úklid bude stát 500 miliard USD - zhruba 13 bilionů korun) a Tichý oceán je čím dál víc radioaktivnější.
  V r. 2013 jap. úřady přiznaly, že do Tichého oceánu uniká kolem 300 tun vysoce radioakt. vody každý den. Podobné množství vody je dál vháněno do reaktorů, aby nedošlo k přehřívání paliva a jeho propálení se ven z reaktoru. Tato voda, kontaminovaná radioaktivním tritiem, je uskladněná ve stovkách nádrží; mělo by jít přinejmenším o 770 tisíc tun vody.
  V zatím nejpřesnějším měření poblíž reaktoru č. 2 byla v únoru 2017 naměřena radiace natolik silná (530 sievertů), že by dokázala člověka zabít po minutě. Speciálního robota "usmaží" během 2 hodin; průzkum tak musel být zrušen, jak informoval Washington Post.
  Expert Arnold Gundersen srovnává Fukušimu s "15 000(!!!) Hirošimami"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO6. srpna 2017 3:35

   Když už není vidět souvislost s článkem, tak nám milovníkům rybiček alespoň prozraďte do jaké vzdálenosti a jak dlouho je zamořen Tichý oceán, tedy pokud proběhlo nějaké měření.

   Vymazat
  2. 3:35 je uz zamoren cely
   Najdi si neco o tom
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Horní Dolní, už by jsi v zájmu vývoje mohl změnit svoji debilní značku třeba za LEVÁ/PRAVÁ!!!!!
   Václav

   Vymazat
  4. 8:12
   A ty si zmen tvy debilni havlovsky jmeno z VASEK na ŠAŠEK
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. Všichni netrpělivě čekáme na výsledky měření zamoření Tichého oceánu radioaktivitou od Horni Dolni, zatím ale místo na moři surfuje od rána do večera na vlnách Nové republiky - není rumu, není šturmu. Takže zase nic.

   Vymazat
  6. Google fukushima radiation map.

   Vymazat
  7. Dokud budou Horním Dolním chybět chechtáky, tak se na alternativě bude místo výsledků měření zbytkového radioaktivního zamoření Tichého oceánu pocházejícího převážně z dob jaderných zkoušek objevovat ona Novou republikou též zveřejněná poplašná zpráva s mapou přílivové vlny po zemětřesení vydávající se za něco jiného, která nemá s měřením radioaktivity a oceánskými proudy nic společného. Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. http://ourradioactiveocean.org/results.html

   Vymazat
 16. kdepak je zalezly expert na vse pan Felch Honolulu?
  chef

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jdi smazit hranolky, frycooku hloupy

   Vymazat
 17. Pane Václav to je každého osobní věc. Máme jiné problémy k diskusi a kvalitní příspěvek nevyrobí značka. Sám jsem starý a jsem rád že udržím myšlenku, natož dodržet gramatiku. Nevadí mi že občas nějaký hnidopich se do mě naveze. Každá diskuze někoho poučí a někoho rozzuří. Děkuji tolerantním a ostatní rozumbradové snažte se nám něco rozumného sdělit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vasek šašek si nezaslouzi odpovedi
   Horni Dolni

   Vymazat
 18. Ten fosfor je pěkné svinstvo. Při zasažení způsobuje fosfor velmi škaredé popáleniny, jeho účinky se nedají nijak zmírnit, protože hoří i pod vodou, navíc je silně toxický.

  OdpovědětVymazat
 19. Pro USSSA a hrdý "Západ" v troskách jsou Slované a další světové národy, tím podřadným zbožím, se kterým nemají žádné slitování a jejich životy jsou pro ně zcela bezcenné.USSSA a NATO(obranná a mírumilovná organizace, šířící ohněm a mečem mír, pokoru a spravedlnost, bojuje za bezpráví), rozpoutaly ve světě a na cizím území, hotové peklo.EU je jen prodloužená ruka Pentagonu.Splní vše i bez kroucení rukou.USSSA přijdou v míru a pokoji i k vám domů a s ním přijde i zákon!

  OdpovědětVymazat
 20. Tak, kdyby měl Putin hysterickou dcerunku, tak by měl poslat pár "tomahawků" na americkou základnu. Vždyť toto je proti lidskosti, to se přeci nemůže nechat bez odezvy, že pánové z kongresu?
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Putin nemá čas. Loví harpunou štiky, vole.

   Vymazat
  2. Jestli je toto pravda,tak by měla Trumpova hodná dceruška Ivanka žádat po otci,aby vybombardoval svoji vlastní leteckou základnu,odkud tato letadla vzlétala.A Trump by měl samozřejmě vyhovět a USA by pak mohli válčit sami proti sobě,chtějí válku,tak ať si válčí.Ignoranti proti totálním hlupákům. Karel z Plzně

   Vymazat
  3. Zato náčelník Bílá Brada-rozumbrada byl na krátké dovolené v USA také,ale za peníze našich daňových poplatníků,ale s tím,že vůbec nepodali informaci co tam dělal!!!!!,....to je ta demokracie,zaplať a co je ti po tom !!!!!!!

   Vymazat
  4. pro 10.53
   Za prvé si nechte oslovování vole, tedy jestli jste slušně vychovaný a když nerozumíte nadsázce nepřidávejte své "komenty". A když loví štiky, alespoň ukazuje světu, že umí relaxovat v přírodě, na rozdíl od neoconů, kteří relaxují v kongresu až jim to leze na mozek, viz McCain. Ten dopadl přesně podle úsloví - kdo s čím zachází, tím taky schází.
   Sims.

   Vymazat
  5. Vul neni tak zly vyraz
   Nad zkurvenou situaci havlismu brusleni nevertrumpismu me lezou z huby sprostejsi slova
   S uctou
   Horni Dolni

   Vymazat
 21. Ho Do víte kdo to byl Havel? Stojí to za to. Lítal za komoušů do White House pro pokyny. Možná i cucat péro. Jste z Čech tak víte že vůl je něco jako impotent a zkuste to použít v Itálii, tak Vám vyrazí zuby. Tady se to zvrhlo tak že puberťačky tak oslovují své jebáky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuby se vyrazeji za min, casto za nic
   Cesko si vyrazilo zuby dobrovolne
   Misto aby jima uhryzlo hlavu Havlovi a prdel Brusli
   Coz je mi lito
   Jak se pouziva slovo vul je mi dost jedno, ja to vzdy bral jako kamaradske osloveni, a toz po me nechtej menit syntax
   Italii mam rad a tak dle tve rady, 21, tam oslovim nekoho vole. I kdyz asi neporozumi, nebo to vezmou jako vuli, voluntas, rekl bych
   Horni Dolni s uctou

   Vymazat
  2. Jinak ano, 21, vyrazove diskuze mam rad, linguistika je moje potesenicko
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. MOTROK 21 STOLETÍ Tady je kdo jsi léta z Čech pro instrukce z usa:

   http://aeronet.cz/news/video-podle-analytika-z-ron-paul-institute-neni-donald-trump-funkcnim-prezidentem-bojuje-proti-kongresu-i-vlastni-strane-rex-tillerson-chce-nadale-hledat-cesty-ke-spolupraci-s-ruskem/

   Vymazat
  4. 21, a podle stary wajtingrovy bude letos shnila mrkev
   Vybiras si divne clanky od divnych punditu
   Horni Dolni

   Vymazat
 22. Načo má Asadova armáda protivzdušnú obranu BUK-2 a Pancir,malo platiť pravidlo čo us lietadlo tak sním dolu aj s vrahom pilotom.Konečne nech Rusi dodajú Sýrskej arabskej armáde Iskanderi čobi bola jasná odpoveď na Americkich vrahov a odpáliť to na nich v salvách.Preč Amerikov,preč s NATO a temnice národov EU.Žiadam naspäť predanú suverenitu.

  OdpovědětVymazat
 23. Dedu za jeho solidni prizpevky
  Povysuji
  Na tomto bojisti
  Na Markyze de la Republica Nova
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 24. Jenže to jsou "demokrati" tak je nekritizujte poněvadž prohnilá demokracie je si rovna se všemi totalitními způsoby, protože ve státech s tkzv. "demokracií" musí být lidičky také demokraty jinak jsou válcováni psychickým a ekonomickým terorem.

  OdpovědětVymazat
 25. Co na to Jaredem obřezaná (konvertovaná) Ivankaa, uchcává blahem při pohledu americká zvěrstva nebo prohlásí fotra, pokud s tím má co dočinění, za válečného zločince?

  OdpovědětVymazat
 26. Ho Do to máte kamarády kastráty=VOLY?

  OdpovědětVymazat
 27. Že sionisti vybíjejí Araby, to je vcelku jasné a snad i pochopitelné, ale proč nám je cpou do Evropy? Copak mají za lubem? Jak nás někdo nazve xenofoby, tak ho mlátit mokrým hadrem přes tu prolhanou držku, až mu opuchne. Oni totiž jsou sami největší xenofobové, kteří mají rádi jenom sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Xenofobem tě nazývá havloidní fašista Jan Hrušínský, za dotace prodejný syn národního umělce, který dělá multikulturní propagandu a válečně štvavé politické agitky a na stará kolena se přihlásil se k západním hodnotám vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii, ale už i v Bělehradě a na Donbasu v Evropě.

   Vymazat
  2. Co sem motáš pana Hrušínského? Je srandovní sledovat, kde všude jsou někteří schopni hledat svého nepřítele.

   Vymazat
  3. Ověřeno. Polistopadová normalizační Jandoputna hlídkuje, do pěti minut vystartoval tento anální obhájce protičeských a válečně štvavých "uměleckých" postojů obhajujících havlofašistické výzvy, aby prezident nerespektoval vůli voličů a jednal pouze s předsedy europrotektorátních a sudetoněmeckých stran.

   Vymazat
  4. 17:27 Toho pána jsi stč za klobouk tihle komedianti prodají i vlastní mámu za peníz tito lidé jsou naši nepřátelé.

   Vymazat
 28. Mezinárodně zakázaný bílý fosfor je barbarský ( to je ještě slabé slovo) prostředek k umučení nevinných obětí. USA mají totiž výročí zavraždění a umučení statisíců nevinných civilistů v Hirošimě. Lidé, kteří by se chtěli nazývat lidmi musí dát jednoznačně najevo odsouzení těchto podlých a zvrhlých činů. Vystoupení z NATO by měl být prvním krokem, chceme-li si zachovat důstojnou civilizaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO6. srpna 2017 17:40

   Chcípající natistická kobyla nejvíce kope - v Sýrii se koalice teplých hvězd a rudohnědých pruhů spolu se svými umírněnými uřezávači hlav mstí za prohranou válku, ničí infrastrukturu a obyvatelům střechy nad hlavou.

   Vymazat
  2. Pro USA není zakázaného vůbec nic. mohou beztrestně ukázat na svého vyvoleného, poté vybombardovat, rozkrást a nastolit permanentní chaos v podobě občanských válek a barevných revolucí.

   Vymazat
 29. No vida,jak "demokratické",imperialisté se nezapřou.

  OdpovědětVymazat
 30. Říše dobra, naše slavná mírová holubice opět zaúřadovala. Když mají doma bordel, musejí všude ve světě udělat bordel ještě daleko větší, jinak k nim úspory světových magnátů a oligarchů, ale i drobných a poslušných loutek nepotečou, naopak, mohli by si je začít vyzvedávat. Finito, USA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika krvaci
   Evropa hnije
   Horni Dolni

   Vymazat
 31. Tak proto má Venca Bombarďák bustu v bílé kuči .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prosimte, Amerika je velika, a vlezlo do ni vselijake svinstvo
   I busty vrahu
   Zamysli se
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=PXgNQJB8ktQ

   Vymazat
 32. 9,39
  To svinsvo si tam vy negramotný pohrobci pološílenjch vygumovanejch anglánů a jinejch veličin taháte samy!!!!!

  OdpovědětVymazat