Reklama

.

.

sobota 26. srpna 2017

Lithiová lobby, daňové ráje. Dokumentarista Dvořák ukazuje špinavou hru stojící za útoky na Andreje Babiše

Václav Dvořák 26. 8. 2017     Parlamentní listy
Popravdě politiku, kterou předvádí Babiš a jeho parta/hnutí, nemám rád, protože řídit stát podle Babišových představ jako soukromou firmu je téměř déjà vu italského fašismu. Babiš sám ohledně svého programu silně mlží a to mu dovoluje sbírat hlasy zleva i zprava. Ve všech vzbuzuje naděje. Ale jeho ministr Stropnický nás jako loutka NATO a USA žene do války s Ruskem, ministr Pelikán dál trpí marasmus v českém soudnictví a politické aktivisty ve státním zastupitelství.Dokonce i mně osobně dlouho sympatická ministryně Karla Šlechtová předložila ve Sněmovně zákon, který velmi hrubě omezuje občanské svobody a vliv občanské společnosti na rozhodování nevolených úředníků ve prospěch stavební lobby. Prostě hnutí ANO není jen Andrej Babiš, ale i jeho ministři a europoslanci včetně komisařky Jourové. Ta například obhajuje promigrantskou politiku „evropské solidarity“ povinných kvót a jako eurokomisařka pro spravedlnost se vymlouvá, že proti tomu nic dělat nemůže. Tedy pravý opak toho, co prohlašuje Babiš, tedy, že tu nechce jediného migranta. Ostatně sám Babiš ohledně migrace od roku 2015 otočil o 180 stupňů. Jak napsaly NovinyCz ve smyslu „z vítače lídrem protiimigrantské agendy“ aneb „napravený vítač“. A to by si měli voliči ANO uvědomit. To všechno dohromady znamená, že pana Babiše a jeho lidi volit nebudu. Je tu ale velké ALE…

Je podle vás Andrej Babiš lotr, či si na něj jen chce došlápnout „Chovancova“ policie a možné stíhání Babiše dva měsíce před volbami je jen účelové?


Pražská a brněnská kavárna vymyslily „nebezpečný tandem“ – Babiš coby premiér a Zeman coby prezident pokračující ve funkci i ve druhém volebním období. Pokrytecky bijí na poplach. Kavárníci prostě musí mít nepřítele za každou cenu. Ale sám Babiš vzbuzuje v mnoha zatím vlivných lidech a v mnoha zahraničních finančních skupinách mrtvičné stavy. Nabourává jejich zájmy. Například si vezměte to podkrušnohorské lithium: ve světě nastupují elektroautomobily, které potřebují k provozu lithiové akumulátory. O lithium má zájem i jejich výrobce, který postoupil ve vývoji elektromobilů asi nejdál – Američan Elon Musk a jeho firma Tesla. Babiš vyzval, aby těžba lithia zůstala v rukou státu, aby je těžila státní firma. Ale ČSSD dělá pravicovou politiku a podporuje privatizaci těžby. Takže po Babišovi jde docela silná „lithiová lobby“. Zájem o české lithium mají Australané, ale i Havlova oblíbenkyně Albrightová. Vždyť jde o ložiska, jejichž odhadovaná hodnota je šest bilionů korun!

Babiš vykládá, jak chce stavět silnice a železnice, zvedat důchody a platy učitelům, vybírat daně, šetřit peníze státu... Co když se lidem už zajídá slyšet o pravici, levici, konzervatismu, socialismu, liberalismu, demokratických disidentech v Rusku a v Číně, o sametové revoluci a pouze chtějí, aby někdo konečně řešil takovéto „přízemní“ věci?
Další mocipáni se bojí, že po zavedení EET bude Babiš pokračovat dál a jako případný předseda vlády si došlápne i na oněch 1500 českých firem, které utíkají s daněmi za hranice do tzv. daňových rájů, a na zahraniční firmy – např. obchodní řetězce a bankovní domy, které ročně vyvádějí mimořádné zisky rovněž za hranice. Uplatnění hesla „zdaňovat se má tam, kde vzniká zisk“ se prostě bojí hodně vlivných lidí. Stejně se bojí likvidace anonymních akciovek, snížení či zrušení dotací na fotovoltaiku, zavedení daně i na poslanecké platy, konce církevního rozkrádání státu v tzv. „církevních restitucích“ atd. atd. Nejsou si jisti, jestli náhodou nesystémový Babiš neuvažuje i tímhle směrem...

Takže?

A tak nastupuje Chovancovo vnitro a jím ovládaná policie a rozvíří se kauza. Jsme svědky zasahování policie do politické scény. A to ne poprvé. Vzpomeňme na odstranění premiéra Nečase. Prý stál v cestě americkému Westinghousu v dostavbě dalších bloků elektráren v Temelínu a Dukovanech. Byl okolo toho velký mediální humbuk, a nakonec je z toho trapná kauza nezdaněných kabelek. Nebo například likvidace dalšího českého premiéra Jiřího Paroubka těsně před volbami nařčením z gangsterismu a pedofilie. Viz Kubiceho zpráva. Směšné, ale na některé voliče ČSSD to zabralo! A co podivnosti kolem zatčení a kriminalizování poslance Davida Ratha? Byl v Poslanecké sněmovně příliš prostořeký a zdatný řečník, na kterého málokdo měl, a tak musel pryč z politické scény. Ne, že by neměl máslo na hlavě. Pravděpodobně ano, ale kdyby ve Sněmovně mlčel či vyl s vlky, určitě by si ho policie ani státní zastupitelství nevšimla. Tohle zneužívání policie v politickém boji je velmi nebezpečné a mrzačí již tak dost okleštěnou a churavou českou demokracii.

Může tak jít o zneužívání policie?

Chovancova policie, státní zástupci a mainstreamoví novináři se snaží snížit Babišův volební zisk. Kalousek hřímá proti Babišovi z obrazovky „své“ České televize i ve Sněmovně, jako by ani nebyl autorem zákona, který dovolil Babišovi a jemu podobným chytrákům zcela legálně podobné kousky jako snižování daňového základu cestou nákupu dluhopisů. Server Aeronet upozornil na nápadnou souvislost mezi Babišovým prohlášením, že lithiová ložiska v Krušnohoří mají být vytěžena státní firmou a nemají být privatizována a vystoupení dalších miliardářů proti Babišovi, které se odehrálo téměř vzápětí. Miliardáři se snaží podle Babišova vzoru vstoupit do české politiky přímo, bez zprostředkování lobistů a zkorumpovaných politiků, a to se svými novými stranami. Běží berluskonizace české politiky. Miliardář Dalibor Dědek (Jablotron) hledá „slušné lidi“ pro STAN. Karel Janeček, vydávaný za filantropa, jehož majetek vznikl stejně podivně jako majetek Sorošův, také založil svou politickou stranu. Spekuluje se o tom, že pokud někdo z voličů teď opustí Andreje Babiše, tak půjde volit zase jen někoho podobného, tedy miliardáře. A najednou to Aeronetu začíná pěkně zapadat do mozaiky...

Mohla policie v této věci zasáhnout dříve?


Policie měla devět let (!) na to, aby v kauze Čapí hnízdo něco podnikla. Projekt kontrolovalo několik orgánů a komisí, a žádná neshledala pochybení. Znalec práva a velký kritik churavého českého soudního systému Zdeněk Jemelík na svém blogu popisuje možnost, že přece jen dojde kauza Čapí hnízdo k soudu a je možné ji soudit podle zákoníku z roku 1964, který byl v době spáchání „zločinu“ ještě platný. Ale to by policie musela předložit takové důkazy, které by to dovolovaly. Jenže ona je pravděpodobně nemá! Takže celá kauza kolem Andreje Babiše může být jen špinavá politická hra, kdy konkurence reprezentovaná několika českými miliardáři a zahraničními zájmovými skupinami se rozhodla obrat hnutí ANO o hlasy a snížit tak jeho politický vliv. A to všechno není v zájmu české občanské společnosti ani naší ekonomiky. Fašismus vystrkuje růžky nejen ze strany Babiše a jeho hnutí, ale i z policejní mašinérie zneužívané dříve ODS (Ivan Langer) a nyní ČSSD (Milan Chovanec) za vydatného přispění mediálního mainstreamu. Proto by měli být lidé při nadcházejících volbách při svém výběru mimořádně ostražití!

79 komentářů :

 1. Takže podle tohoto senilního rudého kokota, který se zcela vážně a beze studu odkazuje na bláboly Aeronetu, jsou všichni fašisti. Babiš, ti kteří ho chtějí zlikvidovat, policie, všechny strany krom komoušů, Dědek, Janeček,.... Ale jinak jsi zcela normální, Vašku
  :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pane, Vy jste jen nevychovaný spratek, kterému by prospělo řádně dostat po hubě. Jste je lejno, co smrdí u cesty.

   Vymazat
  2. 19:24 ty opět zde, placený agente Pepku Vyskoči ?

   Vymazat
  3. Venca Dvořáků bude asi spíš židobolševik! Když ho vidím nyní zblízka - ten xicht! Vypadá jako Jindra Jůzl, můj spolužák ze střední - a to Žid je!

   Vymazat
  4. Je to jen další babišovec. Když čtu ty příspěvky v diskusi na tomto a jiném serveru na obhajobu a propagaci Babiše, tak nabývám dojmu, že Babiš na to má skupinu lidí, kterým platí za to, aby celý den o něm někam pochvalně psali pod různými jmény ale se stejnými argumenty a kritizovali policii, Chovance, ČSSD, Sobotku atd- Nechce se mi věřit, že většina inteligentního českého národa by chtěla za předsedu své vlády slovenského oligarchu s temnou minulostí a podezřením ze spáchání závažných trestných činů, nejen v kauze Čapí hnízdo.

   Vymazat
  5. Zaujalo mne tvrzení prezidenta, že kauza Babiš je provokací policie. To by znamenalo, že někdo z policie, asi generál Tuhý, vsugeroval Babišovi ten nápad s Čapím hnízdem ve frnmtě na kozy v zoologické zahradě a pak mu vedl ruku při tom dotačním podvodu, včetně stopení těch zápisů z valných hromad. čekal až ho dokončí a zinkasuje 50 milionů na své soukromé sídlo a pak se rozhodl ho trestně stíhat. Jak jinak si provokaci představit. To bylo přece když agenti StB vyprovokovali někoho k nějaké trestné činnosti a pak je všechny pozavírali.

   Vymazat
  6. 19:24 věru pádná argumentace proti logice článku “... senilního rudého kokota, který se zcela vážně a beze studu odkazuje na bláboly Aeronetu...“. Na víc než vulgarity se nezmůžeš, ubožáku?

   Vymazat
  7. Dotyčný je zakomplexovaný emigrant, který prošel emigrantským lágrem zřejmě v Rakousku a ted´neumí jít ani zpátky a ani zůstat tam, kde jím opovrhují. Proto se sněží mstít alespoń slovně nám, co žijeme v zemi, kde jsme se narodili a nemusíme mít komplexy, že žereme u cizího stolu.

   Vymazat
  8. Pardon, míním tím první příspěvek do diskuse,chci se ho zeptat, z které země píše, z Austrálie? Tam zkončilo hodně českých emigrantů se snem o zlaté hroudě.

   Vymazat
 2. 19:24 - Hele, ty antikomouši, je načase na tebe hodit zvířecí kazajku a expresem tě vyexpedovat ctěnému slovutnému dr. Chocholouškovi. Ten je na takové blbečky jako jsi ty speciální expert a vykurýruje tě! K tomu má k dispozici uzamykatelné klece hluboce v podzemí, kde si můžeš nanejvýš podrbat s místním šimpanzem! Neboj, do tří let budeš vyléčený ze své antikomoušské paranoidní nenávisti!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I Choholoušek je fašista, idiote. A žene nás do války. Psali to v Aeronetu a zapadá to do mozaiky.

   Vymazat
 3. Toz to vite ten prenatalné zrzavé agegent miliardár oz se mne pazóre ale abe pres ne nedostal.......toz nevzal se popelarske rokavice a bode zle.......slonce v srdci...howk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj - blbé hanák, vycpané panák, tebe by měl někdo vzít přes pazóre abys nepsal na diskuze tyhle přiblblý slinty. Co to píšeš za sračky o popelářských rukavicích - jsi při smyslech? Kde ses tu tak najednou vzal? Tys nechodil do školy a neučil ses česky? Ty neumíš psát česky? A jak to, že umíš česky číst? Je to asi skvělý dělat si z lidí šoufky co? Ty blbé slonce.

   Vymazat
 4. Proti Babisovi jde o umele vytvoreny process !
  Je to snadno k poznani - videno z daleka a z nadhledu.

  Tento process je podobny, jako processy proti
  Trumpovi..

  To ze Babis zmenil nazor na invazi Barbaru z Afriky, svedci o jeho zdravem politickem vyvoji.

  Cesi volte Babise ! S CSSD vite, co vas ceka.

  Je lepsi byznysman nez politik !
  Je lepsi kapitalista, ktereho je tezke koupit, nez politik, ktereho jde snadno koupit.

  V Americe jsou stoupenec Trumpa !
  V Cesku bych byl stoupenec Babise !

  Fandim Zemanovi, Babisovi, Okamurovi a samozrejme Sladkovi, ktery je nekde v Brne.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já volím SPD, nicméně s vaším příspěvkem souhlasím, je to uměle vytvořená kauza, útok s cílem poškodit politického konkurenta. Babiš sice jistě není anděl, ale má zřejmě jisté limity a nechce naši zem zničit jako socani a čennoprdelníci a jejich hnusná proradná skvadra.
   O tom, že není takový gauner nejlíp vypovídá hysterický řev a neustálé útoky těch "jediných čistých a spravedlivých" kalousků, Sobotků a dalších.

   Vymazat
  2. Pokud se nrkdo rozhodne volit ANO, misto aby volil kohokoliv z: TOP09, KDU-CSL, ODA, ODS, LES, STAN, CSSD, Zeleni, Realiste - proste tech, kteri tento zlodejsky system ukradene (zastupitelske) demokracie vybudovali, tak je to porad lepsi, nez aby k volbam nesel vubec! Chtit totiz po techto lidech, aby zacali opravdu myslet "out-of-the-box" a volili treba SSO (Svobodne), SPD (Okamura), je zcela nemozne, protoze se vetsinou jedna o prilis velke "konzervicky", ktere se nemohou zbavit pocitu, ze je potreba nejakeho silneho vudce, ktery "nas" z toho marasmu vyvede. Muset odpovidat sam za sebe, je pro tyto lidi neprekonatelna bariera. Proto je lepsi, pokud budou volit aspon to ANO. V tom ma p.Dvorak naprostou pravdu.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. 19:24 ten blbec je clenem prazske kavarny,tedy snazi se ji lizat p...lJinak je to chudak, tata alkoholik a on sam spadl v mladi na hlavicku a ma jenom sest trid.Ja ho znam ,bydli ve vedlejsi ulici na Ziskove.

  OdpovědětVymazat
 7. Autor článku mluví jasnou řečí. Kauza tzv. Čapí hnizdo v termínu dva měsíce před volabami, když na řešení celé záležitosti měly orgány činné v trestním řizení sedum let, je min. zavádějící a spíše je konstrukcí k oslabení volebního zisku hnutí ANO. V tom má pravdu jak prezident republiky, tak A. Babiš.
  Metodu řízení uskupení lidí jaké nazýváme státem, se mně rovněž nelibí, i když ryze hospodářské činnosti by měly být systémově řízeny a nikoliv chauticky, jak jsme si zvykli po roce 1989. Ono, když se zhasne po "klausovsku", tak se lépe krade.
  Kauza jen přivede k urnám pro ANO další voliče, můj názor. Voličem ANO nejsem.

  OdpovědětVymazat
 8. Je velmi mala pravdepodobnost, ze bude valka s Ruskem.
  President Trump, ani Stephen Bannon by to nikdy nedovolili. Znam kazdy jejich projev !

  Valku s Islamem a terroristicke utoky v Cesku mate zarucene !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenze Steve Bannon je uz out. Trump ho musel "hodit pres palubu", jina impiczment. Jak o v tom vtipu z dubna t.r., ktery tady pripomnel tusim zrovna p.Dvorak:
   "Mam pro vas zpravu z ustredi CIA, pane presidente!"
   "Ano?"
   "Po vypaleni tech Kalibru, zatim do Dallasu jezdit nemusite."

   Vymazat
  2. Na Trumpovi nezáleží, je mimo, je chromý kačer bez vlivu. White House vládne Kelly, McMaster, Mattis, a ti rozhodnou kde se bude válčit a kde ne.

   Vymazat
 9. Pan režisér Dvořák má u národa nezpochybnitelný morální kredit hlavně za dokument "Uloupené Kosovo" , o kterém věděl, že když ho natočí a uvede, bude mít těžké problémy a bude na černé listině a už si jako televizní tvůrce moc neškrtne! Taková je odporná doba a toho jsme se dočkali po podivném "sametu" v roce 1989. Pana režiséra Dvořáka znám osobně a mohu doložit, že je to dobrý a kvalitní člověk a nějaké sprosté výkřiky zdejších taky "komentátorů" mu nemohou ublížit! Ten už svůj pomník má postaven!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Propagandistický film "Uloupené Kosovo" jednostranně podporoval zločiny barbarských azbuckých Srbů proti starobylému ilyrskému lidu v jeho pradávné zemi!

   Vymazat
  2. 7::38
   Ty banderovský hovado potracený kurvy,až tě dostanu do pazoury,tak ti posranej Janda a jeho usssackowurohovnotná lejnolahvárenský méněcenný hovna už nepomůžou!!!!!!!
   A piš si ty kolaborantská píčo,že takovej untermensch to má za pár!!!!!!!!

   Vymazat
  3. 10:32 Hele ty zdegenerovaná komunistická mršino, už brzy budeš absolvovat obojživelný kurzy létání a plavání, shozením z vrtulníků do zátoky se žraloky. Esi tě ovšem nevyblejou jakožto zdechlinou rudou zdechlinu nafetovánou smrdutými prdy tvýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)

   Vymazat
  4. 10:32 A neber si ty zdegnerovaná rudá syčíící zdechlino do svý tlamoprdele hrdiny naší rasy, nebo tě i vyblitýho žralokem ještě čeká pěkně smrdutej konec! Jééééééé pane šeditelíííí ....

   Vymazat
  5. Ale tak jako tak, bez ohledu na konec té či oné bezvýznamné rudé lůzerské nuly bylo Kosovo předáno zpět ilyrskému lidu a to nikdo a nic nikdy už nezmění! Chycht!

   Vymazat
  6. 7:38 pozoruhodná myšlenka. Pak je ovšem otázkou, ke kterému roku před nebo po Kristu uspořádat hranice v Evropě, které současné státy zrušit a jaké nové ustavit, aby USA mohly naprosto bez problémů rozmístit svoje vojenské základny, jak si jen představují a stejně tak majetkově uspokojit svoje, za prosazování lidských práv zasloužilé osobnosti. To podobně jako madame Albrightovou v Kosovu. Jen nevím, jestli se k tomu hodí zrovna Ilyrové.

   Vymazat
 10. Chápu, že když se někdo zamiluje, tak přes to nejede vlak.
  Babiš je pro mně Berlusconi, české scény. I tam byla velká popularita, a nejen pro to že to byl mrdoun par exelanc.
  Tanec okolo Babiše je zatím velké tajemství. Sám své "lidi" nijak nepropaguje a ti pěkně v pozadí už chystají velké překvápko. EET je samozřejmě dobrá věc. Jenže ty prachy z toho se k lidem nedostanou. Naopak. Vše se zdražuje, protože ctění postiženi si ty ztráty musí na "někom" vybrat. Hlavně ale budou prachy na zbrojení, které nutně potřebuje herec Stropnický, pro své zviditelnění a budoucí koryto, možná v samotném hlavním dodavateli zbraní, USA.

  OdpovědětVymazat
 11. Panove v Cesku, prosim o POUCENI !

  Vim, ze kdyz se rekne prazska kavarna a brnenska kavarna,
  tak je to hnuti, proti 100 % legalnimu presidentu Zemanovi, ale nevim , kde se schazi, v ktere kavarne.

  Napr. znam videnske kavarny a vim jaka spolecnost se schazi treba u Landtmanna nebo v kafe Central, ale nevim, jak je to v Praze a Brne.

  V Americe je to zajimave. Do nekterych kavaren, klubu a restauraci je nemozne se dostat s odlisnym politickym nazorem. Vstup pouze na zaruku nekoho, kdo uz je clenem.

  Uroven navstevniku je vysoka a hovory jsou velmi zajimave. Jak je to v Praze a Brne ? Jak je to v Ostrave ?
  nick HONOLULU se pta !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražská kavárna je jenom takový krycí název, aby se nemuselo říkat, že jsou to náboženští soukmenovci z jedné pražské mešity.

   Vymazat
  2. 20:34

   Bože můj, pořád ta stejná odrhovačka senilního dědka o Café Landtmann, které náš pubertální uprchlíček před půlstoletím zahlédl ... musí to fakt být? Něco nového by nebylo? Nebo ses rozhodl, že už budeš věčně nudnej jak hovno?

   Vymazat
 12. Babiš sem, Babiš tam. Když sle vedle sebe vidím představitele V4 a slyším projevy Szydlové, Orbána, Fica a Sobotky, tak tiše žasnu a musím se ptát, jak je to možné, že se takový Sobotka mohl stát premiérem České republiky. Vždyť je totálně prázdný a ve srovnání se zbývajícíma třema z V4 se mně jeví jako naprosto prázdný a povrchní úředníček bez vlastního názoru, ale zato velmi úslužný ve vztahu k Frau Merkel nebo Brusel. Proboha, co jsme komu udělali, že musíme mít takového premiéra !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přece jasné. V zemi, kde žijí hlavně sluhové, protože ti rebelové za dobu několika předchozích generací převážně emigrovali, nelze očekávat, že voliči zvolí podle svého rozumu (o politiku se přece nezajímají- to není jejich starost). Oni přece potřebují poradit na poslední chvíli. Tak jim prachatí rádci, kteří vodí politiky na provázku, "vždy dobře poradí" přes tzv. agentury, které prý nezištně zjišťují názory voličů ještě před tím než se dozví něco o plánované politice provařených politiků po volbách!

   Vymazat
  2. 20:57 tak to je v suchu, protože ČSSD si najala americkou agenturu, která tak úspěšně tlačila Hillary Clinton do prezidentského křesla

   Vymazat
  3. "Budou vám vládnout ti nejneschopnější z vás. To bude trestem za vaši neochotu podílet se na politice." Platón
   K dokonalosti výše uvedené uvede systém, dávající lidem pocit, že něco ovlivňují vhozením lístku do urny. Ještě to jde, ale je potřeba jednota. A lid je roztříštěný, jedni relativně namlsaní, další hladoví .... prostě směs všeho možného. Dnes poškodí zákonem toho (nikdo se neozve), zítra jiného a nakonec budou bulet všichni (ozvat se nebude možné).
   Když jsem uvažoval v roce 2006 o solární elektrárně, nakonec jsem usoudil, že ten podvod někdo brzo ukončí. Sakra .. mýlil jsem se. Jak je to možné? Jsem naivní ....
   ABC

   Vymazat
  4. To mas proste. Stacilo se domluvit s Chovancem, aby napred svolal schuzku do Lan. Tam potom navrhl tuto schuzku utajit a pak, ve vhodnou chvili promluvit a medializovat. On Hasek taky neni svaty, ale na rozdil od slizounka, urcitou minimalni uroven ma.

   Vymazat
 13. Je to válka špinavců proti špinavcům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..... čili jak říkají Slováci "panské huncútstvo" .....

   Vymazat
 14. Vazeny pane premiere Babisi !

  Hned jak usednete na pozici vlivu, tak vam poslu Application form for Employment !
  Chtel bych hlidat klice od kleci s lidozrouty, kteri vam behaji po Praze !
  Samozrejme, ze je pomohu svedomite nahanet !

  nick HONOLULU - Vas stoupenec !

  OdpovědětVymazat
 15. Článek dobře popisuje co se děje ale volit babiše opravdu ne.

  OdpovědětVymazat
 16. 21:36... V tom pripade prijedou do Prahy lide, jako je John Podesta , Michael Singer a nekolik dalsich, ktere Hillary napadla , zfackovala a dokopala po prohranych volbach...

  Ted je jasne, ze to ma Babis vyhrano !

  V pripade, ze ne, tak ma Praha hloupejsi obcany, nez byly uz zminene opice co mi kadili na hlavu , kdyz jsem pracoval v bushy v Africe.
  A nyni panove

  Glenys Lynne, RAMAJA

  (na youtube z Johannaesburgu k volebni nalade.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 17. Jak si vysvětlit politický systém, který sice povolí volby jako projev názoru většiny, ale při rozhodování v záležitostech podstatných necháme promluvit pana "Mamona" prostřednictvím vlivu lobistů. Pokud je npř. těžba lithia pro ministerstvo průmyslu technologicky náročná a dle jeho názoru jej může těžit jen soukromá firma nesoucí rizika, pak se ptám. Kdo tu surovinu do toho kopce uložil? Má lithium nožičky a nebo se vypařuje? Pokud jej neumí těžit stát, nechť tam zůstane spát.
  Předvolební kampaň už máme za sebou. Proběhla ve sněmovně. Účelovému obvinění Babiše už nevěří jen hodně velký naiva. Tím ale Babiš nezískal v mých očích důvěru. Jen na něj vypadla kostra ze skříně, kterou otevřel někdo jiný ne pro "pravdu", ale ku svému "prospěchu".
  Dnes vím, které strany jsou nevolitelné (TOP09, KDU-CSL, ODA, ODS, LES, STAN, CSSD, Zeleni, Realisté, ANO). To je železná jistota, velmi draze nakoupená za uplynulých 28 let. Ne jen z mého, ale z našeho. Nás všechny okradli a okrádají, podle jejich tvrzení "v našem zájmu".
  Někdy mi přijde, že lidem před volbami sypou jakési pilule do jídla .... jinak to snad ani není možné.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 18. Babiš není protipól parlamentních stran v politice směrem k EU. Pobírá tolik dotací, že ani nemusí dostávat úplatky. I když možná ví, že pokud uspěje ve volbách, bude možné názorový obrat v otázce otevření se uprchlíkům, dobře zpeněžit.
  Babiš není výhra, ani cesta. Je to jen oligarcha, kterého naštvaly nenasytné, mastné tlamy politiků a tak se rozhodl, tento zcela zbytečný a drahý článek na cestě k penězům, přeskočit.
  A jeho boj s nedostatečnými odvody daní? Systém pramice na rybníku, do které teče, a tak se začnou ucpávat díry, ty malé po hřebících a snad i Ty jako prst. Jen ty velké zůstanou ......
  ABC

  OdpovědětVymazat
 19. Pane Dvořáku. Na jedné straně hodnotíte správně péči Babiše o zájmy státu, na druhé straně považujete jeho výrok o "řízení státu jako firmy" za projev fašismu. Není to poněkud v rozporu? Jeho výrok přece neznamená, že stát považuje za SVOJÍ firmu, ale že cítí povinnost zacházet se státními prostředky "s péčí řádného hospodáře". To je platí jak pro vedení firem, tak je to zákonem danná povinnost pro všechny úředníky i politiky, spravující státní majetek. Proč to tedy považujete za sklon k fašismu?

  OdpovědětVymazat
 20. Mussolini také řídil stát jako firmu. Stačí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To platilo jen v době fašismu popisovaného Prof. Cantonim! Kdy se strana dělila o moc s reakčními třídami - církví a šlechtou a velkokapitalisty! -
   http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Ale za vlády čistého fašimsu (Republika Saló) to bylo zcela opačně! -
   http://revolta114.blogspot.cz/2012/04/historie-italskeho-fasismu-druha-cast.html

   Takže Dvořák, nelhat tu! A nebo víc studovat ...

   Vymazat
  2. Komunista Nicolo Bombacci stvořil dokonce fašistický sociální program ! - http://revolta114.blogspot.cz/2011/10/nicola-bombacci-komunista-v-cerne.html

   Vymazat
  3. Kdo volí babiše volí eu makrelu migraci islamizaci konec Českého státu. A kdo to nechápe tak je mi ho líto.

   Vymazat
  4. 12:43 No jo, ale tak to má taky Venca tak napsat a ne tu cancat vo čom ví hovno! Platí to co se píše v těch odkazech ...

   Vymazat
 21. PROC ME MAZETE, kdyz nesmazete to PRASE 21:25 ?
  (Protoze mate na vse dvojite meritko !)
  HANBA VAM !
  nick HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože 21.25 tě přesně popsal,co jsi za 3.14čuse.

   Vymazat
 22. Proc u vas ma kdejaky hnusak, jako
  je 21:25 - privilegie ?
  (Protoze nemate smysl pro spravedlnost !)
  HANBA VAM !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak ti tečou nervy, ty emigrantská nulo.

   Vymazat
  2. Protože je to člen stejný IV. Kominterny jako Venca Dvořáků!

   Vymazat
 23. Vlest mezi vas je stejne jako slapnout do hovna !
  HANBA VAM ! Vy nespravedlive bile opice !

  (Leonide Brezneve, tim, ze jsi prisel a inspiroval me k uteku, jsi mi zachranil dusi ! Spasibo ! Many thanks !)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsi si vyzvednul potravinový lístky, ty brežněvův potrate?

   Vymazat
  2. 7:24 To spíš ty bys měl, rudej lůzře Konečně už abys odtáh s další komoušskou svoločí do Rusácka, svýho Ráje! A tam se pak klidně otrav ruskáckou pěnou do koupele. Furt to bude pro tebe lepší, než chcípat hlady někde pod mostem, ty rudá nulo ...

   Vymazat
  3. 8.18,už změň repertoár,za tohle tě uSS ambasáda neplatí,čím dál slabší.....

   Vymazat
  4. 9:53 Halt k americký marýně kreteny neberou, s ním nic nenaděláš Pepku, i kdyby si se ussssyčel! :D:D:D

   Vymazat
  5. K americky marině asi berou dost kretenu,když se jim daří srážet se s civilnima loděma.

   Vymazat
 24. Splachnete se vy 3 lejna ! (7:20 & 7:21 & 7:24), kdyby jste nebyli menecenni KRETENI, tak nebudete mit privilegie na hnusarny a specialni ochranu !
  Jste podradni a menecenni.
  (Kazdy normalni chlap se z vas pozvraci.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty zbabělej Hovne, kam budeš emigrovat příště,až to v uSS "praskne"?

   Vymazat
  2. 9:58 Asi jediný co tu praskne bude tvá makovice, až ti ji rozkopou smažky s dredy někde pod mostem, kde lající čechomužiku budeš nasávat z flašky rusáckou pěnu do koupele)))

   Vymazat
  3. Co sem pleteš Rusko,kretene?Dochazi argumenty,tak meleš zblitky,nejseš ty Šír,Palata,Fištejn,nebo jiny havloid z čt?Ty smažky z afriky sem cpou tvoji kamoši z uSsa.

   Vymazat
 25. Pane Dvořák, jistě jste to zaznamenal, že jsem hned po napadání Babiše napsal, že udělal ne/dobře že před volbami udělal takové prohlášení, možná správné nebo manipulativní abychom se soustředily na toto téma? Pro mě je důležitější jak se správně rozhodnout, které alternativě dát hlas a přemluvit známé v jejich volbu. Pokud některá alternativa dostane 10-15% tak s kým se spojí aby prosadila alespoň zákon o referendu, který by mohl nastartovat změny. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 26. Oldřich Polák, bývalý volič SPO
  https://vimeo.com/218470474

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem si toho Poláka poslechl. Má v hlavě neuvěřitelný guláš. Naučil se, celkem slušně, citovat cizojazyčná sousloví, otázka je, jestli vůbec tuší, co to znamená. Asi jo, ale stejně je to "vůl intelektuál". M.j. nepochopil, že boj proti nadvádě islámu a proti kapitalismu je vlastně společný. Není to buď a nebo. Islám je momentálně prostředek podporovaný mnohým kapitalistou, jak dovést k poslušnosti evropany.

   Vymazat
  2. 12:54

   "...boj proti nadvádě islámu a proti kapitalismu je vlastně společný."

   Mohl byste to rozvést a zdůvodnit? Díky -

   Vymazat
  3. Bláboly, pane Polák, bláboly ... Zřejmě ani nevíte o čem mluvíte ....

   Vymazat
 27. Na rozdíl od autora já Babiše a ANO volit budu. Nejsem ten typ, na kterého by zabíraly Kubiceho či Nevychovancovy zvěsti. Řídit státní/krajský/městský/obecní byrokratický aparát jako firmu, jak navrhuje Babiš, považuji za rozumné a nevidím v tom ani zbla fašismu. Nebo snad jsou české firmy řízeny fašisticky? Oč jde? Jde o to, že si ve státním/krajském...řídícím aparátě nemůže dělat kdo chce co chce, ale že tam existuje řád a subordinace, povinnost plnit zákon a sloužit občanům státu/kraje... Zatím naše správa překypuje nejen neodborností a korupcí, ale hlavně chaosem, který stojí ročně desítky miliard Kč z kapes zaměstnanců, plátců daní, kterým otravuje denní život... Kdyby i páni politici se řídili nějakými regulemi, či aspoň zdravým rozumem, byl by u nás ráj na zemi.
  VOLIT ANO BUDU ALE HLAVNĚ PROTO, ŽE BYCH SI PŘÁL "VLÁDU JEDNÉ STRANY", TRANSPARENTNÍ, KTEROU BUDE MOŽNÉ ZA 4 ROKY BUĎ POCHVÁLIT, ČI VYHNAT Z PARLAMENTU. NEMĚLA BY SE NA KOHO VYMLOUVAT. SOC. DEM., ODS, LIDOVCE, TOP 09 MŮŽE VOLIT JEN TEN, KDO SE VEZL NA 27LETÉM ROZKRÁDÁNÍ REPUBLIKY, DEFRAUDACÍCH, KORUPCI A KDO FANDIL ZLOČINNÉ, OTROKÁŘSKÉ PODOBĚ KAPITALISMU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oligarcha má zájem prosadit svoje zájmy. V některých detailech se Vám mohou jeho názory zdát blízké, ale jen zdánlivě.
   Je to jako volba "zvolte si svého kata". Pět uličníků odsoudíte a dalšímu dáte moc a budete doufat, že se šmahem stane šlechetným?
   Útoky na Babiše jsou v tuto chvíli účelové, nicméně oprávněné. Jsou obrazem skutečné morálky naší politické scény. Podle jejich uvažování se lid odvrátí od toho, kdo bude nejvíce obviňován atd.
   Je čas jim říci "víte co, kluci, sbalte se všichni". Ať to zkusí někdo jiný. Ale lid se musí začít starat, zajímat se a myslet. Ne se nechat vodit na vodítku jako malý ratlík, který ani nemá sílu se vzepřít a jen vztekle štěká ...
   ABC

   Vymazat
 28. To se mi honí hlavou také, ale situace je tak vážná že pokud zůstaneme v EU a NATO tak nedokážeme změnit nic. Podle mě je to zvrhlý parazitický moloch, který už nahlodává i komouše. BYL BY TO OBROVSKÝ RISK. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 29. Pane Dvořáku, smekám před vámi, není nás mnoho, co máme odvahu jít dnes s kůži na trh, díky a pokračujte. Já válčím s korupcí v mém podniku, a dopadám stejně, stal jsem se vyvrhelem u tzv. loajálních v okolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napište mi laskavě spojení navás na můj e-mail dvorava@seznam.cz. Měli bychom si přinejměnším popovídat, ne-li víc.

   Vymazat
 30. Babiš jako ministr financí fungoval. Ovšem to neznamená, že se nepodělá až bude Brusel hrozit sankcema. Viz nabídka Sorosovi.

  OdpovědětVymazat
 31. Kdo nechápe, že estébák Bureš dělá jen to,co je výhodné pro něj,nic nepochopil

  OdpovědětVymazat