Reklama

.

.

úterý 22. srpna 2017

Metr na zabíjení

Jar. Loudil
22. 8. 2017
Vysílání zpráv ČT- 1  dnes velmi dlouho a podrobně rozebíralo "brutální čin" SSSR , kdy nás  21.srpna 1968  okupovala sovětská armáda.  Za 23 let okupace zahynulo vinou okupantů 411 Čechů, naprostá většina při neúmyslných dopravních nehodách ruských vojenských  řidičů (256). No, nic proti tomuhle rozboru ČT-1.


Já nicméně od ČT- 1 očekávám také jiné "podrobné rozbory" a to tyto :

1. Roku 1964 přepadly USA Vietnam  a zavraždily tam na 2 miliony lidí

2. Roku 1999 přepadly USA Srbsko a zavraždily tam 2000 civilistů

3. Roku 2001 přepadly USA Afganistán  a zavraždily tam 80 000 civilistů

4. Roku 2003 přapadly USA Irák  a zavraždily tam 400 000 lidí

5. Roku 2011 NATO /s USA/ napadly Lybii , zcela tuto zemi rozvrátily = asi 50 000 mrtvých

6. Od roku 2013 USA dodávají zbraně islámským vzbouřencům v Sýrii ,kteří zde vyvolali obřanskou válku se 250 000 mrtvých

P.S. Takže vážená ČT- 1 , zdá se, že schvalujtete zavraždění 3 milionů lidí Armádou USA  po roce 1964. Co u nás provedl SSSR po roce 1968 to už jste  "zhodnotili"  mnohokrát.  Známe to už - "jako svý boty". Seberte trochu odvahy , a taky "zhodnoťte" práci nejmasovějších vrahů světa po roce 1960. Tedy USA. Mezinárodní gangsteři porušující mezinárodní právo prakticky dnes a denně by něměli tak snadno unikat z vašeho hledáčku !! Jinak tam všichni sedíte zcela zbytečně !!!!

zdroje:
http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/161311-krvava-valka-v-iraku-160-tisic-mrtvych-husajn-obesen-zrod-islamskeho-statu/

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/obcanska-valka-v-libyi-vybor-zodpovedny-je-cameron_397778.html

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/valka-v-afghanistanu-ma-uz-sto-tisic-obeti-1195528

15 komentářů :

 1. Kdepak, kam vítr tam plášť.Když jsem v rádiu cestou do Prahy hned po půlnoci slyšel ve zprávách jak k nám vtrhla sovětská okupační voska, hned jsem otočil příslušným čudlíkem.Tohle by mělo být trestným činem- je to záměrné zkreslování historie. A opravdu- jak psal Ovčáček- 15 březen 1939 byl nesrovnatelně černějším dnem a tolik mediálního prostoru se mu nedostává.Je to všechno záměrné a doufám, že jednou jim tohle lidé spočítají prestitutům zaprodaným.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již několikrát jsem chtěl z různých radií nechat zahrát píseň Jaromíra Majera - Hirošima, nebo Josefa Laufera - Dopis Svobodné Evropě. Naprosto marně a bez odpovědi. Je to stejné, jako za minulého režimu nechat zahrát Karla Kryla. Ať žije svoboda.

   Vymazat
  2. efpe Souhlas též tu jejich propagandu neposlouchám.

   S článkem souhlasím jsou to jen fakta.

   Vymazat
 2. Jenže ty """"usssácký osvoboditelé"""" JE VRAŽDÍ DEMOKRATICKY....jen to hodně lidí po celém světě za 70 let od konce války NECHCE POCHOPIT!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Co je to na té fotce z vytlemenýho zmrda? Aho, to je příkladný způsob vyvážení emérické demokracie. Kudla se mi v kapse otevírá, kurvy!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Čím jsme déle od srpna roku 1968, tím více je podle ČT obětí invaze pěti států Varšavské smlouvy.
  Naopak, 15. březen 1939 byl docela všední obyčejný den, který možná v nedaleké budoucnosti bude slaven známými firmami jako jsou: KDU - ČSL, TOP 09, ČT, ČR, přáteli z Bavarie, jako den prvý den Nové Evropy; kdy Vůdce nás vzal milostivě pod svou ochranu.
  I na vás dojde, šmejdi.
  Jak napsal Ján Kollár:"Čas mění vše i časy,
  k vítězství vede on pravdu."
  Morave

  OdpovědětVymazat
 5. Než vyjmenované teroristické činy USA, je daleko podstatnější, že hitlerovci v téhle zemi povraždili přes 300.000 občanů - a my se s nimi dnes paktujeme jako s nějakými letitými přáteli! Anglo-americké bombardéry na našem území povraždili na sklonku války úplně zbytečně cca. 30.000 občanů - a my se s mi paktujeme!... A to nemluvím o naprosté věrolomnosti v Mnichově, kde nás podrazily jak Francie, tak Británie!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale USA měly také plány jak použit a kde jaderné zbraně přímo proti nám, na našem území a najednou jsou to naší nejlepší přátelé.

   Vymazat
 6. Pane Loudile, je zcela zbytečné vyzývat ČT k nějaké odvaze, situace je stejná jako před rokem 89. Až se opět poměry změní, tak se zcela jisté změní i mluva CT. Tomu se říká, kam vítr, tam plášť.

  OdpovědětVymazat
 7. niet sily ktorá by týmto novinárom narovnala chrbát

  OdpovědětVymazat
 8. To co nám provedli v r.1968 sovětská a spojenecká vojska byl je takový malý pohlavek proti tomu co nám provedla ta verbež po komediálním vysloupení zfanatizovaných studentů zneužitých pro komedii zvanou sametová revoluce. Cinkači klíči se většinou za svoji hloupost stydí. Hloupí odboráři z ČKD přišli o svůj závod stejně jako později horníci OKD o své byty a práci. Polistopadová tragedie je daleko větší než dočasný pobyt vojsk .
  Mezi roky 68 až 89 jsem nezaznamenal žádné bezdomovce pod mosty a v kolektorech. To je až výsledek brutální polistopadové politiky.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za stručný a výstižný článek !

  OdpovědětVymazat
 10. Podle americkych zdroju USA byli pred rokem zodpovedni za smrt 1.489 tisic lidi jen v Iraku. Pocitali to stejnym zpusobem jako tech 411 za celou okupaci, celkove 30 milionu po 2. svetove valce. Co ja vim a zazil jsem, bylo jich v r. 68 jen 11.
  Nezazil jsem nemeckou, to nic ale opravdu nebylo, jen 360 tisic mrtvych, 700 tisic nasazenych v risi. A to jsme byli bez Slovenska, u te sovetske je pocitano i se Slovaky.
  Ted kdyz analyzuji vse,co udalo v r. 1968 a po nem, jsem rad, ze VS k nam vstoupila. Tu soucasnou demokratickou hruzu, co tady mame, jsme mohli mit uz o 20 let drive. Jeste ze prisli, ti z VS, ne z Nemecka.

  OdpovědětVymazat
 11. A to si ještě užijeme příští rok, to budou orgie. To budeme truchlit od května do Vánoc.

  OdpovědětVymazat