Reklama

.

.

čtvrtek 3. srpna 2017

Michail Saakašvili plánuje sesazení zločineckého režimu Porošenka

16 komentářů :

 1. Takže jeden zločinec nahradí jiného zločince? Tak to se mají obyčejní Ukrajinci opravdu na co těšit!!

  OdpovědětVymazat
 2. A kdo je větší zločinec?
  Dnes víme, že Ukrajina prakticky už Ukrajině nepatří. Pětina země už prodali usssákům,a postupně to bude pokračovat. Kdo vlastně na Ukrajině zůstal? Ofiš je u nás nějakých 200.000 lidí a neofiš. kolem 500.000. Nejvíce je jich snad v Rusku a to až 3 mil. V Polsku a ostatních zemích rovněž tak. Německo je zastoupeno taky slušně. Kdo tam zůstal: staří lidé , pár matek s dětmi a takový ti rádoby- pijani. Ostatní, kdo měl možnost tak je pryč. Tech lidí v produktivním věku na počet obyvatel, je tam poskromnu. Jen ta oblast do 600 km od Slovenských hranic je ještě celkem lidnatá. Ostatní je rozvráceno, rozkradeno. A mám za to, že tento bordel, chaos a zmatel a v podstatě fašizace může Poroš poděkovat Ussákům. Dnes je nepohodlný i pro toho hegemona a myslím si, že nebude dlouho trvat a bude odstraněn. Ideální by bylo přestřelka mezi separatisty a je hotovo. Jaký je v tom rozdíl? Jeden fašista vystřídá druhého, nic jiného v tom není. Pak snad ussáci dosáhnou svého. Doufejme, že toto Putin nedovolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v Polsku je dle odhadů už asi 2 milióny kousků (Poláci zase třeba v Anglii) a v Rusku dokonce už asi 7 miliónů (ty 3 milióny to jsou asi jenom utečenci z Novoruska, zbytek jsou ti, kteří v Rusku dlouhodobě pracují a stále vlastní pas banderostánu)

   Vymazat
 3. Saakašvili, Gruzínec, trochu jako Stalin,chce ovládat jinou zem. No neskrýval nikdy svůj obdiv ke Stalinovi, dokonce i k Beriovi. Nakonec pod zlatou, v nadživotní velikosti sochou Stalina v Tbilisi složil slib prezidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gruzínec nemohl mít v kyjevské vládě absolutně žádnou šanci, všichni v ní mají povětšinou izraelské občanství (a jako to vedlejší i ukrajinské).

   Vymazat
 4. Prosím Vás koho zajímají názory přežvýkávače kravat.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. Jasně, protože ta fašistická svině udělá pro záchranu své prdele cololiv. Proto pod záminkou obnovy Ukrajiny půjde s tím hegemonem a rozvrátí třeba celou Ukrajinu, aby nějakým způsobem přežil.
  Takovéto proradně svině byli věšeni i za fačismu. Záleží jen na tom, kdo je v danou dobu u kormidla. Ale on si ho už hegemon pohlídá, aby poskakoval ve službách jeho zájmu.

  OdpovědětVymazat
 6. Zločinec chce sesadit zločince.USA nevědí koho podpořit,asi oba. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. USA zlikvidovaly svým dálkovým řízením svoji loutku Saakašviliho na pozici prezidenta Gruzie, mohou ho nyní využít při likvidaci další své loutky - prezidenta Ukropie. My můžeme tak akorát žasnout a ptát se, kdo asi tak řídí ty naše české loutky. Odpovědi netřeba, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. říká se, že "každý chvilku tahá pilku", hlavně, že ta polínka posbírá říše dobra, celosvětová mírová holubice, to okolo, to jsou jenom kolaterální ztráty mezi indiánským obyvatelstvem na nově obsazovaných územích .-)

   Vymazat
 8. Cirkus Humberto, oproti tomu co se na ukraji Ruska děje, je celkem nudný tyátr.

  OdpovědětVymazat
 9. Kristova noho,vždyť to Smraďošvihlí hovado žvejkající si kravatu vypadá víc vožralej,než bejval svýho času Jelcin....a to už je co říct!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kupodivu si právě opilce vybírají pro spolupráci samotné USA, opilci se přece dobře ovládají, o tom se přesvědčili před pár set lety, kdy rozdělovali indiánům "ohnivou vodu"

   Vymazat
 10. Ten Šakalkvílí je už od pohledu blb. Ten Stalin dobře věděl že svině podobného typu se musí likvidovat. Byl to Pepa čistič, a takové podobné svině ho nemaj rádi.

  OdpovědětVymazat
 11. Další velkou část polností vlastní Poláci, kteří založily ve Lvově organizaci,která sbírá podklady a připravuje se na změnu zákona podle kterého budou moci vlastnit půdu i cizinci. Také se o navrácení půdy přihlásily Volyňští Češi. ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
 12. Sakašvili až je na něj házeno ze všech stran měl i spoustu světlích stranek. Pro Gruzii ve své době udělal hodně. Bohužel potom se trochu přejedl mocí a namísto střízlivého uvažovýní a vycházení s Ruskem jako rovný s rovným začal dělat bububu na naprosto špatném místě. To byl jeho osudový omyl škoda .

  OdpovědětVymazat