Reklama

.

.

pátek 4. srpna 2017

Ministerstvo zahraničních věcí USA zakázalo Američanům návštěvovat KLDR a nařídilo jim, aby KLDR opustili do 1. září


4. 8. 2017    zdroj a zdroj
Ministerstvo zahraničí USA oznámilo, že od 1. září nabyl účinnosti pro Američany zákaz navštěvovat Severní Koreu. Ministerstvo také vyzvalo občany USA, kteří tam již jsou, aby opustili tuto zemi. Ve středu 2. srpna to oznámila agentura Reuters. Je uvedeno, že zákaz bude platit celý rok. Výjimky mohou být provedeny. O možném zákazu cest občanů USA do Severní Koreje americkými orgány se ví od 21. července. Tehdy bylo oznámeno, že zákaz bude vyhlášen 27. července a po 30 dnech vstoupí v platnost. Zákaz cestování občanů USA do KLDR je zaveden kvůli "vážnému nebezpečí zatčení a dlouhého držení ve vazbě".
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

117 komentářů :

 1. Amerikanizmus4. srpna 2017 21:53

  Amerikanizmus má kořene v neokonzervativní ideologií USA jako světového hegemona. Podle neokonzervativců zhroucení komunizmu a socializmu dalo světu znamení, že dějiny si jako svou budoucnost vybraly „demokratický kapitalizmus“, který ovšem ve skutečnosti není ani demokratický, ani kapitalistický. Je to světový socioekonomický a politický systém, který by se dal nazvat amerikanizmem. A tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět.
  Rusko, Čína, Sýrie a Irán, které tuto nadvládu nad sebou odmítají, musí být destabilizovány a zničeny, protože americkému „amerikanizmu“ prostě stojí v cestě. Býv. prez. USA Obama to výstižně nazval "zkroucení rukou".
  USA svojí politikou destabilizují světový mír. Americká demokracie je podvod, který slouží komukoliv a kdekoliv.
  USA je nejškodlivější stát na Zemi, který nelegálně bombarduje a zabíjí civilisty v několika zemích současně, tajně vyzbrojuje teroristy na Středním východě a podvratně zasahuje do voleb v zemích po celém světě. Má odvahu přednášet ostatním o čestnosti, čímž se vysmívá mezinárodním zákonům a pravidlům obchodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že se dlouho vysmívat svým slabším soupeřům nebudou, jejich banditismus a světovláda je u konce.Ještě EU jim chvíli bude v tom pomáhat.Bez ruských zdrojů a cca 65% dovozového spotřebního zboží z ekonomicky již silnější Číny, jejich ekonomika závislá na nadměrné spotřebě surovin, bez loupení, banditismu, končí.EU nemá koule ani na to, aby k zostřeným sankcím vydali nějaké prohlášení.K ničemu se zatím vyjadřovat nebudou...

   Vymazat
  2. Za vsim je tzv "wolfovitzova doktrina z r 1992 " ktera jasne rika ze dopuustit znovu CCCP je naprosto pro USA nepripustne a za KAZDOU cenu se pokusy o nastoleni podobneho systemu musi okamzite paralysovat.Jednoduche za vsim je americky lzid Tot vse .
   PS nejnovejsi lahudka ,Natahni hnatu -slavny Bibi -Reznik je vysetrovan za 3 n3jtezsi zlociny v israelu .Cekejme ,zatim vsichni ti hlavni slavni vedouci onoho uboheho statecku skoncili v lapaku ,bozi mlejnny melou kurva ty melou

   Vymazat
  3. Přečetl jsem si tenhle čánek, zamyslel se a zadal na internetu KLDR. Na jedné ze stránek je pohled na mateřskou školku v KLDR se spoustou rozesmátých dětí. V tom se otevřely dveře do pracovny a malý dvouletý Mates mi řekl, dobrou dědo a hezky se vyspi. Na potřetí se mu povedlo zavřít dveře a za chvilku odezněli dětské kroky po vrzajícím schodišti. A já se zadíval na ty malé korejské děti. Teď v USA nejvyšší pitomec vydá rozkaz je začít vraždit. Nevyšší armádní pitomci ten rozkaz splní, Náš ministr Stropnický to odsouhlasí, co by jeden z poskoků USA a vraždění nevinných lidí může začít. V KLDR, státu, který má zájem jen na tom, aby ho USA nechali na pokoji bude zavražděno několik stovek tisíc lidí, spusta dětí, takových, jako je můj vnuk Mates. Co říci na závěr. Proklínám vás, váleční ziskuchtivci a přeju si aby třeba Mac Cain a jemu podobní co nejdříve chcípli nebo nějak podobně pošli.

   Vymazat
  4. Chudák Mates, mít za dědu takového senilního rudého debila.

   Vymazat
  5. Víš jistě že ten Havloidní debil nejseš ty.
   Debile 23.53

   Vymazat
  6. Nejni to tak dlouho, co jsem se na Václavcském náměstí ůčastnil demonstrace za demokraciii. První co mně zaujalo byli blbové, co po václaváku jezdili hahoru a dolů v dfžípech, a čučeli na ostatní občany, jako by tenhle svět osvobodili oni.Havloidní paka, kterým by jsme měli nakopat prdel, nebo je pověsit na kandelábry.

   Vymazat
  7. Je to,smutné. Havloidi a proamerická pakáž je na koni. Stropnický a ta jeho kuerva, Kalous a Bělobrádek, co brání svoje konta ve Švícarsku. Snad si jednou tuhle pakáž oběsíme sami.

   Vymazat
  8. Havel, to byl píčus zkurvenej, hovado totál pako, prostě idiot rovnej USA civilizaci plné amerrickejch debilů.

   Vymazat
  9. 22:22 Kim nechává mnohem menší pankharty, často i novorozence v lágrech sežrat psům! Na Jihu pak zase dělaj ze psů polífky pro jiný žlutý pankharty. Co s takovým xindlem? Už dávno to měli usmažit ty hajzly vodíkem! Jih nebo Sever, Čína nebo Indočína!

   Vymazat
 2. Není dobré aby tam občané USA cestovaly a udělaly si vlastní názor. Tak to bylo i za komoušů. Tehdá jsem jim říkal, proč zavíráte hranice, kdo chce ať tam jde a budete mít pokoj od těch parazitů. Ovšem až později jsem pochopil že ti největší paraziti ve většině byly v té partaji, proto aby měly výhody které si pro sebe udělaly. Podotýkám že jsem nikdy nebyl v žádné straně a od 89 dávám hlas komoušů. Teď bych ho chtěl dát nejaké té alternativě, protože se mi zdají být komouši trochu vychcaný. Nejinteligentnější člověk v ČR byl Ransdorf, ovšem jak to u těchto lidí bývá najivní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda pravdoucí Motroku,za každé Vaše slovo dávám svou ruku do ohně.

   Vymazat
  2. MOTROK 21 STOLETÍ To byla od komančů blbost mít zavřené hranice tak by veksláci a spekulanti utekly a ostatní by se s brekem vrátily jak by zjistily jak funguje kapitalismus. A v 89 by nikdo necinkal. Též jsem dlouholetý volič KSČM ale už jim hlasy nedám schvalují zákony proti tomuhle státu. Teď dám hlasy SPD nebo to je v zájmu našeho přežití a státnosti zdraví bezpartijní.

   Vymazat
  3. Motroku, Motroku bloudíš kolem pravdy dost dětinsky, což Tvoje čeština jen potvrzuje. Míla Ransdorf, se kterým jsme byli přátelé nebyl naivní, ale žil v poněkud jiném světě, byl důvěřivý, čekal to lepší v lidech... Proto byl tak snadno uštván a nakonec i zničen. Pokud ovšem dáš na jeho znalosti, rozum, víru v lidství, dojde Ti, že platí idea socialismu a ať se nám to líbí nebo ne, že nějakých 150 let předem Karel Marx ukázal dnešek. Klidně vol komunisty, oni sice se svými 13% mohou být zakázáni, ale pokud mají přežít, musí se radikalizovat. No, uvidíme...

   Vymazat
  4. Kdyby "komouši" otevřeli hranice, pak by jim utekli všichni vysokoškoláci. Západ by je prostě přeplatil a my, jako národ by jsme jim odevzdali to nejlepší, co jsme měli, to je vysokoškolskou vzdělanou inteligenci. To je proč museli, jak vy říkáte komouši, zavřít hranice. Pár vexláků by nikomu nechybělo. Teď to západ dělá, sám má vysokoškolské vzdělání neskutečně drahé a výsledky nevalné, tak vykrádá inteligenci národům jako jsme my.

   Vymazat
  5. 23:31

   Nejen vysokoškoláci. Taky všichni živnostníci, všichni schopní, většina mladých. Zbyli by tady jen důchodci a totální loseři. Totalitní režim neměl co nabídnout, tak musel lidi zavřít do koncentráku.

   Vymazat
  6. A presto bylo za komunistu lidu lip

   Vymazat
  7. 23:38 Hele tak když jsi úspěšný tak proč chodíš na tyto stránky? Lidi byly tenkrát spokojeni. Chodily na zábavy do kina do hospod a o politice se nebavily. Ty koncentráku já v té době žil tak nelakuj.

   Vymazat
  8. 23:38 plácáš nesmysly, celá ta léta jsem pracoval jako technik (dva tituly) v podniku, kde vývoj a konstrukce představovala víc jak 2000 zaměstnanců. Emigrovat? Proč. S Helsinským košem (tuším 1975) vzniknul nárok na cestovní pas a devizový příslib na jednou za dva, později tři roky. A jezdilo se. Z techniků vývojářů a konstruktérů neemigroval nikdo. Technolog jeden, dělníci dva. Tvůrčí práce bavila a fabriku jsme vesměs brali za vlastní, partu měli rádi, nikdo se nepředřel a bát se nebylo čeho, co vím. Nikdo nepráskal, nebylo komu, aby to nevykecal. Prosté, troubo.

   Vymazat
  9. 1:40

   Emigrace znamenala automatickou ztrátu veškerého majetku, nemožnost návratu ani návštěvy rodiny a libůstka komoušů byla mstění se na rodině emigranta. Jazyky krom ruštiny tehdy znal opravdu jen málokdo. Takže si to na základě těchto okolností každý dobře rozmyslel.
   Ano, jsi prostý, troubo.

   Vymazat
  10. to 8:17
   Ty jsi asi ještě děcko, protože takovou hloupost, že jazyky téměř nikdo neznal může říct jen ten co tady před rokem 89 ještě nebyl.Na každé střední škole byl povinný kromě ruštiny ještě další cizí jazyk (většinou, němčina, angličtina, španělština, francouština) a každý vysokoškolák skládal povinně během studia zkoušku z jednoho neslovanského jazyka. U každé university byla filologická fakulta a v každém městě několik jazykových škol.Nemám rád idioty a hlupáky co papouškují lži a nenávist. Ty jsi jeden z nich. PS: Hlupákům zásadně tykám.

   Vymazat
  11. 9:57

   Běž do prdele, ty hloupý pablbe. Sám jsem měl na gymplu němčinu a v reálu po otevření hranic jsem neuměl kváknout a nerozuměl nic. Neexistence rodilých mluvčích, neexistence cestování, neexistence televizních a rádiových kanálů v těch jazycích, neexistence literatury měly za následek v reálu naprosto nepoužitelnou "znalost" těch jazyků.

   Stačí se podívat na zájezdech a dovolených v zahraničí jak se drtivá většina lidí nad 50 let neumí nikde nedomluví ani o nejzákladnějších věcech. Je mi za ně mnohdy trapně.

   Vymazat
  12. Hele, neposílej ho do prdele, za to že jsi tupý blb a nemáš buňky ani na "blbou" němčinu,, za to nadávej fotrovi a jeho spermiím.Uč se, třeba jazyky ještě doženeš, i když...Jo a my čučeli na vojne potajnu na německé kanály a doma signály rakouské TV dosahovaly až do Brna Jinak gympl byl jen přípravka na vysokou, kdo měl samostatně jen gympl, byl hovno s žádnou specializací. A trapně ti být nemusí, lidi tě mají na háku. Jsi jen fanatik s pěnou u tlamy, nic víc.

   Vymazat
  13. Takže pán 10:07 měl na gymplu němčinu a neuměl po otevření hranic ani kváknout. Chyba režimu, že? Ono v byvším NDR bylo málo rodilých mluvčích. Neexistence televizních a radiových kanálů, neexistence literatury… víš ty vůbec ty hluponi jak se v čase a jaká technika vyvíjela? Víš ty vůbec, jak byly ve větších průmyslových podnicích a výzkumných ústavech dostupné jazyková kurzy, technické knihovny, kolik výzkumníků, vývojářů a konstruktérů ovládalo angličtinu? Jen hlupák neví, jak probíhá civilizační vývoj, nechápe, proč parní stroj není vynálezem Eskymáků, žárovka zas Zulukafrů… neví, proč mohli Egypťané stavět pyramidy. Gympl negympl, trpíš deficitem intelektu, mladej!

   Vymazat
  14. to 10:07
   Já nevím proč se čílíš, to že jsi blbý a nenaučil jsi se nic ve škole, to není moje vina. My starší za komunistu jsme vyjížděli třeba na prázdninové brigády do Anglie sbírat jahody, byly také výměnné studentské pobyty, já sám na fakultě absolvoval dva v Holansku, no a co tak obchody s názvem Cizojazyčná literatura, ty byly v každém okresním městě. Stačilo nebýt lenivý a mohl jsi mít literatury hafo.Jenže tobě se nechtělo ani do jazykovky, který byla za pár kaček, lenivý a blbý, tak si nestěžuj na dobu minulou.

   Vymazat
  15. 12:07

   Vysvětli ty pablbe, proč se teda 95% lidí nad 50 let není schopna v zahraničí absolutně domluvit? A s těma brigádama v anglii za komunismu si jistě děláš prdel.

   Vymazat
  16. Opět se zde objevil jedinec, jenž cela podlehl havlisticko-goebbelsovským médiím. Kdo chtěl, tak na západ vycestoval soukromě, spousta lidí cestovala služebně. Od roku 1989 se mohlo na západ vycestovat zcela legálně, s celou rodinou, přičemž jsem si nevšiml, že by tam zůstávaly davy našich občanů. Ti, co chtěli emigrovat, už tam byli. Majetek emigrantů nebyl automaticky zestátněn; když třeba manželka zůstala, tak ji majetek emigrujícího manžela nikdo nevzal. Msta režimu na rodině emigranta je také blbost. Připomenu našeho ministra Rumla, který v roce 1990 mlel sračky o tom, jak mu komunisti neumožnili studovat, a pak maturitu v devadesátých letech udělal asi až na osmý pokus. Hloupost sváděl na režim. Návrat emigranta byl samozřejmě možný. Znám osobně dva emigranty, jeden se vrátil ještě za komunistů, přičemž ho nikdo neuvěznil a dělal stejnou práci jako před emigrací, druhý v Americe spáchal sebevraždu. Je pravdou, že jazyková vybavenost dnešních mladých lidí je větší, než za socialismu. To, že se lidé často cizí jazyky neučili svědčí o tom, že emigrovat nechtěli. Ti, kteří chtěli emigrovat se učili, příležitostí k tomu měl obrovské množství.

   Vymazat
  17. "Kdyby komouši otevřeli hranice", vysokoškoláci by utíkali težko, protože by těžko dostali politický azyl; oni ho totiž dostávali spíš proto, že by jim při návratu zpět do ČSSR hrozilo pronásledování, krimiminál, ne protože by třeba Němci věřili, že jsou političtí uprchlíci. 99,9procenta byli ekonomičtí, a většina by se dost pravděpodobně ráda vrátila, protože. btw, čeští vysokoškoláci v USA uklízeli, mám dojem, že naše školy tam nebyly uznávané. Znal jsem jednoho docenta, který tam v r.97 dělal na úklidech a vydržel to asi tři měsíce. Přesně jak to někdo napsal, byli by brzo zpět. Jenže hranice se nehlídali jen kvůli utečencencům, v podstatě každý mohl zdrhnout přes Maďarsko, Jugoslávii, nebo prostě zaplatit a odejít legálně, jenže zase, v případě legální emigrace by musel mít sponzora a zřejmě i zaměstnavatele dopředu. Pokud by byly hranice otevřené, Západ by o levnou pracovní sílu nestál, Stejně tak tomu bylo před naším vstupem do EU, a i po vstupu to bylo omezené. A o USA vůbec nemluvím..

   Vymazat
 3. Tato zpráva se jeví tak, že posléze po tomto datu, bude KLDR obohacena ussáckou tomahavkovou demokracií v rámci humanitárního bombardování.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (22:22):
   Ano, dá se tomu rozumět i jako přípravě na další agresi.
   Ale i kdyby to byl ze strany USA jen "jemný nátlak" v podobě skrytého varování před možným vlastním útokem, je to stále akt hrozby použitím síly, a ta je podle mezinár. práva zločinnou.
   USA nemají právo komu hrozit použitím vojenské síly, aniž by to nebylo podloženo jejich předchozím napadením (zde ze strany KLDR) nebo souhlasem RB OSN.
   Míra, s jakou USA v posledních dvou dekádách pohrdají mezinárodním právem, je otřesná! ...

   Vymazat
  2. Debilní Opluštil, jak vidno, visí na netu nonstop. A blábolí a blábolí. A jako obvykle, úplné pičoviny.

   Vymazat
  3. 23:34
   Jsi hlupak
   Ale ostatni by meli premyslet
   Je mozne ze se chysta utok a ze se tyrani pokouseji zavrazdit Trumpa
   A pak vrazdit v obcanske valce
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Myslìm že většina diskutujících nemá ponětí o co vlastně jde ohledně SK.
   Všiměte si že USA systematicky likvidují země které neměli Rothschildem kontrolované centrální banky. Severní Korea je jedna z posledních, následovat bude Írán, už mu chudák Trump zuřivě vyhorožuje.
   Jak se řiká, kdo chce psa bít hůl si najde.
   Nejsem příznivcem Korei, Korejce znám moc dobře, pracoval jsem s nimi řadu let. Byli to většinou jižní ale nemyslím že je mezi nimi rozdíl co se mentality týče.
   Nevěřím že ten tlouštík denně vyhrožuje SS atomovým útokem jak nam MSM stále předhazuje, pan Rothschild chce banku a bude jí mít za pomoci US Army kterou vlastní.
   V roce 2000 bylo na světe pouze 7 zemí které nevlastnil: afghanistan
   Iraq
   Sudan
   Libya
   Cuba
   North Korea
   Iran
   Zbývají 3: Cuba, Irán, North Korea.
   Kdo zlikvidoval Iraq, Afghanistan, Libyi,Súdán?
   Za vylhaných důvodů?
   Jde o totalní kontrolu každého clověka přes banky, což je jedna z hlavních podmínek k nastolení NWO. Další jsou samozřejmě ovládnutí Ruska a Číny.
   Nekdo to může nazvat konspirací ale stači se rozhlédnout a vidět ovšem kdo vidět nechce vidět nebude.

   Vymazat
  5. Tzv.demokracii v Usa,plati zivoty,miliony lidi po celom svete.Maji Hollywood,ale ve skutecnosti je to holy ud!!

   Vymazat
  6. Pane Opluštil.
   Přesně souhlasím.
   Jemně naznačeno,kdo si chce zachránit život,utíkej ze S.Koreje.Jen bych řekl,že mezinárodní právo,dodržování charty OSN,je jim u zadele.Bude záležet,jak se zachová Čína a Rusko,nějaká zbloudilá raketa může doletět až do Ruska a číny.Víme jak to dopadlo v Sýrii,nemůžou najít dost raket,které nezasáhly cíl.Pak mám silné podezření,že ten chudák vězeň,musel zemřít pro vyšší princip.

   Vymazat
  7. 2.42-výborný postřeh.Jen si myslím, že pokud USSA s mopslíky s teroristickou NATO, napadnou KLDR či Írán, nebude to konflikt pouze s jedné strany, ale vždy to má větší rozměr, v případě se připojí Čína i Rusko.Ono v podstatě je jedno, jestli USSA+NATO napadnou přímo Rusko nebo jejich spojence.Poté nastanou nezvratné procesy.USSA je po 241 letech loupení, vývozu americké demokracie, banditismu a vraždění ve světě, blízko svého utopení, v bahnitém dně.

   Vymazat
  8. František Opluštil koukal jsem že do vás na Sputniku ryla jitka malá jestli to tady není taky on mají to v popisu práce.

   Vymazat
 4. Místní bolševická banda, jak se dalo čekat, se opět neštítí opěvovat ten nejzkurvenější totalitní režim na světě.

  Po tom , co ti severokorejští zmetci udělali s tím Amíkem kterého regulerně zavraždili ve vězení není divu, že Amíci zakázali cestu tam různým dobrodruhům.
  https://www.youtube.com/watch?v=4lkcGiNW2LE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nelžete a chovejte se slušně !

   Vymazat
  2. 23:07
   Jsi blbec!
   A za Komunistu bylo slusnym lidem lip

   Vymazat
  3. 23:49
   Kolika lidem bylo líp svědčí volební výsledky komoušů okolo 12%. Zbylých 88% volí prodemokraticky.

   Vymazat
  4. 0:01 - Co je "prodemokratického" na podpoře fašismu na Ukrajině, na podpoře islamistického teroru, na ničení naší země? Vy to ale máte v hlavě pěkně pomotané. Že vy často koukáte na ČT?

   Vymazat
  5. To 0:01:
   Vláda a česká demokratura
   • www.novarepublika.cz/2017/05/byla-sobotkova-vlada-prospesna-lidem.html#more

   Vymazat
  6. To 23:07
   Jako hlupák jsi se narodil a hlupákem zůstaneš, to není nadávka, pouhé konstatování.
   PS: Co říkáš na ty mučené Iránce, Vietnamce, Afgánce ?Co říkáš na Guantanámo ? To nám tady povykládej.

   Vymazat
  7. 10:05

   Je trochu rozdíl mezi teroristou ve válečné zóně a obyčejným studentem na výletě, ty jeden rudý zmrde (pouhé konstatování).

   Vymazat
  8. 10:05 Taky fanatik s pěnou u tlamy nebo jen pacient s diagnózou duševní masochista? Asi bys po ní potřeboval za ty nadávky. Zkus takto psát na tobě blízkých "demokratických" stránkách a ani si neškrtneš. Asi proto lezeš sem :o)))

   Vymazat
  9. Platilo pro lojzu z času 10:10

   Vymazat
  10. to 10:10
   Jsi pravděpodobně ještě jinoch co kadí do plenek, chybí ti základní znalosti a orientace, ba dokonce si myslím, že ani neumíš číst pořádně, jinak by jsi si o těch civilních obětech , teroristech jak je ty nazýváš, něco také přečetl.Ale jednou až budeš mít ty svoje gatě zase plné třeba se ti v hlavě rozsvítí a prozřeš.

   Vymazat
  11. 23:07 Čert vem jednoho Amíka - neměl tam lozit, byl varovanej! Ale jak ta šikmooká zvěř mučí zvířátka - fuk jestli Sever, Jih, Čína, Indočína! Hubit to maj! Jak řiká máma - proč Američané házeli ty bomby na jediný slušný šikmooký lidi - na Japonce (neví co dělaj delfínům a ani jí to nehodlám sdělit), proč to nesvrhli na tyhle Čínany? A ne dvě, sto jich měli shodit! (neví že bohužel jich víc jak ty dvě v tý době neměli a že Ćína byla bohužel jejich spojenec). Paní Čankajšková měla pejsky (viděl jsem dokument), jistě byla hodná! Kdyby bývala byla dokázala přimět Američany použít na rudou sbřež Atomový Anči a vodíkovky, jistě by přeživší psiskosmažce dokázala nějak zcivilizovat!

   Vymazat
  12. 10:10 Žvaníš, idiote! Ten student byl varovanej, věděl do čeho de a smrt si plně zasloužil! Kdežto abys skončil v pyžámu na Guantanámu, na to stačí aby tě udal soused co ti závidí manželku! Pitomo - tam je plno lidí bez soudu, bez zatykače, co čekaj kdy je někdo z něčeho konkrétního obviněj a čekaj tak mnoho let! Tebe bych tam šoup debile! I s Rumlem a Sralbotkou a Jandu a jinou "prodemokratůrskou" pakáží - chycht :))

   Vymazat
 5. Opravdu velmi demoratické rozhodnutí od SSáků je vidět,že nařízení a příkazy jsou SSáci pověstní ....největší demokracie Světa :-))))) cháááá Vladimír

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tebe se ale ten zákaz netýká. Tak se v klidu sbal a demokraticky padej do toho svýho rudýho ráje, blbe.

   Vymazat
  2. 8:35 spis ty tahni do hajzlu, havlozrudo

   Vymazat
  3. pro 8.35 od Vladimír můžeš mě vykouřit čurinu ty nevychovaný havloidní vlezdoprdelko :-) pokud budeš diskutovat rozumně nic se ti nestane,jinak připravuj provaz budeme všechny fašisty za krátko odměňovat :-)

   Vymazat
 6. Vime hovno
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 7. Do roka a dne valka
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 8. Člověk by řekl, celkem nevinný článek o Severní Korei a co vyvolal emocí.Nejzajímavější jsou zuřivé výpady 23:31, 23:38, 8:17, 23:34, 23:07 proti komukoliv kdo nemá stejný pohled jako oni.Ty jejich příspěvky mají společný základ, psychickou labilitu, nízká míra intelektu.Dle mého se jedná o psychicky narušené jedince.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu "zuřivě a labilně vypadávat" proti každému rudému, hnědému či islamistickému totalitnímu zmrdovi, který má "jiný pohled".
   Ano, jste jedna velká parta zmrdů neustále číhahajících na svou příležitost a lišíte se jen v nepodstatných detailech. A je povinností každého svobodomyslného člověka takovým zmrdům dát najevo co si o nich většinová společnost myslí.

   Vymazat
  2. to 10:21
   No tak, poplač si, poplač, slzy uleví. My víme, že za to jaký jsi nemůžeš, prostě někdo má tu smůlu a narodí se "jako svobodomyslný a většinový zmetek".

   Vymazat
  3. Milej zlatej 5. srpna 10:21, už jen způsob vyjadřování ukazuje na úroveň tvého myšlení, o vzdělání a výchově nemluvě. Jestli se oháníš svobodymyslností a většinovou společností, měl bys vědět jak se chovat. Těch zmrdů máš ve svých textech tolik, že se usvědčuješ. Víš ty, jak to slovo vzniklo a z čeho je odvozeno? Lidem tvého typu se říkávalo „křupan“.

   Vymazat
  4. Roztomilé je, jak se ten ubožák 10,21 nazývá honosně svobodomyslným člověkem a přitom se svým příspěvkem sám řadí na stranu těch, kdo podporují omezování svobod i demokracie a podporují tu nejohavnější bruselsko-amickou totalitu, nejhorší snad v dějinách. Ale on asi ve svém minimozečku vůbec nechápe, která bije, a dychtivým sledováním ČT má pocit, že přesně ví, co má kdákat ... je to chudák, ubožák a navíc hulvát ... politujme ho ...

   Vymazat
  5. Napada každého, kdo má jiný pohled než vy, a přitom hulákat, že jste svobodomyslný, to už chce hodně silnou dávku demence či vrozené imbecility. K popukání, jací hňupi jsou a ještě se svou blbostí chlubí ......
   Bohužel v demokracii i tato individua mají volební právo.

   Vymazat
  6. 10:21 ty jen stekas, tence
   Jsi havlisto bruselista a tim si se odsoudil
   A mas pravdu, lide co maji dost Havlismu Bruslismu cekaji na prilezitost jak se zbavit parazitu a klistat jako jsi ty a jini kapitalnici
   V jaky riti se ted schovas?
   Taky se poseres pod sibenici jako Horakova?
   Ta taky vyhrozovala atomovkama

   Vymazat
  7. 10:21 Počkej po volbách ziskovky zruší a budeš muset makat plácání havlistických keců tě neuživí.

   Vymazat
  8. 22:25 No nevím nevím, po volbách se do Sněmovny vrátí cca 80% těch, co tam seděli doposud, jen si přerozdělí křesla. Že by se tam chystala nějaká zásadní změna si teda rozhodně nemyslím.

   Vymazat
  9. 22:38 Tak to určitě nedopadne to by byl Český národ hloupý nikdo nechce migranty a budou volit havloidy?

   Vymazat
  10. 22:58 Nevím přesně koho považuješ za havloida, ale žádné radikální změně nic nenasvědčuje. Nebo jako že se teď objeví nová partaj a zválcuje říjnové volby? Asi těžko, že.

   Vymazat
  11. 23:30 Havloidi jsou ano čssd kdu top09 ods je to jedna strana co jse jen pere o funkce a moc slouhové eu a globalizmu. Mi rozumní budeme volit SPD.

   Vymazat
  12. 13:05 A myslíš, že s výsledkem max 6% tam dokážou něco změnit? A kdyby dostali i o něco víc, myslíš, že oni se o funkce prát nebudou?

   Vymazat
  13. 16:20 Podceňuješ Český národ v Čechách furt platí že 1+1 je 2. Referendum o vystoupení z eu je zásadní věc.

   Vymazat
  14. 10:21 To su jen komoušsko-zednářský pindy co tu papouškuješ. NEEXISTUJE žádná "společnost", ani většinová, ani menšinová, ale jen individuální zájmy, páč lidi jsou v podstatě jen takový zvířata bojujíc o své přežití a po rozpadu přirozených tlup a rodů se atomizovali a stali se jeden druhýmu vlkem! Dělaj co je výhodný! Když třeba pro mě bude výhodný tě rozsekat na hadry a nadělat z tebe psí žrádlo, nezaváhám. A myslím že ani žádnej druhej - je otázka síly a vůle k moci, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. U zdegenerovanců tvýho typu víc, u zdravých jedinců méně. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars tvýho ražení, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche.

   Vymazat
 9. Libi se mi jak zde prska ta dementni havloidni uderka.. :)

  OdpovědětVymazat
 10. Ten 10:21 je spíše smutný případ, je mi ho úpřimně líto, ale nevím jak mu pomoci, možná je dlouhodobě nezaměstnaný protože ho nikdo nechce když neumí žádný cizí jazyk (jak se přiznal), byl bych ochoten ho třeba i učit angličtinu, němčinu, latinu, možná bych ho provedl světovými dějinami, ale možná že je to zbytečné.Takže raději ať zůstane jaký je pro pobavení ostatních je dobrý tak akorát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, rudý pakoši.
   Žádnou pomoc nepotřebuji a od komoušského losera už vůbec ne. Mám se skvěle. Žil a pracoval jsem jsem 11 let v USA a tomu odpovídá i má znalost jazyka. učit můžeš svýho čokla, ten o tvoje "znalosti" možná stojí.
   Ale v jednom máš pravdu. Dlouhodobě nezaměstnaný opravdu jsem. Zaprvé proto, že mám značné úspory v investicích a pracovat nepotřebuji. A za druhé, na ty 2-3 měsíce v roce co pracuji pro radost mám živnost.
   Mně tě líto vůbec není. žiješ přesně tak uboze jak si zasloužíš, rudý losere. Ještě že máš na netu partičku podobných zoufalců jako jsi ty, se kterými si tak rozumíš.

   Vymazat
  2. 15:44 možná se vytahuješ, možná ne. Takže to s tou americkou angličtinou zkusíme? Co ty na to?

   Vymazat
  3. 15:44
   Podobne jako ty kvicela Marie Antoneta nez ji soupli pod guilotinu
   Hodne se ji podobas
   Drazdi dal
   Jen pozor, dnes se popravuje kruteji nez celkem rychlou guilotinou

   Vymazat
  4. 15,44 je duševní ubožák, chvástá se tu, jak si nahrabal a teď houno dělá, no přejme mu to, já si takových lidí nevážím, pro stát a národ mají cenu lidé, co pracují a tvoří hodnoty a ne nějaký onen, co utekl ze své země jak krysa a teď se vychloubá nějakými dolárky. Nezávidím mu je, protože minimozek mu zůstal a s ním i nenávist a zlá povaha, agresivita a nesnášenlivost. Asi si z USA dovezl tu jejich mentalitu, prachy a prachy. Úplně ho vidím - nadváha, klobouk, černé brýle, namachrovaný ksicht, obr sebevědomí a žádní kamarádi ...

   Vymazat
  5. To 15:44
   Takže přece, jen sezonní dělník. To asi dostáváš na ruku prašule, takže nepojištěný.
   Pokud jsi v USA pracoval, tak jedině jako podavač polských dělníků na stavbě. Znám takových několik.
   Kontrolní otázka: Na co se tě ptal imigrační úřední při vstupu na americké území? Zpátky jsi byl vyhoštěn, nebo tě doprovázeli agenti FBI?

   Vymazat
  6. 19:45

   Jasně, že jsem začínal jako podavač, komoušský losere. Já se totiž na rozdíl od tebe práce neštítím. V roce 1997 jsem začínal za 7 dolarů na hodinu, po 3 měsících jsem měl 10, po roce 15 a po dvou jsem už dělal team leadera za dvacku. Upozorňuju rudý blbísku, že dolar byl v té době za 35-40 korun. A po 4 letech jsem začal dělat na sebe.

   Teď už jsem 10 let doma, mám 2 nové domy a 2 byty a žiju slušný, klidný život. A ty se třeba poser zlostí, nýmande jeden.

   Vymazat
  7. 20,29 - podle toho, co píšete, určitě nežijete slušný a klidný život. Kdyby ano, nebyl byste tak plný zloby, zášti, nenávisti a falešné pýchy. Máte nějaký komplex, něco špatného v sobě, touhu ublížit aspoň štěkáním, napadat, pomlouvat, urážet ... takto nevypadá slušný a spokojený rentiér.
   Ten by buď věcně diskutoval k problému (jiný názor nevadí, od toho je diskuze, ale napadat jiné vulgárně a urážet ... to nee, milý zlatý), anebo by tady na NR ani nebyl a někde by si užíval zaslouženého klídku.
   Osud naší země vám je zcela lhostejný, jen když vy máte nějaký barák ... jste ubožák a je mi vás líto. Dobrého člověka nadělají ani domy, ani byty ani konto v bance, to musí jít zevnitř ... možná když jste měl těch 7 dolarů, byl jste slušnější člověk než dnes.

   Vymazat
  8. Proboha, to je úpadek.
   Má to být diskuze k problému a nějaký duševní ubožák tady kdáká o tom, kolik má bytů a domů ... hergot, jako by to někoho zajímalo. Důležité je vždycky to, co člověk zná a umí, ne kolik má bytů a kolik měl dolarů na hodinu.
   Ten troubel asi nemá, komu by se pochlubil, tak píše na internet ... IGNORUJTE HO!! Tohle FAKT do politické diskuze nepatří!!!!!!!!!!

   Vymazat
  9. Hňup z 20:29 Ten tvůj emerický sen je opravdu hezký. To bylo po fetu, nebo jen z hladu ?

   Vymazat
  10. 20:29 Ve skutečnosti jsi looser ty, jen ubohý podčlověk! Nikdy bych se nesnížil pod kýmkoliv dělat ani minutu, leda by pak mou rukou a trest zemřel ... já utratil miliony peněz, který jsem nechal vydělat loosery tvýho typu! Ty a tobě podobnej povl a kompars historií jen procházíte, aniž v nich zanecháte stopu. Nadlidé jako já dějiny píšou!

   Vymazat
 11. Propaganda proti Kimovi je stejná,jak třeba proti Saddámovi,Kaddáfimu.Assadovi,Putinovi a jejich více,ale překáželi a překáží USA rozpínavosti.

  OdpovědětVymazat
 12. Zvrhlého parazita poznáte okamžitě, je v tomto systému jako ryba ve vodě. Ostatní jsou pro něj podlidi možná ani to ne. Nemůžete na něm chtít soucit nebo úctu klidem.

  OdpovědětVymazat
 13. Momentálně vás nakopávají do zadnic ve Venezuele, komouši. Držíte se ale u moci jako klíšťata, za chvíli začnete zase vraždit..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:37 a jiní se u moci nedrží,že? Dokonce nikdo z nich nikdy nevraždil. Krom komoušů, samozřejmě. Znalče současnosti a historie. Blahopřeju ke vzdělání i rozhledu.

   Vymazat
  2. 18:45
   Ne, nedrží. V civilizovaných zemích, padá vláda, politici odstupují. Ne tak ve vašich vzorech, Venezuele, KLDR, Kubě,...

   Vymazat
  3. 18:37
   To si pis
   A ty budes prvni na rade, zlocinecky havlisticky zlodeji, kapitalisticka zrudo
   A zabiti tyrana neni zlocin
   Kapitalisti jsou tyrani, kapitalismus je tyranie
   Ano, smrt tyranym
   A ty jsi tyran a sluzebnik tyranu

   Vymazat
  4. 19:06 nechápete. Režim se nemění, některé tváře ano. Není jedno, například, když v USA jsou u moci demokraté nebo republikáni? Copak asi volby mění? Rozhodují majetky!

   Vymazat
 14. Havlisto Bruslista komunistobijce zde kvici
  Zapomel co takovy zrudam udelali Parizane, plujici streva, ubiti, v lepsim pripade guilotina
  Ano, dnes by Gottwalt rekl ze se jezdi do Koreje ucit jak podrezat kapitalistum krky

  OdpovědětVymazat
 15. Havlobruslozrudo
  Vis co se stalo v 10:22 rano?

  OdpovědětVymazat
 16. Vážení diskutující, prosím vás nevšímejte si toho nedonošeného provokatéra, on za tu svoji hlavu opravdu nemůže, znám ho dobře, je to chudák a zaslouží spíše soucit, nemá žádné kamarády a chtěl by se bratřit, jenže kapitalisti s ním pohrdají a tak se cpe na NR v domnění, že je u komunistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dostává za to přece groše, je to přece nám dobře známý agent provokatér Pepek Vyskoč

   Vymazat
 17. Moje soukromá domněnka: USA se chystají možná již tento podzim odpálit nálož v Yellowstone, aby upustili "páru" v supervulkánu (jehož výbuch by postihnul celý svět, ale samu Ameriku vymazal z map obyvatelných území). Z toho výbuchu bude obviněna KLDR, které tam zázračně doletí mezikontinentální raketa s jadernou náloží). Tato katastrofa umožní Americe vyvázat se ze svých zahraničních dluhů (zásah vyšší moci). Hlavní věřitele to zcela zničí, ale jde zejména o zničení ekonomiky Číny. Následovat bude protiútok na KLDR, proti kterému ani Čína už nic nezmůže. Bude i krach na burzách, ale budou vynulovány dolarové dluhy jedním rázem. Dolar bude odpískán a nahrazen již etablovanou měnou s názvem "amero". Vyvolaná erupce vulkánu sice postihne část území severní Ameriky, ale nebude to nic ve srovnání s přirozenou erupcí, ke které má dojít tak jako tak do pěti let. Mimochodem, i na možnost přesídlení obyvatel jsou prý také již připraveni - viz smlouvy (včetně zálohových plateb) s Argentinou a Brazílií. Je to domněnka, na druhou stranu by si možná oddechnul při této variantě celý svět, nemusí kvůli dolaru zahájit světovou válku. Dnes máme srpen, tak do zimy (letošní) uvidíme, je to za pár. Jiný důvod pro dlouhodobé pěstování KLDR coby nepřítele Ameriky ani nevidím, připadá mně to příliš umělé až teatrální, jako scénář z Holywoodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo, to je hodně divoká konspirační teorie. Trošku mi to připadá jako vyhnout se placení pokuty tím, že skočím pod vlak.
   Nezkoušel jsi psát knihy? Rozhodně máš talent.

   Vymazat
  2. 21:26 s politováním si dovoluji sdělit, že konkrétně situace kolem supervulkánu se zakládá (bohužel) na skutečnosti, kterou popisují už i kvalifikované zdroje na netu, ostatní je asi autorova soukromá konspirace a pravdu se lze dozvědět asi jenom opravdu ve zpravodajství ČT :-)

   Vymazat
  3. Říká se, že člověčí plebs si pamatuje pouze to, co proběhlo během posledních dvou týdnů, starší události ve své paměti automaticky maže. Na druhou stranu se zajímá pouze o dnešní den a do budoucna moc neplánuje (plánuje za něho vrchnost všeho druhu). Vyčkejme tedy, co pro nás vrchnost přichystala, stejně jsme pouze pasivními účastníky, takové obyčejné stádečko českých oveček.

   Vymazat
  4. V příštích dnech bude možná klid. Dnes již zcela zbytečný a bezmocný prezident Trump si vzal 17tidenní dovolenou. Kupodivu Putin společně se Šojgu ji má také. Náhoda nebo vzájemná dohoda obou stran? Na druhou stranu právě 8.8.2008 (den zahájení LOH v Číně) zaútočil Saakašvili (tč. zbaven ukrajinského občanství a stíhán Gruzií) na jižní Osetii. Tak nevím.

   Vymazat
  5. 22:02 spis se sli schovat
   Atomovky nejsou sranda
   Kdo je v meste je sebevrah
   Horni Dolni

   Vymazat
 18. V 20.40 myslím, že se něco chystá, ale určitě né nálož na Yellowstone. Do 1.září se mají odstěhovat všichni usáci z KLDR a ostatní mají zákaz tam jet.Bude-li něco vyprovokováno proti KDLR a jiným státům,Pak se může stát, že ta nálož do Yellowstonu dopadne, ale ne od USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to, že po tomto datu se USA opět trhnou ze řetězu, svými tomahawky obohatí Kimovo zemi, pokud tedy doletí...

   Vymazat
  2. Z lodi doleti

   Vymazat
 19. 21:23 Číně dluží USA biliony dolarů, Rusům asi jenom něco přes 100 miliard (což je nic ve srovnání s s Čínou, Saudskou Arábií nebo s Japonskem) - nepočítám "úspory" ruských oligarchů v dolarech. Vychází mně z toho ale, že z těchto jaderných států to zcela určitě nepoletí.

  OdpovědětVymazat
 20. Proto sankce a válečné tažení Drang nach Osten, americké dluhy se smáznou destruktivními sankcemi a ve finále útokem na Rusko, pomocí evropských spojenců, kteří ty dluhy rádi zaplatí i vlastními životy a spálenými zeměmi.Usák bude řídit palbu, vyzbrojovat a s hamburgrem v ruce sledovat tuto zábavičku v tývý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takze souhlasis ze EU a Cesko je onucov
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 11.41-pokud se neodstraní politici(je jedno z jakého vosího hnízda pochází), váleční štváči, ministři války, pravdy, lásky, havloidi, kavárníci, neziskovky, co ničí tuto zemi, kterou připojili jako kolonii poslušných mopslů ke světovému vrahovi č.1.Tomuto vrahovi č.1 došel dech, ale platit budou jiní!

   Vymazat
  3. 15:48 no tady davas smysl

   Vymazat
 21. Zamyslete se prosím již konečně komu může nejsilnější a nejbohatší stát na Zemi dlužit.Ato kolem 18 bilionů(u nich miliard,mají B.a M. v obráceném pořadí než Evropa)dolarů.A proč vlastně jim dluží a jak například ty poslední americké dluhy(hypoteční krize)vznikaly,komu co USA platily,aby nekleknul a kdo jim zase a znovu půjčoval.Kdo má USA tedy v hrsti,kdo tam vlastně vládne. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nevim, ale jsou to arogantní čuráci.

   Vymazat
  2. Josef Volný - palec nahoru.
   Nejsilnější a nejbohatší stát - to je jen pozlátko, ve skutečnosti to je naopak. Žijou z podstaty a snaží se neztratit tvář, aby to ještě chvíli vypadalo, že jsou tím, čím byli kdysi. Ale už je to jen křeč.

   Vymazat
  3. 20:54
   Amerika je v spatnem stavu
   Ale je velika
   Zato mala evropa nema sanci vydrzet ani pad Ameriky
   Evropa je krehci
   A o cesku nema cenu diskutovat, to je protektorat kde cesi jsou otroci a vladnou jim cizaci z brusle
   A ani o tom nesmi mluvit
   Horni Dolni

   Vymazat
 22. Co kdyby Cuba poskytla území na Korejské rakety ,to nejsou Rusi aby odešli myslím , že i hovnolulu a horní a dolní je v prdeli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jakej by k tomu měla Kuba důvod?

   Vymazat
  2. 15:47 co me tahas do tvych myslenek, parazite co se boji i podepsat nickem

   Vymazat
  3. Proč asi aby i amici byli posraní,že jde jím o kejhák ! Proč amici mají posvětě stovky základen ? a na svědomí miliony životu a zapřičinili tolik válek ? Cely svět by se rád díval jak se potápí Severní Amerika do moře !

   Vymazat
  4. Včera bylo pozdě,ten ussackej ksindl měl bejt z mapy světa vymazanej hned po jeho zbytečným výskytu!!!!

   Vymazat