Reklama

.

.

pátek 11. srpna 2017

Na pláži 2017: Půvab jaderné války

John Pilger
11. 8. 2017    Zvědavec
Kapitán americké ponorky říká: „Všichni musíme jednou zemřít, někteří dříve, někteří později. Problémem vždy bylo, že nikdy nejste připraveni, protože nevíte, kdy to přijde. No, nyní to víme a nelze s tím nic dělat.“Říká, že bude mrtev do září. Umírání bude trvat asi týden, ačkoliv si nikdo nemůže být jistý. Zvířata žijí nejdéle.Válka skončila za měsíc. Protagonisty byly Spojené státy, Rusko a Čína. Není jasné, jestli začala náhodou či omylem. Nebyl žádný vítěz. Severní polokoule je kontaminována a nyní bez života.


Radioaktivní mlha se pohybuje na jih k Austrálii a Novému Zélandu, k jihu Afriky a k jižní Americe. V září zhynou poslední města a vesnice. Stejně jako na severu zůstane většina budov nedotčených, některé z nich osvětleny posledními záblesky elektrického osvětlení.

Takto světy končí
Ne za velkého třesku, ale za skuhrání

Tyto řádky z básně T. S. Eliota „Pokleslí lidé“ (The Hollow Men) se objevily na začátku povídky Nevila Shuta „Na pláži“ (On the Beach), která mne dovedla téměř k slzám. Poznámka na obálce uváděla totéž.

Tato povídka byla uveřejněna v r. 1975, na vrcholu studené války, kdy až příliš mnoho spisovatelů mlčelo nebo se nechalo zastrašit. Styl jazyka naznačuje vznešenost; avšak nic co jsem četl o jaderné válce nebylo tak zarputilým varováním. Žádná jiná kniha není tak naléhavá.

Někteří čtenáři se upamatují na černobílý hollywoodský film, s Gregory Peckem v hlavní roli velitele amerického námořnictva, který se vydá s ponorkou k Austrálii, aby tam čekal na tiché beztvárné strašidlo sestupující na poslední svět živých.

Knihu Na pláži jsem dočetl, když americký kongres schválil zákon o ekonomické válce s Ruskem, druhou zemí na světě co se týká smrtícího jaderného potenciálu. Pro toto hlasování nebylo žádného ospravedlnění, mimo slibu plundrování.

„Sankce“ jsou zacílené i na Evropu, především na Německo, které je závislé na ruském zemním plynu, a na evropské společnosti, které legitimně obchodují s Ruskem. To, co bylo předloženo k diskusi na Capitol Hill, nenechalo spoustu užvaněných senátorů na pochybách, že cílem tohoto embarga je donutit Evropu dovážet drahý americký plyn.

Hlavním cílem se však zdá být válka – skutečná válka. Takto extrémní provokace nemůže naznačovat nic jiného. Zdá se, že po ni dychtí, ačkoliv Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861-65 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co Spojené státy dopřávají jiným.

Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „vyjímečných“. A nemluvil o Vietnamcích.

Když jsem vloni natáčel u Lincolnova památníku ve Washingtonu, zaslechl jsem, jak průvodce Služby národních parků vykládal partě školáků: „Poslouchejte. Ve Vietnamu jsme ztratili 58,000 mladých vojáků, a ti zemřeli při obraně vaší svobody.“

Během okamžiku byla pravda převrácena naruby. Nebyla bráněna žádná svoboda. Svoboda byla zničena. Byla napadena agrární země a byly zabity, zraněny, otráveny a vyhnány z domovů miliony tamních lidí; vyžádalo si to 60,000 životů nájezdníků. Ano, poslouchejte.

Každé generaci je prováděna lobotomie. Fakta jsou odstraňována. Historie je čištěna a upravována a nahrazována tím, co časopis Time nazývá „věčnou přítomností“. Harold Pinter to popsal jako „manipulaci moci po celém světě, moci maskující se za sílu univerzálního dobra, a jde o vynikající, a dokonce vtipný, vysoce úspěšný akt hypnózy, z čehož plyne, že k uváděným věcem nikdy nedošlo. Nic se nikdy nestalo. Nedělo se to, i když se to odehrávalo. Nezáleželo na tom. Nikoho to nezajímalo.“

Ti, kteří se označují za liberály či tendenčně za „levici“, jsou chtivými účastníky této manipulace a v jejím rámci výplachu mozku, který se dnes zaměřil na jedno jméno: Trump.

Trump je šílený, fašista, mamlas v područí Ruska. Je rovněž darem pro „liberální mozky naložené ve formaldehydu politiky identity“, napsala památně Luciana Bohne. Posedlost Trumpem člověkem – ne Trumpem jako symptomem a karikaturou systému v problémech – znamená velké nebezpečí pro nás všechny.

Zatímco realizují svoji fosilní protiruskou agendu, narcistická média, jako Washington Post, BBC a Guardian, potlačují podstatu nejdůležitějšího politického příběhu naší doby a provádí válečné štvaní v měřítku, které jsem ve svém životě nezažil.

3. srpna, v kontrastu s tím, co Guardian věnoval blábolům, že Rusové konspirovali s Trumpem (což je reminiscencí pravičáckého pronásledování Johna Kennedyho jako „sovětského agenta“), tyto noviny uvedly, na straně 16, že prezident Spojených států byl nucen podepsat kongresový zákon vyhlašující ekonomickou válku Rusku.

Na rozdíl od všech ostatních Trumpových podpisů to bylo provedeno prakticky v tajnosti a doplněno námitkou samotného Trumpa, že je to „evidentně protiústavní“.

Probíhá puč proti muži v Bílém domě. Ne proto, že je to odporná lidská bytost, ale proto, že dával konzistentně najevo, že nechce válku s Ruskem.

Tento záblesk zdravého rozumu, či záblesk pragmatismu, je pro manažery, kteří stráží systém založený na válce, šmírování, zbrojení, hrozbách a extrémním kapitalismu, kacířstvím. Martin Luther King je nazval „největšími pachateli násilí v dnešním světě“.

Obklíčili Rusko a Čínu raketami a jaderným arzenálem. Použili neonacisty, aby dosadili nestabilní a agresivní režim v ruském „příhraničí“ – což je způsob, jakým provedl invazi Hitler, a vedlo to ke smrti 27 milionů lidí. Jejich cílem je rozbít současnou moderní Ruskou federaci.

V reakci na to je Vladimirem Putinem neustále používáno slovo „partnerství“ – kdy se, zdá se, snaží udělat vše, co by mohlo zastavit nábožný úprk k válce ve Spojených státech. Nedůvěřivost v Rusku se mohla nyní přeměnit na strach, a možná na jistou odhodlanost. Rusové zcela jistě v rámci válečných her a simulací provedli jaderné protiúdery. Cvičení letectva jsou hojná. Historie je naučila být připravenými.

Hrozba je simultánní. Rusko je prvním, Čína druhou. USA právě ukončily obrovské vojenské cvičení s Austrálií, pod názvem Talismanová šavle (Talisman Sabre). Nacvičovali blokádu Malacké úžiny a Jihočínského moře, přes které vedou ekonomické tepny Číny.

Admirál velící americké Tichomořské flotile řekl, že „bude-li třeba“, hodí na Čínu atom. To, že takovou věc v současné proradné atmosféře řekl veřejně, začíná z fikce Nevila Shuta dělat skutečnost.

Nic z toho není považováno za hodné informování ve zprávách. Nijak se to nespojuje s krvavou lázní u Passchendaele před sto lety. Ve většině médií již upřímné a čestné zpravodajství není vítáno. Dominují žvanilové, známí jako vědátoři: redaktoři jsou jen pro infozábavu nebo jsou to prosazovatelé partajní linie. Tam, kdy kdysi bylo podřizování se faktům, je nyní volný prostor pro tupá klišé. Novináři, kteří se nepodvolí, jsou vykopnuti.

Tato naléhavost má spoustu precedentů. V mém filmu „Nadcházející válka s Čínou“ (The Coming War on China) John Bordne, příslušník raketové jednotky amerického letectva na Okinawě v Japonsku, popisuje, jak v r. 1960 – během kubánské raketové krize – bylo jemu a jeho kolegům řečeno, aby ze svých sil „odpálili všechny rakety“.

Tyto rakety s jadernými hlavicemi byly zacíleny jak na Čínu, tak na Rusko. Nižší důstojník to zpochybnil a tento rozkaz byl nakonec odvolán – ale až poté, co byly rozdány služební pistole a nařízeno střílet na lidi z posádky, pokud to „nezastaví“.

Na vrcholu studené války byla protikomunistická hysterie ve Spojených státech tak velká, že američtí představitelé, kteří služebně působili v Číně, byli obviňováni z vlastizrady a vyhazováni z práce. V r. 1957 – v r., ve kterém Shute napsal Na pláži – nemohl žádný zaměstnanec ministerstva zahraničí mluvit jazykem nejpočetnějšího národa na světě. Lidé mluvící mandarínsky byli vyhozeni po obvinění, nyní zopakovaném v kongresovém zákoně, který byl právě schválen a jehož cílem je Rusko.

Návrh zákona přišel od obou politických stran. Mezi Demokraty a Republikány není zásadnějšího rozdílu. Výraz „levice“ a „pravice“ je bezobsažný, bez významu. Většina novodobých válek Ameriky byla započata nikoliv konzervativci, ale liberálními demokraty.

Když Obama opustil úřad, zůstalo po něm rekordních sedm válek, včetně nejdelší války Ameriky a bezprecedentní kampaně mimosoudních vražd – pomocí bezpilotních letounů.

V posledním roce ve funkci, podle studie Rady pro zahraniční vztahy (CFR), Obama, „zdráhající se liberální válečník“, dal shodit 26,171 bomb – tři bomby každou hodinu, nepřetržitě celý den. Poté, co slíbil, že pomůže „zbavit svět“ jaderných zbraní, tento nositel Nobelovy ceny míru vyzbrojil armádu více jadernými hlavicemi, než jakýkoliv jiný prezident po skončení studené války.

Trump je v porovnání s tím slaboch. Byl to Obama – s jeho ministryní zahraničí Hillary Clinton po boku – kdo zničil Libyi jako moderní stát a zahájil hromadný úprk lidí do Evropy. Doma ho přistěhovalecké skupiny znaly jako „hlavního deportátora“.

Jedním z posledních činů Obamy coby prezidenta bylo podepsání zákona, který přiřkl Pentagonu rekordních 618 miliard dolarů a který byl odrazem stupňujícího se fašistického militarismu ve vládě Spojených stát. Trump se k tomu připojil.

Pohřbeno v detailech bylo zřízení „Střediska informačních analýz a reakce“. Je to ministerstvo pravdy. Je pověřeno poskytováním „oficiálních báchorkových faktů“, které nás připraví na reálnou možnost jaderné války – pokud to umožníme.

On the Beach 2017: The Beckoning Of Nuclear War

45 komentářů :

 1. Co k tomu říci?Jedině to, že USA je říší světového zla a teroru, jehož občané jsou nadřazeni všem světovým rasám, jako vyvolení, řídit svět dějin po svém.Kdo jde proti, je zničen, rozvrácen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak voni tam zase ti vofčani ňáký moc zásadní slovo nemaj:) Tam de vo to, aby byli veselí a měli se většinou fajn jak to líčí náš honolulu - zpívaj a grilujou si u toho nebo naopak, a serou na to co je mimo jejich vlastní rodinu, město či maximálně stát. Zato světoobčani, to je jiná! Ti co jsou doma všude i tam kde je nechtěj a maj to celý pod kontrolou ... právem se ovšem radují ze svého vítězství! Co víc na to říct než jim to přát a na vlastní rasy blbost lkát:) https://www.youtube.com/watch?gl=RU&hl=ru&v=utviTooRdR4

   Vymazat
  2. Primitivní Vandalové zničili římskou říši
   a kulturu. Lidský a rostlinný plevel je
   nesmírně životaschopný, je nesmrtelný.
   Dravé entity dávnověku, které ovládají
   světové politiky a byznysmeny připravují
   depopulaci lidstva. Je ještě naděje?

   Vymazat
  3. Mas neco proti zametanim pred vlastnim prahem?
   To cesi zvanej do vseho a v Masinove pousteji vrahy a trestaji mluveni
   Marat

   Vymazat
  4. 23:19 blb horedole promluvil
   Je tak blbej že v soutěži o největšího blba byl druhej.

   Vymazat
  5. 2:29 ty jsi takovy tupy cesky hovado, coz ovsem ti v cesku dava vyhodu

   Vymazat
  6. Co k tomu ještě říci?
   Kromě toho, že USA je říší světového zla a teroru, ... .
   Že naše vlastní vláda a téměř celá sněmovna jim v tom všem aktivně, a také svou pasivitou, napomáhají.
   A že budou volby.
   A že tím končí čas kdy se ještě můžeme probudit a něco proti tomu všemu dělat. Děda.

   Vymazat
 2. Trumph není šílený, to jen šílenci mu háží klacky pod nohy, aby se náhodou "neusmířil s Ruskem!!! Raději ho omezí na pravomocích, změní ústavu, jen aby nedošlo k uvolnění napětí ve světě.

  Pokud se jedná o Severokorejské "prasátko". tak je zcela jistě "mačo" ale jistě není blázen. On bude spokojený, jak ty jaho rakety doletí do blízkosti Guamu, aby svět viděl, že je toho schopen i v praxi. Silně ale pochybuji, že by ty své rakety vyslal s nukleárními hlavicemi, Tak velký "mačo" zase není, protože velmi dobře ví, že by to byl jeho konec (a nejen jeho)!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak už mně dochází, proč si Amerika předem pronajala území v Argentině a Brazílii. Domníval jsem se, že je to jenom kvůli Yellowstone.

  OdpovědětVymazat
 4. Langšádlová jen z toho čtení má orgasmy!Konečně jaderná válka!¨

  SATAN

  OdpovědětVymazat
 5. Hmm, OBAMA... no ovšem nositel Nobelovy ceny míru za zásluhy v násobení US jaderné síly a za humanitární bombardování... Pak věřte komisi rozhodující o lauerátech Nobelovy ceny míru... a černochům.

  OdpovědětVymazat
 6. No vida,dnes je již zbytečné cokoliv dodávat.Dobrá rozprava a dostatečně přesná. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. Amerikanizmus má kořene v neokonzervativní ideologií USA jako světového hegemona. Podle neokonzervativců zhroucení komunizmu a socializmu dalo světu znamení, že dějiny si jako svou budoucnost vybraly „demokratický kapitalizmus“, který ovšem ve skutečnosti není ani demokratický, ani kapitalistický. Je to světový socioekonomický a politický systém, který by se dal nazvat amerikanizmem. A tento „amerikanizmus“ se nyní Washington coby svou světovou nadvládu chystá nasadit na celý svět.
  Rusko, Čína, Sýrie a Irán, které tuto nadvládu nad sebou odmítají, musí být destabilizovány a zničeny, protože americkému „amerikanizmu“ prostě stojí v cestě. Býv. prez. USA Obama to výstižně nazval "zkroucení rukou".
  USA svojí politikou destabilizují světový mír. Americká demokracie je podvod, který slouží komukoliv a kdekoliv.
  USA je nejškodlivější stát na Zemi, který nelegálně bombarduje a zabíjí civilisty v několika zemích současně, tajně vyzbrojuje teroristy na Středním východě a podvratně zasahuje do voleb v zemích po celém světě. Poučuje ostatní suverenní státy o čestnosti, čímž se vysmívá mezinárodnímu právu a pravidlům obchodu.
  Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.
  • http://aeronet.cz/news/video-statni-senator-z-virginie-natvrdo-odhalil-jakou-moc-drzi-nad-kongresem-deep-state-oligarchove-george-soros-a-zbrojari-trump-je-ztracen-tandemove-rizeni-svazkove-moci-v-usa-a-jeho-kopie/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropa a cesko nepotrebuje k sebezniceni Ameriku
   Dokaze to nezavisle
   Marat

   Vymazat
  2. Nechápu proč toto, co je ted, není kapitalismus. Vládne nyní kapital, stejně jako v předchozích dobách toho skvělého zřízení? Ano. Mám ten dojem, že věříš v nějaký dobrý kapitalismus - ten nidky nebyl, není a nebude. Udělej si ve své hlavě pořádek. Moje ráda: Více čti ty správné knihy. Správné knihy v každé disciplíně jsou ty, díky kterým disciplína je zvládnutá správným způsobem. Podpis: antikapitalista, nikoliv komunista ve smyslu hájení toho režimu co zde byl.

   Vymazat
 8. Americké základny11. srpna 2017 16:37

  Podle oficiálních informací poskytnutých ministerstvem obrany (MO) a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
  Na základě informací nejnovější zprávy od Base Structure Report (BSR), mají Spojené státy základny v nejméně 150 zemích a vojáky prakticky po celém světě. Podle posledního zveřejněného počtu, americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v padesáti amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu a Kataru. Součet Pentagonu však nezahrnuje tajné americké základny v Izraeli a Saúdské Arábii!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:37
   Pokud známe kolonialní správu,tak se chovají vojáci na základnách ve všech státech.Nejsou tam pro ochranu obyvatel,ale pro Amerických zájmů.Jasně to dokládá i NATO,přesouvá vojáky kde potřebují USA.

   Vymazat
  2. Cesko neni svepravny stat
   Danton

   Vymazat
 9. Když si to hoši v ponorce uvědomí,jsou schopni přežít jadernou válku s Ruskem,nebo s Čínou,aspoň rok.Co je horší,že tito Američtí kovbojové nedodržují platné pravidlo kovboje,postavit se čelem protivníkovi a střelit protivníka zezadu bylo trestáno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:38 Mýlíte se, vypuštění i jediné rakety z ponorky znamená její prozrazení a následnou likvidaci ...

   Vymazat
  2. Moc cumis na vesterny
   A ponorka zrejme vystreli vsechny rakety a az pak je obetovana
   Dalton
   Vyslov Dalto

   Vymazat
 10. Je na čase nastolit téma míru, resp. zabránění válce jako zásadní politické téma, mobilizovat veřejnost, vytáhnut lidi od televize, internetu a počítačů na ulici a dát vědět politikům, zákulisním loutkovodičům a médiím, že jim to lehko neprojde.
  Problém je, že není žádný Vietnam, na němž by se občané naučili politice, občanské angažovanosti a na němž by přerostli v autonomní politickou sílu. Takto lze lidi vyšachovat a začít globální konflikt nerušeně.
  Blíží se 1. září. Nebylo by od věci připomenout na válečných pomnících 1. a 2. světové války, že žádnou třetí světovou válku nechceme. Nejen zapálit svíčky, ale napsat něco na stuhu. Že se lidé nepoučili, že oběti válek jsou opět zapomínány, že se opět lže a manipuluje, kdo za to může....?
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
   JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR“.
   Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
   Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
   Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
   Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek a fenolformadehydové pryskyřice.
   Dále je použit rozvařená surová směs do Babišových kuřecích párečků.
   Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
   TAK MY, AMERIČANÉ SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
   BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
   Američan.

   Vymazat
  2. 19:15 jina metoda je jedeni posypove soli
   Marat

   Vymazat
  3. 11. září se také blíží. Nedávno jsem se setkal s argumentem - proběhlo podle USSA vladní verze, přece tolik lidí vidělo ta letadla, dokonce někteří je natočili. Máte někdo na toto protiargument? Já osobně nevěřím v to, že tato letadla skutečně někdo viděl - pokud tak tvrdí, tak lže a ti co ta letadla natočili, je natočili stejným způsobem jak ti, co to pustili do světa.

   Vymazat
 11. Toz déte se dobré nepatérizované pivinko pjekne vechlazené....neb nezijeme enem jednó, ale oz vod zacátko vekó....ted je to tade samé nýmand, ktere sere do gatí.....toz enem chcejó zamaskovat prilet Nibiru s tema rohatéma kosmonautama......bode to pjekné brajgl proto sa vo tem nemloví.........toz na zdraví a nech slózí....slonce v srdci.....howk

  OdpovědětVymazat
 12. Myslím že budou válčit tak hubou tohle nejsou muslimáci bez jaderných zbraní. Jak něco začnou tak jsou vyřízení.

  OdpovědětVymazat
 13. Čína právě oznámila že zastaví útok jak USA tak Jižní Koreje na Severní Koreu. V žádném případě nedovolí změnu režimu.
  Začíná se to oteplovat.

  OdpovědětVymazat
 14. Cesi, zrat posypovou sul,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tobě ta posypová sůl nedá spát, viď vole? Nahoď jinou debilitu, tohle je ohrané, ale ty na víc nemáš.
   Horedole, tvoje paralýza mozku je pokročilá, nedá se nic dělat bude jen horší.

   Vymazat
  2. 12:41 dej si vic posypovy soli, ceska onuce
   O ty jsi tak moudry, to bude z ty posypovy soli, cesky posypozroute
   Horni Dolni

   Vymazat
 15. Psychopat Trump vyhrožuje valkou Venezuele, ten clověk je nebezpečnej šílenec a měl by být pod dozorem statných ošetřovatelů.
  To máme SK, IRÁN, VENEZUELA, ČINA. Kdopak bude další?
  O jeho mentálním zdraví se uz pochybuje veřejně.
  Diagnoza: psychpatický narcis.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste by mel poslat ceske zlodeje do Gitma
   Horni Dolni

   Vymazat
 16. Čína zkazila Trumpovi útok na S.Koreu, ale je třeba vyhrát válku. Takže ve Venezuele. Už vám došlo, proč se přes usilovné pátrání nenašly signály mimozemské civilizace?

  OdpovědětVymazat
 17. Něco velkého se na planetě Zemi chystá. A vy budete u toho. Vše budou tajit do poslední chvilky
  http://tadesco.cz/neco-velkeho-se-planete-zemi-chysta-vy-budete-u-toho-vse-budou-tajit-posledni-chvilky/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naduti. Jak deti. Pekne, pekne.
   https://www.youtube.com/watch?v=Es6f7K4c-y8
   No a takto s Vami zatocime kdyz nas budete stale s...stvat.
   https://www.youtube.com/watch?v=Es6f7K4c-y8#t=266.752708
   Robur

   Vymazat
  2. Amerika se musí připravit na výbuch supervulkánu Yellowstone. Možná bude vyvolán uměle odpálením nálože.

   Vymazat
  3. 16:08 to odpálení ale asi svedou na Rusko, Čínu nebo KLDR, i kdyby to udělali sami Američané

   Vymazat
 18. Je to asi hodně blbé, já vím, ale za to, co provedli a provádějí a ještě provádět chtějí ve světě, jim ten výbuch v Y přeju.

  OdpovědětVymazat
 19. A aby k tomu nedoslo je treba neodkladne postrilet a povesit vsechny zmrdy ,preventivne!
  Zacit je treba v SSA,kovboju a koltu tam maji dost. Tak jen s elanem do toho! :-)))

  OdpovědětVymazat
 20. Líbila se mi věta"Dominuji žvanilove známi jako vědatori" připomnělo mi to Honolula a Ho Do.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:28 tece z tebe zavist, zapecnicky cechacku
   Mohla by te uzrat
   Ovsem kdyby si se ji zbavil tak z tebe nic nezustane
   Horni Dolni

   Vymazat
 21. Honolulu, kde jsi? - již to vzdal. Jen prosím Tě nepřícházej s optimismem, protože to bude evidentní důkaz, že ti změkl mozek.
  Jinak v naši televizi, kterou poslouchám občas u jídla z toho důvodu, abych měl vyšší hladinu adrenalinu - to je hormon, který umožňuje přežití v nevhodném prostředí - jsem se doslechl, že tento rok má být Rokem světla. Nuže myslím si, že synové temnoty asi chtěji říci, že není tak tma, jak skutečně je - pokud někdo nerozumí tomu, co píši - je třeba přečíst třeba jen tento článek ještě jednou. Synové temnoty to vymysleli velmi dobře - jim zase vládne Lucifer /nosič světla/ - USSA - ze skvoucího se Bílého domu.

  OdpovědětVymazat