Reklama

.

.

úterý 22. srpna 2017

Německo přiznalo: Rusko nepadne na kolena, Krym našel artikl pro zahraničí


Ljudmila Bugakova
22. 8. 2017      zdroj
Dietmar Bartsch, zástupce strany die Linke ve Spolkovém sněmu, považuje sankční politiku německé vlády vůči Rusku za absurdní. Svůj názor politik sdělil novinářům listu Bild am Sonntag. Materiál publikuje agentura FAN. "Pokládám politiku federální vlády za chybnou. Domnívá se, že sankcemi může něčeho dosáhnout. Je to zcela absurdní. Kdo zná Rusko, kdo ví, že tam za druhé světové války umíraly miliony lidí hladem, žízní, ten si nemůže myslet, že tyto hloupé sankce je mohou srazit na kolena", zdůraznil Bartsch. 


  
Jak píše newinform.com, ekonomika Krymu v letošním roce, nehledě na sankce a vodní blokádu ze strany Kyjeva, vykazuje stabilní vzestupný trend.

Ukazuje se, že přes veškeré úsilí ukrajinské vlády, která se snaží vytvořit regionu další problémy, nové překážky pro rozvoj regionální ekonomiky, byla v letošním roce na ruském poloostrově zaznamenána rekordní úroveň sklizně za posledních 8 let.

Pouze sklizeň raných obilovin již překročila ukazatele o 1,7 milionu tun. Dokládá to průměrný výnos v regionu 3,25 tuny na hektar. Zároveň je ukazatel markantní ilustrací fiaska všech snah Kyjeva, zdůrazňuje zdroj.

Krymské rekordy v oblasti zemědělství byly spatřeny v zahraničí. Podle sdělení Andreje Rjumšina, hlavy zemědělství v regionu, celá řada blízkovýchodních zemí již poslala nabídky na odběr krymského obilí.

"Jsou to návrhy Íránu, Sýrie, Iráku, Saúdské Arábie, Dubaje, států, které nepěstují pšenici", řekl Rjumšin.

Podle předběžných údajů orgány poloostrova našly způsob, jak obejít sankce. Pro dodávky své produkce do třetích zemí ji krymští zemědělci mohou přepravovat do Novorossijsku, odtud už posílat zákazníkům do jiných zemích.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

79 komentářů :

 1. Legrační jak tu při vaší hlouposti ukazujete graf který jasně ukazuje, že ruská ekonomika se za posledních 9 let nepohnula ani o prd. Aneb, jak se střelit do vlastní nohy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buďto jsi obyčejný provokatér, anebo kromobyčejný idiot.

   Vymazat
  2. 11:37

   A argument by nějaký byl nebo umíš jen prdět?

   Vymazat
  3. Výblitek od nekulturního nadávajícího tvora nemůže být argumentem!

   Vymazat
  4. Tvoje diagnoza je "nadsene projevovane blbstvi". Odkdy HDP ukazuje, jak "dobre" se zije normalnim lidem? Zvlast pokud se jedna o ekonomicke kolonie, kde mzdy, se projevuji na tvorbe HDP zcela marginalne. Uplne ale nechapu, proc nejdes projevovat radost nad svou nedostacivosti, nekam jinam. Nekam, kde te pochopi. To jses opravdu tak blbej, nebo jses za to placenej ;-)

   Vymazat
  5. Re 11:33 Graf znázorňuje období za Jelcina - prudký pád, a období Putinovo - vzestup. Podívejte se na graf pozorněji.

   Vymazat
  6. Rusácko de doi prdele tak jak tak, tam de vo houno, kdo z mužiků má ještě zbytek rozumu už dávno vodtama vypad ...

   Vymazat
  7. 13:17 Juro, nedávno jste se tu zmiňoval o své návštěvě letiště v Simferopolu. Tak vás možná potěší, jak "krachující Rusko" buduje nové letiště tamtéž:
   https://www.youtube.com/watch?v=jNnKLZnaDcE

   Vymazat
  8. 17:25
   To by z usssackýho ráje museli zdrhnout miliony.....ty jejich nekrytý sračkoprachy nemají cenu ani toaletniho papíru....a Fort Knox he prázdnej jako tvoje palice ty zlatá prezervo:-DDD!!!!!!!

   Vymazat
  9. Dekuju za odkaz. Jen me ted o neco vic mrzi, ze jsme na ten Krym, v tom 2015 neleteli. Mozna by nas jeste odbavovali v te stare hale. Byla peknejsi, ale uznavam, ze az se na Krymu rozbehne turistika, ta stara odbavovacka by nestacila ani z tisiciny ;-)
   Jinak aby nedoslo k omylu! Simferopolske letiste, je jedno z nejvetsich letist na svete ...z "civilnich" letist, bude asi opravdu nejvetsi. Sestava(lo tehdy) totiz ze 14-ti!!! vojenskych letist a z civilni casti (odbavovacky a vstupu). System drah a pojizdecek je neskutecne rozsahly. Bylo totiz planovane na pristavani Buranu. Nestestim ale je, jeho strategicka poloha.

   Vymazat
  10. 23:04 A takto bude letiště vypadat po dokončení rekonstruce:
   https://www.youtube.com/watch?v=EdmeTep8cSQ

   Vymazat
  11. 19:13 To je pravda! Z Russssácka utíkaj hlavně mladí a zdatní co maj mozek. Jo a ty si sprav klávesnici, nedocvakává ti "r". Russsácká, co? Kup si americkou! Pokud teda ta tvoje rachitická figurka unese ten pytel na ruble, co budeš potřebovat k výměně za padesátidolarovku:)))

   Vymazat
  12. 16:51
   Kup si novou klávesnici sám ty banderovskej mamrde.....nebo ti Janda visí pořád u koulí a ty nemáš vycházky ty pako Paukovo lžidovskejch sragor???!!!!:-)))

   Vymazat
  13. 16:51 Americkou klávesnici? Myslíš tu vyrobenou v Číně, jako všechny ostatní? Za padesatidolarovku je 3500 rublů. To se vejde i do tvého mrňavého pytlíčku.

   Vymazat
  14. 3:05 Tak vyrobit to umí každá opice, možná by se u pásu chyt i zaostalej čechomužik z 17:23, ale vymyslet, to! Proto je USA v čele jediné civilizace už tolk století! Kdežto rolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí ...

   Vymazat
 2. 11:33 To je tak,když někdo na lavičce Venci chrchla chlastá už v tuhle dobu Metanol!!!!!.-)

  OdpovědětVymazat
 3. Pšenice na Krymu,v loni nadúroda v Rusku a příští rok bude co? Hlavně,že bude vodka a chleba,to rusofilním čechům stačí ke štěstí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Polepši se. Nejsi ani vtipný, ani chytrý. Proč sem tedy píšeš?

   Vymazat
  2. Tobě asi budou zase stačit ke štěstí stupidní, stále se opakující emerické filmy a seriály za které platíš jak mourovatý.

   Vymazat
  3. Rusácko nestárne, Rusácko vychcípává! Však tam chcíp i pes!

   Vymazat
  4. 17:29
   Sám to máš za pár ty havlobanderovskej odpade!!!!!!

   Vymazat
  5. 19.15 Jo, pár desetiletí, jenže tam to maj za pár všichni:)) Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A Čínský chanát přijde na řadu později ... a ty putleroffskej smrade z kremelský zengrúny vyvaneš hned poté:))

   Vymazat
  6. 16:45
   Přestaň chlastat a toho eurohovnotnýho ptáka kuř příště alespoň za polívku.....takhle tady do nekonečna bleješ z hladu ty sračko májová!!!!!:-DDD

   Vymazat
  7. 17:28 Směšný a trapný zároveň, když mi o chlastu a kouření povídá rusofilcka, kterou nemine smutnej konec s flaškou samohonky někde pod mostem, jako každýho čechomužika neschopnýho života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu. Chcípenš s ním:)

   Vymazat
 4. 11,42
  Hlavně,že tobě stačí jen pindat přesně jako Kraďousek....ten je taky vyhlášenej ekonom!!!!!.-DDDD

  OdpovědětVymazat
 5. https://goo.gl/M61ogd

  Malé srovnání ČR a Ruska v HDP podle parity kupní síly pro ty zdejší rusácké užitečné idioty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady nejsou žádní "rusácké užiteční idioty", ty jeden banderovský blbečku / ty jedna banderovská blbko!

   Vymazat
  2. Podle tohodle zvěrskýho skřehotání místo argumentů se pozná typická sebranka místních rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí :)))

   Vymazat
  3. STRAŠNÝ HLADOMOR V RUSKU !!!!
   RUSÁCI MĚ SEŽRALI SNOUBENKU !!!!
   Moje snoubenka, Deborah Jenkinsová, se rozhodla, nedbajíc varování navštívit Moskvu.
   Moje sladká Deborah (typická Američanka /výška 160 cm, 180 kg živé váhy/) po vystoupení z vlaku, (lodí do Vladivostoku, cesta magistrálou) byla napadena pěti hladovými Rusáky a sežrána. Dokonce i kosti si vzali na polévku.
   Takové vládnou poměry v Rusku.
   PLÁČU PLÁČU SŮL !!!
   JOE PRKNO, Čechoameričan.

   Vymazat
  4. 17:31 kopíruješ tu svoji hloupost při každé příležitosti a pořád stejně, žádný ůsudek,žádné argumenty, nic k věci - trapas!

   Vymazat
  5. 20:52 Já jsem chyterej! O čemž svědčí skutečnost že už dvacetsedm let se mám dobře a směji se hovadům tvýho ražení. Hovadům jako ty, rudej pračuráčku bez mozku, kerej si na chcípnutí, dřeš do úmoru a furt máš stejný hovno a mít i budeš a i proto se tu slejzáš s podobnými xindly a blejete tu sračky proti vlastní civilizaci ...
   A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. U zdegenerovanců tvýho typu víc, u zdravých jedinců méně. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars tvýho ražení, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
 6. Od dob carismu je ruský národ veden ke skromnosti. Když Mc.Donald pohrozil, že odejde z Krymu, řekli Rusové ať odejde z celého Ruska a byl klid. Oni se bez hamburgrů klidně obejdou. Pro mne je pro Krym ukazatelem i to, že z 18 tisíc ukrajinských vojáků na Krymu jich tam po referendu zůstalo pod ruskou knutou 12 tisíc za kterými přijeli i rodiny z Ukrajiny. To je neotřesitelný fakt. Rusko bude klidně hladovět ale nikdo ho nepoloží! Všichni společně(!)do jednoho v době ohrožení své ródiny se spojí na jeji ochranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato vy, čeští komunističtí pohrobci s plnými bachory u počítačů neustále pištíte jak máte málo. Vemte si tedy ze skromných Rusů příklad!

   Vymazat
  2. Nejsem komunistický pohrobek, nikdy jsem v KSČ nebyl a mám plný bachor a mám hodně, tomu věř. Tak mi to nezáviď. Současný systém umožňuje schopným mít se dobře. Tak nezáviď nereptej a něco dělej pro své blaho. I nekomunisti mohou být schopní. Nevěříš?

   Vymazat
  3. No jo, za dob carismu! Ale co se stalo potom?
   Mužíci utekli z fronty, běželi domů, aby si rozebrali šlechtické statky. Německo chtělo z Ruska dostati obilí a potraviny a proto s takovým úsilím pracovalo na zničení Ruska, které se mu podařilo.
   Žid Lenin-Zederblum a Žid Trocký-Chaim Bronstein vydali heslo, že půda bude rozdělena mezi mužíky proletáře, kterým v Rusku říkají »bedujaki«, kdežto rolníci zámožnější, kterým na Rusku říkají »kulaki«, mají dostatek pozemků. Ale Lenin i Trocký se přepočítali. Veškeré obyvatelstvo vesnic v Rusku se spolčilo a prohlásilo, že nezná rozdílu bedujaki a kulaki. Vláda Židů v Rusku je obmezena jen tam, kam proniká moc bodáků červené gardy. Území, kam tyto červené gardy nemohou, není nám přesně známo. Dnové židovské vlády, či jak si říkají vlády sovětů, jsou sečteny. Možno, že do roka bude Rusko od krvelačných červených gard osvobozeno.
   Naděje Německa, že bude z Ruska dovážet značné zásoby obilí a potravin, selhala. V samotné jižní Rusi platí lid za kilo mouky 20 rublů. V Moskvě bude mouka daleko dražší.
   Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným.
   Ruský národ selhal, zradil sebe sama. Nyní musí cizí velmoci posílat do Ruska pomocné armády, aby Rusko bylo zbaveno židovského vladaře. Tak hluboko neklesnul ještě žádný národ, co svět světem stojí.

   Psáno 15. září 1918

   Vymazat
  4. Jakou informační hodnotu má text u kterého není uveden zdroj, jeho orientace, když dokonce je v rozporu s poznanou skutečností? Kde to a další vyhrabáváš, tendenční přispěvateli 17:32? Bylo by to, jak se sluší, korektní.

   Vymazat
  5. 21:03 Sorry! - http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zkaza_Slovanu-Rudolf_Vrba.pdf

   Vymazat
  6. 21:23 dík za odkaz. Jestli bereš prvorepublikový (1924) text jednostranné a historií zpochybněné orientace vážně, je to věc Tvého intelektu a zřejmě i vnitřní potřeby, sklonu k rasizmu, antisemitismu, nacionalismu ... Takoví jsou většinou lidé nevyzrálí a skrytě zamindrákovaní s potřebou jenoduše definovaného nepřítele. Obávám se, že z toho nevyrosteš. Žádné sorry, jsem Čech, takže za úpřimnost, omlouvám se.

   Vymazat
  7. 18:29 Cožeeeee? Antico? Si se úplně dočista pomát? Protože pokud platí - a celých 1300 let historie evropské civilizace o tom svědčí, že semita = otrokář, lichvář a parazit, pak být antisemitou je povinností každého příslušníka naší rasy! -
   https://srsen.wordpress.com/2010/03/07/zajimavy-a-ctivy-clanek-o-dejinach-zidu-v-evrope/

   Vymazat
 7. 12,26
  Ty nepodařenej pohrobku vožralýho Bendy,ty máš zase nacamráno,že píšeš ty svoje hovna už jen ze zvyku,viď ty tlamo uslintaná zlitá?!!!.-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel IQ tvý a toho lejnolhavárnika Bendy se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna!

   Vymazat
  2. 17:33
   Zas slintající kretén pindy starýho mongoloidní blba Pauka....a nebo ti zas při ptákokontrole napovídal Janda ty čokoládově smradlavá držko??"!!!!:-))))

   Vymazat
  3. 19:19 Ing. Pauk je Brňan, katolík a expert, kterej právě komoušský mongolce který vyplodily kriplika tvýho typu, marně učil zacházet s výpočetní technikou, zdegenerovanej nevyučenej holohlavej dělnickej debile ... co je na čokoládě smradlavýho? Jak ty, odpad z putleroffský žumpy, na cokoliv sáhne, tak to smrdět logicky musí! To neznamená že to předtím nevonělo:)
   Ty nulo komoušská, ještě možná pár let tu budeš zbytečně usssssssrákovat a hýkat vaše rudý blitky vo držkách jiných, ale sám budeš rejt tou svou zem, dokud nechcípneš na vzteklinu, šmejde, páč volby nikdy nevyhrajete a nic se tu tak jak si podobnej xindl domnívá měnit nebude! Jen Chujlostan zkrachne až zajde Putler a Lukášenko - otázka času:))

   Vymazat
  4. Tak už chápu,proč do nekonečna meleš ty zdegenerovaný žvásty geronta Pauka!!!!!
   Je to černoordelnickej pedofil,kterej tě učil....ale krom natržený držky a prdele ti do makovicd nenachcal mozek ani velikosti filmy!!!!:-)))
   Tak hup za Jandovo hovnorama a hurá do Brna.....toho jeho megaptáka tam mají dokonce na náměstí,ať mladý vidí,co je od pedofilů z ussdavkejch trenek čeká!!!!:-DDD

   Vymazat
  5. 17:34 Nikdy jsem ho nepotkal, nevím jak vypadá, ale jeho texty cuchaj nerva rudým xindlům tvýho ražení a proto si ty hnusnej putelrskej sajrajte do alelujá budu kopčit kam chci a ty se třeba z toho zeser na kvadrát a uusssssákuj, blbe debilní, zkrachvalej! Páč krom lůzrů nemůže putlerský povl nikdo jinej zastávat:))

   Vymazat
  6. 19:04
   Nikdy jsi ho neviděl a blil jsi,že je ve skvělý formě????
   No asi víš proč ty kuřbuřte starýho Hownera!!!!:-))))

   Vymazat
  7. 19:15 Ve skvělý formě je proto debile, že píše brlantní a trefné texty! Přitom je o padesát let starší jak tyu, kterej tu jen hýká pšt šest sraček dokola! Kdyby toi vypadlo písmenko "s" na lávesnici, tak napíšeš leda hovno, ty "ussshownerodalibororoputlerohavlobandoeurohovnoto")) Vynechal jsem něco z tvý "bohatý" slovní zásoby?
   Jéééé pane šeditelíííí!! !

   Vymazat
 8. Rusko je nejhouževnatější národ světa, takže je jen tak něco nepoloží. EU si neuvědomuje, že jsou i jiné země se kterými může Rusko obchodovat i spolupracovat. To co dováželi z EU nahradily zejména země uskupení BRICS. Bude pro EU asi potěšitelné, že se na jejich trh už mnozí nevrátí. Můžou to vyvážet třeba na planetu Mars.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Mars nebude třeba. Bruselští ekonomové přesměrují odbyt do východních kolonií (ČR, Bulharsko, Maďarsko, Slovensko,...). Ty západní produkci "rádi" odeberou a zaplatí. Jenom si na to budeme muset zase půjčit.

   Vymazat
  2. Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt židokomunistického systému jehož je putlerismus smutným dědicem, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi. Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi putlerští emisaři a páté kolony fanaticky pracují na připojení k "ruskému světu" ... a tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Vymazat
 9. Nejsem rusofil, ale EU a USA nemusím!

  OdpovědětVymazat
 10. mas svatou pravdu

  OdpovědětVymazat
 11. Hádky o Krym jsou hloupé z podstaty. Od samého konce SSSR se Krym snažil o osamostatnění - vyvázání z Ukrajiny, stačí se podívat na wikipedii, kolik těch pokusů a referend bylo, až se to povedlo s Rusy v zádech. Takže povídačky o právu Ukrajiny na Krym jsou akorát tak dobré pro blbečky neznající historii. Vidím, že jich není málo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj ruský užitečný idiote.
   Sudeťáci se také dlouhou dobu snažili o osamostatnění. Ještě že se jim to s Němci v zádech nakonec nepovedlo.

   Vymazat
  2. STRAŠNÝ HLADOMOR V RUSKU !!!!
   RUSÁCI MĚ SEŽRALI SNOUBENKU !!!!
   Moje snoubenka, Deborah Jenkinsová, se rozhodla, nedbajíc varování navštívit Moskvu.
   Moje sladká Deborah (typická Američanka /výška 160 cm, 180 kg živé váhy/) po vystoupení z vlaku, (lodí do Vladivostoku, cesta magistrálou) byla napadena pěti hladovými Rusáky a sežrána. Dokonce i kosti si vzali na polévku.
   Takové vládnou poměry v Rusku.
   PLÁČU PLÁČU SŮL !!!
   JOE PRKNO, Čechoameričan.

   Vymazat
  3. Sudeťáci se snažili odtrhnout území, které jim nikdy historicky nepatřilo, nevím jaký užitečný idiote...

   Vymazat
  4. NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE ZVÍTĚZÍ NAD RUSÁCKÝMI JADERNÝMI PUMAMI.
   JIŽ BYLADÁNA DO PRODEJE POD NÁZVEM „ANTINUKLEAR“.
   Jedná se o speciální pastu, vyvinutou chemickým průmyslem USA.
   Chrání vojáky a civilisty před radioaktivním zářením do hodnoty 1000 Sv.
   Zároveň i před teplotou epicentra jaderné exploze (6000 st.C).
   Jedná se o směs asfaltu, česnekové pasty, hovězího lejna, teflonového tmelu,vývaru z vepřových nožek a fenolformadehydové pryskyřice.
   Dále je použit rozvařená surová směs do Babišových kuřecích párečků.
   Touto pastou se před vypuknutím jaderné války všichni občané USA namažou a budeme se vysmívat Rusáckým jaderným bombám.
   TAK MY, AMERIČANÉ SLAVNĚ A BEZE STRÁT ZVÍTĚZÍME V PŘÍŠTÍ TERMONUKLEÁRNÍ VÁLCE.
   BŮH ŽEHNEJ AMERICE!!!
   Američan.

   Vymazat
  5. 18:22 Mohl byste kandidovat na senátora. Jste stejně blbý, jako Diensbier. Ten skoro totéž říkal v senátu. Oba ale nevíte, že Sudety nebyly autonomní republikou s vlastní ústavou, vládou a parlamentem, s právem vyhlašovat na svém území referendum. A autonomní republikou je Krym i dnes, po vvstupu do Ruské Federace.

   Vymazat
  6. 19:21

   Ukrajinská ústava ve svém článku 73 říká, že územní změna Ukrajiny může být rozhodnuta výlučně celoukrajinským referendem. Takové referendum musí být vyvoláno lidovou iniciativou na žádost minimálně 3 milionů oprávněných voličů. Podpisy musí být sbírány v minimálně dvou třetinách oblastí, v každé z nich pak musí být zajištěno 100 000 a více podpisů.

   Takže se běž se svými bláboly vysrat, rusácký užitečný idiote.

   Vymazat
  7. 19:38 Řeč byla o nestejném státoprávním postavení Sudet a Krymu, nechápavý hňupe.

   Vymazat
  8. 19:38- v pořádku, a teď ocitujte ústavu autonomní oblasti Krym.Je-li v protikladu, kdo může za "kolizi" a která má přednost?

   Vymazat
  9. 21:01 Jen malá oprava - Krym neměl status autonomní oblasti, ale autonomní REPUBLIKY, se všemi atributy státu (vlastní ústava, parlament, vláda).

   Vymazat
 12. Před 2 dny jsem četl, že Rusko ekonomicky zbankrotovalo, dříve jsem četl, že anexí Česka, Slovenska, Maďarska, Polska atd EU zase byla zachráněna před bankrotem EU. Svrchu jsem si přečetl, že se Rusko ekonimicky nepohnulo ani o "prd", ale o kolik prdů se propadla Česká ekonomika jsem si ještě nepřečetl. Ten systém sankcí, které pěstuje sice nekulturní, ale zato nejcivilizovanější Západ jako vyděračskou politiku,jednou skončí "kdo jinému jámu kopá..." a pak bude ve Světě zase mír a bude vládnout pravda.

  OdpovědětVymazat
 13. 19:38
  Ty koukám budeš odborník na tu banderivskou verbež????
  Tak ať se kupříkladu všechen ten genetickej odpad vrátí zpátky do Banderostánu a příbuzný untermensch vezmou kvůli hlasování sebou....a hlavně,ať se do Evropy ta chamraď nevrací!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:38 Zato ty nejsi rudej skine expert vůbec na nic, jsi jen výpuch z putleroffský zengrúny:)

   Vymazat
  2. 17:11
   Když kouříš za polívku Jandoeurohovnotný ptáky,tak si utři tu smradlavou hnědou držku ty prase kolaborantský!!!!!;-))))

   Vymazat
  3. 17:43 Kdo ti putlroffskej výprde řekl že brojíme za EU? Se koukám Putleroj do jeho prdů míchá ještě i smrad z Bruseli:)))
   Tady ty pokurvenče komoušskej z ugrofinský prdele poslouchej za co bojuje naše rasa! -
   https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4 -

   Vymazat
  4. Jenže neumíš rusky, co? To uprdnutí Putlera bylo tak rychlý, žes odvál od jeho prdele dřív než si stačil cokoliv pochytit, co:? To ste celý vy "rusofilcky", Putler sem, Putler tam, ale přečíst v azbuce jediný písmenko to neumí ... Jéééééé pane šeditelíííííí:))

   Vymazat
  5. 18:58
   Ty seš hovno z eurohovnot,ty jsi méněcenný zdegenerovaný pokurvený hovado utvořený z uodu usssáckýho pedofila Pauka!!!!!!:-))))

   Vymazat
  6. Mám vás na háku vy usssacký uřvaný hovnohnědky,po volbách vyženeme takovou kolaborantskou havěť....a TROP09 vám nepomůžou vy lžinegeský vylizovači usssackejch prdeli!!!!!!

   Vymazat
  7. 19:50 Já vim jak se ti to stalo - heč! Jako pankhart si byl v leťáku vo lampionovým průvodu a tam si vo ten tvůj slizkej mozůlek co ti místo hlavy vyrašil kdosi zhas lampión zrovnínka když na plátně Pepek námořník odhodil plechofku vod špenátu! A tobě se v tom mozůlku zrovna zajiskřilo a měls zato, že ti ho trefil Pepek! A vod tý doby si nasranej na mariňáky a když v rádiu zpívá Peťan Spálenej vo Pepkoj, kopeš do rádia! :))

   Vymazat
  8. Ale až ti tu tvou komoušskou tlamu rozkopou mladí piráti s dredy někde pod mostem, až tam lající čechomužiku budeš nasávat z flašky ruskou pěnu do koupele, tak ti zbyde už jen uffffákovat! Chycht! :D:D:D

   Vymazat
 14. Jen pár slov na zamyšlení. Nežijeme si ve většině případů špatně. Ale! V této zemi nám už nepatří ani studánka, vše se prodalo cizákům, vše se prožralo a mnohými hodně schopnými rozkradlo. Tato země nebyla před převratem chudá jak se nám stále věrchuška snaží namluvit a stále je co privatizovat, vracet a hned pod cenou prodávat nezodpovědnými domorodci. Co bude dál až nebude co prodávat? Stane se zázrak?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:52 Pořád ještě je možné rozkrádat to, co se vybere na daních. Je to schováno pod pojmy jako "dotace" a "podpora neziskových organizací".

   Vymazat
  2. Jen pro doplnění. Velký náš kníže zabral tam kdesi u Červené n. V. les a sprosté veřejnosti zakázal vstup do něj.

   Vymazat
 15. Jste už z toho HDP úplně zpitomělý. Z jistěte si co všechno v tom úžasným ukazateli je a přestaňte z toho blbnout. Vysoké HDP má USA a miliony občanů jsou na potravinových lístcích atd atd. Je to údaj pro demagogy. Vysávají intelektuálně celý svět a jejich školství produkuje většinou zvrhlé parazity. Pozměňily tu jejich slavnou DEKLARACI pár písmeny tak že je na hovno. Je to způsobeno jejich řečí, která umožňuje něco jako BIBLE na kterou tam přísahá každý NEOCONS. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 16. Copak tady jde o sankce?Toto jednoznačná řeč usa...Nekupujte v Rusku,kupujte od nás,nebo PADNEM NA HUBU!!!! Jsme(usa)totiž totálně v prdeli!!!!
  Nehledejte v tom nic jiného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:49 Ano a o tom to je celé slavné sankce.

   Vymazat
 17. 16:54 Jak mnoho podnětných nových přídavných jmen ! Kolik obohacujících slovních složenin ! A hlavně přemíra myšlenek - BRAVO! Je na tento styl psaní do diskuze nějaké školící centrum ? Že bych ho obloukem objížděla.

  OdpovědětVymazat