Reklama

.

.

středa 9. srpna 2017

"Neonacistický letní vojenský tábor pro děti na Ukrajině" - přední americký televizní kanál opublikoval usvědčující příběh (VIDEO)9. 8. 2017   zdroj
Russkaja vesna již informovala o zahájení dalšího turnusu neonacistického dětského letního tábora Azovan, kde bojovníci praporu Azov učí malé Ukrajince nenávidět Rusko a Rusy. Tento tábor zaznamenala i západní média: například novinář amerického televizního kanálu NBC strávil v táboře týden a natočil o tom dokumentární film.


NBC bez okolků ukázala děti se střelnými zbraněmi v rukou, které skandují "Bij moskala, počítej mrtvoly", táborového instruktora, který otevřeně prohlásil, že učí děti, co je válka.

Tábor neunikl pozornosti ani ABC News, Foreign Policy a The Daily Mail, kde je tábor přímo nazván neonacistickým a fotografie odtud šokujícími.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

88 komentářů :

 1. Mladí hitlerjugend fašouni by jim měly ukázat záběry z války utrhané končetiny vypálené tanky umučené zajatce.

  OdpovědětVymazat
 2. UK také k totálnímu konfliktu rychle spěje.Ekonomicky nemůže dlouho vydržet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holt břicho prázdné - zásobník plný ....

   Vymazat
  2. Ano,přesně tam dojdou Slované,když si nechají život organizovat fešáky s kupírovanou oháňkou,jako to udělali na Ukrajině...budiž nám ta ukázka všeobecné degenerace a odprůmysňování ruku v ruce s ničením životního prostředí a orné půdy odstrašujícím příkladem,jehož následkem je ztráta státní suverenity a vymírání národa vlivem občanské války a hromadné imigrace...

   Vymazat
  3. 2:03 Motivácia tých fešiakov v medzinárodnej politike tej doby bola komplikovaná a vyžaduje trocha vysvetlenia. Vtedy, rovnako ako aj dnes, žili ako menšiny v mnohých iných „hostiteľských“ krajinách, bez vlastného štátu, ale všetci sa považovali za súčasť „medzinárodného izraelského národa,“ jediného národa, ktorý zahŕňal všetkých Židov na svete.
   Čo sa deje so Židmi v jednom kúte sveta, to sa dotýka Židov po celom svete. Ako každý národ, aj medzinárodné židovstvo má „národné záujmy“. Jedným z národných záujmov tej doby bolo eventuálne zničenie cárskeho režimu v Rusku. Židia v Rusku boli po dlhú dobu obmedzovaní a utláčaní jedným cárom za druhým. A to až do takej miery, že milióny Židov opustili územia pod vládou Ruska a presunuli sa do iných európskych krajín, ale hlavne do Ameriky. Cárske Rusko bolo zarytým nepriateľom medzinárodného židovstva, a pretože Nemecko bolo vo vojne s Ruskom, medzinárodné židovstvo malo tendenciu podporovať Nemecko podľa princípu „nepriateľ môjho nepriateľa je mojím priateľom.“ Avšak potom, ako sionisti zahliadli svoju šancu na získanie Palestíny ako židovskej vlasti, medzinárodné židovsto zmenilo cez noc strany, začali podporovať Britániu a z Nemecka sa stal ich zarytý nepriateľ.
   Bezprostredne po britskom prísľube židovskej vlasti v Palestíne začali americkí Židia tlačiť na Wilsonovu administratívu, aby Amerika vstúpila do vojny s Nemeckom a americký vstup do vojny so svojimi neplánovanými následkami bol asi tou najväčšou katastrofou v dejinách Európy.

   Vymazat
  4. pro 9:19 - přečti si tohle a jen tak pro zajimavost poměr mezi chazary a semitskými židy je 10/1. http://martyndk.blog.cz/1101/tisicileta-valka-medzi-ruskem-a-chazary
   Vaska

   Vymazat
  5. Chazaři se rozptýlili mezi východními národy a jejich potomci - Aškenázové jsou ti chudí vopejzelci co postávali ve Švejkovi na haličským nádraží v černých kaftanech. V Americe je nikdo nevítal a lifrovali je hned jak to bylo možný do Palestiny jako futrkanon k budování osad. Ale moc od nich nepřišla, ta pochází od sefardských židů z Cordobského kalifátu, který byl jejich loutkovým státem vybudovaným jako základna pro obchod s otroky pro severní Afriku! Po pádu Grenady odešli do třech míst - do Portugalska, do Amsterodamu a do severní Afriky. Odtud pak postupně ovládli Západ, jen ti severoafričtí museli kvůli pronásledování odejít do Soluně, kterou jim dal osmanský sultán a tam založili sektu Dönmeh. Více -
   https://srsen.wordpress.com/2010/03/07/zajimavy-a-ctivy-clanek-o-dejinach-zidu-v-evrope/

   Vymazat
 3. Ukrajinským dětem se musí říkat pravda. Oni nejsou Slované. Oni jsou potomci američanů. Hystorie se musí ctít. Vždyť i u nás je spousta blbů, co nejsou slované ale Kelti. Sice k smíchu Kelti, ale kavárenští Kelti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:59,dobre si tragil poznámku że kavárenští Kelti:D,"hlaná vec že sedia pri pive Kelt"to som myslel ironicki.Mňa viac zaráža fakt že keď niekto povieme niečo negatívne o migráciji a neprispôsobivich parazitoch hneď sme náckovia a v Banderistáne učia globálne kurvítka deti masakrovať Rusov tristo píč horúcich!Som nasratí z toho a nie je úniku.

   Vymazat
  2. Neboj bratě , ještě přijde doba kdy společnê se Srbama a Rusama osvobodime Kosovo a východ Ukrajiny od fašismu a další havěti šiptarské .

   Vymazat
 4. Při současné ekonomické situaci ty dřevěné samopaly budou brzo používat i v ostrém boji a řvát Padni nebo nehraju !!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Tak aby vám to nebylo líto, kokoti.

  http://www.lidovky.cz/rusko-pumpuje-penize-do-vojenskych-taboru-deti-se-uci-boji-s-kalasnikovem-ci-ryti-zakopu-gbm-/zpravy-svet.aspx?c=A170623_143758_ln_zahranici_fas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Otázka je, jestli jim současně vltloukají do hlavy "bij Ukrajince, počítej mrtvoly". To mi přijde podstatné. Tobě ne?

   Vymazat
  2. 1:31 vubec to nechapes, idiote
   Ovsem i v cesku by meli zacit s okopy
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. 1:31-a tak nám řekni ty demente,čemupak ty učíš své děti??Aby se pohroužily do té nám nastavené prdele ještě hlouběji,než ty???Asi ano,nic jiného mě při tvém idiotském komentáři nenapadá...

   Vymazat
  4. 1:48 Myslím že tam spíš volaj "běj žídista v gólovu!" A myslej tím pochopitelně i Putlera:) Ale holky maj fakt hezký - http://maxpark.com/static/u/article_image/14/03/20/tmpP1sHtU.jpeg

   Vymazat
  5. 16:35 něco chytřejšího než Putler a blbý pokus o ruštinu či co, by nebylo?

   Vymazat
 6. Vrátil jsem se z Ukrajiny. Mohu říci, že Ukrajina je velká zem a na její drtivé většině lidé žijí v klidu a relativní pohodě. Není to nijak rozbouřená země, jak nám ji prezentují media. To nepěkné co se tam děje na opravdu malém kusu země, Vcelku to běžného Ukrajince ani tak moc nezajímá. Např. mne tam udivilo, že převažují supermarkety ve vlastnictví Ukrajinců, chcete li zřejmě jejich oligarchů. Tyto obchody jsou narvané kvalitním(!) ruským a evropským zbožím všeho druhu. Takový řetězec Zlatá Praha, kde jsou mramorové podlahy a zboží i od nás, nádhera. Že tam mají vládu debilů a občané na ni nijak nereagují a všímají si svého? A jak je to u nás??? Vždyť i u nás sedí ve vládě lidé, kteří podkuřují potomkům fašistů. Téměř všichni ti, kteří k nám přišli pracovat tam mají své domy, nežijí v bídě, mají velké rodiny, nebyli tam žebráky a vyvrhely. Vždyť např. spoustě Turků taky nic nechybělo a přesto šli do Německa. Tak to je. Ukrajina jako taková je zpřátelená zem, lidé nás mají rádi a to, že si ani volbami nevybereš kvalitní vládu s tím holt dnes nikde nikdo nic neudělá(no a i když vybereš tak holt přijde Američan...). Ukrajino, mám tě rád.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokud budou mít takové muže a ženy, tak je nikdo nezlomí! Moskva ani Brusel, ani Tel Avíf -
   https://www.youtube.com/watch?v=hJ4Ct2NjmtU

   Vymazat
 7. Ukrajina měla a má tu smůlu,že ji globální moc potřebovala a potřebuje jako výchozí bod k útoku na Rusko a získání jeho nerostného bohatství.Kapitalismus je o zisku,o růstu a také o vyniknutí a o vítězství.No a když někdo vyhraje,tak druzí musí prohrát.Kapitalismus je také o planých slibech,polopravdách a lžích,dnes zde hlavní slovo mají PR agentury a média.A ten kdo je vlastní,ten vyhrává.
  Ukrajina padla za oběť touze "západu" porazit a dobýt Rusko.Dnes zde je sice,díky půjčkám mnoha desítek miliard Eur, skutečně dosti zboží a člověk při návštěvě Kyjeva či Lvova by ani neřekl jakého zvěrstva se permanentně dopouští ve východní části země tamní loutková vláda,ale všeho do času.Jednou budou muset splácet a pokud nebudou peníze,tak něčím jiným a pro ukrajinský lid,který si zatím pouze "užívá dne",něčím horším.
  Samozřejmě lid Ukrajiny je stejný,kulurně,nábožensky i tzv.lidsky jako lid ostatních slovanských zemí,lid za ty svoje "proamerické" panduláky,kteří ji vedou do zkázy a způsobují mimo jiné smrt mnoha desítek lidí denně,ať přímo v bojích nebo následkem psychických poruch nebo tzv.odstraňováním neloajálních obyvatel země(Oděsa,Charkov,Kramatorsk,Slavjansk atd.).
  Proto také musím spolu s Františkem i já říci,mám rád všechny slušné slovany,samozřejmě včetně ukrajinců. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znám to tam dobře. Problém je právě v tom, že oni nechtějí vědět o všech těch svinstvech co se tam dějí a i děly. Když jsem jim dal publikaci v ukrajinštině o tom jak to tam vypadalo při příchodu Čechů na Volyň a co se tam dělo a co tam Češi za ten krátký čas vybudovaly tak po odmítají číst. Že jsou tam popisováni jako by v roce 1870 žily ve 12 století, pravda prý je za hroš, nechtějí ani slyšet že název jejich měny je z Českého groše . Že prý jsou HORDY na BANDEROVCE. Ve většině jsou tam lidé co žijí ze dne na den a zajímá je jen maso, horilka a krasota. Proto jím bez rozdílu říkám KRASAVCI. Samozřejmě píši o obyvatelích Volyně a na jejich mentalitě se podepsala Polská šlechta.

   Vymazat
 8. Hlouposti, tvé jméno je 6:37!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte jiný názor z vašeho pobytu na Ukrajině? Pak vám ho neberu.

   Vymazat
  2. Ukrajina je nezdolná, protože slovanská! Tam šílený kremelský Ugrofin neprojde! -
   https://www.youtube.com/watch?v=08P7pyHBlq0

   Vymazat
  3. Zato ty jsi idiot jak rampa 9:40. Vylezl jsi vůbec někde mimo tvou vesnici vildáku?

   Vymazat
 9. 6,37
  Tak proč se tam ta banderovská pakáž nevrátí???!!!!!
  V Čechách tu verbež nikdo NECHCE A NEPOTŘEBUJE,MÁME CIKORKY,TO NÁM STAČÍ!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřte, že to co tady je není žádná banderovská pakáž, i když vyjimky se samozřejmě najdou. Jsou to vesměs velmi slušní a vzdělaní lidé. Mám za sousedy smíšenou rusko ukrajinskou rodinu, on Ukrajinec ona Ruska. Scházíme se a spolu i ostatními sousedy grilujeme. Ukrajinců je u nás více a žádné problémy s nimi nejsou. Jste obětí nenávistné protiukrajinské propagandy. Vy taky (zřejmě)nejste fašista jen proto, že někteří sedí v naší vládě a parlamentu.

   Vymazat
  2. Jezdil jsem dlouhý čas dělat do Německa. Nikdy jsem tam neslyšel, co jsem lezeš ty komunistická slovanská pakáži. Nechceme tě tady, nepotřebujeme tě. Svět se mění, mohu si jezdit za prací kam chci.

   Vymazat
  3. 8,55
   Máte zřejmě štěstí,většina Čechů s těma negramotama věčně zlitejmy,prolezlejma syfilidou a otevřenou tuberou tak veselý zkušenosti nemá!!!!!!

   Vymazat
  4. Opravdu myslíte, že většina národa má tyto vaše zkušenosti, které vám samozřejmě neberu a nevyvracím? U nás taky žijí dva naši homosexuálové, oba postiženi AIDS. Statistika tvrdí,že právě ti jsou největšími roznašeči této nemoci a pohlavních chorob. A jak si vážíme jejich hrdosti. No a co, to dnes máte všude. A počkejte co přijde z Afriky! Na ty se spíše zaměřte. Z Ukrajinců já bych opravdu nedělal bandu nějakých nevzdělaných chcípáků. No každej jsme nějakej. Nejsme stejní.

   Vymazat
  5. 9,27
   Otevřená tubera není pohlavní nemoc.
   jinak ty banderovci smrdí chlastem a cigaretama víc,než kdejaký bezdomovec!!!!!
   Vaše svaté nadšní z nich vám ovšem neberu.

   Vymazat
  6. 9:03 Pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhostejný postoj většinové negramotné slovanské populace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.

   Vymazat
  7. 9:07 Čechů? Takových jako ty? Tedy odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty?:)) Nadšení, že jste tak špatní, vám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neraduj se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde? Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Vymazat
  8. 9,46
   Ptal se tě někdo na něco ty mongoloidní patvare s ÍÁ???!!!!!
   Nemám ten pocit,takže zavři tu zrzavou knížecí držku a mazej hulit JandoPutnovi dýmku míru,prasopse z untermensche!!!!!
   A mimochodem,ty čubky z USSA vypadají jako srací kýbl!!!!!.-DDDD

   Vymazat
  9. 9:54 Oproti většině tzv. Čechů vypadaj i ti nejhorší mariňáci skvěle, viď? Kuřbuřte:)) A nespojuj furt toho ugrofina s krysím xichtem s Daliborem, to je jako srovnávat brčko s oštěpem! -
   http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/84918/uf-nadsamec-dalibor-janda-ukazal-sveho-hurikana.html

   Ale už si se polepšil z těma negrováním, vidíš že ti radim dobře ...

   Vymazat
  10. 10,26
   TY PODŘADNEJ ZKURVYSYNU,RADÍM TI DOBŘE,ZAPADNI DO KANÁLU,ZE KTERÝHO SES VYKLUBAL A DRŽ TU KOLABORANSKOU BANDEROVSKOHAVLOIDNÍ DRŽKU,NEŽ TĚ VEZMU UHELKOU I PŘES TVOJE NEEXISTUJÍCÍ KOULE,UNTERMENSCH POTRACENEJ!!!!!!!

   Vymazat
  11. 10:35

   23:35 - neber do svý lhavý komoušský tlamořiti jména velkých mužů naší, kterým ty rusácká prašivino, vzlínající z putleroffský zengrúny, nesaháš ani po podrážku holínek, který si musí tito nazout, pokud se musej přes takovej sajrajt rudej přebrodit ...

   Der Grosse Wenzel! - http://kremlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=325239

   Vymazat
  12. - http://kremlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=325239

   K němu ano, k němu by se tvůj děda hlásil, tebe by utopil v zengruně ty nepovedená vožgrunadá ruskomongolská kreaturo ...

   Vymazat
  13. 10,53
   TY KOKOTE ,JÁ SI BUDU ŘÍKAT O BANDEROVSKÝCH GENETICKÝM ODPADU CO CHCI,JE TI TO JASNÝ TY HOMOKLÁDO!!!!!!!!!!!!!AŽ TĚ BUDU POPRAVOVAT,TAK SE STRACHEM POSEREŠ JEŠTĚ NEŽ VLZEŠ NA PRVNÍ SCHŮDEK ŠIBENICE,TY PODŘADNEJ POLOGRAMOTNEJ SRAČKOMILE!!!!.-DDDD

   Vymazat
  14. oprava: vožgrundaná - sorry ... Nač ty velký bukvy? Tím se z výblitku argument nestane:)) Jis jen velkej žvanil a esesáckej dědek ti reputaci nespraví. Mrk sem na toho tvýho Hoovra co tě srašíí, židáčku! To byl správnej chlap! O tom že je homouš se šiřili jen židácký bulváři na základě naprosto nedoložených nesmyslů jako že ho do klubu pravidelně doprovázel nějaký jeho tajemník! Takže tu šíříš jen židácký lži a žvássty ty nepovedená kreatůro! Sáms negramotnej - kdes skouk odkazy? Neumíš ani otrevřít, co ty hovado? Pan Hoover prosazoval rodinný hodnoty! Byl proti volebnímu právu barevných a žen! Bojoval proti mafiím - židovský a taliánský a taky proti komoušskýmu jedu! A co ty? Si jako ta tvoje hrouda hnusu co považuješ za hlavu myslí, že by tvůj statečnej dědek při spatření krysí dršky Putlera a jeho mongolskýho kámoše Šojgua vykřik: "Vy kucí mojíííí! Jak já vás miluju, že bráníte "rodinné hodnoty"! Nebo co? Idiote ...

   Vymazat
  15. 11,31
   Nesvéprávný hovado seš ty a coura co tě vyprla z kozí pindy!!!.-)))
   Bráním normální lidi proti USSA a jejich agresivním výpadům....jenže to ty havlobanderovský hovno u cesty nikdy nepochopí!!!!!Na to bys ty podřadnej potrate musel utrpět při svým početí i buňky na mozek....ty zřejmě zůstaly čokovopici v koulích!!!.-DDDD

   Vymazat
  16. 11,14
   Ty vohone zdegenerovaná kurvy,Howner byl transsexuál.....a záběra jeho a toho pucfleka při tanci odvysílala slaná televize z USSA!!!!.-DDDD
   Seš holt mamrd bez mozku a víš hovno,ani prdel si sám neutřeš mongoloidní potrate!!!!!.-D

   Vymazat
  17. 11,31
   Nesvéprávný hovado seš ty a coura co tě vyprla z kozí pindy!!!.-)))
   Bráním normální lidi proti USSA a jejich agresivním výpadům....jenže to ty havlobanderovský hovno u cesty nikdy nepochopí!!!!!Na to bys ty podřadnej potrate musel utrpět při svým početí i buňky na mozek....ty zřejmě zůstaly čokovopici v koulích!!!.-DDDD

   Vymazat
  18. 1:56 Ty nikoho nebráníš, rusáckej mongoloide vzlínající jak azijatskej puch přímo z putleroffský zengúny!:)) Mrk sem na toho tvýho Hoovra co tě straší, židáčku! To byl správnej chlap! O tom že je údajně homouš se šiřili jen židácký bulváři na základě naprosto nedoložených nesmyslů jako že ho do klubu pravidelně doprovázel nějaký jeho tajemník! Takže tu šíříš jen židácký lži a žvássty ty nepovedená kreatůro! Pan Hoover prosazoval rodinný hodnoty! Byl proti volebnímu právu barevných a žen! Bojoval proti mafiím - židovský a taliánský a taky proti komoušskýmu jedu! A co ty? Si jako ta tvoje hrouda hnusu co považuješ za hlavu myslí, že by tvůj statečnej dědek při spatření krysí dršky Putlera a jeho mongolskýho kámoše Šojgua vykřik: "Vy kucí mojíííí! Jak já vás miluju, že bráníte "rodinné hodnoty"! Nebo co? Idiote ...

   Vymazat
  19. 11:51 Já už vim jak se ti to stalo! Jako pankhart si byl v leťáku vo lampionovým průvodu a tam si vo ten tvůj slizkej mozůlek co ti místo hlavy vyrašil kdosi zhas lampión zrovnínka když na plátně Pepek námořník odhodil plechofku vod špenátu! A tobě se v tom mozůlku zrovna zajiskřilo a měls zato, že ti ho trefil Pepek! A vod tý doby si nasranej na mariňáky a když v rádiu zpívá Peťan Spálenej vo Pepkoj, kopeš do rádia! :))

   Vymazat
  20. oprava: 11.56!
   Jo ták, já přehlíd ten tvůj výblitek cos natřel hnilobným mozolem na slídu v 11:51, proto se vopakuju! Žádná televize nic takovýho samozřejmě nevysílala, lžide:) leda někde v zasraným smradlvým russácku a to nesleduju páč tam civilizace nesahá ...

   Vymazat
  21. Po kolikáté 9:46 ten svůj nesmysl sem kopíruješ? Jakpak asi lze věrohodně zjistit, který národ je víc nebo méně kritický k životní realitě, když ta je různá místně, v čase, ve srovnání, závislá na informacích, propagandě? Chceš hodnotit národní mentalitu podle jednoho dvou článků? Takže, v nejlepším případu, můžeme mít sebehodnocení podle nějak položené otázky z nějakého vzorku respondentů za nějaké okamžité situace. Co z toho podstatného lze vyvozovat, umanutá boží prostoto 9:46?

   Vymazat
  22. 16:39 To neber vážně! To je takový kompilát z různých zdrojů co mi slouží jako "nasírací" či startovací tapetka pro toho nablblýho usssssranýho putleroffce tu:))) Můj názor to neodráží ani v nejmenšim! Naopak! Považuju náš národ zatím za zachráněný nezvolením Khárla prezidentem. Bohužel asi jen dočasně, páč čas pracuje proti němu ...

   Vymazat
 10. Je někdo, kdo rozeštvává Slovany. Vzpomeňte si na Srby a Chorvaty, teď Ukrajinci a Rusové. Nechápu, kdo za tím je. Nedokážu si představit, že takovou nenávist a zášť by někdo vštěpoval nám vůči Slovákům a naopak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Při sledování sovětského velkofilmu Vojna a mír podle stejnojmeného románu L. N. Tolstého jsem si při jedné scéně vzpomněl na to co zde již vícekrát zaznělo. Byla to scéna kdy generál Kutuzov přijímá hlášení o těžkých ztrátách ruské armády a on to odmítá přijmout a křičí, že ráno zahájí protiútok a vyžene vetřelce z území Svaté Rusi! Pak přijde spojka, že s ním chce hovořit Barclay de Tolly. A on se sklidní, sedí na stoličce a přemýšlí ... a tady mi blesklo hlavou to co jsem tu již dříve četl - cituju:
   Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!

   Vymazat
  2. Autor textu z 9:51 je ukázkovým demagogem, naprosto neznalým historických souvislostí… Netuší, že existující civilizační vrcholy v historii nijak neukazují na specifické vlastnosti populace, ale pouze a výhradně na přírodní podmínky, míru poznání, míru potřeb společnosti a míru jejich možného uspokojení s tím, že každý ten rozvojový podnět byl vyčerpatelný, když nato vzniknul civilizační vrchol jinde, podle daností, opět nezávisle na rase či národnosti… Sled si nijak nepamatuju, ale – Mezopotamie, Egypt, Indie, Řím… Průmyslová civilizace našla kolébku v Britanii (mořeplavba, klimatické podmínky, uhlí, kolonie…), takže zcela přirozeně postupuje Evropou od západu (migrací zejm. do sev. Ameriky)… což není patrné jen blbcům. Domnívají se totiž, například, že České země byly průmyslově nejvyspělejší částí Rakouska-Uherska buď genialitě českého národa, nebo díky Němcům. Ne, pouze díky poloze v dané historické etapě… Psáno pokud možno blbuvzdorně, ne poprvé. Vím, tomu tupci 9:51 tu jeho fordizaci nevymluvím, že ovšem dalším civilizačním vrcholem zdá se být Čína, že t. zv. Euroamerická civilizace je na ústupu, toho by si všimnout měl a mohl.

   Vymazat
  3. 17:33 No jasněěěě! Až do 19. století byly České země u móře, kam je ostatně situoval už dříve sám Shakespaeare, že? To asi proto tak se dobře vyvíjely, ale pak se změnou polohy ... co že to? Jo - v dané "historické etapě"( - no vida!) dostaly do ňáký nevýhodný pozoce a tam zůstaly dodneška - jéééééé pane šeditelííí!:)))

   Vymazat
  4. Ba ne - bez prdele - to dělá jen Rasa! Ta je zdrojem civilizace navzdory podmínkám, protože je mění! Jen divoši se jim podřizují a asimilují se. Ale ani barbaři nejsou schopni civilizaci které byť i sami dosáhli dále rozvíjet. Pomineme-li černé divochy, kteří se pojmu civilizace nikdy ani nepřiblížili, máme tu údajně velice starou civilizaci žlutých. Ti sice postavili asi jedinou stavbu viditelnou i z vesmíru, to je pravda. Ovšem skutečně něco rozvíjet nedokážou. Nahromadit horu kamení umí kdejaký hovado i ve zvířecí říši. Čínské stavby zůstaly tisíce let ve stejném slohu, střelný prach sice vyrobili, ale použít ho smysluplně nedovedli, do Afriky dopluli s obří flotilou, ale krom žirafy pro císařskou zoo tam nic nezískali a ani nezanechali! Když kamkoliv přišel Bílý muž, vznikl nový stát! Minimálně tvořený první pevností s posádkou. I proto osídlil Ameriku, Austráli a dobyl všechny nejvyšší hory světadílů i oba zemské póly! Tenzingovy předci žili pod Mount Everestem tisíce let a vylézt nahoru nedokázali. Báli se "zlých duchů" hory. Musel přijet bílý muž britské entity z daleké Austrálie, aby tuto horu pokořil. Bílý muž sestoupil až na dno oceánských hlubin a prošel se po Měsíci, vynalezl penicilin i vodíkovou bombu! Jeho jedinou chybou bylo, že nebyl dost ostražitý - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   Vymazat
  5. A ekonomika s tím nemá co dělat! Musíme si uvědomit že do roku 1847, kdy ji předstihla "dílna světa" - Velká Británie, byla v objemu HDP první na světě Čchingská říše! Navzdory tomu se s námi nemohla nijak měřit v v opiových válkách byla legračním soupeřem pro dravé a průbojné židákem Sasoonem placené bílé britské vojáky ...

   Vymazat
  6. Nejlépe to popisuji v reakci na tento článek! - https://www.protiprudu.org/desat-najvyznamnejsich-okamihov-v-bielej-historii/

   Jsem Montisan a 10 vybraných "nejvýznamnějších událostí dějin Bílé rasy jsem odmítl slovy:

   "Obrana je sice hezká věc, ale dějiny píší pouze rasy expandující! Proto mi připadá že ta „desítka“ je o nějaké upadající zoufale si své omezené území bránící rase a ne o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů! Když už obrana, tak bych nezačínal nějakými převážně pasteveckými Huny, kteří byli neschopní státní organizaci dlouhodobě udržet a jejichž říšička by tak či onak dříve či později zahynula a oni se asimilovali s usedlým zemědělským obyvatelstvem podobně jako Maďaři a Bulhaři. Začal bych tradičně sice, leč právem zmiňovanou bitvou Karla Martela s Araby u Poitiers. Totiž arabský kalifát měl to co oni Hunové nikoliv – státní ideu v podobě monoteistické, islámské víry! A to jim umožnilo vytvořit říši na celá dlouhá staletí – viz Cordobský kalifát.
   Kulikovo pole bych tam opravdu nemotal, za zásadní událost na území Ruska bych považoval až Jermakovo dobytí Sibiřského chanátu 1582. A to samé směrem na Západ, kde není ani tak zásadní událostí pád již upadající Granady, ani samotná Kolumbova cesta, ale dobytí Říše Inků! Nikoliv ovšem Aztéků. Proč to je jasné! Zatímco Pizzaro získal pro naši rasu rozsáhlé údolí La Plata na kterých dnes existuje několik převážně bílých států Latinské Ameriky – Chile, Argentina, Uruguay a zčásti i Paraguay a Peru, kde má tento velký dobyvatel své sochy, tak Mexiku vládnou rudé tlamy (myslím tím Indiány, i když …), a Cortézovy stavět pomníky tam maj zakázané!
   Gutenberga knihtisk – dobré! Ale zrovna tak i vynález páry jako podnět k průmyslové revoluci, kterou naše rasa využila k podmanění si zbytku světa a jeho protkání železnou drahou!
   Navarino – to je něco jako dobytí Granady, vítězství nad „nemocným mužem na Bosporu“, nemá cenu ho vyzdvihovat, ten by se zhroutil sám dříve či později. Pro dějiny naší rasy je daleko významnější událostí porážka Zulů u Krvavé řeky 1836 jako počátek bílé kolonizace jižní Afriky, poté potlačení povstání Sípáhíů v Indii 1857 s následným upevnění bílého panství nad subkontinentem. A konečně za vrchol expanze naší rasy považuju potlačení boxerského povstání v Číně a pokoření této do roku 1847 hospodářsky nejsilnější země světa (počítáno v HDP na hlavu, politicky šla do hajzlu ale již po smrti Čchien-lunga na konci 18. stol.).
   Místo tranzistoru v jehož vývoji jsou japonští žlutí skrčenci mistry bych zde zmínil spíše vyrobení jaderné bomby! A atomový monopol. Jeho ztrátou skončila de facto nadvláda bílé rasy na Zemi …"

   Vymazat
  7. Později ještě doplňuji svůj pohled na věc níže:

   "A je tu ještě jeden zásadní problém! Cituju: „Udalosť musela byť dostatočne významná, aby ovplyvnila súčasný svet a nebola len historicky dôležitou.“ Takže ti údajní rytíři v Americe mají ještě menší význam než přistání Američanů na Měsíci, které bývá rovněž tak zpochybňováno. Protože tak jako se ona událost ničím do historie nezapsala (údajné dosažení břehů Ameriky v 14. století) tak rovněž na Měsíci nestojí ani malý stan bílých lidí, natož aby tam začalo nějaké osídlení s cílem např. těžby nerostů. Zkrátka jde jen o deklarativní význam – koukněte co jsme dokázali! Já se proto snažil vybírat události s důsledky patrnými v našem světě dnes a denně. Jako byl vynález páry, který inicioval vznik železnic a transoceánských lodních spojů. Na páru navázala elektřina a benzín v důsledku rozvoje dopravních prostředků. V oblasti politiky pak např. porážka povstání 1857 v Indii znamená, že tam dnes je evropský systém politických stran, skončilo nejen upalování vdov, ale i kastovnictví a lze se tam domluvit anglicky. To samé u dobývání Jižní Afriky, kterou dnes ovšem ztrácíme. Podobně jako jsem ztratili Alžírsko! U boxerského povstání je výsledkem bohužel pouze to, že Číňané se poučili a jednají nyní v náš neprospěch. Nicméně jako okamžik dějin, kdy bílá civilizace šlápla na krk té žluté, prastaré, jsem zařadit musel! Páč to pocítily stamiliony Asijců na vlastní kůži, na rozdíl od údajného setkání pár rytířů z Indiány v temném středověku …"

   Vymazat
 11. 7,59
  Srbové jsou hrdinný národ,Chorvati jsou jen Ustašovci-VRAZI!!!!!!!
  A banderovci z UA jakbysmet!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co takové Rusko? Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt židokomunistického systému jehož je putlerismus smutným dědicem, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi. Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi putlerští emisaři a páté kolony fanaticky pracují na připojení k "ruskému světu" ... a tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Vymazat
  2. 9:53 čtu to jednou, dvakrát, potřetí, marně hledám jakékoli příčinné souvislosti na podporu celého toho tvrzení. Ano, ruský národ je politickým národem ruského státu, který se stal impériem podobně jako jiné státy v historii. Domnívám se ovšem, že dnes diskutujeme o současné situaci, kdy ruský stát hájí, jako slabší strana, svoji suverenitu vůči tzv. západnímu světu, aniž by byl bez obav z rostoucí moci komunistické Číny. Stručně, dva se perou, třetí se směje. Kdo se smějeje naposled, směje se nejlíp. Zabedněnost autora 9:53 a jemu podobných je až k neuvěření.

   Vymazat
  3. 21:23 Jak již je psáno výše - podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru.
   Ovšem také tu tzv. "ruskou duši" podrobil ruský historik Alexej Širopajev kritice. Je to pouze mýtický vnitřní život Rusa, který je ideální sentimentálním fatalismem a vítáním každého s otevřenou náručí, ale krutě oplácejícího zradu, který putuje po rozlehlých ruských zemích hledajíc ztracenou lásku , a který se domnívá, že lidské problémy jsou malicherné ve srovnání s Boží velikostí. Širopajev to nepovažuje za přirozenou, vrozenou vlastnost skutečných Rusů, ale za duchovní a kulturní pokřivení pocházející z Orientu. Skutečným Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům.

   Vymazat
  4. A azbučtí Srbové jsou necivilizovaní kozomrdi a uřezávači hlav, na rozdíl od civilizovaných chorvatských katolíků. Stačí koknout jak zamordovali Mílu Obrenovičů - svýho vlastního knížete! To byly jatka a ne normální vražda. Jakpak měli s nima bratři Ustaši jednat jako s lidma? To nešlo ...

   Vymazat
  5. 7:32 To byl Saša! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexandr_I._Obrenovi%C4%87

   Vymazat
  6. 7:35 To je fuk, jsou to pasata primitivní! Koukni na ten motiv! Vyšší cíle? Zájmy národa? Hovno! Cituju:

   "Záminkou se stalo zabití srbského policisty opilým bratrem královny Dragy."

   Normální krevní msta! Stejní pasáci koz jako Albánci, ty vole - ty si maj co vyčítat!

   Vymazat
 12. Ti co něco umí a rozumí životu tak utekly a utíkají. Samozřejmě když neumím řeč tak k příbuzné. Ovšem poznáte je okamžitě, hrozně rádi se předvádí, mají na sobě nejradši všechno odfajfknuté. VÝJIMKA JE PRAVIDLO.

  OdpovědětVymazat
 13. 9,53
  Návrat idiota aneb ještě větší blbec než jsme doufali....celej Trumpeta z USSA!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. 23:35 - neber do svý lhavý komoušský tlamořiti jména Bílého lidu, kterým ty rusácká prašivino, vzlínající z putleroffský zengrúny, nesaháš ani po podrážku holínek, který si musí tito nazout, pokud se musej přes takovej sajrajt rudej přebrodit ...

   Vymazat
  2. 10,50
   HUBU DRŽ TY NESVÉPRAVNÁ KOZÍ MRDKO!!!!!

   Vymazat
  3. oprava: hrdinů Bílého lidu ...


   Nic neotvírám, k psaní to nepotřebuju:))) Kozy mrdku nemaj, negramote. Co nebo kdo je "svéprávný"? Kreten co vykřikuje že je za bílou rasu a současně brání ugrofinskýho grázlika Putlera, kterýmu tak říkáme ne proto že by se na pana Hitlera byť jen trochu podobal, ale proto že by si na něj rád hrál, ale se svým "mňaš-naš" Krymem mu nesahá ani po podrážky holínek!:))

   Vymazat
 14. 9:51
  O dejinách Ruska vieš veľké nič. Vieš aký je rozdiel medzi históriou a dejinami ? Históriu písali jezuiti (his tóra ) a dejiny sa udiali. Ako mohol Peter I. ustanoviť hlavným mestom Ruska Petrohrad, keď ten stál hlboko na území Švédska. Ako pracne za pomoci západných žoldákov dobíjal Moskoviu. (Moskovskú Tartariu) Tiež predpokladám, že o Tartarii si v živote nepočul o štátnom útvare zo 7 000 ročnými dejinami. Doštuduj a potom sa vráť hlásať svoje anglosaské propagandistické blbosti.
  AN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buď zdráv, Robo! Jak de život. Co dělá náš Honzyk Jinskej?:)))

   Vymazat
  2. Koukám že Tě to ještě nepustilo, co? A už si čet že pravěcí "Ukrové" prý založili Ukrajinu už v druhohorách?:))

   Vymazat
 15. Kdyby tam rus věčně nestrkal svoje rudé pařáty a KGBacký rypáček ,nemuselo k tomu ani dojít..AZOV by byl mimo..

  OdpovědětVymazat
 16. 14;44
  Další vygumovány vemeno z kachny bez znalosti dějin!!!!!!
  A za to,že mají ty zmrdi z praporu Azov ve znaku svadtku může kdo????
  Svatá dala nevěděla komu????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to maj mít jako, vole? Zednářskej pentakrác nebo rovnou šesticípou Davidovu hvězdu nebo židobolšánskej srp a kladivo? Však to je znak hnutí Reconquisty a to je celoevropská! Azov je jen její malou součástí! - http://reconquista-europe.tumblr.com/post/152563465816/en-reconquista-reconquista-is-an-international

   Vymazat
  2. Reconquista je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě!

   Vymazat
  3. Bože můj,to jsou zase hovna z tlamy slabomyslnýho zkurvysyna nesvéprávný filcly!!!!!!!

   Vymazat
  4. Jakýho zas filtry? Co zas bleješ ze svýho rudýho prasečince, ty buzerantre komoušskej? My víme že bys rád kouřil negerský čuráky. Ale to se ti i dík nám nepodaří, budeš kouřit leda krafský prdele, lejnosrku! - http://www.white-media.info/video_cernakultura.html

   Vymazat
  5. 20:12

   Čo máte vy sviniar akýsi ugrofínsky proti Slovanom? Zdochni debil bolševický!

   Vymazat
 17. Tak Reconquista vedená BANDEROU nebo AZOVEM. Nedopusť oběma šiřitely práva a pořádku, to by byl průšvih.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tobě to ještě debile neřekli, ale vězeň ze Sachsenhausenu pan Stěpan Bandera byl v roce 1959 zavražděn agentem poslaným Absolonem Pearlmutterem (to je ten co dal Krym Ukrajině) u schránky v domě kde bydlel, když si vyzvedával poštu. A to tzv. balkánským deštníkem! Celý život bojoval proti pilsudčíkům (který nám spolu s s Němci a Maďary sebrali po Mnichově kus území) a taky proti rusáckým komoušům (který nám vzali rovnou celou Podkarpatskou Rus a pak nás 40 let ovládali a deptali). Takže bojoval i za nás! Koneckonců původně měl u nás studovat, ale pilsudčíci mu nedali povolení! -
   http://www.horydoly.cz/slovnik/stepan-bandera-zivot-a-smrt-za-ukrajinu.html

   Dočasně špatný jméno mu udělali polský nacionalisti - tentokrát vyjímečně ruku v ruce s židobolševickou vraždící slotou, co má na svědomí 100 milionů našich lidí (Slovanů a Germánů i Románů). Dnes už je ale jedním z velikánů největšího slovanského národa!

   Vymazat
  2. Takže ry banderovský svině střílející naše vojáky po konci II.světový války za nás bojovali???
   No ty seš fakticky JEŠTĚ VĚTŠÍ ZMRD NEŽ JSME DOUFALI!!!!!!
   SPÁCHEJ SEBEVRAŽDU TY PRAŠIVINO ŠIKMOVOKÁ,STEJNĚ MÁŠ NA KRKU SENKROVNU PLNOU SRAČEK!!!!!!

   Vymazat
  3. 8:18 Stříleli komoušský bestie, různé ty esenbáky, bývalý rudý partyzány a nebo rudogardisty, zbabělý vrahy arijských žen a dětí! Protože pravda je taková že do 5. května 45 tu byl klid, než antievropští živlové vybudili to tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda.
   Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán v jeho první části zamítnut a druhou - tedy odsun naopak realizován, protože s tím počítaly loutkové většinou již Moskvou ovládané vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit velký problém k nastolení rudé totality.

   Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Jen idioti v tom furt hledaj nějaký výmluvy a omluvy vlastního idiotismu! Ty komoušská putleroffská zmršenino, tebe spálímke v kotli lokotky - zaživa s celou zdegenerovanou rudou famílií - teda celou tvou rodnou partají, jak to s váma vy xindli dělal Roman baron Ungern von Sternberg!

   Vymazat
  4. A to je zase můj předek, smrade komoušskej, z putlerský zengrúny vyšlej ...

   Vymazat
  5. Tvůj předek z prdele tvyho untermensch zadku je mi ....víš kde ty zdegenerovaný potrate opičí kurvy!!!!!!!

   Vymazat
 18. 7:29 to mě nemusel nikdo říkat, Já jsem tam žil. Chruščov byl také jeden z těch ukrajinských velikánů co patřil do té vraždící sloty a nechal zavraždit Stalina a pak to na něj svedl až po Brežněva, to byl také velikán ukrajiny. Měly by jím stavět pomníky. Cápal jsem hnutí Bendery jak mstu Polákům za to v jaké porobě je tam držely, protože vraždily skoro samé Poláky, Čechy jenom výjmečně. Když v noci přišly, tak na uvítanou bylo MJASO, SÁLO, ZOLOTO. Polákům ženy znásilnily, muže zastřelily a děti vypíchaly na dveře. Jak může dnes někdo BANDEROVCE obhajovat nepochopím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slovani jsou už takoví! To je to svým způsobem primitivní póvl puštěnej ze řetězu! Pan Hitler se vždy skláněl před Velikou Rusí, než ji židáci zahubili a přeměnili bez valného odporu otupělý masy zaostalých mužiků ve svůj kagal zvanej SSSR, ale nevěřil že se dá vzkřísit, když napsal: "Protože Sovětský svaz je pod vedením Židů, kteří povraždili ty nejlepší Rusy, z nichž bylo mnoho německé krve. V žilách ruských carů proudila německá krev, stejně jako většiny aristokracie. Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového. "- Adolf Hitler, Mein Kampf
   A náš slavjanofil katolický kněz Rudolf Vrba ve své Zkáze Slovanů za Světové války píše k tomu:

   "Mužíci utekli z fronty, běželi domů, aby si rozebrali šlechtické statky. Německo chtělo z Ruska dostati obilí a potraviny a proto s takovým úsilím pracovalo na zničení Ruska, které se mu podařilo.
   Žid Lenin-Zederblum a Žid Trocký-Chaim Bronstein vydali heslo, že půda bude rozdělena mezi mužíky proletáře, kterým v Rusku říkají »bedujaki«, kdežto rolníci zámožnější, kterým na Rusku říkají »kulaki«, mají dostatek pozemků. Ale Lenin i Trocký se přepočítali. Veškeré obyvatelstvo vesnic v Rusku se spolčilo a prohlásilo, že nezná rozdílu bedujaki a kulaki. Vláda Židů v Rusku je obmezena jen tam, kam proniká moc bodáků červené gardy. Území, kam tyto červené gardy nemohou, není nám přesně známo. Dnové židovské vlády, či jak si říkají vlády sovětů, jsou sečteny. Možno, že do roka bude Rusko od krvelačných červených gard osvobozeno.
   Naděje Německa, že bude z Ruska dovážet značné zásoby obilí a potravin, selhala. V samotné jižní Rusi platí lid za kilo mouky 20 rublů. V Moskvě bude mouka daleko dražší.
   Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným.
   Ruský národ selhal, zradil sebe sama. Nyní musí cizí velmoci posílat do Ruska pomocné armády, aby Rusko bylo zbaveno židovského vladaře. Tak hluboko neklesnul ještě žádný národ, co svět světem stojí.

   Psáno 15. září 1918

   Smutné, leč pravdivé. Za svou nesvobodu a neschopnost řídit civilizovaný stát si můžeme sami svým permanentním se vzpěčováním západní civilizaci a naopak snadnému podléháním orientálnímu barbarství ...

   Vymazat
 19. Připomíná mi to ukázku seriálu hříšní lidé m. P.jak komisař Bouše zbíral na Šumavě borůvky a smečka hitlerjugent cvičí přepadovku v lese . Sobotková vláda podporuje tyto fašisty . A my hňupy každý rok posíláme na Ukrajinu plno milionů . Spasibo dědu za pabědu . Marcel

  OdpovědětVymazat
 20. Žantovského gramodeska v akci???:-))))
  Ještě texty to """disidenta""""Hutky a bude to ALLES GUTTE!!!!:-DD

  OdpovědětVymazat