Reklama

.

.

čtvrtek 3. srpna 2017

Neziskovky páchají kriminální aktivity, které by se měly postihovat!

Radek Rozvoral
3.8. 2017   Rukojmí
Co se týká těch nevládních organizací, tak to je diskuse o ničem. Ony prostě jednoznačně překračují zákon, dělají prakticky to stejné, co nelegální převaděči.
Takto reagoval na otázku ohledně nezvládání náporu imigrantů z Afriky do Itálie v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý nejvyšší vojenský velitel české armády generál Jiří Šedivý, který k tomu ještě mimo jiné dodal: „Podílejí se na neštěstí těch lidí, kterým pašeráci naslibovali modré z nebe a kteří budou muset dále podstoupit všechna nebezpečí i frustrace, jakmile se na evropskou pevninu dostanou, včetně rizika navrácení zpět.

Pokud nechtějí, aby se uprchlíci topili, tak přece musí udělat všechno pro to, ať se na moře nedostanou. Ano, ať pomohou těm, kteří mají skutečně důvod a prchají před válkou či terorem, ale už ne ostatním – ekonomickým běžencům, kteří v Evropě bez řádného azylového řízení nemají co dělat. To jsou ze strany těch organizací neférové, kriminální aktivity, které by se měly postihovat.“
Takovýmto pijavicím státních rozpočtů, které se zabývají politickým programem, by měla být ihned ukončena veškerá státní podpora. Krmení těchto neziskovek z veřejných peněz je vlastně kopání si vlastního hrobu, jelikož drtivá většina imigrantů je nelegální a do Evropy se hrnou pouze pro svůj vlastní prospěch a za lepším sociálním životem a vědí, že se o ně postaráme, což nemůže trvat do nekonečna. Evropa není schopna se postarat o všechny, kteří si o to řeknou a všichni eurohujeři v čele s Merkelovou a Junckerem by si to již konečně měli uvědomit.
Druhou a velice závažnější věcí je také to, že všichni tito nelegální imigranti jsou vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda vyznávající svatou válku proti jinověrcům a nevěřícím a mají jasné zadání – šíření islámské ideologie do celého světa. Pokud tedy vlády evropských států tyto neziskovky krmí z veřejných peněz páchají svou vlastní sebevraždu, jelikož islám je neslučitelný se svobodou, demokracií a evropskou kulturou.
Činnost těchto takzvaných neziskových organizací s politickým a ideologickým programem považuji za zásadní ohrožení demokracie. Dnes jsou tyto organizace úzce propojeny na činnost státní správy a realizují ideologické a politické cíle za veřejné prostředky. Je proto třeba zakázat jejich financování z prostředků státního rozpočtu. V případě neziskových organizací financovaných a řízených ze zahraničí je potřeba použít legislativní příklad z USA nebo z Izraele k zajištění transparentnosti v jejich činnosti, financování a řízení ze zahraničí.

9 komentářů :

 1. Pan generál Jiří Šedivý neni člověk, který by nám měl cokoliv vykládat. Je to ukázkový přizdisráč a bezpáteřní podivýn, který když byl u vesla v úřadu horlivě sloužil protinárodní a zrádcovské klice a ideologii. Teď je mimo hru, bezvýznamný pro nikoho zajímavý tak náhle prozřel. Jen ať si užívá své "těžce vydřené" výsluhy a do ničeho raději už nestrká nos. V armádě doslova posral co mohl.

  OdpovědětVymazat
 2. 13:08 tady by měla být kádrována provda a lež, hloupost a moudrost, proč osoby osoby, chytráku?

  OdpovědětVymazat
 3. Pán z 13:08 má zřejmě poškozenou hlavu(úraz nebo co!) Nedokáže už ani vnímat,natož myslet.Raději by se měl věnovat něčemu jinému,jeho komentáře jsou víc než přiblblé !!

  OdpovědětVymazat
 4. 16:29, 17:00, 17:04 Máte pravdu, že Jiří Šedivý není žádný "hlupák". Ten vždy velmi dobře věděl za koho "kope".
  "Profesionální kariéru vojáka z povolání začal v roce 1971 po absolvování Vojenského gymnázia Jana Žižky z Trocnova v Moravské Třebové. V letech 1971 až 1975 vystudoval Vysokou vojenskou školu pozemního vojska ve Vyškově. Po jejím absolvování vykonával funkci velitele tankové roty 57. motostřeleckého pluku ve Stříbře, V letech 1976 až 1978 absolvoval postgraduální studium ve Vojenské akademii v Brně. Po jeho ukončení vykonával funkci velitele 2. tankového praporu 18. tankového pluku v Táboře, kde v roce 1982 převzal funkci zástupce velitele pluku.

  V roce 1985 byl přemístěn do Týna nad Vltavou a ustanoven do funkce velitele 17. tankového pluku.V roce 1990 byl ustanoven do funkce náčelníka štábu 4. tankové divize v Havlíčkově Brodě. V roce 1993 byl vyslán ke studiu na Vysokou válečnou školu Armády USA. Po absolvování studia v roce 1994 byl ustanoven do funkce velitele 4. brigády rychlého nasazení rovněž v Havlíčkově Brodě.

  Koncem roku 1995 měl nastoupit v Olomouci, ale krátce před převzetím funkce byl odeslán do Bosny a Hercegoviny k výkonu funkce velitele kontingentu AČR v misi IFOR (mise pod velením NATO). Po návratu v červenci 1996 po stáži na Generálním štábu AČR převzal funkci inspektora pozemního vojska AČR, později reorganizovanou na operační sekci Generálního štábu AČR.

  V září 1997 byl ustanoven do funkce velitele pozemního vojska AČR. V květnu 1998 byl jmenován prezidentem republiky Václavem Havlem náčelníkem Generálního štábu AČR. Kromě personální práce bylo jeho hlavní náplní provést v armádě takové změny, aby se stala armádou splňující požadavky ke vstupu do NATO. Samozřejmou součástí jeho práce představovala intenzivní spolupráce s orgány NATO. V prosinci roku 2002 ukončil výkon funkce a k 31. prosinci 2002 odešel do zálohy v https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_%C5%A0ediv%C3%BD_(gener%C3%A1l)hodnosti armádního generála."

  Každý má svou historii, nyní je "v důchodu"....
  Jen jsem nepochopil, jaké to byly změny, aby naše armáda se stala armádou splňující požadavky ke vstupu do NATO. Její "devastace" ?!
  L.S.

  OdpovědětVymazat
 5. Klesly jsme do rozvojových zemí! Neziskovky zakázat!

  OdpovědětVymazat
 6. Ano všechny neziskovky zakázat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale kdo je zakáže? Tato vláda ani sněmovna ne.
   Tedy jinak.
   Nejprve vyměnit většinu sněmovny. Správně vyměnit. Jinak není šance. Děda.

   Vymazat