Reklama

.

.

středa 16. srpna 2017

Oliver Stone: USA ukazovaly svaly 70 let – děsivé pro lidi celého světa!

16.8.2017   PrvníZprávy

Ve svém projevu na filmovém festivalu v Sarajevu, americký režisér Oliver Stone řekl, že Spojené státy „ztratily rovnováhu“ a už si nejsou vědomy „utrpení a tragédie války“, uvedl deník Le Figaro.
Oliver Stone, americký režisér


Stone řekl, že americký prezident Donald Trump, který je ochoten podniknout vojenskou akci proti jaderné hrozbě ze Severní Koreje a nevylučuje „vojenské řešení“ proti Venezuele, mluví o válce „jako kdyby to byla nějaká hra“.

Oliver Stone se opět začal zajímat o politiku. Americký režisér zveřejnil několik sérií rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, v neděli prohlásil, že Spojené státy „ztratily rovnováhu“ a už si nejsou vědomy „utrpení a tragédie války“. Sedmdesátiletý režisér, vítěz tří ocenění „Oscara“, přednesl projev na festivalu v Sarajevu, kde získal ocenění „Čestné Srdce Sarajeva“ za „zvláštní příspěvek“ k rozvoji filmového umění, napsal Le Figaro.

„Ti z vás, kteří vědí, co je to válka, by měli dělat vše, aby si nová generace zapamatovala, co válka přináší,“ řekl Stone v bosenském hlavním městě, které bylo v obležení pro skoro čtyři roky během krvavé války v Bosně a Hercegovině.

„Nyní je to důležité v době, kdy moje země, obávám se, ztratila rovnováhu a kdy je zde pokolení lidí, kteří již nepamatují bolest a tragédii války. Veřejně se vyhlašují hloupé a nebezpečné věci,“ pokračoval americký režisér.

Podle Le Figaro, jsou výroky Olivera Stouna reakcí na slova prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, který řekl, že Spojené státy jsou připraveny podniknout vojenskou akci proti jaderné hrozbě ze Severní Koreje. Trump také řekl, že Washington nevylučuje „vojenské možnosti“ proti Venezuele.

„Donald Trump mluví o válce, jako by to byla nějaká hra, ale nezapomeňte, že předtím, než nastoupil tento prezident, naše země ukazovala svaly celých 70 let. Je to velmi děsivé pro všechny lidi na světě,“ zdůraznil Stone.

(kou, prvnizpravy.cz, lefigaro.fr, foto: arch.)
 
Související článek:

25 komentářů :

 1. Trump „mluví o válce „jako kdyby to byla nějaká hra“.“, to přece není nic nového, Američané si počínají s válkami a politickými násilnostmi, jako se hrou, již minimálně od I. světové války. O Stone to má ovšem jasné, ale domnívám se, že takového prozření je schopna jenom velice malá část americké populace. Většina má zcela vymytý mozek, ještě důkladněji, než tomu bylo za sociálizmu u nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud bude valka mimo Ameriku treba v blbocesku tak proc by to Americany melo zajimat?
   Zajimat by to melo cechy ale ti radsi strcili hlavu do Havloprdele a cinkaji si k tomu
   Ze Americani nedbaj chapu
   Cechy nechapu
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Hele, sklapni už ty dobytku zasranej! Komu tady nadáváš blbočesko - kde žiješ ty ty ropucho bradavičnatá? Já zas nechápu, proč takovej hnus jako jsi ty, neustále leze na diskuze, jen aby urážel celý národ a sprostě nadával. Prase odporný. Pár měsíců byl od tebe pokoj, a zase jsi tady, lezeš na diskuze denně a šíříš tady ten svůj puch. Určitě ti páchne z držky.Kdybys takhle nadával čechům veřejně, rozšlapou ti tvou páchnoucí držku, zbabělče hnusnej. Schovávat smradlavou držku za něco tak blbýho jako je hornídolní - asi už tě odevšak vykopli, na žádný diskuzi ses nechyt, tak jsi zase vlezl sem, filcko vlezlá. Co jsi napsal za názor? Nikdy nic - jen sprostě nadáváš a urážíš. Jdi do prdele!

   Vymazat
  3. Ty jsi pako :) Nejhnusnějšíma výrazama nadáváš někomu za to, že použil hnusný výraz. Nechceš se trochu zamyslet ? K anonymu 9:14 - sice napsáno trochu hrubě, ale kus bolestivé pravdy v tom je.

   Vymazat
  4. 15:23
   Tak proč si toho trotla z debilákova nenastehuješ i s Hovnolulem domu????
   Ty vaše komentáře můžete taoetovat na WC!!!!:-)

   Vymazat
 2. Politiku USA možná určují lidé, kteří vlastní peníze a dluhy USA. Budu nepřesný, Čína cca 7%, Japonsko asi 8%, ale dále čtu, že USA dluží USA cca 10 bilionů dolarů, zhruba polovinu dluhů. Mám tomu rozumět tak, že USA dluží FEDu? Někde jsem četl, že FED je vlastněn nezávislými tzv. rezervními bankami, ale jinde čtu, že se jedná o soukromou společnost a to, že se jedná o federální banku, je nesmysl. Nejsem ekonom, může to někdo zkráceně vysvětlit? Já se domnívám, že právě vlastníci této banky, rozhodují o politice USA. Že by seděli doma u televize a říkali si, "mámo, jak tohle dopadne", mně nepřipadá pravděpodobné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Precti si o tom neco
   Pokud budes mit otazky pak se zeptej a ja ti to vysvetlim
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Ty nám tady vyliž prdel, dobytku hnusnej. Tebe se nikdy nikdo na radu ptát nebude, akorát urážíš a nadáváš skřete smradlavej. A zase už odprejskni, odkud jsi sem vlezl. Nebo se zase budeš denně držet diskuzí na NR jak hovno košile a kazit je svejma zmrdovinama? Prase volezlý.

   Vymazat
  3. 9:21 nebudu zacházet do detailů, shrnu to stučně. FED je pod kontrolou klanu Rothschildů.

   Vymazat
  4. Zde je link:
   www.patria.cz/slovnik/520/fed.html

   Vymazat
  5. 9:21 Vážený pane, nevím,proč ze sebe děláte ústavního chovance a blbce? Společně s 12:06 jste chytřejší než pan Valenčík!

   Vymazat
 3. Jak je vidět, tak přeci jen ještě jsou v USA lidé typu režiséra Stona, kterého si lze vážit. Jinak jsou američané národem na odpis pro morální a civilizační selhání.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Az po Cesku
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. stačí se podívat na zástupce kongresu. Jedna kongresmanka si myslí, že je prezidentem Bush st. a jedna nedokázala ukázat na mapě USA. Průzkum mezi občany USA zjistil, že se nenašl jediný dotazovaný, který by správě ukázal na mapě KLDR

   Vymazat
  3. Co se pořád to prase hornídolní zastává prašivejch američanů a sprostě nadává Čechům? Leze na český web, kde ho nechají žvanit ty jeho mrdanice, prase jedno - na co si to tady hraje? Je to emigrantskej lempl, těžko by Čech takhle hnusně nadával Čechům. Je to svině prašivá, asi mukl, kterej musel z Čech odprejsknout jako delikvent a má vztek. Ano, u nás takovýhle prasata nechceme, zpátky to nemůže, tak to alespoň sprostě nadává. Někdo by mu měl rozkopnout držku.

   Vymazat
  4. Hornaku co rikas tomu videu ze San Franciska kde si hosi hosti hosi .Nejlepci je ten hubenej co ho ma 35 incu to se mi libilo nejvice ale nejak mu to netvrdne co ty na to Hornaku napis starej kance
   Honolulu kuku retarded a buzerant

   Vymazat
 4. Je nutne znicit oba kongresy usa aj chorimi typu Mc Cain a Graham...lebo inak,znicia oni cely svet!Smrt usa!Bez srandy!

  OdpovědětVymazat
 5. USA se zničí samy. Uvědomte si, že naše zkurvený media nám nikdy nesdělí celé pravdy o ničem, ale jestli jste si stačili všimnout z toho mála, co novinářský a televizní kurvy sdělí, už to v Americe začíná. A bude to tam hodně vošklivý. Budou muset svoje zasraný vojáky z celýho světa stáhnout domů na domácí bojiště, a ukončit ve světě svoje zasraný provokace. Tenhle rok taky už pochcípá většina těch jejich odporných starých zbohatlických prasat - impotentů, kteří to financujou a ovládají, stylem když už musím chcípnout já, tak alespoň rozmrdám celý svět. Mám na to, tak co? Do čeho by jinak vráželi svoje smradlavý prachy? Kupovat píčoviny, okázalosti, a mazanice na zeď? Financovat lety do vesmíru nebo přiblblý filmový šašky? Z toho už budou mít hovno, tak alespoň financujou smrt a zkázu, alespoň nějaký potěšení než chcípnou, dědkové prašiví. Staří psi pochcali svět, je to samá louže, a o něco mladší generace dědků musí ty chcanky vylizovat a uklízet. Dobře na ně, měli svoje zbohatlický dědky uškrtit dřív, jako museli kdysi propíchnout to úchylný prase Caligulu - jsou to samá úchylná prasata. Zdravý, normální člověk, který má rodiče, děti, rodinu, a je plně schopen soulože, nemá zájem na zabíjení - to ho nerajcuje. Tyhle živé mužské mrtvoly rajcuje jen mučení, zabíjení a zvěrstva.Měli to včas kastrovat. Teď se lidi v Americe povraždí mezi sebou! Teď jim konečně docvakne, co vznikne za bordel, když se míchaj černý, žlutý a barevný mezi bílé, i když oni už to hezky dlouho vědí, a svoje černobílé průsery tam už častokrát řešili - a právě to je důvodem, proč financovali zasvinění Evropy černým ksindlem, a proč to financujou. Je to výbornej kšeft - Afrika se zbaví svejch socek a kriminálníků, než to živit doma, tak tomu raději zaplatili cestu pryč, ať to živí Evropa. A celý je to zabalený do nějakých žvástů o následcích válek. Fujtajbl svět,přičemž nejhorší zasmrádlý kurvy jsou media. Úplatný svinstvo - nic jinýho. Vypatlanci, kteří dělají hrubé chyby, paraziti, lidi neschopní pořádné práce, protekční hajzlové - toť jsou media.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:55 - Nezbývá, než živě souhlasit s Vaším komentem, i když si myslím, že na můj vkus je hodně emotivní, ale zaujme!

   Vymazat
  2. Trochu drsné ale nezbývá než souhlasit, jinak zkurveny media nejsou jen naše,zkurvený media jsou všude a nejvíce zkurvený jsou v USA.

   Vymazat
  3. ...americká media se poučila z vietnamské války...tehdy informovali /údajně/ objektivně...a po válce je obvinili, že jim to prohráli novináři...

   Vymazat
 6. Čemu se divíte? Jsou zvyklý být ozbrojený a to tak, že někteří vypatlanci maji doma azenál jako vojenská četa. Z nudy pořát vymýšlejí všelijaké připitomělé hry. Neustálé sledování té jejich produkce a zpráv v televizi a kultůře vůbec z nich dělá zvrhlé parazity a tupouny. Napíšou nám dva dny staré zprávy a považujou se Světlonoše.

  OdpovědětVymazat
 7. No jen jak jejich národ okusí slasti války tak bude konec s válečným štvaním.

  OdpovědětVymazat
 8. Pan režisér Stone je opravdu borec...
  Takoví lidé jsou hrdinové a zaslouží úctu.
  Nevím, co si o tom všem myslet... Když čtete různé zprávy a vidíte různé situace, tak si třeba řeknete, jak na tom ta amerika vlastně vůbec je...?
  Největší zadlužení v bilionech, od okupace Afganistánu nárůst prodeje a konzumace drog a heroinu na násobky, samé převraty a vraždy státníků...Opravdu se rozjela obří spirála, jak tot může skončit?

  OdpovědětVymazat
 9. Dokud budou lidé hloupí a pořád budou ochotni ušáky podporovat tak se nic nezmění.Ať už se to týká sportovců,herců a jinými šmejdy,kteří za hovnodělání berou ty smradlavé zelené papírky a rochníjou se ve sračkách.

  OdpovědětVymazat