Reklama

.

.

úterý 22. srpna 2017

Opět jsme byli před několika dny svědky hanebného teroristického řádění vyznavačů Alláha a proroka Mohameda. Projevy soustrasti k záchraně Evropy nepomohou!

Radek Rozvoral
22.8. 2017   Rukojmí
K teroristickým útokům došlo ve Španělsku, kde zabíjeli muslimové auty a dále pak ve Finsku a Rusku. Zde si jako zbraň vybrali nože. Ihned po činech se jako vždy v těchto případech rozjela mediální kampaň všech politiků hlavního proudu se slovy soustrasti a obrovského soucítění s pozůstalými. To bylo ale vše – žádné návrhy řešení


 Pro tyto politiky jsou slova soustrasti již jen pouhou rutinou, kterou je potřeba před zraky kamer a svých voličů vždy v těchto případech udělat.
Milí politici, to je ale velice málo. Lidé již od vás tyto slova slyšeli několikrát a už se jim to zajídá. Ten problém je třeba řešit, jinak se časem usoustrastujete a usoucítíte. Vím, že teror bude zřejmě vždy a úplně se vymýtit nedá, ale vy svým jednáním jen přiléváte olej do ohně, jelikož neustále přijímáte do Evropy čím dál tím větší množství arabských a afrických imigrantů, kteří jsou vyznavači odporné, netolerantní, nenávistné, velice násilné a ženami opovrhující islámské ideologie, která je neslučitelná se svobodou a demokracií. Džihád a právo šaría je potřeba nutně postavit mimo zákon, jinak tu středověkou ideologii nezastavíme.
Kdy už konečně pochopíte, že svým jednáním a politickou korektností pácháte sebevraždu Evropy? Nebo jste to již dávno pochopili a je to záměr?

107 komentářů :

 1. Fidel ve své životopisné knize napsal jednu větu: " Žádný národ nelze porazit i ten sebemenší, pokud se neporazí sám". Evropa se dnes poráží sama. Je taky pravdou, že pokud se lid Evropy a jednotlivých států neodpoutá od své vládnoucí třídy, která organizuje příliv uprchlíků z Afriky, kteří se nikdy nepřizpůsobí kultuře a zvykům evropského obyvatelstva. Naopak přicházejí, aby dobyli Evropu a změnili ji na Islámský kontinent. Vyjádření jednoho z atentátníků ze Španělska o tom hovoří jasně. Řekl, že kdyby měl tu moc, pozabíjel by v Evropě všechny nevěřící, aby zůstali jenom muslimové. Islám je ideologie, jako byl fašismus a nacismus. Islám je v Japonsku zakázaný. Přes to všechno naší představitelé, jak v Evropě, tak u nás doma ignorují a rázně nevystoupí proti islámu a naši zákonodárci, nepostaví islám mimo zákon. Obyvatele Evropy jsou vraždění, dnes už každý týden v roce a od vrcholných představitelů jsme svědky stejné komedie podle krizového postupu:
  Krizový postup po teroristickém útoku:
  1) veřejně odsoudit na sociálních sítích,
  2) vyslechnout jalové projevy politiků EU,
  3) na chodník namalovat slzu a srdíčko, svíčky,
  4) nasvítit památky v barvách postiženého státu,
  5) zorganizovat pochod na odpor proti terorismu,
  6) útočníka označit jako psychicky nemocného, frustrovaného ...
  7) zdůraznit, že islám ani migrace nemají s útokem nic společného
  8) prohlásit, že musíme být jednotní a nevzdáme se
  9) zdůraznit, že teroristické útoky muslimů nesmí být důvodem zastavení migrace muslimů do Evropy,
  10) vyčkat na další teroristický útok, pak postupovat od bodu 1.
  V situaci ve které jsme, můžeme dnes závidět Maďarsku a Polsku vlády a lídry, kteří se jednoznačně postavili proti islamizaci Evropy, proti vraždění obyvatel Evropy ze strany muslimů, lídry kteří se jednoznačně postavili proti migraci.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Karel z Plzně

   Vymazat
  2. 1-10: budiž - ale zdaleka NE VŠICHNI politici ("představitelé") u nás a ostatních evropských zemích to ignorují - to je lživé demagogické tvrzení.

   -- Závidět Polsku Kaczyńskiho a Maďarsku Orbána může jen člověk hodně prostoduchý.
   Je to podobné, jako zavrhovat (skutečné) evropské hodnoty, které sdílí Španěl, Francouz, stejně jako Čech nebo Rus, JENOM PROTO, že si je do názvu své PR-firmy dali kreténi jako Jakub Janda.

   Základní evropskou hodnotou je totiž rozum. A tu se nepodařilo vymýtit dokonce ani mocné katolické církvi přes skoro dvoutisícileté úsilí.

   Argumentovat proti tomu prohlášením kriminálníka zblblého salafistickými doktrinami je směšné a nedůstojné.

   Naštěstí ne všichni jsou takoví prosťáčci jako Okamura nebo Rozvoral.

   Kokotko

   Vymazat
  3. 16:54-co vyjmenovat aspoň nějaké Vaše "favority" k vykreslení Vašeho rozumu?

   Vymazat
  4. Doplnil bych k těm 10 bodům povinné "mem" fráze zpravidla zhruba v tomto pořadí:
   "Jsem zděšený." "Naše hodnoty a způsob života si nedáme ale nikým vzít." "Musíme se semknout." "Nenecháme se nikým vystrašit." (všimněte si rozporu s úvodním vyjádřením zděšení) "Šlo o ojedinělý čin vyšinutého jedince." "Mám obavy, aby tento čin nezneužila krajní pravice." "Šlo prý o bezproblémového mladíka/y, co zdravil/i sousedy." "Léčil se z psychických potíží na psychiatrii." (ti psychiatři jsou ale k h.vnu, když jejich pacoši páchají sebevražedné útoky, že...?) "Byl v hledáčku bezpečnostních služeb." (asi podobně k h.vnu jako psychiatrie...) "Byl frustrován, protože s ním žádná dívka nechtěla chodit a nemohl sehnat práci."(s jasným podtextem, že vlastně za ten terorismus mohou ony evropské k.rvy k.revské, co dají každému, jen ne muslimovi..., a že ten xenofobní bílý muž tomu chudákovi nevzdělanému nedá nějakou jemu důstojnou a dobře placenou práci... (zde podotknu, že muslimky s nikým nechodí, neb by šlo o zneuctění rodiny, ojedinělé případy, kdy se holka "spustila s křesťanským klukem" končily i vraždami "ze cti", nebo dotyčný musel konvertovat..., a Francouzky, Španělky atd., většinou chodí s kluky ze svého národa, což je celkem pochopitelné, a není na tom nic rasistického...)

   Vymazat
  5. 16,54 máš správné jméno, jsi Kokotko , neboli Kkt. Tvrdit , že Základní evropskou hodnotou je totiž rozum , může jen chovanec , nebo CH, z Bohnic, případně z české vlády.

   Vymazat
  6. Ten 16:54 ten kokotko to bude asi nejakej pravnik z Plzne.Neco mi to pripomina,ale no jo ,voni jsou vsichni z teto profese kokoti .......

   Vymazat
  7. Promiňte,že se Vám do toho vměšuji,ale já bych ještě přidel: 11)Společně se pomodlíme.

   Vymazat
  8. Kokotko je opravdu kokotko...

   Vymazat
  9. Proč takové útoky na Poláky: PiS zavedla korporátní daně pro zahraniční firmy, banky a obchodní řetězce. Snížila královské důchody bývalým nomenklaturním kádrům a příslušníkům státní bezpečnosti z dob minulého režimu (někteří brali až 16 000 zlotých a více) na průměr 2000 zlotých. Vykoupila klíčovou banku PKO a pojišťovnu PZU od zahraničních majitelů, kterým to minulé vlády prodaly za babku. Teď se strana PiS zaměřuje na možnosti, jak dostat další banky a strategická odvětví ekonomiky zpět pod správu státu. Poláci se tím pomalu vymaňují z postavení kolonie a ti naši vládní zmr*di naopak dělají všechno proto aby jsme západem vykořisťovanou kolonií nadále zůstali.
   A Orbán provedl něco podobného. To nám pochopitelně v tv neřeknou.

   Vymazat
  10. Kokotko
   Jsi vitacska svine
   Chcipni
   Marat

   Vymazat
  11. Kokotko S vašim komentářem nesouhlasím a volím Okamuru.

   Vymazat
  12. 0:01 Nerev bratček, nerob nam tuna ostudu! Ved sa nám teraz vedie lepši ako všem týmto závistným a zbabelým čeHúnom! Ked naši dedovia bojovali za Európu,tak ti jejich chujskí dedkovia dýchali kakao aby nemuseli budovat spoločnú budúcnost v ramci kulturných národov lebo rovno sypali piesok do heinkelovských motorov - zbabelci zákerný! Preto my sa im možeme iba smiat dnes a zazpievať si tu našú! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Vymazat
 2. Ano Evropa a její národy páchají sebevraždu. Sice obyvatelé Evropy jsou vzdělanější než obyvatelé většinou muslimské Afriky, ale k čemu to vyšší vzdělání mají, když nejsou schopni rozeznat smrtelné nebezpečí, které obyvatelům Evropy hrozí přílivem muslimů, které si Evropa prostřednictvím neziskovek, které nikdo nevolil, dováží ve statisících na Evropský kontinent. Jakou tito vzdělaní Evropané připravují budoucnost svým dětem? Budoucnost, že jejich děti jako nevěřící psi budou jednou muslimy povražděni?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chceš li porazit nepřítele, vychovej mu děti.

   Vymazat
  2. Ano správně.Chcete-li pochopit co se dnes děje,přečtěte si "Protokoly sionských mudrců",tam je odpověď...

   Vymazat
 3. Když něco chodí jako kachna, kváká to jako kachny, je to tedy kachna. Jinými slovy dovoz milionů afrických a arabských migrantů do Evropy je organizovaný a podporovaný plán inteligentních elit Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco z historie:
   http://www.boj-nozem-brno.cz/news/kdy-se-muslimove-omluvi-za-staleti-teroru/

   Lidé všech ras a národů jsou na celém světě BOHUŽEL všude stejní... A i černý muž je vinen zotročováním křesťanských bělochů. Byl to ale bílý muž, kdo jako první přišel s nápadem tu ohavnost zrušit, a dokonce za tento nápad umíral!

   Vymazat
 4. Pane Rozvoral, budu si Vas pamatovat jako hodnotneho a pravdomluvneho cloveka, ktery je na strane Ceska a ne Merkerove !

  Zde mate popis deni, co se stane v pristich dnech a o cem Cesi zatim nevi !

  Rex Tillerson se snazi se zbytkem Arabu, kteri nemaji radi teroristy vybudouvat allianci (zada u nich o pomoc), proti radeni vrahu, jako se stalo minuly tyden ve Spanelsku.

  Ta Alliance byla okamzite napadena lobbisty na strane Israele, jako poklonkujici se Arabum.

  President Trump vcera rekl, ze odchod vojaku z IRAQU byl predcasny a 20 druhu terroristickych skupin je znovu v Iraqu a ze zeme znovu sklouzla k radikalismu.

  Kriitizoval Pakistan ! Ze pres veskerou finnacni podporu Pakistanu si jejich vlada nevi rady s jejich teroristickymi bandami (severo zapad zeme). Oni to hraji na dve strany !

  Dale rekl, ze je definitivne v budoucnu napadne !
  Ceka pomoc od Indie.

  Dale rekl, ze nebudeme dale budovat u nich a u nikoho system , ktery by byl totozny s nasemi predstavami !
  Do Afganistanu prijdou novy vojaci a jejich dustojnici budou mit volne ruce. Zadne omezeni Washingtonen nebudou mit.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  A vy v Cesku si udelejte poradek mezi vasimi globalistickymi GAUNERY, kteri pracuji proti Evrope a zajmum vasi zeme ! Jasne se to projevilo vcera pod clankem Darje Aslamove ! Takova hovada znicily JAR a znici i vas, jestli je nepochytate a nebudete izolovat.
  A valka s vrazednymi barbary vas nemine ! To je pouze otazka casu !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedas, dostanes
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Honoči Lulua,kdyby za něco ten tvůj Trupmeta stál,tak by řekl,že "vstupovat USA do Iráku nikdy neměly..."...

   Vymazat
  3. Před pár týdny chtěl Trump stáhnout vojska z Afghánistánu a jistý honolulu aplaudoval, něco ve smyslu "Trump plní své předvolební sliby, je to část jeho agendy"

   Najednou se Trump otočil o 180° a posílá do Afghánistánu tisíce nových vojáků.

   Donald Trump’s decision to intensify US involvement in Afghanistan represents a complete u-turn for the man who once backed troop withdrawal and blasted his White House predecessors for futile missions that were a “complete waste.”
   “Why are we continuing to train these Afghanis who then shoot our soldiers in the back? Afghanistan is a complete waste. Time to come home!” Trump tweeted in 2012, criticizing Barack Obama’s policy of gradual withdrawal of US troops from Afghanistan.
   https://www.rt.com/usa/400493-trumps-change-afghanistan-policy/

   Kompletní Trumpova zrada:
   Trump’s betrayal is complete as military-industrial complex rises to power.

   If one moment stands out as the clearest signal yet of US President Trump turning his back on supporters, it was his announcement this week to re-escalate American military intervention in Afghanistan.
   His signature campaign promise of putting “America First” and ending the folly of overseas wars launched by previous administrations was shredded on prime time television when he gave orders for thousands of more US troops to be sent to Afghanistan. The already 16-year war in that country – America’s longest – will now go on indefinitely longer.
   https://www.rt.com/op-edge/400541-trump-america-first-military-afghanistan/

   McCain chváli Trumpa za eskalaci agrese v Afghanistanu, nyní Trumpův podpůrce.
   https://sputniknews.com/world/201708221056672680-mccain-trump-afghanistan-strategy/

   Vymazat
 5. 15:57....SOUHLAS
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku, ale další průser máte vy doma!! Liberální dobroseři asi budou volat po měnové reformě, protože se musí vyměnit jedno, dvaceti, padesáti a stodolarové bankovky!!! Jsou na nich portréty majitelů černých otroků!! Jak úděsné!

   Vymazat
  2. Fašistické peníze od FEDU nelze v žádném případě používat. Je to porušení evropských a demokratických hodnot!
   Jando, jak to, že na to čumíš a nic neděláš!

   Vymazat
  3. 19:18 FED tiskne peníze se svastikou hákového kříže? Hovado skoč do zdi.Jandu si strč do kone'níku a měj s ním děti ale že půl světu dalo USA svobodu ( ww2) od fašismu a japonské hegemonie,to tě ve škole neučili,co? Zmetku!

   Vymazat
  4. 21:01
   Kromě zobrazování majitelů otroků podpořily řadu fašistických diktátorů - Hitlera, Pinocheta atd. Ty svastiko!!

   Vymazat
  5. USA vydaly manifest (Všeobecná deklarace lidských práv -sic!): mrtvým (těm z Hamburku, Drážďan, Hirošimi, Nagasaki, Pchjongajngu, Hanoje, My-Lai a stovky dalších vyhlazených měst a vesnic) daly svobodu, živé pod arest (v koncentrácích na Filipínách, v kalifornských lágrech pro Japonce, na Guantanámu a mnoha dalších věznicích a mučírnách pro statisíce odpůrců té jejich "svobody")!

   Vymazat
 6. 16:11...Rozhodne nejsou inteligentni a rozhodne nejsou elity. Maji v hlavach hnuj misto mozku.
  Zapricini smrt tisicum, tak jako v JAR.
  To je pouze otazka casu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Panove POZOR ! SLEDUJTE TEN NAREZ !

  President Trump svolal rally (shromazdeni) do Phoenixu
  (Arizona) a 14 skupin Antifa a podobne Sorosovi havete, se dalo slyset , ze mu to Rally rezezenou !

  President pozadal o pomoc motorkare. To jsou rvaci, kteri vyhledavaji rvacky, nastesti mezi ruznymi gangy motorkaru.

  Oni se ted sjednostili a jedou do Arizony uz ted. Tam bude velka mela.
  Sranda je v tom , ze v Arizone ma zakladnu McCain nepritel Trumpa.
  nick HONOLULU - preje prijemne pobaveni na rally.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrovolníci proti Sorošovým žoldnéřům! Nějak ty prachy nefungují podle představ penězoměnců!

   Vymazat
  2. Brzo dojde na strelbu
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Trump volá na pomoc členy jedné z nejhorších subhuman částí lidské společnosti. Bikie gangs jejichž činností je hlavně drug bussiness, prostituce, vydírání, vraždy na objednávku a další chvályhodné obchody.

   Moc bych se s tím nechlubil ze si Trump povolává tento odpad na pomoc, bikies znám, máme s nimi velmi špatné zkušenosti v Austrálii, zejména s Hells Angels.
   To že jednou za rok nakoupí pár plyšových hraček a pak je za velké slávy předaji nejakým underprivileged dětem z nich anděle neudělá.
   Je to banda hnusnejch kriminálníků.

   Vymazat
 8. 16:39...To je sice pravda ! Dokonce i otec naroda George Washington vlastnil otroky, ale penize se menit nebudou !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Návrhů je habaděj ! Merklova se rozhodně nedá zastrašit. Jiní dobroseři se zase chtějí semknout. Jiní zase svíčkami a kytičkami proti nepochopitelné zlobě těch hodných a starostlivých chlapců. Papík římský chce nastavovat tvář a za chleba přijímat bomby. No nekupte to.

  OdpovědětVymazat
 10. Co to autor článku mele za nesmysl? Jakoupak ti šmejdi páchají "sebevraždu" Evropy? Oni páchají zcela promyšlené VRAŽDY občanů Evropy!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, mají na svých pařátech krev každé jedné z obětí, jsou to pomocníci vrahů a jako takoví jsou trestní podle trestních kodexů všech států EU. Je-li EU "vlastí", pak jsou to vlastizrádci, zemězrádci, zemští škůdci.

   Vymazat
  2. Před deseti lety byla vydána učebnice džihádu stanovující postupy použitelné ve velkých městech, poprvé byly taktické postupy z této učebnice použity v Indii v roce 2008 ("attack on Mumbay"). Indie celý průběh tehdejšího útoku zpracovala, medializovala jako varování pro světovou veřejnost a varovala tak také tajné služby jednotlivých zemí. Tyto tajné služby samozřejmě informovaly o přicházejícím nebezpečí politiky ve svých zemích. Přesto rozhodující politikové všech zemí západní Evropy podporují migraci a tváří se jako by události z roku 2008 nebyly. Nerozumím tomu, proč není možné volat ke zodpovědnosti lidi, kteří záměrně vytvářejí v Evropě podmínky pro příchod co největšího množství stoupenců ISILU a dalších teroristickýh organizací... Nerozumím taky tomu, jak je možné, že si tito lidé myslí, že je spravedlnost nikdy nemůže dostihnout. Přece pokud jdou oběti do stovek a tisíců, nemůže před tím chránit žádný druh institucionální imunity.

   Vymazat
 11. Az budte mit vice, nez 28 % barbaru ve vasi zemi , tak oni vam obsadi vase byty a domy !

  Vratite se z nakupu a budete mit v byte 15 lidozroutu / kozomrdu a vy se budete stehovat do garaze.
  To je delo v Johannesburgu ve velkem.
  Nasilne prevzedi nemovitosti + farem a zahrad a potom zpustoseni vseho. Na HILLBROW v Johannesburgu (kde jsem bydlel) nakonec vetsina domu spadla.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak v garazi, ale oni budou primo vrazdit
   Horni Dolni

   Vymazat
 12. Najväčšími medzinarodnými teroristami sveta su USA i NATO- NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISATION. Pachaju medzinárodný terorizmus v krajinách Blízkeho východu, Severnej Afriky, Jugoslavie, UA. Pod zamienkou šírenia demokracie títo madzinárodní terorosti v posledných 15 rokov zcela rozvrátili funkčné štaty, vybombardovali ich, zničili. V týchto medzinárodnych teroristickkých vojnách vyprovokovaných USA, EU, NATO prišli o život vyše 3 miliony civilov. Možme sa divit že niektorí moslimovia citia nenavist k USA, EU za to čo u nich doma spôsobili a mstia sa za to v týchto štátoch.? Porovnajte si obete . USA i NATO terorizmus bol prvý s milionmi obetí a idividualny terorizmus moslimov v EU, USA so stovkami obetí. Za terorizmus môžu v prvej rade USA, EU, NATO že ho vyprovokovali svojím medzinárodným terorizmom.

  OdpovědětVymazat
 13. Okamžitě měly začít pogromy na ty zmetky , řízené policií a vojskem !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:20

   Ano - to je ÚPLNĚ PŘESNĚ to, o co usiluje "Islámský stát", aby mu to nahnalo do sítí dostatek nových vyznavačů. Džihadisté usilují o vyvolání občanské války zejména ve Francii, kde je muslimská menšina nejpočetnější.

   -- Vaše myšlení se od myšlení džihadistů v ničem významně neliší. Jste přesně na stejné úrovni jako oni.

   Vymazat
  2. 18:29 a ty Džihadisto.

   Vymazat
  3. „Džihád a právo šaría je potřeba nutně postavit mimo zákon, jinak tu středověkou ideologii nezastavíme.“
   To je potřebný detail, ale díval bych se na to ještě ze širšího úhlu. Netřeba se dohadovat s někým, zda je muslim, jaké větve, zda wahabista, nebo alavita a zda které jednání, je projevem jeho víry.
   Každé jednání, které odporuje našim zákonům, je třeba důsledně eliminovat. Vězením a následným vyhoštěním, či okamžitým vyhoštěním. A to počínaje nepovoleným vstupem na schengenské území. Avšak nic z toho se neděje. Nemůžeme spoléhat na EU, že situaci vyřeší. Vždyť vidíme, že EU blokuje řešení situace. To je promyšlená snaha o likvidaci evropských národů.
   Měli bychom (ČR, V4, V4+) v této fázi tomu čelit důsledným vymáháním, zjevných porušování zákona. I tento bod, vymáhání zákonnosti, je v programu SPD – Tomio Okamura. P.K.

   Vymazat
 14. Otázka v textu : Kdy už konečně pochopíte, že svým jednáním a politickou korektností pácháte sebevraždu Evropy?
  Myslím, že To je naprosto nepochopené, oni nepáchají sebevraždu Evropy, oni páchají vraždu Evropy. To je veliký rozdíl.
  Pro tu hrstku "politiků" , až bude nejhůř, se vždycky nějaké řešení najde. Pro obyvatelstvo a voliče už je řešení dávno dané a postupuje se podle scénáře.

  OdpovědětVymazat
 15. Honolulu,usa uz 70 rokov vykorystuje cely svet a rozvracia suverenne krajiny.Co robi ten saso Trumpeta je len divadlo pre divakov na fox a cnn.
  Kongres ,Trumpete dovoli rozputat vojnu s mierumilovnou Koreou.Usa je plna klaunov,sebranka
  celeho sveta a ty Honolulu taky!Saso pocmarany!My Slovania s Nato nikdy nepojdeme,proti Rusku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosimte, Rumuni, Bulhari, Slovaci atd uz sli coby vojenske utvary vrazdit Ruske civilisty
   U ted slovanske narody jdou na Rusko
   Tak tu nepis libive ale naivni lzi
   A Cesi pod Frantiskem Josefem sli na Rusa
   Horni Dolni

   Vymazat
 16. Evropské hodnoty je TOTÁLNÍ DEMAGOGIE! Jak můžeme mít společné hodnoty s národy, které celou svojí historii stále někoho drancovaly, okupovaly a zrazovaly. Český stát má být neutrální a spolupracovat na rovnoprávných zásadách z celým světem. Bez všelidového referenda nedopustit bezhlavé příjmání jakýchkoliv příkazů od jiných států. Nejsme mocností ale nebuďme bezmocní. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 17. 18:53... To nedela America to delaji Neocon's !
  President Trump se jim stavi na odpor !
  Tak jako Vy, jsem KRESTAN A SLOVAN a s Ruskem nechci valku ! Mir s Ruskem prosazuje i president Trump !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump prosazuje mír s Ruskem tím že na Rusko uvaluje více a více sankcí. Věru podivné prosazování míru.

   Vymazat
 18. Pokud Čecháčkové budete volit : top 0009 , KDU, ODS , ČSSD tak to bude znamenat že chcete multikulti a tímto referendem si upletete bič . Volte SPD , jediná záchrana .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volit, volove? Too little, too late.
   Volby nepomuzou
   Bez defenestrace a guilotii to nepujde
   Ale cesi se boji, radsi se vzdaji
   Horni Dolni

   Vymazat
 19. Honolulu četl jste ten článek na AE News ohledně Trampa a Banona? Jaký nám k tomu uděláte komentář? Je to částečně v rozporu s tím co nám tu píšete. Co dělá America aby ti Neocon's nemohly s Americany vydrbávat. To si myslíte, že za VÁS všechno vyřeší Tramp. Už tam kolem sebe má jen podporovatele Neocon's. Tak co s tím? PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne Trump, ale mozna volici Trumpa
   Ulice
   Trumpova ulice
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Není to částečně v rozporu, je to plně v rozporu.
   Ale jelikož to staví Trumpa do špatného světla, jsou to "fake news, lži, ĺži, lži"

   Vymazat
 20. Nevyvolávejme agresívními válkami odvetu teroristickými útoky. Nejde o nic jiného, než o druh partyzánského boje těch, kteří nemají v rukách tlačítka na bombardování či odpalování raket. I Hitler odsuzoval teroristy, pro nás hrdiny - partyzány, kteří bojovali v týlu nepřátel. Hitler také označoval bombardování německých civilistů za terorismus. Terorismus, který prožíváme, stejně jako kolonizace Evropy muslimy jsou důsledky našich válek proti jiným národům. My jsme rozvrátili Afghanisttán, Irák, Libyi a stále se pokoušíme o rozvrat Sýrie. A divíme se, že se za naší agresi a již více než milion mrtvých v těchto zemích se nám mstí. Nebo znáte jiný důvod terorismu, než je pomsta?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak potom dobře jim tak! Ale nás z toho laskavě vynechte! Lid ČR se na těch zvěrstvech nepodílel!

   Vymazat
  2. 19:42 hovno pomsta, jde o zotroceni Evropy
   Jdi si sypat popel na hlavu nekam jinam, vitaci, slunickari, kurvicko
   Horni Dolni
   Kobylky je treba zahnat, ne vitat
   To tady podepis jinak jsi vlastizradce

   Vymazat
 21. My??????
  Českou stopu na to.hle vraždění najdeš rozhodně v menším počtu než tu USSSACKOU,BRITSKOU,FRANCOUZKOU A NĚMECKOU!!!!!!!!
  Takže ať si ty slimaky uvnitř vlastních hranic umísti tyhle rozesrávači světa!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před deseti lety byla vydána učebnice džihádu stanovující postupy použitelné ve velkých městech, poprvé byly taktické postupy z této učebnice použity v Indii v roce 2008 ("attack on Mumbay"). Indie celý průběh tehdejšího útoku zpracovala, medializovala jako varování pro světovou veřejnost a varovala tak také tajné služby jednotlivých zemí. Tyto tajné služby samozřejmě informovaly o přicházejícím nebezpečí politiky ve svých zemích. Přesto rozhodující politikové všech zemí západní Evropy podporují migraci a tváří se jako by události z roku 2008 nebyly. Nerozumím tomu, proč není možné volat ke zodpovědnosti lidi, kteří záměrně vytvářejí v Evropě podmínky pro příchod co největšího množství stoupenců ISILU a dalších teroristickýh organizací... Nerozumím taky tomu, jak je možné, že si tito lidé myslí, že je spravedlnost nikdy nemůže dostihnout. Přece pokud jdou oběti do stovek a tisíců, nemůže před tím chránit žádný druh institucionální imunity.

   Vymazat
  2. Na ulice vylezaji uz jen sebevrazi
   A turiste jsou se sebevrazi
   Horni Dolni

   Vymazat
 22. Honolulu je nutny jebnout jadro na tvuj kongres a ve svete bude mir,nebou ridit nase osudy nemocni lide,jako Mc Cain.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zamet si pred vlastnim prahem, evropsku co rozvetcuje rozhledny misto obrany
   Kongres je spravna instituce
   Ze tam sedi kreteni a svine je jina vec
   Cccain svine mel byt davno odvolat, dalsi rhino and demokraticti zradci taky
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Proč Trump Kongres nerozpustí? Na co čeká?

   Vymazat
  3. 23:14 Trump nema pravomoc Kongress rozpoustet
   Americka vlada je trojklana
   O zradce v Kongressu, mccainy, se musi postarat lid
   Horni Dolni
   A pripadne lidove milice
   Americany ale zajima domaci denni, na okolni svet vicemene kaslou
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Aha, díky za vysvětlení, tak snad lid ty grázly vyžene

   Vymazat
 23. Ale ale, vzdyt to maji Francouzi pod kontrolou, rizsvitili si Eifelovku
  A cesti ocasove poslusne rozsvitili petrinskou rozhlednu

  No evropani jsou fakt zdegenerovani
  Horni Dolni
  A ti v dobe kdy Trump donutil ilegaly zalezt do der a ani nedutat

  V ty dobr papez vita bezence a pozehnava vyvrazdovani Evropanu
  A cesi vyznamenavaji Masiny
  Kdyz se jim to pripomene tak misto aby cesi uznali chybu tak misto toho me vyhrozuji a nadavaji
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Evropani jsou zdegenerovaní, ti západní víc, východní míň - ale taky. Naše (fuj)elity se snaží západ dohnat, ale ono to nejde tak rychle, ještě tu lidi nejsou tak zblblí.
   A papež - to není žádný papež, ale Antikrist a dělá přesně to, k čemu tam byl dosazen - pracuje na absolutní destrukci Evropy a její islamizaci, neboť muslimové se přes svou hnusnou zvrácenou ideologii dají lépe ovládat - a jim je jedno, přes co budou lidi zotročovat, křesťanství už nezabírá, tak si pomohou islámem a pak zas něčím ... té sebrance je to jedno, hlavně mít moc.

   Vymazat
  2. 23:12 to se divim, mily zlaty, ze me nenadavas a nevyhrozujes nasilim jak je zde zvykem.
   Cesi by se meli stydet ze misto aby podporili vlastence jako Honolulu mu nadavaji.
   Takze ti dekuju, a to absolutne bez ironie, za tva souhlasna slova
   Jo a papez je antikrist
   Zajimal by me nazor katolika Honolulu, ve vsi ucte
   Horni Dolni

   Vymazat
 24. Evropa je jizda do tunelu
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 25. Ty kecy vlastizrádných politiků - nenecháme se zastrašit, semkneme se, neustoupíme ... už to chápu, oni myslí sami sebe, že neustoupí od svých plánů na islamizaci Evropy, nenechají se zastrašit nespokojenými občany, semknou se navzájem všichni zlosyni ze zemí EU ... a to všechno proti nám, občanům.
  Jak to budeme dlouho tolerovat? Jak dlouho jim tohle svinstvo bude procházet?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropu obetovali, a evropani buci a mavaji si vlajkou eu cestou na guilotinu
   Pripadne tu evroovce opravuji gramatiku, cestou k sibenicim
   Ptas se jak dlouho to budete tolerovat
   No na furt, nez vad vyvrazdi
   Zdegenerovani evropani se prece zapomeli branit
   To Americani jsou jini rizkove
   Pripravuji se na valku
   Trump zahnal ilegaly do der, siti strach
   Zatim evropa vita, zavira a bije ty co proti kobylkam protestuji
   Merklova vita
   Nemci vitaji
   Papez myje nohy
   Evrosti degeni mejou kobylkam nohy
   Misto aby strileli
   A kdyz to reknu tak nadavate me misto abyste se nad sebou zamysleli
   Honolulu zna svet a varuje vas taky
   Horni Dolni

   Vymazat
 26. Tolerance kobylek je vrazda Evropanu
  Podepiste se pod tim
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 27. 19:33...Stephan Bannon je dale na strane Trumpa a tim, ze uz neni v Bilem Dome, tak nema zadne predepisovane chovani protokolem ve Washingtone.

  On si ted dela co chce a uz masove zautocil na Trumpovi nepratele.

  Dal napr. vyrobit 50 pametnich desek a na kazde jsou body prohresku proti Americe od levice a od Sorocovcu a Neocons !
  Napr.
  KKK existuje od roku 1865 ! Za celou dobu existence zabila 900 lidi bez soudu, vetsinou kriminalniku.
  V Chicagu za 4 mesice cernosi zabiji 4000 (v roce 2017) lidi kvuli valce gangu ohledne drog. - Vidite ten rozdil ? (Cernosi proti cernochum.)

  Sponzorem Hillary byla nejvyssi autorita v KKK ze statu W. Virginia. a KKK byl zalozen Demokraty a ne republikany.

  Bannon dal udelat pametni desky kvuli niceni historickych pamatek.

  Vcera byla znicena socha Kristofa Colomba, stara 220 let v Baltimore (stat Maryland).

  Neco se semele zitra v Arizone. Tisice motorkaru tam jede namlatit - Antifu, Black Life Matter a dalsi levicaky.

  Mercer - jeden z nebohatsich lidi na svete a cela jeho parta millionaru cpou do Bannona penize na ochranu Trumpa . On ma OTEVRENY CISTY SHEK !

  Zajem o zahranicni politiku Americanu je maly. Zajem o vnitrni udalosti je velky !

  Trump zautoci na zeme, ktere si nevi rady s teroristy, co zabijeji turisty. Napr. ve Spanelsku 7-leteho kluka.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobre organizovane lidove milice jsou nezbytne pro obranu statu, tudus pravo drzet a nosit zbrane nesmi byt omezeno
   Ustava
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Dotaz, co je CISTY SHEK?

   Vymazat
  3. 7:28
   Delas si kozy?
   Neomezeny bankovni ucet
   Takovy papirek na ktery se pise kolik penez chce nekdo nekomu dat
   Ja vul zapomel ze v cesku se jeste obchoduje za voly
   Uz mate splachovaci zachody?
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. To nejsou levičáci, to jsou trockisti toho nehrubšího zrna - rozvrat, chaos, anarchie ... světová revoluce? K čemu, pro koho? No pouze pro ten chaos a anarchii. V tom si libují, to jim dělá dobře. JanDrda

   Vymazat
  5. 12:59 dìk za vysvětlení, a já si celej život myslel že je to šek, anglicky check. Neměl jsem tušeni že je to SHEK a ještě k tomu NEOMEZENÝ BANKOVNÍ ÚČET inu, člověk se učí celý život

   Vymazat
 28. Brante se Cesi az prijde ISLAM ! Islam neni tolerantni.

  T.j. vase povinnost, zajistit zivot dalsi ceske generaci.

  T.j. vase povinnost ubranit vasi kulturni identitu !

  Nadavejte mi pozdej, jdu ted na americke weby. Snasim se pritit na to, koho posle Soros do Arizony !
  NEVERTE officialnim mediim, ktere jsou poplatne globalistum a Sorosovi.
  nick HONOLULU


  OdpovědětVymazat
 29. Panove, president Trump v Arizone VELMI SILNE
  napadl media ! To zde jeste nebylo - receno nikym - tak silnymi slovy, jak to rekl president Trump ! !

  President Trump bere Neoconum & Globalistum & Sorocovcum jejich nejsilnejsi zbran.
  Jejich pisalkove HOVNOMETNICI maji velky prusvih.
  A tisice lidi kricelo v souhlasu !

  Arizona projev je silna offenziva Trumpa proti vsem jeho nepratelum. Velmi doporucuji prelozit kazde Thema na ktere president mluvil. TRUMPOVA REVOLUCE ZIJE A MA SE VELMI K SVETU !

  Ke rvackam ve Phonixu neprislo ! ANTIFA utekla z mesta.
  Stejne jako McCain senator z Arizony, ktery je nepritel Trumpa, ale on je na smrtelne posteli a uz je prehlizen.
  Lide se chystaji vykopnout mnoho Kongressmenu z offisu.

  Neverte officianim medii V NICEM, nebo budete mit reputaci RETARDOVANYCH !

  -------------------------------------------------------

  Horni Dolni, rytiri zdravim Te. Ptas se me, jaky mam nazor na naseho papeze, protoze jsem Katolik !
  NEmohu ti to napsat, nebot autorita na Nove Repulice (Dvorak) by me zablokovala pristup za velmi sprosty jazyk.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbabeli fasisti z Antify utoci jen zakerne a v presile
   A na slabe a hendikepovane, jako tady vyhrozoval ten nejaky divny pisalek tady
   Ale na motorkare ze bali, motorkari by jim rozhodili sandal
   Z papeze bliju
   Horni Dolni

   Vymazat
 30. Domnívám se, že v první fázi by takzvaní uprchlíci měli podepsat prohlášení, že na území vstupního státu nebudou aplikovat veřejně islám a že jejich náboženství je jen jejich soukromá záležitost. Veškeré další události se evidentně odvíjí od tohoto, týká se oblečení a kulturní izolace. Sboboda vyznání je v zákoně napsána blbě. Pak je tu ještě ono ústavní soudnictví, které jak u nás, tak v EU má charakter sebevražedého syndromu každého národa, to se musí reformovat. To, co zasedá u nás, je stejný soubor dědků a bab jako někde v Iránu, absolutně odtržený od reality a zfanatizovaný svojí důležitostí.

  OdpovědětVymazat
 31. 22 minut po 23 hod. naseho vychodniho casu (Florida) zkoncil projev presidenta Trumpa v Arizone. Tento president pravdepodobne bude nejvetsi president v dejinach Ameriky.
  Toto byl velmi SILNY a uspesny projev ! Ti co pochybuji o statnicke velikosti Trumpa, bud nemaji pristup k pravdivym informacim, nebo maji problem s anglictinou !

  Je velka skoda, ze prave starsi lide v Cesku, kteri maji nejvice zivotnich zkusenosti, zmineny jazykovy problem maji, nebot se slov presidenta by dokazali nasmerovat celou vasi zem zpravnym smerem !
  Tim myslim ke zlepseni celkove kvality vaseho zivota a zduraznuji 3x, ze hlavne po strance finnacni..
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Treba by bylo vhodne projev prelozit a tady Nova Republika by ho mohla otisknkut v hlavnim clanku, to by byl zasluzny cin
   Horni Dolni

   Vymazat
 32. President Trump je velkym nepritelem vsech tech kriminalniku, kteri pod rouskou nabozenstvi, vedou valku proti civilizaci a vrazdi Evropany !

  Tak jako Stephen Bannon byl vypusten z klece protokolu a etikety z Bileho domu, tak dustojnici armady budou resit problem s teroristy po svem, bez ohledu na bazinu ve Washingtone.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 33. Tak jako z projevu presidenta R. Reagana byla Amerika energizovana , tak je i z projevu presidenta Trumpa !
  Trump bude definitivne presidentem dalsich 8 let ! Za tu dobu se vycisti Kongress od vsech, kteri jsou na vyplatni listene NWO, Globalistu a jine zouzele, kvuli ktere vy v Cesku nemate Ameriku radi.

  Kdyby jste Ameriku znali, tu Trumpovu Ameriku , tak by jste ji meli radi - a stejne sem budete jednou jezdit na vylety , tak jako ja jezdim k vam do Evropy, kdyz president prosadi svoji agendu..
  V pripade, ze neprosadi pro sabotaze od zouzele, tak vam bude tezce.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 34. Je to tak. Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

  http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

  OdpovědětVymazat
 35. Honolulu přestal jste být vulgární, takže dík. Stále tu zůstává problém jak v USA bez drancování celého světa nakrmit tak obrovské stádo zvrhlých parazitů. Fandím Trampovi, vím že ten problém on sám nezavinil ale podílel se na něm také. Když jste v nějakém uskupení/katolíků/ tak nesete spoluodpovědnost za to co dělají, ať se Vám to líbí nebo ne. Proto většina Čechů je ateistických, nestranických a skeptických. To aby voliči Trampa vzaly klacky a šly na Kongres Vám již někdo navrhoval, motorkáři nestačí. Četl jste komentáře k panu Jírovcovi? Bylo tam krásně popsáno od dvou přispěvovatelů jak to vypadalo na Vinohradské a co zapříčinilo ty výbuchy. Myslíte si, že to nebyla práce proškolených organizovaných provokatérů jako na Majdanu v Kyjevě. Dále bych rád četl Vaše vyjádření k deformaci DEKLARACE popsaný také na AE News. Vedoucí VK tohoto portálu má přímý kontakt s Banonem. Na Ho Do nereaguji, protože ten sklouzl jen na nadávky Čechům, asi je z jiného Českého etnika a ti Čechům nemohou přijít na jméno. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu neni nikdy vulgarni. A na to aby vynadal sprostakum ma pravo.
   Do kongressu a americke struktury vlady nepindej. Tomu vubec nerozumis
   Dale se zcela vyhni kritizovani viry a nejake normalizovani na cesky zpusob
   Nikdo te tady nedrzi, takovych praznych mudrlantu jako jsi ty jsou plny hospody
   Jirovec je kanadan, ma zcestne kanadske nazory na druhy dodatek
   A na tve pavlacove drby o tom kdo jsem nejsem zvedavej ani ja ani nikdo zde
   Jdi si drbat lidi se starou Vajtingrovou na pavlac
   A vyznamenavat Masiny kdyz jsi tak hrdy Cech
   A do Trumpa se neser, ten neni tvuj
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Pradědo, vypadá to, že jste trefil dobře hřebík na hlavičku.

   Vymazat
 36. Pro uvalení sankcí na ČR za nepřjímání migrantů
  hlasovalo v EU 18.5.2017 těchto 12 vlastizrádců:
  1. Telička ................. ANO
  2. Ježek .................... ANO
  3. Charanzová ........ ANO
  4. Dlabajová ............ ANO
  5. Zdechovský ........ KDU - ČSL
  6. Šojdrová ............... KDU - ČSL
  7. Svoboda ............... KDU - ČSL
  8. Štetina .................. TOP09
  9. Niedermayer ....... TOP09
  10. Polčák ................. STAN
  11. Poc ...................... ČSSD
  12. Poche ................. ČSSD
  Tak hlasují naši volení zástupci v EU proti zájmům ČR!
  Je to skvadra vlastizrádců, kteří by se měli vzdát občanství
  a zažádat si o německé, když s nimi táhnou za jeden provaz.
  Dobrovolně hlasovat proti vlasti je vlastizrada.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobny seznam je i v Americe
   Tam je prvni na seznamu Mccain
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. HANBA TÉTO VERBEŽI!!!!!!!!!!!!!!!
   Dejme jim to hezky sežrat, každý slušný člověk by si měl před touto vlastizrádnou bandou odpolivnout.
   Vlastizrada = trest smrti. Aspoň pro takto výjimečné případy by měl být znovu zaveden.

   Vymazat
  3. 12,54 - McCain to má za pár, toho dostihne brzy vyšší spravedlnost, ale s těmi dalšími by bylo potřeba se vypořádat. U nás i v USA. A ne zrovna v rukavičkách.

   Vymazat
  4. 12:54 trest smrti nemel byt nikdy zrusen, zrusili ho jen slabosske, zdegenerovane zeme, zeme vitacu a slunicek
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 12:56
   Cesko nema legitimni vladu takze to bez defenestrace nepujde
   A Americe jde o to co chce ulice, ale je treba prisne hlidat kdo voli, a trestat podvodniky
   Hilary volilo ctyri miliony mrtvol a illegalu
   Horni Dolni

   Vymazat
 37. Omostnit Sherifa!
  Spravne, Trump
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 38. Panove, Jeff Sessions, jedna z nejvyssich autorit musi resit problem s teroristickou organizaci, ktere je placena Sorosem a jmenuje se ANTIFA.

  Tato organizace ma novou zbran ! Balony plne MOCE A VYKALU , kterymi bombarduje a terorizuje ulice.
  Zde ted hodne nafintenych komentatorek z TV smrdi, jako vlecka z JZD na odvazeni, hnoje na pole.

  Dalsi protibelozska rasisticka organizace, kterou zalozil a plati Soros - BLACK LIFE MATTERS, bude postavena mimo zakon. Ona se domaha smrti policajtu a v nekterych mistech Ameriky byla na policajty otevrena palba z vojenskych zbrani.

  T.zv. "levice" se nevzdava, ale po vcerejsim projevu presidenta v Arizone, jeho nepratele jsou zatim v soku.

  -------------------------------------------------------

  10:00...V pripade, ze Vaclav Klaus ma kontakt na Bannona, tak ma kontakt na nevyssiho stratega z Trumpova kabinetu !

  Tvoje moralizovani ohledne Katoliku je k nicemu. Prece si nemyslis , ze pro nejakeho politickeho DAREBAKA, jako je papez, zanevreme na symbol dobra, jako byl Krist.
  Takovych papezu zde bylo uz nekolik.

  Co se tyce vulgarnosti ! Ja se k ni hned vratim, jak potkam nekoho z vasi prazske kavarny, ktery bude vulgarni ke me.
  A Horni Dolni nadava vam, protoze jste nadavali vy jemu.
  O Vinohradech nevim nic a o Alberte (Jirovec-take ne).
  Moje oblibena cast Canady bylo Ontario. Alberta je velmi daleko. Sice krasna, ale studena. Tam uz ted zacina snezit.
  Tim se ted odmlcuji a jdu na americke weby se pokochat zdesenymi snupaky nepratel presidenta Trumpa !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 39. 13:43... Bude omilostnen ! Jsem rad, ze jsi to neprehledl.
  Trump mu jde na pomoc.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 40. Sarkozy vypnul bankomaty ve čtvrti, kde dělali chaos. Vedlo to k jejich pacifikaci, ačkoli byli omezeni jen tím, že pro peníze museli do civilizované čtvrti,kde jim karty opět běžně fungovaly,ale neměli tam onu převahu deset na jednoho.Stačí vypnout mobilní síť, (i u nás je pevná síť zavedena, civilizovaní mohou volat) a prostor pro zločin je omezen. Ovšem musí souhlasit zahraniční vlastník, že...

  OdpovědětVymazat
 41. Němečtí vědci (pozor, nejde o soudruhy z NDR) zjistili, že xenofobii může tlumit hormon lásky (oxytocin). Přemýšlejí, že tímto hormonem budou očkovat bílé obyvatelstvo Německa. Psali o tom na Parlamentních listech. Naše vláda a parlament, tedy koalice a pravicová opozice, může nechat kropit ulice tímto svinstvem. Zatáhli nás do agresivního NATO, proč by nás nenechali hromadně očkovat?

  OdpovědětVymazat
 42. Honolulu VK není Václav Klaus a z toho jsem pochopil, že AE News vůbec nesledujete protože se tak představuje tvůrce tohoto vebu. Je to k Vaší škodě. Taktéž tam byla zmínka jakým způsobem došlo k deformaci DEKLARACE proto bych rád četl Váš názor. Tou událostí v 68 na Vinohradské jsem Vám jen chtěl sdělit že existovaly souvislosti s další rozvratnou činností včetně návštěv Havla v USA. Podle mě je jedině správné, když si problémy svého státu řeší občané toho státu. Jeden takyčech tady pořád mele abychom se do problémů USA nemotaly a jen tupě poslouchaly zároveň se považuje za znalce situace v ČR. TAK HO UMRAVNĚTE. Samozřejmě neznám a málo kdo všechny souvislosti s Trampem, proto diskutujem abychom to alespoň trochu pochopily. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat