Reklama

středa 30. srpna 2017

Ozvěny „osvobození“ Mosulu západní „humanistickou demokracií“…

Vybombardovaný Mosul
Martin Míček
30.8.2017  Outsidermedia


Krvavý účet za dobytí Mosulu, spojenecké bombardování zabilo 10 tisíc lidí

Bylo to hodně draze zaplacené osvobození od Islámského státu: při dobývání iráckého Mosulu bylo zabito americkým a britským bombardováním a iráckými děly minimálně 10 tisíc lidí. Celkově však mohlo v Mosulu zahynout až 40 tisíc civilistů, zatím totiž není jasné, kolik mrtvých mají na svědomí bojovníci Islámského státu.Srovnávací foto iráckého Mosulu po „humanitárním, chirurgicky přesném demokratickém bombardování“ bílým fosforem atd. Fakt stojí za vidění… Zde:

Before and After Satellite Images of Mosul Reveal the Devastation After the Islamic State Was Forced Out
Naproti tomu „surovec“ Putin a „Evropě životně nebezpeční“ Rusové dohodli už v tisících sídel Sýrie příměří a přibývají další, zřizovali humanitární koridory, doručovali měsíce humanitární pomoc, Aleppo vůbec nebombardovali, ba dokonce ozbrojencům k odvezení přistavili stovky autobusů…

- - -

8 komentářů :

 1. Americkej ultraksindl v celé své kráse a nahotě....

  OdpovědětSmazat
 2. Humanitní vrazi v akci používat fosfor je svinstvo.

  OdpovědětSmazat
 3. Jen tak matně si vzpomínám, že v době, kdy se schylovalo k rozhodujícímu "úderu" na Aleppo, se "koalice" bila v prsa (prezentováno i v našem mediálním prostoru), že Mosul bude do 14 dů osvobozen. Zdá se, že se jim to o pár hodin prodloužilo a proto se s jistotou nedá mluvit o osvobození.
  Podle snímků se ale jedná spíše o zničení Mosulu než o osvobození.

  Asi někde soudruzi z USA udělali chybu.

  OdpovědětSmazat
 4. Za dva roky spálená země. Hnus USA, hnus.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak to, kolik mrtvol nadělali z lidí USAci a jejich sluhové? Za válečné zločiny přeci od Norimberku ODPOVÍDÁ ZCELA A NEDÍLNĚ PORAŽENÝ... Poražený býval před popravou vláčen v řetězech a v kleci již v antice... třeba PŘI ŘÍMSKÝCH TRIUMFECH vítězných vojevůdců...

  OdpovědětSmazat
 6. Zločinecké USA!30. srpna 2017 15:50

  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a lháři v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily erorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy. Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861-1865 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co USA dopřávají jiným. Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „vyjímečných“. A nemluvil o Vietnamcích.
  Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.
  Čtvrtou světovou válku rozpoutali západní vládci na jaře 1999 útokem na zbytek Jugoslávie. To byla první operace této války. Byla užita taktika i strategie tajné informační války při destrukci Sovětského svazu s použitím prvků tradiční války. Okupace Kosova umožnila vytvoření mohutné základny NATO a USA na Balkáně. S její pomocí je možno destabilizovat celý Balkán a celou Jižní Evropu.
  Ruský medvěd + Čínský drak:
  Když USA a Evropa zaútočí na Rusko (nebo Čínu), bude to útok sebevražedný, až se nám panenky přetočí.
  A my budeme na straně poražených!

  OdpovědětSmazat
 7. To 15:50 - Nebudeme na straně poražených. Máme přece možnost použít své zbraně proti agresorovi a jeho slouhům. Jako při SNP. PK2

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.