Reklama

.

.

středa 16. srpna 2017

Parafrází na Shakespearova, resp. Hamletova slova: Vymknuta ze svých kloubů doba šílí, může být novodobé rčení: Trumpova Amerika vymknutá ze svých kloubů zešílela…

Břetislav Olšer
16.8. 2017   Rukojmí
Ve virginském Charlottesville v sobotu pokračovaly nepokoje kvůli akcím bělošských extremistů, proti kterým přišli demonstrovat jejich odpůrci. Do davu najelo vozidlo, které zabilo jednu ženu.
Dalšími oběťmi jsou dva policisté, kteří zemřeli při pádu vrtulníku. Zraněno bylo nejméně 35 lidí. Starosta města vyhlásil mimořádný stav.

Pořádkové síly proti davu asi šesti tisíc lidí vyrazily s cílem vyklidit park. Mezitím však do odpůrců nacionalistů úmyslně najelo auto. V důsledku nárazu zemřela dvaatřicetiletá žena, což policie vyšetřuje jako zabití a již zadržela dvacetiletého řidiče vozu pocházejícího z Ohia.

Policejní helikoptéra se zřítila nedaleko Charlottesville krátce poté, co zasahovala u nepokojů. Zemřel při tom osmačtyřicetiletý pilot a o osm let mladší člen posádky. Nikdo nebyl zraněn, uvedla policie. Stovky bělošských extremistů s hořícími pochodněmi se nejprve v noci na sobotu střetly v univerzitním areálu Charlottesvillu kvůli sporu o vlajku s konfederačním křížem, kterou kritici označují za symbol rasismu a otrokářství. Bitku rozehnala policie slzným plynem a obušky…

Sraz tu měli pravicoví extremisté v čele s šéfem Ku - Klux - Klanu Davidem Dukem, přesně s tím Dukem, který byl v Česku při své návštěvě v roce 2009 zatčen, když byl pozván Filipem Vávrou, členem neonacistického Národního odporu. Američan měl mít na programu dvě přednášky - v centru Prahy, kde mu zrušili vystoupení na Univerzitě Karlově, poté v Brně. Do Česka prý přijel propagovat knihy „Moje probuzení“ a „Židovský rasismus“.

David Ernest Duke je v USA znám jako horlivý rasista a antisemita. V 70. letech založil a vedl jednu z odnoží Ku - Klux - Klanu. V roce 2002 ho soud poslal na 15 měsíců do vězení za daňový únik, jako mafiána Al Capona.

V pražské restauraci Černý orel na Kampě díky jemu zažili v dubnu 2009 její štamgasti nečekanou scénu z akčního filmu; asi třicet kukláčů přijelo několika auty, vyskákali z nich a bondovsky vtrhli do restaurace, kde obklopili jednoho z hostů. Česky mu řekli, ať dá ruce na stůl, prohlédli ho, dodali, že půjde s nim a pak ho odvedli. Na místě zůstala jen jeho mírně vyjevená ruská přítelkyně a vrčící pes.

To všecko proto, že popíral holocaust a schvaloval nacistické zločiny. Zkrátka za podezření, že spáchal trestný čin podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, za což by mu v ČR mohlo hrozit až tři roky vězení. Nakonec byl propuštěn i bez mé kauce s tím, že musí opustit Česko. Moc se svému zadržení divil.

Bylo dojemné, když šéf Ku-klux-klanu - nejradikálnějšího rasistické seskupení světa řekl: „Nejsem rasista, nečiním rasistická prohlášení. Myslím si, že mí nepřátelé jsou rasisté, ale já rozhodně ne…“ Tomu se říká dokonalé obrácení Ferdyše Pištory. Ani pan Langer by to nenapsal lépe. Myslím samozřejmě spisovatele a ne toho schengenského pseudo politika…

Donald Ttrump sice v první reakci na násilnosti hovořil o odpovědnosti "mnoha stran", po silném tlaku médií a politiků ale výslovně kritizoval rasisty a neonacisty. Hlavní americký hlasatel nadřazenosti bílé rasy Richard Spencer označil prezidentovo prohlášení za "nudný nesmysl". Spencer, který je tvůrcem termínu "alternativní pravice" označujícího neonacisty, rasisty a členy Ku Klux Klanu, se sám nepokojů v Charlottesvillu zúčastnil.

Odpovědnost za následky, mezi nimiž je i smrt mladé protirasistické demonstrantky, podle Spencera nese místní radnice a policie, které nedokázaly zjednat pořádek. Bývalý vůdce Ku-Klux-Klanu David Duke ve videoklipu reagoval relativně nejmírněji. "Prezidente Trumpe, nemyslete si proboha, že takové věci musíte říkat. Neprospívá vám to," prohlásil. "Problém je v tom, že jste v obklíčení. Znáte ty lidi. Baží po vašem skalpu, chtějí vás ukřižovat," řekl Duke, který se do akce v Charlottesvillu rovněž osobně zapojil.

Několik tisíc stoupenců nadvlády bílé rasy se opět sešlo ve virginském Charlottesville na shromáždění nazvaném Sjednoťte pravici. Na akci, která měla být protestem proti odstranění sochy konfederačního generála Roberta Leeho z místního parku, opět dorazili rovněž jejich odpůrci. Obě skupiny na sebe křičely, házely lahve s vodou a stříkaly po sobě z pepřových sprejů; došlo i na rvačky.

Bílí nacionalisté mávali konfederačními vlajkami a řvali slogany jako „Nenahradíte nás“ nebo „Židi nás nenahradí“. Křičeli též: „Na životech bělochů záleží..“ Měl to být symbolický odpor vůči heslům z nepokojů ve Fergusonu: "Na životech černochů záleží…“ Mnoho neonacistů mělo helmy a podomácku vyrobené štíty, píše server The New York Times. Jejich odpůrci zase řvali například „Nácci, jděte domů“.

Blízkost ideologie bílé rasy a státních ozbrojených složek potvrzuje i sociolog Pete Simi z Chapmanovy univerzity, který studuje rasismus v americké armádě. Podle jeho zjištění spáchá každý třetí útok ve jménu bílé rasy člověk se zkušeností z armády. „Tyhle volby byly pro stoupence nadřazenosti bílé rasy jasným signálem, že stojí na správné straně,“ říká.

„Nic podobného tomu, jak bělošští rasisté dávali po volbách volný průchod svému oslavování vítězství, jsem nikdy předtím neviděl. Nadýmají se fixní nadějí při pomyšlení, že mají v Bílém domě svého člověka,“ dodává. Rozuměj - "bílého Trumpa, místo černého Obamy"... Koho by napadlo, že to zase v USA bude „in“ hlásit se ke Ku-klux-klanu, že bělošským nacionalistům bude dovoleno de facto beztrestně na veřejnosti nosit nášivky s hákovým křížem. Rovněž antisemitismus je zase na vlně; výrazně přibylo útoků na židovské hřbitovy, zdi židovských institucí jsou dnes terčem graffiti s hákovými kříži či Davidovými hvězdami. A děs děsů; na mnohých univerzitách krajně pravicoví studenti žádají vyloučení svých židovských spolužáků.

63 komentářů :

 1. Vřele doporučuji přečíst si knihu Židovský rasismus (volně ke stažení na netu v češtině) Davida Dukea. A také se nad ní zamyslet - nikomu nic nevnucuje, není to žádná indoktrinace. Čtenář jen udiveně žasne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdánlivě mimo téma: Ruský prezident PUTIN nám dal do rukou velkolepý prostředek GLASNOSŤ, v té správné polaritě ( záměru ). Tedy těm, kteří dokáží pochopit nebo dokonce už pochopili kvantovou, dualistickou podstatu univerza ( rovnováha s jistou mírou asymetrie ). Uvedl jsem prostředek, ale tím nemyslím zbraň, protože on a jeho myšlenkové pozadí v rámci vyšší úrovně nemá zapotřebí bojovat. Vyšší úroveň ze své podstaty nebojuje, jejím úkolem je kultivovat nižší úroveň. Soupeřením si vytváříme potenciální nepřátele ( prohrávající ), ale vyšší úroveň chápe, že je pro ni daleko výhodnější vytvářet spojenectví k oboustrannému prospěchu. !!!SYMBIÓZU!!!!

   Vymazat
  2. Socio;og z Chapmanovy "University" jako dalsi "vedci' lzou a uzivaji falesnych statistik, ktere pak fake media rozsiruji stale dokola..
   neverte nicemu../Jako napr. autor zde/.

   Vymazat
  3. Ad Anonymní17. srpna 2017 2:21: Přečti a pak mudruj. Takhle je to jako se bavit s negramotným člověkem o pravopisu.

   Vymazat
 2. Pjakin 7.8.2017 :


  Kde kdo nás neustále informuje, že Trumpův rating klesá, klesá a klesá, a pouze ti nejserióznější analytici, kteří k těmto všem prognózám přistupují vážně a doopravdy je sledují, nám říkají, že Trumpův rating nepadá a navíc dokonce vzrůstá. Mezi svými přívrženci, kteří pro něj hlasovali, neztratil jediný bod a nové body získává u těch, kteří hlasovali pro Clintonovou, nebo nehlasovali vůbec. Je to totiž tak, že Trump přijímá neustále nová a nová rozhodnutí, která lidi sjednocují okolo něho.

  Vezměte si třeba jen to jedno jeho nařízení ministerstvu spravedlnosti USA, aby se zaměřilo na fakta diskriminace bílého obyvatelstva při přijímání na vysoké školy, kde je tím nejdiskriminovanějším heterosexuální muž bílé rasy. Dovedete si představit, jak to Trumpovo postavení upevnilo?

  A nám neustále lžou o tom, že jeho rating padá. Ano, padá u státní elity, která se opírá o to, že organizovali volební kolotoče a vozili sem a tam gastarbajtry, aby všude hlasovali a tak podobně.

  Oni se totiž snaží své přání vydávat za skutečnost, ale už jednou na ty hrábě šlápli a chystají se na ně šlapat znovu a znovu. A to hlavní, co dělají. Aby alespoň nějak prokázali, že Trump je nezpůsobilý… Protože o ratingu sice mohou lhát a lhát, jenže reálně stále roste a Trump své pozice mezi obyvatelstvem upevňuje. Co je tedy možné udělat, aby Trumpa podsekli?

  Maximálně zpomalit nabírání do práce a zaplňování uvolněných pozic novými lidmi, aby Trumpovi neumožnili jmenovat do nich své lidi. Pokud zbyla nějaká volná místa, pokud někde zbyli lidé clintonovské státní elity, kteří sedí v odpovědných funkcích, tak to tak musí zůstat, a to co nejdéle. Aby v těch funkcích škodili Trumpovi.

  Státní elitě je jejich země ukradená, a škodí Trumpovi na úkor stability samotných USA.

  Fakticky tak řežou větev, na které sami sedí a padnou společně se svým státem, jenže si to neuvědomují.

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím jak uvedená kniha, ale(židovský) Starý Zákon je k neŽidům nesnášenlivý přímo krvavě.

  OdpovědětVymazat
 4. Ve skutečnosti šlo o střet Trumpovců a sluníčkářu, ka kterým se přidali extrémisté na obou stranách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 16:32 - Naprostý souhlas! Pokud to Trump a spol. neustojí, mají tam občanskou válku. Bílí proti všem a obráceně.

   Vymazat
  2. 16:32 Absolutní souhlas.Hyeny typu Sorose,Clintonů,Roldcidlů a dalších zmrdů ,kteří platí í omladině za bordely v ulicích a jim je jedno,co napáchají!Scénář jako z Polska,Ukrajině a k nám to také přijde.Vycvičenou armádu povalečů kaváren Havloidních bez mozků už máme a podporují je vláda zrádců a Merklovců.V USA mají dobře nakročeno k občanské válce už dávno!Národní garda a obyčejný lid drží při Trampovi.Národ,který si nechává vymazávat historii,je ztracen.

   Vymazat
 5. Už bylo na čase, aby si Gringové či Yankeeové, hezky doma, mimo teror a vraždění na cizím území, zopakovali, jaké to kdysi bylo, mezi Unií a Konfederací.Tak šup do toho, strhávejte sochy konfederačních hrdinů, palte jejich vlajky, šlapejte po nich, perte se a žerte se navzájem, vyzbrojení jste oproti odzbrojeným Evropanům. velmi slušně, Trump už vyhrožuje 3 zemím spálením a válkou, k tomu připočtu i sankční Rusko.Yankeeovský lid jako poloprofesionální armáda!

  OdpovědětVymazat
 6. Sorosova "stara levice" zvana tez "ANTIFA" napadla klacky, kameny a cihlami AUTORITAMI povolenou demonstraci vlastencu, Nacionalistu a nepolitickych Evangelistu !

  To je skutecnost !
  K projevu pod sochou gen. Roberta Lee vubec neprislo !
  Recnikovi bylo namlaceno ! Mnoho lidi mezi Nacionalisty a kostelniky bylo zraneno !

  Zmlaceny mlady kluk z OHIA sedl do sportovniho auta a rozjel se proti nasilnikum.

  Soros plati dobre, vsem kdo destabilizuji Ameriku, protoze Hillary prohrala volby ! (Plati dopravu, jidlo a finanacni odmenu.)

  Nacionaliste pujdou na dalsi RALLY (shromazdeni na pokracovani boje) ozbrojeni !

  Vsechny nalepky o rasistech a Nacistech jsou bezzube, kazdy se tomu smeje. Mladi Americane se hromadne hlasi k Nacionalistum po stovkach !

  Protizidovskych hesel bylo mnoho a nebudu je prekladat.
  Starosta mesta je ZID (Michael Singer) z byvaleho teamu Johna Podesty, ktery prohral pro Hillary volby. Hillary mela zachvat nepricetnosti a zmlatila / dokopala Podestu ! Singer to schytal take.

  To co se stalo byla spinava, ale inteligentni intrika proti Nacionalistum, kteri nechteji, aby byly niceny pamatnilky obcanske valky.

  Ve vsech jiznich statech je dohromady 1500 pamatniku.
  Svatky, oslavy jsou jmenovane podle statniku Confederace. Muj okres nese jmeno z Confederace.
  Vojenske zakladny jsou jmenovane podle vojaku Confederace.

  Niceni pamatniku je PROTIZAKONNE ! Utok na pokojne shromazdeni a vyslecnuti projevu je proti zakone.

  To co se deje je protizakonne radeni levicove bandy gauneru, stejne jako bylo ve 20-tych letech ve Weimarske republice.

  Je to v prikrem rozporu s prvnim clankem Ustavy.
  (First Amendment of Constitution !)

  Na pristim Rally se bude strilet !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vůbec netušíš, co to levice je, soudruhu.

   Vymazat
  2. NAPROSTÝ SOUHLAS S HONOLULU!!!!!!!!!!!!!
   A ano, ať mladí přitvrdí. je už načase ukázat té stupidní sorosovské havěti, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až ... znáte to.

   Vymazat
  3. > 17:35
   Ne, to VY netusite, jak se americka liberalni levice (u nas nejpribuznejsi neoliberalni asi TOP09 a slunickarum zkrizenym se squattery a fotbalovymi rowdies) lisi od nasi konzervativni levice, ktera v USA neexistuje...

   Vymazat
  4. 17:35 Levice to je Brusel! Trotzki, Togliatti, Marcus, Sartre, Havel ...NEOMARXISTÉ! V jejich pojetí vychází obsah slova proletariát z Marxovy Německé ideologie, kde není označením konkrétní masy lidí, nemá tedy substanční význam. Proletariátem Marx označuje uměle vyvolanou duchovní chudobu a nedostatek lidství, který vede k zániku starého stavu společnosti a vzniku takového stavu, který stav proletariátu odstraňuje. Proletariát je tedy principem, který může vést, nezávisle na historickém období či geografické poloze, ke změně společenských poměrů. Ještě jednou: nejedná se o substanční pojem, nemůže být proto spojován jen s jednou konkrétní sociální skupinou. V druhé polovině 19. století bylo v Evropě a Americe proletariátem dělnictvo. Nikoli proto, že mělo nějaký proletářský gen, ale protože bylo na nejnižším stupni společenského žebříčku. Dělníci 19. století bojovali o své přežití a jak říká Marxův slavný bonmot, neměli kromě svých okovů co ztratit. Dnes mohou smutně slavnou roli proletariátu zaujmout právě třeba uprchlíci. Ne proto, že to je mé zbožné přání, ale protože nemají kromě svého života co ztratit.

   Vymazat
  5. Sorošova ANTIFA "levicových" individualistû je ve skutečnosti Hitlerjugend a SA korporàtního fašismu!

   Vymazat
  6. Jeste dodam k Honolulovi, za Druhe valky meli v Evrope Amici dva tanky, Sherman a Stuart, jeden stredni a jeden pruzkumny, a po kom jsou pojmenovany, po Yankee a Rebelskem generalech
   Jo kdo bori dejepis je svine
   Horni Dolni

   Vymazat
 7. Souhlas s nickem Honolulu!!! je to odporná akce spodiny, hnusa sorose a deep state, ti vyvolali nepokoje a pak křičí, že na ně někdo útočí a fuj rasisté ... atd. A přitom šlo jen o normální obranu. Lidé už mají dost jejich nenávisti a ničení všeho normálního, lidského.
  A pan Olšer mě mimochodem svým líčením celé té situace hodně zklamal. Jací zlí extrémisté? Jací bílí rasisté? Pochopte už konečně, že to je OBRANA! Bílí tohle nevyvolali, to ta morálně pokřivená společnost, která zvýhodňuje a hájí a omlouvá každého, kdo se nějak odlišuje (barvou, iQ, chováním, náboženstvím, úchylkami ...). A už toho bylo dost. Bílí a "normální" už mají dost toho, aby byli stále odstrkovaní a káraní kvůli njakým pseudoproblémům. Věřím tomu, že nebýt těch ochránců, neziskovek, aktivistů ... našli by si k sobě lidé cestu, žili vedle sebe, prostě by to vývoj sám vyřešil, tihle darmožrouti zanesli mezi lidi nenávist stokrát větší, než by byla za normálních okolností, a bojím se, že to už nepůjde zvrátit. Ale pokud to musí být a má to být ONI NEBO MY, pak MY. Slušní bílí nerasisté si nenechají věčně srá.. na hlavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochopte, ze pan Olser je Havlista a stoupenec multi kulti...pokude se Vam to nezda, pak to dovedne kamufluje.
   Prectete si jeho zivotopis!

   Vymazat
  2. 19,56 - dík, to vysvětluje mnohé ...

   Vymazat
  3. Proc sem teda Olsera redakce dava?
   Aha, uz vim, redakce taky cinkala Olserovi jako Havel
   Vrana k vrane seda, havlovec havlovce si hleda
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Mnozí, kteří fandili Havlovi, záhy či později prohlédli. To ale idiotům, kteří si berou za vzor kádrováky minulého režimu, nevysvětlíš. Blb zůstane blbem na věky, amen.

   Vymazat
 8. Igora Telekiho si starší pamätajú z našej telky pred r.1990 ako športového komentátora.
  Potom sa usadil v USA a dnes je spolupracovníkom tv stanice TA 3.
  O jeho objektivite v hodnotení udalostí v USA nemám pochybnosti a preto predkladám jeho hodnotenie toho,čo sa v USA dnes deje

  http://www.ta3.com/clanok/1110892/host-v-studiu-i-teleky-o-usa-v-casoch-donalda-trumpa.html

  OdpovědětVymazat
 9. Ziji zde vetsinu sveho zivota a zduraznuji vsem, ze tuto zem - Ameriku, mam rad ! Rozumim ji a tato zeme ke me byla fain.

  Nejvetsim nepritelem teto zeme je vnitrni nepritel !

  Je to skupina velmi ambicioznich lidi, hladovych po moci, kteri jsou zodpovedni za vse NEGATIVNI, co se v teto krasne zemi stalo a stane !

  Oni zavedli napr. Affirmative Action , ktera uprednostnuje barevne a diskriminuje belochy.

  Oni tak pojebali zdravotni system, ze 50 millionu lidi k nemu nema vubec pristup ! (Obama.)

  Oni zaplavili Ameriku kozomrdy ze Somalska, kterym dali moznost volit bez obcanstvi a stejne jim to nepomohlo.

  Kdokoliv kritizoval uprednostnovani barevnych, tak byl "rasista" a kdokoliv chtel Ameriku vratit k zakladnim hodnotam ferovosti, tak byl "Nacista".

  Kdyz Trump zacal mluvit o vsech techto poblemech, tak se stal hrdinou a hrave vyhral volby i kdyz veskera media byla v rukou jeho nepratel !

  Oni maji monopol na informace jako mel Gottwald nebo Hitler.

  Panove v Cesku ! Ta Sorosova havet se bude chovat slusne a podle zakonu, nebo se zde bude opakovat
  dalsi Charlottesville a tentokrat potece daleko vice krve.
  nick HONOLULU...
  Je skoda, ze hodne veci nemohu napsat kvuli cenzure.

  Jeste vsak jednu dulezitou vec musim napsat !
  Nas president Trump, ktereho mame radi byl nazvan rasistou, Hitlerem, fasistou atd. atd. 1000 x ! ! !

  Takze mladi Americane maji uplne zkresleny obraz o NSDAP a Nemecku 1933-45... To nezavinila nejaka tajna nacisticka skupina. To zavinili nalepkari, protoze jsou to nejhlopejsi osli v Americe ! Oni proste REHABILITOVALI celou eru 1933-45, svoji hlouposti.
  nick HONOLULU - nadavejte me az za 4 hod. musim z domu.

  OdpovědětVymazat
 10. Jak to napasal Orwell: "Kdo ovládá minulost - ten ovládá budoucnost".

  https://www.youtube.com/watch?v=vxMEOBYHKa0

  OdpovědětVymazat
 11. Vykloubené jsou státy a národy EU, vykloubení jsou snad všichni lidé. Jinak by nebylo možné, aby bez lidských protestů byla pořádána agresívní válečná tažení, okupace cizích zemí a horlivé přípravy na 3. světovou válku. Kde jsou mírová hnutí, kde je inteligence, vědci, umělci? Stali se z nich obyčejní zkorumpovaní přisluhovači kapitálu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesně tak, stali........

   Vymazat
  2. Kde jsou? Nikde! Přípravy na 3. světovou válku totiž existují jen v dutých rudých palicích postbolševických pošuků a ruských užitečných idiotů.
   Inteligence, vědci, umělci prostě žádné "přípravy" nevidí, protože prostě neexistují. Zkus se nad tímto jednoduchým faktem zamyslet, máš li čím.

   Vymazat
  3. 19:21 Ta "Vaše" inteligence, vědci a umělci jsou opravdu "blbci", když se, dle Vás, domnívají, že všechny ty americké základny slouží k rekreaci příslušníků americké armády. Doporučuji Vám mokrý hadr na hlavu, prý to pomáhá ....

   Vymazat
  4. 19:21 Nějak ti mozek zamrznul v době bolševizmu, idiote, už jseš s tím trapnej, kokote.

   Vymazat
  5. 19:21 tebe by meli popravit hned pri vypuknuti valky

   Vymazat
 12. 19:21 no jistě, hloupý Pepku, kdo by ti odporoval, blbovi, kterého živí ještě větší debil Janda.

  OdpovědětVymazat
 13. Sami těm vašim kokotinám o 3.světové válce nevěříte, blbečci. Sami nikde neprotestujete a vaším vrcholem je jen klepání pičovin do zamaštěné klávesnice z proprděné židle.
  Jenom si hledáte záminky abyste mohli nadávat a ulevit tak své frustraci z vašeho posraného, zbytečného života.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většinou to tak je. Ale nic to neřeší, páč i ti s tím "neposraným" životem brzy skončej a pudou do hoven. Celej svět se řítí do hoven! Barevný rasy jsou totálně přemnožený, oceány totálně znečištěný a umíraj a umřou! Vodní zdroje dochází, klima se otepluje, účinnost antibiotik klesá, orná půda ubývá, konec civilizace se tak jako tak blíží a nikdo z něj neunikne. Dyson marně kdysi snil, že jistí "géniové" s spasí na plantekách. Nespasí se nidko. A na vidě jsou idioti jako ty (pozor v původním smyslu toho slova z řeckého idiotos = tedy ti co serou na okolní svět, a pouze si jedou ten svůj zájem a překážky smítaj z cesty).

   Vymazat
  2. 20:41 co je ti do nas, hloupa nevzdelana pavlacova drbno?
   Horni Dolni
   Ta tva zidle neni poprdena ale spis posrana

   Vymazat
 14. Panove, je treba brat zretel na realitu a fakta !
  Soros , (a drive Hillary), NWO, Globaliste a hlavne Neocon's, se dovolavaji akci proti Rusku casto !
  A OTEVRENE !

  President Trump a jeho lide prosazuji s Ruskem ekonomickou spolupraci, zadne sankce a obchod.
  Proto bylo Trumpovi nadavano, ze je sluha Putina. Coz je hloupost - jako stovky dalsich..

  Budte opatrni na zdroj informaci z Ameriky !
  Nejhorsi je CNN, ktere ma cenu pouziteho toaletniho papiru. Pomerne objektivni je FOX News.

  Monopol na informace maji v rukou Neocon's a ti jsou velmi manipulativni.
  nick HONOLULU - supporter of president Trump.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu vám říct, že evropské státy jsou blízko surovinovému Rusku a Evropa ruské suroviny akutně potřebuje.Bez nich ekonomicky zkolabuje.Rusko zase potřebuje západní technologie.Pro Evropu není Rusko nepřítel!To jen v těch vlastizrádných amerických a evropských makovicích politiků, co by chtělí válčit s Ruskem a tyx zdroje si ukrást pro sebe.Ti, co tento obchodní svazek rozvrací a vnucuje nám nesmysly v podobě americké drahé ropy a plynu, navíc USA tyto komodity nutně potřebuje, je ěílenec a měl by být okamžitě izolován!I kdyby USA EU kývlo na předraženou ropu a plyn, není v žádné moci EU těmito médii uživit.Pokud si Neocons, Soros a šílenci, co nyní vládnou USA a tím odstavili Trumpa od moci, zastavením úplným zákazem odběru surovin z Ruska, zničí i EU a to totálně.Pokud jim o to jde, jsou na dobré cestě, ale věřím, že Evropa a EU už konečně prokouknou, o co tady jde.Sankce USA nejsou namířeny proti Rusku, ale EU!

   Vymazat
  2. Fronta "LŽIDOMEDIÍ" podporovaná měšcem korporátních banksterů, usilujících o korporátní fašismus a elektronický kriminál" provádí nekorektní korekci objektivní skutečnosti a říká tomu (jak jinak než lživě) " politika korektnosti"!

   Vymazat
 15. Je ODPORNÉ, jak jste se pripojil k zionistickemu lhani proti David Duke !

  Navic se tedy velmi stydim za Ceskou republiku, ze poslapala svobodu slova a tomuto clovekovi odeprela moznost mluvit.


  Pokud proti nekomu bojujete, jako zde proti David Duke, mohl byste treba doprat slovo i protistrane a precist si, jak sebe a svuj boj vidi on:

  https://davidduke.com/dr-david-duke-really-believe/

  https://davidduke.com/my-planned-lecture-at-charles-university-in-prague/

  Pane Olšere, predpokladam, ze jste byl jenom omamen a obelhan pomluvami, ze sam nejste takovy lhář a ničema (!), ze tedy vas clanek je jeden velky Omyl a ne jedna velka odsouzenihodna Lež a sprosta pomluva.

  Prectete si, prosim, jak to vidi druha strana, a pak zvazte, nakolik je dalsi podobne pomlouvani hodne pravdomluvneho obcana...

  Postavil jsem vas timto do tezsi pozice, nez jste mohl byt predtim. Dosud jste mohl byt zmyleny, ale pokud i po vyslechnuti vami _obviněného_ byste dal zastaval takovy blud, jako jste tady napsal, uz byste nebyl pomyleny, ale byl byste lhář...
  Pokud si to neprectete vubec, byl byste jen pomlouvajici ignorant...
  Je to tezka volba...

  PAS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...
   I kdyz by me to ponekud prekvapilo, kdyby zionista nekdy uznal pravdu...

   יהודה איש קריות שקיר היה שקיר והיה שקיר׃ עבד ציי עבד שטן

   Vymazat
 16. Proč policie nazasahovala v Charlottesvillu?
  http://www.globalresearch.ca/why-were-the-police-held-back-in-charlottesville/5604202

  OdpovědětVymazat
 17. S článkem nesouhlasím bílá rasa se nemůže nechat jen tak vyhladit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však samozrejme! Veď de facto iba Biela Rasa bola budovateľom sveta, staviteľom miest, obchodu a kontinentov. Biely Človek je jediným budovateľom civilizácií. Vybudoval egyptskú civilizácie, vznešenú rímsku civilizáciu, grécku civilizáciu plnú krásy a kultúry, a po vážnej rane zasadenej semitským náboženstvom sa váľal v Dobe temna, no nakoniec opäť povstal a vybudoval veľkú európsku civilizáciu. Títo Bieli európsky muži s civilizáciou v krvi a osude prekročili Atlantický oceán a vybudovali novú civilizáciou doslova na pustom a kamenistom mieste. Biely Človek sa dostal na sever k Aljaške, na juh do Kalifornie; otvoril tropické oblasti, podrobil si Arktídu; pokoril africké pustatiny; osídlil Austráliu a otvoril brány sveta v Sueze, Gibraltári a Paname. Práve Biela Rasa vyprodukovala ľudí ako bol Kolumbus, ktorý prekročil Atlantik; ako Magalhaes, ktorý ako prvý oboplával Zem; mužov ako Michelangelo, Leonardo da Vinci, Rembrandt, Velazquez, Bernini, Rubens, Rafael a tisíce iných géniov, ktorí vytvorili nádherné diela v oblastiach sochárstva a maľovania; géniov ako Beethoven, Bach, Wagner a Verdi, ktorí vytvorili nádhernú hudbu; ako Jamesa Watta, vynálezcu parného stroja; ako Daimler, ktorý postavil benzínový spaľovací motor; géniov ako Henry Ford, vynálezcov ako Thomas Edison; takého génia na poli fyziky a elektriky ako bol Nikola Tesla; literárnych géniov ako Shakespeare, Goethe a tisíce iných; nespočetných géniov na poli matematiky, chémie a fyziky. Práve Biely Človek previazal kontinenty sveta železnicami a diaľnicami a elektrickými vedeniami. Práve Biely Človek vytvoril úžasný svet elektriky, zaviedol telefón, rádio a televíziu. Práve Biela Rasa spojila výbuch energie a génia a poslala rakety na mesiac, a priviedla kroky Bieleho Človeka až na vzdialené územie vo vesmíre. Skvelé úspechy Bielej Rasy sa nekonečne a rýchlo rozrastajú aj teraz keď čítate túto knihu. Stačí ak prejdete stránkami encyklopédií a objavíte úžasný odkaz úspechov dosiahnutých Bielou Rasou po storočia.Ktorá iná rasa sa kedy čo i len priblížila tomuto rekordu tvorivosti, úspechov a produktivity? Žiadna. Nikdy žiadna. Žiadna sa doteraz ani len nepriblížila. Naopak, čierni ľudia z Afriky nevynašli ani len koleso.

   Vymazat
  2. Ponekud se mylite v jednom detailu:

   Krestanstvi vychovalo Dobrou Civilizaci.
   Srovnejte s Chinou, kde jsou obdobne nebo vice inteligentni lide, jejichz civilizace ale nebyla vychovana Desaterem a Kristem.

   Krestanstvi prineslo zasadni zmenu Paradigmatu: nove jiz nebyl hrdina Dobyvatel nebo nejsilnejsi z Valecniku, ktery znici co nejvice nepratel, nove se stal Hrdinou ten, kdo se Obetoval pro Dobro Celku.

   Italsky fasismus by bylo logicke pokracovani Rimske Rise, kdyby neprislo Krestanstvi se svou Laskou (Charitas)...

   (Zaroven si povsimnete, ze tohle presne chybelo v Judaismu, ktery jeste cekal Mesiase jakozto Valecnika... Nejsme vubec civilizace judeo-krestanska, jsme civilizace Krestanska a vsichni Jidasove nas neustale znovu zrazuji...)

   Vymazat
  3. Černý člověk je zase tvůrcem krásné jazzové hudby. Jakožto neznaboh si dovoluji tvrdit, že rasová variabilita je "boží dar". A ten, kdo usiluje o zničení bílé kultury a rozpuštění ras, kromě té své, je fašistická genocidní svině a žádný levicově smýšlející člověk! A vůbec "levicově" smýšlející individualista je výplodem fronty "lžidomédií" korporátního fašismu protlačovaného měšcem Wallstreetu a FedU!

   Vymazat
  4. 23:50 Nie ja, ale americký klasik! Pán Ben Klassen toto napísal! - https://aryanrebel.files.wordpress.com/2008/03/na-okraji-krvavej-rasovej-vojny.pdf

   Vymazat
  5. Pro ty kto neznajú klasika Bieleho hnutí -
   - https://www.protiprudu.org/kreativita-nova-a-dynamicka-viera-bieleho-cloveka/

   Vymazat
  6. > 6:59
   Tak pokud jste to jen nekde opsal, tak se myli puvodni autor,
   a je uplne jedno, jaky je to klasik nebo velikan...

   Vymazat
  7. 10:21 Opísal, opísal, je to z textu zrejmé! Citujem: " Skvelé úspechy Bielej Rasy sa nekonečne a rýchlo rozrastajú aj teraz keď čítate túto knihu." Touto knihou má na mysli práve tu v odkaze!

   Vymazat
 18. Tvrdá levice je stejně nenávistná jako alternativní pravice. Viděl jsem antiffy s palicemi jak bijí bílé nacionalisty vyháněné z parku. Tweetoval New York Times reporter Sheryl Gay Stolberg ze scény.
  “The hard left seemed as hate-filled as alt-right. I saw club-wielding ‘antifa’ beating white nationalists being led out of the park,” tweeted New York Times reporte Sheryl Gay Stolberg from the scene.

  OdpovědětVymazat
 19. Olsere,
  musite napravit to, z ceho jste byl zde obvinen - prispevkarem PAS (21:13) a vyzadat si INTREVIEW s dr. Davidem Dukem a prinest nam jeho myslenky, ohledne budoucnosti.

  David Duke je DOKTOREM a profesorem dejin nekolikrat, (ma nekolik diplomu) a pise zajimave veci, ktere jsou zamerne zatajovany.

  Nesmite brat zretel na nejake nalepky, ktere sklidite !
  Kdo nema nalepku, tak nema charakter, osobnost a nikdy nezil !

  On zije v Louisiane, (tam maji vybornou kuchyn). Listek do Baton Rouge, by vam mel zaplatit Ivan Langer a Michael Kocab. Oni nejen, ze ho nechteli pustit do Ceska na besedu, ale oni ho dali zatknout a vyhostit, drive nez promluvil. Vim to z Internetu.
  Az tam potkate v Louisiane KKK, tak nebudte politicka poseroutka / cimperlich a bavte se s kazdym ! KKK tam je od roku 1865....

  Az pojedete zpet, tak se zastavte u pruserare Sorose, kousek nad New Yorkem. On zije ve Westchester County a slibte mu rozvraceni Ceske republiky a on vam da
  $ million ! (kapesne.)

  Zde vidite cestu ke slave. Nebyt me, tak Vas to ani nenapadne.
  nick HONOLULU - strategist.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když jsem využil v Torontu v rámci psaní o romském exodu do Kanady možnosti uskutečnit rozhovor s představitelem asi třítisícové extrémní strany „The Heritage Front“ - „Cesta dědictví“ Volfgangem Waltrem Droegem, nenapadlo mě, že si dnes právě na toto povídání vzpomenu.

   Hlavně na některé otázky, jež jsem mu položil, a které i po mnoha letech přesně korespondují s výše uvedenými současnými tragickými fakty… Jak jsem vedl rozhovor s kanadským pravicovým extrémistou... Je třeba číst i odkazy na konci článku...

   Vymazat
 20. Velka osobnost v mediich ALEX JONES, rika, ze Soros najmul herce, povetsinou Zidy oblecene do "uniformy" KKK a Nacistu -
  (v Americe zadni opravdovi Naciste neexistuji, oni vymreli),
  a tito herci byli ti, kteri nejvice kriceli nacisticke slogany a nechali se fotit, ve Virginii, aby to bylo svedeno na presidenta Trumpa - jaci lide ho volili a jaky ma ve Virginii bordel !

  Mozna na tom neco bude, protoze policie uz drive chytla kamerami studentku, Zidovku, ktera v noci pomalovala skolu hakovymi krizi. Proc nikdo nevi a mladi Zide ve Phidalelphii nicili zidovsky hrbitov a policie je chytla.

  Protoze pozice presidenta Trumpa je neotresitelna, tak ti, co se nemohou smirit s jeho volebnim viteztvim proti nemu chteji pouzit Constitucni Amendment cislo 25 - pomateni pri vykonu funkce v office a tim se ho zbavit.
  NENADAVEJTE MI, ja vse prekladam ! Ja takove informace na internet a youtube NEpisi a NErikam ! Ja totiz zadne jine informace nemam.
  nick HONOLULU - svedomita a pravdomluvna klepna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji si jako dnes, jak ještě za hluboké "totality" běžel v televizi film o fašistech - nacistech, kde nacisté pochodovali v sevřeném útvaru a do rytmu svých dupajících bot řvali "Ať chcípne žid." Druhý den jsem byli nuceni učitelem tělocviku dlouze pochodovat, a tak si někteří puberťáci vzpomněli na včerejším film a začali řvát do rytmu pochodu Ať chcípne Žid. Kluk, který to řval nejhlasiěji, byl Žid.

   Vymazat
 21. Trump na tiskove konferenci si dovolil rict pravdu, konecne, se zduvodnenim: "There was no way of making a correct statement that early".

  http://www.informationliberation.com/?id=57192

  Tady ukazky nasili liber-levicaku (anar-fasistu):
  http://www.informationliberation.com/?id=57193

  -----
  A tady ukazka, jaky problem jsou _nekteri_ cernosi dnes v USA:
  http://www.informationliberation.com/?id=57182
  "'Final Warning' To 'White People'" rika neger s kudlou v ruce, a pokracuje:
  "Ya'll n***as want to burn candles? B*tch, we'll burn neighborhoods down," Versace says. "We'll go all the way to wherever ya'll motherf**kin' live and light that whole sh*t up!"

  ...
  and threatening to destroy "white people" as a race because there's "way more black people than white people in this motherf**king country, world, and existence."

  ...
  "I'm telling you know, cut it the f**k out. The black person you see right now, is not the same black person you saw in 1923. We a whole new breed, b*tch. And we crazy as f**k, try it b*tch, I f**king dare you, do something, try it," Versace says ominously.


  To jen abyste pochopili, proc David Duke brani Bilou Rasu - protoze je na ni veden systematicky a velmi zly utok, ktery odsud z poklidneho vychodu Zapadu neni dosud moc videt.

  OdpovědětVymazat
 22. Dalsi zajimava vec !
  Kluk z Ohia, ktery byl obzalovan z jizdy do davu agresivni fasisticke "levice" v aute vubec nebyl !

  Do davu vjel jiny ridic, ktery pracuje pro CIA a lide nejenze maji jeho nafilmovany ksicht, ale i jeho totoznost !

  Jeden TRAPNY pruser za druhym !

  Policie, ktera mela hlidat, aby se dva davy odpurcu nesetkaly, byla rozkazem odvelena. Starosta Michael Singer (Zid) si pral rvacku mezi lidmi, stejne jako jeho zastupce - liberalni cernoch.

  Starosta samozrejme hned napadl Trumpa a obvinil ho ze sympatii k Nacistum, Rasitum, Frakensteinum a
  UFOounum, atd. atd.
  Same stare zname a osuntele nalepky.
  Vse co se stalo bylo zinscenovano !

  Nepratele Trumpa se nikdy, nikdy NEsmiri s tim, ze prohrali volby. Trump totiz chce mir s Ruskem a Neocon's chce Rusko dominovat, ovladat a vlastnit !

  Ja nick HONOLULU - absolutne odmitam zodpovednost za to, co je ve zpravach !
  Jsem plne zodpovedny POUZE za preklad do cestiny. (Se spatnou gramatikou...)
  To je strandy kopec, to co se deje !

  Vsechno zlo mezi rasami delaji MEDIA ! Rozhodne ne belosi. Ti jen pracuji od rana do vecera a chudnou, kvuli hloupym programum na zvelebeni vselijakych kozomrdu z Arabie.

  Hillary pujde pred soudce. Ona se obohacovala na uranu illegalne prodavanemu Rusum.
  nick honolulu - keen observer !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cele to vypada jako false flag
   Horni Dolni

   Vymazat
 23. Ceska vlada netresta Romy za ubiti Patrika a jine zlociny

  OdpovědětVymazat
 24. HONOLULU TO HORNI DOLNI - 1:02
  To byl pokus o stejnou svinarnu, jako byl Majdan na Ukrajine ! Umele vytvoreny duvod k odstaveni cele administace presidenta Trumpa, ktery ma 100 % legalitu. Pruhledny COUP D'ETAT, nelegalni prevrat !

  SVINSKY odporny utok proti bilym lidem. Obvineni z Nacismu starych poboznych kostelniku a obvineni z Rasismu vsech... Stale horsi a horsi veci vychazi na povrch cele teto udalosti !

  Lumparna Policie, ktera se zproneverila svemu poslani,
  se vysetruje ! Zmlaceni a zraneni belosi plni krve se nemohli dostat k autum.
  To je realita. Oni si totiz "dovolili" jit na vzpominkovou slavnost stareho generala, ktery je 150 let mrtev ! A nemohli zpet. Policie rvacku chtela !

  Soros a jeho finnacovani prevratu na Ukrajine se povedlo za pomoci Nulandove, McCaina, Hillary, Obami a to stejne se melo stat i ve Virginii za ucelem odstraneni Trumpa. Soros plati vsechno. Ten se muze uchechtat !
  To co se stalo je neco, co on Soros a starosta Singer definitivne vyhrali ! Dalsi bitva bude pro ne horsi !

  Zname jejich taktiku ! ZDE JI MATE !
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Panove dr. Ivane Davide a Vaclave Dvoraku, oni vas budou sabotovat a znemoznovat v cinnosti ! Tak jako to delaji mnoha osobnostem na strane Trumpovych lidi v informacim prumyslu !
  Oni maji v Cesku svoje lidi, kteri usiluji o jednu vladu nad svetem ! Tu jejich vladu - vladu curaku !
  Tato parta ambicioznich pomatencu NESNASI svobodny Intermnet a Soros se snazi cenzurovat i jeho vlastni prdeni.
  Pripravte se casem na umele vytvorene neprijemnosti !
  Dale vas upozornuji, ze oni budou delat i spinavosti proti Zemanovi, protoze je na strane Trumpa.

  Oni NENAVIDI BELOCHY ! ! ! A nekteri z nich se otevrene dozaduji exterminace belochu. (Kdo je potom bude
  zivit ? Vzdy oni jsou k nicemu !)
  LONG LIFE TO PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Zatceny :
  Alex James Field, Deer Ridge Rd.
  Maumee, Ohio

  Neznamy "neonacisticke" skupine Vanguard, byl supporter of Hillarry a byl podporovany Sorosem.

  Trumpovi lide se vrhli na cely okres (Lucas County) a uz vi o nem (Fieldsovi) skoro vsechno. (A maji dve rozbita auta, Dodge Challenger). Ale do davu fasistu z Antifa vjelo pouze jedno.

  Heather Heyer (ta "zabita" autem") pravdepodobne zije.
  Trumpovi lide jich maji nekolik a nevi, ktera je
  ktera ! Byla to, nebo jeste je, uspesna pracovnice v nekolika zbrojnich firmach.

  Trump oznamil, ze zaktivizuje armadu, pravdepodobne Nar. Gardu, nebude-li mir v ulicich. (Coz asi nebude ! To znamena stane pravo.)

  Neverte officialnim mediim ! To se zase Sorosovi neco povedlo. Ten dedek je genius. (Znovu na stara kolena zacinam verit v certy.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uznen Honolulu ze jsem to tu hlasil prvne a hlavne velkou zavaznost toho o co jde
   Horni Dolni

   Vymazat
 26. Horni Dolni 11:59....UZNAVAM TO ! Analyzoval jsi to lepe nez ja ! A rychlej nez ja ! Tvoje vnimani sveta je citlivejsi nez moje. O Cesku, take vis vice nez ja a proto je dulezite, aby jsi sem chodil !
  To, ze Ti blbecci nadavaji Te nesmi odradit ! To je nejlepsi vysvedceni, ktere muzes dostat !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat