Reklama

.

.

středa 9. srpna 2017

P.C.Roberts: Specialita amerických médií – vylhané zprávy

Vybral a přeložil Lubomír Man
9.8. 2017
Americká média mají na vylhané zprávy patent. Skutečně - od Clintonova režimu neprodukují už nic jiného, než lži. Vzpomínáte si na nelegální americké bombardování a pustošení Jugoslávie? Pamatujete si na „válečného zločince“ Slobodana Miloševiče, srbského prezidenta, onálepkovaného jako „balkánský řezník“ a srovnávaného s Hitlerem, dokud Hillary Clintonová nepřenesla tento titul na prezidenta Ruska?

A právě tohoto Miloševiče a nikoliv Billa Clintona, vsadili do vězení, kde tento srbský politik zemřel - a dle některých pozorovatelů byl spíš zavražděn - dříve, než se před Mezinárodním soudním tribunálem mohl ze svých křivých obvinění očistit.

http://www.globalresearch.ca/milosevic-and-the-destruction-of-yugoslavia-unpleasant-truths-no-one-wants-to-know/5540873

Vzpomínáte si na zničení Iráku, ospravedlňované zharmonizovanou propagandou, o níž kriminální režim Bushe ml. dobře věděl, že je lživá od začátku až do konce? Vzpomínáte na Husajnovy „zbraně hromadného ničení“, o nichž inspektoři OSN dosvědčili, že nikdy neexistovaly? Ale vzdor tomu byl Irák zpustošen, miliony Iráčanů byly zabity či vyhnány ze svých domovů, a Husajn sám byl předveden k soudu, svým zadáním ještě průhlednějšímu, než byl Stalinův soud s Bucharinem. Načež byl, a to pod záminkou právního úkonu, zavražděn.

Vzpomínáte na rozkotání Libye, založeném výhradně na washingtonských lžích i na zločinném zneužití rezoluce OSN o bezletovém provozu nad Libyí, kterou Američané obrátili v bombardování libyjských ozbrojených sil, během něhož CIA vyzbrojení a spunktovaní džihádisté svrhli a poté i zavraždili Muamára Kaddáfího? A vzpomínáte, s jakým gustem tehdy vyřkla vražednice Hillary své památné: „Příšli jsme, viděli jsme – načež on zemřel?“

Vzpomínáte na lži, jež zločinný Obamův režim šířil o prezidentu Sýrie Asadovi? I o tom, jak USA plánovaly napadení Sýrie, které bylo v nejposlednějším okamžiku zablokováno jak britským parlamentem, tak ruskou vládou? A jak poté Obama, rukou společnou s Hillary, vyslali do Sýrie ozbrojené bandy Islamského státu, aby práci, o kterou američtí vojáci takto přišli, vykonaly místo nich?

Vzpomínáte si, jak generál Flynn v televizním vystoupení prohlásil, že vyslání ozbrojenců Islamského státu do Sýrie bylo „zlovolným činem“ Obamova režimu, který byl uskutečněn vzdor jeho protestům coby ředitele Obranné zpravodajské agentury? Či na to, jak byl za tuhle špetku své pravdy pak za prezidentování Trumpa vyhozen z jeho Národní bezpečnosti?

Vzpomínáte si na americký převrat na Ukrajině proti demokraticky zvolené vládě a na to, jak ji nahradil neonacistický režim? Či na to, jak byl a je tento washingtonský zločin proti ukrajinskému lidu překrýván falešnými obviněními z ruské invaze?

ANEBO SI SNAD VZPOMENETE ASPOŇ NA JEDINOU AMERICKOU ZPRÁVU Z POSLEDNÍHO DVACETILETÍ, KTERÁ BY BYLA PRAVDIVÁ?

A přitom všechny ty lži, vyprávěné režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy a vedoucí k smrti milionu lidí, byly tak jasně průhledné, že je americká média mohla pohodlně odkrýt a miliony lidských životů tak zachránit.

Ale neučinila to. Naopak presstitutky nad zločinným ničením zemí a národů jásaly. A každá z nich se tím, dle standartů, ustavených při poválečném norimberském procesu, stala válečným zločincem.

A sedm muslimských zemí tak zničily nejen letecké bomby a dělostřelecké granáty, ale i lži presstitutek.

68 komentářů :

 1. Soudruzi z českých masmédií pracují naprosto stejně a berou to přes kopírák, protože vše, co vane z Ameriky, je přece svatá pravda, žádné vylhané zprávy.

  OdpovědětVymazat
 2. Oni nelžou jen usa celý západ lže včetně našich lokajů. Ty pitomci jsi udělaly z těch zemích nesmiřitelné nepřátele.

  OdpovědětVymazat
 3. O jedné či dvou amerických pravdivých zprávách bych věděl... Přesný čas ve Washingtonu D.C., a i časy obou východů a západů (Slunce a Měsíce)

  OdpovědětVymazat
 4. No počkejte,počkejte tak to s tím Trampem nemůže být pravda. Lopatujou na něj hnůj ale Honolulu zvěstovatel pravdy s antickou knihovnou a Horní dolní jeho vrchní řiťoliz z Řitě, Vám zaprděným, oslím penisům a hnojometníkům zdělí jak to skutečně je, mají zdroje. Blíží se ARMAGEDON, hnidopiši to je gramatika. CO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda jo, máš tam 3 hrubky, Einsteine.

   Vymazat
  2. No co na to rict, 21, jsi holt hloupa nevzdelana ritolezouci ceska onuce
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. A co jste vypotil Vy. Vědátore?

   Vymazat
 5. Jiří Jírovec9. srpna 2017 13:57

  Není žalobce ani soudce. Před první válkou v Zálivu bylo zapotřebí naklonit veřejné mínění pro válku a tak si prezident USA nechal sehrát před členy výboru pro lidská práva z amerického kongresu komedii při níž mladá dívka plakala, když vypovídala o hrůzách, které viděla v kuwaitské nemocnici. Iráčtí vojáci vyhazovali děti z inkubátorů a nechali je umírat na podlaze. Americký občan zamáčkl slzu a v průzkumech dal najevo, že Irák je třeba potrestat ohněm a mečem.

  Trvalo další rok, než se ukázalo, že šli o dceru Kuvajtského velvyslance v USA, která v žádné nemocnici nebyla. Tu show zorganizovala jakási PR agentura ve Washingtonu.

  Těm darebákům u moci nemůžete věřit ani dobrý den. Ti čeští nemají tolik mravnosti, aby prohlásili "v tomhle s vámi nejedeme".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlidej si Kanadu, jirovec vejrovec
   Amici na zahranici vicemene kaslou
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 13:57
   V podobném duchu se rozvíjí kampaň proti SK. Denně čteme že Tlustej Kim chce pustit nukleárni střelu na:Aljasku, Kalifornii, New York, a teď zase na Guam. Tomu přece nikdo kdo má IQ větši než houpací kůň nemůže věřit.
   Brzy uslyšíme velmi podobnou retoriku z úst nejmocnější židovské loutky světa proti Íránu.
   Výroba atomovek, napadení Izraele, mučení disidentů, vraždění dětí a žen, však si to musíte pamatovat, není to tak dlouho.
   Ma to všechno jeden cíl a to dat centrálni banky těchto dvou států pod Rothschildovu kontrolu.
   12:17 tak oni amíci na zahraničí kašlou? Proto mají stovky základen po celém světě?
   Horni Dolní ty jsi blbej jak bedna kytu.
   Ty jsi tak blbej že když ti máma upekla lineckej koláč a dala ho za dveře vychladnout tak jsi si myslel že to je rohožka a vypucoval jsi si na něm boty.

   Vymazat
 6. Soudruh Man vybral a přeložil vylhané zprávy svého oblíbeného cvoka, který sice kritizuje USA, jak může, ale že by přesídlil do mírumilovného Putinstánu, to ne. A místní lemouni, kteří s obtížemi napíšou smysluplnou větu, zase průjmují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč by měl přesídlovat, ty přesídli do USA, OSLE.

   Vymazat
  2. A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Vymazat
  3. 14:24 to není obyčejnej troll, to je dobře placený agent provokatér Pepek Vyskoč

   Vymazat
  4. Přidej, Pepku, to je slabota. A co kdyby ty ses přesídlil do mírumilovných USA, co? Dostával bys zadara potravinové lístky, loser.

   Vymazat
  5. Nevěřím, že by 13:58 byl placen. Je to umanutý trouba, který není schopen účinně trolit, všimněte si – všechny, kteří netleskají USA či EU jsou komouši, soudruzi atd. a stěhovat se mají do Ruské federace. Snad, že tam vládne komunismus? Za to, že by ho někdo platil? Leda vůl.

   Vymazat
  6. 13:58 je ceska onuce ktera neumi ani provokovat
   Horni Dolni

   Vymazat
  7. 14:24 My jsme součástí USA a civilizace, ty hovado! My se nikam stěhovat nepotřebujem. To vás vodsud vypakujem komoušský xindlové! Ke svejm - šup do stepi, hovada rudý!

   Vymazat
  8. 8:21 jinak dobrý Pepku Vyskoči ? Asi bys nám měl dobře popsat dnešní americký ráj, aby tady všichni pochopili, zač budou umírat.

   Vymazat
  9. 13:58 dtto 14:24
   A helemese. Znalec zeměpisu.
   Zakomplexovaná, prodejná filcka zase vypustila svůj periodický jedovatý hlen. Jako již po několikáté jej příspěvky pana Mana, byť přeložené, rozpalují do běla. Kdyby mohl, tak mu jako Old Shatterhand jedinou ranou vštípí správný světonázor. Opět byl totiž pokřiven křišťálově čistý obraz imperátora nejsvětějšího a nedotknutelného. Jaké zklamání a bolest pro zaslepeného lokaje z přesvědčení, který se nadšeně plazí před svou modlou. Tu bolest je však třeba tisícinásobně vrátit všem, kteří nesdílejí tu svatou víru ve všemocný Dolar, jeho stvořitele a jeho kouzelnou moc. Víru v čistotu, ušlechtilost, nezištnost a srdce na dlani Zlatého telete . A opět následuje ukázková demonstrace demokratického umění napadnout všechny jež mají jiný názor, zakončený hrozbou fyzického násilí. Jak příznačné pro ty pravé vyznavače demokracie.
   Kdo všechno patří podle vašich ideologů mezi komoušský hovada a xindly? Jsou to jen ti, kteří té vaší partě u vesel nevěří pohádky o největším blahobytu všech dob, nebo i ti, kteří makají za almužnu 14 hodin denně, soboty neděle, svátky nesvátky, několik let bez dovolené aby z jejich práce a jejich daní byli placení šmejdi jež na nich parazitují a navíc jimi opovrhují? Tedy ti, kterým ještě nedošly souvislosti, protože ve svém boji o holou existenci nemají času si vydechnout? Vše je otázkou času a míry nasranosti. Vše je otázkou jen toho, kdy Vám podobní vydupou ze země do čela lůzy někoho, kdo je dokáže oslovit a vrátí jim sebeúctu a sebedůvěru. A na tom aby se to stalo makáte ze všech sil. Jenže to Vám při vaší ideologické omezenosti a rozhledu omezeném indoktrinací nikdy nemůže dojít. Koho myslíte, že je víc? Parazitů, nebo lůzy? Když parazit zahubí svého hostitele, začne požírat sám sebe až zajde. A to je drahý příteli Vaše cesta i cesta vašeho bratrstva. Cesta hlenu, hniloby a zániku. Světu mír.

   Vymazat
 7. 13:58 Z vás se stane určitě spisovatel a slavný básník bubínku...

  OdpovědětVymazat
 8. Zažívame politicke presstituovanie národov v mene USA, NATO vysnených zabijackych cielov.Najprv špongiu poriadne nasiaknut USA I NATO propagaddistickými sračkami a jedem, hlavne na ČT 24 , Lidovky, Babišovky a mydlíme týmito sračkami mozgy českých, slovenských malomeštiakov až z toho niektorí, ale vdaka bohu nie všetci zblbnou. Tí sa dostanú pomocou propagandistických sračkometou do ráže a urobia z Kadafiho, Milošešviča diktátorov, řezníkov a z urezávačov hláv bojovníkov za slobodu. Tých prvých brutalne zavraždia a z mudžahídov , neskorších urezávačov , vrahov, banderovcov urobia výkvet demokracie a slobody. Spomente si ktorí presstituti na ČT 24 , ST,
  Vám mydlili mozgy až sa riadne penilo a opät niektorí občania nižšieho IQ sa dostali do ráže , napr. Havel a jeho havloidi aby sa zabíjalo v mene USA, EU idealov na Blízkom východe, Jugoslávie, Ukrajine a inde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě před začátkem operace Barbarossa 2 vás vyzvem k odchodu do Putlerstanu a pokud na první upozornění nic, tak pudete pod zem zmrdi bolševický! Zaživa, aby tam dřív než ty vaše hnusný trupiska obohatěj zem ji vaše líný čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětaly! Aby takto zkypřená a zúrpdněná zem poté dala žírný chléb králikům, z jejichž kožek budou vaši zotročený pankharti v podzemních fabrikách šít límce a rukavice pro naše statečné= bojovníky dobývající Chujlostan!

   Vymazat
  2. Pro 8,23 Podzemná armáda te má na seznamu ty dobytku až se neco sousne pujdes prvni

   Vymazat
 9. Přicházím od jídla a televize. Severní Korea vyhrožuje, že napadne ostrov Guam. Jelikož nejsem zase důkladným sledovatelem různých zpráv bude mě zajímat jak došlo k této podivné zprávě. Že by Korejci byli šílenci a opravdu chtěli napadnout USSA - to se mi nechce věřit. Jinak asi 15 minutový pořad o klíšťatech. Řikal jsem si, asi na závěr padne očkování na klíšťovou encephalititidu. Dočkal jsem se - na závěr skutečně padlo. Zisk vakcinačních firem se měl myslím v roce 2017 vyšplhat na 17 miliard dolarů. Otevřel jsem zdejší komentáře. Objevil jsem magora Nové magorské doby - 13:58.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. klidne to může být z amerických fake news. Připojuji úryvek z dnešní diskuse na "patria": Americká novinářka Blaire Hagdunová napsala: „V průběhu tří válečných let (1950 až 1953) jsme zabili zhruba 20 procent severokorejské populace“. A letecký generál Le May, velitel strategického letectva v Koreji, prozradil v roce 1984 Deanu Ruskovi, někdejšímu ministru zahraničí USA (1961-1969): „ Rozbombardovali jsme v Koreji všechno, co se hýbalo, dokonce i každou cihlu, která ještě ležela na cihli druhé.“ Tohle se snad opakovat nebude, protože by to Američanovi tentokrát už tak jednoduše neprošlo. Já se ptám, bylo a je tohle lidem zapotřebí? Nicméně i při daleko menších konfliktech se může akciový trend otočit směrem k jihu až nám všem spadne brada.

   Vymazat
  2. 14:49: oprava - chybně uvedeny ony miliardy - ziska se měl vyšplhat na 87 miliard dolarů - nějaký magor někde jinde napsal, že zisky tabakových firem jsou prý 500 miliard dolarů - takže těch 87 miliard - nevadí. Bilion dolarů na zbrojení - USSA plus EU - též nevadí - poslední věta je moje.

   Vymazat
 10. Sedmá velmoc stále existuje,jenom již nezastupuje hlas lidu,tak jako kdysi dávno.Dnes,vlastně již včera zastupuje své superbohaté majitele.Tito majitelé jsou většinou také majiteli podniků,které profitují na válkách a zabírání území,kde mohou těžit,stavět,prodávat a dělat další výnosné činnosti.Média jsou nyní ne pomocníkem,ale velkým škůdcem vlády lidu ve všech státech na světě.A největším škůdcem jsou samozřejmě v nejmocnějším státě světa,který si navíc paradoxně říká největší ochránce demokracie ve světě! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 11. A vy Hurvinci misto toho, aby jste odsoudili skutecnost, ze media jsou v rukou pouze jedne skupiny lidi, tak radej odsoudite Ameriku, ktera se proti monopolu na informace bouri !
  A ke vsemu HLUPAK Motrok 12:42 do toho zaplete moji knihovnu !
  To je uroven, jako v cikanske skole.

  -------------------------------------------------------

  V roce 1950 severni Korea zautocila na jizni Koreu, tak proc moralizujete nad poctem mrtvych ? (Prispevek 15:00) ! Dostali na frak a ted dostanou znovu !

  Proc prikladate zretel na to, co nekde, nekdo rekne ?
  (Hagdunova !) Ve valce se umira na obou stranach. Valka v Koreji byla zapricinena invazi severu proti jihu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hovne, nad tvojí mrtvolou taky nebude nikdo moralizovat.
   Ještě nám pověz jako to bylo ve Vietnamu. Tam taky napadl sever jih ? Prde z lulu.

   Vymazat
  2. Otázka pro chytré: proč byla Korea rozdělena před tím, než ji "severni Korea zautocila na jizni Koreu"? Jestlipak to víš, honolulu?

   Vymazat
  3. 17.09 myslím, že nemáte přesné informace, pokuste se tehdejší protivníky alespoň nazvat historicky přesným způsobem, už jen to stačí aby se vše vyjasnilo.

   Vymazat
  4. Katolík Nick Honolulu u toho byl, přesně ví jak a co. Aby ta "agrese", ať už ji zahájila jedna nebo druhá strana, dopadla tak, že mocensky se nic nezměnilo, musely padnout miliony lidí a být totálně zdevastováno rozsáhlé území. Jednou z válčících stran, byla ta, co se vydává za nositelku demokracie, Euroamerické a žídokřesťanské kultury. Výborně zmáknuto!

   Vymazat
  5. Honolulu,kongres juesej by potreboval Fire fury,lebo uz nevedia,co by so sebou robili!Len do nich KIM!pozerajuc cnn,je usmevne,ako sa vsetci v usa posmeluju a zastrajaju na mierumilovnu Koreu.Vylhane hrozby,presne podla Iraku,Libye,ci Syrie.A svet len nemo pozera,ako ovca pred porazkou pocas ramadanu..

   Vymazat
  6. Víš co, s Tebou škoda diskuse. Jednak považuješ vyvraždění l/3 národa z normu války a jednak mám ten dojem, že s tou korejskou válkou to tak nebylo, jak to říkaš. Stručná vyjadření jsou vždy podezřelá ze zkreslení a můžou si ho dovolit lidí, kteří jsou moudří a jsou na tom lexikálně dobře

   Vymazat
  7. To co napsal 22:49 je samozřejmě adresováno komentátorovi výše - tedy 17:09.

   Vymazat
  8. Skrehot ceskych zabicek
   Nenech se jim zhnusit, Honolulu
   Horni Dolni

   Vymazat
 12. Ve Vietnamu to bylo sice trochu jinak, ale jste PRISLEPLICI vsichni a Vietnam je za nami.
  Vysvetlovat vam neco pro vasi zamerenost je uplne zbytecne. Jste nalozeni -MARINOVANY- v nalevu sracek Leonida Brezneva a nac ztracet cas dejinami, kdyz nesnasite knihovny.

  Radej vam reknu, ze sev. Korea bude napadena a scivilizovana do 24 hod. v pripade , ze Kim necouvne.
  Na Gwam se premistuje letectvo a Kim dostane nakladacku v 15 minutach.

  V pripade, ze Kim bude bombardovat Californii, tak oni tam byli proti Trumpovi a ted ho prosi o jeho obranu.

  A takovy smradi plny nenavisti jste i vy a budete prosit o obranu Trumpa take, i kdyz ho zde urazite.
  Trump vam ji da, nejen proto, ze je gentleman, ale i s jineho duvodu, ktery by jste nepochopili pro vasi omezenost.

  A jeste vam neco reknu Hurvinci co nevite. Ja nejsem politik a reknu vam co si myslim, protoze mi nejde o vase hlasy.
  Politici vam lichoti protoze potrebuji vase hlasy a potom se ozerou do nemoty, aby smazali STRESS, ktery maji s jednani s vami.
  V soukromi rikaji, ze jste natvrdlici idealni na vyluxovani vasi penezenky.
  Potom sem jezdi a kupuji si zde Conada a baraky, z vasi penezenky, protoze jste opozdena decka a sebrat vam lizatko neni zadny problem.

  Prave se mi rozlila rozkos po celem tele, nebot jste si poprskali klavesnici vztekem...
  Ja nick honolulu jsem bystrozraky a vy jste kratkozraci.
  Coffee break !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu Až vám tam Kim pošle dárky tak se přikryj tím pruhovaným hadrem až budeš chcípat na radioaktivitu.

   Vymazat
  2. 22:34 cim se prikryjou cesi?
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Trump nikomu žádnou ochranu dávat nebude jelikož o ničem nerozhoduje. Je posazen do koutku na židličku a může se jenom koukat. Pak mu jeho páni dají podepsat co upekli a on poslušně podepíše ať chce či nechce.
   Totálně bezmocná, směšná loutka, i ten buzerant Obama měl větší koule než Trump.

   Vymazat
  4. Před pár hodinami kdosi umístil desetimetrové nafukovací kuře s Trumpovou přehazovačkou na trávníku u WH jako protest proti Trumpově ubohé poddanosti svým loutkářům. Řici někomu že je chicken znamená že je to zbabělec a posera.
   To je dobrý, to kuře se mu opravdu velmi podobá.
   Trump musí byt šílenej vzteky, prej ho mají na suicide watch.

   Vymazat
 13. Ty chuj si bystrozraký jak ten "slepý mládenec". Jenže ty tvé bláboly jsou o hovně.

  OdpovědětVymazat
 14. Oprava: CONDO = CONDOMINIUM = luxusni apartment staveny s nejmodernejsich materialu, odolnych proti Huricanum.
  Typicke Condo je od 150 m2 + nahoru a cena zacina od $ 170 K az do nekolika millionu. Association Fees je od
  $ 250 d0 $ 450 mesicne za udrzbu, kterou majitel nedela.

  Zde vidite, ze kapitalismus je moc dobra vec ! Nasetrite si prachy a koupite si condo ! Vasi vnuci na vas budou vzpominat v dobrem.
  U vas je to jinak. Vasi vnuci vam budou chodit curat tajne na Olsany na hrob a divit se, ze Bakala vas pripravil o bydleni.
  nick honolulu - ano, Buh vas tresta za vase povahy !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vole Rabasi (jméno z Prahy a JAR)alias HONOLULU,nevysmívej se Čechům!To rozbití a vyrabování Československa a vytvoření dvou kolonií s pracovními otroky je také dílo Říše Zla(kde nyní vegetuješ) a Germánů za spolupráce místních vlastizrádců!A slaboch Trump má jedinou šanci-použít NG a armádu a zjednat v Říši Zla jiný režim bez neoconů a slabomyslných válečníků......

   Pavel Beran,Praha,kolonie Velkoněmecké Říše

   Vymazat
 15. 19:37...nejsi dostatecne vyvinut, aby jsi rozumel psanemu textu ! Chlastas vodu s olovem a byl jsi odkojen odvarem z makovic.
  nick HONOLULU odchazi na kafe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zerou silnicni posypovou sul
   Horni Dolni

   Vymazat
 16. Až půjdeš do věčných lovišť uděláš světu konečně PŘEVELIKOU RADOST,HOVNOHULIBRKU!!!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi takovy menecenny hlupicek
   Prat nekomu smrt v diskuzi? No to je vyvessni bile vlajky ze ti dosly argumenty. Ceska onuce
   Jen slova umis zkreslovat
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 23,42
   Rabas,ty smíchovskej zmetku,ty seš od svýho prapodivnýho vzniku odsouzen k debilitě a pidům ussáckejch kolaborantů!!!!!!
   Ale neboj,máš to za pár,ksichte prdelní!!!!!.-D

   Vymazat
  3. 7:26 Za pár to máš sám loosere s prťavým čuráčkem - proto tě tolik serou zrovna jen negři či Dalibor s velkým, ale Liliputlera, japonský skrčence, různý ty piTomie a jinou šikmovokou a komoušskou svoloč s miničuráčkama nikdy nenapadáš - divný, ne? Svůj svým, řiká se:))
   Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)
   Tys jen looser bez inteligence a schopností myslet! Furt spoléháš na nějaký "objektivní faktor", nějakou "tajnou zbraň", která obrátí ten tvůj posranej život na ruby a dá nějaký řád tvý zbytečný existenci. A když přijde a ty zjistíš zakrátko že jsi furt v stejný bažině, ba ještě hloub zabořenej, ale přesto - nehodíš si to! Nemáš totiž soudnost myslitele, chytíš se opět nějaké jiné mantry aby si si zdůvodnil vlastní neschopnost a budeš zase tvrdošíjně hlásat víru v cosi jiné co tě "zaručeně spasí"!

   Vymazat
  4. 8,28
   Hovnolulan je stejný hovno na mojí botě jako ty,nedomrdku kreténskej!!!!!!!
   Já jsem potomek Michaela Wittmana,ty zdegenerovaný filcoidní ussácký hulibrku!!!!!!!!.-DDDD

   Vymazat
  5. 8:38 To kecáš! Tak proč nebojuješ v řadách Azova?- https://vk.com/azov.reconquista

   Nebo jiných oddílů Reconquisty? Neumíš jazyky? - http://reconquista-europe.tumblr.com/

   Vymazat
  6. 8:38 Vždy radši k mariňákům, kde se daj věci změnit a teplí negři vyhnat, než sloužit jevrejským vrahům s odznáčkem Zederbluma na klopě ty vole! Každej kozák to ví, co je putlroffskej - šlomoffskej xinld zač! Čti slušný weby, vle a ne neokomoušský sračky! Třeba tu, pravé kozáky, bojovníky za pravoslavné Novoruskpo! - http://iks2010.info/?p=120298

   Vymazat
  7. Tady přeci nejde vo Waltzmanna ty debilku, ale o kozáka Jaroše, jehož ctí i Jeho Vysokoblahorodí sám Igor Iványč, bez kterýho by dnes na Krymu byla základna NATO a socha Zederbluma v Doněcku by už dávno nestála, ale zato tamní bývalé mezinárodní letiště by bylo dodnes nové a vydělávající:) - http://rusvesna.su/news/1480762569

   Vymazat
  8. 8,47
   Na náboženství ti z vysoka seru,ty negramotnej volotrku z USSA!!!!!!!
   Kozáci byli kolaboranstský svině a sračky májový,jen motlitební blbci!!!!!

   Vymazat
  9. Tady to máš! Pokud rozumíš aspoň pár slov rusky, tak si Jeho Excelenci poslechni osobně, trupko! - https://www.youtube.com/watch?v=eqETYks-JEY

   Vymazat
  10. 8,43
   Azov?????Co to je????Jen pologramotný nedomrdlý svině,který by nechtěl ani Hitler ty pračuráku slabomyslenej!!!!!!!

   Vymazat
  11. 8:53 To máš pravdu že jsou religiózní. Viz zde - http://rusidea.org/

   a taky tu - http://3rm.info/

   Vymazat
  12. 8,54
   Na tvojí rádoby excelenci ti z vysoka seru,ty polovopičí potrate!!!!!!

   Vymazat
  13. Koukni na tuhle mapu! Pochopíš že nejen kozáci jsou silně religiozní, ale Slovani obecně (proto i ex-komoušskej gauner židočekista Putler předstírá jakoby víru). My se od nich dost lišíme, máme mentalitou blíž k severním národům, vlažným lutheránům a atehistům - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/80748/cesi-jsou-naprosti-neznabozi-podle-studie-vetsinove-neverime-ani-v-nebe-peklo-ci-existenci-duse.html

   Vymazat
  14. Ale máme prý "východní" rozum - http://denikreferendum.cz/clanek/24972-vychod-a-zapad-v-ceske-a-nemecke-lidove-pisni

   Jenže to je pro vlastníky lidské IQ a ne přo skřehotající putleroffský odpad tvýho typu. Tobě mozek dávno vymazali kremleský žídci. Witmann by se za tebe styděl, ohavnej rasozrádnej putlerčíku ...

   Vymazat
  15. Witmannn by dávno školil tyto hrdiny naší rasy! -
   https://www.youtube.com/watch?v=hJ4Ct2NjmtU

   Vymazat
  16. 9,02
   Ty podraso z USSA,ty drž džku,svině méněcenná,ty seš podrasa z divoký vopice a místo IQ máš ÍÁ!!!!!!!!!
   Nevzali tě k hitlerjugent natož DO SS,KRIPLE PODŘADNÁ UDAVAČSKÁ!!!!!!
   Ale neboj,smyčka je pro takový untermensch už upletená!!!!.-))))

   Vymazat
  17. 9:12 Já se k marině nikdy nehlásil. Tebe by tam ale tuplem nevzali - už podle tohodle zvěrskýho skřehotání místo podložených argumentů se pozná typická sebranka místních rusofilních uslintaných zdegenerovanců, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí :)))

   Vymazat
  18. 9:12 Radši si ty uslintaný putlerský lejno pusť video a zkus se zaposlouchat, jestli se ti v tý škaredý zřejmě nějakým rusáckým mongoloidem porouchaný škebli něco rozsvítí ... je to slovensky! Páč debile rusky neumíš, jak jsem zjistil, tomuhle bys krapet rozuymět moh:)

   Vymazat
  19. 10,30 10,33
   VY DVĚ NESVÉPRÁVNÝ HOVNA V JEDNOM,NEJDŘÍV SI POPROSTE VOHONA ONANU,ABY VÁM SEHNAL ALESPOŇ MOZEK JAKO MÁ FILCKA A PAK MEKTEJTE VY PŘIZDISRÁČI!!!!!!!!
   A teď hurá za Hownerem na čokoládovou prdel....možná si tak vy dva kozomrdi vyděláte alespoˇn na polívku,čínskou!!!!!!!.-DDDD

   Vymazat
 17. Pane Podaný, vidíte tu závist a nenávist. Úmyslně jsem svůj přizpěvek napsal ironicky a jak se páni odkopaly. V Severní Korei je prý hlad a chtějí bombardovat Kalifornii. Lidé co tam byly jasně popsaly jak to tam vypadá a jaký je tam tuhý režim, ovšem nic o hladu. Jinak tady jsou případy, kdy chodí do školy hladové děti. Hnidopiši tam máte co dělat, na mě se neukojíte.

  OdpovědětVymazat