Reklama

.

.

sobota 26. srpna 2017

P.C.Roberts: Spiklenecká teorie


26. 8. 2017      PaulCraigRoberts
Ve Spojených státech byl termín „spiklenecká teorie“ přidělen těm vysvětlením, která se liší od vysvětlení, sloužícím vládnoucí oligarchii a establishmentu. Přičemž skutečné spiklenecké teorie jsou právě vysvětlení, předkladána nám vládnoucí třídou. Jsou to to spiklenecké teorie, vytvořené s tím cílem, aby zakryly ono skutečné spiknutí, se kterým naši vládci operují. Tak např. oficiální vysvětlení 11. září 2001 není nic jiného než spiklenecká teorie. Hrstka muslimů, většinou občanů Saudské Arábie, uštědřila supervelmoci větší ponížení a potupu, než jakou připravil David Goliášovi.


Přelstila všech 17 zpravodajských amerických agentur, agentury NATO a Izraele, Národní bezpečnostní výbor, Dopravní bezpečnostní úřad, Kontrolu leteckého provozu a přelstila dokonce i Dicka Cheneyho. Během jediného dopoledne unesli tito Saudové čtyři obří dopravní letadla, zbořili s nimi tři mrakodrapy Světového obchodního centra a zničili část Pentagonu, ve kterém právě probíhalo šetření o tajemně zmizelých 2,3 bilionech dolarů. Načež se kreténi Washingtonu vrhli namísto Saudské Arábie na Afghánistán.

Jde o spiknutí, kterému se dá věřit?

Schopnost několika mladých muslimů takovouto práci odvést je zcela mimo lidské chápání. Tolik selhání amerického bezpečnostního státu by totiž neznamenalo nic jiného než to, že Amerika byla stejně zranitelná po všechna desetiletí Studené války se Sovětským svazem. Takže: kdyby k tak fatálnímu selhání Národního bezpečnostního státu USA skutečně došlo, Bílý dům a Kongres by nejen volaly, ale doslova ječely po potřebě a nutnosti věc vyšetřit. Celá řada lidí by byla okamžitě zatčena a volána k zodpovědnosti za předlouhou řadu bezpečnostních selhání, která katastrofu pomohla uskutečnit.

Avšak nic takového se nestalo. Nikomu nebylo nic vytknuto a Bílý dům celý jeden rok statečně odolával všem naléháním, aby se záležitost prošetřila. Nakonec, aby zavřeli ústa rodinám postižených, se komise k 11. září sešla. Ale jen proto, aby sepsala příběh, který už předtím vyprávěla lidem vláda. A to bylo celé „vyšetřování“.

K čemuž dodejme: Neexistuje jediné svědectví, které by oficiální spikleneckou teorii potvrzovalo. A naopak všechna známá svědectví ji popírají.

Je např. prokázaným faktem, že budova č. 7 se zřítila k zemi zrychlujícím se volným pádem, což znamená, že byla kompletně připravena k demolici. Proč byla připravena k demolici?

Na tuto otázku oficiální odpověď neexistuje.

Termín „spiklenecké teorie“ zavedla do oficiální debaty CIA jako součást plánu diskreditovat lidi skepticky se vyjadřující ke zprávě Warrenovy komise k zavraždění prezidenta Kennedyho. Jakékoli vysvětlení jiné než to, které bylo národu předloženo a které bylo v rozporu se všemi známými svědectvími, bylo prostě označeno za spikleneckou teorii.

Nyní jsou spiklenecké teorie páteří americké zahraniční politiky. Režim prezidenta Bushe ml. proslul např. výjimečnou aktivitou ve spiknutí proti Iráku a Saddámu Husajnovi. Vyrobil falešné důkazy o iráckých zbraních „hromadného ničení“, prodal je celému světu a použil je ke zničení Iráku a k zavraždění jeho vůdce. Obětí spiknutí Obamy a Hillary Clintonové se stala i Libye a její vůdce Kaddáfí, přičemž stejný osud byl přichystán i pro Sýrii a Irán a neuskutečnil se jen díky ruské intervenci.

Dnes kuje Washington nejaktivnější pikle proti Rusku, Číně a Venezuele. Pod záminkou neexistující „iránské hrozby“ umístili Američané své rakety na ruskou hranici, a „hrozbu severokorejskou“ pak využili k instalaci raket na hranici čínskou. Demokraticky zvolený vůdce Venezuely je Washingtonem označován za diktátora a proti jeho zemi byly vyhlášeny sankce.

Ano, každý je dnes pro USA hrozbou. Venezuela, Jemen, Sýrie, Afghánistán jisté kmeny v Pákistánu, Libye, Rusko, Čína, Severní Korea, ale nikdy ne Washington sám. Takže nejvýmluvnější spikleneckou teorií dneška je, že Amerika je kolem dokola obkolesena zahraničními hrozbami. A že bezpečná si není ani před Venezuelou.

Jde o hnutí, do kterého se s chutí samozřejmě zapojily i americké presstitutky a to zejména šířením spiklenecké teorie o tom, že Donald Trump se zapojil do spiknutí Ruska a ruských špionážních služeb, jehož cílem bylo ovlivnit americké prezidentské volby a nasadit Trumpa – ruského agenta – do Bílého domu.

Pochopitelně, jde o spikleneckou teorii, kterou nepodporuje jediný důkaz, ale žádného není ani zapotřebí. I tak totiž výtečně slouží zájmům vojenskobezpečnostního komplexu, demokratické straně, neokonzervativcům, a umožňuje presstitutkám prokázat svým pánům svoji otrockou oddanost. Protože pravda je, že jejím nekonečným opakováním se lež stává pravdou.

Spiknutí ovšem skutečně existuje a je to spiknutí proti americkému lidu. Pracovní místa byla v zájmu dalšího obohacení nejbohatších vyvezena do zámoří, a lidé, ve snaze udržet si dosavadní životní standart, upadli do dluhů. Jejich úsílí zastavit svůj úpadek zvolením prezidenta, který mluvil jejich hlasem, zlikvidovala však před jejich očima jak zkorumpovaná média, tak vládnoucí třída.

Dříve nebo později těm lidem svitne, že jim nezbývá nic jiného než násilná revolta. Ale na její provedení bude nejpravděpodobněji už příliš pozdě.

Jestliže bude někde na zemi svoboda ještě existovat, nebude to ve světě západním. Bude to v Rusku a v Číně, které povstaly z opaku svobody a hodnotu svobody tedy nejlépe znají. A bude to též v zemích Jižní Ameriky, jako jsou Venezuela, Ekvádor a Bolivie, které dnes za svou nezávislot musí s americkými utlačovateli tvrdě bojovat.

Jak historikové nedbalí svých kariér začínají dnes psát: prvotní lekcí historie je, že vlády své národy podvádějí. Což lze pro náš svět západní obměnit takto: Vlády jsou spiknutími proti svým lidem.

Vybral a přeložil Lubomír Man

72 komentářů :

 1. Cesty z ekonomickeho pruseru, jsou v zasade dve.

  1) znehodnoceni meny, tedy snizeni dluhu.

  2) valka, coz aplikoval i pan Hitler, nejen on.

  Chovani SS velmi chovani pana Hitlera pripomina!! Snad i tak skonci!!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc dobře to P.C.Roberts napsal měly by ji američani doma udělat pořádek.

  OdpovědětVymazat
 3. Roberts? Není to ten samý konspirační kokot, který tady blekotal zaručené teorie, že elity nikdy nedovolí Brexit, že volby v USA vyhraje zaručeně Clintonová, protože volební mašiny ovládá Soroš, že všechny teroristické útoky (např Bostonský maraton) jsou falseflag CIA?
  Jo, každý má právo na jakýkoli názor. Jen nechápu, proč tento 1000 krát provařený pičus neustále dostává tolik prostoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:58 Neříkali i naše "politické elity" a prestituti, že nedojde k Brexitu a zaručeně vyhraje Clintonová?
   Jistě také nechápete, proč tito 1000 krát provaření pičusové u nás neustále dostávají tolik prostoru.

   Vymazat
  2. 1:45 - velmi trefné. Moc se směji tomu 1000x provařenému počítačoví 0:58, té holé řiti, která nemá ani na pořádnou klávesnici s diakritikou.

   Vymazat
  3. 0:58 Přeci je úplně fuk KDO to psal, ne? Podstatný je že osoba s hlavou! Přeci každý musí vidět, že oficiální vyprávěnka o 11. září odporuje jak prosté logice tak i fyzikálním zákonům! Na to nemusí být ani mainstrýmově ani spiklenecky "provařeným", aby toto moh konstatovat! V tom je je to dost podobný oficiálním šoabajkám, který si ale nikdo tak otevřeně kritizovat ze strachu nedovolí, páč si je pro sichr na rozdíl od legendy o 11. září nosatí posichrovali i zákonnou úpravou o zákazu jiné než jimi schválené interpretace. Třebas to s 11. září v budoucnu dopadne podobně:)

   Vymazat
  4. to 0:58
   Kokot? Stejné je možné říci i o vás pane a možná je to i pravda. To o čem mluvíte, brexit, Clintonová na trůnu, ještě se klidně může stát. Všichni vidíme, že ty snahy neustále pokračují a je otázka jak dlouho Trump odolá, Brexit ještě není u konce a stále se to může změnit. Takže bych s tím hodnocením počkal, ono tím kokotem můžete být nakonec i vy.

   Vymazat
  5. 10:57

   Jsi debil? Jak "ještě může stát"? Trump prostě neměl NIKDY vyhrát, protože ty volby měly být podle toho pošuka Robertse zfalšovány Sorosem. Stejně tak jako zfalšované referendum o Brexitu mělo být jasně zamítnuto.

   Charakteristické, pro vás, konspirační idioty je, že NIKDY nepřiznáte, že jste blábolili kokotiny i když je to zpětně zcela průkazné.

   Vymazat
  6. 12:34 To přece NIC Neznamená!! Oni to nikdy nevzdávaj i když jim to semtam nevyjde! V Anglii šli na to krůčínek za krůčínkem přes zedářskou loži a banku k prvnímu starostoj malého města přes prvního poslance až ke starostovi Londýna a premiérovi (Disraeli), ve francii na to museli jinak - od laických zednářských loží a dmychání malých skandálů až po Vekou revoluci. V Osmanské říši stačilo nasadit svý lidi z Dönmehu do armády jako "Mladoturky", v Číně pak zednáře Sunjatsena postavit do čela odpůrců mandžuské dynastie. Nejsložitější proces nastal v Rusku! Když Schiff pohořel se svými najatými bandami nejen nosatých "revolucionářů" v lednu 1905, zkusil to znovu v lednu 1916! A když opět neuspěl, tak znovu! V březnu 1917 nakonec uspěli ...

   Vymazat
  7. 12:34 se chytá slámy v proudu dějin. Kdyby nevyhrál Trumpeta, vyhrála bu Hitlery Clintonová a byl by průser ještě větší. Tvoje poznámka, ty jedno nablblo, je o ničem. Jeden za 18 a druhá 20-2. Kapiš? Taková je Amerika, ty kokokt!

   Vymazat
  8. 23:17

   Anebo by vyhrál Sanders, kdyby Clintonová a její manšaft nezmanipulovali nominaci Demokratické strany - ty experte!

   Vymazat
 4. Co takhle jit do prdele
  Hlavne ten co me tu sere
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 5. Jen se tady vykecejte ceski oblizprdelkove!
  Lizete prdel Nato a nedelate nic,jenom picujete!
  Komediant vas proda za 5 stribrnych.

  OdpovědětVymazat
 6. Řekl bych,dost dlouho se dařilo této propagandě,ale události přinesli pravdu,takže další spiklenecké teorie z USA,bere svět obezřetně.

  OdpovědětVymazat
 7. Teď dostaneme ty nejdůežitější zprávy od našich Americkočeských zvěstovatelů jedině pravdivých zpráv. Určitě je to všechno jinak, není možné aby jediný šiřitele demokratických hodnot byly takový zvrhlý paraziti. Deklarace, ústava a zákony tohoto státu jsou největšim garantem dodržování lidských práv na světě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeminenku, to jako myslíte SSA??? To má být ten jediný šiřitel demokratických hodnot s deklarací, ústavou a zákony, garantujícími dodržování lidskýcz práv???
   Myslel jste to jako vtip a ironii, žejo??? Pak dobrý, směju se už asi hodinu. Díky.

   Vymazat
 8. Cesi s vami se NEDA slusne mluvit ! Jste nemehla
  priblbla a z toho prameni vase flustrace ! Mate monopol na agresivni sprostarny a cenzura vas ochranuje, jako kazdeho postizeneho kretena !

  Vy si nekdy uvedomujete vase nedostatky a zklamani z vasich podrbanych zivotu - tak to potrebujete vybit na Americanech, vy kousavi trpaslici.

  (A vase zeny uprednostnuji nas - jste PAROHACI ! Ony poznaji nasi hodnotu vy Frankensteini a proto chodi za nami.)
  Intelekt mate zakrnely, chovani mate praseci..

  Nejhorsi je , ze kdyz je vam obracen za vase sprostarny nocnik, na vase blbe palice, tak zacne narikat a stezovat si jako stetky po sezone.
  Prdim na vas zitra a jdu se hadat s cernochy.
  Je treba udelat neco, pro moje upadajici I.Q. z diskuze s vami.
  nick HONOLULU  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No,na tebe ty Honiči Lulua tam v té Americe čekali a my u nás v Evropě taky.Naše jediná starost bude nenechat se vtáhnout do války,která by vytáhla zase,jako už poněkolikáté židovinou prolezlé USA z bídy,pomalu,postupně vás vykopat krok po kroku z Evropy a dohodnout se bez sionistického vlivu,jak dál v Evropě spolupracovat za vzájemně výhodných podmínek bez vás světových parazitů,kterých už mají všichni tak akorát a vy si tam,jak je vidět,brzy vystačíte sami,už teď si jdete jeden druhýmu po krku a to je jen dobře:"kdo jámu kopá sám do ní padá",takže bavte se tam v USA dobře...A toho tvého samolibého Trumpetu nečeká,než potupný konec a to od toho vašeho sio-fašistického "stínového státu" anebo od těch strupů ze středozápadu s us-fangličkami,kteří ho zvolili a on je zradil...Vím,nemá to jednoduché a sedět na dvou židlích bez rizika nejde,ale "když se dal na vojnu,musí bojovat" a opřít se o své voliče,jinak se zařadí na konec za toho černýho nýmanda z Keni,co mu vždycky smrdělo z huby,jen jak ji otevřel...

   Vymazat
  2. Pardo,předchozí odpověď byla pro Hovnolulana z 8:35

   Vymazat
 9. Označování lidí nesouhlasících s mainstreamovým lhaním v médiích za spiklence je technika jak znedůvněryhodnit protivníka v diskusi. Že tato technika je používána kdykoliv, kdy je potřeba umlčet někoho nepohodlného soudně prokázal například Poul Brink ve svém soudním sporu s dánskou vládou.

  OdpovědětVymazat
 10. Dnešní lidé, při diskuzi-myšlení,neštěkají,necení zuby,atd.
  jako zvířata. Ale stručnými projevy- nálepkování,gestikulace,
  zabarvení či intenzita hlasu,smajlíky,atd. se snaží
  předat-vnutit někomu svoji informaci jako pravdu.
  Není to logické myšlení u kulatého stolu,ale emoční myšlení
  které jako emoční intelligence se kupodivu hojně rozmohlo
  v rozvinutých zemích.
  Vládnoucí skupiny připušti "ke slovu" jen toho kdo "vyhovuje"
  režimu.

  OdpovědětVymazat
 11. Přesné a výstižné.A jelikož nevím,jak proti globálním elitám bojovat,tak končím.Jediné,co mě napadá,je snad hlavní memento Karla Marxe,která prolíná všechna jeho díla.Jednou se celý svět proti nim zvedne,pokud tedy ještě bude existovat. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 12. US chazar psychopati a mainstream méda používají stále stejné dehonestační triky asi v domnění, že se jim podaří populaci totálně zdebilizovat. Takže označení "konspirační teorie" se nyní v mainstreamu používá jako univerzální záminka k odfiltrování informací z veřejného prostoru a zabránění diskuzi, která by mohla vést k odhalení politicky nežádoucích skutečností. Jinými slovy běžný kanonenfuter se nesmí dozvědět pravdu.

  "Anatomie velkého podvodu - české titulky"
  https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Konspirační teorie" se používají nyní v mainstreamu jako univerzálni záminka k odfiltrování informací. No, řekl bych že nejenom takto. Pokud nestačí umlčet jiný názor, nastoupí do diskuze "diskutér" se sprostými replikami naprosto vulgárním jazykem takže po přečtení tří až pěti " diskuzních příspěvků" tuto diskuzi opouštím, protože sprostých slov bez obsahu sdělení znám sám dost

   Vymazat
  2. Ano, ty vulgarity jsou drsnější forma dehonestace. Ale princip je pořád stejný, lidský kanonenfutr je třeba hnát do válek, zneužívat a ohlupovat všemi dostupnými metodami. Asi takový je přístup současného Západu k běžným lidem.

   Vymazat
 13. P. C. Roberts se nemýlí. I tak je ten člověk dost vzácným úkazem!
  Bývalý politik-poradce, který byl součástí vrcholné státní mašinerie USA a který jí "vidí do žaludku" jako málokdo, se dnes ostře staví proti svým bývalým a i chlebodárcům! A denně kritizuje tutéž mašinerii, která se co do svých metod od jeho dob snad ani příliš nezměnila!
  Vždyť i toho J. F. Kennedyho odstranil jejich Deep State, a dlouho před tím, než P. C. Roberts usedl do křesla poradce v Reaganově vládě. A dalším skandálům tam mezitím nebylo konce.
  Nebo je to ještě jinak? Jde o skutečně spiknutí proti USA a jejímu lidu? Nebo jen o boj o lepší místa u tamních koryt a dolarovodů ve světě?

  OdpovědětVymazat
 14. To jsi přečtěte pokud zůstaneme v eu bude to i tady:

  https://aeronet.cz/news/video-moderatorka-cnn-v-zivem-prenosu-predvedla-co-je-mysleno-autogenocidou-bile-rasy-liberalove-zautocili-na-aclu-kvuli-fotce-bile-blondate-holcicky-pry-je-to-projev-rasismu-cz-titulky/

  OdpovědětVymazat
 15. No dobře si pamatuji oficiální verzi ihned po útoku na baráky, kdy bylo řečeno, že piloti, kteří tak perfektně ty baráky trefili prošli výcvikem na trenažerech. Nebyli to žádní profesionální piloti. Nikdy před tím tak velké letadlo neřídili. Dlouholetý pilot takovýchto letadel mě řekl, že lidé s tak základním výcvikem nemohli nikdy uskutečnit tak složitý manévr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže to teda pilotovali sebevražední agenti CIA? Nebo ty letadla byly hologramy? Jděte s těmi bláboly do prdele. Bral bych to od 5 letých děcek co věří pohádkám, ale ne od dospělých chlapů. Není vám trapně?

   Vymazat
  2. 12:37 Pentagon trefila řízená střela, protože otvor ve zdi byl v místech mezi dvěma stožáry, jejichž vzdálenost neumožňovala průlet letadla s podobným rozpětím křídel! Načež zmizely i záznamy z kamer od blízké pumpy na kterých by musel být zásah zaznamenán! Tady nejde o to, jak se pilotům podařilo tak přesně zasáhnout ty věže když neměi výcvik, třeba k tomu manévru prodělali nějaký extra výcvik už dříve,ale o to že více věcí v té vládní teorii je bláznivých a fyzikálním zákonům odporujících než ve všech tzv. konspiračních dokupy ....

   Vymazat
  3. 12:56

   A kde se teda vypařil ten Boeing 757 a jeho cca 60 pasažérů, když teda nevrazil do Pentagonu? Drží je na Guantanámu? Nebo je všechny agenti CIA tajně povraždili?
   Jak jsem psal, jste s těmi bláboly směšní.

   Vymazat
  4. Stejně tomu bylo i s parníkem Maine kerej kotvil v havanským přístavu! Americká vláda vyprávěla pohádku o zásahu zákeřným torpédem či nastražené mině španělskými agenty! Na to konto pak vyvolali válku tím, že Španělsku dali nesplnitelný ultimatum! Zmocnili se Kuby a Filipín a tam pak v koncentračních táborech zavraždili (dle oficiální Wikipedie - heslo "koncetrační tábory") až 1,3 milionů domorodců kladoucích jim odpor.
   USS Maine ale podle expertízy vraku provedené o mnoho let později zničila exploze uvnitř lodi!!

   Vymazat
  5. 13:02 Vrak se nenašel, prý dle vládních zdrojů se vypařil (sic!). Jen části podvozku na trávníku před budovou, které tam ale dle svědků byly dopraveny dodatečně kvůli fotografům! Svědkům bylo vyhrožováno!
   Guantanámo je miniverzí oněch vyhlazovacích koncentráků USA na Filipíénách po zinscenovaném výbuchu na USS Maine! Zde na "konspiačním webu" - http://nadhlad.com/content/koncentracni-tabory-ve-sluzbach-demokracie

   A zde na mainstrýmáku (odstavec "Počátky") - - https://cs.wikipedia.org/wiki/Koncentra%C4%8Dn%C3%AD_t%C3%A1bor

   Vymazat
  6. Souběžně s válkou v Jižní Africe probíhala i Filipínsko-americká válka (1899-1902). USA v roce 1899 napadly Filipínskou republiku, která vyhlásila o rok dříve svou nezávislost na Španělsku. USA si však nárokovaly Filipíny jako svou kořist po porážce Španělska během Španělsko-americké války (1898). Nezávislost Filipín odmítly uznat a prohlásily je za svou kolonii. Následná snaha o podrobení si okupovaných ostrovů kopírovala řádění Britů v Jižní Africe. Filipínské vesnice byly americkou armádou systematicky vypalovány. Civilní obyvatelstvo, pokud nebylo podle dostupných výpovědí amerických vojáků rovnou na místě zabito, bylo umísťováno do nově postavených koncentračních táborů, charakterizovaných jedním z jejich velitelů jako "brána do Pekla". Symbolem tohoto svérázného importu svobody a demokracie na Filipíny se stal výrok generála J. H. Smitha: "Zabijte každého, komu je víc než deset let." Americkému imperialismu, jak tehdy útok na nezávislý stát nazvali sami Američané, padlo za oběť podle aktuálních statistik až milion filipínských civilistů. Američané plundrovali Filipíny až do roku 1913.

   A Wiki u hesla Koncetrační tábory uvádí toto:

   Armáda USA jich poprvé systematicky užila ve filipínsko-americké válce v letech 1899-1902 k internaci i civilního obyvatelstva (celkem za války zahynulo asi 200 000-1,4 milionu filipínských civilistů, mnozí z nich při epidemiích cholery a dalších nemocí)

   Vymazat
  7. Takže nějaký gunantanámo je proti tomu sranda a seznam 60 osůbek se sestaví snadno! Tam bylo spousta neidentifikovaných obětí! Hlavně že ty osoby které měly přežít byly včas den předem varovány, aby nejezdil do práce! O tom už se hovoří méně, že ten den mělo být ve dvojčatech až 27 tisíc osob, ale byl jich tam jen jen zlomek!

   Vymazat
  8. 13:14

   Myslím, že příbuzní těch "neidentifikovaných osůbek" by ti za ty tvé nemocné žvásty rozkopali ciferník. Moc bych chtěl vidět jak bys ty úchylné konspirační zvratky vyprávěl do očí těm pozůstalým dětem, manželům, manželkám...

   Vymazat
  9. 13:19 Udělaly by leda hovno! Už 16 let se pokoušej rozkopat za ty lži o 11. září ciferníky někomu kdo za to zodpovídá, ale vyšetřování vedlo vždy do ztracena, dbilkiu, víš? Ono tam je právě naopak masové hnutí pozůstalých za nové vyšetření události 11. září podporované několika sdruženími odborníků v oborech které se k tomu vztahují, jako jsou architekti a experti na řízené demolice atd. Tak si debile nacancej pintu! Každej Amík by musel mít ciferník rozkopanej včetně tebe na sajrajt, kdyby pozůstalí měli možnost oplatit jim teror spáchanej jejich vládami v jejich zemích jen za posledních 120 let, ty imbecile nic nečtoucí než sajrajt lžidů a tento pak dokola beztak účelově papouškující ...

   Vymazat
  10. oprava: debilku

   Vymazat
  11. Hnutí nesouhlasící s oficiální verzí - https://cs.wikipedia.org/wiki/Konspira%C4%8Dn%C3%AD_teorie_o_%C3%BAtoc%C3%ADch_z_11._z%C3%A1%C5%99%C3%AD_2001#Hnut.C3.AD_nesouhlas.C3.ADc.C3.AD_s_ofici.C3.A1ln.C3.AD_verz.C3.AD

   Nemocní rozhodně nejsou! Jde o uznávané odborníky! Nemocnej budeš leda ty kriple, bažící po snadno získanejch dolárcích! Nemysli si šmejde z 13:19, že my nevíme kdo tobě podobnej xindl financuje!

   Vymazat
  12. 9/11 Truth Movement („Hnutí za pravdu o 9/11“) – zahrnuje lidi různých společenských vrstev, většinou obyvatel Spojených států (ale i ostatních zemí), kteří zpochybňují oficiální vyjádření Bílého domu k útokům z 11. září a žádají opravdu detailní a nestranné vyšetření této tragédie. Organizace tohoto hnutí je velmi volná, ale existují její internetové kampaně a mezinárodní konference. Stoupenci mají pobočky např. v Atlantě, Chicagu, Londýně, Los Angeles, Manchesteru, New Yorku, San Diegu, San Francisu, Seattlu a mnoha dalších městech i v Evropě.
   9-11 Visibility Project
   The Citizens' Commission on 9-11
   911Truth.org – organizace, která požaduje nové vyšetřování a podporuje teorii řízené demolice.
   Hispanic Victims Group
   Scholars for 9/11 Truth – skupina založená 15. prosince 2005 Jamesem Fetzerem a Stevenem Jonesem. Mezi 300 lidmi z této skupiny je 75 profesorů středních a vysokých škol[18]. Steven Jones v létě 2006 „byl odejit“ ze své domovské univerzity (Brigham Young University, Utah); v lednu 2007 založil frakci Scholars for 9/11 Truth and Justice
   Pilots for 9/11 Truth – organizace pilotů a leteckých profesionálů za nalezení pravdy za událostmi z 11. září
   Political Leaders for 9/11 Truth – s japonským senátorem Yukihisa Fujita a bývalou arizonskou senátorkou Karen Johnsonovou v čele
   People's impeach movement – Poměrně masívní hnutí lidí ze všech koutů USA a všech společenských vrstev (včetně samotných vojáků), kteří chtějí dohnat prezidenta a jeho současnou administrativu k odpovědnosti za (podle jejích slov) lži a zločiny, kterých se dopustili. Též si přejí ukončit válečné kampaně v Iráku a Afghánistánu. Pořádají akce, jejichž motivem je slovo impeach – (obvinit, obžalovat, dohnat před soud).
   Architects and Engineers for 911 Truth – asociace architektů a inženýrů žádajících vyšetření událostí z 11. září 2001; bylo založeno architektem Richardem Gagem

   Vymazat
  13. Psal jsem jasně o obětech letu 77, které ty psychoatický zmrde nazýváš "neidentifikovanými osůbkami". Tak mi tu nedávej tapety o dvojčatech.

   Taky jsem se ptal kdo teda pilotoval ty Boeingy když ne oni teroristi. Svatý Petr? A další otázka, proč vlastně teda do WTC narážely ty letadla když už byly stejně podminované?
   Vše jednoduché otázky, které tvé úchylné konspirace spolehlivě splachuje do hajzlu.

   Vymazat
  14. S tím "Pepkem Stalinů" se poněkud pleteš,on totiž vůbec nebyl milcem jewrejů,šel po nich,jak slípka po flusu celý svůj život a oni ho za to vůbec neměli rádi až ho stejně nakonec dostali...

   Vymazat
  15. 16:37 Tohle si přečti ty fašistická svině já tu knihu mám:

   https://knihy.heureka.cz/v-pekle-plynovych-komor-svedectvi-prezivsiho-clena-osvetimskeho-sonderkommanda-venezia-shlomo/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=&gclid=Cj0KCQjw24nNBRChARIsALldLD3PP51kcu0ZSm-ySheMKC2CeJc2ivl7VjPgc6SZOHNcc1lezIjLv0caAqfBEALw_wcB

   Vymazat
 16. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. To není spiklenecká teorie. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

  http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

  OdpovědětVymazat
 17. Amerika,kterou nám imrvére dávají za vzor demokracie místní obřezanci spjatí s Hejvlem,je prostě jen jedna velká žumpa plná hoven...a už si to začínají uvědomovat i sami Amíci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, servilní havloidní hlupáci to tu po '89 devastují a vyprodávají jak ekonomicky tak morálně a vědomostně. Současná éra západního satanismu je už hodně silné kafe a oni se debílci stále tváří jako by nic. Oni v podstatě kvůli lezení do zadku nějakému chazarskému m-gorovi tu klidně malým dětem ve školách vymydlí totálně mozky zrůdnou mechanicky přepapouškovanou propagandou ze Západu o zlých "konspiračních teoriích".

   11.9.2001 Pravda a tisk _ Press for truth (cz tit.) - CZ
   https://www.youtube.com/watch?v=UTy7-rWrwt4

   Vymazat
 18. Jedny ze stovek přiblblých konspirací toho paranoidního pičuse Robertse.
  Vše je false flag, zabití a zranění byli najatí herci, za vším CIA...
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10198-znamy-analytik-roberts-upozornuje-bombovy-utok-na-bostonskem-maratonu-po-ctyrech-letech

  OdpovědětVymazat
 19. Rád bych toho kokota co tady vystupuje proti P.C.Robertsovi poslal do p.dele,ale moje slušnost mi tomu zabraňuje. On ten kokot ani možná neví,že Roberts byl poradcem prezidenta Regana. To,že 11.září 2001 byl zase jeden z výplodů CIA je dnes již vědecky dokázáno. Je to stejné jako vyprodukovala CIA konflikt v Iráku a
  stejné,jako provokace a vyšetřování sestřelení letu MH 17. Je toho mnohem víc co CIA připraví pro pozdější zásah SS (spojených států).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nech se vyšetřit nebo změň medikaci za silnější, paranoidní blbe. A mrkni pod postel a do skříně jestli se tam neskrývá agent CIA.

   Vymazat
 20. Roberts je velmi inteligentni clovek a je na strane presidenta Trumpa. (Je to jizan z Atlanty, Georgia, t.zn. realista. Tam ziji velmi hodnotni belosi !)

  Kazdy z vas kdo nadava na Ameriku je IDIOT, a nejde ho brat vazne, kdyz zde nikdy nebyl.

  Je to prave Amerika , kde zuri boj o nasmerovani zeme a celeho sveta.
  U vas se deje hovno vy kousave a uprskane poloopice.
  Vy akorat nadavate.

  Vy jste PARAZITE, na benefitu civilizace o kterou se president Trump a jeho lide snazi.
  Vy nepomuzete v nicem ! Vy jste pouze plni nekonstruktivni nenavisti a nekdy tez theoriji, ktere budi udiv a smich.

  Tak se dobre bavte. Trump a Bannon to za vas vybojuji !
  nick HONOLULU

  -------------------------------------------------------
  Mate na vsechno dvojite meritko !
  Nemate smysl pro spravedlnost !
  To jsou NEevropske inklinace !
  -------------------------------------------------------

  A jeste neco vam reknu.
  Kdysi davno v JAR, jsem byl ve skole na rasove a kmenove profily, protoze jsem pracoval v bushi.

  A profesori rikali, ze jsou pouze dva narody, kde se lide vzajemne nesnesou a stale se vzajemne zerou.
  Rekli, ze je to RECKO a Ceskoslovensko.
  Oni NEVEDELI, ze jsem Cech. Ja tam sedel ve tride pod znakem me firmy a anglickym nickem.
  Takovou mate reputaci - ktera je 100 let stara.
  Tak ji "dodrzujte"
  nick HONOLULU
  (Proc nepouzivate nick ?)


  OdpovědětVymazat
 21. Nick se pouziva na jazykove ulehceni ! Polska a ceska jmena Americane a jine narody, nedokazi rict jinak, nez zkomolene.

  Americane jsou presvedceni o tom, ze cestina je DRUHY nejtezsi jazyk na svete !

  Zvolte si nick podle mesta odkud jste zacali psat, nebo klidne podle historicke osobnosti.
  Ja zacal psat z Waikiki , (Honolulu), kdysi davno !
  Kdyz pouzivate pouze casove cislo, tak nemate osobnost, protoze cislo se stale meni.

  Vase silna ambicioznost a touha po zviditelneni se vytrati do neznama.
  Nekteri z vas maji hodnotne myslenky a bylo by dobre, kdyby byli znami.
  (Nicka Brouka Pytlika by lepe vystihl nick SCARAB, t.j. ten co tlaci v bushi v Africe vykaly a zere je.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 22. JE DOBRE, ze se zajimate o politiku ! ! !
  Je to vas chleba !
  JE DOBRE, ze se na udalosti dejin divate z
  nekolika uhlu ! A ze ctete !
  JE DOBRE, ze se prestavate bat vyjadrit to, co mate na srdci a mysli !
  JE DOBRE, ze podvedome citite a jednate podle americke Konstituce , ktera vam zarucuje svobodne mysleni a vyjadrovani. (Je nejlepsi na svete. Amendment - # 1.)

  Vyhraje-li agenda presidenta Trumpa, tak budete jezdit na dovolenou do Ameriky -
  (Jako napr. Nemci a Anglicane) !
  ULEHCI SE VAM EKONOMICKY.

  Pak poznate krasnou zem s kamaradskymi lidmi.

  (Ale nejezdite na Floridu v dobe Huricanu.
  My se zde topime ! Ocas huricanu zachytil muj okres !
  Jdu pumpovat vodu. Nadavejte mi az vecer.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 23. No vidíte jak se mi podařilo nastartovat ty Americkočeské zvěstovatele. Nemusíte ani nadávat, jejich ješitnost je astronomických rozměrů a máte štěstí že hlavní světlonoš zatím na Vás nepoužil své znalosti z antické knihovny. Je to katolík a ty pro náš národ vždy prolévaly krev.

  OdpovědětVymazat
 24. 20:28 - KAKANEC ! My nejsme jesitni ! My jsme ZDRAVE SEBEVEDOMI. A my mame duvody proc, a na co !
  Uspesnost ! Kamardska povaha, podtrzena zjevem ! (Vam chybi obe veci.)
  Spolecensky uspech ! Oblibenost ! Pohodlny zivot v nejkrasnejsi casti Ameriky zalite sluncem, to povazujeme za samozrejmost.

  A kdyz se nam to omrzi, tak jedeme na sever, nebo do Evropy. (Do Viden a strudl.)

  BOHUZEL, ma to vsechno pouze jednu chybu ! Neumime zastavit cas ! (Starneme) !
  Ale i to starnuti je snadnejsi u nas, nez maji pensiste u vas - a nez budete mit vy.

  V pripade , ze duvodem nase ziti na teto planete, bylo obohatit dusi, tak jsme to vyhrali, nad vami zapecniky na cele care. I nase prohry, (ztrata JAR) nas obohatila o zkusenosti, ktere vy nemate !

  (Mam v garazi vodu a hladina Calusi stale stoupa.
  Budu vam nadavat pozdej. )
  nick HONOLULU
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:25

   -- Jste opravdu takový kašpárek - nebo si na tajtrlíka hrajete, protože to prostě jinak neumíte?

   -- Proč reagujete na hloupé a sprosté nadávky anonymů (s tou směšnou dětinskou výmluvou, že "oni si začali")?

   -- A hlavně: Proč píšete anonymně - stydíte se za své jméno? To jste fakt takový srab jako ty houfy anonymů, co se tady nechutně producírují?

   (Nemám ve zvyku bavit se s anonymy - ale možná nejsem jediný, koho by to zajímalo...)

   Vymazat
  2. Ty Kopecky jsi taky anonym, a navic jsi lhar
   Drz tu svou spinavou hubu kdyz mluvi Honolulu
   Jsi zapecnik, nemas co rict
   To co ty jsi nacestoval to Honolulu odcouval
   Horni Dorni

   Vymazat
 25. Nesleduji zdejší diskuze příliš dlouho, ale zdá se, že se vám rozpadá osobnost.Vaše výroky typu:
  """
  Mate na vsechno dvojite meritko !
  Nemate smysl pro spravedlnost !
  To jsou NEevropske inklinace ! !"""
  ...jsou toho důkazem. Ty texty jsou v podstatě vlastní psychoanalýza. Když si je řeknete do zrcadla , a pochopíte je jako zvnějšnění vlastního podvědomí, máte na půl vyhráno. Neberte to osobně, to je všeobecně platná skutečnost.
  Buďte zdráv .

  p.s. dá se i bez nadávek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tvy kecy zapecnika neni nikdo zvedavej
   Horni Dolni

   Vymazat
 26. Kopecky 21:46,
  moje osoba NENI dulezita !
  Jsem jeden z 25 000 Cechoslovaku, kteri po prichodu Brezneva se dostali do JAR a po padu Rhodesie, se rozutekli do Australie, Canady, Ameriky, atd.

  My mate sledovat myslenky a ne moji osobu !

  Ja zde dnes jsem - a zitra byt nemusim , tak jako cela emigrace z roku 48, je uz pryc - a 70 % emigrace z let 68-69 je pryc..

  Kopecky vase jmeno NENI Kopecky a vase povaha je povaha zvedave soudruzky domovni duvernice u nas na Smichove z dob Novotneho !

  Proc reaguji na sprostarny a provakace ? ?

  Protoze jsem stejny idiot jako oni ! A protoze mi to dela dobre ! Protoze nejsem z ministerske rodiny, ale z pavlacove rodiny na Smichove.

  Me nevadi nadavky a odlisny nazor je vitan. Me ale sere, kdyz ja jsem mazan a oni NEEEE !
  nick HONOLULU

  22:24.. Vy se zdrzte vsech analyz ! Jste zde kratce a nevite jaka parta zlomyslnych svinaku, zde zlomyslne radi. A zvolte si nick ! Kopecky ho ma take.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:01

   Každý přece ví, jaká parta zlomyslných sviňáků tady zlomyslně řádí. Říkají si "Honolulu" a "Horni Dolni".

   Vymazat
  2. 23:27
   Ale kdeze, zbabely anonyme, zapecniku, jdi vyznamenat Masiny
   Ceska korouhvicko
   Horni Dolni

   Vymazat
 27. Vsehochut z neceho, co vam asi neni znamo - a o co vede boj.

  Jak jiste vite, tak nas oblibeny president Trump uz zrusil 6 millionu poukazek na jidlo (food stamps), ktere byly zdarma, pro nezodpovedne lidi, kteri z nejakeho duvodu nepracovali.

  Ne proto, ze NEMELI praci, ale protoze jejich kulturni naviky a jejich lenost jim to prikazala.

  Takze za presidenta Obami, zde vznikla trida, ktera se mela dobre zdarma na ukor zdaneni tech, co do prace chodili od nevidim do nevidim.

  Nefakcenci to povazuji za projev rasismu, kdyz jim Trump tyto privilegie bere. Oni ted nedostanou nic od nikoho zdarma, krome Sorose, ktery jim plati $ 15 na hodinu za protesty proti Trumpovi, protoze sorosovi loutky prohrali volby.

  Takze kdyz vidite protesty v americkych ulicich, tak to neberte vazne ! Soros zchudne a lenosi pujdou pracovat. (Nezamestnanost klesla o 1.2 millionu nezamestnanych a ted po Hurikanu, stat Texas potrebuj kazdeho.)
  nick HONOLULU

  (Kopecky chcete me poznat osobne ? Pockejte me pred moji garazi, s kyklem a smetakem, mam tam vodu, co sem prinesl ocas Huricanu.)

  OdpovědětVymazat
 28. 23:27...Mate dvoji meritko ! Se sprostarnama zacinate
  vy !
  My jsme z kulturnejsiho prostedi a u nas to neni
  zvykem !
  HORNI DOLNI, ten na vas plati ! Je dobre, ze je tady ! On vas lepe zna nez ja.

  Krome toho vy mu zavidite, protoze on je z velmi nobl prostredi a vy citite komplex menecennosti proti nemu ! On se dokazal uplatnit a vy ne - a vy ne, vy NEMEHLA !
  Vy mouchy poserte me !
  Coffee break !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 29. K 16:37 a podobným - doufám, že zde diskutující nejsou reprezentativním vzorkem české společnosti. To by znamenalo trapně velký podíl vulgárních primitivů, převažující počet neznalých bez schopnosti rozpoznat možné od nesmyslu, logicky vyvozovat, orientovat se v psaném textu ... Doufám proto, že tak jak jsem během základní školy vystřídal řadu zcela nahodile, z běžné populace utvořených kolektivů, nebyl podíl potencionálně, ve vyšších třídách viditelně, takto postižených vyšší než 20 %. Má k tomu někdo vysvětlení?

  OdpovědětVymazat
 30. Vitame vas pane uciteli - 0:01 !

  Neprozretelne jste vesel do areny gladiatoru !
  Dovolte mi vas informovat , ze zde nejsou jen lide vseho druhu, ale i UFOuni z nekolika konstelaci a jsou zde take opice z nekolika kmenu.

  Nick Brouk Pytlik zde representuje hada, ktery krade nicky a cenzora zde representuje slon, ktery vlezl do obchodu s porcelanem a ma neprirozeny vztah s Broukem Pytlikem.

  Pane uciteli, kdy se planujete omluvit za scestnou a predzvykanou indoktrinaci propagandu, kterou krivite logiku a patere detem na zakladnich a strednich
  skolach ? Hmmm ?
  Vase kurikulum ucebnich osnov, je namireno proti zajmum vasi zeme. Vyhovuje zajmum nepratel zeme, za ucelem restaurace feudaniho nevolnictvi ! A vy v tom napomahate !
  (Prave jste neuspel z analytiky a socialnich studii. Takze umisteni posudkare, je vam znepristupneno.)
  nick HONOLULU - Tribun lidu plebejskeho !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU z 001 – s politováním musím konstatovat, že nejméně tentokrát patříte mezi ty, kteří nechápou psaný text a bez logické argumentace podsouvají autorovi komentovaného názoru, co svým textem nejen nevyjádři, ale ani nemyslil. Jako autor onoho textu uznávám, že je neumělý a myšlenku vyjadřuje nepříliš srozumitelně. Tedy, nejsem učitelem, zmiňovaný poznatek mám za poznatek o spolužákyních/žácích. Řečeno to celé méně vybíravě: Podíl blbů jak se mi jevil jako žáku základní školy nepřesahoval 20 %. Podíl blbů, jak se mi jeví sledováním diskuze na NR a podobných webech se mi jeví jako spolehlivě překračující 50 %. Vyjadřuji naději, že česká populace tak blbá není, když se domnívám, že ve zmíněných diskuzích se blbci prezentují značně četněji, než jaký je jejich výskyt v populaci. Kam se zařadíte Vy, HONOLULU, je výhradně na Vás. Tentokrát to byl propadák.

   Vymazat
  2. Taky se mi zdá, že v rámci své hádavosti si "naběhl na vidle".

   Vymazat
 31. Žít v iluzi, jak volení poslanci sedí dlouhé hodiny a přemýšlí nad blahem a zájmem svých voličů je opravdu strašně naivní.
  Pro ty, kteří se tvrdě ohrazují proti názorům odporujícím oficiální verzi vyšetřování 11 září: "Nemusíš znát detaily činu, zjisti, komu ten čin prospěl a s velkou pravděpodobností najdeš viníka"
  Nezdá se vám, že až příliš často ztrácejí útočníci doklady na místě činu? Kradete mrkev a najednou v záhoně najdete občanku. "Kterej vůl ji tady ztratil" pomyslíte si ... jééé, ona je moje.
  Týdny příprav, dodržování bezpečnostních opatření a pak v jeden okamžik poskytnete stopu pro rychlé odhalení zbytku sítě?
  ABC

  OdpovědětVymazat
 32. 15:08..Takze vy jste delal kadrovaka a zapisoval si posudky na spoluzaky uz kdyz jste byl na
  zakladni skole !

  Pane, zde na NR budete vynikat mezi temi, ktere tak negativne ohodnocujete.
  Tesime se na vase postrehy.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:21 "Honolulu"

   Jako obvykle - pitvorná reakce duševního zakrslíka !!!

   Vymazat
  2. HONOLULU 15:08 - opět nečekaně hloupé. Nevím, zda by tehdejší režim zajímal můj názor na intelekt spolužáků, něco málo napovídal prospěch. V Pionýru jsem nebyl, takže žádné školení k jinému posuzování jsem neutrpěl. Dokonce ani nevím, zda v té době byl o takové informace zájem. Máte osobní zkušenosti? Ostatně, nebylo by něco skutečně k věci?

   Vymazat
  3. 17:48

   "Honolulu" a psát k věci - pane, nespadl jste z višně?

   Vymazat