Reklama

.

.

pátek 18. srpna 2017

P.C.Roberts: Trump je proklínán za to, že řekl pravdu18. 8. 2017      PaulCraigRoberts
Liberálně progresivní levice slaví v těchto dnech svůj divoký svátek denunciace. Mohu říct, že nic tak nechutného jsem ještě v životě nezažil. Tak toto jsou lidé, kteří byli zcela spokojení, když Washington pustošil, ať už částečně či zcela, sedm zemí! A protože se jim i tyhle zločiny proti lidskosti zdály příliš málo, zosnovali navíc konflikt s Ruskem.


Američané si zvolili prezidenta, který prohlásil, že s tímto nebezpečným konfliktem skončí. Takže liberálně progresivní levice se na něj vrhla. A nyní, když po nenávistných protestech v Charlottesvillu zůstala jedna osoba mrtvá – přineslo to zcela absurdní výron vzteku proti prezidentu USA.

Presstituti deníku New York Times obvinili včera z krize Trumpa a označili jej za „izolovaného muže z rasistické krize, kterou sám vyvolal“.

Jistě, Trump je za tu krizi zodpovědný, protože z násilných činů obvinil OBĚ protestující strany. Ale copak právě tohle není to, k čemu v Charlottesville opravdu došlo? Cožpak nebylo násílí přítomné skutečně na obou stranách? Nu, a protože takový byl můj osobní dojem z reportáží, pořizovaných z místa činu, ani v nejmenším mě nepřekvapuje, že stejný dojem získal i Trump a desítky mých čtenářů, kteří mě ve stejném smyslu informovali.

Takže Trump je proklínán za to, že řekl pravdu.

Na okamžik si však zkusme představit, že dojem Trumpa z toho, co se v Charlottesville sběhlo, je chybný. To by z Trumpa přirozeně učinilo člověka, provinivšího se tím, že došel k chybnému názoru. Jenže pozor! Oni jej obvinili z podněcování a podpory nacistického násílí.

Jak je možné proměnit omyl či chybu v ďábelský úmysl? A o co tedy New York Times usiluje?

Odpověď je nasnadě: Chtějí ho natlačit do zástupu bílých rasistů. To je to místo, kde jej potřebují mít.

Pro takovéto obvinění nedrží v ruce ovšem žádný důkaz. Jde o lež, která má delegitimizovat jak Trumpa, tak všechny ty, kteří jej za prezidenta volili.

Míra pokrytectví celého tohoto současného tažení je doslova omračující. Po 16 let seděli tito redaktoři deníku New York Times a s nimi pisálci všech amerických presstitutek společně s oběma politickými stranami i s celou liberálně progresivní levicí pokojně s rukama za zády, zúčastnili se všech našich zločinů tohoto období proti lidskosti, ale teprve smrt jedné ženy v Charlottesville je probudila ke „spontánnímu“ protestnímu vzepětí.

Té spontánnosti nevěřím ovšem ani vteřinu. Tenhle výlev národního smutku není totiž ničím jiným, než zorganizovaným spiknutím, které má jediný cíl: ukončit prezidenství Donalda Trumpa. Takže teď doma - tady u nás ve Spojených státech - prožíváme to, co si prožili Ukrajinci, když u nich Obamův režim spunktoval spiknutí proti jimi demokraticky zvolené vládě.

Ještě jedno poučení však nám současná krize poskytuje. Totiž to, že jsme národem ostře rozdvojeným. A chce tento rozdvojený národ – myslím tím obě jeho strany – žít v neustálém konfliktu s Ruskem, Čínou a Iránem?

A kromě toho: jsou-li Spojené státy institucionalizací nadřazenosti bílých nad barevnými, jak liberálně progresivní levice neustále tvrdí, jak současně mohou být i „národem výjimečným a nepostradatelným“, který má z tohoto titulu právo zbombardovat národy ostatní až do doby kamenné?

Vybral a přeložil Lubomír Man

105 komentářů :

 1. Roberts jednicka
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady máte pohled z české strany:
   http://www.rukojmi.cz/clanky/4428-zacala-ve-spojenych-statech-barevna-revoluce
   Prostřední.

   Vymazat
 2. Co inscenovaly USA po světě (muslimská jara, majdany...) se nyní vrací k nim, domů. Marně doufají, že bez Trumpa jim válka s Ruskem zajistí politickou moc a vylepší státní rozpočet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Která válka jim vylepšila státní rozpočet? Bože, co sem píše za vymatlané dementy?

   Vymazat
  2. Vvenci, takze uznavas ze diky havlismu cesi vlezli do nespravne prdele. Za Husaka bylo cechum lip.
   Co myslis?
   Horni Dolni
   Jinak, ty pises sympaticky a vecne, ja moc nechvalim ale tebe pochvalim
   LAUDUM A TUA
   Nezkas si to :-)
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. 0:18 pulnocni pavlacovy dement jsi ty, nevtirej se hlupaku, vvenc pise rozumne, ty jen skladas pismenka do radky, i baby z pavlace te zahnaly kostetem, lauzre
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Za osvobození Iráku od Sadama dodnes iráčané splácí USA dodávkami nafty zdarma. Ale v Afghanistanu to zase nevyšlo, tam si šli pro nerostné bohatství, ale předběhli je Číňani a mají to dávno zkoupené. Ale opium tam mají ve slevě...

   Vymazat
  5. Ve vleku těchto událostí snad už je všem jasné že náš 17. listopad nebylo nic jiného než dobře připravený puč na kterém se podíleli dopředu připraveni novináři, herci a vše řízené z velvyslanectví USA. Takovým způsobem to probíhalo i v dalších státech kolem nás. Impuls tomu všemu dal samozřejmě největší kolaborant všech dob Gorbačov, kterému dělalo dobře jak ho na západě chválili a tleskali mu a on si naivně myslel, že to všechno je upřímné a on je ten který zařídí světový mír. Kdo uvěří západu se zlou se potáže. Gorbačov chtěl mír a má válku všude kam se podívá.

   Vymazat
  6. 0:18 - všechny války přilepšily rozpočet USA. Jmenujme jen Afghanistán - zdarma proudí do USA dodávky drog od 1. světového pěstitele (ne Taliban). Jmenujme Irák - od roku 2003 "kupuje" USA iráckou ropu za výrobní cenu jako splátky za "osvobození" od iráckých zbraní hromadného ničení a od diktátora Saddáma. Jmenujme Libyi - ropa neproudí Číňanům za juany, což udrželo dolar jako hlavní obchodní měnu. ..... jen ta Sýrie se nějak nepovedla a není jak pouštět Asadovi žilou. Tam půjde skutečně o přímé ztáty v americkém rozpočtu, protože zbraně bude muset zaplatit někdo jiný, než syřané. Zatím to vypadá na americký jih :-)

   Vymazat
  7. Ad Dolní 0:38 - Jsem štěstím bez sebe. Ocenění od us-politológa, který dokáže překvapovat, jak politický vhledem, tak svým vytříbeným jazykovým projevem, bylo vždy mým snovým přáním !

   Vymazat
  8. 0:18 jen pitomec se může ptát, která válka USA vylepšila státní rozpočet. První i druhá světová zužitkováním výsledků, když ne už zhodnocením zbrojních výrob, další do té míry, jak posílily mocenské postavení USA ... Nebo se domníváte, že ve všech těch intervencích vedených USA šlo o lidská práva?

   Vymazat
  9. Ad 10:59 - Budu struční: Jsi jen obyčejná emerická vlezprdelka a štěstím se uscávaš do svých spoďárů!

   Vymazat
 3. Pane Robertsi, vysvětlite, co to je "liberálně progresivní levice".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co takhle trosku neco nastudovat nez se blbe ptat
   Nasel by si treba Ameriku na mape? Trochu se clovece priprav na diskuzi.
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Horni Dolnì jsi duševní ubožák, jsi jak smradlavá filcka která leze po českých stránkách a nezmúže se na nic,jen na nadávky a ponizovaní čechů.
   Ty a další dement co si říká honohuhu zaháníte z NR inteligentní a chytré čtenáře.
   Jste mentální zrůdy s IQ psího lejna hodné jen opovržení.

   Vymazat
  3. 4:13 pojd se setkat
   Bojis se co ty sracko ceska
   Rad se ti predstavim, zmrde zbabely
   Ja te neponizuju, zmrde, ja te povysuju protoze jsem jediny co se s tebou bavim
   Kdybych ti nasral na hlavu tak by to bylo pro tebe povyseni
   Vzdyt jsi pro smich, kopirujes, ani cesky neumis, ani nadavat neumis

   Ty jsi takova ceska zrudicka, tlesknu a lestis boty
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Hezká diskuse. Ale i já ač se asi připravovat na diskusi s Hloupým dolním netřeba, bych chtěl taky vědět jak si vysvětlit výraz liberální progresivní levice. Horní Dolní osvětli nám to!

   Vymazat
  5. 4.13 a 4.22 a tohle vám mám jako žrát? Však vy oba víte vo co de!

   Vymazat
  6. Máte to zrovna na !Argumentu.

   Vymazat
  7. 7:15 ty lesti boty, to cesi smi, cesky nevolnik ale nesmi diskutovat
   7:19 cechu, ty zer posypovou sul
   Horni Dolni

   Vymazat
  8. Podívej Horní dolní 2:17, jednak si odpusť vulgarismy, dál uznej, že tvoje pohodlí nehledat háčky a čárky sečtělým znesnadňuje čtení tvých příspěvků, takže je namnoze ignorují. Už jsi byl upozorněn, že text bez háčků a čárek znemožňuje rychločtení, které narušují i pravopisné chyby. Doufám, že víš o co jde, i když velice pravděpodobně tuto techniku v žádném z jazyků nezvládáš. Jinak bys háčky a čárky povýšenecky neignoroval.

   Vymazat
 4. Radsi sto invazi Rusu typu 1968 nez jedna od bezencu
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene múdrců19. srpna 2017 1:04

   Já jsem údajnou okupaci vojsk Varšavské smlouvy (tudíž nejen Rusů) zažil. Ty ani blbče nevíš, vo co gou v té době, protože tě taťko nosil na houby ve svých koulích! Napříště si dej bacha, co píšeš a proto pilně studuj pravdivou historii!

   Vymazat
  2. 1:04 ja ti jasne rek aby jsi nepsal, jsi hloupy, zbytecne se vtiras, okrad si pana Sekoru o nick, jsi zlodej, hlupak, tva prazda slova nemaji vahu
   Jsi zbytecny clovek
   Lisnij celovek
   Ale podepisuj se dal vylhanym nickem at vime kde lezi hovno abysme do nej neslapli
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Teda Horni Dolni, vy musíte být nešťasný člověk. To, že jste duševně nemocný, o tom není pochyb ale takto zapšknou i tělesně postižení, jejímž jediným kamarádem zůstal počítač. Vy přijít někam do hospody tak ji chytnete hned mezi dveřma. Ještě, že tam nedojdete, už by jste tady nepsal.

   Vymazat
  4. 7:27 jdi si analyzovat svoji babicku
   A hlavne se neser do diskuzi o Americe, cesky zapecniku
   Jo vy cesky kurvicky bijete v hospode postizene, no dyt jen potvrzuje jaka jsi zruda
   Pojd se setkat, uvidime kdo ji chyti
   Za to ze bijes hendikepovany ty budou bez litosti prerazeny kosti
   Ty svine ceska zakerna
   Zabij se at nemusis chcipat v bolestech
   Po tobe totiz pujdu za to ze jdes po hendikepovanych
   Zadny soud neuzna vinneho kdyz dokope zrudu jako jsi ty
   Tebe znicim
   Marat

   Vymazat
  5. 7:27 tenhle tvuj post kde vyhrozujes hendikepovsnym te proslavi, pred i po smrti
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. Horni dolni nenapadám všechny postižené, napadám vás!!! postiženeho a je mi vás líto. Postizene nemlátím ani na tebe bych nesáhl, protože bych se štítil. jen jsi potvrdil moji analýzu tvé osobnosti. Lidský odpad.

   Vymazat
  7. Marate 9:47 neumíte zřejmě číst, když nikdo násilím vůči postiženým nehrozil, zatímco vy autoru této domnělé hrozby vyhrožujete násilím až po likvidaci. Reakce to značně primitivní. Budiž, jaký jste, tak se představujete

   Vymazat
 5. Pamatujete si na jmeno ERNST ROEHM ?
  Pamatujete si na jeho uderne jednotky STURMABTEILUNG (S.A.) ?

  Presne tak, jako radili v Nemecku oni, ve 20-tych letech, tak radi dnes v Americe, t.zv. ANTIFA a BLACK LIFE MATTER - teroristicke organizace zalozene , organizovane a placene Sorosem a jeho partou.

  Kazdy kdo volil Trumpa je Nacista, Rasista a supremacist, atd. atd. a oni ti S.A., jsou "demokrate" s cihlou v ruce.

  Rvacku v Charlottesville DEFINITIVNE zacali oni, na prani a intriky Michaela Singera, ktery je starosta, a zduraznuje vsem , ze je Zid - coz nikoho drive nezajimalo.

  V budoucnosti dostanete od S.A. klacekem pres makuvku a obvineni, ze jste rasista i v Cesku !

  Budoucnost vypada chmurne nebot jizane , vlastenci , patriote, si chteji slezinu zopakovat a budou na rvacku pripraveni.

  Kazde mesto je priposrane strachem , ktere si Patriote / Nacionaliste zvoli !

  Melo by to byt Louisville (Ketucky) ?
  Nebo Boston (Massachusetts) ?

  Myslim si ze rvacka by byla vetsi v Louisville, protoze by to zachvatilo i Ohio a Indianu, ale intesivnejsi by byla v Bostonu. Tam je to plne zrzavych prtatych Ircanu a zensky jsou tam divoke.

  To bude podivana. To zase bude nekdo prizabit a svede se to na Roberta Lee - toho co zemrel pred 150 lety.
  Zabava v mesici zari je zarucena.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, buzna Roehm
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Trump me prijemne prekvapil ze se zastal historie, i pamatniku Robert E Lee, Stonewall Thomas Jackson
   A pta se kdy napadnou Washingtona a Jeffersona coz uz se deje
   Trump ZASE vyhral moje velke LAUDARUM
   Horni Dolni

   Vymazat
 6. Genialni clanek, od Robertse
  A ukazuje ze Amerika je moc veci a ze nelze jen tak pochopit
  A to ze se pokouseji svrhnout Trumpa no to je pravda, jdou mu po krku uz od ty doby co se obevil
  PRACKY PRYC OD TRUMPA
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blb Trump se umlátí sám, netřeba na něho vztáhnout pracky.
   Čím dřív zmizí tím líp.

   Vymazat
  2. 2:46 michas predikci a tve prani dohromady, hlupiku, ukazuje to ze jsi nevzdelan
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. 2,46 - omlouvám se, ale jste kretén

   Vymazat
 7. nick HONOLULU zde provolava slavu HORNIMU DOLNIMU,

  ktery stejne, jako odvazny missionary David Livingstone vlezl mezi LIDOZROUTY drive, tak Horni Dolni vlezl mezi lidozrouty moderniho veku.

  Typickym prikladem lidozrouta je Brouk Pytlik znamy jako FEEBLE - MINED SCHMUCK a samozrejme Majevsky znamy jako CIZOPASNIK !

  Slava Tobe rytiri civilizace ! Nafackuj jim zde a budes mit hvezdicku v nebicku ! Vyssi mocnosti nebeske NEZAPOMINAJI na dobre skutky.
  Povysseni Te nemine !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji za pochvalu
   Co o to, ja bych je proplesknul ty zlodejiky od velkeho Sekory ale kdyz oni prede mnou zalezaji do der jako tchori. Boji se i meho nicku.
   Jsou jako meduzy z gelatiny, placnes to a ono to odtece do kanalu

   Trumpa ale nedame, jestli zaveli k mobilizaci na obranu Ustavy, tak jdeme, jako jeden muz

   Prolhany New York Times, vsechny tam zavrit
   Do jednoho
   Ale on uz konci cas na slova, fasisticky svine z Antify to zacaly, bijou nas, vsude, i na projevu hokosexuala Milo
   Tady konci sranda
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. To se sešli dva mudrlanti...jen si chvalte svou inteligenční nadřazenost a genialitu

   Vymazat
  3. 6:28 no a tebe nechteji ani na pavlaci, nudis i starou Vajtingrovou a nikdo te nechce, natoz aby te chvalil
   Premyslel jsi nekdy o sebevrazde?
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 9.41 podle toho jak na tebe tady reagují už bys musel bejt dávno po smrti. To snad není možný, co tvoje máma porodila...

   Vymazat
 8. Panove zde mate informaci, ktera je jina nez
  officialni !

  STEPHEN K. BANNON se vratil na nejvyysi pozici do BEITENBACH News agency, ktera je podle vyvolenych nejvyce "populisticka a kontraversni". (To rikaji
  oni !)

  Ve skutecnosti, on z teto pozice vubec NEodesel, ale prerusil pobyt na rok od 16. srpna 2016 do 18.srpna 2017.

  On pomohl Trumpovi k viteztvi a odesel z duvodu : "ze dokaze Ameriku ovlivnit vice ze sve drivejsi pozice", nez z te kterou mel v kabinete presidenta Trumpa.

  Je skoda, ze odesel ! On byl daleko nejchytrejsi ze vsech jinych clenu kabinetu. Nemel se rad s Kushnerem.
  Myslim si, ze pro Trumpa je to ztrata.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To co nám zděluješ,víme od včerejška. Nic novějšího nemáš?
   Potěš nás a zděl nám kdy bude vykopnut Trump. Už se nadělal víc volovin než je zdrávo, je třeba ho vyrazit než začne ww3, blbej je na to dost. Výhrůžky NK, Iránu, Venezuele, Číně, Rusku!

   Vymazat
  2. 4:20 jdi se zeptat jasnovidce
   Kdo jako ma vykopnout Trumpa?
   Nemam trpelivost jako Honolulu, ale precti si neco o trojclenne vlade a check a balances
   Jinak, Trump udelal spoustu uzasnych veci, takze tvuj nazor je mimo
   Horni Dolni

   Vymazat
 9. oprava 2:37....BREITBART.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravy netreba, my vime o co jde
   Ovsem jsou tu i taci co se rejpaj ve spelingu a grammatice protoze na vic, tedu na ucelenou myslenku nestaci, a boji se i podepsat
   ALEA IACTA SUND
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Ty se podepisuješ? Jsi tu jako anonym, horedole debilita není podpis, stejny jako honolululák. Napiš své pravé jméno, imbecile.
   Zato ty hýříš inteligentníma myšlenkama jak Einstein, smaradlavá filcko.

   Vymazat
  3. 4:24 kdyz se vsadis tak se to dozvis
   A ja se dozvim tve
   Tve hloupe poznamky si nech pro starou Vajtingerovou na pavlac
   Bojis se vsadit, takze zvanis na prazdno
   Ceska kurvicko
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Alea iacta SUNT, blbe, když chceš dělat chytrýho tak aspoň piš korektně

   Vymazat
  5. Voprav tohle po me, kurvickovy sluzebnicku 4:41
   "4:41 je malyy hovvinko"

   Vymazat
 10. Co je BEITENBAH? Ja měl za to že Bannon pracoval v BREITBART NEWS, asi jsem měl špatnou informaci. Ale honolulu ví vše tak Bannon se vrátil do BEITENBAH NEWS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zmuzes se jen na mravenci korekce, nicko, tak po me me oprav tohle

   DI HUZ DOO PERDALE XXXINDLIKU

   to zvladnes
   Myslenku vymacknout uz ne, pepku vyskoci
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Jé, ty jsi vtipnéj, dlouho jsem se tak nesmál.
   Napiš zase neco srandatyho.
   Třeba jak je Trump oblíbenej, jak má rating 34%. Nejmíň od ww2.
   Trump is finished, take it to your thick, stupid head,you shit for brains!

   Vymazat
  3. 4:00 se smej, hlupaku, ale po tichu
   No hovna z tebe opravdu kapaj
   Ale nabidnu ti sazku, ze Trump dokonci termin coby president
   O milion
   Vsadis se, zbabelce?
   Slozime penize u pravnika, smlouvu sepiseme
   Ale ty se bojis, jsi jen ukecana za nic nestojici nicka
   Horni Dolni
   Jen zvanis a nestojis za svym, tajtrdliku

   Vymazat
  4. Kde bys vzal peníze na sázku, jsi na social security a food stamps, ty sázkaři. Zalez do bedny po pračce Samsung, přikrej se NY Times a dej si dvacet ty bezďáku.

   Vymazat
  5. 4:29 nezvan, ns to nejsem zvedavej
   Vsadis se nebo ne?
   Bud ano pak ti napisu kam doneses penize
   Nebo ne, a tak mlc ceska kurvicko, pripadne nadavej hloupe do prazdna, bezectny svoloci a hovne
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. Mám bet na Paddy Power že Trump nevydrzi do konce roku 5000$.
   Dej si taky, ale ty nemáš peníze a podpora ti nevyjde ani na chlast co denne potřebuješ tak vybiráš popelnice a hraješ si na pána a přitom jsi žebrák co používá počítac v útulku pro žebráky.

   Vymazat
  7. 4:37 ja vedel ze se budes bat vsadit milion
   Porad fandis Sandersovi?
   Pochopitelne ze to se sazkou neverim, kurvickam neverim
   Jeste mi neco napis, kdyz uz se vtiras
   Horni Dolni

   Vymazat
 11. Nějak ty honolulovy předpovědi nevycházej, všichni ti zázrační Trumpovi muži jsou odešlí včetně nejzazračnějšího Bannona. Trump zatím nejhorší president od ww2.
  Trumpovo presidenství se zhroutilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale co to zase zvatlas
   Trump je nejlepsi president od Jeffersona
   Zhrouceni bez Trumpa hrozi cele Americe
   Tak pekne soupej nohama, cti co Honolulu pise, pouc se, a mene mluv
   At si jen podezrivan z hloupost
   A ne abys promluvil a tim vsechny zbavil vsech pochybnosti o tve hlouposti
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Je škoda že Bannon byl vyhozen, byli by s Trumpem idealní pár na reklamu u McDonald restaurace, jen si navlíct červené boty

   Vymazat
  3. 3:54 ty jsi prima reklama na hovno
   Ci sracku
   Zbabela kurvicko
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 4.13 neuvěřitelné co může lidský(?) mozek zplodit. Opravdu reakce na příspěvek. Mohl by si to ještě rozvést, aby bylo jasno co tím chtěl autor říci?

   Vymazat
 12. NIC se zatim nezhroutilo ! Vime presne zneni vety, kterou rekl BANNON ! Zde ji mate !

  THE TRUMP PRESIDENCY THAT WE FOUGHT FOR , AND WON, IS OVER" !
  To se da vylozit jako, ze bylo dosazeno cile, ale da se to prelozit, ze prislo ke zrade na agende, kterou president nedokaze dodrzet, ale slibil ji !

  Objasneni !

  Bannon mel office v zapadnim kridle bileho domu, kde byla velka nastenka a na ni byly vsechny sliby, ktere president rekl pri sve kampani.

  Kusner mel jinou predstavu o slibech a usporadani Ameriky a casto se srazil s Bannonem ohledne nastenky.
  Obycejny ideologicky boj...

  Kusner je prilis mlady, nez aby mel pravo zastinit Bannona.

  Kushner odrovnal Pribuse a Bannon odesel sam, a to uz 7.srpna. Udalosti v Charlottesville vse zpozdily.

  Trump a Bannon meli take rozepri kvuli Koreji.

  Trump nemuze zdisciplinovat severni Koreju, kdyz ta drzi pod krkem jizni Koreu (Seoul) ! Bannon rikal , ze Kim ji znici totalne, nebot Seoul je blizko hranic.

  Takze to bude muset resit Rusko a Cina.

  Dale mezi Bannonem a Trumpem prislo k napeti ohledne naseho ministerstva zahranici, ktere ovlada Bill Kristol.
  (NEOCON CIS. 1)

  V cem je nebezpeci pro Trumpa ?

  V pripade , ze udrzi agendu kterou slibil, tak zde NENI nebezpeci, ze ztrati priznivce - napr. me !

  V pripde ze agendu nedodrzi, tak poroste moc a vliv Banonna. Americka ulice je definitivne v pravu se svymi pozadavky.

  Bannon se proste stal hlavnim ideologem trumpovi revoluce , ("politrukem"), ale sef je zatim stale
  Trump ! Co bude dal zatim nikdo nevi !

  Kusner dluzi vagon penez Sorosovi a ten cert je expert na prusery nejen v ulicich mest , ale i v bilem dome.

  Az se Soros a Bannon srazi, tak uvidite blesky nad Washingtonem az v Praze.

  (Omlouvam se za preklepy a cestinu.)

  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja to prectu a tem co neumis cist se neomlouvej

   A presne tak

   Trumpova revoluce neni jen o Trumpovi
   Je hlavne o ulici
   Vic nez Trump jsou VOLICI TRUMPA
   Ono to asi bez Trumpa nepujde, ale kdo vi

   Ulice vi co chce
   Horni Dolni

   Vymazat
 13. tak začínajú revolúcie - máme tu dva tábory, jeden začne eskalovať násilie, druhý odpovie, pribehne štátna moc, brutálne to potlačí a obe tábory - postihnuté rovnako - sa pustia do nich, a už to ide

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to mozny
   Ja tu opakovane az nudne hlasim ze Americe obcanska valka
   Jenze v evropice je obcanske vzdani
   Ted Espana, teroristicky utoky po cele zemi, Germani utoky nozi
   To bude eskalovat
   Vrazd bude vic a vic
   Od havlova puce priserne vzrostl pocet vrazd
   Horni Dolni

   Vymazat
 14. Zmrde, put up or shut up
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 15. Jak Bannon, tak napr. Jeanine Pirro, maji v sektoru ve kterem jsou ted, daleko vetsi prijem, nez by meli v Bilem dome u presidenta.

  Bannon nikdy nerezignoval z pozice, kterou mel u BREITBARTU. On kdyz byl v Bilem dome, tak mel to, cemu se rika v Americe Leave of absence (Permission to be absent.)
  Prelozeno do cestiny - asi - povolene odlouceni na zaklade smlouvy.

  Srandovni situace. President byl sefem Bileho domu a Bannon byl podrizeny.

  President je dale sefem Bileho domu, ale Bannon ho hlida , aby president dokazal udrzet lasku americke ulice.
  Aby mene poslouchal Kushnera.
  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.

  (Musite uznat panove, ze je zde srandy kopec.)

  OdpovědětVymazat
 16. 4:24... jak to vis ze filcky smrdi ?

  Panove ja uznavam, ze nekdy delam chyby, ale ja casto posloucham zpravy a zaroven je pisi do cestiny.
  Zde jde o myslenku !

  Zatim je vse v poradku. V pripade, ze Trump se bude priklanet ke Kushnerovi, tak ztrati podporu ulice !

  V pripade , ze k Bannonovi tak revoluce presidenta Trumpa BUDE POKRACOVAT ! T.zn. boj s fasistickou "levici", ktera Trumpa NIKDY, NIKDY, nebude mit rada zintenzivni.

  Slabina Trumpa je, ve snaze usmirit rozdeleny narod.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump se musí přiklonit ke Kushnerovi, Kushner je jeho loutkovodič. Cili Trumpem manipuluje Soros a Soros je nedotknutelnej, je vykonavatel Rothschildových přání.

   Vymazat
  2. Na usmireni ja pozde
   Antifa s globalisti at tahnou, treba do rezervace v casti Kalifornie
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Ad Honolulu 5:02 - Chyba, ani ke Kushnerovi, ani k Bannonovi, Trump je vůdčím elementem nového establishmentu, on je ten, co dostal podporu příslušných financiérů a uměl vyhrát volby!

   Vymazat
 17. Na problemy,ktore ma Trumpeta,by bolo naj riesenim,zacat niekde novu valku!Ako sa to stalo,po 11.sept.kedy skoncili hadky okolo Busha a narod potreboval vinnikov za pad dvojiciek..domaci problem skoncil a pitomi narod souhlasil s rozvracenim arabskych statov.
  Bannon bol vykopnuty,lebo povedal svoj nazor ohladom nezmyselnosti vojny s Koreou,proti nazoru Trumpety,ktory by rad udrel na Koreu,nukl.zbranami.Treba znicit obidva kongresy
  juesej inak oni znicia svet!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kongress je jeden
   Ma dva domy
   A nesahat na Ameriku
   To by byla velika chyba
   To by si utocnik popalil prstiky
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. ,9.15,potom amerika.siahne na nas a nebudu z toho len spalene prstiky!My slovania nikdy nebudeme bojovat za zaujmy juesej a nato,odkaz im to!To dufaju len predajni politici,typu Sobotka,Knize,Komediant,Fico,ci Kiska.Smrt nato a juesej!

   Vymazat
  3. 9:21 dostali by v Koreji přes dršku jako ve Vietnamu odkud utekli jak prašiví psi. S Afghánistánu utíkají jak zbabělci, což popravdě jsou!

   Vymazat
 18. Honolulu, tady někdo píše, jak to v Charlottesville vlastně doopravdy bylo:

  http://zvedavec.org/komentare/2017/08/7349-charlottesville-past-na-trumpa.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale jasne ze past na Trumpa
   Tech pasti je
   Horni Dolni

   Vymazat
 19. Ve vleku těchto událostí snad už je všem jasné že náš 17. listopad nebylo nic jiného než dobře připravený puč na kterém se podíleli dopředu připraveni novináři, herci a vše řízené z velvyslanectví USA. Takovým způsobem to probíhalo i v dalších státech kolem nás. Impuls tomu všemu dal samozřejmě největší kolaborant všech dob Gorbačov, kterému dělalo dobře jak ho na západě chválili a tleskali mu a on si naivně myslel, že to všechno je upřímné a on je ten který zařídí světový mír. Kdo uvěří západu se zlou se potáže. Gorbačov chtěl mír a má válku všude kam se podívá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja s tebou souhlasim
   Jen to umim rict kratceji
   Cesi vlezli v puci do nespravne zapadni prdele
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Ad Dolní 9:16: Nemyslím si, že by to Vaše "kratčeji" bylo chytřejší, než @ 7:27. Blbější však určitě! Ono totiž jiná "prdel" zde, kromě té euroatlantické nebyla, víme?

   Vymazat
  3. Vvenc, je mi lito ze jsem te pochvalil
   Jsi stejne cesky debil botosoupalek jako ostatni cesti nevolnickove
   Cesko je prdel a ty jsi hovnival
   Horni Dolni

   Vymazat
 20. Nechápu, proč pořád vydáváte pokleslé deklasované, odnárodněné primitivy všech ras a sionisty z ANTIFA za levici...

  Jo, na práci jsou určitě LEVÍ jako Benda, to ano... a do práce se rvou jako Dežo s Abdulláhem... ten si navíc podle Mohamedova přikázání obsluhuje lemroucha a konečník LEVICÍ... zatímco pravicí bere a žere...

  Ale ta banda nebezpečných, zneužívaných ubožáků, nemá s levicí nic víc společného!

  OdpovědětVymazat
 21. Média v rukou největších zbohatlíků planety se od vynálezu atomové zbraně staly nejničivější zbraní všech dob. Jejich dezinformacemi a trvalým ovlivňováním už dnes došlo k utrpení, smrti a neštěstí milionů lidí napříč celou planetou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plac anonyma
   Inter arma silent musy
   Muzi by vsak mlcet nemeli
   Horni Dolni

   Vymazat
 22. Levice a pravice davno neplati
  Jsou jen vlastenci a zradci
  A cas od casu musi byt strom svobody zavlazen krvi zradcu a vlastencu
  Ten cas uz prisel
  A Antifa zradci jsou predevsim fasisti
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 23. Papouškování názorů Donalda Trumpa P.C.Robertsem a českými novináři je šířením americké ultrapravicové ideologie.
  Opravdu jsme na tom tak špatně, že srovnáváme radikální pravičáky usilující o etnické čistky s lidmi, kteří jsou schopni se jim postavit, aby zabránili hladkému šíření jejich nenávistné ideologie?
  Skvělý článek(Alt-right není hrozba, alt-right žijeme)od Jana Bělíčeka na Alarmu:http://a2larm.cz/2017/08/alt-right-neni-hrozba-alt-right-zijeme/

  OdpovědětVymazat
 24. Evropa obohacena
  Auty i nozi
  Od Barcelony po Finsko pres Nemecko
  To jsou vitaci v Brusli ale myslitele
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 25. Ale nemůžou za to obě strany stržení sochy byla připravená provokace sorosových svazáků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropica at si zamete vlastni prah, poblity, posrany a zakrvaceny
   Marat

   Vymazat
 26. Rozdvojený národ,kde jsem to jenom slyšel?Aha u nás.Nechci tahat kočku za ocas,začnu od začátku.Jedna strana rozdvojené společnosti je vždy sponzorována globální elitou,nejbohatšími tohoto světa.Ato přes různé politické nadace jako lékaři bez hranic,u nás člověk v tísni,které jsou navíc,naprosto nechápu proč, ještě placeny(dotovány) státem.Dále pak různé humanitní university i střední umělecké školy atd.Tito zaměstnanci i studenti jsou většinou pak páteří jedné a té samé strany,strany tzv.sluníček,zdánlivě poze ignorujících realitu.Ale tato sluníčka,od profesorů,studentů po zaměstnance neziskovek,jsou velice dobře řízena tou všudepřítomnou nadnárodní bankovní elitou,nechci a nemůžu jmenovat,která má svůj "svělý"Kalergiho plán a těm nejvšehoschopnějším pak rozdává každoročně a veřejně Kalergiho cenu.Cenu za naprostou poslušnost vůči nim.
  Druhá strana je stranou zvolené osobnosti do čela té které země,mající odvahu se těmto obrovským silám postavit,ato díky podpoře svých voličů.Ovšem staví se proti síle,disponující snad nekonečným množstvím peněz a možností.Je to téměř boj s větrnými mlýny,přesto těmto silným osobnostem a prezidentům,kteří přesto boj nevzdávají,Trump,Zeman,Putin,Orbán,Kaczynsky a dalším,přejí jen vítězství! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 27. Liberální progresivní levice jsou bankéři (Wall Street), oligarchové, tajné služby, reakcionářská armáda, globální korporativci? Tak to mě tedy autor zklamal, takový naivismus!

  OdpovědětVymazat
 28. Ku-klux-klan je staromódní. Ultrapravice v USA nosí džíny a trička. A Trumpa vidí jako svůj megafon
  Zastal se jich. Distancoval se od nich. A pak se k nim zase trochu přihlásil. Vztah amerického prezidenta Donalda Trumpa k ultrapravici v USA zůstává po jejím nedávném řádění v Charlottesville nejednoznačný. Sama americká extrémní pravice se ale k Trumpovi aktivně hlásí. Její nastupující generace se od starých vzorů z Ku-klux-klanu podstatně liší. Je organizovanější a početnější. Nového prezidenta USA považuje za svůj megafon:https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ku-klux-klan-je-staromodni-dnesni-ultrapravice-nosi-dziny-a/r~31a2af06835a11e7aec7002590604f2e/?_ga=2.80877911.1715732667.1502990025-1778990801.1393951934

  OdpovědětVymazat
 29. Známý americký filozof Cornel West, který byl přítomen na demonstraci proti neonacistům a stoupencům nadřazenosti bílé "rasy" v Charlottesville, v televizním rozhovoru: "Policie neudělala nic, aby ochránila lidi z komunity a duchovní...kdyby nás antifašisté neochránili, neofašisté by nás rozmáčkli jako šváby."
  Co o teroristickém útoku v americkém Charlottesvillu Roberts a Lubomír Mann relevantního ví ?

  OdpovědětVymazat
 30. Klidně se pozabíjejte vy ussaacky svině,nikdo vás litovat nebude!!!!!;

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesky duchaplne a hluboke
   Horni Dolni

   Vymazat
 31. Milí komentátoři. Nevím, kdo z vás je skutečným znalcem vnitropolitických poměrů v USA, především skutečné orientace vnitřních sil. Obávám se, že z dosud komentujících téměř nikdo. Pak, kdo se názorově blíží P.C.R. dá na jeho názor, více nebo méně přijme Honolula s Horním Dolním, ale i tak, každý by měl rozmyslet, zda pro svět je přijatelnější politika reprezentovaná Obamou a Hillari C., nebo ta, slibovaná D. Trumpem a uvažovat, proč je v USA vedena tak intenzivní válka proti ne dost definovaným silám na straně D. Trumpa. Také, dívat se na reakce EU, Ruské federace, Číny ... a našeho velectěného mainstreamu. Myslící lidé při tom nepotřebují být vulgární.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:07-obávám se, že nejsou "dost" definované síly proti D. Trumpovi!

   Vymazat
 32. 20:07
  Za sebe říkám ani Obama či Hillari nebo Trump,ale Bernie Sanders.
  ,,Eperty" na vnitropolitické poměry v USA jako Roberts,Lubomír Mann a české novináře NEPOVAŽUJI.

  OdpovědětVymazat
 33. horni dolni vcera: laus pro te nebo laudo te. Tohle mi rika ma chaba znalost latiny."A" - predlozka - znamena "od", "tua" znamena tva /zena/ nebo tvoje /veci/, cili jedna se o fem. sg. nebo o n. pl. Takze v danem pripade "a tua" postrada smysl. Laudum: takove slovo v latine neexistuje. Neni nutno zanedbavat malickosti protoze malickosti tvori dokonalost a ta neni malickost /Mikelangelo Buonarotti/.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No dobra
   Dekuji za lekci
   To vis ja barbar latinu znam jen tu barbarskou
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Signum Laudis?
   To je spravne?
   Horni Dolni

   Vymazat
 34. Já se z toho snad poseru, až to všechno bude moje!!! Moje, moje, jenom moje. A vy "experti" na USA běžte do prdele!!!
  Rockefeller

  OdpovědětVymazat