Reklama

.

.

úterý 22. srpna 2017

Pokud bych musel volit mezi Ruskem a USA, tak rozhodně volím Rusko!

Ladislav Kašuka.
22.8. 2017   posláno redakciNR
Mnozí lidé nechápou, že přestože tvrdě kritizuji spolupráci Ruska s fašizujícím se Tureckem, ve kterém probíhá dlouholetá genocida kurdského obyvatelstva a potlačování náboženských a kulturních svobod křesťanů a ateistů, tak v současném geopolitickém souboji světových velmocí neochvějně stojím na straně Ruska, proti novému světovému řádu, který reprezentuje USA a EU!

Dle mého, by nikdo neměl ani na okamžik podporovat obchodně, či vojensky (dodávkami zbraní) zemi, ve které vládne diktatura soustavně porušující základní lidská práva! Vím, že mnozí se ohánějí strategií a tvrdí, že taková podpora je jen dočasná a ve vyšším zájmu, kvůli dlouhodobým výsledkům a plánům, ale tak nějak to asi mysleli i naši současní západní „spojenci“, když nás v roce 1938 předhodili v Mnichově Hitlerovi a tiše podporovali nacisty, doufajíce v jejich pochod proti Stalinovi... Tato dočasná podpora zla, stála nakonec svět kolem 70 000 000 lidských životů!!!

Rusku je však třeba přiznat, že vše co v současnosti podniká v boji za svou bezpečnost a budoucnost činí pod tlakem, který přichází ze západu a neustále se stupňuje. Dle některých známých analytiků (třeba Paul Craig Roberts)

však dělá chybu v tom, že na tyto západní útoky nereaguje dostatečně, což vede ke stále větší troufalosti a drzosti ze strany USA a NATO, jenž již neváhají vojensky operovat ani v zemích přímo sousedících s Ruskem, nebo v těch, kde mají Rusové své vojenské základny, což by bylo v době SSSR naprosato nemyslitelné!!!

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/09/7040-ten-kdo-vaha-je-ztracen-a-rusko-zavahalo.htm

Je tedy otázkou, jestli ruská strategie „umírněného odporu“ vůči západní agresi není chybou... Možná je načase, aby medvěd ukázal zuby a poté, co oznámí svou legitimní podporu Sýrii v OSN, uzavřel neprodyšně nebe nad Sýrií a pomohl Asadovi vykopat všechny nezvané vetřelce z této země!

Rusko vs USA totiž znamená tradici a rodinu vs amorální úchylky a multikulturismus... Čím déle však dobro ustupuje zlu, tím se stává slabším a náchylnější přebírat metody protivníka, až se nakonec stane tím, proti čemu ze začátku bojovalo... a to přece žádný slušný člověk nechce!!!
60 komentářů :

 1. Není to tak jednoduché jak autor článku uvádí. Cokoliv Rusko udělá v otázce obrany a obranyshopnosti země je vyloženo jako akt agrese. To je potom těžké proti ekonomikám (USA, EU) států NATO cokoliv učinit. Nakonec jedna z možností je opět hra USA na uzbrojení Ruska.

  OdpovědětVymazat
 2. Rusko neovládá světový tisk , proto cokoli podnikne , je prezentováno proti němu !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen tisk, ale i ostatní média. Komu patří není tajemstvím.

   Vymazat
  2. Ale náš Osvoboditel, velký generál George Patton měl opačný názor! Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“

   Vymazat
  3. 17.37
   Ti yenkiove jsou vubec naky divni...

   Vymazat
  4. Z názoru generála Pattona je mi na blití!!!
   Ale co se dá čekat od ussáckého vymaštěnce.
   Prý jediný slušný národ - aha, ty milióny zabitých ve válce a v koncentrácích mají určitě ten samý názor ... je to hnus.

   Vymazat
  5. 17:37 to sem kopíruješ po kolíkáté? Nakonec správně, alespoň vidíme, že náci grunt v USA existoval, dokonce mezi generalitou, už v té době. Vlastně nic nového, o Hitlerových sympatizantech se ví nejen v USA a Britanii, ale kdekoli na světě. Je dobré si to vždy znovu a znovu připomínat. 17:37, asi netušíš, že přispíváš správné věci.

   Vymazat
  6. Taky musel magora Pattona nekolikrat Eisenhover (sam nemec) odvolat, Patton delal ostudu
   Horni Dolni

   Vymazat
  7. 0:34 Hovno musel odvolat! Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit." Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán v jeho první části zamítnut a druhou - tedy odsun naopak realizován, protože s tím počítaly loutkové většinou již Moskvou ovládané vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit velký problém k nastolení rudé totality.

   Vymazat
 3. Kašuka je statečný chlap, že se nebojí že ho demokraticky vyhodí z práce a bude koulet sudy jako zrzavý Venca Chrchla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní22. srpna 2017 14:36 - ty jsi viděl Vencu Chrchlu někdy válet sudy??? Ten nikdy v životě nepracoval, natož aby válel sudy. Toho si vydržovali jak ze "západu", tak komunisté protože jim donášel a dělal špicla.

   Vymazat
 4. 14:36
  Nemáte pravdu!
  Venca Chrchla Veškrna nekoulel sudy protože musel. Ale dnes můžete říci cokoli a ani ty sudy nebudete moci koulit a místa pod mosty a jinde jsou již obsazena.

  OdpovědětVymazat
 5. 14,36
  Chrchel někdy krom chlastání a ostudy někdy v životě pracoval???????

  OdpovědětVymazat
 6. Kasuko,Kasuko,Komediant,by te dal zastrelit u zdi!Cesi jsou predurceni vykrvacet na prani frau
  Merkel,Knihovnika a Alkoholika...tak polozte zivoty za EU!

  OdpovědětVymazat
 7. Chrchla a hovado Landovský, to byla dvojka. Dnes se jim přibližuje v chlastu ředitel festivalu Bartoška.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Kašuka, jsem toho samého názoru, ale jak nás přesvědčil svým jednáním v případě Turecka Putin, věřím že to má promyšlené na hodně dlouho dopředu a v současné době jde o boj proti režimu BANDITŮ. Dobré úmysly jsou v tomto boji ztrátou soudnosti. Zvrhlý paraziti převládají a pokračují stylem BANDITŮ a to i v Rusku jak to vykládá Pjakin a mnoho skutečností mu dává za pravdu. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Kašuko, vzpomínáte si na ten masakr na istanbulském letišti? Čečenci, kteří kdysi bojovali v Čečně proti Rusku, tedy, jak člověka napadne, pravděpodobně s ruským pasem, a potulovali se několik měsíců po Evropě, nezdá se vám divné, že se může člověk s ruským pasem toulat několik měsíců po Evropě? Kde vzali Shengenská víza, a jak dlouho tato víza měly platnost, aby jim nevypršela? Přitom o jejich vydání jako zločinců Rusko žádalo Bulharsko. Pak si najednou dojedou do Istanbulu, myslím že z Bulharska, někde najdou na smetišti samopaly a vystřílí tam mezinárodní letiště, není vám to divné? Ono je jedno logické vysvětlení, oni měly pasy z jiného státu, zkrátka stála za nimi nějaká tajná služba, a asi nemusím říkat jaká. Takže běžte do hajzlu s demokracií. V Turecku je to válka na život a na smrt mezi CIA a tureckou legální vládou. To není válka CIA jen proti Turkům, to bylo mezinárodní letiště, takže oni ti agenti jdou i po cizincích. Pravdou je, že od masakru na diskotéce Reina na Silvestra v Istanbulu zde už žádný teroristický útok mimo kurských teritorií nebyl. Myslím, že po tom vojenském puči minulé léto se zde podařilo odstřihnout několik důležitých chapadel sahajících až kamsi do Deep State. Že spolupracuje ten lump Putin s Erdoganem? On mu totiž Putin dal jako dárek seznam Čečenců, kteří se z pověření CIA ukrývají v Turecku. Takže proti zásadám demokracie oba dva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bavil jsem se s vysokoskolakem z Ankary, co od 5 let tam zije, byt cela rodina je z Prahy. Potvrdil, ze je to boj mezi Tureckem a CIA. Popravde, s USA jeste bojuje Severni Korea a ustupuje jim stale Rusko. Jinak uz neni na teto polokouli zadna demokraticka zeme. At zije demokracie! Ale ne takova, jaka se nam presentuje. Ta socialisticka byla o hodne lepsi; pri ni neumiralo zdaleka tolik lidi. ZDALEKA, a to jen v SSSR, kde v te dobe nebyl socialismus a natoz demokracie. Ale i tak, nezahynulo tam ani 5% lidi z tech, co ma na svedomi ta americka jen po 2. svetove valce. A te pricmrnduji vsichni, vcetne nasi zeme.

   Vymazat
 10. Asi se můžete ptát, proč by CIA dělala teroristické útoky v Turecku proti Turkům, Kurdům a cizincům. Tak to běžte k poslednímu úspěšnému CIA puči v Turecku v roce 1980. Metoda stejná, nejdříve rozdmýchat nepokoje jednoho proti druhému, demonstrace, výbuchy a potom nastoupí vojenský puč s tím, že cílem vojáků je udělat pořádek v zemi, a lidé nakonec řeknou, ještě dobře, že to ta armáda vzala do svých rukou, alespoň už tu nastal klid. Takže ty teroristické útoky v Turecku měly připravit půdu pro ten vojenský převrat, co se uskutečnil minulý červenee. Myslíte, že Erdogan neví, kdo za tím stál? Ti, co stříleli na diskotéce Reina v Istanbulu, ty přece dostali- Uzbekové a myslíte, že to z nich nevymlátí, kdo za tím stál? To víte, že jo, ale nedostqnou se až na skutečného organizátora, ten je o tři úrovně výše a sedí v úplně jiných bažinách.

  OdpovědětVymazat
 11. Ještě pro pana Kašuku, když už je na stole téma Kurdů. Tak v roce 2011 začal Erdogan v Turecku proces jako bych řekl usmíření Turků s Kurdy. Ono se to ale nehodilo do krámu USA, že se přestanou rvát Kurdové s Turky a tak do toho procesu hodili vidle. Udělali to chytře, navedli turecké letectvo na partu vesničanů, kteří šli přes hranice pašovat do Iráku s informacemi pro Turky, že se jedná o kurdské teroristy. No a turecké letectvo uvěřilo zprávě a zaútočilo a rošklubalo na padrt´34 kurdských vesničanů, a tím bylo o to usmíření Turků s Kurdy vystaráno. Takže pane Kašuko, vono je to trošku jinak, než se to může navenek jevit, nečtěte ty nosaté noviny. https://en.wikipedia.org/wiki/Roboski_airstrike

  OdpovědětVymazat
 12. 17:37
  Váš osvoboditel Patton?:-D
  Tys nebyl na světě, trumbelíne a tvůj fotr nejspíš taky.
  Generál Patton byl obyčejný texaský tlučhuba, neschopný voják a mediálně se propagující pastevecký blbeček.
  Jeho "výkony" byly vesměs průsery, které muselo následně řešit letectvo. Jeho vojáci byli kanonen futer.
  Kdyby Němce nehnali před sebou Sověti, smázli by Amíky s Brity jako obyčejný hmyz. Pak by ty svoje žvásty ani nevypustil z tlamy.
  Raději skoč do zdi, uděláš lidstvu dobrou službu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen bolševický žvásty! Sám velký Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit."

   Vymazat
  2. 16:39
   Jdi si dát čouda Jandoeurohovnotnýho ouda blábole polochcíplej!!!!!:-)))

   Vymazat
  3. Kdyby sovětské vojska pokračovaly dál v osvobozování celé Evropy, kterou by také osvobodily, byl by svatý klid! USA už tehda neměly šanci vůči plnému nasazení sovětských vojsk s bojovými zkušenosti a v plných počtech a nasazených zbraní. Gen. Patton byl obyčejný blbeček, který nikdy nebojoval se sov. vojáky a neměl žádní zkušenosti s jejich předností! Byl něco jako kvákající vrána pro srandu králíků! Také bylo načase že nečekaně chcípnul v autě!

   Vymazat
  4. 10:36 Rudocancy!

   17:13 Chcíplej si tu leda ty užgrynadanej čechomužiku! S flaškou samohonky někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Krmelu:)

   Vymazat
  5. 7,08
   A co děláš ty,od rána chlastáš vyjetej volej nabo visíš Jandovi na ptáku ty nadržená podělaná prdel z eurohovnot v žůžovejch šatičkách!!!!.-)))
   A kuř pořádně ty podřadnej mongoloidní zmrde nebo tě Howner nepochválí!!!!:-D

   Vymazat
 13. 21:56
  Ovšem velmi rád,ale VELMI NEDOBŘE SESTŘELOVAL TOU SVOJÍ BAMBITKOU NĚMECKÝ Bf-109 a jiná letadla!!!!!:-))))

  OdpovědětVymazat
 14. Ještě si někdo myslí, že příkaz k sestřelení Ruského bombardéru dal Erdogan? On teprve po pokusu o atentát pochopil že sním hrají BETLA. Je pro mě zajímavý údaj o jednání z Kurdy. To je to co jsem napsal Uzunuglovi. Kdo nepřistoupí na Americký návrh spolupráce je v koncích. Ty bláboly o svobodě Saudů apod jsou dementní. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako by ten pokyn k sestřelení ruského letadla dal přededa vlády Davutoglu, on se k tomu přihlásil a řekl vyloženě, já jsem dal pokyn k sestřelení ruského letala. Davutolu byl znám zde jako zastánce amerických zájmů. On se Davutoglu potom od toho distancoval, od toho, co prohlásil nejdříve, ptom začal kecat něco v tom smyslu, že dal ten příkaz obecně, ne na konktrétní ruské letadlo, ale teno obrat ho už nezachránil a Erdogan ho odrovnal. Podle mého, opravdu Erdogan o přípravě na toto sestřelení letadla vůbec nevěděl. Podle mě to byla spolupráce náčelníka tureckého letectva s CIA a možná že v tom byl i ten Davutoglu. leatldo

   Vymazat
 15. Lze ti Kašuko rozumět tak, že Rusko není tvým nepřítelem ještě výrazněji, než jím není USA ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kašukovi někdo zaplatil, aby napsal text, je to u něho přece běžné.
   Fuj - úplatný manipulátor.... to je ještě horší, než kdyby měl sám o sobě takové názory.

   Vymazat
  2. 8:06 typická podpásovka, ničím nepodložené tvrzení proti autorovi, žádný argument proti jeho názoru. Jste vesměs ubozí, vy rádoby oponenti článku pana Kašuky

   Vymazat
 16. Znovu opakuji pro pan Kašuka, to, co se děje v Turecku, je válka CIA proti vládě, která vznikla z oficiálních voleb. Přesná obdoba Ukrajiny, do předu jsou nastrčení agenti "demokraté", kteří řvou o lidských právech, a za nimi stojí garda židovských a nebo gruzínských odstřelovačů, kteří jsou připraveni skolit jakýkoliv počet občanů Turecka, když to zájem úspěšného převratu vyžaduje. Kurdové dnes bohužel hrají roli amerických rozvracečů tureckého státu. Jak jsem řekl, Erdogan není stejný kotot jako Janukovič, aby se s těmi agenty "demokraty" sral, Erdogan má lepší policii a dokáže si zjistit, kdo v Turecku za koho kope. Že nosatí pánové z nosatých novin od Bakaly to manipulují jinak, to mě nepřekvapuje, ti kopou za CIA.

  OdpovědětVymazat
 17. Rusko, resp. Sibiř je kolébkou RASY. RASA, neboli bílí = Rod Asů ze Strany (země) Asů, tedy z Asie. Na vše, co kolem nás dnes probíhá, můžeme pohlížet jako na hru, která má přimět potomky RASY, kteří doposud nezparchantěli a kteří, doufejme, žijí stále na území Ruska, aby svým umem a duchovními schopnostmi předčili a nakonec i porazili ty potomky RASY, kteří vedou svět do záhuby. Nezbývá než doufat, že se to Rusům podaří. Pokud i v Rusku nabírají na síle tendence, které se přiklánějí a vycházejí z metod života západní civilizace, není to dobré. Věřím Rusům, že vědí, co dělají a že naváží na odkaz svých (i našich) slavných předků. Pokud se Rusům podaří nakonec oslabit sílu temné západní civilizace, je nutno si upřímně přiznat, že mezi poraženými nakonec budeme i my, kteří neochvějně temné západní struktury podporujeme a přiživujeme. Myslím, že stále nadpoloviční většina občanů ČR vítá naše členství v NATO a EU...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to spíš, že na nějakou "Rasu" už od vpádu Mongolů těžce prděj, proto taky prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putler sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).

   Vymazat
  2. 16:43 dlouhé, hloupé, z prstu nedozralce vycucané. Mít nejmenší míru znalostí a nadhledu, takovou kravinu nestvoříš. A když, stud ti nedovolí něco takového zveřejnit. No nic, alesoň je potvrzena rovnoměrnost rozdělení IQ.

   Vymazat
  3. To 6:57 - Raději si už nic nemysli a přestaň už konečně žvatlat nesmyslnosti!
   Vždy ty ani nevíš vo co gou!

   Vymazat
  4. Podle tohodle zvěrskýho skřehotání hovad z 17:52 a 0:41 místo argumentů se pozná typická sebranka místních rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí :)))

   Vymazat
  5. 7,11
   Tebe poznáme podle debilního výrazu a podle Jandy,kterej ti visí na gulách,ty smardlavá prdelní díro!!!!.-))))

   Vymazat
  6. 7:11 zato ty oplýváš argumenty proti nebo pro určitý názor natolik, že kopíruješ stejný, hloupý a urážlivý text do každé diskuze kam vstupuješ. Skutečně intelektuálně náročný a tvůrčí přístup.

   Vymazat
  7. 13,19
   Ty seš taky intelektuálně náročnej....ze zvláštní školy:-)))

   Vymazat
 18. Kašuko - a kdo Ti tentokrát za ten článek zaplatil ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za takový bláboly by nedostal ani tu oplechovanou kremelskou blechu:)))

   Vymazat
  2. 16:45
   Za to ty dostaneš eurohovnotn filcky ty natržená prdelní díro!!!!!:-DD

   Vymazat
  3. 17:16 Bohužel IQ tvý a tý filcky se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna!

   Vymazat
  4. 7,12
   Opakování cardy retardy kříženýho s vygumem....toť vrchol zdejších Hownerovský lejnolahvárenskoeurohovnotný prdelní díry,viď hulibrku s hnědou držkou?!!!.-DDDD

   Vymazat
 19. 8:04
  Když nejsi schopen rozumět psanému pust si Čt!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 10:06
   ČT jsem si už pustil.
   A teď k tomu Kašukovi, no tak kdo mu tentokrát za ten článek zaplatil ?
   úplatnému manipulátorovi ??

   Vymazat
 20. 6,57 To je to o čem píši u jiného článku. Komu dát hlas? Ta skupina co dostane 10-18% hlasů se bude nucena spolupracovat s Babišem a to je pořádný lišák. Jak ho omámit aby souhlasil se zákonem o referendu natož s vystoupením z NATO a EU. A teď babo raď. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PRADĚDA Jediná správná cesta je SPD.

   Vymazat
 21. Pane Kašuka souhlasím s článkem a též jsem pro Rusko.

  OdpovědětVymazat
 22. Ha, Kasuka zase plodi. Ze by Malofejev poslal eura?

  OdpovědětVymazat
 23. 11:20
  Že bys mazal za Jandou ty honimíre bez mozku?!!!!!
  K Jarinovi se to hodí....Jarin Šulin!!!!:-)())

  OdpovědětVymazat
 24. Kašuka = zaplacený článek, pozor. platí ho zřejmě ruská propaganda z Kremlu !!!

  OdpovědětVymazat
 25. 18:22
  A kdo platí tebe!!!!-)))
  Fondy z lahviček chrchla udavače ožrali????!!!!!
  Ale hooodně blbě podle tvých blábolu!!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele ty zdegenerovaná komunistická mršino, nás nikdo platit nmejen že nemusí, ale my dokonce i tobě zapaltíme už brzy obojživelný kurzy létání a plavání, shozením z vrtulníků do zátoky se žraloky:)))

   Vymazat
 26. 7,13
  Máš u mně i se svejma hulibrkama s eurohovnot lekce anatomie na pitevním stole zdarma.....i s ukázkama trepanací vašich hovnopalic!!!!.-DDDD

  OdpovědětVymazat