Reklama

.

.

úterý 1. srpna 2017

Požádala jsem pana Araba, aby se vymočil do zkumavky… Mluví zdravotní sestra, toho času desátým rokem na německé klinice

1.8.2017  PL
O tom, že je tu rovnoprávnost a že Němci vítají uprchlíky a početnou arabskou komunitu s otevřenou náručí, tedy opravdu neslyším skoro nic.Desátým rokem pracuje jako zdravotní sestra v Německu. Vzhledem k její bezpečnosti a reálně hrozícím postihům nebudeme uveřejňovat žádné detaily, které by mohly určit město a špitál, v němž působí.

Do Německa odešla za lepším platem a propracovanějším systémem. Tolik lze uvést na adresu pětapadesátileté zaměstnankyně německého zdravotnictví. „Třikrát víc, tedy asi 1800 eur měsíčně,“ uvádí s tím, že spolu s platem bude namístě zdůraznit i početné benefity. Ty se ale rozplynuly jako pára nad hrncem poté, co Německo zavalila doslova lavina migrantů. „Arabové tu byli vždy a vždy s nimi byl problém. Jestli to někdo popírá, lže a neví, o čem mluví, protože s nimi nikdy nepřišel do styku,“ uvádí zdravotní sestřička rezolutně.

„Je úplný nesmysl a hovadina, že tato kultura může být začleněna. Nemůže. Arabové jsou tu deset dvacet let, doposud mnoho z nich nehovoří německy, mají své vyslance, své ulice a své právo, tak to zkrátka je. Němci si na to zvykli, a když mohou, vyhnou se jim,“ dodává. To ovšem není její případ. „Dám vám několik konkrétních situací, které jsem zažila, aby si lidé udělali obrázek,“ vysvětluje. Nejhorší situace je prý na příjmu a také u praktického lékaře. „Když jsem požádala pana Araba, aby šel na záchod a vrátil se s močí, což zná asi každý, začal hystericky řvát, že jsem se ho dotkla. Oni nesnášejí ženy, jsme pro ně plebs a podřízená rasa. Ženy Arabky také nenávidí, když by je měl prohlížet lékař. Takže na mě řval, až musel přijít arabský kolega lékař a odvést ho tam. Ixkdyž mi tu kádinku předával, vyváděl. Totéž se děje dnes a denně s krví,“ přibližuje minuty a hodiny strávené během své pracovní doby.

(celý text zde)

19 komentářů :

 1. http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25467-belosi-jako-zvirata-povestny-nemecky-humor-v-podani-verejnopravni-televize-video-.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale že ti Švédové, Italové, Frantíci a Němci drží jako ovce vedené na porážku a spořádaně se modlí ke svému antikristu Pápežovi umývajícímu nohy muslimským uřezávačům hlav.

   Vymazat
 2. Tito občané ze středověku by měli být ošetřováni tak, jak si doba žádá.Tzn. k zubaři-ke kováři, nemoce-k místnímu kmenovému šamanovi atd.Tohle jistojistě skončí špatně, bohužel pro civilizovanou Evropu.Němmci jsou již na seznamu a určeni k likvidaci.Po cca 3-4 generace budou vytlačeni středověkým islámem!Dokud bude existovat EU, příliv 15.století okořeněný agresívní kulturou, bude pokračovat v masívním měřítku a zahubí vše civilizované.Budoucí vývoj generací, který se zastaví v 15.století!

  OdpovědětVymazat
 3. Bud VYBIJETE a ZNICITE vy je, nebo oni vas ! Je to jednoduche k porozumeni. Nicemu nez sile nerozumi !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bud VYBIJEME a ZNIČÍME my je, nebo oni nás! Ničemu než síle nerozumí!
   Tak tohle by se mělo tesat do kamene.
   Naprostá a 100% PRAVDA.
   Kdy už to občánci v Evropě pochopí???
   Bojím se, že od svých mobilů, kompů a šamponů a coly a zábavy ještě dlouho neeee ...

   Vymazat
 4. Vše je to o naivním dementním voliči a nabízí se otázka, zda to není dobře, co jiného s blbcema. Zadolárek se paktuje s Porošenkem a ČSSD vyhraje volby. Vyměnit, nebo zredukovat počet obyvatel Evropy, není zase tak špatná myšlenka.

  OdpovědětVymazat
 5. To je naprosto normální že multikulti nefunguje. A honolulu má pravdu buď zvolíme SPD nebo s parlamentníma stranama do multikulturního makrelystánu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znáte ty lidi, co se s Okamurou dostanou do parlamentu? Nevím přesně, ale při posledních volbách jich tuším že ze šestnácti, 14 poslalo Okamuru do p..ele. Řekněte mně nějaká jména, já se kouknu na fotografie a hned vám řeknu, kdo ho zase pošle do p...le.

   Vymazat
  2. 23:34 Zajímá mě REFERENDUM ostatní věci jsou v naši situaci bezpředmětný. Když zůstaneme v eu tak to za nás vyřeší brusel.

   Vymazat
  3. 23:34 takže pro vás SPD ne. Kdo tedy? A nezapomeňte popsat, jak znáte všechny ty, kteří se s vaší vyvolenou stranou mají do parlamentu dostat. Mimochodem to, co se skrývá za zkratkou SPD je podle slov jejího předsedy bezpodmínečně vyžadováno od všech členů. S tím lze souhlasit a zaslouží si to podporu, protože je to aspoň naděje na přímou demokracii, a taky na důležité referendum jak o setrvání v EU, tak v NATO.

   Vymazat
  4. Jsou tu malé strany,ale fašistická média jim nedají prostor.Všichni budou volit Baniše.Poznají jak strašnou chybu udělali.Okamura je Banišův kůň.Pravdu suice umí vykřičet,ale ven z NATO ani EU,nechce.Volby jsou už dávno rozhodnuty a předem dohodnuty.Ať volíte kohokoliv,pořád tam budou ti samí.Po volbách sem budou proudit statisíce migrantů.To bude náš konec.Jedině ozbrojená revoluce,následné uvěznění kolaborantské vlády a politiků,nás může zachránit.Jiná cesta není a už nikdy nebude!

   Vymazat
  5. Už 27 let tu vládnou jen jen ti sami ,kabát převlečou ,jen aby nemuseli pracovat ! proč jste nešli do ulic aby sliby plnili ? proč jste byli zalezli ,měli jste strach ?Když to Okamura nesplní ,půjdeme mu to připomenout nebo mě se to netyká ,horši až se tu tě bude tykat! Víte jak je jednoduché vystoupit z EU ? zavedeme referendum na trest smrti a oni nás vyloučí z EU sami .

   Vymazat
 6. Honolulu zase rdí Hurvínkům. Snaží se být jejich VŮDCE.Má historii v malíčku a neví že to je právě ten vrozený germánský smysl pro ordung. Jo geny se předávají již staletí. Je prý ze Smíchova, to ovšem neříká nic. Na Smíchově žije hodně Cikánů-Romů, jsou to věřící katolíci až ortodoxně, demonstrativně nosí na silných řetězech kříže a ti odvozují svůj původ z Jidáše a tvrdí že nesou jeho prokletí. Pana Marie je prý také z jejich rodu. Vše najdete na Seznamu když zadáte haploskupiny. Jsou tam zajímavé články. Honolulu odpovězte na všechny části. nebo to bude zase tak tak tak knak. OKEJ.

  OdpovědětVymazat
 7. S Arabama je hodně těžké soužití. Stejně jako například s našima komunistama. Ti také nenávidí Židy, nenávidí
  USA, nenávidí celou západní společnost, nenávidí naši svobodu, demokracii, svobodu slova, lidská práva,..., ale přitom těchto výdobytků dosyta využívají ke svým cílům, nastolení totalitního státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:13 - zase blouzníš, čéče. Kam na ty kecy chodíš? To jsi přišel rovnou ze schůze od komoušů, že jsi tak skvěle informován? Nebo se ti něco zdálo? - a pro ostatní čtenáře Nové republiky: pohleďte na nešťastníka 0:13 - propadl režimní propagandě tak hluboko, že není schopen samostatného uvažování ani historického studia. Jako každý nenávistný rasista.

   Vymazat
  2. 0:13 má dilema. Jako žid(Žid určitě není) neví, co je pro něj horší. Komunisté mu seberou majetek, Arabové život. Pro žida "nemlich tak".

   Vymazat
 8. No, já bych na Araba taky nesáhl. Ale tímto veřejným přiznáním budu zřejmě považován za rasistu, xenofoba, fašistu...

  OdpovědětVymazat
 9. s Arabama a podobným ksindlem se MUSÍ JEDNAT Z POZICE SÍLY,TOMU JEDINÝMU TA VERBEŽ BEZ MOZKU,KTERÁ JE HORŠÍ NEŽ RAKOVINA ROZUMÍ!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Lidé z Afriky patří do Afriky a ne do Evropy. A ten kdo k tomu dál popud, ať pozvánkami, vítacími slogany, či likvidací donedávna fungujících států, ten ať si je pozve třeba do rodiny.
  Altman

  OdpovědětVymazat