Reklama

.

.

pondělí 21. srpna 2017

Příliv uprchlíků z Afriky do Evropy sponzorují američtí miliardáři

Darja Aslamovová
20. 8. 2017
Speciální korespondentka Komsomolské pravdy Darja Aslamovová se před nedávnem přihlásila z Itálie, konkrétně ze Sicílie, kde hovořila s mnoha lidmi o neutuchajícím přívalu migrantů z afrického kontinentu. Překladatel Giuseppe (jméno je změněno) Darje vysvětlil, že „humanitární nevládní organizace“, které převážejí uprchlíky, si najímají na Sicílii členy pouličních gangů jako ochranku před žurnalisty. Naštěstí pořídili snímky a video, takže italská vláda bude muset vysvětlovat, jaké „humanitární“ organizace se objevily v malém sicilském městečku Castell'Umberto , položeném vysoko v horách.Další partie afrických migrantů (skoro 600 lidí, z toho 130 ve věku do 18 let) byla dopravena do sicilského Palerma. Takové „plavby“ se konají několikrát za den. Foto: GLOBAL LOOK PRESS

Podle slov místního starosty mu dali pouze telefonicky vědět, že v noci do městečka přivezli 50 mladých černochů bez dokumentů a ubytovali je ve vylidňujícím se hotelu. Obyvatele městečka prostě postavili před holý fakt. V Castell'Umberto pro ně navíc nemají práci – panuje tu vysoká nezaměstnanost, všechny podniky vyrábějící mléčné produkty byly uzavřeny a mléko se dováží. Stát mu přitom neposkytne žádné finanční příspěvky na jejich pobyt, podporuje pouze soukromé organizace, výrobní podniky a dobrovolníky.

Darja navštívila hotel, v němž jsou ubytováni oni uprchlíci, a setkala se s hrubým přijetím: bylo jí naznačeno - ochrankou i úředníkem hotelu -, že o žurnalisty nemají zájem a že nesmí natáčet. Jsou to prý političtí uprchlíci – přitom většině není více než dvacet let. Když projevila zájem o rozhovor s úředníkem a toužila znát, k jaké organizaci patří a jak se jmenuje, pohrozil jí, že zavolá policisty. Když se tu Darja pokusila natáčet, ochranka i „dobrovolník“ se jí pokusili odebrat kameru a vytlačili ji i překladatele z hotelu. ( K původnímu textu je přiloženo video o této události.) V protilehlé restauraci, kam se uchýlili, bylo prázdno a majitelka jí vysvětlila, že pro uprchlíky objednávají jídlo z místa vzdáleného třicet kilometrů, zatímco oni přicházejí o zákazníky.

Darja dále navštívila sicilský přístav Katánii. Simon Kaupert, bojovník s ilegální migrací, jí vysvětlil, že tam byl zřízen stanový uprchlický tábor, kam jsou běženci dopravováni v noci a odtud jsou rozváženi v autobusech po celé Sicílii. Aktivisté vysledovali, že „uprchlíci“ pocházejí z celé Afriky a nejsou zdaleka chudí, protože doprava do Evropy stojí cca deset tisíc dolarů. Často se na to složí celá vesnice a vyšlou dva či tři mladíky, kteří potom k sobě do Německa či Francie pozvou, díky zákonu o sjednocování rodin, všechny své příbuzné.

V Německu dostává politický uprchlík 837 euro na měsíc, bezplatné bydlení a jídlo. Zatímco se dříve dopravovali v chatrných loďkách, dnes čekají lodě mezinárodních nevládních organizací ve vzdálenosti dvacet mil od lybijských břehů, kam připlují loďky utečenců, kteří signalizují SOS a jsou vzati na palubu. Středozemní trasu zvolily tyto společnosti po uzavření balkánské trasy Tureckem a španělské. Simon Kaupert seznámil Darju s rozpočty těchto společností: jen pro příklad uvedu rozpočet největší a nejaktivnější – tedy MOAS: 6 milionů euro. Vlastní dvě lodi a drony. Za nimi podle německého aktivisty stojí nejen Soros, ale také americká finanční a průmyslová lobby, dychtící destabilizovat Evropu a způsobit zde chaos, a mezinárodní politická elita, toužící evropského člověka unifikovat, globalizovat, učinit Evropu více „multikulturní“. Proto mladí Němci, Rakušané, Italové a Francouzi vytvořili organizaci Defend Europe (Zachránit Evropu) a online shromáždili 75 000 euro, aby si mohli pronajmout mongolskou loď s cílem sledovat činnost těchto organizací ve Středozemním moři. Úřady se k jejich činnosti postavily negativně – blokovaly ji ve všech přístavech, obviňovali je z převážení zbraní, pirátství atd. Nakonec vše překonali a plují k lybijským břehům.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Alena Mikulášková

59 komentářů :

 1. Kapitál se spojuje proto, aby nás rozdělil. Rozděl a panuj! Nic nového pod sluncem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TPTB toto vytvářejí podle starého vzorce: PROBLÉM, REAKCE, VYŘEŠENÍ.
   Je to nutné k zavedení NWO.
   Tito černí lékaři, architekti a inženýři jsou pouze nástroji k vyvolání obrovských PROBLÉMů v Evropě při kterých dojde k děsným masakrům, to konečně už začíná.
   Přijde REAKCE Evropanů a bude se to mazat.
   Poté mocní tohoto světa přijdou s VYŘEŠENÍm a tím je NWO. Jedna vláda,jedna měna, jeden systém, jedno náboženství a totální kontrola kazdého člověka.
   Zatím je několik zemí kterým se to nezajídá ale to se změní proto tolik útoků, zatím slovy a sankcemi na Rusko, Čínu a pod.

   Vymazat
 2. Jak jinak by si ty nesvéprávný slimáci mohli tu cestu dovolit,v tomhle je usssácký agresoři"""demokraticky""" sponzorujou!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vim jak se ti to stalo! Jako pankhart si byl v leťáku vo lampionovým průvodu a tam si vo ten tvůj slizkej mozůlek co ti místo hlavy vyrašil kdosi zhas lampión zrovnínka když na plátně Pepek námořník odhodil plechofku vod špenátu! A tobě se v tom mozůlku zrovna zajiskřilo a měls zato, že ti ho trefil Pepek! A vod tý doby si nasranej na mariňáky a když v rádiu zpívá Peťan Spálenej vo Pepkoj, kopeš do rádia! :))

   Vymazat
  2. 17:59
   Zase bleješ sračky toho polozdechlýho Pauka nebo ti to při vzájemný honitbě nakukal porno Janda v eurohovnot??!!!:-))))
   Každopádně si opláchni tu hnědou držku z jeho """nápověd""!!!!!:-DDD

   Vymazat
 3. Konečně vyšla pravda najevo. Konečně se probouzí i část Evropy. Jsem toho názoru, že Soros a veškerá ta tzv. " globalizační banda" by měla jít za katr a zodpovídat se za hospodářské ohrožování Evropy jako celku. Je vidět, že těch prodejných parchantů se najde v Evropě bezpočet. Jeden z hlavních problémů současného stavu jsou neziskovky, které páchají trestnou činnost po celé Evropě. Prezident Putin to udělal velmi dobře, že je zakázal v celé zemi a když už chceš fungovat, tak podrobně prokaž finance a činnost. U nás jsem tento názor již slyšel taky, ale to by nusel náš parlament něco dělat pro obyvatele této země. Což si nevzpomínám, že by od doby té "sametové" někdy udělal. Jsem toho názoru, že by měl každý zvážit u voleb organizaci, kterou bude volit a volit jen tu, co usiluje o zákaz vstupu migrantů a v každém případě vystoupení z EU a NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, tyto volby jsou nesmírně důležité.
   Vystoupení z EU, z NATO, absolutní zákaz podezřelých neziskovek s nejasným financováním.
   V důležitých věcech se spojit s Maďarskem, Polskem a ano ... budete remacat, ale i s Ruskem. Tohle je buď - anebo, a slavný Západ nám nepomůže, maximálně tak do rakve.

   Vymazat
  2. Proto volím SPD!
   Jiří

   Vymazat
  3. Souhlas s 16:09. A jestli o tom ta naše slavná vláda nevi, je to k politování. Mě nestačí, že Chovanec řekne, že až ani migranta. Prostě mu a ani ostatním z parlamentu nevěřím a ani nemůžu věřit. Mám za to , že lžou jak tiskne. Proto žíkám, jestli o tom nevědí je to k politování, ale mám za to, že to ví až moc dobře a v tomto případě se mi potvrzuje vše co jsem napsal. Lež, lež a zase jen lež. Proto ven z vlády a řádně pročetřit i případnopu vlastizradu a podobně pro všechny zainteresované.
   Už bylo dost takového to vládnutí a lhaní. Ale jedno jim musím uznat, lhát se naučili po usáckým vzoru rychle, jen co je pravda.

   Vymazat
  4. Nemáš pravdu ! pověsit a ať hniji jak ve středověku !!! nic jiného nezaslouží ! volím SPD.

   Vymazat
  5. Pověsit anebo možná ještě lepší - poslat do fabriky zahraničního investora makat na 3 směny za 12 tisíc hrubého, a povinně!!! A lidé by tam mohli chodit na exkurze.

   Vymazat
  6. 17:17 Pozor oni řekly do voleb a jestli euhujeři vyhrají volby tak je sem budou vozit.

   Vymazat
 4. Honolulu to jasně popsal, jak to probíhalo v JAR, jen nám zapomněl napsat kdo to způsobil. Nic se mezi lidmi neděje samo od sebe. Samozřejmě byl a je za tím nějaký úmysl. Podle mě jde o to snížit počet obyvatel planety a zapomeňte na DPH a další kraviny, tady jde o přežití těch nejzrůdnějších pár lidí. Jim potom budou sloužit geneticky upravení živý roboti s minimálními nároky. Splnění tohoto úkolu si vyžádá značný čas a tak dokud jsou na to zdroje je to potřeba vyřešit. Stačí se podívat na YouTube "AŽ KONČÍ ROPA" a všechno Vám to dojde samo. Mluví tam spousta lidí s dobrými úmysly ale jak se říká SKUTKY HOVOŘÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.
   Sobecky kvůli svému prospěchu pár naprosto nekvalitních, odpudivých a ano, jak jste napsal - nejzrůdnějších (morálně) lidí chce zničit celý svět.
   Vše by se dalo řešit, spoluprací, novými technologiemi - bez ropy žil svět staletí, tisíciletí, a také to šlo, ona ropa není všechno, ale to tyto kreatury nechtějí - oni netouží po míru, spolupráci, rozvoji - chtějí jen vládnout, ovládat, zotročovat, škodit ...
   V malém měřítku to nebude mít velký význam - ale ukažme té lůze u voleb (= resp jejich slouhům), že na ně zvysoka ....

   Vymazat
 5. Když něco chodí plave a kváká jako kačena, je lépe předpokládat, že to prostě je kačena, a ne třeba sýkora koňadra. Pokud se vlády i nevládky, média i instituce chovají (a kvákají) tak, jako by šlo o plánovanou a organizovanou snahu změnit migrací strukturu evropských společností, je lépe předpokládat, že to tak doopravdy je, a nemáme co dělat jen s blouzněním slunéček sedmitečných. Jestli to ovšem k něčemu bude, se neví, a záleží to hodně na tom, do jaké míry už jsme se nechali zombifikovat, ale pořád líp než řešit berušky.

  VR

  Prakticky vzato: politiky nestačí tlačit jenom k tomu, aby tak nějak řekli že teda jako asi nejspíš radši ne - Chovanec, Babiš. Musí se prosazovat ti, kteří se nebudou bát položit nepříjemné otázky, opakovat to nahlas a nenechat se umlčet - jako třeba proč se může dít toto v zemi jako Itálie, která chudák neví co s tím a od které už prý dávno i podle německé vlády a Komise EU máme dovážet uprchlíky.

  Není tam policie, není tam pobřežní stráž, celníci, armáda, vláda nemá přístup k družicovým snímkům, které zachytí i ten gumový člun? Vláda nedisponuje námořnictvem nebo námořnictvo nemá radary? Nemá tajnou službu a neumí si poradit s mafií, nebo svoje kapacity vyčerpá na šikanování protestujících z opačné strany ? Až si v tomhle uděláte pořádek, tak se budeme bavit o solidaritě, jinak z nás chcete dělat jen další volavky pro vyděrače a mafiány, další oběti i spoluviníky. Jak se ale takhle může ptát Sobotka, který se chce za každou cenu upíchnout v Bruseli, nebo Babiš, který nutně potřebuje kšeft v Německu ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SPRÁVNĚ, SOUHLAS!!! Přesně jak píšete - pokud to navenek tak vypadá, tak to také tak je!!! Pokud politici předstírají, že to tak není, lžou! Vůbec si nemyslím, že jsou tak hloupí, jsou prostě jen zaprodaní, zkorumpovaní, z Bruselu a SSA by sežrali i ... víte co. NEVOLIT!!! Nevolit ČSSD, TOP, ODS, černoprdelníky, ODA ... a popravdě osobně nevěřím moc ani Babišovi, že by si po volbách dupl a choval se jako Orbán.
   Volím SPD.

   Vymazat
 6. Naprostá pravda. Tato situace funguje i v ostatních státech, které neustále opakují tu lež, že jde o válečné uprchlíky. Kdo už někdy viděl migranta bez mobilu, který si málokterý Evropan muže dovolit. Oblečení jako ze žurnálu, poslední módní výstřelky a pod. Když budu utíkat z válečného prostředí, tak pobalím to nejnutnější a prchám. Jenže tato invaze ( řízená invaze, podporované ,mám za to že ze strany Usáku je toho pravý opak).
  Další příklad a přemyšlivým ať dostanou prostor.
  Pojedu do Anglie, fajn. Z přístavu Casais (KALE). Pojedu tam jako obyčejný pracant-dělník. -řidič kamionu. Postavím se na (lajnu), to je čára v jedmotlivých prozích a čekám na povel, ža celníci prohlédnou vozidla a rovněž také současně probíhá prohlídka celníků se psem, kteří označí vozidlo, ve kterém jsou migranti.
  Některá podezřelá vozidla , když jsou nějakým způsobem podezřelá, jdou na rengen. Po tuto dobu fajn. Vše v pořádku a nic se neděje. Vzniká ale otázka, proč jsou prohlíženy jen vozidla čechů,slováků,rusů,ukrajinců,maďarů,rumunů a ostatních příslušníků východní Evropy. Většinou není nic zjištěno.
  Po kontrole probíhá nalodění. po vyplutí trajektu do půl hodiny, je paluba plná černých, kteří se chovají jako ( no prostě dobytek). Není vyjímkou nakáleno přímo na chodbě. Rozvaleni po chodbách, že není možné projít a už tam se chovají, jako by jim patřila celá paluba. "Najednou však" půl hodiny před přistáním v přístavu, se z paluby stratí jako pára na hrncem. No a je to jednoduché, po vylodění si jen namátkou vybírají celníci vozidla, která jdou na kontrolu. Proč asi? Ještě mi chce někdo vykládat, že to není řízená invaze? Ještě mi chce někdo vykládat, že o této skutečnosti úřady Francouzkých a Anglických států nevi? Ještě mi chce někdo vykládat, že o této skutečnosti neví kapitán lodí? Mám za to, že je to opravdu řízená invaze a možna neziskovkami, podporovaná Sorosem a podobně. Kdyby úřady chtěli a opravdu byly proti migraci, je to zakázáno do 24 hodin, všemi úřady jednotlivých zemí, kterých se to týká.

  OdpovědětVymazat
 7. Ono není potřeba, aby nějaká mašinérie v pozadí neustále myslela na to, jak chce zlovolně rozvrátit Evropu. Pokud jednou opravdu existuje nějaký základní plán, tak těm "konceptuálním řiditelům" opravdu stačí prosadit několik základních témat do médií, do think-tanků, do neziskovek, zafinancovat rozjezd a dál už se jednom dívat, jak se panáci v dobré víře točí a občas popohnat tu káču bičíkem. V tomhle bych určitě souhlasil s pjakinovci.

  Jde a půjde to takhle jednoduše jenom pod podmínkou, že cílové společnosti už mají opravdu dostatečně podemleté sociálně-ekonomické základy a zároveň a na základě toho, že jsou už dostatečně vyprázdněné i duchovně (ideologicky), že už samy vlastně nevědí, co se sebou, neumí si najít ani hledat vlastní (ani "společnou", "evropskou") perspektivu, a tak se chytnou se na každou blbost, nechají se zhypnotizovat, vnutit si pocit viny nebo pocit, že stejně není žádná alternativa nebo aspoň že stejně kvůli čemu se stavět na odpor.

  Shora jsem napsal o Babišovi s mínusem, ale taky je fakt, že on se jakous takous "baťovskou" perspektivu před lidi snaží stavět. Bude možné ho brát aspoň za slovo (pokud ovšem se díky změně poměrů nevyvine jako ukrajinští oligarchové, za které na nepříjemné otázky odpovídají zabijáci a bouchači kmenoví či pracující na dohodu). Zkuste brát za slovo Chovance nebo Sobotku.

  VR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš je bezohledná mrcha. Stačí se podívat, co říkají a pro co hlasují jeho lidé z Ano. Samozřejmě konají vždy na jeho příkaz!!!!! Vždyť staví v Německu velkou továrnu na výrobu chemických hnojiv! On nikdy nebude hájit zájem běžných lidí.
   Jiří
   Jiří

   Vymazat
  2. Ad 16:55 To je dobře, že ty Lovosice staví v Německu a ne u nás. a snad zatím daně bude odlévat k nám. Je dobře , že někdo má odvahu udělat to co Němci v ČR. NEJSEM STOUPENCEM p.BABIŠE

   Vymazat
 8. Přesně tak to je. Když si pak jen uvědomíme, že tato skutečnost se děje již od roku 2015, tak mi z toho naskakuje husí kůže. A nyní si představme, že jen v tomto přístavu se tato situace opakuje celých 24 hodin denně. A za těchto 24 hodin jede 10 lodí směr Amglie a zpět.
  Už některým opravdu dochází kolik je to lidí. Jen si představme, kdyby v jedné osádce bylo 200 lidí, což je nepoměrně více. Výsledek je hrozivý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ja radsi uprchliky než tu míit zase rusaky ... pravdepodobnost deviantniho chovani mezi 1000 uprchliky a 1000 rusaky bude uplne stejna, ale v pripade uprchliku alespon realne pomuzes tomu zbytku lidi

   Vymazat
  2. 18:11
   Zas ti udělali blbě lobitomii ry lžide z eurohovnot??!!!!
   Ven si ten odpad k sobě do konťáku,určitě tě kulturně obohatí!!!!!!

   Vymazat
  3. Magor z 18,11 nechť se laskavě přestěhuje do Itálie nebo do FRancie nebo do Londýna anebo rovnou může do Afriky, když ten ksindl tak miluje. Já hlasuju raději pro Slovany a Rusko a V4. Sbohem.

   Vymazat
  4. 18:11 Radši 1000 slovanských bratrů než jednoho Afričana.

   Vymazat
 9. HONOLULU ZDE BUDE ZNOVU OPAKOVAT !
  Budete povrazdeni ! Pro vas je planovana genocida !

  To co se v Evrope deje, NENI zapricineno Amerikou, ale skupinami specialnich zajmu v Americe, kteri jsou tak neoblibeni u vas v Evrope, jako u nas v Americe !
  (Neocon's, Globaliste, NWO,)

  V JAR za mojich mladych let byla 5-tou kolonou t.zv. Progressivni strana , ktera byla vedena velmi destruktivnim monstrem ! Ta se jmenovala HELEN SUZMAN !

  Po zniceni bile civilizace HELEN SUZMAN, zemrela hladem na HILLBROW zabarikadovana v zakladech velkeho domu !

  Byla to Zidovka a liberalni utopisticti Zide v Johannesburgu, kteri ji pomahali, potom rychle vystrizliveli ! STRATILI velke majetky budovane po generace.

  Od roku 1993 do dnesnich dnu v JAR bylo povrazdeno
  40 000 belochu , ale Portugalci tvrdi, ze jich bylo
  70 000 !

  Doufam, ze v Cesku neni nikdo tak hloupy, aby si myslel, ze pro vasi ekonomii bude prinosem pasacek koz ze Somalska.

  President Trump odsoudil nekolikrat to, co se v Evrope deje !
  NEstezujte si na Ameriku, stezujte si na Sorosovi Globalisty a NWO !

  A pamatujte si jednu vec ! Ti co k vam prijdou jsou opravdovi rasiste. Oni ziji million let ve kmenovem zrizeni. V Evrope nikdo nevi co to znamena !

  Je to 49 let co prisel do Prahy Breznev. Uvedomuji si jak starnu. Vy budete prozivat to, co jsem zil ja v mladi, v Angole, Mozambique, Rhodesii , JAR a Jihozapadni Africe. (Dnes Namibia.)

  Vase zeny budou znasilnovany, mrzaceny, zohyzdovany a dopadnete tak, jako dopadl muj Hillbrow v Johannesburgu - kde jsem bydlel !
  nick HONOLULU - ktery si pamatuje vsechno !
  A to co jsem zde napsal reknete vasim kamaradum a sousedum !
  Budujte domobranu a zbrojte !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 16:59 nebo možná pro HONOLULU nebo kterého šaška se to týká. Vyprdni se na ty fantazmagorie a neplanci se mezi slušné lidi. Neustále jen vykazuješ jak si debilní a provokuješ. Nebudu urážen ženský orgán, ten je příliš atraktivní na to, abych se s tebou zahazoval.

   Vymazat
  2. 17:26-JSI IDIOT !!!

   Vymazat
  3. 17,26 - jsi tuplovaný idiot!!! Táhni z diskuze a nech mluvit HOnolulu - jeho názor nás na rozdíl od toho tvého totiž zajímá. Běž se raději dívat na ČT, to je program hodný tvého ducha.

   Vymazat
  4. Tady si přečti co je vlastně tan tvůj Archanděl Michael zača v jaké situaci se nachází.
   https://libertyblitzkrieg.com/2017/08/18/donald-trump-finally-comes-out-of-the-closet/#more-46897

   Vymazat
  5. Mike Krieger (liberty blitzkrieg) je prolhany smejd, velmi pravdepodobne Zid nebo alespon ""progresivni"" liberal a vyrazny anti-Trump hater...
   (Mam s nim zkusenost z drivejska, ani nebudu cist, co vyplodil tentokrat)

   Vymazat
 10. Vážený pane / paní

  ÚVĚR JAKO JEDNA ODPOVĚĎ KAPITOLA 2. Jose Micro finanční fond Plc Komerční a osobní úvěr na bydlení ve výši 2% úrokové sazby. Osoby, které se zajímají, by měly kontaktovat bankovního úředníka prostřednictvím e-mailu s níže uvedenými informacemi:
  PRVNÍ JMÉNO: ..... POSLEDNÍ NÁZOV: ...... ZEMĚ: ....... TELEFONNÍ ČÍSLO: ..... ZAKÁZKA: ...... VĚK: ...... ....... SEX: ...... MARITAL STATUS: ...... PŮJČEK PŮJČEK POTŘEBUJÍCÍ: ...... MĚSÍČNÍ PŘÍJEM ...... DÁVKOVACÍ DOBA: ..... .Offer Name: Investiční nabídka úvěru Email: josedennisonloans007@googlemail.com a další informace o nás naleznete na našich webových stránkách www.dennisonloanscompany.com
  Díky a Bůh žehnej
  S pozdravem,

  Pane Jose

  OdpovědětVymazat
 11. A ted naklepejte do klavesnice - Google Images !
  Az vam tam naskoci, tak naklepejte
  DEATH OF HILLBROW, nebo naklepejte, nebo Death of Johannesburg !
  Takova budoucnost se pro vas planuje ! Jedena fotka je lepsi nez sto vet !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 17:18
   Honolulu ty jsi opravdu (") ale korunovaná.

   Vymazat
 12. 17:26... Zbal si kufr TY HNUSNE PRASE a jed se tam podivat !
  Mas prime spojeni z Frankfurtu do JHB !
  Citim hlubokou NENAVIST ke svinim jako jsi ty, kteri zamlcuji ralitu !

  Az budou Cesi umirat tak, jako Boerove, tak ty mas na tom zasluhu a jestli te Cesi nebudou hledat ty HNUSE, tak dopadnou jako belosi na Hillbrow a zaslouzi si ten hrozny osud.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 13. 17:35... To bude radosti az podsvicata jako jsi ty budou pistet pod nozem reznika.
  Oni ti barbari nedelaji rozdilu mezi vami a nami.
  Spise naopak ! Vy pujdete prvni !
  nick HONOLULU a podepisuj se ty P..O z baboona !

  OdpovědětVymazat
 14. 17:35... = toto prase klidne popre dokumenty, fotografie a statistiky. Oni poprou vsechno, kdyz jim jde o jejich zajem na ukor druhych !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 15. A vy Cesi pripravte se na boj !
  On vas nemine. Za kazdeho Evropana si vyridte ucty s 10-ti vitaci !
  Koncim do vecera - povinnosti volaji.
  Prostudujte si osud JAR. (Zacinal jsem tam emigraci po prichodu Brezneva.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro HONOLULU
   Nyní je vidět, co jsi vlaastně za exota. Tvé vyjadřování a chování je toho řádným příkladem. Je zbytečné se k tobě vyjadřovat. Když tě ten se shora nazval tím orgánem, tak tě vlastně chválil, protože ty jsi ještě daleko větší prase než bych čekal. Je nesnérně dobře, že taková hovada jako jsi ty opustili naši zem. Totiž takoví ji jen zaneřádí, je dobře, že tu už nesmrdíš. Už to cítíš, jak si tato zem od takových ulevila? Vlastně ty ani nemáš čím, promiň.

   Vymazat
  2. 18,14 - drž už proboha hubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 16. 17:26...nicku Brouku Pytliku ! Ten tvuj praseci rypak ti bude jednou natren peprem z Mexica...
  A jak to, ze se hlasis ke slusnym lidem ty vepri ?
  A proc jsi se prestal podepisovat nickem ?
  Stydis se, nebo bojis se ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 17. Opravdu hnusná diskuze, žádné argumenty, jen domněnky, kecy a bláboly. Lidé bděte a přemýšlejte než něco z huby vypustíte.!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hnusná diskuze nastane s nastoupením dueta honolulu a horedole.

   Vymazat
 18. To víme dávno,pane redaktore! USSA chce zničit Evropu, hlavně ekonomický!

  OdpovědětVymazat
 19. Co si zvolili, to mají. Slušný premiér by to vyřešil za týden.

  OdpovědětVymazat
 20. Vsechny informace jiz zname,musite se zeptat svich politiku,co stim udelaj.Ale ceske oblizprdilky neudelaji nic.

  OdpovědětVymazat
 21. Tak co Brouci Pytlici , Hurvinci a zapecnici , nemate ROZHLED jako mam ja !!!
  Ja jsem Katulik a Svatlonos. A ne pitomec , jako zde mnozi.
  Horni Dolni nevyjimaje !
  nick HOLONULU - prima buschman

  OdpovědětVymazat
 22. Honolulu chcete nám namluvit, že jedna čarodějnice Helen Suzman dokázala sama zničit podle Vás vyspělý stát? Tomu přece sám nevěříte. Jistě víte kdo za ní stál, tak honem sem s tím. Díval jste se na YouTube "Až končí ropa"? Jsou to stále titíž zvrhlý paraziti a možná Vás čeká stěhování. Video říká Papua Nová Gvínea.

  OdpovědětVymazat
 23. NENAPSAL jsem prispevek 19:33..Zde vidite charakter toho kretena Brouka Pytlika !
  nick HONOLULU

  19:34 Helen Suzman mela Progressivni stranu, ktera byla podporovana jejimi soukmenovci i z Ameriky. Jeji snazeni bylo v koristeni majetku patrici Boerum ! Ji se podarilo za pomoci z venku znicit JAR, ale majetek se jim nepodarilo dostat pod kontrolu uplne.
  Napr. v Angole vse patri Cinanum !

  Brouku Pytliku , ty s tvymi snahami jsi pruhledne podradne prase ! Tobe nehrozi nebezpeci ode me , ale Cesi te jednou roztrhaji na kusy.
  Ty jsi tak blby, ze nedokazes zastrit nic - ani totoznost.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Honolulu a je to venku, soukmenovci z Ameriky. Občas se stane že to těm zvrhlým parazitům z Ameriky nepodaří a je to čím dál častější. Teď zase Sýrie, ovšem jsou tam v té Americe dvě soupeřící strany zvrhlých parazitů a vedou válku i mezi sebou. Teď máte Číňany ve vědě, výzkumu, lékařství i vládě a brzy tam bude KOMUNIZMUS. Dnes jsem četl zajímavý článek na AE News o Bannonovi.

  OdpovědětVymazat
 25. Toz je na case abe Ceská repoblicka opostila obchodáni falesnem dolarem a presla na zlaté Robel....a teho zrzavého agenta nakopale do riti a to tak, ze rádne.....baterke be se chcel toz nasrat sulíne......toz tem nosatem v amerikle je treba zavrßit kohót.....abe oz bel zasa vod nich klid.....slonce v srdci..howk volim Milose a teho Ykohamo.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miloš a Samuraj na hrad!Všicí ostatní jsou vlastizrádci, zaprodanci zhnuseného a zdegenerovaného Západu a USA.Pokud se lid nepostaví západnímu teroru, nasouvání středověku a agresívní, primitivní kultury, začne masivní a cílené vyvražďování, genocida evropského bílého obyvatelstva, přijde sem Jihoafrická republika, jak varuje Honolulu, bílé pobijí nebo je vyženou z Evropy pryč.

   Vymazat
 26. Nedelejte predcasne zavery ohledne ustupu presidenta Trumpa od sve agendy ! Chysta se process s nekolika
  lidmi.
  Jmena uz zname. Bannon jde Trumpovi na pomoc a dnes napadl generala Kellyho !

  Kdyz ctete informace z nasich medii, tak dbejte na to, okud jsou ! 90 % medii patri Neoconum a jejich hodnota je stejna, jako SVINSKA, PODRADNA, uroven
  Brouka Pytlika !

  Co se tyce JAR ! Ta zeme si nezaslouzila tak tragicky osud jaky mela a ty tisice zabitych Evropanu take ne !

  Kdyz neverite me, tak mate stovky informaci na internete.

  V JAR je 50 vrazd denne. To je vice nez 18 000 rocne.

  Informace ktere se nehodi globalistum jsou DEHONESTOVANY, tak jako ja, kdyz vam reknu co jsem videl a zil.
  "Pytlici" jednou budou plakat. Tak jako plakali Boerove.

  Citim se znechucen. Koncim pod timto clankem . Mel jsem kdysi rad mesto meho mladi Johannesburg.
  Mesto bylo zniceno cele a to nejen muj Hillbrow.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 27. 18:14... hled aby jsme se jednou nevratili a nesli se te zeptat na tvoje dvojite meritko !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 28. Nez odejdu ! Tak zduraznuji ! Barbari z Afriky vas budou ZABIJET ! Vzdyt to vidite kazdou chvili ve vasi Evrope.

  Oni zabiji i deti, ktere nemaji o nejake politice asi sajnu !
  bye, bye, nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 29. 1:01
  Vy se v hnUSA vymlatíte sami, netřeba na vás muslimů.
  Apropó, co se děje s predvolebními sliby Trumpa O odchodu z Afghánistánu? Neposíla tam náhodou tisíce nových mírotvůrců? Koukám na zprávy a americké televize jsou toho plné.

  Zde něco o Zachránci světa.
  https://libertyblitzkrieg.com/2017/08/18/donald-trump-finally-comes-out-of-the-closet/#more-46897

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Libertyblitzkrieg je smejd, ktery cenzuruje bez diskuse nepohodlne nazory...

   Vymazat
 30. Nejvíc to sponzotruje Soros. Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovských konferenciách. Chtěl by islamizovať Evropu a zničit její původní kulturu. Takže Maďary chápu.

  http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

  OdpovědětVymazat