Reklama

pondělí 28. srpna 2017

Privilegia pro nelegály

Jar. Loudil 
28. 9. 2017
V letištní hale v Burgasu v Bulharsku byla zadržována dva dny občanka Slovenska. Důvod ?? Někde ztratila svou občanku a nemůže tak vstoupit na území Bulharska. Proč to připomínám ??? Občan EU 28 a NATO = Slovenka, chce bez dokladů vstoupit na území dalšího státu EU 28 a NATO = Bulharska. Nemůže . Byla rychle zadržena a pokud si nesežene doklady, tak bude eskortována z letiště zpět do své vlasti.

Roku 2015 živé paměti nám vedení EU 28 s paní Merkelovou zorganizovali -" milionový pochod imigrantů" - bez dokladů (nebo s padělanými doklady) napříč celou Evropou a neziskovky to realizují ve Středozemí dodnes!! Vyloví imigranty z vody a po tisících je dopraví bez dokladů na území EU 28 a NATO. Jde o lidi ze zemí , kde se neválčí (Bangladéš, Nigérie, Pakistán, Maroko, jiné státy Afriky,...). Tedy o ekonomické běžence. Chtějí díl z bohatsví Evropy.

Když začal stavět Viktor Orbán plot na hranicích Maďarska proti nelegálům, byl okamžitě napaden Merkelovou i vedením EU , že se "chová nedemokraticky" a "týrá ubožáky". Nelegálové jak známo bez zábran do té doby díky vedení EU i Merkelové pochodovali z Turecka přes Řecko, Makedonii, Srbsko, Chorvatsko, Rakousko, Německo, Dánsko až do Norska.

P.S. Vlastní lidi ze zemí EU týráme, ekonomičtí běženci jsou vítáni s doklady i bez nich. Pokud se letím vykoupat na týden do Bulharska a zapomenu občanku, tak letím ihned zpátky. Pokud přijedu z Pakistánu či Bangladéše bez dokladů , patří mi ihned celá Evropa.

"Zvládneme to"!! Ano, paní Merkelová ! Dva roky po vlně běženců je jich v Německu stále 91 % !! bez práce.

Vedení EU jsou dnes neschopní Švejkové a Trautenberkové. Prostě šašci. Brusel vede celou Evropu do záhuby. Je to neodvratné.

Vážím si dvou politiků v Evropě. Jsou to Orbán s Putinem. Tváří v tvář nemocným psychopatům z Bruselu jim dosud zůstal zdravý rozum.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/446975-slovenka-bez-dokladu-uvizla-v-burgasu-na-letisti-je-uz-dva-dny.html

http://hungarianfreepress.com/wp-content/uploads/2015/09/orban-viktor-2015aug.jpg

http://static3.businessinsider.com/image/595f0429d9fccd31008b47f2/putin-will-eat-president-trumps-lunch-experts-weigh-in-on-how-trump-should-approach-putin.jpg

13 komentářů :

 1. Pane Loudile, mám podobnou zkušenost. Vracím se z Portugalska se sestrou, švagrem a synovcem domů. Protože nebyl přímý spoj, tak jsme to museli vzít s přestupem v Bruselu. Nějak jsme se v tranzitu ,,zamotali." Švagr se sestrou prošli a synovec zůstal se mnou. Samozřejmě bez dokladů, jeho pas měl táta u sebe. Jdeme ke kontrole a je problém. Šestnáctiletý kluk u sebe nemá pas. Tak to těm ,,beldžům" vysvětluji francouzsky. Dostal jsem ,,klepeta". Tak jim povídám ať vyhlásí pana... No jo , Standa, tedy švagr se po chvíli vrátil. Všechno se vyřešilo. V čem byl problém? Letěli jsme z Lisabonu přes Brusel do Prahy. Šestnáctiletý kluk u sebe neměl žádný doklad. Oba dva Češi. Občané EU. Standa (synovec) na rozdíl ode mne ovládá perfektně angličtinu. Tihle belgičtí Oberixové a Asterixové se nedali přesvědčit.
  Než přišel švagr a vše se vysvětlilo. No a teď mi to někdo vysvětlete...Já ten biometrický pas EU, kluk, tedy bez dokladu, ale bílý jako křída. A tady se na člunech do Evropy valí šestnáctiletí kluci (tedy pokud jim skutečně je šestnáct) bez jakýchkoliv dokladů a vše je v pořádku. Nerozumím, nechápu.

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Holt blbá barva kůže...
   Původ z odporného východu...
   Sorry, ale pouze jste si ověřil, kde je vaše (naše) místo.
   Tak a šup do práce.

   Smazat
 2. Pane Pepo Milan zatím k nám běloši nenemigrují. Možná přijde čas a budem emigrovat do Afriky. Pro někoho, myslím to jako nadsázku. Já mám problém které alternativě dát hlas? Dostane 10-15% a s kým se spojí aby prosadila alespoň to referendum jako možný začátek změn. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoduché, volit SPD! Přes 10% je to už teď, to si pište.

   Smazat
  2. Jo, ale program opatrnický, čili na nic. A Okamura se jen předvádí na demoškách, v parlamentu málem spí jak Šláfenberk a ze stranické kasy si bral, jak se mu zlíbilo. Jdi s tím SPD do řiti a nepruď!

   Smazat
  3. 18:07 ale nepovídejte, tak si najděte někoho k obrazu svému. Opatrnický program ? -:))

   Smazat
  4. 18:07 Hale Okamurovi házej klacky pod nohy. Je to naše jediná záchrana ze spárů eu a do řití najdeš cestu sám.

   Smazat
 3. Dovolím si oponovat tomuto:

  "Vedení EU jsou dnes neschopní Švejkové a Trautenberkové. Prostě šašci. Brusel vede celou Evropu do záhuby. Je to neodvratné."

  Vedení EU nejsou neschopní, právě že všehoschopní. Vědí moc dobře co dělají a proč to dělají, ne že to dělají z blbosti. Vědí to dobře a slouží tomu. Jsou to jen nechutné loutky, prodejné děvky. V takové unii já být nechci. CZEXIT dokud je čas!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, důstojný odchod, rozluka od blbců a podvodníků! Czexit!!!

   Smazat
  2. souhlasím, jen bych dodal : neurážejte mi Pepu Švejka a knížete Trautenberka" - nezaslouží si ani jeden býti přirovnáván k všehoschopným zrádcům z EU. Však tam máme i svoje vlastizrádce, kteří jsou ochotni hlasovat proti ČR.

   Smazat
 4. Vy totalitní k..... Merkel mluvíte něco o demokracii,přitom evidentně nevíte o čem vláda lidu je.Tak na vysvětlenou,vláda lidu je o tom,že vládne lid.Je jedno jakým způsobem,ale když vy Merkel vydáváte svá prohlášení o tom či onom ohledně migrantů nebo svobodě slova ve vaší zemi,můžete si tak akorát podat ruku s nejvyšším duchovním ze Saud.A. nebo Kataru, nebyla by jste ostatně první německý vůdce(leader).Vy nejste pro demokracii,ale pro totalitní nenávistnou ideologii vůči téměř všem původním Evropanům,kterou u vás vítáte. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 5. 18:07
  Co to meleš, bezmozku? Nic z toho není pravda. Kdyby jsi neměl prázdno v makovici, tak víš, že vše policie vyšetřila a na nic nepřišla. Žádné obvinění nikdy nepadlo.

  OdpovědětSmazat
 6. 17,47 Jde o to s kým se spojí aby vůbec něco prosadily. To není opatrnické ale hledající východisko. Alternativy se nemůžou mezi sebou dohodnout ani na jednom bodu desatera voliče. Váhám mezi alternativou a komoušema.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.