Reklama

.

.

středa 16. srpna 2017

Pro Severní Koreu jsou sankce, uvalené Radou bezpečnosti OSN, vražedné

Peter Koenig
16.8. 2017   Zvědavec
Jak uvedla televizní společnost CNN: „Rada bezpečnosti OSN v sobotu [5. srpna 2017] přijala rezoluci, která ukládá nové sankce Severní Koreji za nepřetržité testování mezikontinentálních balistických raket (ICBM) a porušování rezolucí OSN.Rezoluce 2371 byla jednohlasně schválena, získala všech 15 hlasů.


Rezoluce se zaměřuje na hlavní export Severní Koreje, včetně uhlí, železa, železné rudy, olova, olovnaté rudy a mořských plodů. Sankce také cílí na další příjmové toky, jako jsou banky a podniky, spojené se zahraničními společnostmi.

Rezoluce 2371 byla uložena - kým jiným? - Spojenými státy, hlavním agresorem na světě; mimořádně škodícím národem, který nikdy nebyl potrestán, ani sankciován samotným orgánem pro budování míru, Radou bezpečnosti OSN (UNSC), za miliony válečných úmrtí a vražd, provedených bezpilotními letadly. USA mají na svědomí nezákonné a hegemonické války, vedené v zastoupení nebo prostřednictvím vlastních smrtících strojů, po celé planetě, k nimž došlo za posledních 70 let - nebo možná více.

Tuto rezoluci, zaměřenou proti KLDR, jednomyslně schválilo všech 15 členů Rady bezpečnosti OSN, včetně jediných spojenců Severní Koreje - Číny a Ruska. Možná k tomu měli tito dva spojenci své vlastní strategické a sobecké důvody, že rezoluci nevetovali a nenavrhli místo ní jiná diplomatická opatření – nebo něco jiného. Diplomatická opatření, která možná mohla pádnými důvody přesvědčit Washington a jestřáby z Pentagonu, a také zastavit v podněcování k válce Trumpa, který vykřikuje výhrůžky ohledně jaderné hrozby ze svého golfového klubu v Bedminsteru (ve státě New Jersey): „Střetnou se s ohnivou zlobou, jakou svět nikdy neviděl“. Rusko a Čína mohly navrhnout opačné usnesení, které by usilovalo o dialog a přinutilo by Washington k zastavení agresivity a útočnosti. - Rusko a Čína to však neudělaly. A to je smutné.

Je to neskutečná hanba, do jaké míry se doslova celý svět může přetrhnout, jen aby byl Washington spokojený - a s ním i manipulanti stínového státu a „deep state“ kteří tahají za nitky loutek v Bílém domě, ostatně jako vždy. To jsme se opravdu stali světem vazalů pro umírající impérium?

Ti samí vojenští agresoři, kteří jsou řízeni Washingtonem, zničili před více než 60 lety Severní Koreu tak, že z ní zbyla hromada trosek, a tehdejší populace 10 milionů obyvatel se snížila o třetinu. USA nikdy neumožnily podepsání mírové dohody. Namísto toho měla Korejská lidově demokratická republika (KLDR) jen nejistou smlouvu o příměří, a navíc ji neustále ohrožovaly obrovské americké vojenské základny v Jižní Koreji a Japonsku, plné flotil válečných letounů a plavidel. Do vzdušného prostoru KLDR se často dostanou americké bombardéry. Vojenské manévry, které provádí americká armáda společně s Japonskem a Jižní Koreou, jsou opakovanou hrozbou pro mírumilovný život Severokorejců. Striktně vynucená vojenská demarkační linie o délce 250 km (podél 38. rovnoběžky) rozděluje korejské rodiny po více než tři generace.

To, co režim Kim Čong-una ukazuje světu, není nic jiného, ​​než ochota a připravenost bránit dosažených úspěchů KLDR, úžasně přebudované země, nabízející veškeré sociální výhody, které zahrnují bezplatné vzdělání a zdravotní služby pro více než 25 milionů lidí. Jaderné odstrašování není nebezpečné pro nikoho, ani pro Japonsko, ani pro Jižní Koreu, a už vůbec ne pro USA. A Trump to zatraceně dobře ví. Jeho vychloubání se „ohnivou zlobou“ není ničím jiným než řinčením zbraní, šoumenstvím, které přísluší golfovému multimiliardářskému psychopatovi, jehož snem je řídit díky Bohu slábnoucí impérium. Neodvážil by se Severní Koreje ani dotknout, protože jinak by musel čelit „ohnivé zlobě“ spojenců KLDR (tj. Rusko a Čína), a to i navzdory jejich nešťastnému hlasování pro rezoluci.

Pokud by sankce OSN byly dodržovány, snížily by se roční příjmy Severní Koreje z vývozu o třetinu, tj. asi o částku 1 miliardy amerických dolarů. To by mohlo uvrhnout celou zemi, již tak izolovanou předchozími západními sankcemi, do extrémních těžkostí a hladomoru. Ačkoli je nepravděpodobné, že by Čína, s níž Severní Korea obchoduje (objem exportu tvoří 90%), trvala na dodržování těchto sankcí, je to nicméně nespravedlivá hrozba.

Podívejme se nyní na legitimitu rezoluce OSN o sankcích v širším kontextu - v kontextu, který světová populace vůbec nezná, nebo na něj snadno zapomene.

Kapitola VII Charty Organizace spojených národů, zabývající se akcemi při ohrožení míru, porušení míru a činech útočných.

Tyto akce se řídí konkrétně články 39, 40, 41 a 42 (kapitola VII):

Článek 39

Rada bezpečnosti určí, zda došlo k ohrožení míru, porušení míru nebo útočnému činu, a doporučí nebo rozhodne, jaká opatření budou učiněna v souladu s články 41 a 42, aby byl zachován nebo obnoven mezinárodní mír a bezpečnost.

Článek 40

Aby předešla zhoršení situace, může Rada bezpečnosti, dříve než učiní doporučení nebo rozhodne o opatřeních, stanovených v článku 39, vyzvat dotyčné strany, aby splnily předběžná opatření, jež považuje za nezbytná nebo žádoucí. Taková prozatímní opatření nejsou na újmu práv, nároků nebo postavení zúčastněných stran. Rada bezpečnosti náležitě přihlédne k tomu, pokud taková prozatímní opatření nebudou splněna.

Článek 41

Rada bezpečnosti může rozhodnout, jaká opatření, nezahrnující užití ozbrojené síly, mají být použita, aby jejím rozhodnutím bylo dodáno účinnosti, a může požádat členy Organizace spojených národů, aby taková opatření provedli. Tato opatření mohou zahrnovat úplné nebo částečné přerušení hospodářských vztahů, spojů železničních, námořních, leteckých, poštovních, telegrafních, rádiových a jiných, jakož i přerušení diplomatických styků.

Článek 42

Pokud se Rada bezpečnosti domnívá, že by opatření podle článku 41 byla nedostatečná, nebo se ukázala jako nedostatečná, může podniknout takové akce leteckými, námořními nebo pozemními silami, jaké považuje za nezbytné k udržení nebo obnovení mezinárodního míru a bezpečnosti. Takové akce mohou zahrnovat demonstrace, blokádu a jiné operace leteckými, námořními nebo pozemními silami členů Organizace spojených národů.

Bilaterálně uložené ekonomické sankce, které jsou hlavním trestem Spojených států, jenž napaří podle libosti jakémukoliv národu, který jim nezobe z ruky, jsou naprosto nezákonné a porušují mezinárodní právo.

Legitimita ekonomických sankcí, které uložila OSN, je ve většině případů velmi diskutabilní, a to platí zvláště v případě Severní Koreje, neboť tyto sankce mohou ovlivnit lidská práva nebo konkrétněji hospodářská, sociální a kulturní práva civilistů (ESCR, tj. Rada pro výzkum v ekonomické a sociální oblasti), protože nepříznivé důsledky mohou vést k humanitární krizové situaci, tzn. že může nastat nedostatek určitého zboží a služeb, které jsou nezbytné k zajištění základních životních potřeb (Robin Gebs: „Humanitární záruky během režimu ekonomických sankcí: žádost o doložky s automatickým odvoláním, pravidelné sledování a následné posouzení dlouhodobých účinků“. Harvard Human Rights Journal 18, 2005, str. 173).

V případě Severní Koreje jsou takové sankce naprosto absurdní, ne-li nelegální, protože hlavním agresorem není a nikdy nebyla Severní Korea, ale Spojené státy.

Avšak dosud se nikdy žádnému národu na této krásné planetě nikdy nepodařilo zavést režim sankcí vůči USA prostřednictvím nejdůležitějšího orgánu pro budování míru a bezpečnosti, kterým je OSN. - Proč se to nikdy nepodařilo? - Protože se všichni obávají amerických odvetných opatření. Avšak Rusko, Čína a Šanghajská organizace pro spolupráci (SCO), která již zahrnuje polovinu světové populace a ovládá jednu třetinu ekonomické produkce na světě - a je zjevně v procesu úplného oddělení od hegemonie dolaru - by se už neměly bát amerických odvetných opatření - nebo snad ano?

Je neuvěřitelné, jak si svět, takový svaz národů, nechal zcela vymýt mozek, když akceptoval téměř bez výjimek a pochybností zvěrstva, páchaná Washingtonem, zločiny na lidskosti, nevybíravé zabíjení desítek miliónů lidí po celém světě, nejhorší zneužívání lidských práv, které naše moderní historie kdy poznala, aniž by mrkl okem. Zároveň je tento „pevný“ svaz národů připraven udusit Severní Koreu, malý statečný stát, který pouze testuje svou schopnost sebeobrany, neboť chce čelit neustálým nezákonným výhrůžkám ze strany největšího světového agresora, Spojených států amerických.
North Korea: Killer Sanctions Imposed By The UN Security Counci

53 komentářů :

 1. To, co režim Kim Čong-una ukazuje světu, není nic jiného, ​​než ochota a připravenost bránit dosažených úspěchů KLDR, úžasně přebudované země, nabízející veškeré sociální výhody, které zahrnují bezplatné vzdělání a zdravotní služby pro více než 25 milionů lidí.
  ============================
  Nevšiml jsem si, že by dneska bylo Silvestra nebo Apríla. Nebo opravdu existují takoví přitroublí fanatičtí idioti kteří myslí takové bláboly vážně?
  Smůla, že i Rusko a Čína zradili a spikli se proti hrdinnému dobrodějovi Kimovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty máš toho silvestra s ohňostrojem v palici asi furt, uhříku.

   Vymazat
  2. 16:21

   Můžeš tam okamžitě odjet užívat si těch "úspěchů úžasné přebudované země nabízející veškeré sociální výhody", ty rudý imbecile.

   Vymazat
  3. A kam jezdíte Vy?

   Vymazat
  4. 16:29
   Jezdím kam mě napadne, protože naštěstí žiju ve svobodné, demokratické a bohaté zemi. Letos to byly kanárské ostrovy například.

   Vymazat
  5. 16:36 I na Kanárských ostrovech, součásti Španělska, lze nalézt bídu ...
   Tam ale turisté" jako Vy zřejmě nechodí ...
   Vymazat
  6. Asi tak...
   Můžete vyfotit a udělat reportáž z kouzelné Prahy a taky jít do Chánova ...
   Pořád budete v ČR. A záleží, jak co podáte...
   Asi stejně, jako že se tu před 30 ti lety nepojídaly děti. I to bylo v některých médiích na Západě...

   Vymazat
  7. 16:49
   Já nejezdím nikam "nalézat bídu", troubo! Té najdu dost tady v v úvahách místních diskusních duševních mrzáků, kteří se vůbec neštítí tady velebit jeden z nejodpornějších totalitních režimů na světě.

   Vymazat
  8. 16:36 jsi buďto zloděj nebo kecal.A asi kecal svoboda a demokracie.

   Vymazat
  9. 17:05
   Kanárské ostrovy nejsou Maledivy, nebo BoraBora, ty hloupý, rudý, závistivý přiblblo.

   Vymazat
  10. Na Kanárech byl už skoro každý, ale Bora Bora... To už je pro elitu. Proto nevěřím, že bys tam byl :)

   Vymazat
  11. 16:59
   Ano Severní Korea je nejodpornější totalitní režim na světě. Říkali to přeci v televizi, že? :-) A někteří duševní mrzáci, tomu i věří! :-)

   Vymazat
  12. Něco ti povím 16:11: Začátkem roku 1991 k nám přicestoval Holanďan, měl vypůjčenou čtyřkolku, vezl spací pytle, plynový vařič, jakés zásoby ... Při vstupu do objektu užasnul spatřiv plynový kotel ÚT a bojler, při procházce městečkem kvitoval veřejné osvětlení, Prior ... slovy, že za ten rok a něco jsme toho mnoho dokázali. Pochyboval, že neviděl nic, co tu už za totality nebylo (komunikace nedělala problém, uměl německy, jeho partnerka anglicky). Takže 16:19, od té doby (něco tak jsem zažil nejednou, nejen s Holanďany) bych o KLDR nic netvrdil, nevěřil, pokud to na vlastní oči neuvidím nebo od věrohodné osoby, která viděla a zažila, neuslyším. Slouhové a slouhové slouhů lžou, jak mocní potřebují. Není pochyb. Nakonec, spusť si Tor browser a podívej se na tu KLDR alespoň tak. Ať nejseš za vola.

   Vymazat
  13. Pro 17:11.Palmere ty idiote,nikdy si nikde nebyl,jedinou tvoji aktivitou je být přisátý na tomto webu,až to tady David dobrovolně nebo nedobrovolně ukončí tak tobě se rafne pumpa a bude od těch tvých nesmyslných keců pokoj.

   Vymazat
 2. A Vy jste někdy v KLDR byl? Byli tam Vaši známí, příbuzní?
  Co všechno jste si vyhledal jako nezávislé statistiky, čísla a podobně?
  Posuzujete jen z toho, co jste viděl a slyšel na ČT, CCN BBC?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je skutečně ultimátní argument hodný skutečného imbecila. Na Haiti nebo v Kongu jsem taky nikdy nebyl a vím že je tam bída. Nebo i to chcete zpochybňovat?

   A do KLDR žádný svéprávná člověk nejezdí, protože vážně a reálně riskuje, že dopadne jako ten chudák americký student nedávno, kterého duševně zmrzačili a zavraždili.

   Vymazat
  2. 16:33 Jste zřejmě "šťastný" člověk, který věří všemu, co mu kdo řekne ...

   Vymazat
  3. 16:42
   No a vy jste hlupák který se vyžívá ve zpochybňování a relativizování naprosto všeho. Vlastně ne všeho, ale jen toho co se příčí vašemu přiblblému světonázoru.
   Moc by mě zajímalo kam jste to s vaším přístupem "nevěřit ničemu" v životě dotáhl. Co taková Teorie relativity, kvantová mechanika...? Taky jim nevěříte?

   Vymazat
  4. Velmi mě udivuje,pokud na jedné straně zmiňujete Teorii relativity a na druhé straně ostatní nazýváte hlupákem. To by z Vás Albert asi radost neměl. Ale je vidět, že jste opravdový demokrat a máte a jste spokojen jen s tou Vaší a ničím nezpochybnitelnou pravdou...

   Vymazat
  5. 17:06
   Jsem opravdu spokojen s tím co jsem se naučil ve škole, nemusím sám znovu a osobně každý den vynalézat kolo a nakloněnou rovinu, nebo se jezdit osobně přesvědčovat do Subsaharské Afriky, že je tam opravdu bída a že ty knihy kde se to píše fakt nekecají.

   Vy si pochybujte o čem chcete, třeba, že Amíci nepřistáli na Měsíci atp. Pak se ale nedivte, že vás ve slušné, vzdělané společnosti budou všichni považovat za hňupa.

   Vymazat
  6. to 16:54
   Tak povídejte o teorii relativity, kvantové mechanice, jistě to bude zajímavý počin co se dovíme. Ale jinak, na to aby jste viděl alespoň přibližně jak to v té KLDR vpoadá není zapotřebí být moc chytrý, stačí umět používat Google Eart (americký produkt)a podívat se tam po městech, vesnicích aniž by jste tam musel vkročit a obávat se, že Vás severokorejci sežerou.

   Vymazat
  7. to 17:20
   Měl jsem spolužáka na základce, který vyšel z 5 té třídy. Na vojně byl psovod u PS, a ten říkal, mi těch pět tříd stačí, nejlepší je být tak středně blbý a máš úspěch zaručen.

   Vymazat
  8. 17:29

   Počkej ty pablbe, tím chceš tedy říct, že vzdělání je cenné a dobré? Já myslel podle toho co píšeš, že je na nic, protože se tam stejně jen učí kraviny jako že v KLDR je bída a ty víš stejně všechno líp. Tak jak to teda je? Ujasni si to teda v tý tvý dutý palici.

   Vymazat
  9. to 18:02
   další trouba co neumí číst a nerozumí psanému textu.Dobrá rada nad zlato. Než něco řekneš a napíšeš dvakrát si to promysli, ovšem v duté palici asi se nedá nic promyslet.

   Vymazat
 3. Co je to ten všemocný Washington? Deep Jerušalajim?...

  OdpovědětVymazat
 4. Rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN není třeba "přeceňovat". Takových rozhodnutí OSN, včetně vojenského řešení pod záštitou OSN, už KLDR zažila a přežila. A to dokonce v době, kdy USA měly de facto monopol na použití jaderných zbraní ...

  OdpovědětVymazat
 5. Jsou desítky usnesení Rady bezpečnosti vůči Izraeli a ten si jde dále svou vlastní cestou a obchoduje si pomalu s celým světem. A tak to bude i s KLDR. Bude jedno usnesení RB OSN za druhým a KLDR sice nebude obchodovat s celým světem, ale s Čínou a Ruskem obchody pokvetou. No a pokud i Ukrajina, coby satelit USA, dodává do KLDR raketové motory, tak se postupně do obchodů s KLDR zapojí i další země.

  OdpovědětVymazat
 6. Haha,panebože sem píše rudých zaprodanců až mrazí.V KLDR jsem nebyl ale i na ruských webech o této zemi se nepíše v superlativách,tak jako na NR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 17:26 Já to věděl, že to nebude ani na těch pět tříd. Pokud vládnete rychle číst, přečtěte si celou diskuzi a hledejte ty superlativy, které vznikly pouze ve vaší hlavě. Máte problém bujné fantazie a obviňujete z toho ostatní.Až budete mít jednou nasráno v kalhotech, jistě budete vykládat, že ne vy, ale všichni okolo se posrali.

   Vymazat
  2. 17:34

   No jo, ty hloupý přiblblo. Jenomže to co jsi ty napsal o posraných kalhotech platí přesně na tebe. Všechny seriózní zdroje a všichni aspoň trochu vzdělaní a příčetní lidé jednoznačně tvrdí, že KLDR je totalitní země kde panuje bída a teror. Jen pár bolševických pohrobků na NR tvrdí, že, cituju z článku, "KLDR je úspěšná a úžasně přebudovaná země s veškerými sociálními výhodami".

   Takže si laskavě utři prdel a oper kalhoty. Ten smrad se nedá vydržet.

   Vymazat
  3. 17:58 Pozor! Pojem "seriózní" znamená "mainstreamový" čili sionský zdroje! Vzdělaní znamená vyučení těmto zdrojům rozuměět a "správně je interpretovat a šířit a příčetní je jinak řečeno "politicky korektní"! Nic víc za tím nehledej. Jejich pojmy "bída teror" znamenají pro Orientálce jen Spravedlnost a Řád - plně v souladu s konfucinskými tezemi kterými se řídí i vládnucí ideologie KLDR ču-čche a tou se musí řídit i Kim! Ta ideologie je tím "diktátorem". A páč neumožňuje okrádání kolektivu parazity, je hlasateli parazitického liberalismu líčena v jednostranně černých barvách! Krapet mysli, víc čti a z více zdrojů!

   Vymazat
 7. 17:34 pablbe o metařů,tvůj příspěvek je přesně to, co mám na mysli.Rudej seš až na půdu a budeš slintákovat o blahu korejského lidu pod vedenim Una.Sán potřebuješ nejakýho fírera,abys mohl zase bonzovat a lhát

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo má jiný názor než já, je "rudej". A já jsem "chytrej", héééč!

   Vymazat
 8. Zajimavy ze kolik odborniku na KLDR se tady seslo, ze ani jeden z nich nebyl v KLDR neni nejmensich pochyb, ale to jim zrejme nebrani papouskovat prolhanou americkou propagandu, ktera je urcena PRO PRIMITIVI, ktery nemaji ani stepku vlastniho rozumu .USA pisou ze v KLDR je nejhorsi totalitni rezm, podiveme se na rezim jaky maji v USA ktere kazdou chvili po celym svegte rozpoutavaji agrese a vrazdi civilisti po tisicech ,,humanitarnim bombardovanim,,O tom jaky maji rezim v KLDR muzou rozhodovat pouze sami Korejci a ne americani a nikto nema nejmensi pravo zakazovat Korejcum zdokonalovat sve zbrane ,, Atomovy Kim ,,dobre vi ze pokud by nemel jaderne zbrane uz by ho ty sracky z USA davno prepadli tak jak to udelali v Afganistanu nebo v Iraku, Atomovy Kim se timhle sankcim z OSN muze akorst zasmat , protoze vi ze vse co potrebuje mu dodaji paseraci, nejvic z USA, :-)))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi tam taky nikdy nebyl, tak by jsi měl tedy držet hubu. Na Měsíci jsi ty blbe byl?
   A Korejci o ničem nerozhodujou, ti můžou leda šoupat nohama. Rozhoduje KimČong.

   Ale co. Už jsme si zvykli, že ta místní rudá sebranka obdivuje každého diktátora. Čím větší, tím lepší. A sami moc toužíte po tom aby jsme se měli tak "dobře" jako Severokorejci, Kubánci, Venezuelani... a jen číháte na svou příležitost. Kterou ale už nikdy nedostanede.

   Vymazat
  2. Při první vážnější krizi, kterou korporátní fašismus u nás zákonitě zařídí, půjde v prvé řadě o demokracii. Jsem zvědav, kde bude stát ten obdivovatel naší demokraticky a CNN, když žádným demokratem není.

   Vymazat
 9. Víme, jak svuj postoj k severní Korei zdůvodňují USA, ale stále nevíme, jak svůj postoj zdůvodňuje severní Korea. USA nesnesou nikoho, kdo by měl zbraně, které by je mohly ohrozit. Zbrojí sev. Korea pro svoji zábavu, nebo proto, že se cítí někým ohrožena? Neohrožuji sev. Koreu USA, které jsou snad jediným prokázaným agresorem (+ přisluhující militantní politici NATO)v současném Světě?

  OdpovědětVymazat
 10. 18:24 cukrouši,ten tvúj Kim mít zdroje a možnosti jako má USA,tak se okamžitě pustí do svého souseda přesně tak,jak jeho dědek. Když srovnáš Jih a Sever Koreje,tak i blbec vidí kde se lidem žije lépe. Jižní Korea je asijský gigant,který expanduje do celého světa i ČR a ta Severní je stále pod tlakem OSN a to i Ruskem a Čínou. Já vím, všichni jsou blbci i s Rusem a jen ty náš patent na rozum. Vyhrožovat A-bombou Amíkům dokáže jen idiot a ty jako zastánce toho počínání budeš stejného rozumu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:00 vyhrožuje A-bombou Amíkům jako odplatou v případě napadení. Mít my A-bombu se schpností použít, nedočkali jsme se internacionální pomoci v srpnu 1968, mít ji Sadám Husajn, Kaddáfí, jsou dodnes naživu. Mimochodem, ti vojáci tehdejší Rudé armády nepochybovali, že odtud zahnali Bundeswehr ... vím z osobní zkušenosti. Kdo si myslíte, že s námi se zachází jinak? Nezkušení a neznalí troubové?

   Vymazat
 11. Zaujalo mne "tehdejší počet obyvatel 10 milionů se snížil o třetinu" tedy na cca 7 milionů..
  Dnes má KLDR 25 milionů obyvatel!! Tedy cca více než 3x tolik!
  A to mám věřit zprávám o neustálém hladomoru?
  Pro srovnání - ČR měla v té době cca 9 milionů obyvatel, dnes má něco přes deset.
  Z videí turistů v KLDR je vidět, že lidé tam nejsou vyhladovělé trosky a rozhodně nechodí oblečení v hadrech....
  Nejsem sympatizant téhle v podstatě monarchie. Také nemám dost informací, ale jedno vím určitě: neustále se o nich lže, lže a zase lže. Navíc i seriózní média uveřejňují zaručené zprávy o potentátech roztrhaných psy případně zastřelených kanónem a za týden ti lidé koukají na vojenskou přehlídku...

  OdpovědětVymazat
 12. Jistě, násilím a vojenským zásahem mohou vyhrožovat jen "vyvolení", za které se USA pokládají. Ony a s nimi jejich přisluhovači jsou přesvědčeni, že jejich hovno
  prostě smrdí méně. Že jižní korea už atomové zbraně na svém území má, to se bere jako samozřejmé a normální, protože je na nich made in USA. Každý, i malý a autoritářský stát,jako je severní korea ,má právo na sebeobranu a vývoj odpovídající vojenské techniky. Kdyby měl Hussein v roce 2003 atomové zbraně, k invazi USA do Iráku by nedošlo. Nemusely by zemřít miliony lidí a nebyla by rozjebaná polovina středovýchodu. Když chce David vzdorovat Goliáši, potřebuje "kámen a prak". Jinak bude rozdrcen.
  SMRT NATO

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I Islámský stát má právo na "sebeobranu" jaderné zbraně s jejich nosiči!

   Tyto čuráky jako je Volný zřejmě moooc sere, že je tady u nás už přes 70 let mír. Něco v historii nevídaného. A pořád tihle vlastizrádní zmrdečci mají potřebu do toho šťourat klacíkem, vystupovat z NATO atp.

   Vymazat
  2. 21:22 To je ty coudenhovnoidní Mongrele mír, kerej nás má likvidovat! To bys rád co, sloužil židákům jako rohožka a jako pes bys třebas takovýmu položidoj Spratkoj Novotnýmu sbíral drobky spadlý ze stolu, co?

   Války jsou potřebné kvůli nezdegenerování.Dokud Řím vedl války, ty skutečné, ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme, co?

   Vymazat
  3. Maličkost 21:22, Islámský stát není státem ve smyslu Charty OSN, není a nebyl jejím členem. Zato KLDR uznaným státem a členem OSN je. Stejně jako Irák, Libye (atd.), které ovšem OSN od agrese USA neuchránila. Nepřipadáš si trapný s takovou argumentací, neználku?

   Vymazat
  4. 2:04 A dyk je to blbec totálně nevzdělanej! Skoro jako by to psla ten "mimozemšťan" ten Čeň nebo jak! Ten tk hlásá že prej "IS je legitimní, páč získal své území regulérní válkou!" - jako by válka nebyla prohlášena Chartou OSN za nelegitimní! I proto ji taky už od vzniku OSN oficiálně nikdy nikomu nevyhlásil! Je prostě v rozporu s mezinárodním právem vyhlašovat války. A současně stejný Čeň v každém svým výpotku cancá o porušování mezinárodního práva Ruskem a Čínou:)))

   Vymazat
  5. Takže podle "logiky" našeho Čeňka by bývalo v souladu s právem kdyby Rusáci za cenu desetitisíců obětí prostě Krym dobyli v "regulérní" válce! Ještě by mi měl náš "mimozemšťan" vysvětit co je přesně "regulérní", páč já nezaznamenal že by snad IS vyhlásil SAR nějakou oficiální válku:)) Nebo je někde link? A může válku vůbec vyhlásit mezinárodně neuznaný stát?

   Vymazat
 13. KLDR ty sankce ustojí a nikdy se nevzdají osn je zbytečná organizace co skáče jak usa píská.

  OdpovědětVymazat
 14. Taky jsem ještě poměrně nedávno věřil že je tam hladomor. Že auto má jen Kim. Že žijí v dřevěných chýších , že nikdo nemá rádio a televizi . A pak se najednou stala v oficiálních médiích chyba(teda z mého pohledu).Média napsala že jsou nad Severní Koreu posílány kopie filmu parodie na Kima(netuším už jak se ten film jmenuje).Netuším ani jestli tam posílali VHS nebo DVD. Ale prý to tam sklidilo úspěch. Tak jsem se nějak víc, já hlupák omámený mainstreamem zamyslel jak si to tam ty hladovějící zombíci přehrávají v těch dřevěných chýších. A začal jsem se o to jak to tam reálně vypadá více zajímat. Díky mainstreame.
  Zde pár odkazů. A obrázek si udělá každý sám. Totalita ano ale, ale to další???

  http://www.lidovky.cz/vstupte-do-pchjongjangu-svet-fascinuje-nove-video-z-kldr-pz0-/zpravy-svet.aspx?c=A140811_205702_ln_zahranici_ele

  https://www.zive.cz/bleskovky/projdete-se-po-pchjongjangu-svedsky-startup-mesto-nasnimal-do-video-street-view/sc-4-a-187504/default.aspx

  http://zpravy.idnes.cz/pivni-festival-severni-korea-djg-/zahranicni.aspx?c=A160813_111623_zahranicni_aba

  http://www.kldr.info/2016/10/28/kim-cong-un-zkontroloval-nove-vybudovanou-ocni-nemocnici/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:58 Na youtube jsou videa ti lidé díky socialismu se mají lépe než mi. A to kapitalistům vadí.

   Vymazat
 15. 22:45 ty víš,co je to YouTube? To je emerikánská propaganda smrade

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Youtube si blbe můžeš nahrát jakou propagandu chceš! :))

   Vymazat
  2. 5:46 HH smrad jsi ty cucáku jeden nemáš argumenty tak nadáváš. Na youtube jsi vyberu na co se budu dívat a nikdo mi nic necpe.

   Vymazat