Reklama

.

.

neděle 6. srpna 2017

Prohlášení Olega Gazmanova ohromilo celé Rusko ...


6. 8. 2017    zdroj
Slavný ruský zpěvák Oleg Gazmanov hostuje v Doněcku. Neviděli jej tam od začátku války, uvádí agentura Zprávy ve světě. Umělec je přesvědčen, že dnes neexistuje hranice mezi uměním a politikou, je setřena. Podle něj žijeme ve světě, "kde události procházejí skrze tebe".


"Nejsem to já, kdo se zabývá politikou, ... Ale pokud písně přežívají mnohá desetiletí, stávají se posvátnými, jako hymny. Proto ať chcete nebo ne, politika je zvenku i uvnitř vás", citovala zpěváka internetová stránka Komsomolské pravdy.

Gazmanov okomentoval to, že se dostal společně se svým synem na ukrajinskou internetovou stránku Mírotvůrce, která je známá svou "černou listinou". "Vůbec nic to pro mě neznamená. Někdy čtu v sociálních sítích hodně špíny. To tam jsem zakázán, to jinde. Vůbec tomu nevěnuji pozornost. Vím, že moje písně, například na Ukrajině, je zakázáno zpívat. Ale stále je budou zpívat a zpívají", říká umělec.

Oleg Michajlovič se domnívá, že hranice mezi Ruskem a Donbasem, kam přijel na pohostinské vystoupení, jsou umělé, politické. "Jsem naladěn tak, abych podpořil lidi. Tím spíše, že mé písně znají a mají rádi, i kdybych sem nepřijel. Nevezu sem politiku. Hudba je hlasitější než zbraně", řekl Gazmanov.

Podle vyjádření zpěváka jej již dávno zvali do Doněcku. "Odmítal jsem a odmítám kasové koncerty ... Vystupuji zde v den svátku ... V nejkritičtějších okamžicích hudba vždy pomáhala ... Pro mě být zde je velká čest. Zejména v takové době", přiznal umělec.  

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

42 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=5Zcf2i9b-pA
  РОССИЯ вперёд

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. - https://www.youtube.com/watch?v=08P7pyHBlq0

   ДІВЧАТКА З ЛУГАНСЬКА !!!!

   Vymazat
 2. V r.2014 udělal Putin historickou chybu, měl obsadit nejenom Krym, ale i celé Novorusko. Nebyly by žádné boje v DNR a LNR, nebyl by žádný pogrom v Oděse, nebyly by atentáty v Záporoží. Zbytek Banderostánu by se umravnil sám od sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (18:18):
   Ano, jistě by tam bylo méně mrtvých, země by se patrně nedostala do takových ekonomických těžkostí, její lidi by nebyli nuceni dělat užitečné voly v boji proti svým bratrům a sestrám na východě ...
   Ale! ...
   Myslím, že i samotní Ukrajinci - až se dosyta nabaží svých pučistických prášenků a spol. i svých snů o "výhodách" partnerství s EU (či Západem obecně) - tu zemi opět osvobodí sami. Jednak by to zásah Ruska nebyl v souladu s mezinár. právem, jednak řešení založené na vůli těch "domácích" bude pevnější než kdyby jim na pomoc přišlo i celé Rusko.
   A sounáležitost s ním není nutno podšprajcovávat vojenským zásahem zvenku.

   Vymazat
  2. Nakonec to vidíme u nás, 3% havloidních fašistů z europrotektorátních a sudetoněmeckých stran a církevní zlodějiny déle než čtvrt století obsazuje vedoucí funkce a spolu se svou polistopadově normalizační kolaborantskou rodinou komediantů, prestitutů a gay pornoherců válečně štvou, vítají cizí vojska a základny na našem území, zvou uprchlípníky a uprchlíváky, pochodují v čele duhového průvodu a zvedají červené karty rozdávané zaměstnanci amerického velvyslanectví.

   Vymazat
  3. Putin v roce 2014 obsadil Krym??? Dosud jsem měl za to, že Autonomní republika Krym v reakci na puč na Ukrajině uspořádala referendum o definitivním odpojení od Ukrajiny a opětovném připojení k Rusku, jež vyznělo drtivě souhlasně. Tak teď nevím jestli popisujete tehdejší událostí správně vy, nebo já. Ale přiznávám, že v ČR působící masmédia už léta nesleduji a jejich produkci nepovažuji za směrodatnou, tudíž můžeme mít každý jiné informace.
   Každopádně pokud by RF skutečně obsadila DNR a LNR, USA by nemusely vymýšlet záminky pro vydírání Ruska, tzv.sankce. Vše by bylo jednodušší. Nikoli však pro RF.

   Vymazat
  4. súhlasím na 100%

   Vymazat
  5. JK 21:09 má pravdu. Veškeré události na Ukrajině v posledních letech jsou následkem snahy USA o přiblížení konfliktu USA+Nato s Ruskem, vytvoření další své vojenské základny v Sevastopolu, těsné blízkosti Moskvy, odříznutí loďstva Ruska od jižních moří atd.atd., tedy porušení vojenské strategické rovnováhy, válku.
   V podstatě o samou Ukrajinu vůbec nešlo a nejde.
   Obsazení Novoruska by zásadně nahrálo uvedeným snahám. Děda.
   ---
   Podstatné ze současnosti:
   http://aeronet.cz/news/video-podle-analytika-z-ron-paul-institute-neni-donald-trump-funkcnim-prezidentem-bojuje-proti-kongresu-i-vlastni-strane-rex-tillerson-chce-nadale-hledat-cesty-ke-spolupraci-s-ruskem/

   Vymazat
  6. Přesně tak, byla to strategická chyba a divím se, kdo mu poradil, měl chránit ruskou národnost, dělá některé věci uplně nepochopitelné.

   Vymazat
  7. Kdyby Putin obsadil i Novorusko, hlavně by tím semknul a definitivně ztratil ostatní Ukrajinu a posílil všechny nácky a to i ty, kteří dnes ani nácky nejsou. A nejen ty západo-ukrajinské, ale i ty mezi námi, mimo Ukrajinu. A nemyslím jimi ani Vandasovy "dělníky" ani Kotlebovy národovce. Myslím ty růžové nácky, kteří jsou mnohem nebezpečnější.
   A samozřejmě by to měla mnohem snažší i veškerá ta zoufalá západní propaganda.

   Novorusi ano, ti to mají zatraceně těžké. Stejně jako to měly nebo mají těžké i další národy, např. Srbové. Jenomže vina není na Rusku, které to nemůže řešit na svůj úkor. A i to, že dnes západ najednou neví co s Ukrajinou dál, to není samosebou, nemuselo to tak dopadnout. Je to jenom důsledek rozumného pečlivě promyšleného a přiměřeně aktivního ruského přístupu.

   Takže jestli ze strany Putina je to ukázka mistrovského juda, nebo mistrovských šachů, vyberte si.

   Vymazat
  8. Pardon, to moje 'i' bylo přehlédnutí.
   Krym totiž samozřejmě jednoznačně a téměř vzorově uplatnil své právo na sebeurčení národů (podle Charty OSN). Argumentem je navíc i bizarnost administrativího přičlenění ruského území Ukrajině ukrajincem Chruščovem.
   A to, že přítomné Ruské jednotky uchránily obavatele Krymu před ozbrojenými bandami ze severu, snad nikomu nemůže vadit, že ano.

   Krymčané to štěstí mají, Novorosijci bohužel ne, i když oni také mají podobný spravedlivý nárok.

   O Masarykově boji za naše sebeurčení se snad rozepisovat nemusím, ale pro případ něčí námitky ohledně německé menšiny v historických českých zemích se zmíním, že Masaryk už před vznikem Československa prosazoval koncepci státu v historických hranicích: „…o hranicích českých zemí nemůže být sporu, protože tyto země jsou, jak vždy byly, svou historickou individualitou,…”; a později podobně: „Stát je… náš, je náš podle historického práva”.

   Vymazat
  9. 14:37 Anexe Krymu - velká chyba! Putler se měl stáhnout - pouze uznat nezávislost obnovené Tavrické republiky, odstoupit a uznat nelegitiminost bandy kremelských vorů - židočekistů, v jejichž čele tyranizuje Svatou Rus! Poté by nastoupila Natálka Poklonská, Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč a taky kozák Babaj! Ti by pak nechali částmazepčiků krvácet na Krymu a druhou část by rozdrtili u obnovené Jekatěrinoslavi! Po obsazení Kyjeva by Babaj vyhlásil na Kresčatiku Kyjeskou Rus! Později by padl i Lvov, obnovena Červená Rus a mazepáci by byli ze svaté rusi definitivně vyhnáni! Poté by dobyli Bessarábii, Dobrudžu a přes Blharsko konečně osvobodili Konstantinopol! Tam by byl Igor Iványč korunován Neobyzantským císařem. Dějiny by byly završeny zrodem Čtvrtého Ŕíma! Západní Žid a jeho panství nad světem by skonaly ...

   Vymazat
 3. To nešlo. Krym byl autonomní republikou na rozdíl od pouhých správních celků Donbasu a Luhansku. Tam nebylo možno bez svolení Ukrajiny uspořádat nezávislé referendum tak jako na krymu. Tím by to všechno pohnojil a nebyl by svobodný ani ten KLrym. Navíc , o ten šlo především neb to je pro Rusko velmi strategické území z vojenského hlediska

  Slávek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:25 - nikoliv! Krym je jen část okupované Tavridy! Ta náleží Turecku! Protože ve smlouvě Kateřiny II. s Vysokou portou jasně stojí, že pokud Rusko z jakýchkoliv příčin Tavridu či její část ztratí, tato se automaticky opět stává částí Osmanského impéria!! Bacha! Tu je originální mapa z doby podpisu smlouvy, tedy z roku 1792! - http://loveki.ru/museum/maps/all_russia_maps_1792/39.jpg

   A tzv. Ruská republika jako dejme tomu nástupnický stát Ruského impéria ztratila kontrolu nad částí Tavridu hanebným aktem jejího roztržení 18. října 1921 - http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-krym-0fj-/p_zahranici.aspx?c=A160831_203010_p_zahranici_wag

   Ten den přešla tedy dle smlouvy - tedy de iure pod osmánského kalifa, ale ten byl bohužel také svržen a vyhnán ze země o dva rok později. Otázka tedy zní: je Turecká republika nástupnickým státem Osmánské říše?

   Vymazat
 4. Za vystoupení německé skupiny Scooter s frontmanem Baxxterem na Krymu, hrozí všem členům na Ukrajině 6 let vězení.Sám Baxxter komentoval svou návštěvu apolitičností, prostě přijel svým fanouškům zahrát.Až se tedy vrátí do Germanistánu, tak ukrajinský diplomat s frau Makrelou zářídí, zřejmě jejich zatčení a vyšetřovací vazbu.Kam jsme se to dostali.Gratuluji všem, kteří v té době nebyli dostatečně prozíraví a hlasovali pro fašistický Eurosojuz, nyní v područí Germanistánu a hlavně vrahů a zločinců z USSA.Tento polofašistický útvar, má být co nejrychleji včlěněn do EU a zločineckého NATA.Je to na blití.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:43 Pokud z toho spolku nevystoupíme bude to ještě horší.

   Vymazat
 5. Co nechápu, je ten titulek. Názory Gazmanova jsou všeobecně známé a tohle se do nich dokonale vejde.

  OdpovědětVymazat
 6. 20.07-přesně jste vypíchnul podstatu věci, jaká lůza a verbež nám tady vládne, jaké hodnoty v havloidní pravdě, lásce, lži a pseudofašismu, uznávají a vnucují nám všem, jako správné evropské hodnoty.Zvrácená doba se zvrácenými loutkovodiči.LGBT by mělo mít svůj štáb na americké ambasádě, když je ussácká priorita, zúčastňovat se těchto pochodů.Pryč z EU a NATO.Volíme SPD pro radikální změnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane- pochopte už konečně, že volbou SPD se nic neřeší! Oni pouze lidem umožní se více podílet na rozhodování, a právě na to není náš národ ještě zralý, resp. i referenda ( jejich výsledky) se dají informační kampaní přiměřeně ovlivnit!!Je třeba zajistit objektivní zpravodajství například- nejste vy podporovatel Tomia z jedné vésky na Opavsku?

   Vymazat
  2. Bohužel není jiné volby než SPD.Volit jinou stranu,pokud nejsme masochisti,ani nejde.Přitom všichni víme,že člověk,který si jen trošinku čuchne k moci a penězům a má možnost něco ovlivnit a možnost se poté nechat zkorumpovat(ano na prachy každý slyší a těžko oddolává),se následně dříve nebo později mění v podstatě jen k horšímu.Neznám snad politika,který se nezměnil(u nás).A bohužel se to netýká jen výkonné,ale i jiné sféry moci.Za prvé je těžko oddolat všemožným svodům a za druhé člověk dnes, až na vyjímky(Zeman,Putin), není tvor statečný nebo je zcela jistě vydíratelný(Trump).
   Ale přesto všechno je lépe dnes již změna a nechat staré a zkorumpované politiky již doma.Jo,kdyby to tak šlo,oni se budou stejně snažit zlobit ze všech sil a nacházet si teplá místečka v neziskovkách a podobně.A tady právě věřím,že SPD jako dobré nové koště by mohlo dokázat neziskovky umravnit,ato že je to třeba ví dnes i malé dítě. Karel z Plzně

   Vymazat
  3. 6.10-všichni jsme Go Go SPD Tomio.Kdo chce věnovat naši zemi Brůselu, 4.říši a zločincům z USA, nechť volí protivlastenecké strany a hnutí.S Kobližkem, Socanem, STOPem 009 a Sudetoněmeckým Landsmančaftem, hurá do ráje multikulturního Evropstánu!

   Vymazat
  4. efpe, 6.10 a naši politici jsou duševně a psychicky dostatečně zralí, krást, likvidovat hodnoty vybudované našimi předky, zadlužovat se do astronomických výšin a chovat se protistátně
   ?Kdo jim dal toto právo?SPD!!!

   Vymazat
 7. Venca Flaška m.j. do naší republiky zatáhl gaunerský, dobyvačný, ussácký průvan, který vyvolal totální průjem, hlavně u vlastizrádných rektálních alpinistů, typu Pavel Petr, Stroupežnický, Hadrmann, Hulík, Laudrhát, Štětináč, Langšádlová, Džourová a dalších...

  OdpovědětVymazat
 8. Tak tohle je správné:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201708065757666-mzv-cina-moskva-peking-spoluprace-situace-svet/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:55 Nejen správné, ale naprosto klíčové z hlediska současného rizika světové jaderné války. Děda.

   Vymazat
 9. Gazmanov https://www.youtube.com/watch?v=coeH02wg4lE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=coeH02wg4lE

   Vymazat
 10. 22:55 včera to jasně zformuloval Jakov Kedmi (Izrael), že hlavním soupeřem USA je dnes Čína, ale že bez předchozího rozbití Ruska nemají USA šanci. A proto: ať žije a vzkvétá Pax Americana, nositelka míru a pokroku pro celý svět (přesněji pouze pro ten svět americký, ostatní jsou jenom nadbyteční indiáni) :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale aby mohla Amerika rozbít Rusko, musí nejdříve zničit Evropu, což se jí už docela dobře daří: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Ringo-Cech-Evropa-je-znicena-vsechno-je-lez-Muslimove-zacnou-valku-vyzenou-je-Rusove-Kup-si-bouchacku-Ale-lidi-nejsou-blbi-vojaci-se-davaj-dohromady-499053

   Vymazat
 11. 22,38 Nejlépe by nám to vysvětlil pan MUDr David. Já to vidím tak, že systém vlády ve státě dává vyniknout těm krajním polohám lidských povah. Za současného kapitalismu ti co mají povahu dravce dokážou parazitovat na všem a ti co mají povahu neprůbojnou se dostávají pod most. Člověk je nadán rozumem a měl by pochopit, že nejlepší je systém který tyto extrémy potlačuje i násilím v rámci lidskosti. Pro společnost v 21 století nemohou být přijatelné extrémy. Pan David, jsem strojař a praděda tak mě tolerujte. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělý MUDr. F. Koukolík mluví o neúspěšných a úspěšných psychopatech. Neúspěšní končí ve vězení a úspěšní ve vrcholné politice. Bez ohledu na režim. Jdou po mamonu přes mrtvoly.

   https://www.youtube.com/watch?v=WLFGCQN9B_k
   O špatných lidech
   https://www.youtube.com/watch?v=nudcnJtc5Bw
   Neznáte, prosím, někdo název a autora posledního obrazu, kterým přednáška končí? Děkuji za informaci.

   Vymazat
 12. Amerika bude muset spustit jakoukoliv novou válku asi ještě do konce září. Dne 29.9.2017 má totiž kongres Trumpovi schválit navýšení dluhu pro jeho administrativu. Ale neschválí a Trump asi skončí. Dolar zcela jistě opět posílí svoje pozice, a proto kupujte tyto poukázky na novou válku :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni ji spustí, USA potřebuje válku Evropy a evropských zdrojů proti Rusku=americký blahobyt!!!

   Vymazat
  2. Válka USA? Nic nového. Uvádím údaj ze statistiky USA: Založení USA v roce 1776, ve válkách celkem 214 let, v míru pouze 27 let. Je to skutečně mírumilovný stát. Gerd

   Vymazat
 13. Redakce, měli byste tady té bandě rudohnědých zoufalců, frustrátů, ruských užitečných idiotů, komoušských pohrobků, ..., předhodit nějaký další článek ke konzumaci. už tady melou z posledního pátý přes devátý. Chápu, že prašule ze Seznamu už se nesypou tak na to serete, ale i tak...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímalo by mně, 14.53, co bys dělal, kdyby se to tady zase všechno obrátilo a zvrátilo, penězovody by šly z východu, pozice a postavení všech těch rozmazelných spratků a potetovaných dětiček zbohatlíků by byly závislé taky na východě, a závislost našeho žití by opustila proamerické koryto a dala by se směrem východním... co bys žvatlal? Komu bys nadával "rudohnědých" a podobné sračky? Co by se z tebe stalo - hajzl, jako je dnes Mitrofanov, Pehe, Rejžek, Wollner, a řada lumpů, kteří kopou za západ, zatímco před listopadem kopali za východ a jejich rodiče zcela jasně kopali za východ, protože předtím šla koryta odtamtud? Tak - co bys dělal? Co bys na diskuzích sral pecí? Jsi zbabělec a ubožák. Dřív byla většina lidí vlastenci - dnes na tom zapracovala media -a z většiny lidí jsou blbci, zbabělci, špinavci, co za všivej peníz jsou ochotni ke všemu, jako chudá, zakomplexovaná břečka. A dnešní mládež? Ti blbečkové, co chodí potetovaní jak hotentoti, s barevnejma pačesama, v rozdrbanejch hadrech, blbí jak pučtoch, dráty v ušiskách, v ruce tablet a tupý pohled březí krávy, ti to tady jednou opravdu rozsvítí. Proč píšeš takový kraviny co píšeš - jen tak, abys provokoval, nebo svejm blábolům opravdu přikládáš váhu?

   Vymazat
 14. 14:53
  Ty posraný JandoPutnovo nedodělaný ussacký hovado,to vy,havlobanderovský vemena z kachny tady do umdlení melete ty kolaborantský sračky jak je ussacká vraždo kamarila demokratická!!!!!!
  Takže zalez za tím chrchlem udavačským do hrobu a otevři jeho flašku a Blicí listy,na to tvoje ÍÁ tak akorát stačí!!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nech už toho zpěváka a ty emerický teplý mariňky! Však tobě ho do říti strkat nebudou, tak co tě sere? Že sám nemáš kam ho vrazit, nebo co?

   Vymazat
  2. A ještě do toho zamíchal Putlera, blbec:)))

   Vymazat
  3. 20:10
   Zase se tady sereš ty zdegenerovanej ussackej mamrde zdegenerovaný kurvy????
   Až budeš nordickej typ můžeš mluvit ty untermensch!!!!!!

   Vymazat
 15. Kdo dnes parazituje na demokracii? No ti nejnenažranější! Demokracie je pouze pro bohaté a ti ostatní je poslouchejte. USA, téměř 400 let masakruje a terorizuje svět pod vlajkou demokracie a kolik lidí jim věří? Rusko pomohlo zvolit Trumpa a kdo o tom vykřikuje? Odpůrci Trumpa! A právě tito dnes ovlivňují volby ve Venezuele. Nejsou to obyčejní lidé, kteří vyvolávají chaos v této zemi, jsou to zločinci v americkém Senátu a Kongresu, zločinci typu McCain...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Světový Satan č.1-pro záchranu dolaru potřebuje pro své přežití, válku.Satanč.1 pracuje na destabilizaci a vyzbrojení Evropy(východní Evropa=bezcenní kanonenfutři) a tu poslat jako zdroj, do války s Ruskem.Válka s Ruskem=blahobyt a umáznutí obrovských dluhů!!!

   Vymazat