AA

Reklama

bb

čtvrtek 3. srpna 2017

Projev Viktora Orbána, kterým šokoval Brusel: Nedovolíme jiným, aby určovali, koho máme vpustit do naší země. Nenecháme se vydírat. Nastal čas, aby hrdé národy vztyčily vlajky! Do boje!

3.8. 2017   Europortál,video
Viktor Orbán: Budeme otroci, nebo svobodní?
„Evropa není svobodná. Protože svoboda začíná s možností říkat pravdu. V dnešní Evropě je říkat pravdu zakázáno. Ač hedvábný, náhubek je stále náhubek.
Je zakázáno říkat, že ti, co sem přijíždějí, nejsou uprchlíci a varovat před ohrožujícími riziky současné migrační vlny.
Je zakázáno říkat, že další desítky milionů migrantů jsou připraveny vyrazit směrem k nám
.
Je zakázáno informovat o tom, že masová imigrace přináší nárůst kriminality a terorismu do našich zemí.

Je zakázáno poukázat, že ty masy, které sem přijíždějí z jiné civilizace, ohrožují náš způsob života, naši kulturu, naše zvyky a naše křesťanské tradice.

Je zakázáno upozorňovat na fakt, že ti, co sem dorazili dříve, vybudovali svůj vlastní, od nás separovaný, samostatný svět pro sebe, podle svých hodnot a ideálů, které roztrhávají tisíciletou strukturu Evropy. Je zakázáno poukázat, že tohle není náhodný či neúmyslný řetězec důsledků, ale předem plánovaná a řízená operace; masa lidí namířená proti nám. Je zakázáno říkat, že v Bruselu pracují na schématech, jak cizince co nejrychleji rozmístit mezi námi proti naší vůli. Je zakázáno poukázat, že důvod pro usídlení těchto lidí zde, je změnit náboženské a kulturní zázemí Evropy, a přestavět její etnické základy – a tím odstranit poslední bariéru multikulturalismu: suverénní národní státy.
video zde   Europortál


Je zakázáno říkat, že Brusel se snaží nenápadně užírat více a více plátků naší národní suverenity, a že mnozí tam nyní připravují plán na kompletně federalizované Spojené Státy Evropské – pro což jim nikdo nedal autorizaci.

Dnešní nepřátelé svobody jsou z jiného těsta než bývalí ambiciózní královští a imperiální mocnáři minulosti, nebo ti, co vedli Sovětský svaz; používají jiné, sofistikovanější nástroje, aby nás přinutili se jim podřídit. Dnes nás nevězní, nevozí nás do koncentračních táborů, neposílají tanky do zemí, které jsou věrny svobodě. Dnes do nás pomocí mezinárodních médií pálí salvy hrozeb, zkreslování, manipulace, ovlivňování, což jim bohatě stačí – respektive stačilo jim to do teď.

Lidé Evropy se pomalu probouzejí, organizují se, a brzy začnou požadovat svou zemi zpět. Trámy Evropské unie, jejichž základy stojí na potírání pravdy, vrzají a praskají. Lidé Evropy už možná konečně pochopili, že v sázce je jejich budoucnost: teď už nejde pouze o finanční prosperitu, pohodlné životy, kariéru v práci, ale sama jejich každodenní bezpečnost a klidný průběh života jak jsou zvyklí, jsou zřetelně ohroženy. A konečně, lid Evropy, podřimující v iluzi nezničitelné hojnosti a prosperity, porozuměl, že principy, na kterých stojí život v Evropě, jsou v ohrožení. Evropa je společenství křesťanských, svobodných a nezávislých národů; muži a ženy jsou si rovni; funguje tu tržní ekonomika s mírnými sociálními prvky; hrdost a pokora; spravedlnost a soucit.

Nynější nebezpečí nás neohrožuje zřetelně jako války či přírodní katastrofy, ale lstivě usiluje o naši bezbrannost. Masová imigrace je pomalý proud vody, úporně erodující naše břehy. Snaží se schovat za masku humanity a soucitu, ale její pravá tvář je okupace území. A to území, které oni získají, je tak zároveň územím, které my ztratíme. Houfy pomatených obhájců lidských práv cítí zdrcující touhu nás kárat a morálně se povyšovat. Údajně jsme národ nepřátelských xenofobů, ovšem pravdou zůstává, že naše národní dějiny zahrnují mnoho případů vzájemného proplétání kultur. Těm, kteří sem přišli coby noví členové rodin, jako spojenci nebo osoby neoprávněně vytlačené na okraj své původní společnosti, bylo umožněno vstoupit mezi nás, a budovat zde nový domov. Ale ti, kdo přicházeli s úmyslem změnit celkovou podobu naší země, přetvořit ji podle sebe, ti, kteří přicházeli proti naší vůli a s násilnou mentalitou – ti tu vždy narazili na hrdý odpor.

Napřed mluvili o pár stovkách, pak tisících přesídlených lidí. Ale ani jeden zodpovědný evropský vůdce si netroufne odpřisáhnout, že těchto pár tisíc se jednou nezvýší na desítky či statisíce. Jestli chceme zastavit tuto masou imigraci, musíme nejprve omezit Brusel. Hlavní nebezpečí evropské budoucnosti nehrozí od těch, kteří sem chtějí přijít, ale od fanatických bruselských přisluhovačů multikulturalismu.

Nedovolíme Bruselu nadřadit se nad naše zákony.

Nedovolíme, aby nám vnucovali zkažené ovoce spadlé ze stromu jejich kosmopolitního světonázoru.

Nebudeme importovat do Maďarska kriminalitu, terorismus, homofobii a antisemitismus, vypalující synagogy.

Tady nebudou žádná přistěhovalecká ghetta, ve kterých neplatí naše zákony, tady nenastane destrukce pořádku, žádné výtržnosti imigrantů a žádné gangy lovící naše ženy a dcery.

Nedovolíme jiným, aby určovali, koho máme vpustit do naší země, vedle koho máme žít, a s kým máme chtít sdílet naši zem.

Víme, jak tyto věci fungují. Nejdříve jim dovolíme nařídit nám, koho musíme přijmout, pak nás donutí ustupovat až sloužit cizincům v naší vlastní zemi. Nakonec zjistíme, že nám nezbývá než se sbalit a odejít z naší krajiny.

Proto budeme nadále odmítat vnucované plány přerozdělování a nebudeme tolerovat ani vydírání a výhrůžky.

Nastal čas pro vyslyšení varovného zvonu. Nastal čas, abychom se postavili na odpor.

Nastal čas hledat spojence našeho stanoviska.

Nastal čas, aby hrdé národy vztyčily vlajky.

Nastal čas zabránit destrukci Evropy a zachránit její budoucnost.

Čtěte ZDE: Totalita v Česku: Éra Sobotkova kanibalismu. Kdy došlo k revoluci? Dýcháme jen díky setrvačnosti z 90. let. Mluvíte pravdu? Jste nenávistní! Zlomyslné dodržování zákonů se trestá. Tak pravil Člověk v tísni

Za tímto účelem vyzýváme všechny občany Maďarska, bez ohledu na názor či stranické sympatie, aby se spojili.

A vyzýváme i občany ostatních evropských národů. Evropské elity a lid nesmí žít ve dvou oddělených dimenzích.

Musíme obnovit jednotu v Evropě. My, lidé Evropy, nemůžeme být svobodní individuálně, pokud nebudeme svobodní dohromady.

Spojíme-li naše síly, možná uspějeme. Budeme-li každý táhnout jiným směrem, určitě selžeme.

Dohromady znamenáme sílu, nejednotní slabost. Buď dohromady, nebo vůbec – to je zákon dneška!

Maďaři, v roce 1848 bylo v knize osudu psáno, že proti Habsburské říši nikdo nic nezmůže. Kdybychom tehdy takový osud přijali, náš osud by byl zpečetěn a moře německého vlivu by pohltilo všechny Maďary.

V roce 1956 bylo psáno v knize osudu, abychom zůstali okupovanou a posovětštěnou zemí, vlastenectví mělo být v každém Maďarovi zadušeno. Pokud bychom se tehdy podvolili takovému osudu, náš osud by byl zpečetěn a moře sovětského vlivu by pohltilo všechny Maďary.

Dnes je psáno v knize osudu, že skryté, anonymní světové síly odstraní vše, co je jedinečné, nezávislé, tradiční a národní. Promíchají kultury, náboženství a rasy, dokud naše mnohotvárná a hrdá Evropa nebude bez identity a poslušná. A jestli se tomuto osudu podvolíme, náš osud bude zpečetěn a budeme pohlceni nenažranými Spojenými Státy Evropskými.

Úkol, který čeká Maďary a národy střední Evropy i ostatní evropské národy, které ještě neztratily zdravý selský rozum, je porazit, přepsat a změnit osud, který je pro nás nachystaný.

My Maďaři a Poláci víme jak to udělat. Naučili jsme se, že nebezpečí se dá úspěšně čelit jedině statečně a bojovně. Musíme tedy vytáhnout naše historické ctnosti, jako jsou hrdost a chrabrost, z oblaku zapomnění. Napřed musíme hrdě stát s ocelovou páteří a musíme jasně povědět, hlasem výrazným, aby byl slyšet široko-daleko, to nejdůležitější, tu jedinou nejdůležitější otázku, která rozhodne nás osud. Otázka, se kterou stojí a padá budoucnost Evropy, je:

Budeme otroci nebo svobodní? To je otázka, odpovězte mi!

Do boje, Maďarsko, do boje Maďaři!

63 komentářů :

 1. Nikdy jsem ty kluky maďarský zrovna moc nemusel, ale co maďarský národ porodil tohoto chlapa s kulemi, tak si jich nesmírně vàžím a činím pokání. V Evropě zázrak boží. Kdybych byl věřící, tak snad jedu růženec od rána do večera!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Modleme se za něho, koule má jak se patří, modleme se aby nedostal kouli do hlavy.

   Smazat
  2. Modlit se, to nepomáhá ! Jako za doby Jana Žižky: palcát, řemdich a hrrrr na ně !! Na tu pražskou sebranku, která našemu státu škodí a škodí ! Je jasné, že Maďaři mají premiéra par excelans. Kdepak jsou zalezlí VŠICHNI NAŠI "POLITICI". NESAHAJÍ MU BOHUŽEL ANI PO LEM PONOŽEK ! Mají strach z nás obyčejných lidí. Je potřeba postavit národ na nohy a vyhnat tu sebranku. Třeba u voleb. Nebude-li zbytí, pak i po volbách !! Způsob již najdeme.

   Smazat
  3. Volit budu SPD. Děda.

   Smazat
  4. Kazdej madar muze za to ze je madar a nevi se co udela !#$^&^%$..Jeden cas touzili po osvicenosti.
   Okupanty v r.1956 napriklad veseli na verejnem osvetleni...A vselijak zabijeli..
   Usaci , kteri to vyvolali pak neprisli na pomoc..Jako obycejne..

   Smazat
  5. Pro 4:01 - v roce 1956 po amnestii propuštění fašističtí příslušníci Rychlých šípů věšeli na pouliční osvětlení své spoluobčany - Maďary a ne "okupanty". Prosím, aby bylo s historií zacházeno poněkud slušněji a ne propagandisticky. MM

   Smazat
  6. Správně je třeba volit SPD a nedát se říkám to tu i na jiných alter.stránkách od začátku ....KDY UŽ KONEČNĚ SE STMELÍME a vyrazíme do Prahy na obrovskou manifestaci je to třeba zorganizovat a vyrazit .....NEDÁME SE ZLOMIT NIKDY ... Vladimír

   Smazat
  7. Oni jsou světlo na konci tunelu - miluju Orbána !!! Je to nejlepší politik v Evropě . Ti naši politici mu nesahají ani po kotníky , lháři , korupčníci , zloději a vlastizrádci !!! Nemohu se dočkat , až český národ povstane a zařve : hrr na ně !!! Jana

   Smazat
 2. Originální, co věta to perla. Státník jakého by ČR potřebovala.
  Volím SPD Okamuru. S obavou si však kladu otázku, kdo se dostane v SPD na kandidátky. Tomio musí získat osobnosti, např.pana Martina Kollera, pana Štefce, pana Podrackého, atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura musí zvítězit s úplně novými tvářemi a jasným a srozumiterlným a realizovatelným programem pro všechny občany tohoto státu. Pokud bude mít na kandidátkách nějakou profláknutou osobu, tak se nedostane ani do parlamentu.

   Smazat
 3. Do boje Češi a Moraváci. Pryč s těmi všiváky z Bruselu, pryč s Merkelovou a Markonem. Chystají na nás nový Mnichov. Volme Okamuru - českého a moravského Orbáma!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si, že máš pravdu 15:01
   Ten náš patolízal vždy přijede z Bruselu jako vyměněný. Jen kdyby našli ti naši politici jen polovinu odvahy, tak to bude určitě jiné. Toto je opravdu předseda vlády. Zástupce lidu, za kterého se nemusí Maďarsko stydět. U nás je to přesně naopak. Ale podivme se na celou situaci trochu hlouběji. Není to opravdu řízená invaze a v čím zájmu? Zničit vše fungující od národního hospodářství, přes zemědělství, průmysl, nár. hospodářství až po takové rádoby náhlé situace jak uvádím níže?
   Reaguji na přízpěvek, který je uveden kousek ve spod. Když si vzpomenu na přízpěvek, který byl na internetu asi před rokem, kdy nějaký hodnostář z FBI mluvil o té skutečnosti, že nechtějí válku, jen trochu přiškrcovat. Uvědomme si situaci v souvislosti se zničením hospodářství. Prasečí mor, ptačí chřipka, nemoc šílených krav, a další a další, Nyní mor divokých prasat. Není to opravdu řízené? Rovněž přízpěvek myslivce, který uvedl před redaktorkou, že to nění samo sebou a nemůže to být nákaza jen tak. Musí to být někým řízeno. Hned ho redaktorka převedla na vedlejší téma. Zrovna ta redaktorka, o které je známo, že je přímo pracená Sorosem. Když si pak dáme věci do širší souvislosti a postupem času, tak mám za to, že likvidace nejen naší země, ale i celé Evropy, je opravdu řízena a opravdu někým , kdo má zájem si z Evropy vytvořit svou kolonii. Jen se zkusme trochu zamyslet.

   Smazat
  2. Za vším zlým hledej "pejzatce"....

   Smazat
 4. Není co dodat. Jen zamrzí, že autorem těchto slov není levicový český politik, nýbrž politik maďarský a navrch pravicový. A že iniciátorem zániku eurounijní proamerické diktatury bude Maďarsko, nikoli naše vlast...
  Řadoví členové KSČM, nechcete konečně vaše politicky sterilní papaláše vzít pořádně pod krkem?

  Jaromír Habr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Jaromíre, pravdu díš! Skutečně tristní situace. BIS má tu "slavnou levicovou" KSČM velmi dobře agenturně zmáknutou! Zlepšení nečekejte!

   Smazat
  2. Nevím jestli zrovna BIS, ale pokud se CIA podařilo z ní vytvořit vlastní českou pobočku, dokážu si to představit. Nicméně myslím, že své v případě vysokých funkcionářů KSČM sehrává i prostý osobní motiv v duchu: „Co mě osobně nepálí, nepovažuji za požár a tedy ani nevidím důvod jej hasit“.
   Jaromír Habr

   Smazat
 5. I my potřebujeme takového politika. Z těch, kteří nám nyní vládnou to není žádný, určitě to není ani Babiš. Přemýšlejte, až půjdete volit. Suďte činy a ne řeči. Před volbami i dlouholetí sluníčkáři kritizují přistěhovalectví, po volbách budou mluvit a hlavně jednat jinak. Tyhle volby rozhodnou, kam budeme patřit, pro opravu příště už nebude příležitost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten politik je Tomio Okamura/ač má japonské jméno/je to vlastenec na entou.Z toho vyplývá že je nutné volit SPD Tomio Okamura a ne jinak.

   Smazat
 6. Ano, kdzž čtu komentáře, je to tak. mluvte všichni se svými kamarády, spoluobčany se staršími lidmi, kteří nemají internet aby volili T.O. S ním to ještě můžeme zvrátit a zastavit šílenství multikultislámu. Jsme ve válce!

  OdpovědětSmazat
 7. Já určitě chci patřit do Evropy, jenže svobodné, kde se názory svobodně šíří sdělovacími médii. Zatím se šíří jen polopravdy a nesmysly. Například v takovém Radiožurnálu to nikdy nemohou pochopit. Dnes tam zase onen pitomec tvrdil, že nákaza afrického moru prasat na zlínsku se dá zastavit ohradníky. Vylízaný mozek, nedá se svítit.

  OdpovědětSmazat
 8. Vynikající názory. Ono už samo o sobě není ani trochu normální, aby ty kreatůry v EU braly tak nehorázné platy. Proboha za co, co oni vlastně vytvářejí ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to povídáte, v padesáti do důchodu, zničené tělo od přežírání a chlastání a almužnu 9000 euro měsíčně:)

   Smazat
  2. No právě.
   A to Jourové nedávno zvýšili plat na 750.000,-Kč měsíčně. Je to normální? To dělá 25.000,- Kč denně, včetně sobot a nedělí. Když si pak uvědomíme, kdo je vlastně europoslanec, je mi zle. Kdo nás vlastně zastupuje, je to na mrtvici. Poslance, kteří ve skutečnosti jdou proti své zemi. Bože, jak mi máme zaprodaný národ.

   Smazat
  3. Nová evropská šlechta (europapaláši)!3. srpna 2017 19:30

   • www.novarepublika.cz/2017/08/humanitarni-otrokarstvi-1-cast.html
   • www.svobodny-svet.cz/2280/top-informace-pro-celou-evropu-a-okolni-svet.html
   • www.pravyprostor.cz/euroslechta-si-potichu-zvysila-mzdy-vite-kolik-vydelava-tusk-nebo-juncker

   Smazat
  4. 16:41 chudák důchodce Špidla, tč. na vedlejšáku jako poradce premiéra

   Smazat
 9. Evropská unie si s (u)komunistama nemá co vyčítat!!! Je to přesně to samé! Původní idea se u obou zvrhla v pravý opak toho, jaký byl původní úmysl. Svoboda, volný pohyb osob a zboží a kapitálu se změnil v zákazy, příkazy a různá nařízení omezující vše, co bylo slibováno! Jen nadnárodní kapitál z toho má prospěch bez toho, že by se musel nějak omezovat.

  Chceš evropské dotace? Ano, dostaneš je. ALE! Každá taková dotace je podmíněna! Jedno čím (jestli politicky a nebo přímým určením na projekt) ale vždy je to v neprospěch státu, kterému je dotace poskytnuta. Psát se dá dlouze, ale skončím, ántož podstatné jsem sdělil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvit o dotacíchz EU ve výši 20 mld, když do EU majitelům privatizovaných, dříve státních firem, ročně odplouvá mnohonásobně víc (snad více jak 300 mld Kč) je šibeničním humorem !Přitom je nutno zohlednit i každoroční a nemalý příspěvek ČR do EU.

   Smazat
 10. O tom , ze Orban je uz delsi dobu jeden z nejcennejsich a nejdulezitejsich statniku Evropy neni pochyb !
  Panove v Cesku !
  Zacnete se organizovat a zbrojte !
  Africa se k vam "stehuje" do Evropy po tisicich denne !
  Budete ZABIJENI, tak jako Boerove v JAR a settlers v Rhodesii. Tak jako Portugalci v Angole a Mozambique.

  -------------------------------------------------------

  President Trump byl DONUCEN Kongresem podepsat sankce proti Rusku - proti sve vuli !
  Tim se mu oslabyla jeho Executive Power, ale zesilila podpora ulice ! Jak to u nas dopadne vi pouze certi.

  Policie ktera je na strane presidenta Trumpa svedomite procesava mesta a deportuje barbary a teroristy zpet do Afriky.

  Obama (Muslim) jich tajne privezl do Ameriky v poctu 12 millionu.
  Protoze jste belosi, tak jste NENAVIDENI a az bude moznost, tak budete vybijeni.
  Je uplne jedno, jste-li levicoveho, nebo pravicoveho zamereni.
  Vim to na 100 % ! Znam Afriku - zil jsem tam a zacinal posrpnovou emigraci !
  nick HONOLULU - ktery si pamatuje vsechno !
  At zije Victor Orban ! (My mu rozumime ! On na nas mluvi po Americky.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vím jedno, Honolulu, že Putin funkčně přežije mnohem déle, než váš Trump.Ten bude žřejmě již brzy odstraněn.Neoconi moc dobře ví, že je váš president slabý.Přežije jen tehdy, pokud nadále bude podepisovat, pro svět další šílenosti a brzy čekám, kdy bude další humanitární bombardování na cizím území, těch neposlušných, KLDR, Číny, nebo některého neposlušného státu v Evropě!

   Smazat
  2. Do 50-70 let je Evropa čistě nadpolovičně muslimská, s převahou negroidního etnika.Jih vysychá, Afriku, jako kontinent, čeká jen poušť.Lze jen očekávat ještě masívnější migraci, v milionových počtech za rok toto již astavit půjde jen těžko.

   Smazat
  3. Nicku ,kdyby Trump chtěl tak to nepodepíše ! toto není prezident zvlášť Americky . Ještě Orban mluví za sebe a svůj lid a ne Americky ale za Maďarsku věc!

   Smazat
  4. I ten Hurvínek se Spejblem měli na české politické scéně silnější postavení, než má v současné době americký prezident Trump v Americe. V současné době je Trump loutkou, která by se v málokterém loutkovém divadle v ČR uživila.

   Smazat
  5. Nicku. Tímto jste mě nejvíc povzbudil:
   "... ale zesilila podpora ulice ! "
   Sice nyní nemůže avšak směr nemění, a boj nekončí, spíš začíná.
   Jestli tomu dobře rozumím, tak kvůli Nord Stream 2, který by v důsledcích ohrožoval petrodolar, se i globalisté výjimečně v hlasování o sankcích přidali na stranu neoconů.
   Ať se vám v ulicích daří! Děda.

   Smazat
  6. Podpora Trumpa na ulicích:34%.
   http://www.gallup.com/poll/201617/gallup-daily-trump-job-approval.aspx

   Smazat
 11. Elity EU+USA vědomě provádí současně, na svých občanech, genocidu původního obyvatelstva, nasunováním a vnucováním té správné masívní nelegální migrace, ze zcela kulturně odlišného a nepřizpůsobivého etnika, v duchu cenzury vlastního názoru, který neodpovídá danému předpisu korporátního fašismu!

  OdpovědětSmazat
 12. Srabolek a ostatní drží jen hubu ,nikdy neřeknou nic takového ! Jen teď sliby a potom stejně podvedou a budou poslušní Bruselu . Imigranti tady nalezou a bude jen otázkou času ,že budeme nadávat ale za vše si budeme sami ,jen sami! Volím SPD a snažím to říct všem a je to i na vás jak to vše dopadne s námi ?!Takového člověka by jsme místo Srabolku potřebovali ,co na srdci to i na jazyku .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto si myslím, že v současné době by neměl zůstat v tom našem parlamentě kámen na kameni. Kolik je poslanců, kteří mluví jménem našeho lidu? či 8? No nevím jestli jsem nepřidal moc.Nemáme politika, který by si nenechal nas.... na hlavu. Prezident je sám a mám za to, ýe Okamura to sám neutáhne. I když bych si to sakra přál. Bude to asi tvrdé na podzim.

   Smazat
 13. Lidé bděte a neblbnete!3. srpna 2017 18:05

  (Jen voli volí voli!)
  NE kapitalismu a globalismu!
  NE Evropské komisi - není nikým z nás volena!
  NE mezinárodnímu útočnému paktu NATO!
  • www.novarepublika.cz/2017/06/vznik-cinnost-cile-nase-pusobeni-v-nato.html
  NE nelegální migraci!
  MRÁZ vyděračské politiky přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA na věčné časy do věčných lovišť!
  S RUSKEM na věčné mírové časy!
  ANO Euroasijskému ekonomickému svazu (ESAE)!
  Toto jsou mé občanské názory!
  69-roční občan, volič a bezpartajní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu prosim o odpoved- vratil se znamy z USA konkretne z Chicaga- pry hrozny bordel metrem se vyda cestovat jen sebevrah- kdyz potkate cernocha a budete se mu divat jako rovny do oci bude to brat jako vyzvu a vyhruzku a zpraska vas- je tohle mozny?JE to tak po celych statech sakra?Odpovezte vy Inhabitanti.

   Smazat
  2. Opravdu to mohu jen potvrdit.Můj soused se právě vrátil z USA a koupil si domek vedle mne.On bydlel právě v Chicágu a to přesně říká co je uváděno.Bordel nad bordel.

   Smazat
 14. Už jsem to na NR psal. Jde o snížení počtu obyvatel země. Dnes je den kdy se počínáme požírat. Earth Overshot Day. Prostě od dnešního dne všechno co spotřebováváme naše země nedokáže obnovit. Honolulu co odpovědi na dotazy?

  OdpovědětSmazat
 15. Převýchova Britů:
  http://www.stop-multikulti.cz/stari-rimane-byli-cernosi-tvrdi-detem-bbc-obhajuje-se-lzivymi-argumenty/

  OdpovědětSmazat
 16. 17:05 jedou podle Karnegiho plánu

  OdpovědětSmazat
 17. Kéž by bylo více takových jako je V. Orbán.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 18. Článok je veľmi dobrý a pravdivý ale: pozor pred pár mesiacmi rokoval p. Orbán s Poliakmi o veľkom poľsku a veľkom maďarsku a tu to potvrdil - posledný odstavec my maďari a poliaci..... a kde sú iné štáty, prečo len títo dvaja? Prečo poliaci túžia po tkzv. trojmorí? Ak neviete pozrite dejiny poľska, maďarska o ich stále už spomenutej silnej túžbe.Ak pán Orbán myslí svoje vyhlásenie čestne tak potom klobúk dole. Lenže nedávne dejiny týchto dvoch štátov nie sú priaznivo naklonené voči Slovensku a Česku. Tým, že sa SR a ČR rozdelili sme sa ako celok veľmi oslabili.Preto vo výzve mali byť oslovené všetky krajiny priamo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jmenovče, ve výzvě V. Orbána byly osloveny všechny země přímo! "Nastal čas...spojenců, nastal čas hrdých národů se vzepřít". Jsme my Češi a Slováci ještě hrdé národy? Já věřím, že ano.

   Smazat
  2. Proč je řeč jen o Polsku a Maďarsku?? Proč jsou naši politici ze hry?? Až na presidenta jenom sračky! Sračky nikdo do party nepotřebuje!!!
   A ČR a SR? Znáte pověst o Svatoplukovi, jeho synech a prutech? Bohužel nad soudržností a svorností zvítězila chtivost vychcanů typu Klaus a Mečiar. A hodný synek Merkelové donašeč a řiťolezec Slávek? Jen další hovno do hnoje. A tak lze pokračovat. Asi bude pro nás nejlepší řešení rovnou lehnout do rakve. Nic lepšího si jako nesvorní poserové nezasloužíme!

   Smazat
  3. 22:23-protože si Poláci a Maďaři zvolili do čela "národovce"! Na podzim máme šanci i my, tak přemýšlejte koho budete volit místo "posranců".

   Smazat
  4. Miroslav dôkaz mojej opatrnosti je je opodstatnený napr. doslova pár km od Bratislavy nevedia stredoškoláci po Slovensky,čím bližšie k Maďarsku v dedinách sú názvy len v maďarčine ani sa neunúvajú ich preložiť do slovenčiny a dovolím si tvrdiť,že drvivá väčšina našich maďarských spoluobčanov sa má lepšie ako drvivá väčšina Slovákov a maďarský politici sú riadne prešpekulovaní. Výzva p. Orbána je 100% na mieste a je najvyšší čas spojenia síl proti zlovôli tých, čo chcú žiť stále na úkor druhých.

   Smazat
  5. Samozřejmě jsme oslabený tím rozdělením kdybychom naslouchali z české strany Karlu Krylovi a ze slovenské Dubčekovi ,tak by se to nikdy nestalo měli jsme zustat aspoň ve federaci.

   Smazat
 19. 20:52....Kazda americke mesto ma ctvrte pro belochy a ty druhe.
  Chicago (vychod) je nejvrazednejsi misto v USA, (krome Detriotu)....NASTESTI se tam ted vrazdi vzajeme. Za rok to dela 4000 mrtvych.
  Proc se tvuj kamos toula na smetisti - NEVIM ?
  Vedle me je reka plne Alligatoru, a ja do ni take NELEZU.

  -------------------------------------------------------

  18:11....Britanie byla okupovana Rimany od roku 43 A.D.
  Byla to !
  II. Legie AUGUSTA !
  II. Legie ADIUTRIX !
  IX. Legie HISPANA !
  IX. Legie VALERIA VICTRIX !

  At tahnou do prdele, s tim jejich dejepisem ! My vime vsechno, i jmena velitelu.

  Nikdy zadny cernoch v zadne rimske legii,
  nikdy neslouzil !

  Je vsak moznost, ze nekteri Cesi maji nejake % rimske krve a to proto, ze XV. Legie APPOLINARIS a X. Legie
  EQUESTRIS (jezdecka) byly umisteny dlouho vedle dnesnich hranic.
  nick HONOLULU - mam antickou knihovnu !

  (A 12.8. je rimsky svatek a festival HERCULES IVICTUS & VENUS VICTRIX ! Zalozte domobranu ! ! !)

  OdpovědětSmazat
 20. Oprava ! 21:59...
  XX. Legie VALERIA VICTRIX.

  (Tuto legii zalozil Octavian v letech 40-41 B.C. Byla umistena na Ryne v Germanii, ale az od roku
  9 - 43 A.D.
  Zname vse, co delala tato legie od roku 41 B.C. az do roku utoku na Britanii 43 A.D.)

  My nepotrebujeme, aby nam nejaka poloopice
  ucila dejiny !

  OdpovědětSmazat
 21. Naprosto souhlasím s Viktorem Orbánem volme jednotně SPD zbavme se eu .

  OdpovědětSmazat
 22. Já volím "Alianci národních sil", protože její volební priority jsou také v souladu s mými a mé rodiny!

  OdpovědětSmazat
 23. S projevem Orbána se dá souhlasit až na jeho zmínku o roce 1956. Za tehdejším pokusem o převrat stály stejné síly, které nás přivedly k dnešnímu nedůstojnému stavu nesvéprávných zemí. Pan Orbán by si měl porovnat, jakou míru suverenity mělo Maďarsko tehdy a jakou má dnes. Kolik příkazů a nařízení přicházelo z RVHP a kolik jich přichází z EU. Jak vypadala tehdejší mezinárodní spolupráce v kontrastu s dnešním využíváním slabších silnějšími. Pokud si to pan Orbán není schopen pravdivě přiznat, tak se sám dopouští obdobného lhaní, které oprávněně vytýká EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horthyovské Maďarsko bylo ve 2. SV na straně fašistického Nemeckého. Proto se Maďarsko považovalo za fašistické a bylo na straně poražených. Tým, že Maďarsko bylo v poválečném období v sovětské sféře, jen získalo. Bylo v RVHP, ve Varšavské smlouvě a budovalo socialismus.

   Smazat
 24. Konecne jeden spravny politik, co sa neboji otvorit usta a branit svoj narod! Ostatni by ho mali nasledovat a pripojit sa k jeho navrhom. Podporujem ho a drzim palce. Slovensko ma dobry vzor,.... nech sa mu dari!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Tak co Sobotko, Zaorálku, Babiši, Kalousku,Schláfenbergu, Fialo, Bělobrádku, Hermane, Jourová, Němcová, Bursíku, Biomaso a všichni Vy darmožráči? Saháte Orbánovi alespoň po kotníky? Ne vy na rozdíl od něj jste jen politické shrbené trapné sračky. Křivé, připosrané, podlézavé sračky co umí jen blbě kecat o komunistech a jinak umíte jen lhát, krást a úplné hovno. V čele našeho hrdého národa nemáte co dělat! Jste hnus tohoto lidu. Vy vlajku ČR a simbol lva neponesete a do boje už vůbec ne. Nikdo za Vámi nestojí, nikdo o Vás nestojí, nikdo Vás nepotřebuje, nikdo za Vás neproleje ani slzu natož kapku krve. Jste odpad společnosti a ne jeho elita. Jediné dobro, které můžete vykonat, je sebrat se a jít se společně utopit nebo vystěhovat někam daleko a už nikdy se nevracet.

  OdpovědětSmazat
 26. pred druhou svetovou boli v Európe tri fašistické štáty - Taliansko, Poľsko a Magyarsko - tam všade totiž veľmi silné postavenie Židovský kongres, oni a Vatikán vyrobili fašizmus - nemýľte si to s Nemeckým nacionálnym socializmom - predstavte si, že súdy v Nemecku ako tak fungovali, u tejto trojky nie,

  OdpovědětSmazat
 27. Orbán má pravdu . Báli se poněmčení ale Slovenský národ tak porobili že nebýt Masaryka tak Slováci skoro zanikli . Určitě hodně chudáku zemřelo na madarských děreších . Poláci nás rok okupovali ,tak máme jednoho šlonzoka v Katyňi . No a my švejci bojujeme jen u piva . Probuď se Jane Žižko ! Zase nás politici zradili za kus žvance .marcel

  OdpovědětSmazat
 28. Volím také Okamuru .m

  OdpovědětSmazat
 29. Doporučil bych přiměřenou sounáležitost s Maďary i s Poláky, pokud by šlo o společnou obranu proti bruselsko-sionistické hydře, usilující o genocidní vymazání bílé, evropské civilizace. Je známo, že Židi vycházejí ve svých geopolitických představách z biblického Abraháma, kterému slíbil Jehova, že prostřednictvím synů Jakoba i Izmaela (to byl poloarab) založí velké národy, židovský a arabský, zřejmě jako bratrské.Ten židovský ale bude vládnoucí všem.Jaká to spojitost s myšlenkou nacistické nadřazenosti dle Hitlerova Mein Kamfu. Dá se tedy odtušit, že nacistická genocida byla jakýsi předstupeň současné sion-multikulti genocidy nás bílých obyvatel, což bude náš Armagedon. Poté budou vládnout Židi jako páni,tedy jako nadřazená rasa, společně s barevnými. My budeme zotročeni a hlavně zlikvidováni. Tohle Hitler v hrobě nepřežvejká. Takže Čechové, je na čase, abychom se vzbouřili a šli té hydře zakroutit krkem. Pokud jde o naše sousedy, pozor, už jednou se myslím radili v rámci velkého P i M, že my jsme tady vlastně zbyteční, a proto by si nás chtěli anektovat každý napůl. Rovněž hrozné pomyšlení. Vezměme tedy nejprve rozum do hrsti, ale pak tvrdě na věc !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.