Reklama

pondělí 28. srpna 2017

Ruská vojska vyzkoušela v Sýrii novou utajenou komunikaci


28. 8. 2017    zdroj
Náčelník Hlavní správy Ozbrojených sil Ruska Halil Arslanov oznámil, že ruská vojska v Sýrii vyzkoušela nový způsob organizování utajené komunikace s použitím sítí zahraničních operátorů. "V průběhu vojenských operací v Sýrii jsme poprvé vyzkoušeli a realizovali nový způsob organizace utajené komunikace s použitím sítí operátorů komunikace cizích států", uvádí agentura RIA Novosti slova Arslanova.


Poznamenal, že velení skupiny vojsk v Sýrii vedlo mezinárodní telefonické hovory se členy koalice a mužstvo mohlo komunikovat s příbuznými.

Arslanov také sdělil, že armáda zřídila v Sýrii trvale fungující síť družicových komunikačních stanic.

"Skupina pozemních družicových stanic vzrostla o trojnásobek, byl zvýšen výkon retranslátorů, bylo provedeno přeorientování anténních systémů komunikačních družic pro komunikaci vojenského a dvojího užití a také byly rozšířeny pronajaté zdroje", poznamenal.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. Doufám že O2, a Vodafone s T-mobilem se budou zodpovídat před senátní vyšetřovací komisí ze spolupráce s armádou cizí mocnosti na ničení DAEŠe, hybridní to armády naší obranné Aliance NATO! Doufám, že z toho nevyváznou jen tak!

  OdpovědětSmazat
 2. PROMIŇTE ale jde o závažný článek na AE News s názvem NEBOJÍM SE, ŘEKL JDOUCÍ NA POPRAVU. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 3. Cituji : "Skupina pozemních družicových stanic vzrostla o trojnásobek"
  Tohle bude zřejmě na nobelovku, taková pozemní družicová stanice, to je pane věc!
  To buď rovnou vytvořil nebo pak jen stejně kvalitně vytvořil nějakej .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ty s družicí komunikuješ jak? Pozemní sporákovou stanicí?

   Smazat
 4. A NATO zase čumí. Chudák Petr Pavel.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.