Reklama

.

.

pátek 25. srpna 2017

Rusko předalo vyšetřování MH17 údaje z radarů


25. 8. 2017    zdroj
Tentokrát ve formátu, který Holanďané budou schopni rozluštit.
Mezinárodní vyšetřovací tým, který má na starosti případ havárie dopravního Boeingu letecké společnosti Malajské aerolinie, jež realizovala let MH17, obdržel od Ruské federace další údaje z radaru v okamžiku havárie letounu na Donbasu v červnu 2014. 24. srpna to oznámila tisková služba státního zastupitelství v Nizozemsku, jejíž zástupci jsou rovněž součástí společného vyšetřovacího týmu, který se zabývá vyšetřováním tragédie.


Uvádí se, že v reakci na další žádost o právní pomoc, kterou ​​Nizozemsko zaslalo Ruské federaci, byly tento týden od ruské strany obdrženy další radarové údaje a instrukce k software ohledně dekódování dat.

Připomeňme si, že Rusko již v říjnu 2016 poskytlo Nizozemsku radarové údaje z okamžiku havárie MH17. V Nizozemsku však nebyli s to je dešifrovat, protože data nebyla ve formátu ASTERIX, který vypracovala Evropská organizace pro bezpečnost leteckého provozu (Eurocontrol) a který je uznávaný po celém světě.

Nyní přišla data ve formátu ASTERIX. V nejbližší době budou dešifrována a podrobně prostudována.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. I kdyby natočil někdo to prase Porošenků, jak letadlo sestřeluje, bude to RUSKÁ PROVOKACE!!!

  SS - Dobytek tvrdí, že mají satelitní snímky, že je zveřejní. Ještě se nestalo. VĚŘÍM tomu, že je mají!! Jen určitě nedokazují vinu Ruska!!

  Navíc, gaunerům, kteří ukazují v OSN zkumavku s cukrem, tvrdí, že je to důkaz existence ZHN v IRÁKU, případně gaunerům, kteří sestřelili ruské civilní letadlo nad Černým mořem, přiznali se až tehdy, když jim Rusové ukázali satelitní snímky, těm NEVĚŘÍM!!!!! A těchto lží je víc!!!

  Co se vlastně divit. Ovládají je příslušníci "vyvoleného národa", jako VŠECHNO!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborně, moje řeč

   Vymazat
  2. Re (12:01):
   Není ani nutno příliš pochybovat o tom, že pokud by USA měly k dispozici udaje, které dokazují vinu opolčenců, neprodleně by je zveřejnily.
   Jistě ty důkazy i mají, když jejich satelit visel nad Donbasem a když se s nimi USA ihned po té katastrofě vytasily. Jenže asi ty dvypovídají něco, co je pro USA nežádoucí.
   Svět by tak mohl na lavici obžalovaných spatřit jiné pachatele a od nich se pak dovědět také i jiný příběh ...

   Vymazat
  3. Plný souhlas pane Opluštile. Určitě by tak dlouho trvalo s tím vyjít na světlo ,kdyby tam byl jen náznak něčeho nekalého ze strany RF.

   Vymazat
  4. Samozřejmě tak to je furt bude viník RF protože se jim to hodí ve štvaní proti Rusku.

   Vymazat
  5. Teď se budou Holanďanům velmi blbě vymýšlet lži. Myslím, že někomu se teď asi hodně blbě spí.

   Vymazat
 2. Pravda jistě vyjde najevo,zatím se to snaží udržet v tajnosti,ale potom budou všichni ty odborníci k smíchu a politování.

  OdpovědětVymazat
 3. Zestřelil ho Putin vlasní rukov.

  OdpovědětVymazat
 4. 13,14
  Už nežer ten námel,nedělá ti dobře jantare:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ruská rozvědka má záběry z amerických družic a ve vhodné době je použijí...a po tomto nastane majdan v fašingtonu...apropo jak se bude jmenovat po novu fašhington...prý george was. byl otrokář...

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud by byly zveřejněny opravdové a pravdivé důkazy o tom jak to letadlo bylo sestřeleno, mohlo by dojít v některých zemích destabilizaci s dopadem na svět proto asi obě strany tak váhají dát do placu družicové snímky s tím, že není v zájmu obou stran aby došlo k dramatickému zhoršení již tak zoufalé situace ve světě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (14:19):
   To jistě ano!, asi to půjde doztracena. Ale sotva kdo může očekávat, že si Rusové budou ještě i libovat v roli falešně obviňovaného otloukánka!
   Vždyť obě vyšetřovateli podsouvané verze "viníka" té obludnosti jakože ukazují na aktivní účast Ruska. A sice (a) na domnělý přímý podíl jakési ruské jednotky na sestřelení boeingu a (b) na dodávku neúplného systému BUK opolčencům (s nímž pak pár dnů jezdili bez jedné rakety po Dněpropetrovsku, který ovládali ukři ...).
   Obojí proto musí být předložením proti-důkazů odmítnuto!
   To když i expertíza ruského výrobce BUKů (Almaz-Antej) ty "vyšetřovatele" jaksi ne a ne přesvědčit.

   Vymazat
  2. To je snad trochu přehnané 14:19. Je to jak stím SARINEM v Syrii.

   Vymazat
 7. Ukro - Banderovska svoloč zahajila karatelnu operáciu proti svojim občanom Donecka i Luganska ktorí nesuhlasili s pučistickou vladou v Kyjeve dosadenou USA i EU. Na potlačenie povstalcov použila tiež leteckú silu ktora bombardovala a ostrelovala civilné obyvatelstvco so strašnými nasledkami. Pochopitelne sa povstalci bránili leteckým útokom a zostrelovali Ukro - Banderovské vojenské lietadla ktore ničili civilov a infraštrukturu Donecka a Luganska. Bolo vrcholne nehorázne že ponad povstalecko - vojnovú zónu Ukro - Banderovci nasmerovali civilné lietadlo . Išlo určite o zámernú cynickú provokáciu Kijevskej chunty aby lietadlo bolo zostrelene čo sa aj propagačne využilo. Za zostrelené lietadlo v tomto prípade nesie plnu zodpovednost štát ponad ktore lietadlo prelietavalo teda Ukro - Banderovstán a štáty v ktorom boli pasažieri lietadla. Ked sa vedelo že lietadlo prelietava nad uzemím bojov prelet lietadla Ukro - Banderovstan a štáty pasažierov ktorí boli v lietadle mali striktne prelet zakázat. Bola to cynická cielenost Ukro- Banderovcov a určitých kruhov v EU i USA aby sa zodpovednost zvalila na povstalcov a Rusov a hlavne aby sa to propagačne zneužilo. UKro - Banderovstan, EU, USA nesu plnu zodpovednost za zostrelenie lietadla Malayzia Airlines a obetí na palube lietadla !!!

  OdpovědětVymazat
 8. Nejvíce oběti při sestřělení letadla bylo když USA umyslne sestřelili Iránsky Airbus v oblasti Perského zálivu.Po sestřelení zahynulo 380 civilních pasažéru letadla.. Bylo to skutečné svinstvo. Šlo o umyslnej, cilenej cíl. Vždyt to byli všivaví Iranci podle USA zabijaku. Strašné letecke neštestí bylo když Ukrouši sestřelili nad Černým mořem Izraelský letoun letíci do Ruska, vtedy zemřelo vyše 200 pasažeru. Ukrajinský prezident Kučma se vyjádřil v tom smyslu že omyly se múžou stát a nebude to jen ten případ. Tak vidíte USA , Ukrouši sestřelovali civilní letadla v době míru .

  OdpovědětVymazat
 9. Pamatujete si jak Rusko sestřelilo jihokorejské dopravní letadlo na východě Ruska,které pronikla nad jejich území a neodpovídalo na výzvy k opuštění teritoria? Opět za tím byly USA. Dopravní letadlo aktivovalo ruské PVO. Za dopravním letadlem letělo DC135 USA rozvědky a lokalizovalo ruské radary PVO. Pilot korejského letadla asi dostal hodně zaplaceno a zřejmě byl přesvědčen, že Rusko nezasáhne. Jak osudově se mýlil a kolik to stálo životů. Pryč s USA!!!

  OdpovědětVymazat
 10. za všechno zlo světa rozhodně nemůže mírová holubice z říše dobra, ale Putin z říše zla. Říkají to naše masmédia každý den a já jim věřím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A také věříš, že panna Marie mohla porodit Ježíše?!

   Vymazat
  2. 20:39
   Ja tomu verim
   Horni Dolni

   Vymazat
 11. Sestřelení letadla je nutné posuzovat podle hesla "cui bonum" - tedy v čí prospěch se tak stalo. Jak sestřelení prospělo Doněcké či Luhanské republice? Neprospělo vůbec ničím. Prospělo Rusku? Také ne. Prospělo zato propagandě a utvrzování nacismu na Ukrajině. Prospělo Západu v šíření antirusismu a přípravám Západu na rozpoutání 3. světové války. Toť vše a žádné eskamotérské eskapády tzv. mezinárodních komisí, jejíž členové jsou placeni za předem zadaný výsledek a nic jiného, nemohou na tom nic změnit.

  OdpovědětVymazat