Reklama

.

.

čtvrtek 3. srpna 2017

SA odchádzajú zo základne At-Tanf v Sýrii

3.8.2017  HlavnéSprávy

Americkí vojaci, ktorí na jordánskej hranici v blízkosti mesta At-Tanf trénovali členov sýrskej opozície a niekoľkokrát bombardovali postupujúce sýrske, iránske a libanonské jednotky, ktoré do blízkosti mesta prenikli, podľa posledných informácii z At-Tanf odchádzajú. Informáciu priniesol portál warfiles


Informáciu portál warfires prebral z libanonského denníka Al-Akhbar. Podľa jeho slov sa základňa v najbližšej dobe má dostať pod kontrolu ruských ozbrojených síl.

Časť teroristov v regióne sa už vzdala sýrskym úradom a odmietla bojovať. Morálny rozpad zasiahol aj členov Slobodnej sýrskej armády, v ktorej nesmierne vzrástol počet dezercií a jednotka prestáva byť bojaschopná.

Teroristi začali utekať krátko po tom, ako sa dozvedeli o tajných rozhovoroch medzi Ruskom a USA. Nikto ešte presne nevie, o čom Rusi a Američania rokovali, sýrski teroristi však nemienia ostať “obetným baránkom”. Nedôvera voči americkým pánom je takisto meradlom obľúbenosti a dôvery k Američanom u ich spojencov. Veľká časť teroristov utiekla do Jordánska, časť odovzdala zbrane a bojovú techniku a vzdala sa sýrskym orgánom.

Podľa neoficiálnych informácii Američania už oznámili svojím spojencom, že do 24 hodín opustia vojenskú základňu v At-Tanfe.

Podľa vojenských odborníkov sa momentálne Američania snažia udržať svoj vplyv v oblasti Deir-ez-Zor a južnú časť Sýrie prenechávajú vládnym sýrskym silám.

- - -

21 komentářů :

 1. 5 tisíc ruských žoldáků v Sýrii je pádný důkaz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hmmmm a kolik amerických žoldáků se roztahuje po celém světě? A kdo si je tam pozval? Myslím , že nikdo. Začínají je mít plné zuby na celém světě. Až na ty naše " anální horolezce" Jinak tuhle debilitu psali na " hovinkách", že?

   Vymazat
  2. Kdyby tam skutečně byli , tak je dávno po válce !!

   Vymazat
  3. Čeho? Konstatuješ určitou (nepotvrzenou) skutečnost a vydáváš ji za důkaz něčeho, co neuvádíš. Máš to v hlavě v pořádku? Mazej zpátky do bažiny Mažňáku.

   Vymazat
  4. Blboušek 18:25 si zase něco přečet na Hovínkách a věří tomu. Chudáček.

   Vymazat
  5. 18:39 kde máš důkaz ó opaku ty přiblblej Štětináči

   Vymazat
  6. 18:80 Pokud bych byl Štětináč, byli bychom na stejné lodi a to se ohrazuji, hlavo dutá.Umět číst nestačí, je třeba ještě chápat psaný text, jantare a to ti zjevně nesvědčí. Je mi u pr*ele, zda a kolik je tam "ruských žoldáků" - pokud tam jsou, je to prima - bojují s mými nepřáteli a klidně bych jim i nejaký groš na přilepšení poslal. Ty se vrať, zvratku, do bažiny, kam patříš.

   Vymazat
  7. 19:09 koho hájiš ty chudinko? Oficiálně Rusko žádné žoldáky nemá a ty se můžeš posrat,když se napíše pravda. Jseš pouze jen užitečnější idiot,co klepe do klávesnice jak přiblblej kremlobot

   Vymazat
  8. 19:50
   Jaká pravda?????
   Nějakýho mamrda z Fuckingtownu nebo lejnohlava z CIA nebo FBI????
   Ty žnlebty ti nežerou ani slabomyslný čokovopice!!!!!!

   Vymazat
  9. 19:50 I kdyby sis svoje smrdalvý hnátičky ušoupal, šupáku bažinatej, je mi u pr*ele, jestli Rusko má nebo nemá žoldáky. Každopádně v Sýrii odvádí pořádně poctivý kus práce a chrání Evropu. Na rozdíl od NATO, které si ale kupodivu platíme. Takže: Koho hájím? Krom jiného i každého novinkářského dida inepta jako jsi ty, aby mohl svobodně plkat pitomosti. Jsem totiž, na rozdíl od tebe, ty hnído hloupá, plnokrevný demokrat. Nasaď přilbu a mazej ke krumpáči do výkopu. Pochopit složitější text než strohý povel zjevně nezmákneš a čuchnout k poctivý práci, ty bažinatej pražáku, ti jen prospěje. Otec by ti ještě měl fláknout jednu dvě (spíše víc) řádným řemenem.

   Vymazat
 2. Táhnite dom, pindosi špinaví. Není na vás nikdo zvědavej. Ale líbí se mi, že s vámi začíná vyjebávat čím dál víc lidí.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsou tam v souladu s mezinárodnímy úmluvami. Občané každého státu mají právo žít podle své vůle. Pokud chce většina obyvatel změnu, má právo to demonstrovat. Příklad listopad 89 ČSSR. Vstoupit na cizí území bez pozvání je agrese i u vás doma. ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
 4. Americké základny3. srpna 2017 19:10

  Podle oficiálních informací poskytnutých ministerstvem obrany (MO) a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
  Na základě informací nejnovější zprávy od Base Structure Report (BSR), mají Spojené státy základny v nejméně 150 zemích a vojáky prakticky po celém světě. Podle posledního zveřejněného počtu, americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v padesáti amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu a Kataru. Součet Pentagonu však nezahrnuje tajné americké základny v Izraeli a Saúdské Arábii!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až dozraje doba a všichni tihle "nositelé a ochránci demokracie" po celém světě budou muset odtáhnou domů,tak nevím co se v tej americe pak bude dít. V celým světě už mají těch "ochránců demokracie" plný zuby, jen mají všichni strach z toho co by se dělo kdyby je vykázali. Nejspíše by tam došlo v lepším případě ke klidnému převratu a v horším případě k občanské válce "že by zase sever proti jihu"?

   Vymazat
 5. Rusko je pritomne v Syrii uz 50 rokov,od vojen s izraelom,je tam na ziadost legalnej vlady.Ci j esyrska vlada legalna,nebude rozhodovat juesej,svetovy zlocinec!Preto sankcie,po stratenych.mld.$,za 6 rokov rozvratu.smrt juesej!

  OdpovědětVymazat
 6. Jo to je dobrá zpráva už aby Syřané měli mír.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to jim také přeju, ale dokud nebudou evropský a us váleční zločinci odsouzeni mezinárodním tribunálem pro válečné zločince a po zásluze potrestáni, nebude klid a zase někde začnou vraždit.

   Vymazat
  2. Keď sa už rozvinula debata o žoldákoch. Každá "rozvinutá demokracia" ktorá potrebuje armádu siaha po profesionálnej armáde. Tj. žoldákoch. Je to lacnejšie ako hafo amatérov a hlavne efektívne. Nepametám si presne ale uvádza sa pomer 8:1 Pritom sa špeciálne vyhľadávajú ľudia patriaci do skupiny 2 percent. Ak sa zostaví jednotka špeciálne iba z ľudí patriacich do tej úzkej skupiny, tak efektívnosť prudko stúpa. Čítal som to pomerne dávno tak iba matne naznačím, tam je pomer 1:15 ak si dobre pametám. Kto náhodou vie rád sa oboznámim z novšou variantou.
   AN

   Vymazat
  3. Dovetok
   Aj technológia mäsomlinčekov sa zdokonalila.
   AN

   Vymazat
 7. Když prchali američtí fašouni (na hlavu poraženi) z Vietnamu, nechávali za sebou celé houfy svých kolaborantů a udavačů napospas osudu, resp. Vietkongu. Od té doby se trefně říká: "Ještě horší než být nepřítelem Američanů, je být jejich přítelem."

  OdpovědětVymazat
 8. Udělejte si trochu času a podívejte se na níže uvedený odkaz. USA je nacistická třetí říše, proto to tam vypadá tak jak to vypadá.

  https://www.youtube.com/watch?v=PXgNQJB8ktQ
  Odpovědět

  OdpovědětVymazat