Reklama

.

.

čtvrtek 10. srpna 2017

Seznam a představy představenstva

Ivan David
10. 8. 2017
Ano, i Nové republice poslal KDOSI podepsaný jako TÝM SKLIK mailem sdělení, že nesplňujeme jimi dodatečně vymyšlené podmínky (viz níže). Po dvou dnech skutečně došlo ke stažení reklamy také z "Nové republiky", jak je na první pohled zřejmé. Nemám ve zvyku se ukvapovat a smířit se situací bez boje. Proto jsem začal s přípravou protisankcí a koordinací postupu nezávislých webů. Zavedli bychom rubriku "Svět podle Seznamu" a poukazovali na úroveň článků na tomto portálu, demagogii, ideologickou zaslepenost, primitivismus a naivní manipulaci působící jen na hlupáky, jako je zjevná jednostrannost, dvojí metr, překrucování fakt, atd. Za úvahu by stála právní obrana proti zvláštnímu přístupu ke smlouvám jako dvoustrannému právnímu aktu, který si jedna ze stran dodatečně přizpůsobuje. Jenže Seznam je komerční firma, jejíž cílem je dosahovat narůstajícího zisku a ideologická zaslepenost jejích zaměstnanců se k dosahování zisku nemusí hodit.


Kdysi jsem viděl filmový příběh v němž snaživý duchovní donášel biskupovi na svého konkurenta. Biskup pravil: "Vím, že jste věrný syn církve, jenže jemu chodí lidé do kostela..." Druhořadá novinářská pakáž která se nechává najímat na spisování různých článečků, je nucena se strefovat do vkusu editorů a ti jsou zase odchováni a doposud byli vybíráni podle své ideologické orientace a držení pevné linie. Jenže pokud budou psát stále stejné blbosti, které už inteligentnější polovina populace prohlédla, lidé jim nebudou chodit na weby. Pokud je web komerční, záleží na tom, kolik má čtenářů. Pisálci lpící na profláknuté ideologii potopili už celou řadu médií. Čtenáře zajímá pravdivý obraz světa, rozpozná rozpor mezi skutečností a její novinářsky překroucenou verzí.

Aktuálně.cz věrno svému prorežimnímu a ideologickému aktivismu projevilo triumfalisticky radost nad konečným vítězstvím "pravdy a lásky" nad "lží a nenávistí"Zde. Radost projevil "sociolog médií" Václav Štětka (nejde o přezdívku?) a premiér Sobotka (zřejmě ve snaze co nejvíce poškodit ČSSD v očích veřejnosti). Jeden z autorů tohoto článku (Jakub Zelenka) o pět dní později publikoval v internetových Hospodářských novinách další naprosto pravdivý článek o tom, jak je vše zase jinak Zde. Jeho článek se jmenuje "Seznam pravdivost webů hodnotit nebude. Nevěděli jsme o tom, neschválili bychom to, říká vedení".

Máme tedy Seznamy dva, jeden chce vydělávat a na to si najal manažery a druhý chce vychovávat a na to si najal ideologické zaslepence. Koexistovat beze změn mohou těžko. Který se asi přizpůsobí? Ten který vydělává a platí, nebo ten, který je placen a vydělává mnohem méně?

"Nová pravidla" jsou seznamem univerzálních nálepek.Nejsme zpravodajským webem, ani jsme se tak nikdy netvářili.Nijak nezastíráme, že publikované komentáře nejsou zpravodajstvím. "Konspirace" je, prosím, spiknutí. Mocní tohoto světa se vždy "spikávali" a spikávat budou, aby znásobili svoji sílu. To není "teorie spiknutí", to je "praxe spiknutí". Spiklenci se nesvěřují a pokud to nepraskne, lze o spiknutích jen spekulovat. Nevímjaké mohou být "právní důvody k dehonestaci". Myslím, že neexistují. Podle "nových pravidel" se tak úplně nechovají žádná média, zejména ne ta mainstreamová včetně "veřejnoprávních".

Snaha dokázat nekorektnost nezávislých médií je opravdu křečovitá. Samozvaní i Ministerstvem vnitra ustanovení cenzoři proto uvádějí výhradně bizarní tvrzení překrucující fakta. V případě článku pánů Prchala a Zelenky v Aktuálně, je to například tvrzení, že Parlamentní listy údajně uveřejnily zprávu podle níž mohou za terorismus cyklisté. Zkuste ji najít, milí čtenáři! Cenzorské weby jako Neovlivni.cz nebo Manipulatori.cz mají chabou čtenost, protože je příliš zřejmé, že to jsou zoufalí manipulátoři. proto neovlivní. Jistě stále věří, že mají v rukou veřejné mínění.

Cenzura je forma zatajování pravdy či aspoň druhé poloviny obrazu světa. Ke správné orientci je potřeba celý obraz světa a lidé neradi tápají a bloudí, proto vidí v cenzuře překážku v orientaci, a je jim nepříjemná. Cenzura v nějaké formě existovala vždy a existuje i dnes. Velmi cenzurováno bylo i Osvobozené divadlo za oné idealizované Pravní republiky. Míra cenzury je odrazem míry obavy vládnoucí moci, že přestane být vládnoucí mocí. A také závisí na míře rozporu mezi propagandou a realitou. Sílící cenzura je důsledkem slábnoucí moci.

Zrušení reklamy mělo ekonomicky poškodit, ne-li zlikvidovat nezávislé weby. Kdo je více závislý? Ten, kdo žije z platu novináře, nebo ten, kdo není závislý na takovém příjmu? Parlamentní listy, jejichž čtenost se blíží půl miliónu čtenářů denně, jsou profesionální a současně nezávislé, a jejich úspěch je závislý právě na jejich nezávislosti.

"Nová republika" získávala z reklamy Skliku kolem 10 000,- Kč měsíčně. Redaktoři ani autoři nejsou penězi odměňováni. Výnos kryje náklady technické podpory a zbylo i na méně nákladný pronájem sálu a nákup nejnutnější techniky. Peníze posílá i několik sympatizantů, ale nejvíce web podporují ti, kteří pracují zdarma. Pokud bychom měli větší ambice, potřebovali bychom větší zdroje (a naopak).

Zrušení reklamy na desítkách webových stránek by ekonomicky poškodilo i zprostředkovatele reklamy a tento cenzurní zásah by poškodil jeho pověst. A tak se představenstvo Seznamu od akce horlivých vymítačů ďábla distancovalo. A očekávám i další kroky k nápravě škod.

Takže gól do vlastní branky.

Dodatečná "nová pravidla" pro poskytování reklam jsou:
 • obsah stránek nerespektuje zásady novinářské práce či zpravodajské etiky;
 • názory a komentáře na těchto stránkách jsou vydávány za zpravodajství;
 • obsah stránek je v rozporu s fakty, smyšlený, dezinformační či klamavý;
 • informace na těchto stránkách jsou uváděny v zavádějících kontextech či obsahují konspirace vydávané za zpravodajství;
 • obsah stránek bez právního důvodu dehonestuje osoby či další subjekty;
 • na stránkách není uveden jejich provozovatel;
 • autoři obsahu na těchto stránkách jsou smyšlení
  "Nová pravidla" jsou nyní podle odkazu nedostupná: 

Smluvní podmínky Partnerského programu ZDE

154 komentářů :

 1. Jak tak čtu pravidla SKLIKu, lituji Českou tele-vizír, Iděs neboli Heute, Volkischer Klopapier, a další a další.

  Přeji SKLIK hodně úspěchů v reklamě na zpravodajství "Přesný čas", Východ a západ Slunce a Východ a západ Měsíce.

  OdpovědětVymazat
 2. Pane Davide, možná by nebylo na škodu zveřejnit číslo účtu , kam by mohli čtenáři zasílat příspěvky, vždyť i touto formou se postavilo Národní divadlo ! Díky , váš čtenář.

  OdpovědětVymazat
 3. Seznam - najdeš blba co neznám, i-dnes - hovno, Aktuálně - s Bakalou análně, atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...souhlas s p. Heroutem...uveřejněte č. ůčtu...jsem důchodce ale přispěju !

   Vymazat
 4. Řekl bych, že je to jen začátek toho co se vše bude dít až bude těsně před volbami. Babiš, Faltýnek, Zeman, utlumení "proruských webů", ostrakizace každého kdo nebude souznit s vyvolenými ......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17.47 Takhle nějak to udělali vyvolení majitelé většiny německých tiskovin a kulturně-zábavních podniků v Německu dvacátých let minulého století.

   Díky jejich lidem víme, k čemu to vedlo a může vést. Propaganda jenom jejich utrpení, monopol obdobný tomu, že nás osvobodila hlavně US Army, vede k nelásce a k lhostejnosti s jejich údělem... do budoucna a k "vtípkům" na minulost.

   Vymazat
  2. Eric Best si všímá toho, že soud s Davidem Rathem
   pokračuje bezprostředně po volbách (o Rathovi i den před volbami se tedy psát může) a 1. září stane jako svědek před soudem B.Sobotka ve věci privatizace OKD . Obé lze propagandisticky využít pro oslabení ČSSD ve volbách.

   Vymazat
 5. Spatna zprava je, ze Michal Feix vykonny reditel Seznamu, oznamil, ze o krocich svych podrizenych nevedel a ze se vse na jeho prikaz vraci k "normalu". Vzhledem k tomu, ze se Parlamentni listy nevratily do nabidky tisku na Seznamu, tedy bud lze jako kdyz Rude pravo tiskne, nebo je opet neinformovan. Nedovedu se rozhodnout co je horsi.

  To jmeno si zapamatujte Michal Feix - vykonny reditel. Ryba (Seznam ) smrdi od hlavy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dneska Feix cenzuruje konspirátory, zítra anarchisty, židy, komouše a možná dojde nedejbože i na gaye. Mnoho štěstí,chlape, žádný strom neroste do nebe a takovéhle lapsusy, to si klikař Seznamu zapamatuje.

   Vymazat
 6. !Argument Ilony ŠVIHLÍKOVÉ, Adama VOTRUBY, Veroniky SUŠOVÉ a dalších funguje od začátku (leden 2017) bez reklam - takže si nějakými "pravidly" nemusí lámat hlavu.
  http://casopisargument.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. A to ti Davide není ani trochu trapné přijímat peníze za něco tak zkaženého, antilevicového jako je reklama? Není ti trapné propagovat západní kapitalistické korporace? Inu, zlaťoučké, kulaťoučké penízky nesmrdí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty nevzdělaný debile, vždyť ani nevíš, co meleš za kraviny. Střel se do palice a ušetříš lidem práci.

   Vymazat
  2. Pecunia non olet, ty hlavo dutá. Reklama je buď dobrá, nebo blbá, ty jantare. S levicovostí, nebo zkažeností to nemá nic společného, oslí ohone. Trapně musí být tvým rodičům, že tvou výchovu odflákli. Trochu řemení a viděl bys, jak by ti šla slušnost k duhu.

   Vymazat
  3. 18:46
   A není ti, kreaturo, ani trochu trapné, psát sem své přitroublé pošklebky - bezplatně a anonymně?

   Vymazat
  4. hmm,inteligence se meze nekladou

   Vymazat
  5. 18:46 ptám se, bylo třeba velkého úsilí k tomu, jak pošpinit autora článku? Co má společného názor na událost, situaci atd. společného s technikou a ekonomikou provozu portálu?

   Vymazat
  6. A to ti není trapné klikáním podporovat levicový web? A to docela masivně a často? Kdyby sis dal odchod, tak by tu těch několik set lidí nebylo.

   Vymazat
 8. Nikdy nevěř nikomu kdo tvrdí, že právě on jediný, na rozdíl od ostatních, hlásá jedinou, neomylnou, svatou "pravdu". Tak jako to činí bijící se v prsa soudruh David.
  A taky nikdy nevěř nikomu kdo o sobě prohlašuje, že jeho zpravodajství je na rozdíl od jiných "nezávislé". Tak jako to prohlašuje soudruh David. Zaměstnanci Parlamentních listů snad pracují zadarmo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On nic takového netvrdí, ty čuráku !

   Vymazat
  2. 19:04
   Nauč se číst, demente.

   Vymazat
  3. 18:53a 19:07 Dement si ty, tvůj soudruj táta a tvá soudružka máma, protože tě neřezali po hubě a nutili tě říkat jim soudruzi, namísto aby tě naužili přemýšlet. Osloven soudruh ti zůstalo, rozum se nedostavil.

   Vymazat
  4. 18:53 Dobře, poslechnu vás. Budu se řídit vaší radou a proto nikdy nebudu věřit vámi hlásané jediné, neomylné a svaté "pravdě" o MUDr. Davidovi. Dokážete při svém invalidním myšlení pochopit, jakou pitomost jste napsal?

   Vymazat
  5. Tys to nečet, že jo? Tam bys našel, že tady není žádný zpravodajský web, šmudlo, ty máš problémy s gramotností, že.

   Vymazat
 9. Vazeni ctenari. Je mne cti, informovat vas, ze po vcerejsich prispevcich v diskusi clanku redakce "Nino Burdzanadzeova o udalostech v Jizni osetii v roce 2008 ...", se jejich autor, nejaky ufoun, zastupujici mimozemske civilizace na planete Zeme, odmlci. Byl brutalne odstrizen od pristupu k internetu ihned po jejich napsani. Protoze jde z jeho strany o pomoc vam, nelze nez vyhovet jeho nepriteli, pokud ho vy sami
  nebranite. "Nelze branit nikoho proti jeho vuli", udajne. Snazte se tedy branit tim, ze budete pozadovat jeho informace.

  OdpovědětVymazat
 10. No, jak se zdá, i kapitalistická nenažranost může být někdy užitečná.
  Jenom mne tak napadlo. Aby nám Chovancovo úřad pravdy nezařadil tyhle "výchovné" weby do veřejnoprávních médií a my si je nemuseli živit povinně, jako televizi a rozhlas. Kdysi absurdní představa, dnes, nic nemožného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Účast státu na těchto prkatikách je proti LZP EU a LZPS. Je to fašismus. Obyčejný sprostý fašismus.

   Vymazat
 11. Hlavo olšová, nevzdělaná, jak si přišel na to, že tohleje protizápadní veb? Od kdy je pluralita názorů protizápadní? Odkdy je hledání pravdy protizápadní? Odkdy je kritické myšlení protizápadní? Ty si takovej prozápadní moula.

  OdpovědětVymazat
 12. 19::27
  Ty vygumována jednobuněčná třetihorní polomrtvá zdrápanino,zalez na Blicí listy nebo skoč do zdi,kolaborantský hovno z evropskejch hovnot!!!;!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nemůže, v Blicích může diskutovat akorát ten, kdo panu majiteli pěkně zaplatí, což tady to chudé, leč kapitalisticky smýšlející pako nemůže protože na to prostě nemá.

   Vymazat
 13. JJ, je to moula a tak to v EU strukturách dotáhne daleko. Na těchhle moulech chcípaj civilizace.

  OdpovědětVymazat
 14. NEJSTE NÁHODOU REINKARNACÍ SIMPLEXE SIMPLICISSIMA? Tedy v původní, přírodní podobě - dokud jste nesvlékl telecí kůži?

  OdpovědětVymazat
 15. Je zajímavé, že mi najednou takové Parlamentní listy zmizely z nabídky serverů...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to zajímavé, je to otřesné. Tyto veby totiž narušují probíhající válečnou propagandu NATO a tak v prvním kole jsou zaevidovány, v druhém kole jsou blokovány (ztráta podpory - povědomí o nich) , v kole třetím zablokovány a kolem čtvrtým je válka, nebo revoluce.

   Vymazat
  2. Prý měli neuvěřitelnou sledovanost, přes půl milionu lidí denně...

   Vymazat
 16. Preco sa ozyvaju zakomplexovani ludia a nehladaju riesenie , ako v tejto dobe prezit?
  To fakt musime citat tie oplzle komentare, cakajuc, ze sa tam najdu aj normalne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:23
   Dokud bude diskuse anonymní - musíte.

   Vymazat
  2. 20:26
   Je vidět, že jsi debil který netuší o co tady jde. Při zavedení neanonymní diskuse spadne návštěvnost těchhle sračkostránek ihned na polovinu. A co je hlavní, tak potažmo i prašulky za reklamu. A o to tady jde.

   Vymazat
  3. Za to ty seš genitální jak sáňky v létě!!!!;-)))
   Plchub se jako čtenost mají Blicí listy nebo JandoPutnovo eurohovnoty????;-))))
   Určitě při tý návštěvnosti padají sytémy počítačů a mouchy se bojí lítat!!!!:-D

   Vymazat
  4. Jane Kopecký, ta umanutost omračuje. Přejete si filtrovat realitu? Podle svého vkusu? Hloupé!

   Vymazat
  5. 23:05-k čemu jsou "ratlíci štěkající za plotem, kteří po otevření branky utečou"? K čemu jsou lidé bez jména? Bázliví nebo veřejně známí užívejte aspoň přezdívky(nicky). Vše ostatní zahrnuji mezi trolly a "anti-trolly". PS. Ještě jste to nepochopil?

   Vymazat
 17. Ale Pepi, no tak, už jsme mysleli, že jsi zmizel a chyba lávky, už tady zase prudíš s tím Googlem, jen ještě přidej IBM, iPhone, Oracle, atd., ať se trochu zasmějeme. Ale hlavně se nevztekej, jo?

  OdpovědětVymazat
 18. 20:33 - co máš proti IPhonu?

  OdpovědětVymazat
 19. Pokud se různé chamtivé korporace a vykutálené pravicové a populistické vlády neštítí vykořisťovat a obírat na mzdách, kvalitě výrobků a služeb a na daních obyčejné občany, tak proč by si různé weby včetně protikorporátních nezobly z reklamních penězovodů? Vždyť sami korporátní poskytovatelé reklamy loví zákazníky mezi jejich čtenáři, tj. mezi svými odpůrci, protože jim jejich peníze vydané za jejich zboží nesmrdí.
  Kdyby poskytovatelé reklamy prohlásili, že nechtějí své ideové odpůrce jako své zákazníky, to by byla jiná, ale už klasik napsal, že kapitalista prodá svému vrahovi i provaz, na kterém ho on uškrtí.
  KR

  OdpovědětVymazat
 20. KTERY VUL, nema respect pred svobodou slova , pred vyajdrenim nazoru, od kohokoliv ?

  Dr. Davide a pane Dvoraku GRATULUJI VAM OBEMA k tomu , ze jste poruzumeli prvnimu clanku americke Konstituce, ktera je nejlepsi na svete !
  Ktera zarucuje svobodny nazor a svobodne vyjadreni kazdemu !

  Kritika Ruska, ci Ameriky, netankuje ani Rusko ani Ameriku.

  Amerika je muj domov a mam ji rad ! Ziji zde velkou vetsinu zivota a kritika Ameriky od lidi, kteri neznaji tuto krasnou zem je srandovni k popukani ! At kazdy pise co chce ! Sranda musi byt.
  Amerika je jako krasna zena, ktera je kritizovana skaredymi prdimuziky a proto Amerika nepotrebuje nejakou ochranu cenzury. Ideologickou vychovu nikdo predepisovat NEBUDE !

  Nekdo ma rad Kapitalismus a nekdo Socialismus - at pise kazdy co chce !

  UKRIZUJEME HAJZLA, ktery nas bude ideologicky "vychovavat".

  Nas system je NEJLEPSI NA svete ! Nase sebevedomi a nase jistoty o nasi dokonalosti jsou NEOTRESITELNE !
  Cenzuro bez do riti, my se radi zasmejime ratlikum.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady ale nikdo nikoho necenzuruje, idiote. Můžeš si žvatlat kraviny jaké chceš. Ale proč by měl někdo povinnost ti za ty bláboly ještě platit?

   Vymazat
  2. Jak dlouho ještě bude ten americký systém nejlepší na světě? Teda, pokud kdy byl.
   Kdysi jsem Američanům záviděl, dnes je lituji.

   Vymazat
  3. 20:53 ty debile prolhanej, prave tady se cenzuruje a vyhrozuje cenzurou
   Evidence na process s Novou Republikou uz je dost
   Za omezovani svobody slova
   Akorat ze v hrouticim se systemu kdovi kam to povede
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. Vladiku, zhledem kdyz to porovnas se zbytkem zkurvenyho sveta, treba s ceskem co vyznamenava Masiny, tak se Amerika nemusi bat
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. Horní Dolní 2,14
   A myslíš si, že vyznamenáním Havla projevila politická reprezentace USA ten správný, demokratický přístup? Odlož slepecké brýle. Už jenom to, že USA vedly bezpočet agresivních válek a vyjma té ve Vietnamu se obešly snad všechny bez většího zájmu veřejnosti. A i ten Vietnam začal veřejnosti vadit nejvíc tehdy, když se jim začali vracet rodinní příslušníci v pytlích na mrtvoly. Nikoho nenapadlo, že tam Američané neměli vůbec co dělat.
   Násilná změna politického systému smrdí hájením zájmů bohaté menšiny. Kdyby stávající systém začal vadit většině, postará se o změnu sám. A není náhodou demokracie o vládě většiny?

   Vymazat
  6. Honolulu máte to v Konstituci, můžete kecat co chcete ale s bažinou nepohnete. Většina si zvolila prezidenta, který musí podepisovat co nechce. Měly jste prezidenta co dával peníze vlastním vrahům atd atd. Jste všichni dobře vyzbrojený a protože nejefektivnějším průmyslem jsou zbraně tak hr na ně. Kdo nebude poslouchat naše NEOTŘESITELNÉ DOKONALÉ RADY, tak ho vybombardujem, vždyť všechny dotujem.

   Vymazat
 21. Jak dopadnou podzimní volby do PS?
  Státní Úřad statistický má, na příkaz z Bruselu připraven počítačový program (made in USA) pro tyto volby.
  Tak jak to dopadne?
  ANO ===================== 50%
  ODS ===================== 50%
  TOP09 =================== 50%
  KDU-ČSL ================= 50%
  STAROSTOVÉ ============= 50%
  ČSSD =================== 50%
  Ostatní strany a politická uskupení se do PS nedostanou. O tom je naše demokracie. A je to naše demokracie, nás pravdoláskařů a následovatelů Václava Havla.
  Zbavíme se komunistů, Okamury a jiných prznitelů evropských hodnot.
  Potom svezeme ty, kterým se volby nebudou líbit, na některý stadion (svezeme je z celé republiky) a tam je podle Pinnochetova vzoru zlikvidujeme.
  Leoš Hubert

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že to dopadne trochu jinak. Teda seznam partají souhlasí, ale procent musí být 100. Jinak je to nevyvážené. Chtěl jste snad těmi 50% naznačit, že v oněch stranách nejsou stoprocentně poctiví a schopní politici? Abych vás nenahlásil.

   Vymazat
  2. Leoš Hubert - ta je dobrá, ale ta o Smolíčkovi taky není špatná.
   Asi bys to neměl hulit tak silný.

   Vymazat
  3. 21:21 a 21:26 vy dva debilove kdyz nerozumite tak nepiste
   Jste tu pro ostudu
   Horni Dolni

   Vymazat
 22. Přiznám se, že si ten "obrat" nedovedu moc dobře vysvětlit. Ztráta z reklam přece musela být Seznamu.cz známa již předtím ... Zdůvodnění, že o tom nevědělo představenstvo Seznamu.cz je směšné !

  Celá akce byla "posvěcena" premiérem Sobotkou, dalšími politiky a médii. Musela být pečlivě připravena na nejvyšší úrovni, z nějakého důvodu "nevyšla" ... Je otázkou, kdo a proč "zasáhl" ?
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zásadní otázka, odpověď by mnohé vysvětlila, proto se to nikdy nedozvíme.

   Vymazat
 23. Kopecky !
  FORUM ROMANUM je a bylo anonymni !
  Lide jako ty - POKURVILI Aktualne CZ tak dokonale, ze vykvet intelektu mezi Cechy UTEKL do posledniho jedince.

  O co ti jde ? O ZNICENI, posledniho svobodneho FORUM ROMANUM ?

  Nemcouri z Pasova, znicili "registraci" Denik CZ.
  Aktualne CZ je ignorovano svetem a drive ho cetli lide i v Australii a Kanade.
  Kopecky vy jste destruktivni nemehlo, kdyz pozadujete registraci !
  Pro vas je daleko zajimavejsi osobnost, ktera neco napise nez to, co napise. Proto ta registrace !
  Takove povaze se rika KONTROL FREEK !
  Nebylo by lepsi, aby vas nick byl CALIGULA ?
  (Nebo Abakumov, Beria, Serov, Merkurov, nebo aspon Alfred Rosenberg, ti vsichni chteli REGISTRACI.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě by nevadila registrace. Anonymita není vždycky pro dobro věci.
   Když čtu některé příspěvky, často mne napadá, zda o jejich autorech a jejich tvorbě ví jejich rodiny. Manželky, děti, rodiče, sourozenci.
   Kdyby autoři některých příspěvků museli posléze vysvětlovat svým dětem, proč, ač je kárají za pravopis a vulgaritu, se sami vyjadřují jako dementi, buď by začali psát slušně, nebo by přestali psát docela.

   Vymazat
  2. 21:30 "...nebo by přestali psát docela..." a nic bychom o nich nevěděli. O to Vám opravdu jde? A byla by z NR bublina jako, naříklad, z Deníku referendum.

   Vymazat
  3. 21:30
   Precti si Honoluluv argument
   Pak si precti tvuj primitivni cesky onucovsky
   Pak si nafackuj, omluv se a jdi na hanbu
   Pokud ne tak jsi jeste hloupejsi omezeny cech nez je snad mozne
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 2,33 Horní dolní
   Máš děti? Pokud ano, nedivím se, že se nepodepisuješ pravým jménem.
   Zažil jsi někdy, co by dítě, situaci, kdy jsi se styděl za své rodiče?

   Vymazat
  5. 1,01
   Mě nevadí obsah, ale forma. Nemusím s vámi souhlasit, ale to mi nedává právo vás titulovat ekvivalenty pohlavních orgánů.

   Vymazat
  6. Pánové, proč máte nicky? Abyste se odlišili! My, co máme jména jsme navíc líní a nechceme potupnou proceduru naší inteligence obhajovat luštěním "obrázků". A zabraňujeme tím "kradení identity", jak si občas "honolulu" stěžuje.

   Vymazat
  7. Honolulu, zase jste špatně panu Kopeckému porozuměl, přečtěte si to ještě jednou, reagoval na příspěvek v 20,23. Totéž jsem zjistil u reakcí na mé příspěvky, proto jsem Vám napsal, že pokud se Vám něco nelíbí, zatemní se Vám mozek a reagujete arogantnímy nadávkami. OMLUVTE SE panu Kopeckému.

   Vymazat
 24. Pane Davide, tak si tenhle svůj koníček financujte ze svého, jako my všichni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:16
   Aaaaa stavitel vzducholodí promluvil;-D

   Vymazat
  2. 21:16 to ani nemusí být pana Davida koníček, podle mého je to služba. Ostatně, pokud současně poslouží reklamě, která uživatele neobtěžuje, proč by neměli zadavatelé reklamy platit a na provoz portálu přispět? Komu co hloupě, primitivně závidíte?

   Vymazat
  3. 21:24 hlupaku
   Na boj s tyranii rad prispeju a prispejou i jini
   Jen by redaktori tady museli prestat cenzorovat
   Jinak, pretisk prekladu Robertse a Buchanana a jinych cesi potrebuji jak prase drbani
   Stejne nestihaji diskuzi
   Horni Dolni
   Ani si cesi v Masinove nemuzou svobodne promluvit pod Robertsovym clankem

   Vymazat
 25. 20:53....Kdyz chces reklamu, tak musis platit a tam kde je navstevnost nejvetsi tam platis vice, tak je to vsude na svete - jak to, ze to nevis IDIOTE !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, kdyby ti ceskomasinovci nevedeli jen tohle to by se nam ulevilo. Ale oni nevi nic ani o svobode slova, hezky si to napsal ze ten ci ta zeme co se nestydi se nemusi bat svobodneho slova a necenzoruje.
   Jenze eu a cesko jsou tyranie a ty se drzi u zivota cenzurou a represemi.
   Horni Dolni

   Vymazat
 26. Dr. Davide,
  za tim je neco uplne jineho, napr. snaha o vase zniceni, protoze jste nekomu nepohodlny, nebo nebezpecny.

  Cim mate vetsi navstevnost, tim mate vetsi dosah a vliv.
  Vliv druhych upada kvuli registraci, cenzure a
  kontrole, tak nekdo chce znicit i vas vliv.

  Proto narkne prispevkare z blbosti
  a urcite je sam blbec nejvetsi...

  To jsou ty kreteni, kteri kritizuji kazdy clanek a kazdy prispevel, ale sami nenapisi nikdy nic !

  Volby jsou na krku a Sobotka to zmrvil pro CSSD. Cesi si to zde vzajemne pisi a CSSD z toho panikari.

  Ted prijde Babis na nakope do rite kazdemu, tak se mu kladou prekazky, snahou o umceni Nove Republiky !
  (A nebo je nekdo uplne bez penez a nema na reklamu.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cenzura je v nemocnem ceskomasinovsku normalni
   Ona vubec evropa
   Chvili vrazdi
   Chvili humanizuje
   Chvili vrazdi
   Chvili humanizuje
   Tak to strida
   Horni Dolni

   Vymazat
 27. 21:30 ...NESUD, NEBO BUDES SOUZEN, Hrincaku !
  Deti posli na Materidousku ! Zde nemaji co delat !
  Zde je arena zdetinstelych dedku a kulhavych politickych
  gladiatoru !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To řekněte, pane Honolulu, vašim zku°veným Senátorům a Kongresmanům... zazobaným mocichtivým starým kozlům a dříve narozeným kouzelnicím (čerty bych urazil a za staré čarodějnice by mě zase mohli vymazat)...

   Kecy typu "nesuď abys sám nebyl souzen" přeci údajně vymyslel samosoudce Posledního soudu a hlásají ho církevníci, kteří sami drze už dvě milenia soudí a odsuzují o sto šest...

   Vymazat
 28. Však to říkám havloidní demokraté jsou daleko horší než komunisti. Pokud bude třeba přispěji na NR.

  OdpovědětVymazat
 29. Co se ti Davide nelibi? Ty nacisticke a komunisticke prasarny muzes publikovat dal.
  Ale za svoje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Davidovi neonaciste jsou opravdu vybrana spolecnost. :)

   Vymazat
  2. 5:47
   Debilové milující havlobanderovskej genetickej odpad a agresory z USSA jsou pečlivě vybraný KRETÉNI!!!!;-DDD

   Vymazat
  3. 22:13 5:47 Tak to od vás sedí vy podporujete banderovce pobaltský fašisty landsmannschaft. Ty slinty jsi strčte makrele do zadku kam patříte.

   Vymazat
 30. 22;13
  Mazej blejt ty svoje kolaborantský hovna do lejnolahvárenský žumpy ty méněcenný genetický havlobanderovský prvoku!!!!!!
  Nebo spachej sebevraždu,stejně by tě nikdo nelitoval ry genetickej odpade!!!!:-DD

  OdpovědětVymazat
 31. 22;41
  Vždyť je ten debil jen k smíchu....a tak se bavím!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
 32. Redakce,
  Dejte pravidelnou a NECENZUROVANOU kolonku Honolulovi
  A pak byste meli vysokou sanci podpory
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 33. from honolulu to HORNI DOLNI - only !
  Pozdraveni rytiri ! My na strane presidenta Trumpa to stejne vyhrajem ! !
  Jsou zde na dovolene dustojnici od Policajtu z New Yorku a vsichni jsou na Trumpove strane !

  Lide nemaji radi sabotaze proti agende presidenta Trumpa a na zradny Kongres neco nasiji.
  Trump definitivne vyhra i druhe obdobi - bude presidentem 8 let a do te doby se Kongres vymeni.
  Vse se zlepsi, bude dobre jako za Reagana !
  Jsem rad, ze sem pises !
  (Na Floridu v tuto dobu nejezdi ! Je zde neprijemne horko a vlhko. U vas je v tuto dobu prijemej !)
  nick HONOLULU  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. For Honolulu only
   Others are too stupid for discussion
   Dik, je hezky kdyz mi tu chvili nenadavaji

   Trump je uzasny ale jeste uzasnejsi jsou volici Trumpa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Amerika vi co chce
   Zavrit hranice
   Vyhnat ilegaly
   Ameriku Prvni
   MAGA
   Atd

   Zatimco eu a cesko so boji i rict co chce
   Cesko a eu se boji i rict to co nezbytne potrebuje
   Hranice, bezpecnost
   A misto toho intelektujou, mnoho vzletnych slov, hovno v nich
   Evropa a cesko vi co potrebuji ale boji se to rict

   Americane si to rekli
   MAGA
   AMERICA FIRST

   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Zastáváš se TRUMPA,ale ten už je taky v prdeli jak Evropa .Skoče jak prostitutka demokratu a zednařu .

   Vymazat
  3. Trump je odkecaná veličina.
   Dnes jsem zhlédl dokument na youtube nazvaný "You've been trumped" tam se dozvíš jak je Trump úžasný, ale šmejd nejhoršiho kalibru. Pohrda a nenávidí obyčejný lid, arogantní k neuvěření. Jeho sebestřednost nezná mezí a lže až se mu od prolhané dršky práší.

   Vymazat
  4. 6:32 ale nerikej
   A videl si to v originale nebo anglictionou nevladnes
   Cesi vubec nemaji prehled, ty onucko
   Horni Dolni

   Vymazat
 34. A Honolulu
  Zajima me tvuj nazor
  Redakci tu chybi clanky a zpravy od Alexe Jonese
  Alex, to je sudlice na biti havlistu hilaristu a podobny svoloci
  Vi redakce o nem?

  OdpovědětVymazat
 35. Redakce
  Kdybyste me a hlavne Honolulu nemazali tak byste se dozvedeli dulezite veci
  Jako treba ze neni jen Roberts a Buchanan i kdyz jsou uzasni
  Bez jinych supergigantu vam tu jede Nova Republika na dva valce
  Skoda
  Horni Dolni
  Zde cobybl Marat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Veno nemas me to tu furt dneska 64 prispevku a dlouhych o uSA a o americe obvzlaste .Horni dolni je rytir dlouheho ptaka s 3 svecenim a ja jsem svetlonosem a Trumpa poradcem .Casto mi telefonuje na muj mobyl a pta se co dal bude kdyz mu ty nohy jis tak neslouzi a nemuze tancovat dle zidovskyho klarinetu jes se mjeni casto na roh z bejka ci kozyZdravime take veleni zde a take Jones ei kdys je to uplnej vul ale hodne lidi ho posloucha a nes nam umre na uzrani je treba ho podporovat milodary ,taky tuto redakci zacnu platit ze svyhio
   Honolulu kuku kamos hornidolni a dalsiho kamarada

   Vymazat
  2. 6:35 ty jsi takova prumerna politovanihodna ceska onucicka, takovy maly zavistivy hovinko
   Horni Dolni

   Vymazat
 36. 6:35
  Mohl bys tu cizojazyčnou slátaninu, připomínající vzdáleně češtinu, dekódovat do spisovného jazyka (tedy bez hrubých chyb), absolvente pomocné školy?

  OdpovědětVymazat
 37. Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migrantui močí a kálí na ulici.

  http://www.epshark.cz/clanek/97/migranti-zapaluji-auta-moci-a-kali-na-ulicich-ve-svedsku-je-to-hate-speech

  OdpovědětVymazat
 38. 7:53
  Tak tohle je ta slavná demokracie??????
  Pokud jo,tak si jí mohli nechat tam kde byla a nikdy jí nikam neměli exportovat!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 39. Kdyby měl soudruh David trochu cti v těle, tak by poskytoval reklamu jen Ruským, Čínským, Severokorejským, Kubánským a Venezuelským firmám. A ne zlým, západním, kapitalistickým, otrokářským korporacím.
  Ale prašulky nesmrdí. A ještě si je ten zoufalec dokonce nárokuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:27- jen idiot nevidí, že "úprava" smlouvy je politicky motivovaná! O.K., je demokracie, proč ale nesnášíte komunisty, když se chovali také tak demokraticky?

   Vymazat
  2. Soudruhu Povolný,
   vaše srovnávání s komouši je nejen zcela mimo mísu, ale dokonce drzé a sprosté.
   Nikdo vám přece nic nezakazuje. Můžete si zcela svobodně blábolit co chcete, o čem chcete, jak chcete, kdy chcete... Ale proč by měl mít někdo povinnost vám za ty žvásty ještě platit?

   Vymazat
  3. 9:52

   Nepodepsaný blbečku - o jakém placení (komu- Povolnému? za co - za komentář?) to tady meleš? Článek je o reklamách a nákladech na technické zajištění NR.

   Tobě, jen tak mimochodem, za řádku nenávistných výkřiků platí kolik?

   Kokotko

   Vymazat
  4. 10:16
   Zjevný imbecile Kokotko,
   článek je o tom, že soudruh David si nárokuje od soukromé společnosti publikování reklam a placení za ně. Skutečnost, že soukromá společnost nechce financovat jeho plátek nazývá cenzurou.
   Kdo jako mně má co platit, idiote?

   Vymazat
  5. Imbecile 10:29-článek je o tom, že soukromoprávní subjekty měly smlouvu, kterou jedna strana "jednostranně upravila", politicky! PS. soudruh jsem nebyl, možná Vy, tak se tak titulujte mezi svými!

   Vymazat
  6. Pokud by to tak bylo, blbe Povolný, tak druhá strana smlouvy by se mohla se Seznamem úspěšně soudit. Jenomže ono je to ve skutečností "trochu" jinak.
   Soudruh jste možná nikdy nebyl, ale teď vaše manko vašim blábolením doháníte měrou vrchovatou.

   Vymazat
  7. 11:17-když je to "trochu"jinak, nemohl byste to uvést "na pravou míru" a vyhnout se invektivám? Máte na to?

   Vymazat
  8. Povolný,
   žádnou smlouvu nelze jen tak svévolně a jednostranně upravovat nebo dokonce vypovědět. Tedy pokud možnost úpravy nebo možné výpovědi nejsou v oné smlouvě předem stanoveny. A tak tomu bylo zřejmě i v tomto případě.
   Pokud by tomu tak nebylo, tak by se mohly všechny dotčené "alternativní" weby se Seznamem úspěšně soudit.
   To snad dá rozum a i vy byste tuhle prostou logiku mohl pochopit.

   Vymazat
  9. 11:17-PS., někdy "perlíte"! Nebýt "soudruhem je manko"? Zřejmě Vy to"manko" skutečně nemáte.

   Vymazat
  10. Nehádejte se s prasetem 9:27...
   Koryto mu beztak brzy vyschne, mozek už mu to udělal.

   Vymazat
  11. 11:45
   Vám vyschlo korytu už před 28 lety. A dodnes se touto prohrou, vy rudá prasata, nemůžete smířit.

   Vymazat
  12. 11:37-říkáte "zřejmě", proti politické moci se lze bránit úspěšně v demokracii asi tak podobně, jako za "ukomunistů". Teď o tom můžeme pochybovat veřejně, dříve "šeptandou", se stejným výsledkem. Možná Vás to překvapí, jako padl ukomunismus, padne udemokracie!

   Vymazat
 40. Myslím, že komunističtí cenzoři se mají co učit od těchto demokratických, stejně tak se komunisti mají co učit od EU , jak má vypadat totalita.

  OdpovědětVymazat
 41. Já mám pocit, že si tyhle mimoňácké příspěvky snad píše vtipně Dvořák sám, to přece není možné, aby tu chodili takoví hloupí lidé. A měli přístup k internetu.

  OdpovědětVymazat
 42. V dnešní světě řízeném penězi je potřeba otevřít oči. Lidé mají svoji moc, ale nejsou schopni ji využít ani z mála. Zákony práva se dají překrucovat, ohýbat, rušit, vytvářet atd. V pozadí jsou ovšem zákony plynoucí z podstaty, které nikdo netvoří, které hledáme, chceme je pochopit.
  I pro žárovku můžeme napsat zákon, aby stále svítila. Světlo ale nebude, dokud nepostavíme alespoň zdroj, vedení, objímku. A pokud jeden díl "zákona" vypadne, svitu se nedočkáme.
  Žili jsme bez reklamy a musíme se bez ní naučit žít znovu.
  V roce 89 jsem se hluboce mýlil. Bláhově jsem si myslel, že lidé vycvičení systémem k tichému odporu a přemýšlení, se nechají tak jednoduše manipulovat hesly typu "stát nemůže nic vlastnit, soukromník firmu povede vždy lépe, neviditelná ruka trhu, konečně máme první nezaměstnané, konkurence pracovních míst atd.).
  Ve zdravé společnosti je parazitismus většinou odsuzován. My dnes máme řešit, který parazit je pro nás výhodnější ... ČSSD, ODS, ANO, KDU-ČSL, TOP09 atd. Pravdo je jen jedna. Ani jedna strana(firma) nemá, pro drtivou většinu členů naší společnosti, byť jen minimální přínos.
  Přiznejme si, dokud budeme reagovat na slogany, reklamy stran a jejich bezduché řeči (slibem neurazíš, nikdo Vám nemůže udělat to, co my Vám můžeme slíbit, vyšší mzda o 500kč, vyšší důchody o 40kč atd.), nikam se neposuneme a nic se nevyřeší.
  Nechme parazity vyhladovět.
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal jsem to dávno "Moudrý člověk hledí omezovat své potřeby". Ovšem má to tu podmínku MOUDRÝ, automaticky to neznamená vzdělaný. Takže vychovávat své děti a šířit skutečná moudra. Víra v přírodní zákon rovnováhy. Pracuje ovšem v delším cyklu i generací. Připomínám slova Jana Husa " ŘÍKEJ PRAVDU, POMÁHEJ PRAVDĚ,ŽIJ V PRAVDĚ".

   Vymazat
 43. Takže vlastně diskuze jsou o tom, že se ve finále pár starejch dědků, kteří nechodí do práce a mají čas dřepět celej den u počítačů a zabavovat se krafáním hovadin, mezi sebou haštěří a hádá. Ano, kdosi tady napsal, že inteligence postupně z diskuze ze všech webů uteče, zůstávají jen závislí omezenci, důchodci, prostě lidi, kteří si můžou dovolit celé dny u počítače dřepět, a ten někdo má pravdu. Je úplně jedno, jak se jmenují, jestli Petr nebo Pavel - diskuze jsou jen o krafání a hádání. Diskutují stále jen ti samí, to se pozná podle stylu psaní. Pakliže přináší množství diskuzí ( sebeblbějších a sprostých) peníze z reklam - proč ne? Pakliže nepřináší nic - proč? K čemu by to mělo být? Aby se pár dědků zabavilo? Jistě jste si všimli, že žena už nikde nediskutuje žádná. Diskuze se zvrhly, tak proč si dědkové nezajdou krafat do hospody, jako to bylo odjakživa? Tam se zabavovali - takže - cenzura není zas až tak špatná. Když lidi zmizí od počítačů, a začnou něco smysluplného dělat, bude to jen dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Á, další totalitář vylezl ze své nory a zasmrděl.


   Vymazat
  2. 15:11
   Aaaajeeee,další havlo-hutko disident se probral z opice!?;-)))

   Vymazat
  3. Ja sem chodim si precist to co pise Honolulu
   Proc sem chodis ty? Kompulse? Uchylka?
   Na tvoje poucovani neni nikdo zvedavej, je typicky cesko nudny
   Horni Dolni

   Vymazat
 44. """""Experti""""""slintající o ničem ala Honolulu a Horni Dolní tady budou pořád.....z každý normální hospody by je totiž vyprovodili oknem nebo zavřenýma dveřma;-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:35 ty znas jen hospodu ze o ni porad mluvis
   Jsi holt primitivni cech
   Horni Dolni

   Vymazat
 45. A ty hovadský obrázky!! To vám nevadí, diskutujícím, ty hovadský obrázky? To přiblblý pexeso? Ponižující každého diskutujícího? Zpočátku alespoň nemizely, teď mizí, a musí se posouvat další a další serie obrázků a přitroublé "zkuste to prosím znovu" - co to je? Test, jestli vidíme dobře? Proč si web platí nějakého obrázkotvůrce - a co se tím klikáním na obrázky pozná? Jestli je diskutující magor nebo prasák? To se nepozná. Pozná se jen, že má dost času si s tím hrát, a že ho to nesere, nebo to má zpomalovat celý proces realizace diskuze od její napsání do publikování? Každopádně to z lidí dělá blbce, jako spousta jiných hovadin ( samotná reklama se toho může počítat). Vůbec nemám pojmenování ke skutečnosti například reklam u Novinek, kde vedle článku o něčí strašné tragedii a úmrtí poskakuje vedle na reklamě fialový čůrák - proč tohle zhovadilé svinstvo někdo dělá? Chtějí nám naznačit, že všichni, kteří si z nás dělají šoufky psaním toho publicistického bulváru, který se tváří jako "články" jsou čůráci? A díky počtu diskuzí všech závislých chudáků, a díky počtu přiblblých provokatérů, placených za to, aby diskuze torpedovali nasíracími sračkami, jsou ti čůráci placení docela dobře díky reklamě. Kdyby tohle skončilo, a všechna veřejná zpravodajství na internetu by musela být ověřená a pravdivá, bylo by to jen správně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:37 A co zpravodajství veřejnoprávních prostředků, tj. České tiskové kanceláře, Českého rozhlasu, České televize a ostatních médií by nemusela být "ověřená a pravdivá" ?
   Ti by mohli lhát a manipulovat s občany ? O politicích, napříč politickým spektrem, ani nemluvě !
   Uvědomte si, kdo z koho dělá "blbce", a to ve velkém ....
   L.S.

   Vymazat
  2. Rozhodně ne! Nikdo nemá právo dělat z občanů blbce, jako nikdo nemá právo vyrábět pančovaný alkohol! Autentičnost a pravdivost všeho,co se jakýmkoliv mediálním způsobem nabízí veřejnosti, by měla být vždy ověřena, a za lhavé postoje, komenty, články a zprávy, by měly padat vysoké pokuty a přísné tresty. Jak se teď ukazuje, tak svoboda není vůbec k ničemu, jen jedny zvýhodňuje ( ty agresivní) a druhým ubližuje ( těm slušným) takže nekompromisní silná osobnost a vláda tvrdé ruky by byla nanejvýš třeba, a zrovna tak "cenzura" není žádný zločin, když uvážíme, že by z uměleckých aktivit, podií, divadel, literatury, obrazů a soch odstranila brak a sprostoty ( obrovská socha ženy, jíž lze čumět do pochvy, nebo chlapi, kteří chčijí na ČR - je umění? Sprosté obrazy, nebo odpadky, složené na sebe, je umění? Sprosté knihy, na každé stránce čuráky, kundy, šukání - je umění? Roztažené nohy polohané zpěvačky na podiu je umění? NE! Ale aby každý mohl a směl sprostě nadávat prezidentovi, nebo na minulý režim, a říká se tomu svoboda, muselo se povolit i toto) Takže kdyby nebylo strašlivého pokrytectví, které bylo uměle implantováno do myšlení zejména mladších generací, a kdyby nebylo slovo "cenzura" zprofanováno hlavně darebáky, kteří si dobře žijí z nadávek prezidentům a na minulost, a z výplodů braku a sprostot pod přezdívkou "umění" je to velice užitečná aktivita. Stejně jako práce ČOI. Kdyby nebylo ČOI, vykrmovali bychom se odpadem, který vyprodukují nenažraná a bezskrupulozní prasata, ale jiná bezskrupulozní prasata bohatnou na prznění mravnosti a kulturnosti občanů - bohužel, zde žádná ČOI nezasahuje a slovo "cenzura" -vidíte sám, jakou štvanici to vyvolává. Lidi jsou jak praštění. Zejména starší -proč asi? Cenzura by byla mnohem užitečnější než je činnost ÚSTR - a ten funguje a lidem nevadí - jak je to možné? Vynakládat takové peníze na "práci" uměle zaměstnávaných starcům v důchodu? Jsme jako společnost už zvrácení. Už se musíme naučit s tím žít.

   Vymazat
  3. 14:49 - co kdzbz cenzura "vlády silné ruky" si došlápla na vás, hlupče, že veřejně vyzýváte k omezení práva na svobodné vyjadřování a na svobodný a ničím nerušený přístup k informacím?

   Vymazat
  4. 15:02
   Na Čt lze dohledat svobodné informace?????
   Jedinou pravdivou informace ta lejnolahvárenská havlopakáž říká,když"""hlásí čas""".
   Ostatní jsou jen lži Kraďouska a jiných banderovskousssackej ksindlů!!!!

   Vymazat
 46. 9:27, 9:52 je, nanejvýš ohleduplně řečeno, docela zmatený člověk. Nepochopil, jak firma Seznam funguje, z čeho tvoří zisk a kdo jsou její zákazníci. Zda, jak je dáno zákonem, mají všichni rovný přístup ke službám, které nabízí nebo, jestli některé z uživatelů jejích služeb diskriminuje. Až ten nepříliš složitý mechanizmus a z toho plynoucí toky peněz autor komentů z 9:27 a 9:52 pochopí, bude se, pokud není bezcharakterní lidské prase, za to co napsal nutně stydět. No, uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 47. 13:35...My zde budeme porad, protoze jsme slusni !
  Na rozdil od nas, ty jsi uchrochtany VEPR a takove jako jsi ty, jsou odnaseni z hospody v bezvedomi.

  NENAPSAL jsem prispevek 6:35 ! Brouk Pytlik je na lozi smrtelnem a ma posledni zachvevy cinnosti mozkove !

  4:38...Alex Jones je obliben velmi hlavne v Texasu.

  4:46...My volime Trumpa, protoze se jeho agendou ON zastava nas ! U Zednaru neni. On je u Presbyterianu, coz jsou ti, co stale jen pracuji.

  Urazky a dehonestace delaji lide, kterym nepise pero !
  Maji komplexi menecennosti - OPRAVNENE a dela jim dobre, kdyz je jim obracen nocnik na makuvku.

  NOVA REPUBLIKA ma nejvetsi navstevnost ! Navstevnost je duvod k oslave a zadny trpaslik je nemuze upravovat k zakrnelemu nazoru a obrazu svemu.

  Kde oni berou drzost posuzovat a upravovat neco, co funguje ? Jejich "MRAVOKARNOST" je pouze zaminka, jak umlcet myslenky jim nepohodlne, at uz jsou z prava ci leva.

  Na A.CZ se schazela elita ceskeho naroda ! Napr. emigrant Cochtan, ktery se po uteku stal nemeckym inzenyrem v Mnichove a kupuje a vlastni nemovitosti. Nebo Pepa Repa, ktery mluvi jazyky ze sev. Afriky a jezdi obchodovat do Maroca. To byli VELMI inteligentni Cesi a vsichni byli odrovnani BLBECKY, kteri neumeli nic a nedokazali nic.

  Samozrejme, ze ve svete byl ohlas ! Na web psali lide z Canady i Australie. Po uprave - kontrole a registraci vsichni odesli - i krasna pani Silvie z Turina, ktera si koupila barak v Kralikach, (presto, ze bydli v Praze) coz je nekde na Morave.
  (Ja ji hledal, ale ona je zase v Turine.)
  Ze zarlivosti a zavisti, chce nekdo znicit NR !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl přezdívko Honolulu - nikdo nechce zničit NR. Ale mělo by být dosaženo toho, aby publikační činnost byla solidní, slušná, a podnětná, kdybych já byl výrobce reklam, nikdy bych nezadal reklamu k nějaké mediální sračce, a ještě abych za to platil? To dělá jen bulvár. Diskuze jsou rovněž svým způsobem publikační činnost, a bylo by třeba, aby směli takto publikovat jen lidi při smyslech a plně gramotní, slušní, a kteří mají k věci - tj. k článkům - co říci. To znamená, že zrovna vy pane z Floridy, byste se nechytil, protože plkáte pitomosti, kraviny, a evidentně se zde na tomto webu zabavujete, když se nudíte. K čemu jsou slátaniny, které tady píšete? Nikdy to k věci, tj. k publikovanému článku není. Už jste viděl, aby komentátor psal nějaké kraviny, vůbec nesouvisející s článkem, který má komentovat? A diskuze jsou také takové komentáře. Proč se mají občané učit zabavovat se kravinami jen proto, že mají počítač? Je to činnost úplně k ničemu, a jestliže by redakci odpadly peníze z reklamy, proč v psaní článků pokračovat? Aby se staří trubci u počítačů mohli hádat a nadávat si? Vy byste to pro někoho zadarmo dělal? Proč vy například se nechodíte zabavovat někam do hospody - na Floridě nemáte hospody? O ČR nevíte už nic - jen to, co jste se někde dočetl. Proč neustále žvaníte? Co je vám do ČR?

   Vymazat
  2. 15:01 vůbec nepochopil, že Nová republika a další nezávislé weby nestojí na penězích, ale na poznání a přesvědčení. Vydávali jsme NR bez reklam a sponzorů dost dlouho, můžeme v tom opět dost dlouho pokračovat. Omezování publikační činnosti vždy vede k totalitě.

   Vymazat
  3. Dvořáku,
   nic podobného jako "nezávislé" weby neexistuje. Kdo to prohlašuje je předem lhář. Každý je na něčem závislý. Někdo na penězích, jiný na svém světonázoru který nemusí mít s objektivitou vůbec nic společného.

   Vymazat
  4. A ty, 15:23, na 30ti stříbrných od pornojandů, fuj, hnuse.

   Vymazat
  5. Povznesený nad všechny 15:01 píše: „... aby publikační činnost byla solidní, slušná, a podnětná ( ) aby směli takto publikovat jen lidi při smyslech a plně gramotní, slušní (...) Aby se staří trubci u počítačů ...“ Měl by vysvětlit kdo, nade všemi, má rozhodovat co ještě je solidní, slušné, podnětné, kdo je nebo není při smyslech, gramotný či starý trubec? Ano, diskuze jsou obrazem určitého výseku společnosti, kde se promítá svoboda slova a kde se má mít možnost zapojit každý tak, jak umí. Je k povšimnutí, jak se diskuze na NR vyvíjí ve svém běhu, jak ke kterému námětu a pojetí článku. Je k povšimnutí, jak který koment další vývoj diskuze ovlivňuje. 15:01, račte se zamyslet a na otázku kdo a jakým právem má být tím cenzorem podle vámi stanovených kriterií, laskavě odpovězte. Děkuji

   Vymazat
  6. 15:01 ja ctu rad to co pise Honolulu
   Ty tady prekazis
   A je znat ze jsi primitivni cechacek co zna jen hospody
   Horni Dolni

   Vymazat
  7. 6:45
   Dva smíchovský geronti bez mozku v jednom!!!!!:-)))

   Vymazat
 48. Na americkych webech se nejde tak dobre hadat, jako na ceskych..Americane jsou v prumeru DALEKO CHYTREJSI a kovanejsi politicky a povazuji to za osobni degradaci se hadat s cernochy na Hillary strane..(Polarizace).

  Na americkych webech NEEXISTUJE TABU ! Lide mluvi o kazdem subjektu, absolutne svobodne ! (Holocaust nevyjimaje.)

  V Canade je to jinak ! Tam je nazor hlidan a
  upravovan !
  To znamena, ze tvar Canady ma vreda cenzury na frnaku !
  Americane se divaji na Canadany jako na svoje nestastne cenzurou a mrazem poskozene mozecky !
  Az v Cesku znovu vznikne cenzura, tak se na vas bude pohlizet s DESPEKTEM pohrdanim. Ani vyborne knedliky vam nezachrani reputaci - vy knedlici.
  nick HONOLULU - nezapomente na First Amendment of American CONSTITUTION !
  At zije president Trump !


  OdpovědětVymazat
 49. 15:01...Ty se svojim velmi nizkym inteligentem mentalniho zakrslila nemuzes posuzovat uroven
  NIKOHO ! Ty jesitna bublino !

  Tobe se nelibi, ze ja nick HONOLULU, vam vzdy nakadim do piskoviste, kde ztvarite babovecku pro omameni lidu delneho v Cesku a sijete na nej chomout otroctvi globalizace a pokurveni uslechtile ceske rasy invazi barbary s Afriky.

  Proto bylo tolik revu, kdyz jsem psal o osudu JAR na A.CZ.
  Protoze jste mentalni degenerati, tak nebudete a nesmite mit monopol na informace. V pripade, ze je docilite, tak vas jednou Cesi budou zatykat a stavet pred soud.
  Mate pouze 2 moznosti budovani cenzury a obe jsou zvrhle ! Levicove nebo pravicove. Budovani vasi cenzury na zaklade vasi ideologie je idiotske a nikdy fungovat NEBUDE.

  Take si zviknete na to, ze v kazdem narode jsou lide chytri a hloupi, slusni a sprosti a pouze nejvetsi IDIOTI v narode se snazi urcovat posuzovat a upravovat uroven naroda ke sve predstave...

  Vy nejste ARBITR slovni elegance a pripustnych myslenek vy jste fasisticky osel a jednou za vase manipulovani s intelektem naroda a nazorem dopadnete tak spatne, jako Nero.

  A krome toho jste POSEROUTKA, ktery se boji svobodne diskuze na jakekoliv thema. Vy jste karikatura ranniho Bolsevismu a nebo Nacismu !
  Americane veseli tyrany jako jste vy v Norimbergu v roce 1946 & 47.
  TAHNETE DO KOREJE ZA KIMEM ! Budete si s nim dobre rozumet !

  Nechcete platit reklamu ? Po vyprseni smluvy bezte jinam, ale bez reklami krachnete i kdyby jste mel nejlepsi sluzby nebo vyrobky.

  A KDE JE VAS NICK , kdyz muj vam neleze pod nos ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kýbl sraček hovnolulu, jsi mentální kripl.

   Vymazat
 50. Pan Dvorak 15:08 !
  Prispevkar 15:01 je typicky STALINSKY / HITLERCIK, ktery se snazi vratit Cesko do dob Gottwalda a Slanskeho.

  Tento primitivni veprovy smrad, chce mit monopol na informace, coz je presne PROTI nasi
  AMERICKE KONSTITUCI , kterou nam zavidi cely svet a ktera je zakladnim kamenem Ameriky !

  Skutecny duvod jeho nazoru je ve strachu o ztratu koryta a strachu, ze pro blba nebude trafika. Pujde nekam do vyroby a ma obe ruce leve.

  T.j. presne to, co se deje zde v Americe , kdyz po viteztvi a oblibe presidenta Trumpu, tisicum parasitu, (Globalistum, Neoconum, Obamovcum), hrozi vykopnuti z pozic, kde se meli dobre na ukor druhych !

  V Cesku budou dulezite volby, tak se snazi umlcet Novou Republiku - protoze Cesi si zde vymenuji nazory a CSSD diky Sobotkovi a jeho prehmatum je v neoblibe. Dalsi pruser ma Herman. Takze zmeny jsou na obzoru !

  Cim mate vetsi navstevnost, tim mate vetsi vliv, a to urcuje cenu reklamy.
  To je stejne ve vsech zemich.
  Navstevnost urcuje vasi hodnotu a s moralizovanim at jde hitlercik do riti.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tu constituci americká vláda prdí, je to bezcenný cát papíru. A svět na vás prdí také, jste jen obtížnej hmyz co dělá bordel kam se podíváš, blbe.

   Vymazat
 51. 20:44 já ho honím a ty taky, doufám, i bez i. Hovne.

  OdpovědětVymazat
 52. 19:27 tak co tu lezeš debile. běž si na svou mladou frontu, alias i dnes hovno. tam si můžeš rochnit v té vaší jednotě hlupáků.

  OdpovědětVymazat
 53. Panove v Cesku,
  zde je muj posledni prispevek pred odchodem z domu, tak ho ctete pozorne.

  Uz je to delsi dobu, co jsem v obchode v Honolulu na Waikiki slysel accent, kterym mluvi
  Jihoafricane Boerove !
  Samozrejme jsem se k nim hlasil.

  Mluvili jsme spolu o mnoha vecech, z kterych jsem mel slzy v ocich, jak spatne dopadla zeme, ktera ke me byla moc fain a kde jsem zacinal posrpnovou emigraci. Pri louceni lide z JAR mi rekli !

  "KDYZ MLCIS, TAK MAS SPOLUVINU" !

  Tak jsem nemlcel a zacal jsem psat na A.CZ... Nikdy jsem nezklidil tolik zaste a nadavek za informace a realitu kterou jsem rekl.

  Varoval jsem pred budouci invazi a byl jsem nekolikrat zablokovan a vyhozen !

  Ti kteri se snazi urcovat to, co je "hodnotne" psat a co "hodnotne" neni, USILUJI O VASI SMRT ! Usiluji o vzestup kriminality a vasi hmotnou bidu ! !

  A tak jako dopadlo mesto meho mladi, Johannesburg, tak dopadnete i vase Praha a Brno .

  Je to parta svinaku, co se snazi manipulovat s vasim myslenim a ublizit vam telesne a ekonomicky.

  Ti jsou vini za to, ze vase babicky si nemohou zajet do cuktrarny do Vidne na kafe a ti jsou vini, ze mate za stejnou praci mene, nez ma Rakusan ve Vidni.

  Cesi nedejte se ! Stujte pri nasi AMERICKE CONSTITUCI !
  see you later / nos vemos tarde !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:30

   "babicky si nemohou zajet" - ten už je fakt úplně senilní...

   Vymazat
  2. To se mi snad jenom zdá, ten člověk je opravdu stižen silnou demencí, proč by jezdili babičky do Vídně na kafe? Tohle může splodit jen velmi chorý mozek.
   Asi chtěl říci že si americké babičky lítaj na kafe každou sobotu.
   Můj bože kams to duši dal......

   Vymazat
 54. Gratuluji, držím Vám palce. Lepší úznání NR nemohla dostat

  OdpovědětVymazat
 55. A jeste neco... zapecnici omezeni !!!
  Nebyt mne zde a Horni Dolni a nasich INTELIKENTNICH prispevku
  muselli by jste si je psat sami. Coz je , vzhledem k vasemu svetovemu rozhledu
  zcela FANTASTICKA precTava. Ha ha ha !
  nick HOLONULU - svetlonos

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu = bizarní kombinace autismu a exhibicionismu.

   Vymazat
 56. 19:27
  Máš pravdu,nebýt VAŠICH INKONTINENTNÍCH PINDŮ TAK SE ANI NEZASMEJEME!!!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
 57. NENAPSAL JSEM PRISVEVEK 19:27, ale souhlasim s nim !
  nick honolulu

  Samozrejme, ze si nemohou zajet TY PITOMCE ! 17:31 ! Copak nevis jaky maji duchod a kolik plati byt ?
  nick honolulu

  20:10 - ty DDDDDD, absolvente pomocne skoly ! Jsi na tu cestinu hloupejsi nez ja ! Rika se MEZIKONTINENTALNI !

  19:51 ... a ty jsi Schizofrenik s Bi-polaritou, doufam, ze dr. David te vyleci strichninem.
  nick honolulu

  Panove, pro rust na spatne strave s nedostatkem vitaminu je zarazejici na jakem vysokem stupni degenedrace jste v techto dnech.
  Ja nick HONOLULU jsem to nejlepsi co vas mohlo potkat, nebot jsem medicina pro zlepseni vaseho zakrneleho intelektu. Tak a ted se jdu podivat co se pise jinde.

  Pane Dvorak, nezapomente zvednout cenu za advertisement (reklamy) nebot zde na vasem webu je zaruka vyvoje.
  Nick HONOLULU - svetlonos !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mas svatou trpelivost, Honolulu, stema ceskyma omezencema
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 6:58
   Vy dva geronti po vivisekci,možná,že ty senilní INKOHERENCE VAM MILOVNÍCI USSDACKEJCH AGRESORŮ ŽEROU....TADY JSTE JEN ZA DEBILNÍ LÍZAČCE PRDELÍ JEDEN DRUHYMU;-))))
   PROSTĚ K SMICHU!!!!!

   Vymazat
 58. 6:58 Hovnolulu z hornídolní. Žádní dva !

  OdpovědětVymazat
 59. Já myslím, že odpověď na tohle je velmi prostá. Nejlepší je těm kurvám zašít kapsu. Seznam? Ode dneška neznám! Stejně, strejda Google nebo i Yandex, i když ten zatím nemá českou verzi, fungujou mnohem líp. Sajt s půlmilionem přístupů denně může reklamu prodávat sám nebo si může najít jiného zprostředkovatele. A Seznam se pak bude moct jít klidně klouzat.

  OdpovědětVymazat
 60. "Českým internetovým rybníčkem otřásla kauza „Seznam.cz a dezinformační weby“. Vyzněla sice do ztracena, nicméně podala docela zásadní zprávu o tom, jak se v Česku publikuje na internetu."
  Skvělý článek na Alarmu-Kdo ohrožuje svobodu slova?
  http://a2larm.cz/2017/08/kdo-ohrozuje-svobodu-slova/

  OdpovědětVymazat