Reklama

.

.

úterý 1. srpna 2017

Si Ťin-pching varuje: Čína nikomu nedovolí, aby ji sebral její území!

1.8. 2017  První zprávy
Čína dala jasně najevo, že nehodlá ustupovat v územních sporech ohledně ostrovů v Jihočínském moři. Číňané si váží míru a nikdy nebude agresorem, ale nedovolí, aby ji kdokoliv sebral jakoukoliv část svého území, řekl v úterý prezident Si Ťin-pching na slavnostním ceremoniálu u příležitosti 90. výročí Lidové osvobozenecké armády Číny.

„Číňané milují mír, my se nikdy nestaneme agresorem a nebudeme rozšiřovat své hranice na úkor druhých. Ale také nikdy nedovolíme žádné osobě, organizaci nebo politické straně, aby Číny sebrali část jeho území, a to bez ohledu na formu,“ citovala čínského vůdce RIA Novosti.

Admirál USA řekl, že provede jaderný útok na Čínu, přikáže-li Trump!

Zdůraznil, že nikdo nedonutí Peking tolerovat cokoliv, co škodí „svrchovanosti, bezpečnosti a zájmům rozvoje země“.

Otázka sporných ostrovů v Jihočínském moři se zostřila zejména v poslední době. Územní spory existují mezi Čínou, Vietnamen a Filipínami a Japonskem. Do napjaté situace vstoupily i Spojené státy, které demonstrativně posílají své vojenské lodě do těchto oblastí a tvrdí, že „pouze“ chtějí zachovat volné námořní trasy pro obchod.
První zprávy,Jiří Kouda

12 komentářů :

 1. Je to směšné že zrovna stát který nedodržuje žádné mezistátní a mezinárodní úmluvy usilují zachovat volné námořní trasy pro obchod. Měly jen dodat pro volný obchod, protože konkurence je přeci ten správný hnací mechanizmus lidského kapitalismu zajišťující správný vývoj lidstva. Vznik státu banditizmem přes otrokářství do kapitalismu který se zvrhnul v parazitizmus nakonec opět do banditizmu. Teď je to největší žijící skupina katolíku a šiřitelů pravdy a lásky. Sláva BOMBARĎÁKOVI.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechť žije Venco Flaško, pravda a láska víťazí nad lžou a nenávisťou!

   Vymazat
  2. Z lidové tvořivosti1. srpna 2017 17:58

   HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR HAVEL
   Pravda a láska v Havlově podání -
   humanitární toť bombardování.
   Když bomba kol ucha zasviští
   je to vítězství nad lží a nenávistí.
   Pokud je na boku stíhaček hvězda, pruh
   všechno je OK - mír střeží amícky druh!
   Kdyby však azbukou na bombě textura
   protest song v OSN: „ruská diktatura“!
   Takto se tedy má ta Havla Václava
   lež ba i nenávist - bezbřehá záplava.
   Takto teď vypadá Václava Havla
   pravda i láska - křivá jak šavla.
   HAVEL NA LAFETĚ
   Za okny nám snížek taje, rádio nám hymnu hraje.
   Opustil nás prezident, dramatik a disident.
   Nechybělo vskutku moc a byli by jsme bez Vánoc.
   Dáša dorty napekla na tu cestu do pekla.
   Povídala teta tetě, že ho vezli na lafetě.
   Ukázala TV Nova za rakví jak kráčí vdova.
   Za vdovou šlo v pevném šiku celé stádo politiků.
   Vyznamenat šaška Vaška? To je fraška - a k ní flaška.

   Vymazat
 2. admiral usa je pekny kokot divim se ze takovou picovinu jako jaderny utok muze vubec vyrknout

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zločinecké USA!1. srpna 2017 18:05

   Zločinecké USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a lháři v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily terorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy.
   Upozornění:
   Ruský medvěd + Čínský drak = Když je naštveme zatočí s USA, Evropou a námi tak, až se nám panenky přetočí! A my budeme na straně poražených!

   Vymazat
 3. Americké základny1. srpna 2017 18:02

  Podle oficiálních informací poskytnutých ministerstvem obrany (MO) a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
  Na základě informací nejnovější zprávy od Base Structure Report (BSR), mají Spojené státy základny v nejméně 150 zemích a vojáky prakticky po celém světě. Podle posledního zveřejněného počtu, americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v padesáti amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu a Kataru. Součet Pentagonu však nezahrnuje tajné americké základny v Izraeli a Saúdské Arábii!

  OdpovědětVymazat
 4. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace a oficiálně sděluji, že zmíněné ostrovy v Jihočínském moři Číně nepatří. Tečka. Pokud bude Čína na této své krádeži trvat, vesmírné civilizace proti ní zakročí válečně a myslím, že i v tom smyslu, že prezidenta Číny poučí i do budoucna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Číňanů je moc, mimózy nemaj šanci:))) Znáš tuhle? - https://www.youtube.com/watch?v=B-xv-0jcpDQ

   Vymazat
  2. 22:50 Lidé by se neměli spoléhat na jaderné a podobné zbraně hromadného ničení, protože jim je možné zabránit právě z toho důvodu, že neničí jen nepřátelský stát ale celou planetu, respektive i státy - národy jiné, válečně nezúčastněné. Kromě toho, že je použití takových zbraní zbabělé a příliš kruté. Vesmírné civilizace by mohly proto zabránit jejich použití a právě naopak v jejich případě: Nespoléhejte na vaše lidské množství vůči nim, protože tyto vývojově vyspělejší vesmírné civilizace zaprvé, používají v boji už jen nonstop vyráběné další a další drony a plně autonomní roboty a zadruhé, jejich vesmírné zbraně nejsou třeba těmi hromadně ničícími ale naprosto účinnými a lidstvo proti nim nemá žádnou obranu. Předpokládejte raději, že budete válčit jen muž proti muži, v podstatě, co se válek mezi národy - státy Země týče. Mysleli jste si fakt, že šmejdi, kteří jen zbrojí, by měli zvítězit právě proto nad těmi, kteří se snaží žít mírově. Ale na druhou stranu, vždy je nutností prokázat vaši dostatečnou vlastní vůli k účinné obraně. Jednoduše: Snažit se jednat správně.

   Vymazat
 5. Jo možná že usa ty lži papají doma ale tady ne.

  OdpovědětVymazat
 6. Jestli jsou ostatní z vesmírné civivlizace jako Vy, tak je to z vodpuštěním na hovno. Všechno víte, možnosti máte neomezené a serete na všechno. PARDON.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:43 Je to vaše lidská planeta a váš vývoj a vaše odpovědnost za vaše vlastní činy. My bráníme průniku vesmírných nepřátel, abyste měli klid a možnost vaše vlastní problémy řešit. Zvykli jste si, že za vás vše někdo vyřeší a udělá a že vás někdo ubrání a vy mu jen polezete do zadku. Vzpomeňte si na přírodu, jak je krutá a uvědomte si, že vy lidé jste už odpočátku její součástí. Vaším vývojem jste se dostali k lidskosti a sociálním věcem ale za jakou cenu. Pokud byste nebyli donuceni o zlu, které vy sami činíte, uvažovat a to donuceni vaším vlastním utrpením, činili byste ho dodnes. Obviňujte tedy raději jen vy sami sebe, nás vynechte. Začněte u Vás, kolego a poraďte to i všem ostatním. Jakýmkoliv naším zásahem do vašeho vývoje vám měníme budoucnost a vzniká tak naše odpovědnost za to. S prominutím, ale, jen nebýt odpovědní za takovou zvěř jako jsou lidé. "ASI BYCHOM TO NEZVLÁDLI, OMLUVTE NÁS, TEDY." .

   Vymazat