Reklama

.

.

úterý 1. srpna 2017

Sohu: Takoví „šílenci“, jako admirál Swift, vedou svět ke katastrofě!

- kou -
1.8.2017  PrvníZprávy

Prohlášení admirála amerického námořnictva Scotta Swifta o jeho připravenosti zahájit jaderný útok na Čínu, přikáže-li prezident, vyvolal silnou reakci mezi čínskými vojenskými analytiky. Podle Číňanů je admirál Swiift patrně šílený


Odborníci portálu Sohu označili taková prohlášení za „šílená“, a upozornili, že Čína, i když nechce vyvolat konflikt, je na potenciální konfrontaci připravena a nebojí se jí. Avšak tento konflikt mezi oběma jadernými mocnostmi v podání amerických militaristů bude mít velmi neblahé důsledky pro celý svět.

„Vyslovil se další šílenec, a přestože jsou to jen bláznivé řeči, znamená to, že se šílené záměry prokázaly samy,“ poznamenali k nedávným výrokům amerického admirál Scotta Swifta vojenští analytici čínského portálu Sohu.

Velitel amerického Tichomořského loďstva admirál Scott Swift řekl, že je připraven zahájit jaderný útok na Čínu, jestli dá prezident Donald Trump rozkaz. Podle autorů, že ačkoli to může být důkaz oddanosti armády USA ke svému vrchnímu veliteli, měl by významný představitel námořnictva Spojených států jako Swift asi vědět, že tato slova mohou mít za následek určité důsledky, a to je vede k zamyšlení nad zdravým rozumem admirála a řady jeho příznivců.

Takové prohlášení velitele amerického Tichomořského loďstva, vyvolávají nutnost připomenout historii japonského maršála Isoroku Yamamota. Právě na jeho naléhání Japonsko provedlo překvapivý útok na americký Pearl Harbor. Při hledání rychlé slávy Yamamoto na sebe v konečném důsledku pouze uvalil hanbu a na svoji zemi - jaderné útoky. K tragédii Hirošimy a Nagasaki došlo právě kvůli válečníkům, jako Yamamoto. Ale zdá se, že Swift zapomněl historii.

Dnes je Amerika pravděpodobně již zvyklá na to „cloumat se všemi napravo nalevo, využívaje svého postavení hegemona“. Ve stejné době se Čína vyvíjí klidně a významně přispívá ke globální ekonomice a stabilitě, ale tento „růst“ mají někteří Američané tendenci vnímat jako „hrozbu“. A jednoduché „zadržování“ jim už nestačí, tak začínají „tlouci na bubny války“. Není divu, že někteří analytici v Trumpově administrativě, stejně jako zástupci zpravodajské komunity již předpovídali totální konfrontaci mezi Čínou a Spojenými státy v Jihočínském moři. A v této souvislosti se Swiftova slova velmi podobají „hrozbě“, říkají odborníci.

Je však třeba poznamenat, že Čína nebude podléhat tlaku ze strany Ameriky, i když je „po zuby ozbrojena“. V celé historii americké armády bylo pro ni obtížné potkat se s Číňany, ale pokud Swift o tom neví, měl by si přečíst vzpomínky generála Douglase MacArthura na korejskou válku. Amerika potřebuje pochopit, že Čína nemá v úmyslu vyvolat konflikt, ale že se nebojí, a i když někdy začne válka, tak jsou vojáci Číny připraveni k boji. Spojené státy by proto měly vzít v úvahu možné důsledky takového konfliktu.

Jak autoři poznamenávají, agresivní prohlášení Scotta Swifta již přitáhlo pozornost světového společenství. Britští experti popsali možný konflikt jako „třetí světovou válku“, která „by byla katastrofální pro celý svět“. Takže takové hrozby Spojených států vůči další jaderné mocnosti vyhovují jen málo lidem.

A „pokud Swift chce zahájit jaderný útok na Čínu, pak není zcela zdráv – anebo se rozhodl stát se druhým Yamamotem“. A mají-li být tak mocné zbraně v rukou šílenců, může to být největší katastrofa nejen pro Američany, ale pro celé lidstvo, varují čínští odborníci.

39 komentářů :

 1. USA to mají těžké. I když jsou stále ještě hegemonem, upadají doslova ze dne na den.Navíc nepůsobí dojmem, že by se ani v minimální míře chtěly poučit od zemí, které již jistý pád z výsluní zažily a přežily. Bohužel chtějí jít jinou cestou.

  OdpovědětVymazat
 2. A myslíte, že pisálci v diskuzích na tomto webu jsou zcela duševně zdrávi ? Asi těžko. Protože zde stále zde vykřikovat, jak jsou USA na tom špatně a jsou snad před zhroucením, je také taková šílenost. Jsou roztaženi po celém světě skoro a dolar stále vládne světem, prostě s touto říší zla není současný svět schopen něco udělat. Musí se zhroutit sami z vnitřku, musel by se tam narodit člověk, jako Gorbačov, aby pomohl je zevnitř zničit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl bych se vás zeptat, jestli je opravdu v Americe tolik krys, že vodárny musejí přidávat do vody slabou koncentraci jedu na krysy a že některé městské aglomerace práškují jedem na krysy i z letadel ? A že obojí má vedlejší účinek, že to otupuje lidské smysly natolik, že se z lidí stává stádo dobře ovladatelných ovcí?

   Vymazat
  2. 12:20

   Ne, není. Zato tebe zřejmě popráškovali chemtrails.

   Vymazat
  3. Flourid sodný, který někde v USA přidávají do vody (proti kazivosti zubů)se skutečně používá také někdy jako jed na krysy. Demenci také přibližuje. Poznámka 12:20 není tak úplně od věci. Ostatně jejich zahraniční politika moc inteligence už skutečně nevykazuje.

   Vymazat
  4. 12:20 zcela určitě, Evropu práškují několik let, následkem je neplodnost a snížená porodnost. proto je třeba urychlit příchod čerstvých bojovníků z Arábie, Asie a Afriky a zajistit tak genetické posílení Evropanů

   Vymazat
  5. Víš toho o USA velmi málo.USA žijí již mnoho let na dluh.Ten je dnes již nesplatitelný,protože HDP nestačí ani na umořování úroků.Petrodolar už drží jen smlouvy se Saudy kteří pro blbost s jakou USA neustále vymýšlí jak poškodit rusko a jeho spojence,výrazně poškozuje i Saudy.Nový plynovod NordStream 2 je poslední ranou USA ekonomice a současně bude příčinou,že uměle držený petrodolar už nebude rezervní měnou a tou se stane
   jen a rubl a světové bankovnictví už nyní významně ovlivňuje nová světová banka a státy BRIX.Evropa protože blbé nápady jestřábů řizených USA židofašisty ji chtějí dostat do závislosti a poškozují ji,se od USA odklání klade odpor dalším nesmyslným sankcím kterým se rusko směje a poškozují podnikatele v USA a EU.Bez evropy a NATA , které muž EU,zejména tandem Merklová-Macron chtějí zrušit a nahradit společnou evropskou armádou , je z USA jen domeček z karet neschopný se ani bránit jakémukoliv útoku zvenčí,protože armáda je rozstrkána na více než 1000 základnách,které jsou v podstatě k ničemu,protože jsou na ně namířeny rakety ruska,číny a vůbec východního bloku a mají v konfliktu životnost pár minut.Navíc naprosto nejsou pod koordinovaným velením.Terče které představuje US-NAVY flotila v dnešní době
   naprosto nesmyslných drahých cílů je rovněž k ničemu,protože rusko a čína přešli k mnohem efektivnější a levnější a přitom nezastavitelné technice v podobě ponorek,hloubkových protilodních torpéd a elektronickému boji ve kterém jsou nepřekonatelní a USA velmi pozadu.Suma sumárum,USA dávno ztratili jakoukoliv hegemonii,jsou jen opuštěným unií států a
   jejich machrování začíná být vzhledem k tomuto stavu přímo směšné.Brzy si vykoledují velký malér a budou jen rádi,když na jejich svinstva svět zapomene bez pomsty.

   Vymazat
 3. Yamamoto Isoroku nebyl maršál, ale námořní důstojník, admirál, velitel Sjednoceného loďstva. USA znal výborně, věděl, že ve válce může mít zpočátku úspěch, ale ekonomická a průmyslová převaha USA je nakonec zdrcující.. a rozhodne. V USA to totiž studoval...

  Mimochodem obecně platilo a platí dodnes, že námořnictva poskytují svým důstojníkům VZDĚLÁNÍ A VÝCVIK, kdežto armády poskytují svým důstojníkům VÝCVIK A VÝCVIK... a to ostatní jenom v nezbytném množství.

  Autor má asi na mysli velení Císařské armády. To, po úspěších v Číně, nabylo přílišné sebedůvěry...

  Také Japonsko dopadlo tak, jako již podruhé (v obou případech díky USA) - díky vnucené modernizaci po vojenském debaklu. (pád šógunátu, ... Mc Arthur)

  OdpovědětVymazat
 4. Klasický americký vypatlanec.

  OdpovědětVymazat
 5. Tato admirálská "guma" byla po celou svou vojenskou kariéru vedena a vychována k poslušnosti k příkazům autority.
  Očekávat od ní co jiného, je bláhovost. Spoléhat proto na nějaké zábrany takových to admirálů? ...
  Osud světa spočívá na tom, zda-li se do čela USA a jejich armády dostane šílenec či ne. Což platí i dalších mocnostech.

  OdpovědětVymazat
 6. Čína není Libye navíc mají spojence Rusko nemůžou vyhrát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ABSOLUTNI 100% fasismus. Ani Cina nemusi projevit zadne NEPRATELSTVI. Fasisti , teroristi a zlocinci proste zacnou masakrovat na povel !!Jako Hitlerovsky Vrahove. !! Admiral je valecnej zlocinec a patri k soudu !! Mimo to ze je plaz , krysa a hyena. V uniforme..

   Vymazat
 7. A to má na jasnou otázku odpovědět, že jsou nepřipravení? Vy jste ale banda idiotů.

  OdpovědětVymazat
 8. Akorát to srovnání s admirálem Jamamotem je trochu vedle. Jamamoto nejdřív před válkou varoval, pak loajálně a šikovně realizoval agresivní strategii, ale sám si od začátku vůbec nedělal iluze, jak Japonsko dopadne. Jeho "hrdinská smrt" dva a půl roku před kapitulací, při leteckém přesunu přes oceán prakticky bez doprovodu v době, kdy už vzdušná převaha Američanů byla ložená - bývá interpretována i jako rafinovaná rozšířená sebevražda. Je ale pravda, že Japoncům to celé bylo plat prtné. Schopné, rozumné a loajální admirály má určitě i dnešní Amerika. Předpokládám, že si to moc neužívají.

  OdpovědětVymazat
 9. Je kolem toho přílišná hysterie. Nevím, proč uvedené vyslovil, ale pokud byl dotázán, tak odpověděl tak, jak se očekává od kteréhokoli velitele a vojáka. Jak dlouho by asi zůstal velitelem, kdyby odpověděl, že připraven není?
  Pokud to vytruboval do světa bez otázky, z vlastního popudu, tak je to politický pitomec. Od každého, tím spíše od tak vysokých velitelů, se právem očekává dostatečná politická orientace, aby svojí velitelé svojí tupostí neuváděli své politické nadřízené do úzkých a do politicky nežádoucích situací.
  Velitelova slova, ať již vynucená či nevynucená, popoženou rusko-čínskou vojenskou, politickou a ekonomickou spolupráci. Již v tomto okamžiku je obrana medvěda s drakem v velmi, ale velmi vysokou pravděpodobností rovna nebo nad síly útočícího amerického ptáka a po takovýchto nepředložených žvástech bude obrana asijsko-evropského dua během dvou tří let zžetelně nad útočné síly ptáka. To bude mít pro svět obrovské psychologické důsledky - RF a ČLR se už nebudou cítit zahnané do kouta a budou podle toho se chovat, cožý bude očividné i pro ostatní a hegemonie USA už nebude jen praskat, ale začne se drolit. Příští volby prezidenta USA, pokud se jich dožijeme, budou mít jinou atmosféru a témata, než dosavadní. Takový je úděl zaslepenců.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čína a Rusko vojensky spolupracuje jen ve vašich vlhkých anti-ami snech, troubo. Nebo mi řekněte ten název vojenské rusko-čínské aliance, obdobu NATO.
   Naopak, Rusové si jsou dobře vědomi pošilhávání přemnožené Číny po prázdných pláních vymírajícího Ruska.

   Vymazat
  2. 12:19 nedávno třeba čínské lodě na společném námořním cvičení v Baltickém moři :-)

   Vymazat
  3. 12:23

   Cvičení není nic. Buď existuje aliance černé na bílém nebo ne.

   Vymazat
  4. 12,26
   Kecání ussáckejch zblblů nemají cenu!!!!!.-)

   Vymazat
  5. admirálové nemají co krafat do médií, admirálové nejsou politiky

   Vymazat
  6. aliance je jenom tehdy, když je to černé na bílém v masmédiích, že ? :-)

   Vymazat
  7. 12:26 - měl jsi koukat na přehlídku ke dni ruského válečného námořnictva v Sankt Pětěrburgu - jak tam pěkně pluly i čínské lodě...

   Vymazat
  8. 12.26, 12,44 ČSR se o tom v Mnichově dokonale přesvědčila. Naši předrazí, "spolehliví", papíroví spojenci (nyní totéž v NATO a v EU)nás Hitlerovi prodali, jako když sedlák prodal zasloužilou kobylu koňskému řezníkovi.

   Vymazat
  9. Pro (12:19)
   Dále můžete krmit své souvěrce suchým z nosu, ale fakta jsou jasná. Spolupráce RF a ČLR v politice, ekonomice a vojenské oblasti probíhá. Viz RB OSN, energetické projekty, vojenská cvičení atd. ostatně viz celá organizace Šanghajské spolupráce. Otázkou je kvalita a kvantita, nikoli to, zda existuje. Pokud Amíci budou tlačit na pilu, tak o to rychleji a důkladněji se bude rusko-čínská spolupráce prohlubovat. Amíci jsou schopni vymyslet úžasné věci, promyslet nevídané postupy, ale jsou to fachidioti, chybí jim i jen krapíteček moudrosti, kterou by své technické, psychologické, kulturní a politické výdobytky pospojovali ve smysluplný, trvalý, lidský, nesebedestruktivní celek. Proto se jim všechny jejich velkolepé projekty dříve nebo později pokazí a nikdy jim nic nefunguje tak, jak si představovali. Svět ovládnou až tehdy, když pochopí a připustí, že ho nemohou ovládnout.
   KR

   Vymazat
 10. S takovými je to jednoduché. Vysadit v pralese daleko od civilizace a tam se může projevovat činy a ne slovy. Obzvláště, pokud potká staré indiánské kmeny. Ty to s těmahle umí.

  OdpovědětVymazat
 11. Prý má každý Američan svého psychoanalytika - neměli by někteří mít i svého stálého psychiatra?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lituji, ale v celých Spojených státech není tolik Židů... a od Sigmunda FREUDA jsou tyto specialisace jejich doménou.

   Vymazat
 12. Skutečností je, že USA jsou země založená na loupežení a vraždění od samého prvopočátku. V současné době mají obrovské ekonomické problémy(dovozní ekonomika, nesplatitelný rostoucí dluh, zaostávající a chátrající infrastruktura, nenasytitelná armáda a naprosto mimo kontrolu prolhané zpravodajské služby...), které by mohli vyřešit jen velkou změnou myšlení a ekonomiky. Na to nejsou připraveny a ani ochotny vládnoucí kruhy ani velká část obyvatel. Takže zbývá jen jediný recept vyhrát válku s nějakou dostatečně velkou a bohatou zemí, které by se vše naúčtovalo a pak se dobře vyloupila. Zemičky jako Irák, Libie, Ukrajina, Sýrie sice přispějí k prodloužení agonie, ale nejsou schopny spolu se všemi koloniemi uhradit potřeby stále se rozpínající hegemonie. Těch se kterými by šlo válčit je málo a armádní zbroj za biliony stárně rychle. Proto se testují nepřátelé typu Rusko, Irán, Čína. Na nich a jejich zničení by se dalo další desítku let vegetovat. Bohužel zastrašení ke kapitulaci se nevede a jasně dávají najevo, že v případě ostrého konfliktu odpoví vším arzenálem, což znamená totální zničení nejen jich, ale hlavně agresora USA. To je nepřijatelné. Mezi tím se začínají cukat i dříve loajální kolonie a celý tento komplex dovádí doslova k šílenství ty, kteří si sami o sobě myslí, že jsou vyvolení a pany Zeměkoule. Toto je velice nebezpečný koktejl, který velice snadno podobní páni jako uvedený generál nebo magor jako McCajn mohou dovést do ostrého konfliktu a pravděpodobně konce civilizace jak ji známe.

  OdpovědětVymazat
 13. 12:25: Jen pro jednoduché individuum, jako jsi zřejmě ty, je svět jednoduchý, hned je černobílý. Jednoduchost pramení z nedostatků informací, řekněme z nedostatku vzdělání. Vzdělání by mělo utříděné nashromaždění informací, s patřičným vystižením vazeb mezi informacemi. Proto také člověk který disponuje menším množstvím informací ale je má správně provázáné může mít lepší náhled na svět než ten kdo disponuje bezpočtem informací bez správného provázání. Ten druhý příklad zde přestavuje - troufnu si to říci - Nick Honolulu. Tolik úvod mé osoby, to jest radobyfilosofa. A ted to, čím jsem chtěl příspět do mlýna:
  Fluor je neorotoxický jed, stejně jako brom patří mám ten dojem do stejné skupiny prvku. Konspirační teorie /podobná jako pád dvojiček v roce 20Ol, nebo nevhodnost očkování, což je hit poslední doby, svého času byl hit země se točí kolem slunce/: produkce atomové bomby zanechává haldy sloučenin fluoru. Co s ními udělat - dejme je do zubní pasty, současně tomu uděláme pseudovědeckou reklamu na vhodnosti fluoru pro zrání zubní skloviny. Autor této konspirační teorie - doktor medicíny - Jaskowski, Polák /hned vybavíme dehonestujícím nálepkovým "pšonec"/. Zájemci - youtube. Můj názor na tuto konspirační teorii - je to k neuvěření, aby něco takového bylo možné. Další příklad - očkování - v USA s nim začali na ryze komerční bazi - jako vše v této zemi - co je správné, z toho tečou prachy. Po první světové válce stály fabriky na výrobu vakcin a byly vyrobeny vakciny proti tetanu. Nezbývalo než je prodat a tak bylo třeba opět vědecké reklamy. A teď něco podivného: v USA se nikdy neprováděla vakcinace proti tubeře. Kupodivu incidence tbc poklesla na mizivá čísla. Kdo chce vědět proč - poslechněte si třeba někoho kdo není pšonec - doktor Eleková. Jinak 4 miliony emerických vojáků v 1. sv. válce, 900 tisíc raněných v koňských výkalech /kůň tehdy všudepřítomen/, které jsou zdrojem tetanu, 70 případů tetanů.
  A dále, již jsem se to jednou ptal: Mělo Japonsko nějakou jinou možnost než zautočit na holoubka míru USSA, když tento holoubek vyhlásil embargo na ropu pro Japonsko a Japonsko mělo zásoby ropy pouze na 6 měsíců.
  A další nesmysl: Trump - bojovali jsem za cizí země. Viděli jste nějakého kapitalistu, aby něco udělal za darmo?
  A konečně ryze moje a mé babičky. Trump vypadá nafoukaně, stejně jako ta Emerika, ten jejich kongres a senát. Moje babička: Pýcha má jednu nohu. Když si ji zlomí, nemá žádnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím Japonskem je to pravda....I dnes USA doslovně šílí se sankcemi a navíc vyhrožují jadernou válkou-viz ten jejich válkychtivý admirál.Vůbec bych se nedivil,že někomu již prdnou nervy a provede masivní preventivní jaderný útok na USA!Zničit Říši Zla není zločin!

   Pavel Beran

   Vymazat
 14. Ještě malý dodatek k 15:43: napsal jsem "je to k neuvěření". Ano je to k neuvěření, ale hodně mluví proto, že je to pravda. To že dvojičky lehly řízenou demolicí, troufnu si říci, je pravda na 100 procent.

  OdpovědětVymazat
 15. Zřejmě ty 2 vojenské přehlídky
  ruská https://www.youtube.com/watch?v=6tWyRQSz69w a čínská https://www.youtube.com/watch?v=tF4kVqsfA5s&feature=youtu.be
  nebyly vůbec žádná "náhoda" ...

  OdpovědětVymazat
 16. On ten "admirál rychlý" není šílený. On je docela v US normě. Prvně vystřelit a až pak mluvit.
  Jenže zapomněl že doba coltů je dávno pryč.

  OdpovědětVymazat
 17. Panove. prbudte se !
  My mame proti vsem destnik/ parazool
  A na TEN chlopcum z US. ARMY priplacam $ 25,-
  Dolaru z duchodu z JAR...
  To ma te tak zapecnici a HURVAJZI
  Kdyby vam taky prohnal faldy Breznev nedivili by jste se.
  Jdu se hadat jinam, nebot s IGNORANTAMA...
  nemam slov - Svetlonos a Adonis ( tzv. 2 v 1)
  nick HOLONULU - Iluminat !
  OdpovědětVymazat
 18. Ja NEJSEM Iluminnat a NEnapsal jsem prispsvek 19:53 !!!
  nick HOLONULU

  OdpovědětVymazat
 19. Ty se probuď honolulu ?
  Tady ti OPOCE nebudou žrát z ruky. Banány nejsou... zpytaj ťě sa Czene prýští
  Štvrtek.. myslim , teda sem.
  Na DISCO čéče..

  A z tej W.C. cenzury se snad vvv voddělám - gdyž smim sem - nesmim tam.
  NO found : (

  .. boga jego Mária

  OdpovědětVymazat
 20. .. sssem zapoměl na podpiš :
  Sirius MM

  OdpovědětVymazat
 21. Tento generál chce napadnout Čínu a naše Langšádlová by chtěla atomovkou napadnout Rusko.Oba patří poslat rychle za katr. Jsou nebezpečím pro lidstvo.

  OdpovědětVymazat