Reklama

.

.

pátek 11. srpna 2017

Současné Německo? Jako v době za seriálu "30 případů majora Zemana"! Po „fake-news“ (vylhaných zprávách) přicházejí „fake-stories“ (vylhané příběhy)!

Luděk Mazurek
11.8. 2017   Rukojmí
Politování hodní a ušlechtilí uprchlíci s mimořádnou vůlí integrovat se, prokazující, že přišli pracovat a dřít a přizpůsobit se - oproti nesympatickým a pochybným existencím domácích Němců bijícím na ulici zahalenou muslimku.Kde že něco takového je? Přece v televizním filmovém seriálu!
Realita je nepochybně poněkud odlišná, ale to zřejmě vůbec nevadí. Naopak - právě proto je podle nositelů těch „jedině přípustných a správných humanistických“ názorů nejspíš zapotřebí nasadit cílenou poučnou demagogii a propagandu toho nejhrubšího až přímo pohádkového zrna.
Dnešní umělečtí tvůrci v Německu si asi myslí, že komunisté (a lidé, kteří je do sytosti poznali) už stejně vymírají a že valem ubývá i těch, kteří dokáží toto svinstvo dobře rozpoznat a pojmenovat, takže nic nebrání tomu, aby hlavně mladí lidé byli znovu prostřednictvím nějakého toho vymyšleného filmečku a příběhu náležitě poučeni o tom, co je správné a žádoucí. V tomto konkrétním případě tedy - jak mají správně chápat současnou imigrační krizi!
Obdobně jako svého času u nás byl propagandistický seriál "30 případů majora Zemana" profesionální demagogií zaměřenou na lživou glorifikaci a oslavu totalitního režimu, dnes se ve zcela obdobném duchu v Německu pokusili vymývat zejména mladým lidem mozky pomocí kriminálního seriálu "Místo činu", který v jedné z odvysílaných epizod okatě smyšleně a lživě glorifikoval pro změnu současné přijímání muslimských imigrantů a jejich roli ve společnosti.
Dobře to shrnul Helmut Markwort, zakladatel a někdejší dlouholetý šéfredaktor týdeníku Focus, který ve svém pravidelném komentáři při hodnocení epizody z ledna 2017 s názvem Země v naší době uvedl, že po „fake-news“ (vylhaných zprávách) přicházejí „fake-stories“ (vylhané příběhy).
A ještě lépe to celé vystihl jeden z chatujících na webu tagesschau.de, který tvrdil, že si připadá, jako by sledoval pořad Aktuelle Kamera, někdejší ideologizované zpravodajství televize NDR - „Jásot, zkreslování, zamlčování, znevažování až hanobení odpůrců, všechno se skálopevným přesvědčením, že jsme si zabrali pravdu a bojujeme za štěstí lidstva, a tudíž je dovolen každý prostředek. Adlershof (sídlo televize NDR) ožil a žije.“ (zdroj - zde)
Jsem přesvědčený, že jakékoli takové okatě vylhané filmové příběhy dnes mají ve skutečnosti na diváky naprosto opačný účinek, než jaký jejich tvůrci zamýšlejí. Pokud se lidé na ulicích (a nejen na ulicích) každodenně setkávají se zcela jinou realitou, než jaká je jim takovým způsobem „umělecky“ podsouvána, jejich oprávněná nechuť a despekt vůči některým imigrantům (a hlavně pak vůči vlastní vládě, která něco takového podporuje) se v tomto případě pak zákonitě naopak ještě vystupňuje a dokonce může nakonec přerůst až v nekontrolovatelný odpor. A to není a nemůže být dobré vůbec pro nikoho!
Úplně nejhorší na tom všem je, že něco takového je v dnešní EU (konkrétně v Německu) vůbec možné. Zdaleka totiž nejde jen o jednu okatě vykonstruovanou epizodu nějakého televizního seriálu. Obdobnou lživou propagandu a demagogii je bohužel možné vidět prakticky všude – ve zprávách, v novinách, televizích, rozhlasovém vysílání, vybraných rozhovorech s vybranými lidmi, v zamlžování a překrucování pravdy, ve stále větších obavách lidí otevřeně a veřejně říkat to, co si skutečně myslí. Jak je vidět, nestydatě vykonstruované účelové masové propagandistické lhaní nebylo doménou totalitních režimů pouze v minulém století, ale začalo být praktikováno a je stále přítomné i v zemích současné západní Evropy, které se navenek tváří a považují sebe sama za "vzorově a nezpochybnitelně svobodné a demokratické".
I na tomto malém příkladu je možné vidět, že to, co se děje, není v pořádku a že historie má tendenci se opakovat. Jen doufám, že na nápravu nebude třeba čekat dalších 30 let!

24 komentářů :

 1. Nevím , proč se pan spisovatel naváží do komunistů , veškeré oblbování lidí je spíš vlastní kapitalizmu a vždy za tím stojí peníze ! I na těch migrantech vydělávají kapitalisti obrovské peníze !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tě poslal soudr. Skála soudruhu. Nebo jsi ideologického odboru pro boj s vnitřním nepřítelem, nasazený tím zelinářem, co sedí na MV?
   Podívej se na chování a jednání Filipovy bandy. Jako přes kopírák podle chovanců z Lihového domu!
   Poslední dny a hodiny dokazují, že justiční a policejní mafie, řízená tou politickou-zákonodárnou pochopila, že po volbách přijdou o majetek občanství a půjdou na pět a dvacet let do tepláků. Tedy na stejnou dobu, co rozkrádali náš majetek a zotročovali Český národ! To co předvádí parlamentní partaje si nezadá ani s Hitlerem ani s Pinochetem. Že nemá Babiš čisté ruce je jedna věc, to co ve jménu demokracie a vymahatelnosti práva předvádí vládnoucí a parlamentní zločinecká banda, má snad obdobu jen v tom, co dělají sionisté v USA s Trampem.
   Ať vystoupí soudruh Filip a veřejně se distancuje od justiční mafie a zkorumpované policie. Ať se zřekne zločinců z ČSSD, TOP 09, ODS, ...
   Pak můžeš vznášet ty své blbé myšlenky.

   Vymazat
  2. AUTOR článku

   popsal pouze střípky současného pokryteckého stavu společnosti v sousedním Německu.
   To je konstatování, nikoliv kritika, neboť na vylíčení stavu by nestačila ani stostránková reportáž.
   To, co především ovládá Němce, je politická korektnost, ...jen proboha neříci,nebo napsat něco, co se názorově odlišuje od toho jediného správného, denně předkládaného,
   tomu poslušnému stádu - občanům.
   Malý příklad z pořadu ZDF "Aktenzeichen XY...
   ungelöst" z 9.srpna t.r. :

   V pořadu se pátrá ve spolupráci s veřejností po nevyřešených kriminálních případech z minulosti, ale i těch současných:

   11.června t.r. se vracely dvě ženy (27 a 31 let) na kolech z návštěvy hudebního festivalu v Hamburgu - v jednu hodinu po půlnoci.
   Na cestě - dobře osvětlené, byly strženy na zem dvěma muži a brutálně zbity.
   (zlomená čelist,vyražené zuby apod.)
   Pak odtaženy do přilehlé zeleně s jasným záměrem...
   Zachránilo je pouze to,že je v sousedství zahrádkář, který vzbuzen křikem, vzal baterku a tím zahnal násilníky pryč...
   A teď se podržte:
   Redaktor popsal čin, také to, že to byli dva muži a k jejich popisu dodal, že byli
   tmavovlasí... TOŤ VŠE !
   Za týden jsem se dočetl v jiném zdroji,že přepadené ženy jasně poznaly africký původ mužů, což se ovšem oficiálně neuvádí, protože to může vyvolávat negativní reakce veřejnosti...
   A víte, jak je to s tou politickou
   korektností ?
   Je to, jako uchopit hovno za ten čistší konec.

   Souhlasu netřeba.

   Vymazat
 2. Věděli jsme,že kapitalismus neporoste do nebe a tušili jsme již jeho konec.Že jej nakonec rozloží jeho vlastní státní aparát,jeho vlastní parlament se svými neskutečně submisivními až masochistickými zákony,to jsme nečekali.A už vůbec jsme nevěřili,že v čele sebezničení Evropy půjde (zas) Německo.Svým lidem dá chléb(a hodně) a hry a na oplátku jim zavře ústa,po dobrém či po zlém.Vytvoří v médiích ty zlé, co chtějí zlo(nechtějí půl Afriky a Asie v Německu)a hodné,ti jsou i zaplacení,kteří mají za úkol mlátit ty zlé.(Antifa)No a věc se daří,až se,pro nás a Evropu bohužel,podaří! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KAPITALISMUS BYL "DRŽ KOU NA KANÁLE UŽ V ROCE 1989!
   jen otevřením hranic východního bloku se zachránil před totálním krachem. Po roce 1990 zaplavil východní Evropu nejhoršími šmejdy z přeplněných skladů, zničil konkurenční výrobu na východ od Aše a zadlužil stovky milionů obyčejných lidí ve jménu šíření liberální demokracie a humanismu. Uvrhl tak do bídy a otroctví stovky milionů lidí. A tom sloužili a dosud slouží darebáci naší politické scény.

   Vymazat
 3. Nemecko neni svepravne si vladnout, jeste 930 let
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 4. Autor zřejmě nedokáže zapomenout komunistům, že mu nedovolili lhát a krást. Jeho sračky nestojí za to číst. Kdo ho pozval na NR?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. měl by sis jít vypláchnout hubu soudruhu

   Vymazat
 5. Ano německo jsi přestává hrát na demokracii dějí se tam šílené věci pryč z eu ať to není tady.

  OdpovědětVymazat
 6. Lilith


  Je neuvěřitelné jak průhledné lži je schopen vypouštět mainstream.
  Denně se setkáváme s teroristickými útoky muslimů na Evropany, s jejich loupežnými vraždami, krádežemi, znásilňováním evropských dětí a žen - prostě rostoucí kriminalitou vyznavačů pedofilního Mohameda, ale mainstream nás o nich neinformuje.
  A pokud už musí, tak o těch vrazích a násilnícíh hovoří jako o "Němcích, Švédech, Francouzích, Angličanech", v nejhorším případě jako o "psychicky vyšinutých jedincích" nebo "drogově závislých". Jako by to snad měla být polehčující okolnost. Ale vždy neopomene zdůraznit, že to "nemá nic společného s islámem", protože většina muslimů je "mírumilovná".
  Ale nedejbože, když se někdo někde jen trochu křivě podívá na nějakého čmouda. Hned jsou toho plné noviny a pisálkové jako Manert, Palata, Fendrych, Čulík a spol. se předhánějí v tom, kdo víc zdehonestuje "čecháčkovské rasisty a extremisty".
  Je to k zblití.
  I ti bolševici znali aspoň jakous takous míru.
  Tohle kašírování multikulturalismu a imigrace na růžovo je už nanejvýš trapné a směšné.
  Imbecilové jako ten Mánert nejspíš nečtou diskuse pod svými pamflety.I v iDěsu ho posílají s posměšky rovnou do hajzlu a souhlasný příspěvek aby pohledal. Ale soudruh je zřejmě za svou propagandu štědře placen od Sorose a nestydí se pod takovou špínu podepsat.
  Každý holt máme své priority. Já bych své jméno k něčemu tak odporně kolaborantskému nikdy nepropůjčila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lilith komunisté též měly vizi světa utopistickou neuskutečnitelnou ale do žádných experimentů se nepouštěly. Blbá makrela řekla že měla vizi a podle toho koná. A teď máme šanci se toho šílenství zbavit.

   Vymazat
 7. Ještě jsem nepřišel na to, čím je "Major Zeman" vylhaný, demagogicky ztvárněný. Tady si řada lidí osvojila blábolení jistého Železného, který se tímhle hloupým dogmatismem pokoušel zaretušovat vlastní kolaborantskou minulost... Je zajímavé, že na TV Barrandov už mu 'Zeman' nevadil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lilith


   Jasně že je Zeman "vylhaný, demagogický" a hlavně propagandistický seroš. To snad nejde ani popírat.
   Ale na druhou stranu je nutné říci, že proti novodobým propagandistům byl i bolševík pouhým břídilem a Goebbels bledne v pekle závistí.

   Vymazat
 8. Lilith

  To není pravda!
  Noví marxisti se inspirovali podvědomě nebo vědomě (to nevím) právě u bolševiků.

  Viz následující body:

  vytvoření nového (socialistického - multikulturního) člověka

  převzetí výchovy za děti státem (jesle - matky do práce, dnes dovedené do extrému hororovým Barneverntetem)


  trestání svobodného projevení vlastního názoru (dnes na západě opět trestné)

  indoktrinace dětí ve školách ( za komunistů, vyjma 50.let neúspěšná, zato nyní extrémně nebezpečná a ve vysoké míře fungující)  OdpovědětVymazat
 9. Cit.: ,,trestání svobodného projevení vlastního názoru (dnes na západě opět trestné)"

  - Toto, co jste napsala, je sice veřejně pravda, ale jen pro hlupáky bez vlastního názoru na probíranou věc. Ve skutečnosti se ovšem děje to, že když projevím jiný svůj názor před lidmi s implantovaným americkým mozkem, setkám se od nich s urážkami nejtěžšího kalibru a jsem označen za bolševika, aniž bych za celý svůj život u bolševiků byl nebo souhlasil s jejich ideologií. Podmínka ,,slušného" jednání je nechat si také implantovat americký mozek lidí toužících po světovládě.

  V.M.

  OdpovědětVymazat
 10. propagandistický seriál "30 případů majora Zemana" profesionální demagogií zaměřenou na lživou glorifikaci a oslavu totalitního režimu....
  A uvedl by autor konkretní věci, které glorifikují?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pust si produkty ČT nebo ČRO a vylezou ti oči z důlku. Kam se hrabou komunisté se svou propagandou.
   To co předvádí sionisté u nás, je nepřekonatelné.
   Otázka je, co budou dělat, až ti mladí s vypláchnutými mozky dospějí a srazí se s každodenní životní realitou.
   Pak první, co půjdou udělat bude, že si vyřídí účty s těmi, kteří jim lhali a kteří se je snaží zotročit.
   Bude to ne nepodobné třicátým létům dvacátého století.
   Je to kruté, ale i časově se to shoduje. Po roce 2018 nezůstane kámen na kamení.

   Vymazat
  2. ..."pusť si produkty ČT..."

   A právě na základě toho "pouštění" je více než jasné,
   že politruci ČT a rozhlasu dělají svou práci
   dobře a tato práce nachází u té prostoduché části obyvatel odezvu...

   Vždyť je to tak jednoduché : nečumte a neposlouchejte ty sračky, ale vy ne, denně se necháte krmit, protože poté, co jste absorbovali určitou dávku propagandy, přece bude na řadě nějaký film, že ano ?!

   A propaganda v Německu ?
   NIKDO si neumí představit, pokud neovládá němčinu a nemůže tak sledovat "zpravodajství",
   čemu je současná německá společnost dennodenně
   vystavena !
   A když si pak pročítám komentáře pod články na téma Rusko,Trump,Ukrajina,"imigrace" a "integrace"
   mohu bez přehánění konstatovat :
   Němcům už není pomoci... a dobře jim tak !

   Vymazat
 11. Německo a další přijímají emigranty už pěkných pár desetiletí, a pořád jsou na tom podstatně líp, než státy východní Europy. A tak tomu bude i nadále. Šílené představy o tom, jak se 7-10procent cizinců chopí moci silou, jsou totální blbost; ve starém Římě bylo několikanásobně víc otroků, než římských občanů, a kromě občasných povstání nikdy říši otroci neovládli; předpokládám, že dnešní otroci jsou na tom, co se týká životních podmínek, podstatně lépe, a vláda má k dispozici mnohem lepší zbraně. Takže muslimské převzetí moci násilím je pouhá tradiční "alkoparanoja". Spíš to celé připomíná hony na "životunebezpečné" čarodejnice a v Evropě oblíbené pogromy na židy.
  Napadání žen v šátcích je obdobou šikany z dob komunismu, kdy dementi určovali, jak dlouhé vlasy nosit a co si obléct, aby to nebylo proti údajnému národnímu "náboženskému" přesvědčení.
  Jedna věc je nastavit pravidla pro emigraci, a druhá schvalovat likvidaci emigrantů, a podporovat lynčování jinak oblečených lidí; ačkoliv někteří debilové napadli i normální ženy v šátku, které neměli nic společného s islámem, a obhajovali se slovy o netradičním oblečení, což splňuje diagnozu debility.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:31 Hale vítači migranti se množí jak kobylky a až jich bude většina. Tak ti budou vnucovat víru netradiční oblečení hlavně ženám a zavedou středověké trestní právo šaría. Tak tu nelakuj o socialismu já v něm nosil máničku a nikdo mi neříkal co jsi mám obléct. My tu migranty nechceme stačí? Nestačí ti co se děje v západních zemích a nějaké integraci nemůže být ani řeč.

   Vymazat
  2. jestli seti nelíbí, že v Čechách žijí Češi, tak se seber a jeď šířit pravdu a lásku do Somálska Konga nebo Pakistánu. A dobrou radu před odjezdem, dávej si bacha, když jdeš přes přechod.

   Vymazat
  3. Lilith


   Lžete! Kdyby na tom Němci byli líp, tak by tisíce nejvzdělanějších Němců neutíkaly k Balatonu, stejně jako tisíce Židů prchají z Francie do Izraele před muslimským terorem.
   Nikdo soudný by nevyměnil ten pofiderní německý "blahobyt" za naši prozatimní bezpečnost. Teror, jaký v Německu a celé západní Evropě rozpoutali muslimové (právě ti "skvěle integrovaní" povzbuzení milionovými posilami soudruhů z Afriky), nemá obdoby. Takže vaše žvásty o tom, jak se Němci mají lépe, jsou liché.
   Životní úroveň se neměří jen podle toho, jakých příjmů občané dosahují, ale také jaká je kvalita jejich života. A kvalita současného života západního občana je mrzká.
   Navíc jsou sociální systémy západu zdevastovány dík pijavicím, které přicházejí ve stále větších vlnách z Afriky a brzy na tom budeme naopak ekonomicky lépe nežli ti Němci. Pokud ovšem udržíme status quo.
   Musíte být hodně omezený, když nevíte, že německá policie situaci nezvládá už nyní. Nikdo netuší, kolik je celekm muslimů v Německu a kolik v celé Evropě. Jde jen o odhady, ale i z těch jde mráz po zádech. Jen blbec nevidí, jak dopadl u voleb Londýn. Takhle dopadne postupně celá Británie a celá západní Evropa, nedojde -li k významnému posunu.

   Pátá kolona islámu - ta "integrovaná" na západě je hrozbou nejen pro západ, ale i pro východ. Tím, že ti idioti a kolaboranti z Brusele odzbrojili vlastní obyvatelstvo a nemají akceschopnou armádu, ani policii, znamená jediné - že v momentu, kdy slimáci spojí síly, kapituluje západ bez jediného výstřelu.

   O údajném napadání muslimek blouznil tuhle nějaký blb Houdek z neziskovky v Reflexu, ale nijak ho nedoložil.
   Mám v živé paměti humbuk, který se odehrál kolem údajného pobodání souložníka nějaké aktivistky Zahradníčkové, aby se pak ukázalo, že si vše vymyslela.
   Jde o propagandu, které se můžeme jen útrpně usmívat. Kéž by média věnovala stejnou pozornost vraždám páchaným muslimy po celé Evropě.

   Vymazat
 12. Nemůžu si pomoci,ale Němci mi připadají jako nějaký zváštní národ Když se podíváme do minulosti jak je dokázala zblbnout nacistická propaganda,bojovali a věřili až do hořkého konce A nyní?Stejný obrázek, zblbnuté stádo,ktermu jde jen o zachování blahobytu ,který mají .Nechají se až na pár výjimek ovládat vylhanými medii a politiky.Dřív to byli nacisté a nyní jsou to levicové bojůvky ,které jsou horší než ty fašistické.Německo táhne Evropu do propasti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Málo se díváte do minulosti. Snaha Němců byla vždycky porobit si slovanské národy silou. Když to nejde silou, půjde to poškozením slovanské morálky na úroveň dobyvačných Němců. Už sv. Václav měl s nimi zde doma problémy. Němci odjakživa měli charakteristiku tuto: Nevadí, že dostaneme do držky, jen když se perem! Je to obecně výbojný národ toužící po moci a po nadvládě světu. Když bylo po 2. světové válce, kterou Němci prohráli, tak USA přetáhly do své země téměř 800 těch nejinteligentnějších zločinců a projektantů 3. Říše, dále všechny zbrojní odborníky na vývoj nejničivějších zbraní pro Hitlera! V USA byli tito Nacisté tzv. ,,DENACOZOVÁNI" a v zemi neomezených možností jim byla dána možnost dál rozvíjet své hegemonistické plány pro novou světovládu pomocí plánu pana Richarda Nicolause hraběte von Coudenhove - Kalergiho, o kterou se zajímal už po první světové válce i T.G.Masaryk! Plán pro Evropu vznikl v roce 1922 a zastavila ho jenom železná opona po r. 1945. Po pádu SSSR byl pro Evropu znovu obnoven ve tvaru EU! Dřív ho nazval pan Kalergi (včetně plánu muslimizace Evropy) - Panevropa. Něco si o tom přečtěte...a budete doma. V.M.

   Vymazat