Reklama

pondělí 28. srpna 2017

Strhávání památníků je příznakem americké sebevraždy

Sergej Latyšev
28.8.2017  Zvědavec

Bill de Blasio, starosta města New York, má v plánu strhnout pomník Kryštofa Kolumba, objevitele Ameriky. Pokud Spojené státy začnou strhávat pomníky „politicky nevhodných“ prezidentů, představitelů Konfederace a velkých mořeplavců minulých epoch, potom se to rovná sebevraždě.


Levicově liberální a globalistická Amerika menšin - národnostních a sexuálních - nesouhlasila s vítězstvím Donalda Trumpa v prezidentských volbách, a tak se rozhodla, že nebude ztrácet čas a pokusí se vypudit současného vlastníka Bílého domu - buď tím, že ho obžalují, nebo tím, že rozpoutají kulturní revolucí. Bylo by samozřejmě korektnější říci, že mohou rozpoutat také nekulturní revoluci a antihistorickou revoluci, aby se tak spojili všichni, kteří nejsou spokojeni s Trumpem a jeho politickým směrem.

Ti, kteří v USA zorganizovali kulturní revoluci, se necítí zahanbeně. Ačkoliv je velmi pravděpodobné, že tito lidé prostě nevědí, že jakákoliv revoluce je zaměřena na radikalizaci, dokud nevyvolá kontrarevoluci. Revolucionáři nikdy neukončí revoluci včas. A navíc, jak poukázal Bismarck, revoluce plánují romantici, uskutečňují je fanatici a lumpové využívají důsledků revolucí; jenže dnes ničemové dělají všechno.

Výtržnosti, zaměřené proti historii


To je to, k čemu dnes dochází v zámoří. Starostové měst a obcí, kteří fungují v souladu s vládou demokratů, zahájili boj proti pomníkům představitelů Konfederace – „bílých“ Američanů, kteří se nějak zasloužili v občanské válce v letech 1861-1865. Záměrně podněcují rasovou nenávist z politických důvodů a přitom obviňují Trumpa, že podněcuje nenávist svojí „kontroverzní politikou“. Generálové, politici, vojáci Států konfederace – uznávaní jako typ amerického hrdiny – jsou prohlašováni za otrokáře, zastánce otrokářství a rasové diskriminace (která trvala jedno století po vítězství Yankeeů v občanské válce) a nepřátele „moderních hodnot“. Liberální a levicová média vážně označují představitele Konfederace za „nacisty“ a srovnávají je s nacistickým Německem. Jenže Hitler a další postavy tehdejšího režimu nemají památníky. A proč stále ještě tolerujeme památníky konfederačního prezidenta Jeffersona, generála Lee, Jacksona a dalších? Samozřejmě, že tento historický podvrh nikoho neobtěžuje.


To je jen začátek


Problém je v tom, že tohle je jen začátek. Koneckonců revolucionáři, jak víme, nikdy takhle nekončí, ale vždy pokračují dál. Proto jim strhávání památníků jižanských hrdinů nestačilo – „Zakládající otcové“ Spojených států amerických byli také obviněni z rasismu: prezidenti George Washington a Thomas Jefferson. Korektnost a zároveň absurdita těchto obvinění jsou zřejmé. Všechny americké osobnosti byly v 18. století rasisté, protože upřímně nepovažovaly africké otroky za sobě rovné. Obviňovat je za to ve 21. století je prostě nesmysl; je přeci nemožné soudit lidi ze zcela jiné epochy podle nynějších zákonů, které neznali. Tohle musíte pochopit. A pomníky prvních amerických prezidentů a představitelů Konfederace slouží jako připomínka toho, jaký obrovský krok vpřed byl od té doby učiněn v souvislosti s naplňováním lidských práv.

Takhle chápe tuto situaci viceprezident USA Michael Pence: „Považuji za důležité nezapomenout na minulost a posílit stanoviska a postoje na základě dosaženého pokroku.“ Na Fox News odsoudil snahy o „vymazání části naší společné historie kvůli úkolům moderní politiky“ a zdůraznil, že Američané si musí „pamatovat své dějiny a nesmí zapomenout na dosažené úspěchy.“

Prezident Trump to pochopil dokonale: „Nyní jsou strhávány pomníky generála Lee a ‘Stonewall’Jacksona, příští týden to bude George Washington a o týden později Thomas Jefferson, velký otrokář, měli byste se zeptat sami sebe - kde to skončí?“


Absurdita bez hranic


Mimochodem, když Trump vyslovil tato slova o památnících, uctívajících Washingtona a Jeffersona, jako o dalších kandidátech na stržení, vůbec se v té době o stržení těchto památníků nemluvilo. Ale Trump předpověděl trend. Za pár dní se tyto historické postavy také dostaly na seznam.

Musíme však připustit, že nepředpověděl celou budoucnost - radikalismus účastníků kulturní revoluce a jejich manipulátorů. Po několika dnech přišly nové požadavky - strhnout památník Kryštofa Kolumba, který objevil Nový svět. Jistě, Evropané cestovali do severní Ameriky dříve - navštívili ji Vikingové, jejichž osady prozkoumali archeologové, pravděpodobně sem dopluly i lodě templářů, Féničanů a Řeků. Nicméně Kolumbus je považován za objevitele Ameriky, i když kontinent získal jméno po jiném italském obchodníkovi a cestovateli (po Amerigo Vespuccim). Vida, máme dalšího kandidáta na vymazání z dějin, neboť původní obyvatelé Ameriky jej nežádali, aby to celé zahájil! Koneckonců jméno Kolumbus bylo použito k pojmenování federálního distriktu District of Columbia (D.C.), který obklopuje hlavní město USA, a jenž by se měl tedy raději přejmenovat na počest nějakého indiánského náčelníka nebo bojovníka za černošská práva Martina Luthera Kinga, nebo nějaké popové hvězdy, představující „moderní hodnoty“. A to samé se týká hlavního města státu Ohio, které se nazývá Columbus, a měst se stejným názvem v jiných státech, slavné univerzity a různých vzdělávacích institucí po celé zemi...


New York jde příkladem


Těmito vyhlídkami se však nedali zmást ti, kteří se pevně rozhodli přeměnit Američany na „lidi, kteří si nepamatují své pokrevné příbuzné“. Bill de Blasio, starosta New Yorku, finančního kapitálu Spojených států, se rozhodl okamžitě napadnout památník Kolumba. Jak potvrdila média, oficiální zástupce newyorské radnice Ben Sarle uvedl: „Socha Kryštofa Kolumba patří k památkám, které z naší strany vyžadují okamžitou pozornost, a to s ohledem na obrovské znepokojení, které vyvolává.“ Již před tímto oznámením však bylo známo, že Bill De Blasio nařídil kontrolu všech památníků v New Yorku, která probíhala 90 dnů, a jejímž cílem bylo analyzovat potenciál k „vyvolání nenávisti“.

 

To, co demonstranti nechápou


Historii své vlastní země nenávidí pouze ti, kdo věří, že byli v dějinách podvedeni a chtějí se mstít. A zároveň existuje několik skupin, předstírajících, že jsou obětí dějin ve Spojených státech, i když už tomu tak dávno není. Je však tak pohodlné obviňovat ostatní, všechny nenávidět a očekávat nějaké „odškodnění“. Je zřejmé, že sjednocení takové skupiny není příliš obtížné, protože tito lidé vůbec nechápou, že pokud bude historie zničena, potom také zmizí vzpomínka na „nespravedlnosti“ z minulosti, a nebude možné v budoucnosti požadovat „odškodnění“. Budoucí páni světa se toho budou držet a s „dobytkem“ budou zacházet šetrně, jak jen to půjde.

Je těžké říci, zda to vůdci amerických „revolucionářů“ chápou. Samozřejmě tomu velmi dobře rozumí ti, kteří je navedli k organizování protestů. A právě je popadá čím dál větší vztek: seznam „nepřátel lidu“ se neustále rozšiřuje, a přibývají na něm jména nejen světoznámých osobností, ale také těch méně známých lidí, kteří mohou být jednoho dne použiti ve věci „rasismu“.

Na mítinku, který uspořádala mluvčí městské rady Melissa Mark-Viveritová a další prominentní newyorští demokraté, byl učiněn návrh na stržení pomníku… Dr. J. M. Simsovi (1813-1883), který je považován za „otce moderní gynekologie“. Obviňují ho z provádění lékařských experimentů na otrokyních; operoval černošské ženy bez anestézie a testoval na nich nové metody léčby. A vůbec nezáleží na tom, že se ukázalo, že tyto metody byly správné, a že metody a nástroje, které Sims vyvinul, jsou v medicíně používány dosud. Bohužel, tohle je v USA realita. Velmi nebezpečná realita.
 

Většina Američanů je proti, ale my je neslyšíme


Všechny revoluce, včetně těch kulturních, jsou dílem menšin - nikoli však jednoduchých menšin: jsou organizované, dobře placené, mají podporu vládnoucí třídy. Památníky jsou strhávány po celé Americe. Připravuje se celonárodní kulturní vzpoura, televize a média vyzývají k ničení, demolici a odstraňování nových památníků. Ovšem podle průzkumu, který provedl institut veřejného mínění „Marist Institute“ společně s některými masmédii, je 62% Američanů proti strhávání pomníků představitelů Konfederace. Jejich hlasy však nejsou nikde slyšet.

Z psychologie je známo, že lidé žijí nejen ve světě představ, ale také ve stopách představ. Když člověk ztratí paměť, znamená to, že zapomene nejen na své životní zkušenosti, ale také na zkušenosti celého lidstva, které se hromadily mnoho staletí, protože nejdůležitější hodnota paměti spočívá v aktualizování zkušenosti z minulosti, aby bylo možné vyřešit stávající problémy. Pokud člověk ztratí paměť, znamená to, že ztratil svou osobnost, a upadne do čistě biologické, vegetativní existence.

Věřící lidé mají za to, že člověk ztrácí svou paměť kvůli hříchům. A totéž se děje, pokud jde o národy. Pokud zapomenou na svou historii, symboly, hrdiny, neznají události z minulosti, které vedly k událostem současným, potom onemocní a nejsou ničeho schopné, jsou odsouzeny k opakování své vlastní historie a všech starých chyb. Světovému koloběhu, který stojí za kampaní zničit nebo zfalšovat historickou vzpomínku na Američany, je to jedno: manipulovat a zařídit, aby si „lidé nepamatovali své pokrevné příbuzné“, je velmi výhodné. Jejich záměrem je totiž přemýšlet a rozhodovat za lidi. Neuvědomují si však, že lživá propaganda, která stojí za demolicí historických památníků, ovlivní nejen ty, proti nimž je zaměřena, ale i samotné tvůrce. Takže Amerika ničí sama sebe a kdo ví, kdy tomu bude konec.


Fighting with monuments as a symptom of America's suicide vyšel 25. srpna 2017 na katehon.com. Překlad v ceně 617 Kč Zvědavec.

89 komentářů :

 1. No počkejte, je to uplně jinak. Za chvíli je tu pravdivý komentář od světlonoše doplnění hovnometníkem z HoDo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to vis, cesky zmrde, ty by sibz tvyho zapeci na komentar nestacil
   No mozna by si mohl popsat tvuj zakaleny dvorek ci postel
   Horni Dolni

   Smazat
  2. a ty si ktory z tych dvoch debilkov?srackomat, ci hovnodo drahy?

   Smazat
  3. Proč je kritizujeme za strhávání jejich soch? Asi si vzali příklad z nás a nově z Ukrajiny. První co udělali po dobytí Bagdádu tak strhli sochu prezidenta Sadáma a pak ho oběsili.

   Smazat
  4. 17:26
   Teda to je tezky
   Stiznosti na strhavani soch je plne opravnena
   Ovsem nezapomenout ze globalisti nici dejepis nejen v Americe ale i v Evrope atd
   Horni Dolni

   Smazat
 2. Bez dějin -----------------
  takhle bychom mohli dopadnout všichni všude.K ničemu a nikomu se neobrátit v úvaze,v pohledu ať již kritickém anebo pochvalném.Hlavně už nad ničím nepřemýšlet -všechno strhat a zlikvidovat.Z čeho se poučit,z čeho inspirovat?Co obdivovat?Nakonec se budou ničit ještě obrazy a
  knihy a antikvární předměty ,že nėkoho urážejí v provedení anebo se nebudou hodit do pastoušek,ve kterých ,jako novodobci očištění od zapáchající minulosti ,budeme bydlet.Žádný sen ,žádná představa
  prázdno.Hlavnė neurazit.Koho?
  Tu hrstku bezkulturních křiklounů,
  která bude remcat a dėlat bordel
  všude kam vleze?Divný svět přátelé a smutný.Možná,že nám to pestrostí vynahradí průvody gayů nebo skupiny afrických tanečníků v bambusových sukničkách v metropolitních operách...
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastovko,
   Vzdyt v Cesku cenzuruji a vmazavaji kusy knih od Josefa Lady kde pise o unosu kocourka Nacicka
   Rozdil je ze Americane sochy brani prestoze jsou napadani i nasilim
   Rozdil je ze Cesi svoji kulturu ani Josefa Ladu nebrani, jsou holt zbabeli
   Horni Dolni

   Smazat
  2. I Babicka od Bozeny Nemcove je dnes cenzurovana, a Cesi zbabele se nebrani
   To je ten rozdil
   V Americe je obcanska valka, v Cesku zbabele vzdani
   Horni Dolni

   Smazat
  3. pražska vlaštovka Jo ta uřvaná menšina v čele s komediantkou štěpánovou. A skončí to pálením knih to už tu jednou bylo....

   Smazat
  4. 23.31 Nebyl ukraden kocourek Nácíček (malý, bílý, velmi sympatický:-), ale mluvící černý kocourek Mikeš - kočující, parazitující a kradoucí cikánskou tlupou... která Mikeše prodávala do cirkusu.

   Nácíček toužil, aby už byl velký a aby po tatínkovi, bílém kocouru Náckovi, říkali Nácek... Tak se naučil chodit v botách jako Mikeš a šel babíčce k Židovi pro Cikorku. Ale psi se na něho vrhli, Nácíček utíkal, zakopl a upadl do louže... bylo po Cikorce... Babička mu pomohla a byl to zase malý kocourek... ještě skoro koťátko, Nácíček.

   Smazat
  5. 8:23
   Mas zrejme starsi knihy
   V novych je cast o Mikesove unosu jiz vymazana

   Smazat
  6. 8:23
   no to je strašný;hned jsem si to myslela,že budeme nakonec hlīdat i vydání knih ,také překlady apod.
   Kupujte jen na knižnīch bursách anebo v antikvariátech.Nová vydání jsou převážně bezcenná.Novė:
   likvidace originálních textů Chandlerem počīnaje Dostojevskýn konče v nových překladech.Čtėte pouze antikvariat.jediná záchrana..
   Zde byl už pomalu zlikvidován Dickens v překladech do němčiny.
   Spousta věcí chybí anebo jsou odstavce vypuštěny a nahrazeny úplně jiným textem (nebo žádným).katastrofa.
   j.

   Smazat
  7. 9:20 Tak já mám naštěstí Mikeše vydaného v socialismu.

   Smazat
  8. 10:48 o to nejde
   Jde o to ze havlovlada cenzoruje knihy, vymazava z knih odstavce, stejne jako to delali hitlerovsti okupanti
   To ze ty mas knihu ze sociku nemeni fakt ze havlisti cenzorujou
   Over si to s cenzurou
   Horni Dolni

   Smazat
 3. Vidim vse jasne a s predstihem , nebot jsem zazil pad portugalskych kolonii
  (Angola, Mozambique), pozdej Rhodesie, atd.

  Strhavani historickych monumentu je velka svinarna, ale tim, ze to zvysuje napeti mezi rasami, tak se urychluje i vyvoj udalosti a radikalizuje to belochy.

  Barevni a neolibarlni blazni se NIKDY nesmiri s tim co uz dosahli.

  Oni budou stale zvysovat pozadavky, az bude nemozne jim vyhovet a potom dostanou pres hubu, coz je tajna touha mnoha lidi.

  A bude to dobra vec pro zachranu civilizace !

  Po strahavani pomniku vzniklo pres 700 radikalnich skupin. Cvici se zbrani v lesich a organizuji se.

  Amerika je ozbrojena ! A obe skupiny si preji konfrontaci.

  President Trump chce usmireni a sjednoceni zeme, coz je protiklad !

  My vsichni vime, ze prijde k fackovacce, ale nevime kdy.

  Znam Ohio ! (Jak Columbus, tak Cleveland.)
  Tam se nikdy nesmiri s dominanci neoliberalu !

  Cleveland je rozdelen na dve casti rekou a zapadni cast mesta je velmi konservativni, belozska a vlastenecka.

  Vychodni cast je neo-liberalni, silne barevna a plna vyvolenych, kteri chudnou.
  Takze entertainment nas nemine !
  nick HONOLULU

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kdyz uz je rec o Clevelandu, tak nick honolulu se pta toho stareho tlusteho vola, nicka Brouka Pytlika :
  "Umis tancit Rock and Roll" ? Ten se narodil v Clevelandu. V pripade, ze ne, tak jsi nekvalifikovan na diskuzi a strihej do p....e !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý Nicku,
   zdravím Tė a přeji si abys mėl pravdu.Logiku to ale má, to je jasné.Že přijde k eskalaci to je jisté.Pro mnė je tohle všechno tak nesmyslné a zbytečné-nėkdy přijde moment tak silnēho prozření,jako kdyby člověk náhle
   vše viděl pod mikroskopem.
   Ale ta zvětšenina Nicku,to je šok.
   mėj se;jdu si raději číst..
   j

   Smazat
  2. Na cteni je pozde
   Kdo neni ozbrojen a pripraven je vlastizradce
   Kdo nebrani Ustavu je vlastizradce
   Horni Dolni

   Smazat
 4. Zde prohlasuji ze pani Prazska Vlastovka je nejen velka umelkyne , ale i CESKA KNEZNA, a ze miluji jeji krasnou a uslechtilou dusi.
  nick HONOLULU - obdivovatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Milý, milší, nejmilší Nicku,
   ty můj noční rytíř mých nejvlhčích nocí! Každou noc jsem tě čekala v mém dívčím osamění ve svém průsvitném župánku, kdy konečně přijdeš ke mně! A já ti otevřu svou sladkou náruč. A ty, stále nic, jen samé kecy a sliby! Už nechci a nech mně na pokoji!

   Smazat
  3. A hlavne ze ji funguje ta fuckmashina ,i kdyz si nekdy stezuje ze se to hreje ale proste nekdy je treba si dat pauzu a vychladit zarizeni aby s eneprehralo

   Smazat
  4. Tak mila Vlastovicko ja si ho zmoulam kudy chodinm a ty takhle na mne . Tak za prve stara carodejnice jsi mne prestala zajimat a jiz nikdy ti nebudu zasilat nahradni dily na zadne stroje co jsem ti posilal k ukojeni tveho chtice . Ani mi nepis a ani muj nahradnik ktereho jsem chtel pozadat aby te navstivil te jiz nenavstivi a delej si to sama stara seredo
   Honolulu kuku retarded VR
   PS ber to navedomi prosim hornizdolni

   Smazat
  5. Je presne jak tu ze sebe uchylni cesti zmrdi delaji cechy
   Jak typicke
   Horni Dolni

   Smazat
  6. 9,22
   A ty seš v tom případě co....kdo????
   Úchylná čokovopice Made in USSA??!!!!

   Smazat
  7. 9:39
   Do toho ti nic neni, cesky zapecniku
   Az odcestujes deset procent toho co Honolulu tak smis mluvit
   Horni Dolni

   Smazat
  8. 10,06
   A kdes byl ty kecale???
   Leda na dvorku u kadibudky ty zblblo hovnolulovský!!!!!!

   Smazat
  9. Nechte uz toho vyznavani lasky .ze vam z toho neni spatne .jste obrazem ceske kultury opravdu .

   Smazat
  10. 11:41 soupej nohama a mlc, to cechum slusi
   Horni Dolni

   10:48
   Neumis cist? Honolulu byl v mnoha zemich, zatimco ty jsi byl akorat na dvorecku v kadibudce
   Jinak ano, porovnej tve cestovani s tim kde byl Honolulu
   Pak mluv
   Horni Dolni

   Smazat
 5. V Clevelandu na Public Square (Hlavni namesti ) je velmi pekny historicky monument a na druhe strane namesti, je socha presidenta ci generala.

  Vzpomente si na moje slova ! Tam se nic bourat nebude !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 6. Chcete videt posvatne misto v Clevelandu ?
  Google maps.
  Prospect Ave. E. (E znamena east)
  Mezi E 9-th st. a 5-th Street Arcades.

  Tam se narodil v 50-tych letech Rock & Roll !
  A ten pomohl naleptat komunistum mysleni.

  A ted ukazka z dnesnich dnu....na youtube !

  Rockin' Rollin' Rockabilly Dance...

  Psssst, prisne tajne ! Je tam mnoho Blue Collar workers (delniku) a proto silna Nacisticka strana a Komousi jsou tam take , ale je jich mene.

  Tam potece krev, az si nekdo troufne bourat monumenty.
  nick HONOLULU - politicky nekorektni informator.

  OdpovědětSmazat
 7. US penězoměnci nejdříve odtrhli peněžní toky od hmotných toků, teď odtrhávají mysl člověka od hmotných dějin. Co zbyde?? Absolutní abstrakce - subjektivní zvůle penězoměnců a absolutní rauš bezprávných otroků bez jakéhokoliv pevného bodu opory- subjektivní idealismus ad absurdum! Absolutní nihilismus! Absolutní otrokářský řád korporátních fašistů s jejich absolutní mocí a absolutním zotročením dříve pracujícího člověka, v budoucnosti pouze hovádka božího!

  OdpovědětSmazat
 8. ..sochy smyšlených postav jako je Kolumbus a nebo u nás Jan Nepomucký, se vůbec neměli vystavovat na veřejnosti. Sochy otrokářů neměli ani spatřit pozemské světlo.
  Bravo Ameriko*

  OdpovědětSmazat
 9. V Guliverově Liliputu se válčilo kvůli správnosti rozbíjení vajíček na správné straně. Vida, v multikulturní, multietnické, multináboženské, a free emerice exhumovali ducha válečné sekery z tamního historického pravěku, jen aby se Ulice hezky poprala mezi sebou a nechala věrchušku být.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se mi zda priliz konspiracni
   Takovy cesky nazor
   Ten nazor neni o Americe ale je to vyron ceskeho zoufalstvi, ukazka jak to funguje v Ceskozlodejsku
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 9,27
   Fuck off USSA!!!!!!

   Smazat
  3. 9:38
   Tece z tebe zavist
   Zapecniku
   Horni Dolni

   Smazat
  4. 10,08
   To víš,a z tebe tečou potoky hoven ty chodící kadibudko!!!!!!

   Smazat
  5. 11,04
   Howner debilovič si rozbil tlamohovnodržku po flašce od samotnýho Venci chrchla????
   Dobře ti tak ty Cardo Retardo!!!!.-DDD

   Smazat
  6. 11,22
   Ty neumíš totiž NIC,TY TLAMOHOVNOLULANE LÍNEJ,BLBEJ,ZABLEŠENEJ,POTRACENEJ V KADIBUDCE RETARDOVANOU ČOKOVOPICÍ .....LEDA SI HOVNOLULANEM VZÁJEMNĚ TLÁSKAT KAČERY!!!!.-)))))

   Smazat
  7. 11,50
   Chceš skočit jako onen Marat????
   Stačí říct,na pitevnách máme místa dost!!!!!!

   Smazat
  8. Díky těm dvěma nesvéprávným přemřelým schizrefrením tlamoprdům je každodenní realita....

   Smazat
  9. 11:53 budes zabit,
   Nebud pobliz lidi ktery mas rad aby to neodskakali s tebou

   Smazat
  10. 12:23 je humorne ze cesky nevolnik z nemocneho Ceskozlodejska mluvi o schize
   To je jako by zizala co se koupe v hovnech mluvila o cistote
   Horni Dolni

   Smazat
 10. U nás ihned po revoluci odstranili sochu holčičky vypouštějící mírovou holubici. Prý to až příliš připomínalo předrevoluční dobu. Od nás by se odstraňovatelé soch v USA mohli učit. My to tenkrát vzali z gruntu...Pamatuji jak nad celým světem létala Picassova holubice míru. Zřejmě ji zkolila ptačí chřipka. Nebo že by ji někdo otrávil? Že by i ta někomu vadila?

  OdpovědětSmazat
 11. Dvoraku ty starej curaku spis nekdy nebo jsi takovej idiot jako je ten blb Hovnocucu . Mazes vecne pripominky srackonosi ,ale to je jako s tou picou co kdyz ji bral ze zadu tak skuhrala :jen si vrany klovejte oci mi nevyklovete ,lzide

  OdpovědětSmazat
 12. 6,57
  Čuráku vygumovanej,zalez do plynový komory kam paříš,lžibanderovskej hovne!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Myslím, že jediný národ na světě, který ještě neztratil pud sebezáchovy jsou Američani. A tam to vybuchne, už brzy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nevim
   Ale vim ze to evropa uz vzdala
   Horni Dolni

   Smazat
 14. Pripadam si tu ted jako na sjezdu basniku.

  OdpovědětSmazat
 15. 7,55
  Pud sebezáchovy ussácký magoři nikdy neměli!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak si pripomen Hiroshimu a Nagasaki a Hamburg
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 9,32
   To byl pud sebezáchovy????
   Já tomu říkám NEKONEČNÁ OKUPACE,TLAMOTROTLE!!!!!!

   Smazat
  3. 9,38
   A ze který slabomyslný rádoby český latríny jsi povstal ty,smíchovskej Cardo Retardo???

   Smazat
  4. 9:35 co rikas ty zapecniku neni dulezite
   Horni Dolni

   Smazat
  5. 10,10
   A co tady padá z tebe nemá cenu ani potracenýho slepičího hovna ty Cardo Retardo!!!!!!!!

   Smazat
  6. Bratislavčan (Blavak)29. srpna 2017 14:23

   Ten amícky mamľas (9:32) celkom zabudol, že emerickí kazišuci ku koncu vojny úmyseľne bombardovali Drážďany, Prahu a Bratislavu (Apolku). Vtedy zahynulo mnoho nevinných civilov - detí, žien...!

   Smazat
  7. 14,23
   On je MAMRD.....mentálně retardovaný debil!!!!
   Tak se nedivte,že tady ten poseroutka řve místo toho,aby se dobrovolně odstěhoval do Nápravného zařízení pro drogově a alkoholově závislí!!!!!!

   Smazat
  8. 14:49 clovece, cechu, ty tu nadavas, a pritom neumis zadny jazyk, anglicky neumis, tak jsi zavisly na cestine
   Cesky neumis, delas odtudne hrubky "zavisli"
   Clovece ty neumis ani jeden jazyk
   Nepis
   Jsi zapecnik co se predvadi a mysli si ze tady muze psat i hlupak
   Horni Dolni

   Smazat
  9. 14:49 hochu, Drazdany si vybombardovani zaslouzili
   Stejne jako ten zmrd co tady vyhrozuje Honolulovi a me
   Ten zaslouzi smrt, vybombardovanim
   Jo a ti co jsou okolo nej to odskacou taky
   Nemate se k tomu zlocinci priblizovat pokud chcete zit
   Horni Dolni

   Smazat
  10. 10:50 hlupacku, ty nemas co rict
   Horni Dolni

   Smazat
 16. A nezapomeňte před historickou povodní a vaším odchodem z jihu státu USA strhnout sochy, vy hovada americký

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To cesi kazdych par let bori sochy, prejmenovavaji ulice, meni zakony tam a zpet, meni jazyky, lezou z prdele do prdele, jo cesi
   Horni Dolni
   Chvili honi Masiny, pak je vyznamenavaji
   Chvili mavaji, chvili biji
   Masaryk je chvili hrdina, chvili grazl, pak chvilku hrdina, pak grazl, ted zase hrdina
   Zeme sasku
   Masarykovy sochy jsou opakovane staveny a strhavany
   Smesne

   Smazat
 17. Jediný na co se těším,/a ta doba není tak daleko/,až budeme likvidovat lavičky venci lahváče, a vrátíme letišti Ruzyně historický název.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,34
   Už aby to bylo...pojmenovat letiště po vožralým kolaborantovi a udavači na to lejnolahvárenskou galerku užije!!!!

   Smazat
  2. 8:36 jen si uzij Vaclav Havel Airport, hloupy cechu
   Horni Dolni

   Smazat
 18. To hovado cenzorsky taky vymazalo clanek od Honolulu
  Neser me, cenzore!
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,11
   Vyliž si prdel a táhni za Hovnolulanem do záplavových oblastí,škoda vás vy neplavci nebude!!!!!!!

   Smazat
  2. 10:53
   Chcipni
   Jdi na letiste Vaclava Havla
   Vyznamenej Masiny
   To cesi umi
   Horni Dolni

   Smazat
  3. 11,02
   A ty umíš co,leda hovno ty potrate opičí kurvy...ani česky ses ty přemřelo třetihorní pořádně nenaučil,hlavně,že Havla jsi vítal,že ti ze Smíchova plápolaly blatouchy až na Černej Most!!!!!

   Smazat
  4. 11:15 to se mam furt opakovat ze cesky umet nemusim
   Staci me vyraz LESTI BOTY
   A cech lesti
   Jdi si na letiste Vaclava Havla ty hrdej cechu
   Nevolniku
   Horni Dolni

   Smazat
  5. 11:15 bude te to mrzet, ty potomku kurvy a uchyla
   Rozrezu te na prouzky
   Marat

   Smazat
  6. To hornidolni :

   S mnohými tvými názory se dá souhlasit.
   Tvá slovní zásoba je ovšem už poněkud
   zredukována a začínají převládat výrazy,
   vhodné mezi plebs,
   což je ve společnosti ČR menšina z kriminálního prostředí...

   Takže se polepši, tady jsi na špatné adrese.

   Smazat
  7. 13:16 souhlas, nesouhlas
   To je mi jedno, od cecha co buci cestou na popravu
   A kdo ti, ceska onuce, dovolil kritizovat moji slovni zasobu, kdo ti dovolil o me mluvit?
   Soupej nohama, to cechum slusi
   Horni Dolni

   Smazat
 19. Odpovědi
  1. Prazando prelitava, nechci te, nikdy jsem te nechtel s tím tvym kukucem! Dej mi konecne pokoj a uz se nevnucuj!
   Nick HONOLULU - svetlo na konci tunelu

   Smazat
 20. Odpovědi
  1. Prazando prelitava, nechci te, nikdy jsem te nechtel s tim tvym kukucem! Dej mi konecne pokoj a uz se nevnucuj!
   Nick HONOLULU - svetlo na konci tunelu

   Smazat
  2. Kradeni nicku, cesky zlodeji 14:34 je ceska zlodejina, ale nezapominat ze
   IMITACE JE NEJVYSSI FORMA KOMPLIMENTU
   Horni Dolni

   Smazat
 21. Poslední kapitola dobře shrnuje situaci. Jedna věta za všechny:
  „Všechny revoluce, včetně těch kulturních, jsou dílem menšin - nikoli však jednoduchých menšin: jsou organizované, dobře placené, mají podporu vládnoucí třídy.“
  Kdo čte Pjakina, tak již pár let ví, že se realizuje rozval Západu. Evropy i USA. Elita se stěhuje do Asie, do Číny, Západ ji nebude konkurovat.
  Zrealizovat rozval nepohodlného státu, trénují a provádějí tajné služby Západu po celém světě řadu desetiletí. Buď se najde, nebo se vytvoří jádro sporu a režiséři podporují (radou, financemi, zbraněmi, vojenskými složkami) tu stranu, která více škodí, nebo rozvrací společnost.
  Tyto služby nejsou pod kontrolou vlád, slouží vyšším elitám. Nyní provádí úkol rozložení Západu. Takže příčinou zde není nějaká nespokojenost se sochami, je to pouze vytipováno, jako vhodná záminka k vyprovokování zmatků, na dlouhé cestě k bezvládí a rozvratu země. Trump je do toho zapojen.
  Zastavit to může jenom prozření občanů země, náprava morálky a postavení se za svou identitu. Dokážou to občané Západu? My se musíme snažit, aby to dokázali občané střední Evropy. P.K.

  OdpovědětSmazat
 22. ...Kocour Mikeš byl po hodinovém pátrání skutečně v knihovně objeven,kniha oprášena a zjištěno bylo vydání Albatrosu z let 8o.
  tedy komančí vydání.
  (Ponořena do četby jak malé dítě).
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takze jsem mel pravdu, nelegalni vlada Cesja cenzoruje kocoura Mikese
   Horni Dolni
   Hanba havlismu

   Smazat
 23. Co je to viz shora? To jsou diskuze, nebo dopisování si úchylných ubožáků z blázince do blázínce? Lidi - nestydíte se trochu za sebe? Všichni v letech seniorů a píšete takový hnusný sračky - k čemu? Jděte do prdele staříci - i s vlaštovkou, a ostatními pitomečky, jděte si hrát na píseček, to vyjde na stejno. Stařecký blábolení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupy cesky zapecniku co nevi nic o politice a situaci, jdi poucovat nekam na pavlac
   Ani tam na tvy kecy a poucovani nejsou zvedavi
   Tak si zamet na tvym hajzlu a nam do niceho nekecej
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 21:30
   Mít držku spojenou Bauhinskou chlopní přímo s prdelí....pak z debila padají hovna jako z hovnodolněhorního syfilitickýho mamrda!!!!:-)))

   Smazat
  3. 9,45
   Jdi leda do prdele ty tlamohovnodržko!!!!!!

   Smazat
 24. Podporujte sveho sheriffa
  Sheriff Arpaio je hrdina
  Vyborne, Trump, za pardon pro sheriffa
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.