Reklama

.

.

středa 23. srpna 2017

Tajné služby USA přinesly dárek Trumpovi i Kremlu…

Jiří Maštálka23. 8. 2017      zdroj
Skupina pracovníků FBI, CIA a NSA ve výslužbě zveřejnila prohlášení, které šokovalo dnešní americké válečníky a zpravodajce. Americký prezident nejspíš sám něco takového neočekával, takovou rošádu v nepřátelském ležení (tajné služby se od samého začátku snažily pod ním podtrhnout křeslo, a dosud trvají na jeho kontaktech s Ruskem). Ačkoli možná jde všechno podle plánu a Trump rozepsal vše jako podle not - ne náhodou s takovým klidem podepsal nový balík protiruských sankcí a odjel na sedmnáctidenní dovolenou – oponenti v Kongresu polevili a propásli zdrcující úder. Ať je to jak chce, bývalí agenti rozvědky a silových struktur se připojili k prezidentovu táboru a vystoupili se senzačním prohlášením. Zveřejnili na webu »Střediska občanských iniciativ« (CCISF) velmi pozoruhodný dopis, adresovaný prezidentu Trumpovi, ve kterém rozprášili rusofobskou rétoriku americké politické elity a dokázali, že mýtičtí ruští hackeři nemají nic společného s nabouráním serverů americké Demokratické strany.

Jejich vyšetřování ukázalo, že ukradené informace byly zkopírovány na vnější USB nosič. Přitom rychlost stahování byla 22 MB/sec., což není při distančním prolomení možné. Tajemný ruský hacker by musel sedět přímo u počítače v místnosti serverů – a to už je prostě nesmysl. Vyšetřovatelé rovněž zjistili, že úniky byly dva. První »tajné soubory« byly následně umístěny na stránkách WikiLeaks. Poté došlo ke druhému úniku nového bloku dokumentů Demokratické strany a - podle závěru specialistů - byly soubory podrobeny pečlivému zpracování, které zřetelně ukazuje na falzifikaci.

Neměli bychom rovněž zapomínat na to, že obě krádeže proběhly v časovém pásmu USA. Pracovníci tajných služeb došli k jednoznačnému závěru: krádež provedli dva různí lidé, pracující ve štábu Hillary Clintonové a na její příkaz. První se pokoušel vyvolat skandál v rámci vnitrostranického boje mezi Hillary a Sandersem. Druhý se pokusil zahladit škodu od doutnajícího skandálu a ukázal prstem na obětního beránka - všudypřítomného ruského hackera, kterého »fedrují« už druhým rokem.

Dopis agentů se může stát velmi silným trumfem v rukou Trumpa, kterému zbývá už jen informaci široce publikovat a obvinit Hillary ze závažných přestupků v rámci prezidentské kampaně, na které lze už snadno navléknout i protistátní špionáž.

Celá rusofobská kampaň stojí na těchto dvou hackerských útocích, které vyvolaly celou řadu skandalizovaných hackerských útoků. Na základě výsledků vyšetřování bude možné potáhnout za nitku a rozmotat celé hackerské rusofobské klubko Clintonové, a zároveň ji obvinit ze všech smrtelných hříchů. Tajné služby poprvé zapracovaly v Trumpův prospěch a umožnily mu provést velkou rošádu na americké politické šachovnici, ale také vyrovnat stále rostoucí konfrontaci s Ruskem.

13 komentářů :

 1. Nemusím být agent abych věděl, že je to vše rekonstrukce.
  lada

  OdpovědětVymazat
 2. Řekněme tomu, že je to pravda. Rusofobie v USA je tak veliká, že se stejně nic zásadního nezmění. Trump má tak veliké potíže, že si nedovolí aspoň ne v současné době na nějaké jednání s Putinem nebo dokonce na zrušení sankcí vůči Rusku.

  OdpovědětVymazat
 3. Tá informácia nie je úplne čerstvá a zatiaľ sa nejaví, že by mala "dôsledky". Hoci z našej "diaľky" je to iba domnienka.

  OdpovědětVymazat
 4. Nic nového pod sluncem.

  OdpovědětVymazat
 5. Jako vzdy. Lzi jsou od politiku USA vypoustene trvale. Nikdo si je nedovoli zpochybnit a lzi nazvat.

  OdpovědětVymazat
 6. Pan Maštalka se probudil ze spánku v EP. Informace není vůbec nová a vývoj nesměřuje tak, jak předvídá. To už je prokázáno. Nehledě na skutečnost, že některé formulace jsou převzaty doslova z jiného staršího článku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:44-nejde přece o to, zda je informace nová ale pravdivá!

   Vymazat
 7. Tož do toho hrabni, Donalde! A vypráskej všechny šmejdy z vlády i kongresu.

  OdpovědětVymazat
 8. Tato informace byla skutečně v trochu jiné podobě zveřejněna na AE News. Manipulace lidí v USA je na takové úrovni že z toho nic nebylo a nebude. I KDYŽ JE PRAVDIVÁ. Dávno tomu co se říkávalo v SSSR, PRAVDA je za kopějku. Podle nejnovějších informací Tramp se již nemá kolem sebe o koho opřít a ani ne v rodině. Trystkní stav. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 9. To dokážou jen v usa hádat se o zjevné lži.

  OdpovědětVymazat
 10. Myslíte si, že kdyby neměl Trump za sebou velice silné a vlivné mocemské struktury, že by mohl vyhrát volby, proti bush - clintonovskému establishmentu, který dělal světové revoluce a převraty na běžícím pásu?

  OdpovědětVymazat
 11. To je to co mně mate. Uvidíme komu to poslouží. PRADEDA.

  OdpovědětVymazat